Majówki 2017 cz. I ! <3 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-20, 17:38   #1171
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Kiwaczka tak jak w tym filmiku https://m.youtube.com/watch?v=pUQ7tPF5Dns
Kurde musieliśmy sie cofnąć ze spaceru bo zrobiło sie granatowo i teraz zaczyna padać :/


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 17:50   #1172
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez happiness__ Pokaż wiadomość
Nadrobię później, bo mój dzieć dziś nieodkladalny, chce spać tylko na mnie 😛



Ja od dzisiejszej nocy używam tych kapturków i właśnie mam zagwozdkę, czy moje dziecię mniej je, czy w końcu zaczyna najadać się z piersi. Bardzo mało z butli dzisiaj jadł, a ciągle mu proponowałam, musiałam wylać 40 ml mojego mleka, bo się "przeterminowało". A mm zjadł dopiero po 13 i to 60 ml, a przez ostatnie dni jadł rano i wieczorem po 80-90ml, rano zawsze koło 8.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest coś na rzeczy.
Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Odkąd je stosuje tez mam wrażenie ze mam więcej mleka ale może to zbieg okoliczności. Jakie miałaś wcześniej kapturki? Bo ja aventa i bardzo gruby silikon a mala słabo ciągnęła przez co pewnie było mniej mleka.
Z Canpola miałam.
Mam wrazenie jakby to nawal był, co robić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 19:32   #1173
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Kurde zamówiliśmy z Tz 2 pizze carbonara i pharma fit z telepizzy. Pharma fit miała mieć rukolę, a w mojej chyba wyprasowała z upału :/ a ze byłam głodna to Tz zadzwonił i złożył reklamacje. Niby 2 składniki dostaniemy gratis przy następnym zamówieniu
Nie moge sie doczekać wyjazdu do rodziców. Ale boje sie tego, ze jak wyjada na spacer z Maksem to będę latać od okna do okna i myślec czy wszystko jest ok :/ albo ze bedą go za dużo nosić i on sie przyzwyczai, Ew nie bedą chcieli mi go oddać tylko sami bedą chcieli wszystko robić, mam chore myśli ... a wiem, ze przecież tak rzadko sie widujemy a to ich pierwszy wnuk.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 19:48   #1174
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Gornek - wydaje mi się, że na początku tak będzie ( dawałam synka do noszenia bez problemu, ale non stop miałam go na oku), ale potem się przyzwyczaisz i wyluzujesz Matki mają taki syndrom pitbulla, hehe
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 19:51   #1175
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Pewnie tak, przecież rodzice nie pozwolą zeby cos mu sie stało, wychowali 3 dzieci w końcu :P ale jestem tak przyzwyczajona, ze Maks jest obok nawet jak jest w 2 pokoju z Tz to zaglądam co chwile xd idąc w czwartek do CH to chyba oszaleje, ale przyda mi sie troche czasu dla siebie


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 20:09   #1176
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Pierwszy okres już za mną od kilku dni ale zaczęłam plamić.. czy to normalne że po 1.5 miesiąca mnie jeszcze krew leci? ( umowilam się do ginekologa ale dopiero za 2tyg mnie przyjmie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 20:14   #1177
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Kiwaczka cieżko mi powiedzieć bo u mnie połóg trwał z 2,5 tygodnia, a okres dostałam równe 7 tygodni po porodzie i do teraz nic. Najgorsze jest to, ze non stop prsekladsm wizytę u ginekologa, ale w lipcu juz pójdę go chce jakas antykoncepcję, myśle nad tabletkami jednoskładnikowym albo czymś takim, ale sama nie wiem czy jest sens skoro i tak mam jeden jajowod niedrożny.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-20, 21:26   #1178
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
wygląda jak na zdjęciu. Powiedziała że jako tako nie widzi przeciwwskazań do szczepienia ale że u niej była niska masa urodzeniowa + duży spadek + kiwająca się głowa więc woli poczekać do sierpnia co nadgoni trochę z masą a organizm nie przeżyje szoku.
Ogólnie mamy jak najwięcej z nią chodzić w takiej pozycji bo ma bardzo słabo mięśnie rozwinięte karku a one w takiej pozycji "pracują". Może jak u Waszych maluchów główki są stabilniejsze to nie będziecie musiały ich tak nosić czy odbijać


Załącznik 7116091

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tę pozycję polecają gdy już główka sztywna, ciekawe, że przy obnizonym napięciu wczesniej. Myślę, że u nas też będzie takie zalecenie...

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Powiem Szczerze ze pewnie wiecej by mu dała rehabilitacja z profesjonalna osoba niż moje kładzenie na brzuchu, mimo ze do niego wtedy mowię, grzechoczę lub piszczę zabawkę. Moze faktycznie ma mniejsze napięcie mięśniowe, a ja nie do końca wiem jak mam mu w tym wszystkim pomoc zeby krzywdy nie zrobic.
Jeżeli chodzi o gluzenie ma dzień, ze non stop wydaje dźwięki a sa dni ze pojedyncze dźwięki tylko wydaje. Ale ogólnie dużo sie odzywa wiec nie wiem czy to ma związek z mięśniami właśnie.
No właśnie ja sie tej depilacji boje dlatego jeszcze troche poczekam z tym
Poczytałam pare artykułów o depilacji woskiem po cc i nie zalecają podobno... zależy gdzie masz bliznę czy nad włoskami czy nie.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Ja mam bliznę powyżej włosków (chyba), sprawdzę dokładnie dziś

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Jesteśmy po wizycie, dostałam skierowanie na rehabilitacje. Ma asymetrię ułożenia i kazała sie gdzies umówić na NFZ. Najlepsze jest to, ze nigdzie nie rehabilituje takich maluchów :/ tylko w jednym miejscu i jutro mam dzwonić koło południa bo dzisiaj nie było kogoś tam. Ale mamy go klasc na brzuchu, ma leżeć na lewej stornie i podłożyć mu cos pod głowę bo niby ma żuchwę troche do tylu nosić mamy jak Kiwaczka pisała na tzw krzesełko albo na barku i nie podtrzymując tylka. Sama powiedziała, ze ma jeszcze troche czasu na podnoszenie główki bo sie wcześniej urodził ale możemy trenować w domu na kolanach.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Dobrze, że masz jakiś konkret!
U nas też asymetria, tak określiła pediatra, ale chyba niewielka, bo nawet nie wspominała, żeby coś z tym robić...

ale gdy synek leży na brzuszku, to wyraźnie widać prawostronność

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
No właśnie nie leży tylko na prawej bo odwraca główkę jak spi sam raz na prawo raz na lewo, tylko leżąc na brzuchu skręca sie całym ciałem na prawo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas nie całym ciałem, ale skręt jest widoczny.

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Kurde zamówiliśmy z Tz 2 pizze carbonara i pharma fit z telepizzy. Pharma fit miała mieć rukolę, a w mojej chyba wyprasowała z upału :/ a ze byłam głodna to Tz zadzwonił i złożył reklamacje. Niby 2 składniki dostaniemy gratis przy następnym zamówieniu
Nie moge sie doczekać wyjazdu do rodziców. Ale boje sie tego, ze jak wyjada na spacer z Maksem to będę latać od okna do okna i myślec czy wszystko jest ok :/ albo ze bedą go za dużo nosić i on sie przyzwyczai, Ew nie bedą chcieli mi go oddać tylko sami bedą chcieli wszystko robić, mam chore myśli ... a wiem, ze przecież tak rzadko sie widujemy a to ich pierwszy wnuk.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Ja dziś poszłam do kosmetyczki, wracając złapała mnie taka tęsknota niesamowita... nie sądziłam, że mogę coś takiego czuć!

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Pierwszy okres już za mną od kilku dni ale zaczęłam plamić.. czy to normalne że po 1.5 miesiąca mnie jeszcze krew leci? ( umowilam się do ginekologa ale dopiero za 2tyg mnie przyjmie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wydaje mi się, że tak może być, ale po Twoich przejściach lepiej to sprawdzić...
ja dziś umówiłam się do gina, ale dopiero na 8 lipca, wolałabym wcześniej, może jeszcze mi się uda jakoś wcisnąć w grafik - zadzwonię do niego bezpośrednio.

Dziś na fotelu u kosmetyczki odpłynęłam niemal... ale relaks!
Na poniedziałek umówiłam się na stopy
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 21:42   #1179
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

Pewnie co lekarz to opinia, ale tak czy siak musimy ćwiczyć z Maksem, asymetria teoretycznie powinna byc "leczona" jak nie zniknie po 4 miesiącu. Nie chce zeby odstawał chociaż inne rzeczy robi bo sie ładnie uśmiecha, głuzy wodzi oczami za nami, obrazkami i za dźwiękiem. Najlepsze, ze poczytałam o tej cofnięte żuchwie i to jest fizjologiczne do 6 miesiąca, ale zeby zapobiegać można podłożyć cos pod materac bądź łóżeczko, chyba ze ktoś chce klin.
Ja właśnie cięcie mam tam gdzie sa juz włoski bo mi zrobili nisko i boje sie wosku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip

Edytowane przez gornek
Czas edycji: 2017-06-20 o 22:11
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 22:26   #1180
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Kurde zamówiliśmy z Tz 2 pizze carbonara i pharma fit z telepizzy. Pharma fit miała mieć rukolę, a w mojej chyba wyprasowała z upału :/ a ze byłam głodna to Tz zadzwonił i złożył reklamacje. Niby 2 składniki dostaniemy gratis przy następnym zamówieniu
Nie moge sie doczekać wyjazdu do rodziców. Ale boje sie tego, ze jak wyjada na spacer z Maksem to będę latać od okna do okna i myślec czy wszystko jest ok :/ albo ze bedą go za dużo nosić i on sie przyzwyczai, Ew nie bedą chcieli mi go oddać tylko sami bedą chcieli wszystko robić, mam chore myśli ... a wiem, ze przecież tak rzadko sie widujemy a to ich pierwszy wnuk.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Ja mam to samo! Jutro przyjezdza moja siostra i juz jestem cala chora, ze bedzie chciala wsYstko przy nim robic. Ja jsstem zaborcza.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 22:37   #1181
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Przywieźli nam dzisiaj narożnik do salonu także jesteśmy umeblowani

No i mam sukces. Asia nie chciała spać w kołysce. Ostatnie tygodnie spała w leżaczku. Zaobserwowałam że jak wykonuje ruch moro to uderza rączkami o materiał w leżaczku i nagle się uspokaja. Jak robiła tak w kołysce to albo uderzała rączkami o szczebelki albo wkładała pomiędzy i czuła wolną przestrzeń, wybudzała się i płakała. Wiem że do 3 miesiąca nie powinno się zakładać ochraniaczy na szczebelki ale ja założyłam na próbę i Asia śpi właśnie pięknie w kołysce. Rączki ma na boki rozstawione i dotyka dobie ochraniacza.
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-20, 22:54   #1182
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Ja jeszcze nie dostałam okresu a w czwartek minie 8 tygodni 😞 wizytę u gin mam już za sobą i przepisał mi tabletki anty,
(my mm) kazał zastanowić się nad wkładka hormonalną.
Maja w miarę grzeczna za tydzień mamy szczepienie 😔😓 boje się jej reakcji 😯

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Ania im mniejsza przestrzeń wokół malucha tym bezpieczniej się czuje. Brawo ty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Effppe a już myślałam że twoja Maya śmieje się w głos 😉 i tak sobie myślę co jest? ??? tak szybko?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

My mamy karuzele Fischer price misie. Akurat wiszą nad przewijakiem i Maja jak ją przewija to gada i cieszy się do misiów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 02:37   #1183
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Spaaaccc, jedliśmy o 2 i mały się znowu obudził :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 03:11   #1184
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

U nas 22-24 jedzenie + zabawa i teraz właśnie je

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 03:43   #1185
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Vikunia to u Ciebie ciagle pielgrzymki sa, mnie by to irytowało jakby ktoś ciagle siedział mi na głowie.
Maks o 4 zaczął sie kręcić ( 1 karmienie w nocy od 20) poszłam mu zrobic mleko wracam a ten spi, ale ze juz wstałam to zjadł 120 ml, odłożyłam do lozeczka poszłam umyć butle, wracam a on juz spi nawet szumisia nie zdarzyłam włączyć xD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 04:59   #1186
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Ciężko wczoraj nam szło zasypianie, ale podejrzewam, że to przez szczepienie. A sen był okropny... Tak niespokojnie to młody jeszcze nie spał! Non stop się kręcił i pojękiwał, trzasnął dwie kupy w nocy. Ledwo żyję. Wasze dzieci też tak śpią? Ja nie mogę się przez to wyspać...

Gornek - tak jak mówisz tyłożuchwie jest fizjologiczne i jeśli coś podkladac to ewentualnie klin, żeby przodożuchwia nie zrobić z kolei

Ja po kontroli u gina - zrobiło mi się jakieś dzike mięso cokolwiek to znaczy - dziś kupię leki no i na razie tabletki będę brać, a po 3 miesiącach zastanowię się nad wkładką na 3 lata.
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 05:01   #1187
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Dzień dobry 😊 cała noc przespana w kołysce 😁 pierwsze karmienie 22, drugie 3 i teraz 5:30. Mam nadzieję jeszcze pospać 😁



My mamy karuzelę w kołysce taką malutką, motyla kontrastowego i ma multum melodii i dźwięków natury. O taką http://domsmyka.iai-shop.com/product...k-lozczko.html (dostała w prezencie, prawdopodobnie kupiona w tk maxx). Uwielbia ją
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 05:35   #1188
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Decorail - weź zabierz Dżekowi tą komórę, bo znowu umówił się z Bennym na nocne stękanie i pierdzenie

Ania - nie czytaj tych mundrych poradników, Twój instynkt jest sto razy lepszy!! Ja też mam ochraniacze w łóżeczku, nie widzę w nich żadnego zagrożenia, tworzą przytulny kącik dla dzidzi.
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 06:46   #1189
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Milutek - robię zaraz rewizję łóżeczka!
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-21, 07:05   #1190
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

U nas też w miarę noc. Mleko o 1 i o 4. Chyba gorąco jej było że tak często się budziła.
Teraz Zjadła i zasnęła na mnie i nie mam serca jej odłożyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Zapowiada się "swietny" dzień bo dziś ma być 34 stopnie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 08:28   #1191
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

O cholera, to niezla temperatura ale U nas też ciepło..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 08:45   #1192
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Ja jem szybko śniadanie i ruszam na spacer póki chłodno. Trzymajcie kciuki, pierwsza moja samodzielna wyprawa z wózkiem z 4 piętra
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 08:49   #1193
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Ania - kciuki ja może zaraz załaduję młodego i też się zwlekę
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 09:01   #1194
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Hej hej!
Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Przywieźli nam dzisiaj narożnik do salonu także jesteśmy umeblowani

No i mam sukces. Asia nie chciała spać w kołysce. Ostatnie tygodnie spała w leżaczku. Zaobserwowałam że jak wykonuje ruch moro to uderza rączkami o materiał w leżaczku i nagle się uspokaja. Jak robiła tak w kołysce to albo uderzała rączkami o szczebelki albo wkładała pomiędzy i czuła wolną przestrzeń, wybudzała się i płakała. Wiem że do 3 miesiąca nie powinno się zakładać ochraniaczy na szczebelki ale ja założyłam na próbę i Asia śpi właśnie pięknie w kołysce. Rączki ma na boki rozstawione i dotyka dobie ochraniacza.
Dobry pomysł! Z łóżeczkami też jest ten problem, że to duże przestrzenie. Dziś Leoś zasypia na mnie, a w łóżeczku od razu krzyk.

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
Decorail - weź zabierz Dżekowi tą komórę, bo znowu umówił się z Bennym na nocne stękanie i pierdzenie
U nas też stękanie i bąki, choć mniej niż wczoraj

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Ja jem szybko śniadanie i ruszam na spacer póki chłodno. Trzymajcie kciuki, pierwsza moja samodzielna wyprawa z wózkiem z 4 piętra
Kciuki! I jak będziesz schodzić? Bo już nie pamiętam, kto miał jaki patent?

Ja oswoiłam moją zjeżdżalnię na schodach od półpiętra z windą do wyjścia - schodzę pierwsza tyłem, wózek ciągnę na siebie i jakoś się udaje, choć jest ciężko.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 09:16   #1195
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

Właśnie tata mi zadzwonil, ze jak przyjedziemy to trafimy na głupi czas. Przed godzina mój kuzyn zginął w wypadku ;( wiec czeka nas pogrzeb. 29 lat i juz koniec życia :/ az mam łzy w oczach mimo, ze od jakiegoś czasu nie mamy jakiegoś super kontaktu.


Z dobrych rzeczy jest szansa,ze rehabilitacje zaczniemy od sierpnia. Tylko muszę mieć skierowanie z NFZ wiec umówiłam sie na wizytę do jakiegoś pediatry dzisiaj i jutro zawieziemy skierowanie.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip

Edytowane przez gornek
Czas edycji: 2017-06-21 o 09:58
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 09:31   #1196
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Zaraz mnie znów zrugacie, że się odzywam ale nie dbam o to.
Widzę, że sporo z Was z różnych powodów karmi w kapturkach. Mam nadzieję, że Wasze położne sprawdziły u dzieci wedzidełko i nie jest za krótkie bo to jedna z najczęstszych przyczyn że dziecko się nie najada. Za krótkie wędzidełko należy podciąć - to szybki i prosty zabieg tylko trzeba znaleźć lekarza który to zrobi bo nie każdy chce/potrafi.

Żeby stopniowo oduczyć dziecko jedzenia przez nakładkę spróbujcie odrobinkę powiększyć otwory na końcu nakładki. Po kilku dniach np.2-3 znów uciąć koniuszek nakładki tak by dziecko dzień po dniu ssało mniej nakładki a więcej piersi.



Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 10:00   #1197
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Jak szybko ten czas leci. Dzisiaj mija pierwszy miesiąc razem ❤️
W ramach świętowania kupiłam kombinezon Michasiowi w h&m bo zaczęły się wyprzedaże i pójdziemy na długi spacer jak wróci tz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 10:06   #1198
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Witamy się z Mają po w miarę 😆 dobrej nocy. Karmienie 21 -24 -5-10 z przerwą na zabawę od 5-6:30 😒 teraz leży na brzuszku i próbuje zasnąć na razie z marnym skutkiem 😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 10:07   #1199
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Emilka - witamy Leonka w klubie nocnych pierdzioszków

Marta - masz rację, czas szybko leci, z jednej strony to dobrze, bo początki są ciężkie zwłaszcza gdy są problemy z brzuszkiem maleństwa, ale z drugiej strony - tylko raz będą tacy mali, to se ne wrati
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-21, 10:11   #1200
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Emilka miałam zapytać na jaką butelkę zmieniłaś? ???
Marta piękne są te kombinezony, aż muszę wejść na stronę 😈 a jaki rozmiar kupiłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-05 20:18:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.