Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-09, 20:12   #1321
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Ile krajów i jakich trzeba zaliczyć żeby móc powiedzieć ze dziecko nie ogranicza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-09, 20:22   #1322
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ile krajów i jakich trzeba zaliczyć żeby móc powiedzieć ze dziecko nie ogranicza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem.
Ale poznalam rodzicow, ktorzy za wszelka cene chca udowodnic, ze dzieci ich w niczym nie ograniczaja - nawet kosztem komfortu i zdrowia tych dzieci.
Dosc powiedziec, ze najmlodsze dziecko jakie widzialam w samolocie mialo niewiele ponad 2 tygodnie.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-09, 20:23   #1323
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ile krajów i jakich trzeba zaliczyć żeby móc powiedzieć ze dziecko nie ogranicza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
trzeba odwiedzić Zimbabwe i nurkować (koniecznie razem z dzieckiem) w Amazonce z piraniami.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-09, 21:13   #1324
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Ee to u mnie nuda bo ja z dzieckiem tylko po Europie i to zawsze śpimy pod zadaszeniem i jedzenie mamy ze sklepu a nie upolowane własnoręcznie
Jak to było? W d... byłam i g... widziałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-09, 21:32   #1325
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Ja to nawet w USA nie byłam... A w Egipcie jak byłam to nie zobaczyłam piramid... Jestem marnym przypadkiem człowieka, no ogólnie to w d... byłam...

Podróżowanie i ogólnie wakacje to tylko intensywne zwiedzanie, sypianie i jedzenie z lokalsami, hardkorowe wyprawy i nieprzejmowanie się dedlajnem.
Cała reszta ludzi to się xxx i ta matka to się nie powinna w ogóle odzywać. Phi, jakby miała się czym chwalić... Toż to to samo co wypoczynek u cioci Grażynki...
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-06-10 o 15:49 Powód: Słownictwo.
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-09, 21:55   #1326
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Szczerze mówiąc to ja całe swoje długie życie nie byłam w stanach, z organizacja urlopu mam problem mimo że dziecka niet i naprawdę w sumie szacun dla tamtej matki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-09, 21:56   #1327
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Plus nie kazdy lubi extremalne podrozowanie.
Jesli ktos przed dzieckiem jezdzil tylko na all inclusive do Movenpicka to tak samo bedzie to robil z dzieckiem (ewentualnie zarezerwuje hotelowa baby sitter, zeby miec wychodne wieczorem) i wtedy rzeczywiscie - dziecko nie jest zadnym problemem.

Najbardziej ekstremalna podrozniczka jaka znam sama z dwoma corkami w wieku szkolnym/przedszkolnym jezdzi po krajach trzeciego swiata, dzunglach, slumsach i czuje sie tam jak w domu.
Ale nawet ona odczekala ten okres jak dziewczynki byly calkiem male.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-10, 05:51   #1328
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Nie wiem.
Ale poznalam rodzicow, ktorzy za wszelka cene chca udowodnic, ze dzieci ich w niczym nie ograniczaja - nawet kosztem komfortu i zdrowia tych dzieci.
Dosc powiedziec, ze najmlodsze dziecko jakie widzialam w samolocie mialo niewiele ponad 2 tygodnie.
Maskara i dla dziecka i dla mamy, przecież to nadal jest dość świeżo po porodzie.

Cytat:
Napisane przez NattiTt Pokaż wiadomość
Ja to nawet w USA nie byłam... A w Egipcie jak byłam to nie zobaczyłam piramid... Jestem marnym przypadkiem człowieka, no ogólnie to w d... byłam...

Podróżowanie i ogólnie wakacje to tylko intensywne zwiedzanie, sypianie i jedzenie z lokalsami, hardkorowe wyprawy i nieprzejmowanie się dedlajnem.
Cała reszta ludzi to się xxx i ta matka to się nie powinna w ogóle odzywać. Phi, jakby miała się czym chwalić... Toż to to samo co wypoczynek u cioci Grażynki...
O ja też.
Przed dzieckiem: jeździłam pod namiot, na objazdówki, do hosteli z granicę, nad polskie morze i w góry i na all in
Z dzieckiem: jeżdzę pod namiot, za granicę air bnb, nad polskie morze i w góry i na all in.

Mnie wyjazdowo obecnie dzieci nie ograniczają wcale i imponuje mi tamta mam z jej podróżowaniem

Do dżungli, w slumsy czy autostopem przez Azję nie wybrałabym się czy to w czasach studenckich czy teraz z dziećmi czy bez, bo sie do tego nie nadaję.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-06-10 o 15:50 Powód: Słownictwo w cytacie.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 07:02   #1329
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
to jest bez najmniejszej świadomości faktu, że dla większości obywateli PL wycieczka zagraniczna to jest luksus.
To ja faktycznie żyję na innym świecie, jeżeli wycieczka zagraniczna to luksus Głupia myślałam, że wystarczy po prostu kupić tanie bilety na Ryanaira


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ile krajów i jakich trzeba zaliczyć żeby móc powiedzieć ze dziecko nie ogranicza?
Jakby to powiedzieć... dziecko właśnie ogranicza
Chyba że sie z tym dzieckiem kursuje miedzy hotelem i basenem na all in, to OK, nie ogranicza. Ale w takim przypadku to podtrzymuję swoje zdanie, że sie g* widziało na takim wyjeździe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 07:50   #1330
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
To ja faktycznie żyję na innym świecie, jeżeli wycieczka zagraniczna to luksus Głupia myślałam, że wystarczy po prostu kupić tanie bilety na Ryanaira


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------



Jakby to powiedzieć... dziecko właśnie ogranicza
Chyba że sie z tym dzieckiem kursuje miedzy hotelem i basenem na all in, to OK, nie ogranicza. Ale w takim przypadku to podtrzymuję swoje zdanie, że sie g* widziało na takim wyjeździe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jeśli to dziecko bierze się na plecy i chodzi w plener, po górach itd?mam wśród znajomych parę, gdzie naprawdę nie widziałam, aby po pojawieniu się dziecka zmienili tryb życia. Przed dużo jeździli, zwiedzali, po pojawieniu się dziecka to samo, tylko z dzieckiem. Widać trzeba chcieć i dziecko nie będzie ograniczeniem.

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 08:08   #1331
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
To ja faktycznie żyję na innym świecie, jeżeli wycieczka zagraniczna to luksus Głupia myślałam, że wystarczy po prostu kupić tanie bilety na Ryanaira


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------



Jakby to powiedzieć... dziecko właśnie ogranicza
Chyba że sie z tym dzieckiem kursuje miedzy hotelem i basenem na all in, to OK, nie ogranicza. Ale w takim przypadku to podtrzymuję swoje zdanie, że sie g* widziało na takim wyjeździe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesteś niesamowicie ignorancka i arogancka.
Widzisz świat bardzo czarno biały. Jesli dla ciebie jest albo kursowania z basenu do hotelu na all in, albo mega hardkorowe wyprawy to bardzo Ci współczuję.
W moim świecie jest jeszcze:
- jeżdżenie z dzieckiem w góry i zdobywanie szczytów z niemowlakiem w nosidle
- latanie po Europie tanimi liniami
- przemierzanie 1000 km samochodem z dzieckiem bo nie zawsze gdzieś da się wygodnie dolecieć
- pływanie promem
- jeżdżenie na wakacje, spanie w hotelu lub pensjonacie
- jednodniowe wypady nad morze

Z dzieckiem 20 miesięcy byłam za granicą juz kilka razy, w kilku krajach, na wieeeeelu małych wycieczkach. W dup... byłam i gó... widziałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-10, 11:57   #1332
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
To ja faktycznie żyję na innym świecie, jeżeli wycieczka zagraniczna to luksus Głupia myślałam, że wystarczy po prostu kupić tanie bilety na Ryanaira
grunt to świadomość a tak na poważnie to cóż, trudno - wpadłaś z uroczą historyjką z przekonaniem, że zabłyśniesz - nie wyszło, zdarza się zamiast brnąć w to mogłabyś zaakceptować fakt, że na tle społeczeństwa to Ty masz odmienne podejście od kwestii podróżowania i że to Twoja postawa a nie wykpionej przez Ciebie kobiety jest niecodzienna
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 13:25   #1333
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
W moim świecie jest jeszcze:
- jeżdżenie z dzieckiem w góry i zdobywanie szczytów z niemowlakiem w nosidle
- latanie po Europie tanimi liniami
- przemierzanie 1000 km samochodem z dzieckiem bo nie zawsze gdzieś da się wygodnie dolecieć
- pływanie promem
- jeżdżenie na wakacje, spanie w hotelu lub pensjonacie
- jednodniowe wypady nad morze
Sorry, ale to jest dla mnie właśnie OZM: sprowadzanie świata do wycieczek familijnych i zaprzeczanie, że istnieje coś innego Bo przecież jeżeli dziecko można wziąć w góry w nosidle, to znaczy, że nie ogranicza - a jeżeli nie można go wziąć na narty w nosidle, to sie nie liczy, bo kto by tam jeździł na nartach, nurkował czy zwiedzał cały dzień muzea watykańskie, skoro świat jest pełen rozrywek odpowiednich dla dzieci

Cóż, idę błyszczeć w tym moim innym świecie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 14:37   #1334
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Sorry, ale to jest dla mnie właśnie OZM: sprowadzanie świata do wycieczek familijnych i zaprzeczanie, że istnieje coś innego Bo przecież jeżeli dziecko można wziąć w góry w nosidle, to znaczy, że nie ogranicza - a jeżeli nie można go wziąć na narty w nosidle, to sie nie liczy, bo kto by tam jeździł na nartach, nurkował czy zwiedzał cały dzień muzea watykańskie, skoro świat jest pełen rozrywek odpowiednich dla dzieci

Cóż, idę błyszczeć w tym moim innym świecie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Twoją logiką to Ty - zakładając brak dzieci - jesteś ograniczona w możliwości korzystania z dziecięcych rozrywek bo ludzie mający dzieci mogą z dzieckiem iść bawić się w basenach z kulkami i na dmuchanych zjeżdżalniach a jak Ty tam pójdziesz jako bezdzietna to w najlepszym wypadku wezmą Cię za pedofila brak dzieci Cię ogranicza

naprawdę nie rozumiesz tego, że w życiu nie ma możliwości - z dziećmi czy bez - robić absolutnie wszystkiego? i to nie dzieci są główną przeszkodą w robieniu wszystkiego? najpierw piszesz, że podróżowanie to nie luksus bo można sobie tani lot w ryanair wykupić a potem piszesz o nurkowaniu - tani lot jest tani i nie jest luksusem ale większości ludzi nie stać na fanaberie typu drogi sprzęt do górskich wycieczek czy kurs i sprzęt do nurkowania i jeżeli Ciebie to dziwi to dochodzę do wniosku, że zwyczajnie piszesz bzdury dla zasady i pojęcia nie masz o kosztach tych rozrywek, które próbujesz tu przedstawiać jako niezwykle przyziemne
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 14:50   #1335
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Twoją logiką to Ty - zakładając brak dzieci - jesteś ograniczona w możliwości korzystania z dziecięcych rozrywek bo ludzie mający dzieci mogą z dzieckiem iść bawić się w basenach z kulkami i na dmuchanych zjeżdżalniach a jak Ty tam pójdziesz jako bezdzietna to w najlepszym wypadku wezmą Cię za pedofila brak dzieci Cię ogranicza

[B]naprawdę nie rozumiesz tego, że w życiu nie ma możliwości - z dziećmi czy bez - robić absolutnie wszystkiego? i to nie dzieci są główną przeszkodą w robieniu wszystkiego? [/B]najpierw piszesz, że podróżowanie to nie luksus bo można sobie tani lot w ryanair wykupić a potem piszesz o nurkowaniu - tani lot jest tani i nie jest luksusem ale większości ludzi nie stać na fanaberie typu drogi sprzęt do górskich wycieczek czy kurs i sprzęt do nurkowania i jeżeli Ciebie to dziwi to dochodzę do wniosku, że zwyczajnie piszesz bzdury dla zasady i pojęcia nie masz o kosztach tych rozrywek, które próbujesz tu przedstawiać jako niezwykle przyziemne

dokładnie.
juz pomijam, że nie rozumiem dlaczego podrozowanie z plecakiem, latanie srajanem i spanie w zapluskwionych hostelach ma byc wyznacznikiem jakiegos sukcesu czy udanego życia.
Są ludzie, ktorych to nie kręci niezaleznie od ilości dzieci. Robią za to wiele innych rzeczy - podobnie interesujących.

Ja nie mam dzieci, a w podrózach ograniczały mnie dwa psy ( z czego jeden z problemami psychicznymi a drugi ważący 80kg) i praca - bo chociaż nie mam dzieci i moge sobie nurkowac i wspinac sie gdzie chce, to jednak musze tez na te rozrywki zarobic.

a juz smieszne jest, że lot srajanem na wyspy czy gdziekolwiek i turystyka plecakowa jest niby wiecej warta niz podróż z dzieckiem na zachodnie wybrzeze USA
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 15:04   #1336
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
(...)
a juz smieszne jest, że lot srajanem na wyspy czy gdziekolwiek i turystyka plecakowa jest niby wiecej warta niz podróż z dzieckiem na zachodnie wybrzeze USA
pozwolę sobie jeszcze tylko nadmienić, że nieluksusowym srajanowym lotem się też nie za bardzo poszaleje z kierunkami chyba, że te piesze wycieczki to po lądku zdroju się planuje to wtedy spoko, srajanem za taniochę polecisz a i sprzęt do wycieczkowania tanio wyjdzie
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 15:17   #1337
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Ja nie mam dzieci, a w podrózach ograniczały mnie dwa psy ( z czego jeden z problemami psychicznymi a drugi ważący 80kg)
O to to. Jak mi nie ma kto zostać z kotami na dwa tygodnie, to choćby skaly robiły gunwo to nigdzie nie pojadę. A dzieciaci znajomi pomprostu się pakują i jadą.
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 15:23   #1338
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Sorry, ale to jest dla mnie właśnie OZM: sprowadzanie świata do wycieczek familijnych i zaprzeczanie, że istnieje coś innego Bo przecież jeżeli dziecko można wziąć w góry w nosidle, to znaczy, że nie ogranicza - a jeżeli nie można go wziąć na narty w nosidle, to sie nie liczy, bo kto by tam jeździł na nartach, nurkował czy zwiedzał cały dzień muzea watykańskie, skoro świat jest pełen rozrywek odpowiednich dla dzieci

Cóż, idę błyszczeć w tym moim innym świecie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że na dobrą sprawę pojęcia nie masz o podróżowaniu z dzieckiem i jakieś wyobrażenie o tym podróżowaniu familijnym w sensie wycieczki familijne. To chyba jest jasne, że wszystkiego nie robisz przy dziecku. Co wcale nie oznacza, że dziecko ogranicza.
__________________
nauczycielu, zajrzyj

Edytowane przez ajah
Czas edycji: 2017-06-10 o 15:29
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 16:33   #1339
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Sorry, ale to jest dla mnie właśnie OZM: sprowadzanie świata do wycieczek familijnych i zaprzeczanie, że istnieje coś innego Bo przecież jeżeli dziecko można wziąć w góry w nosidle, to znaczy, że nie ogranicza - a jeżeli nie można go wziąć na narty w nosidle, to sie nie liczy, bo kto by tam jeździł na nartach, nurkował czy zwiedzał cały dzień muzea watykańskie, skoro świat jest pełen rozrywek odpowiednich dla dzieci

Cóż, idę błyszczeć w tym moim innym świecie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko zrozum ze to jest taka sama wycieczka na jaka bym pojechała bez dziecka. Ja akurat nie jeżdżę na nartach wiec mnie to nie dotyczy. Nie wiem czy czujesz się lepsza nazywając czyjś sposób spędzania czasu familijna wycieczka i kpiac sobie z matek z OZM co jeżdżą z dziećmi na wczasy nie wiem jakie tu jest wyjście. Albo siedzieć w domu póki młode nie skończą osiemnastki bo przecież to i tak gów... w dup... jak byłaś uprzejma zaznaczyć albo podrzucić opiekunce i pojechać w Himalaje. My tu nie zaprzeczamy ze istnieje coś innego, owszem, tylko wszyscy poza Tobą rozumieją ze ludzie lubią spędzać czas w różny sposób i nie znaczy to że coś ich ogranicza.
Akurat zwiedzanie muzeów z dzieckiem jest możliwe, trzeba dostosować czas itp ale można.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-10, 16:36   #1340
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Sorry, ale to jest dla mnie właśnie OZM: sprowadzanie świata do wycieczek familijnych i zaprzeczanie, że istnieje coś innego Bo przecież jeżeli dziecko można wziąć w góry w nosidle, to znaczy, że nie ogranicza - a jeżeli nie można go wziąć na narty w nosidle, to sie nie liczy, bo kto by tam jeździł na nartach, nurkował czy zwiedzał cały dzień muzea watykańskie, skoro świat jest pełen rozrywek odpowiednich dla dzieci

Cóż, idę błyszczeć w tym moim innym świecie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale zdajesz sobie sprawę ze są osoby, które nie lubią aktywnie spędzać urlopu? I nikt ich nie musi niczym ograniczać, bo i tak bez dzieci czy z dziećmi nie interesuje ich nurkowanie, chodzenie po górach, jazda na nartach czy zwiedzanie. Poza tym jak dzieci są starsze to wszystkie te rzeczy można robić z nimi.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 17:50   #1341
karolowanka
Rozeznanie
 
Avatar karolowanka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 679
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Ale zdajesz sobie sprawę ze są osoby, które nie lubią aktywnie spędzać urlopu? I nikt ich nie musi niczym ograniczać, bo i tak bez dzieci czy z dziećmi nie interesuje ich nurkowanie, chodzenie po górach, jazda na nartach czy zwiedzanie. Poza tym jak dzieci są starsze to wszystkie te rzeczy można robić z nimi.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to znaczy, ze takie osoby w ogole nie podrozuja, g... widzialy i w sumie moglyby zostac w domu na kanapie i wyszloby na to samo!!!!111

nie rozumiem tego podejscia, ja lubie podrozowac, zwiedzac, chodzic po gorach, chodzic, ale czasami lubie tez wyjechac do duzego hotelu, gdzie wszystko mam podane i moge spedzic tydzien lezac plackiem na plazy, bo tego potrzebuje i nie uwazam, ze taki wyjazd jest mniej wartosciowy niz nurkowanie z rekinami. No ale kazdy ma swoje zdanie i chyba nie uda nam sie go zmienic
karolowanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 18:23   #1342
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Maskara i dla dziecka i dla mamy, przecież to nadal jest dość świeżo po porodzie.

Nie na darmo przeciez polog trwa ok 6 tygodni.


Co do podrozowania, to mysmy tak naprawde zaczeli duzo podrozowac jak zostalismy rodzicami Nie wiem jak nas zaklasyfikowac, bo przeciez wlasnie w tym momencie powinnismy poczuc sie ograniczeni a nie jezdzic i zwiedzac No i wlasnie: zwiedzalismy. Jasne, ze i polezelismy na plazy jak nam sie chcialo i budowalismy domki z piasku, ale dzieci rownie chetnie zwiedzaly z nami muzea czy ogladaly menhiry w Carnac czy tez plywaly z nami po kanalach Wenecji. Nie nurkuje, nie jezdze zbyt chcetnie na nartach, nie laze po gorach jak juz pisalam.
No ale. Przy okazji zwiedzania Paryza bylismy tez i u Disneya czyli familijna wycieczka jak byk . A najbarazdiej podjarana ksiezniczkami bylam ja
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 18:27   #1343
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość

Nie na darmo przeciez polog trwa ok 6 tygodni.


Co do podrozowania, to mysmy tak naprawde zaczeli duzo podrozowac jak zostalismy rodzicami Nie wiem jak nas zaklasyfikowac, bo przeciez wlasnie w tym momencie powinnismy poczuc sie ograniczeni a nie jezdzic i zwiedzac No i wlasnie: zwiedzalismy. Jasne, ze i polezelismy na plazy jak nam sie chcialo i budowalismy domki z piasku, ale dzieci rownie chetnie zwiedzaly z nami muzea czy ogladaly menhiry w Carnac czy tez plywaly z nami po kanalach Wenecji. Nie nurkuje, nie jezdze zbyt chcetnie na nartach, nie laze po gorach jak juz pisalam.
No ale. Przy okazji zwiedzania Paryza bylismy tez i u Disneya czyli familijna wycieczka jak byk . A najbarazdiej podjarana ksiezniczkami bylam ja
My to samo Tzn. my konkretnie zaczęliśmy jeździć na dłuższe wakacje, bo tak to robiliśmy kilkudniowe wycieczki o różnych porach roku. I muzea oczywiście też zwiedzamy.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-10, 21:52   #1344
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Sorry, ale to jest dla mnie właśnie OZM: sprowadzanie świata do wycieczek familijnych i zaprzeczanie, że istnieje coś innego Bo przecież jeżeli dziecko można wziąć w góry w nosidle, to znaczy, że nie ogranicza - a jeżeli nie można go wziąć na narty w nosidle, to sie nie liczy, bo kto by tam jeździł na nartach, nurkował czy zwiedzał cały dzień muzea watykańskie, skoro świat jest pełen rozrywek odpowiednich dla dzieci

Cóż, idę błyszczeć w tym moim innym świecie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jest jeszcze taka osoba jak ja
Uwielbiam książki podróżnicze. Uwielbiam! i jednocześnie kompletnie nie ciągnie mnie w obce strony, serio. Ani przed córkami, ani teraz. W związku z tym nie muszę udawać, że dzieci nie nie ograniczają czy potwierdzać że owszem - jestem ograniczona. No bo nie, ale to kwestia charakteru i upodobań.

Do tego nie jeżdżę na nartach (mąż owszem, ale nie jestem typem żony, która męża samego nie puści ), nie muszę wyczynowo łazić po górach (przed córkami dużo chodziłam - Beskidy i Bieszczady, teraz wystarcza mi wypad od czasu do czasu i nawet czasem na spokojnie młode bierzemy). Nie ciągną mnie ekstremalne imprezy.
Wakacje organizujemy tak, by było nam wszystkim wygodnie. po Polsce, teraz trzeci rok pod rząd nad morzem będzie, wcześniej góry były.
Na miejscu - dużo wycieczek rowerowych (akurat mamy gdzie), z dziewczynami w fotelikach.
Są rozrywki tylko dla dzieci (no tak, i jako rodzic im je zapewniam), dla dzieci z rodzicami (i tez korzystamy - wiecie, jak fajnie się z dmuchańców zjeżdża? ) i tylko dla dorosłych - i na takowe dzieci nie bierzemy, bo i po co? W knajpce z córkami byłam raz, przypadkiem. Na siłkę czy squasha jadę z mężem, nie z nieletnimi. Gdy gdzieś wieczorem się umawiamy, to też dziewczyn nie ciągniemy, tylko organizujemy opiekę.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 08:03   #1345
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

A tak na marginesie, a propos podawania wieku dziecka w miesiącach - ja wiem, że jest to po pewnym czasie irytujące w wykonaniu mamuś, ale dzisiaj przeczytałam, która jest miesięcznica smoleńska i..

Wszystkie mamusie świata się chowają.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 08:07   #1346
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Ja nie mam dzieci, nie będę mieć a i tak nie podróżuje, chociaż bym bardzo chciała - ni mom piniendzy!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 08:46   #1347
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ja nie mam dzieci, nie będę mieć a i tak nie podróżuje, chociaż bym bardzo chciała - ni mom piniendzy!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
No coś Ty przecież to takie "hop siup"

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 09:42   #1348
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ja nie mam dzieci, nie będę mieć a i tak nie podróżuje, chociaż bym bardzo chciała - ni mom piniendzy!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
no co Ty - przecież to żaden luksus, wsiadasz w srajrana i lecisz
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 09:56   #1349
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
no co Ty - przecież to żaden luksus, wsiadasz w srajrana i lecisz
Potem możesz sie kimnąć parę h na lotnisku i wsiąść w samolot powrotny 😀 ale kraj masz już zaliczony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-11, 10:05   #1350
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu cz. V

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ja nie mam dzieci, nie będę mieć a i tak nie podróżuje, chociaż bym bardzo chciała - ni mom piniendzy!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ale pamietaj, ze zadne Paryze, Grecje i zachodnie wybrzeża USA się nie liczą.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-06 17:15:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.