Marcowe mamy 2015 cz. II - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-22, 18:14   #2041
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

aroli, cieszę się, że wyjazd Wam się udał przynajmniej trochę odetchnęliście i się zrelaksowaliście

KasiaKasiaWiki, super, że Kasia zadowolonaze żłobka mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez choróbsk co chwilę!

Szymek też jeszcze w pieluszce. Co prawda wie do czego służy nocnik, czasem zrobi siusiu czy 2kę, ale to jeszcze nie jego czas. czekamy na sierpień, jak żłobek będzie miał 2tyg przerwy i wtedy zobaczymy czy da się go odpieluchować. a tak to luz, to nie wyścigi

u mnie od 2tyg sajgon. w pracy masado ogarnięcia, od tygodnia Szymek daje popalić usyianie go trwa mniej więcej 1,5h niemal każdego dnia i każdego dnia wojna o to. mam tego już po dziurki w nosie. potrzebuję chwili oddechu...
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 20:21   #2042
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Monika przestań gadać głupoty Kuba to fajny mądry chłopak i wszystko nadgoni zobaczysz wspomnisz moje słowa. Mój też się buntuje na nocnik od jakiegoś czasu i nic na to nie poradzę, jak przyjdzie czas to się nauczy, najważniejsze by się nie zrazili.

Dzień dobry.

Ja mam dzisiaj doła, zresztą jak co roku o tej porze, czuje się stara i brzydka, na dodatek założyłam dzisiaj strój kąpielowy i nie wiem czego się spodziewałam, chyba cudu Muszę iść na jakieś zabiegi ujędrniające ciało bo po tym odchudzaniu nie jest dobrze niestety.

Do później pa
witaj w klubie , ja mam to samo :/, dzisiaj poszłam na fitness i jak zobaczyłam siebie w lustrze w bluzce na ramiączkach i krótkich spodenkach to aż nie wierzyłam jak ja wyglądam , omg strasznie dosłownie , a ja dzisiaj chodziłam w spodenkach cały dzien po dworze , jejku nawet sobie nie zdawałam sprawy jak źle wyglądam :/ , a w strój to nawet się nie ubieram
chyba dopada nas kryzys wieku hihi

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
aroli, cieszę się, że wyjazd Wam się udał przynajmniej trochę odetchnęliście i się zrelaksowaliście

KasiaKasiaWiki, super, że Kasia zadowolonaze żłobka mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez choróbsk co chwilę!

Szymek też jeszcze w pieluszce. Co prawda wie do czego służy nocnik, czasem zrobi siusiu czy 2kę, ale to jeszcze nie jego czas. czekamy na sierpień, jak żłobek będzie miał 2tyg przerwy i wtedy zobaczymy czy da się go odpieluchować. a tak to luz, to nie wyścigi

u mnie od 2tyg sajgon. w pracy masado ogarnięcia, od tygodnia Szymek daje popalić usyianie go trwa mniej więcej 1,5h niemal każdego dnia i każdego dnia wojna o to. mam tego już po dziurki w nosie. potrzebuję chwili oddechu...
ojej współczuję zachowania Szymka , mi za to Kacper daje popalić, a dzisiaj jakoś wyjątkowo :/ , Kuba też zasypia późno i też długo trzeba czekać za nim zaśnie , może to ze względu na to, że jest długo jasno czy co

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Dobry wieczór

Mamuśka na pewno wyglądasz reewelacyjnie , schudnąć tyle kilo już super , po plarzach chodzą takie Panie co na prwde wyglądaja jak nie powiem co , bo nie chcę nikogo obrażać i nie mają kompleksów , a my się martwimy

Dobrze, że ten dzień sie kończy. bo juz mam dość dzisiaj , Kacper miał bardzo marudny dzień , jutro się widzę z koleżanką to zawsze to jakos raźniej a i Kuba pobawi się z kolegą

dodałam kilka zdjęć do klubu

uciekam delektować się chwilą

do jutra
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 22:15   #2043
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Monika

Chłopaki są cudowni bardzo są do siebie podobni.

Wiesz z tym wyglądem to nie jest aż tak źle ale wiem że mogło by być lepiej sama jestem sobie winna że tak dużo przytyłam i teraz dość szybko schudłam i skóra już nie jest tak jędrna jak kiedyś no niestety ale od dzisiaj już idzie mi 33 rok życia

Dobranoc spokojnej nocy wam życzę pa
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 06:39   #2044
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Monika

Chłopaki są cudowni bardzo są do siebie podobni.

Wiesz z tym wyglądem to nie jest aż tak źle ale wiem że mogło by być lepiej sama jestem sobie winna że tak dużo przytyłam i teraz dość szybko schudłam i skóra już nie jest tak jędrna jak kiedyś no niestety ale od dzisiaj już idzie mi 33 rok życia

Dobranoc spokojnej nocy wam życzę pa
Wszystkiego Najlepszego Mamuśka z okazji urodzin , spełnienia marzeń i jędrnej skóry

o jejku uswiadomiłaś mnie , że mi w tym roku też

Edytowane przez monika 1985
Czas edycji: 2017-06-23 o 06:41
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 14:43   #2045
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Mamuska

Sto lat ! Dużo zdrowia bo to najważniejsze, spełnienia marzeń oraz pociechy z dzieci i męża
A ciałko na pewno masz super, jestem pełna podziwu za Twoje osiągnięcie związane z utratą wagi może ćwiczenia pomogą ujędrnić trochę skórę ? Jakie masaże hmmm ?

Monika

Pocieszę Cię, że mój mąż do 3 roku życia nie mówił nic, zero , teściowa była przerażona, że będzie niemową, a tu nagle w ciągu 2 tygodni zaczął gadać pełnymi zdaniami. Każde dziecko rozwija się inaczej i w swoimi tempie
Na początku Mateusz wołał na kupkę, siku w ogóle, pierwszego dnia sikał w gacie, drugiego popuszczał i wołał a trzeciego zaczął wołać.
Zdarzy mu się zapomnieć np podczas zabawy, dlatego pytam go co jakiś czas, plus obowiązkowo na siusiu po wstaniu czy przed i po spacerze. Na spacer zabieramy nocnik i po problemie. Na allegro są nocniki turystyczne i chyba zaraz zamówię, bo są jako nocnik i nakładka.
Mateusz przeważnie korzysta z nakładki, nocnik tylko na spacerach lub jak ktoś z nas akurat zajmuje kiblek do tego super jest nawilżany papier toaletowy ten z rossmanna jest fajny.

Co do wyglądu to ja też widzę, że jędrność już nie ta najgorzej na brzuchu i po wewnętrznej stronie ud. Mam też rozstępy na brzuchu i kilka na bokach takich grubszych chciałam kupić sobie 1-częściowy kostium kąpielowy ale TŻ powiedział, że w życiu i że powinnam być dumna ze swojego ciała i rozstępów bo to naturalne i nawet wysłał mi artykuł na temat rozstępów po ciąży itd także wspiera mnie i to na prawdę fajne uczucie. No i oczywiście piersi też straciły swoją jędrność ale to chyba norma także zbytnio się tym nie przejmuję, najważniejsze dla mnie jest to, że TŻ dalej za mną lata jak wcześniej i nic się między nami nie popsuło
Ważne jest to, żeby akceptować swoje ciało, wolę takie ciało jak teraz i dwójkę moich łobuziaków, niż piękne ciało bez nich

Monika

Wow Monika podziwiam, biedronka z dwójką, my raptem kilka razy byliśmy w 4-kę w sklepie, zazwyczaj chodzi mąż lub ja raz z jednym raz z drugim

Robię udziec z indyka w piekarniku, ciekawe co mi wyjdzie... jak ja nie lubię gotować

A i u nas chyba przeziębienie lekkie, w środę i czwartek Mateusz miał katar, a dzisiaj Filip zatkany mam nadzieję, że przejdzie mu tak szybko jak Matiemu.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Monika

Super fotki, widać, że Kubuś chyba coraz bardziej interesuje się bratem ? Za rok to już będą szaleć razem
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 17:32   #2046
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej hej

Dziękuję dziewczyny za życzenia

Aroli

Zdrówka dla chłopaków oby skończyło się tyko na katarze.

Ja dzisiaj byłam na zakończeniu roku szkolnego później po zabrałam Martynke do MC Donalda taki czas tylko dla nas.
Od września jestem mamą pierwszoklasistki

Co do ciała a raczej jego wyglądu to sama jestem sobie winna,ale od jakiegoś czasu używam balsamu który po użyciu działam bardzo chlodzaco na ciało i już zapisałam się na zabiegi ujędrniające ciało po odchudzaniu, także myślę że coś pomoże.

Michiru

Współczuję zachowania Szymka oby szybko mu przeszło, moj ostatnio też zachowywał się jak mały gremlin trwało to dwa tygodnie a z dnia na dzień jakby ręką odjal i mam w domu anioła. Czasami nieogarniam tych dzieciaków

Miłego weekendu wam życzę pa do później
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-24, 17:28   #2047
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

MaMusKa, 100lat! 😘😍🍻🎁🎂

To ja to chyba jakiś wyjątek, bo mimo że też mam zastrzeżenia co do jędrność, a z nóg to w ogóle nie jestem zadowolona, uważam w sumie że mam za duże piersi i bez odpowiedniego stanika z domu nie wyjdę to się nie przejmuję. Może dlatego, że to kwestia jędrności, a nie wagi i obwisłej skóry. Za to z cerą mam wieczny problem 🙄👽
Mam w planach fitness i kosmetyczkę ✌😅

Hehe ja od zawsze mam w domu kapryśnego łobuza, ale przez dłuższy czas chodził spać w miarę normalnie i teraz jest mi z tym ciężko😑 rano się zrywam, żeby zdążyć ze wszystkim, po pracy gnam po Szymka, a wieczorem zamiast odetchnąć o tej 21 to walczę jeszcze by młody poszedł w końcu spać..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-25, 19:45   #2048
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
Mamuska

Sto lat ! Dużo zdrowia bo to najważniejsze, spełnienia marzeń oraz pociechy z dzieci i męża
A ciałko na pewno masz super, jestem pełna podziwu za Twoje osiągnięcie związane z utratą wagi może ćwiczenia pomogą ujędrnić trochę skórę ? Jakie masaże hmmm ?

Monika

Pocieszę Cię, że mój mąż do 3 roku życia nie mówił nic, zero , teściowa była przerażona, że będzie niemową, a tu nagle w ciągu 2 tygodni zaczął gadać pełnymi zdaniami. Każde dziecko rozwija się inaczej i w swoimi tempie
Na początku Mateusz wołał na kupkę, siku w ogóle, pierwszego dnia sikał w gacie, drugiego popuszczał i wołał a trzeciego zaczął wołać.
Zdarzy mu się zapomnieć np podczas zabawy, dlatego pytam go co jakiś czas, plus obowiązkowo na siusiu po wstaniu czy przed i po spacerze. Na spacer zabieramy nocnik i po problemie. Na allegro są nocniki turystyczne i chyba zaraz zamówię, bo są jako nocnik i nakładka.
Mateusz przeważnie korzysta z nakładki, nocnik tylko na spacerach lub jak ktoś z nas akurat zajmuje kiblek do tego super jest nawilżany papier toaletowy ten z rossmanna jest fajny.

Co do wyglądu to ja też widzę, że jędrność już nie ta najgorzej na brzuchu i po wewnętrznej stronie ud. Mam też rozstępy na brzuchu i kilka na bokach takich grubszych chciałam kupić sobie 1-częściowy kostium kąpielowy ale TŻ powiedział, że w życiu i że powinnam być dumna ze swojego ciała i rozstępów bo to naturalne i nawet wysłał mi artykuł na temat rozstępów po ciąży itd także wspiera mnie i to na prawdę fajne uczucie. No i oczywiście piersi też straciły swoją jędrność ale to chyba norma także zbytnio się tym nie przejmuję, najważniejsze dla mnie jest to, że TŻ dalej za mną lata jak wcześniej i nic się między nami nie popsuło
Ważne jest to, żeby akceptować swoje ciało, wolę takie ciało jak teraz i dwójkę moich łobuziaków, niż piękne ciało bez nich

Monika

Wow Monika podziwiam, biedronka z dwójką, my raptem kilka razy byliśmy w 4-kę w sklepie, zazwyczaj chodzi mąż lub ja raz z jednym raz z drugim

Robię udziec z indyka w piekarniku, ciekawe co mi wyjdzie... jak ja nie lubię gotować

A i u nas chyba przeziębienie lekkie, w środę i czwartek Mateusz miał katar, a dzisiaj Filip zatkany mam nadzieję, że przejdzie mu tak szybko jak Matiemu.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Monika

Super fotki, widać, że Kubuś chyba coraz bardziej interesuje się bratem ? Za rok to już będą szaleć razem
a wiesz juz któraś z kolei osoba mi mówi, ze do 3 roku zycia , ale jak ide gdzieś z Kuba i już wszystkie nawet młodsze dzici gadają a Kuba dalej jakby był z epoki kamienia łupanego to strasznie mi przykro , nie wiem może to przeze mnie, bo ja już nie wiem może za mało z nim gadałam, albo może telewizji za duzo echhh , do trzeciego roku zycia jest kupa czasu jeszcze a do tego czasu oszaleje chyba , a jak nie acznie mówić i później będa pretensje , że czemu tak późno się za to wzięłam ja już nie wiem co robić

zdrówka dla twoich chłopaków, oby to tylko mały katarek i po sprawie a nie zeby się ciągnął w nieskończoność

tak Kuba się interesuje Kacprem trochę bardziej, ale bardzo pozytywnie , co mi się bardzo podoba

ale masz wspaniałego TŻ, że tak ci powiedział

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
MaMusKa, 100lat! 😘😍🍻🎁🎂

To ja to chyba jakiś wyjątek, bo mimo że też mam zastrzeżenia co do jędrność, a z nóg to w ogóle nie jestem zadowolona, uważam w sumie że mam za duże piersi i bez odpowiedniego stanika z domu nie wyjdę to się nie przejmuję. Może dlatego, że to kwestia jędrności, a nie wagi i obwisłej skóry. Za to z cerą mam wieczny problem 🙄👽
Mam w planach fitness i kosmetyczkę ✌😅

Hehe ja od zawsze mam w domu kapryśnego łobuza, ale przez dłuższy czas chodził spać w miarę normalnie i teraz jest mi z tym ciężko😑 rano się zrywam, żeby zdążyć ze wszystkim, po pracy gnam po Szymka, a wieczorem zamiast odetchnąć o tej 21 to walczę jeszcze by młody poszedł w końcu spać..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
echh my kobiety to mamy zawsze jakieś problemy ze swoim wyglądem, zawsze coś sobie wynajdziemy

wspóółczuję, że tak późno ci chodzi spać , mi Kuba też tak chodzi, ale mąż z nim siedzi wieczorami , ja z Kacprem walczę, a dzisiaj to wyjątkowo długo i chyba jeszcze nie koniec , bo Kuba cos piszczy i pewnie mały się zaraz przebudzi :/

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

łooo matko, ale jestem zmęczona dzisiaj :/

sąsiedzi mieli dzisiaj wnocy bardzo głośną impreze i nie mogłam przez nich spać, Kacper mi się co chwile kręcił i też mnie budził , rano wstałam o 7 , szybko sniadanie jeden , drugi i poleciałam na 9 na fitness i wróciłam już bardzo zmęczona , ale wzięłam się za pranie i nastawiłam zmywarkę i ugotowałam rosół, dla Kuby , potem poszliśmy na spacer wszyscy i jak wróciłam zrobiłam pizzę , a teraz siedzę i marzę o łóżku, ale jeszcze muszę iść pod prysznic , ale czekam na męża aż od Kuby przyjdzie, bo jak Kacper by się przebudził to nikt nie bedzie go słyszał , echh dobrze, że mam nagotowane, to chociaż jutro z tym mam luz , jutro u mnie upała ma być i nie wiem czy wyjdziemy zobaczymy , jak jutro będe miała moc to może pójdę rano i popołudniu z chłopakami

do jutra dziewczyny
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-25, 21:54   #2049
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
a wiesz juz któraś z kolei osoba mi mówi, ze do 3 roku zycia , ale jak ide gdzieś z Kuba i już wszystkie nawet młodsze dzici gadają a Kuba dalej jakby był z epoki kamienia łupanego to strasznie mi przykro , nie wiem może to przeze mnie, bo ja już nie wiem może za mało z nim gadałam, albo może telewizji za duzo echhh , do trzeciego roku zycia jest kupa czasu jeszcze a do tego czasu oszaleje chyba , a jak nie acznie mówić i później będa pretensje , że czemu tak późno się za to wzięłam ja już nie wiem co robić

zdrówka dla twoich chłopaków, oby to tylko mały katarek i po sprawie a nie zeby się ciągnął w nieskończoność

tak Kuba się interesuje Kacprem trochę bardziej, ale bardzo pozytywnie , co mi się bardzo podoba

ale masz wspaniałego TŻ, że tak ci powiedział

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------



echh my kobiety to mamy zawsze jakieś problemy ze swoim wyglądem, zawsze coś sobie wynajdziemy

wspóółczuję, że tak późno ci chodzi spać , mi Kuba też tak chodzi, ale mąż z nim siedzi wieczorami , ja z Kacprem walczę, a dzisiaj to wyjątkowo długo i chyba jeszcze nie koniec , bo Kuba cos piszczy i pewnie mały się zaraz przebudzi :/

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

łooo matko, ale jestem zmęczona dzisiaj :/

sąsiedzi mieli dzisiaj wnocy bardzo głośną impreze i nie mogłam przez nich spać, Kacper mi się co chwile kręcił i też mnie budził , rano wstałam o 7 , szybko sniadanie jeden , drugi i poleciałam na 9 na fitness i wróciłam już bardzo zmęczona , ale wzięłam się za pranie i nastawiłam zmywarkę i ugotowałam rosół, dla Kuby , potem poszliśmy na spacer wszyscy i jak wróciłam zrobiłam pizzę , a teraz siedzę i marzę o łóżku, ale jeszcze muszę iść pod prysznic , ale czekam na męża aż od Kuby przyjdzie, bo jak Kacper by się przebudził to nikt nie bedzie go słyszał , echh dobrze, że mam nagotowane, to chociaż jutro z tym mam luz , jutro u mnie upała ma być i nie wiem czy wyjdziemy zobaczymy , jak jutro będe miała moc to może pójdę rano i popołudniu z chłopakami

do jutra dziewczyny

To pracowity dzień dzisiaj miałaś, zazdroszczę fitnessu, niestety mój TŻ za długo nie zostanie sam z chłopakami, gdyby Mati był "spokojniejszy" to może było by łatwiej.
My wczoraj byliśmy na urodzinach siostry ciotecznej chłopaków, a dzisiaj na imieninach u ich prababci. To co Mateusz tam wyprawiał tak jakaś masakra...ja nie wiem już dlaczego on się tak zachowuje, normalnie wiecie co...aż wstyd pisać, ciocia TŻ- 59 lat, siadała przy stole a on odsunął w tym momencie krzesło i ciocia upadła jakoś na tyłek/plecy...cud, że nic się jej nie stało poważnego, tylko siniaka będzie miała wielkiego...wiem, że Mateusz nie zrobił tego świadomie, ale tak się wystraszył, że siedział 10 minut na kolanach u TŻ.
Takie wyjścia z nim są bardziej męczące niż jak jestem z nimi sama...całe szczęście, że Filipcio grzeczny jak aniołeczek, tylko się śmieje i gada.

No nic uciekam pod prysznic i przed tv na chwilkę
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 12:29   #2050
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej hej
Melduję się z pracy.

Kasia w weekend balowała po rodzinie. Z tego to jakiś dziwny kaszel dzisiaj rano miała. Taki suchy jakby krtaniowy. Naprawdę mnie to zaskoczyło. Mają w żłobku jej pilnować i do mnie dzwonić jak by dostała jakiego większego ataku kaszlu.

W pracy jak to w pracy. Czuję się czasem gorzej bo mało w domu jestem i zmęczona wracam. Schudłam 5,4 kg. Super.
Jeszcze sporo mi do szczypiorka zostało. Ale motywacja jest. Ostatnio coś Chodakowska wypuściła na DVD. Slim fit czy jakoś tak. Ma to któraś?

Nie wiem za bardzo co się u was dzieje ale życzę dużo zdrowia i cierpliwości bo to najtrudniejsze by było.

Kasia nadal w pieluszce. Nie mam kiedy jej nauczyć bo weekend to za krótko. Paniom w żłobku rzucę hasło "nocnik" może będą próbować. Mam dużo majtek to im dam.
Kasia ostatnio lubi długie wieczory do 21. 30 raz nie spała i rano muszę budzić żeby się wyrobić do pracy.

No to lunch. Papa całuję buziaki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 20:21   #2051
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
To pracowity dzień dzisiaj miałaś, zazdroszczę fitnessu, niestety mój TŻ za długo nie zostanie sam z chłopakami, gdyby Mati był "spokojniejszy" to może było by łatwiej.
My wczoraj byliśmy na urodzinach siostry ciotecznej chłopaków, a dzisiaj na imieninach u ich prababci. To co Mateusz tam wyprawiał tak jakaś masakra...ja nie wiem już dlaczego on się tak zachowuje, normalnie wiecie co...aż wstyd pisać, ciocia TŻ- 59 lat, siadała przy stole a on odsunął w tym momencie krzesło i ciocia upadła jakoś na tyłek/plecy...cud, że nic się jej nie stało poważnego, tylko siniaka będzie miała wielkiego...wiem, że Mateusz nie zrobił tego świadomie, ale tak się wystraszył, że siedział 10 minut na kolanach u TŻ.
Takie wyjścia z nim są bardziej męczące niż jak jestem z nimi sama...całe szczęście, że Filipcio grzeczny jak aniołeczek, tylko się śmieje i gada.

No nic uciekam pod prysznic i przed tv na chwilkę
ojej Mati roztargniony może od nadmiaru wrażeń tak ma , duzo ludzi i w ogóle hmmm
Ja zaczęłam dodatkowo ćwiczyć z Chodakowską , ma trening na YT skalpel , trwa 35 min , jest fajny i nie jest bardzo ciężko, może spróbuj takiego treningu w domu , mąz nie posiedzi 30 min ?

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
Hej hej
Melduję się z pracy.

Kasia w weekend balowała po rodzinie. Z tego to jakiś dziwny kaszel dzisiaj rano miała. Taki suchy jakby krtaniowy. Naprawdę mnie to zaskoczyło. Mają w żłobku jej pilnować i do mnie dzwonić jak by dostała jakiego większego ataku kaszlu.

W pracy jak to w pracy. Czuję się czasem gorzej bo mało w domu jestem i zmęczona wracam. Schudłam 5,4 kg. Super.
Jeszcze sporo mi do szczypiorka zostało. Ale motywacja jest. Ostatnio coś Chodakowska wypuściła na DVD. Slim fit czy jakoś tak. Ma to któraś?

Nie wiem za bardzo co się u was dzieje ale życzę dużo zdrowia i cierpliwości bo to najtrudniejsze by było.

Kasia nadal w pieluszce. Nie mam kiedy jej nauczyć bo weekend to za krótko. Paniom w żłobku rzucę hasło "nocnik" może będą próbować. Mam dużo majtek to im dam.
Kasia ostatnio lubi długie wieczory do 21. 30 raz nie spała i rano muszę budzić żeby się wyrobić do pracy.

No to lunch. Papa całuję buziaki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i jak tam Kasia się czuje ?

jak bedziesz miała to z chęcią pożyczę od ciebie te ćwiczenia
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-26, 22:43   #2052
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Monika

Tak, on tak się zachowuje jak jest dużo ludzi, chyba z radości...i do tego się popisuje...

Z Chodakowską ćwiczyłam przed ciążą, te 3 pierwsze płyty
Myślałam o tym ale nie mam kiedy. Ewentualnie podczas drzemki Mateusza, ale wtedy zazwyczaj Filip nie śpi i spędzam z nim ten czas. Mąż kończy prace ok 17, zje i ok 18 wychodzimy na spacer i wracamy ok 20, kolacja itp i jestem wolna przed 22 i szczerze mówiąc nie chce mi się ćwiczyć.
Może od jesieni zacznę, jak nie będziemy chodzić na te wieczorne spacery.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 06:51   #2053
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzień dobry witam się dopiero teraz bo wczoraj miałam leki sajgon.

Od rana do 17 byłam w biurze wysłać VAT do US bo kuzynka zostawiła wszystko na ostatnią chwilę a w niedziele pojechała ze swoim synkiem na pogotowie bo małemu spuchla noga i tak tam została bo nie wiadomo co mu się stało i tak musiałam pokazywać miesiące u 20 firm. Powinno mi to zająć max 2-3 h ale co po chwilę ktoś coś chciał i nie wiedziałam w co mam ręce włożyć najpierw

Na chwilę obecną nie wiadomo co mu jest, przeswietlenie nie wykazało złamania, badania krwi też są ok ale jeszcze go nie wypisali.

Co do ćwiczeń z chodakowska to to nie jest dla mnie, sama stworzyłam sobie zestaw ćwiczeń i ćwicze tak ok 30 minut 3 razy w tygodniu plus rower jak jest pogoda.

Wczoraj przeszła u nas taka ulewa i wichura że myślałam że pozbedziemy się dachu. Na szczęście dzisiaj już jest piękna pogoda świeci słońce i ma być ciepło.

Pa do później
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 17:43   #2054
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej

Kasia niby dobrze ale kaszle ma chrupke bo jej wydzielina z nosa widocznie spływa. W sumie nie wiem co jej jest. Mam obserwować. Oby się nie pogorszyło.


Pozdr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 19:23   #2055
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
Hej

Kasia niby dobrze ale kaszle ma chrupke bo jej wydzielina z nosa widocznie spływa. W sumie nie wiem co jej jest. Mam obserwować. Oby się nie pogorszyło.


Pozdr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówka dla Kasi

Dobry wieczór
Właśnie wróciłam od kosmetyczki stópki zrobione także jestem gotowa na lato
Teraz próbuje uśpić Kubę ale tak łatwo mi nie pójdzie chyba bo gada jak nakręcony lobuz jeden.
Pa pa do jutra
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 19:28   #2056
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dobry wieczór

Jejku jak dobrze, że koniec tego dnia, Kacper coś marudny , a ja oczywiście cały dzień na nogach do tego jeszcze ćwiczenia i teraz marzę o prysznicu, ale czekam, aż mąż wróci od Kuby to pójdę wtedy

jutro jade z chłopakami na działkę od rana i tak dopiero wieczorem będę , ma być burza niby jutro u mnie, ale ostatnio też miała być , a nawet się nie zachmurzyło ani trochę , tak więc tego , jutro grill i wylegiwanie się na leżaczku , zaraz idę naszykować mięsko na jutro

do jutra
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 06:44   #2057
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzień dobry

prawie trzy dni ciszy, hej hej gdzie jesteście?

Po upalach nie ma śladu, dzisiaj zimno wieje i pada, więc po południu idę z dzieciakami do kulek czymś trzeba ich zająć.
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 07:06   #2058
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

prawie trzy dni ciszy, hej hej gdzie jesteście?

Po upalach nie ma śladu, dzisiaj zimno wieje i pada, więc po południu idę z dzieciakami do kulek czymś trzeba ich zająć.
wczoraj wieczorem miałam się odezwać, ale Kacper nie spał do 21:30 , a po tym prysznic , ogarnianie kuchni i poszłam spac

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Dzień dobry

My dzisiaj wstaliśmy po 7 , Kacper tylko raz się obudził dzisiaj w nocy o 2 na jedzenie i spał ładnie , bo ostatnio miał kieposkie nocki :/

przed wczoraj bylismy na działce cały dzień , Kuba kapała się w basenie , woda sięgała mu do szyi prawie ale się nie bał szalał jak nie wiem i co go wyciągalismy to ryk oczywiście , ja nie wiem te dziecko się niczego nie boi

wczorajk byłam z Kacprem na szczepieniu , klocuś waży 7630 , płakjał troche przy ukłuciu, ale jakoś szybko się otrząsnął , dzisiaj ma lekką temp, 37.3
wczoraj pojechałam z Kuba do siostry , bo musiałam od niej zabrać kilka rzeczy io mąż położył Kacpra spać przed 18 i obudził go o 18:30 , bo zadzwniłam , że ma go budzić , echhh mówiłam, że ma go nie kłaść to ten dla swojego spokoju go położył, ajkby go zbawiło te 30 min i walczyłam z nim do 21:30 wczoraj , miałam trening zrobić i nie zrobiłam , bo nie miałam kiedy , ja nie wiem faceci nie myuślą czy co , skoro kapiesz dziecko o 19 i kładziesz spać , to chyba normalne, że jak położysz o 18 to raczej do 20 ci nie zaśnie a tym bardziej, że mu mówiłam

dzisiaj Kacper wstał 7:15 , Kuba jeszcze śpi , dzisiaj jesteśmy umówini z moją koleżanką i jej synkiem, czyli Kuba bedzie w siódmym niebie , niby ma padać u mnie, ale jak na razie ładnie swieci słońce, tylko wieje trochę

lece sobię robić kawe, do tego coś mnie głowa pobiolewa , a nie mam tabletek :/ , może po kawie przejdzie

do wieczora
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 08:26   #2059
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Też się czasami zastanawiam co ci faceci mają w głowach

No to z Kacperka niezły pączuś rośnie

U mnie dupa z pogodą i nie zanosi się na poprawę, jutro ma być lepiej i mam nadzieję że tak będzie bo jutro mam babski wypad na piwko

Ciesz się że twój Kuba się nie boi u mnie na odwrót na wszystko jest panika, trawa kłuje piasek be,a nie daj boże zostanie ochlapany wodą to histeria pełną parą,cieżko widze na wakacje nad morzem

pa do pózniej
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-01, 18:13   #2060
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dobry wieczór
Zaraz idziemy kapac chłopaków i mam nadzieję, że zasną szybko i luz będzie , Kuba dzisiaj bez drzemki , a Kacper mało co spał w dzien to moze padną, może uda mi się trening zrobić

Chciałam się pochwalić, że Kuba jak jest bez majtek to zrobi siku do nocnika, ale trzeba mu przypominać co chwilę, bo popuszcza i nie co ma zrobić, to bierze mnie za rękę i pokazauję , że popuscił i wtedy ja go musze na nocnik zaprowadzić i zagadać to zrobi , niestety dzisiaj mi zrobił kupe na dywan i rozjechał ją autkiem tak więc tego , oczywiście zrobił tym autkiem rundkę dookoła mieszkania , no nic poczatki bywaja trudne :/

jutro ide z samego rana na fitness a pózniej do teścia na urodziny tak więc dzień zalatany bedzie

a co tam u was , bo coś cicho ????
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 18:15   #2061
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Ejjjj no dziewczyny co sie dzieje , czy nasze forum umiera czy co

Myt dzisiaj u teściów , teść dzisiaj urodziny tak więc pogościśmy się trochę , Kacper dzisiaj grzeczny a Kuba grzeczny jak zawsze

zaraz idziemy ich kąpać i mam nadzieję, że padną szybko

jutro jeszcze nie wiem co robimy , nie wiem jak z pogodą nawet, ale cos muszę wymyślec na obiad, niestey musze się wybrać z dwójką na do sklepu hmmm będzie ciekawie
do jutra
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 06:34   #2062
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzien dobry

Echhh Kacper wstaje mi o 5 teraz i koniec spania, na szczęście po 40 min udało mi się go uspić, aby wstał po godzinie , no ale godzinka do przodu chociaż

jejku musze na zakupy jechać dzisiaj, bo pustki w lodówce u mnie :/ , poczekam aż mąż wróci z pracy, bo tak duzych zakupów z dwójką nie dam rady

niby ma być u mnie dzisiaj deszczowo, ale jak na razie jest ładne słońce

no nic piję kawke i zaraz pewnie Kubuś wstanie i trzeba będzie sniadanie robić

do później
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 16:18   #2063
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej

Monika
Ja jestem tylko w weekend nie miałam kiedy się odezwać. Na dodatek Kuba dostał kataru i był marudny, już jest lepiej na szczęście.
Dzisiaj mam dzień sprzatania, dzieciaki się bawią a ja ogarnia dom.
Jutro kupuje segregatory i robię porządek w dokumentach bo już szału dostajesz tym bajzlem

Do później odezwę się wieczorem
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 20:27   #2064
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Hej

Monika
Ja jestem tylko w weekend nie miałam kiedy się odezwać. Na dodatek Kuba dostał kataru i był marudny, już jest lepiej na szczęście.
Dzisiaj mam dzień sprzatania, dzieciaki się bawią a ja ogarnia dom.
Jutro kupuje segregatory i robię porządek w dokumentach bo już szału dostajesz tym bajzlem

Do później odezwę się wieczorem
hej Mamuśka od trzech dni gadam sama ze soba na forum tak więc tego
ja tez mam zalatane dnie omg , a dzisiaj jakieś apogeum tego , zmeczona jestem strasznie, zaraz lecę pod prysznic i ide spać, bo oczy mi się zamykają same

Kacper mi się budzi o 5 i wstaje wyspany i rozgadany jakby nigdy nic, udaje mi się go uśpić po 40 in, ale przysypia na godzinke i już wtedy w ogóle zstaje rozbudzony i super humorek, a mama pada na twarz

dzisiaj byłam u gina , bo zaczęłam odczówac bóle w podbrzuszu duże i w ogóle nawet jak siadam to czuję, że mnie coś tam w środku boli , ze już nie powiem , że romantyczne wieczorey z mężem też sa bolesne , no i okazało się, że na jednym jajniku mam torbiel a na drugim , a w sumie drugiego to praktycznie nie widać, bo mam tam straszne zrosty , doktorka powiedziała, że dostane tabletki na to jak mnie bedzie bardzo bolało, ale na razie czekamy na moją @ , ginka powiedziała, że mam zapomniec o kolejnej ciąży , przepisała mi tabletki i jak tylko dostanę @ to mam zacząć je brać

echhh nic to tyle u mnie , lecę bo łóżko mnie wzywa telepatycznie
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 20:37   #2065
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hejka
Witam się wieczorem, dom ogarnięty, jeszcze jutro ogarnę dokumenty i mogę powoli myśleć o wakacjach, co mi brakuje co muszę kupić. Mam tylko nadzieję że pogoda dopisze bo jak na razie to lato jest straszne

Leżę i oglądam jakiś gowniany program na tvn nic innego nie ma w tv.

Dobranoc spokojnej nocy pa

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
hej Mamuśka od trzech dni gadam sama ze soba na forum tak więc tego
ja tez mam zalatane dnie omg , a dzisiaj jakieś apogeum tego , zmeczona jestem strasznie, zaraz lecę pod prysznic i ide spać, bo oczy mi się zamykają same

Kacper mi się budzi o 5 i wstaje wyspany i rozgadany jakby nigdy nic, udaje mi się go uśpić po 40 in, ale przysypia na godzinke i już wtedy w ogóle zstaje rozbudzony i super humorek, a mama pada na twarz

dzisiaj byłam u gina , bo zaczęłam odczówac bóle w podbrzuszu duże i w ogóle nawet jak siadam to czuję, że mnie coś tam w środku boli , ze już nie powiem , że romantyczne wieczorey z mężem też sa bolesne , no i okazało się, że na jednym jajniku mam torbiel a na drugim , a w sumie drugiego to praktycznie nie widać, bo mam tam straszne zrosty , doktorka powiedziała, że dostane tabletki na to jak mnie bedzie bardzo bolało, ale na razie czekamy na moją @ , ginka powiedziała, że mam zapomniec o kolejnej ciąży , przepisała mi tabletki i jak tylko dostanę @ to mam zacząć je brać

echhh nic to tyle u mnie , lecę bo łóżko mnie wzywa telepatycznie
Kurcze współczuję dolegliwości mam nadzieję że po lekach wszystko minie i że Kacperek sie zlituje nad biedna matką i da ci się wyspać. A jak tam dolegliwości kolkowe minęły już?
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 19:37   #2066
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Hejka
Witam się wieczorem, dom ogarnięty, jeszcze jutro ogarnę dokumenty i mogę powoli myśleć o wakacjach, co mi brakuje co muszę kupić. Mam tylko nadzieję że pogoda dopisze bo jak na razie to lato jest straszne

Leżę i oglądam jakiś gowniany program na tvn nic innego nie ma w tv.

Dobranoc spokojnej nocy pa

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------



Kurcze współczuję dolegliwości mam nadzieję że po lekach wszystko minie i że Kacperek sie zlituje nad biedna matką i da ci się wyspać. A jak tam dolegliwości kolkowe minęły już?
Kacperek się nie liutuje nad mamą , dzisiaj znowu wczesna pobudka i trochę marudzenia, bo ciągle na rączki chce teraz :/ , tak więc muszę przeżyć jakoś

Ja już zapomniałam, że Kacper miał kolki nawet
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 23:10   #2067
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej

Jestem i ja, ostatnio mało czasu.

U nas ok, pogoda masakra...w zeszłym tygodniu były straszne wichury i podczas jednej z nich Mateusz wyglądał przez okno-oczywiscie zamkniete- i w pewnym momencie krzyk, a pod oknami drzewo złamane i od tego momentu kilkanaście razy dziennie słyszymy "drzewko bam, wiatr" masakra, jak jesteśmy na spacerze i zawieje wiatr to w ryk i leci do nas...mam nadzieję że mu to przejdzie :/

Monika

A dlaczego masz zapomnieć o kolejnym dziecku ? Przez torbiel ? Chyba jak się wyleczy to będzie ok ?
Współczuję wczesnego wstawania oby szybko mu to minęło, Filip tez czasami budzi się na cyca ok 5-6 ale na szczęście zasypia.

Dzisiaj byłam z nim na szczepieniu, waży 7610 i ma 69cm, tak więc szczuplutki i malutki.

Uciekam spać.
Papa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 07:21   #2068
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
Hej

Jestem i ja, ostatnio mało czasu.

U nas ok, pogoda masakra...w zeszłym tygodniu były straszne wichury i podczas jednej z nich Mateusz wyglądał przez okno-oczywiscie zamkniete- i w pewnym momencie krzyk, a pod oknami drzewo złamane i od tego momentu kilkanaście razy dziennie słyszymy "drzewko bam, wiatr" masakra, jak jesteśmy na spacerze i zawieje wiatr to w ryk i leci do nas...mam nadzieję że mu to przejdzie :/

Monika

A dlaczego masz zapomnieć o kolejnym dziecku ? Przez torbiel ? Chyba jak się wyleczy to będzie ok ?
Współczuję wczesnego wstawania oby szybko mu to minęło, Filip tez czasami budzi się na cyca ok 5-6 ale na szczęście zasypia.

Dzisiaj byłam z nim na szczepieniu, waży 7610 i ma 69cm, tak więc szczuplutki i malutki.

Uciekam spać.
Papa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ojej mam nadzieję, że Mateusz zapomi szybko o traumatycznym zdarzeniu , dla dzicka to straszne przeżycie :/

chodzi o zrosty , to przez nie mam przeciwwskazania do kolejnej ciąży , prawda taka , że jak będę chciała kolejne dziecko to się zdecyduję , wiadomo, e lekarz musi mi odradzić śwaidomego ryzyka , a jak ja zadecuduje to już moja sprawa

rzeczywiście Filipek drobniutki , mój to już klocuszek , jest co nosić , ma 5 miesięcy i waży 7630 , ale nie wiem jaki jest długi ja mu zakładam ciuchy w rozmiarze 80 a niektóre 74 też są dobre

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Dzień dobry

Dzisiaj trochę lepiej ,bo Kacper wstał o 7:L30, ale od 4:30 co godzinkę się przebudzał cos gadał, dawałam mu smoka i przysypiał, teraz siedzi i marudzi od rana echhh

Kuba wstał zapomniał się i siku na podłogę zrobił, a wczoraj sam przylatywał na nocnik

Ja sobie kawke zrobiłam i ide pić , bo już krzyki słyszę :/
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 13:43   #2069
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Monika

Ja zapomniałam, że Ty cc miałaś, moja mama miała 3 razy cesarkę
A myślicie o trzecim dziecku ? bo ja szczerze mówiąc czasami mam ochotę mąż się śmieje ale nie mówi, nie
Filip nosi ciuchy 74 ale widać, że są trochę przyduże, tylko body są akurat, w sumie on się za wielki nie urodził to nie ma co się dziwić

Byłam dzisiaj u psychologa, w związku z Mateuszem, nic ciekawego się nie dowiedziałam, tylko mnóstwo pytań...dziewczyna fajna i w ogóle, ale musi zobaczyć/pobawić się z Mateuszem i dopiero na 3-ciej wizycie cokolwiek mi powie. Niestety najpierw my wyjeżdżamy, potem ona ma urlop i dopiero na 8 sierpnia kolejna wizyta. Jednak uznała, że Mateusz ma problem z zachowaniem przy większej liczbie ludzi i tyle póki co.
Filip zasnął o 11:30 i śpi do tej pory biedak, pewnie po tym szczepieniu wczorajszym, ale zęby go męczą, bo za moment górna 1 się przebije.

Dzisiaj ryba na obiad.

Pogoda marna, padać zaczęło, jeśli później nie wyjdziemy na spacer to chyba wezmę się trochę za mieszkanie

Macie jakąś skuteczną metodę na ograniczenie słodyczy ?
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 19:53   #2070
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej
Przez tą pogodę nie mam weny i ochoty na nic niby jutro ma być lepiej hm zobaczymy.

Aroli

Współczuję przeżyć z drzewem mam nadzieję że Mateusz szybko o tym zapomni.
Aroli do słodyczy to myślę że silna wola tylko tu coś zadziała, ja jak sobie coś postanowie to się nie ugne choćby nie wiem co.

Monika

Fakt zapomniałam że Kacper ma już pół roku i w tym wieku już nie ma śladu po kolkach. Jezu jak re dzieci szybko rosną.

Aroli

Mam nadzieję że wizyty u psychologa przyniosą pozytywne skutki. Trzymam za was kciuki.

Do jutra pa lecę coś obejrzeć w tv.
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-25 20:16:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.