❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤ - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-23, 07:21   #511
ZwariowanaWariatka
gotowa do działania
 
Avatar ZwariowanaWariatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 239
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Witam się piątkowo u mnie dziś wg miesiączki początek 8 tygodnia

Jutro idziemy na wesele, byłam wczoraj na rzęsach,
Myślałam że mi pęcherz wybuchnie po leżeniu przez 2 h na plecach zrobiłam też sobie paznokcie. Pochwale się bo jestem z nich dumna
Super pazurki Ale zazdroszczę wesela ja ostatnio na swoim byłam w sierpniu
ZwariowanaWariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 07:32   #512
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Betsy93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co mam robić? Czuje się coraz gorzej (przeziebienie) i pójdę jutro do rodzinnego po l4. Mówić mu o ciąży? Boję się że gdzies na l4 to zaznaczy, a ja nie chce narazie pracodawcy mówić o ciąży.. do tego w poniedziałek wizyta u gina i boję się że jak mnie zobaczy w tym stanie to będzie obrazu dawał swoje l4..��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli dostaniesz zwolnienie na kilka dni to spokojnie poproś o nie wspisywanie kodu B, ale poinformuj lekarza o ciąży, musi dobrać leki. Ja też nie chciałam mówić w pracy póki serduszko nie zacznie bić, ale przy zwolnieniu 2 tygodnie, które dostałam, stwierdziłam że nawet finansowo słabo mi to wyjdzie, więc powiedziałam.

Cytat:
Napisane przez ZwariowanaWariatka Pokaż wiadomość
Pozwól, że i ja się wypowiem, bo mam niedoczynność i hashimoto. Brałam do tej pory połowę tabletki 75, ale w ciąży nagle mi wzosło i przepisał połowę 112 Ja przy hashimoto nie mogę przyjmować jodu ale za to muszę brać selen. W przyszłym tygodniu idę robić badania ciążowe to zrobię też tsh i zobaczymy czy się poprawi. Pewnie z 2 stówki pójdzie na badania
Ja wolę nie myśleć ile kasy pójdzie na badania i wizyty, mam nadzieję, że na nfz dostanę jakieś podstawowe badania

Cytat:
Napisane przez _Aleksandra_92 Pokaż wiadomość
No ja muszę co 3tygodnie robić tsh i ft4, brałam połówkę z 75 czyli 37,5mg ale od razu mi zwiększył dawkę do 50. Narazie oprócz Jodid 100 i kwasu foliowego 5mg(na receptę) mam nic więcej nie brać. A wynik TSH z wczoraj miałam 1,802. Ale na późniejszy etap też coś wspomniał właśnie o Pregna plus.
A Ty jakie masz aktualnie wyniki?
Nie jestem lekarzem ale wydaje mi się, że co 3 tygodnie to za rzadko. Tak jak pisałam, ja muszę co 7-10 dni i tak do 20 tygodnia bo wtedy wszystko się uspokoi. Póki co przy niedoczynności jest wysokie ryzyko poronienia i niedorozwinięcia płodu. W poniedziałek tsh: 1,35, ft4 1,62. Kolejne badanie zrobię w środę bo w czwartek wizyta.

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Witam się piątkowo u mnie dziś wg miesiączki początek 8 tygodnia

Jutro idziemy na wesele, byłam wczoraj na rzęsach,
Myślałam że mi pęcherz wybuchnie po leżeniu przez 2 h na plecach zrobiłam też sobie paznokcie. Pochwale się bo jestem z nich dumna Załącznik 7119926


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale świetne ja jeszcze ze ślubu mam hybrdę z mega odrostem, który pomalowałam lakierem i nie widać póki co boję się moczyć w acetonie żeby je zdjąć



Dzień dobry dziś Dzień Ojca. Robicie jakiś prezent partnerom? Ja lecę kupić ramkę i wrzucę pierwsze zdjęcie fasolki dla tatusia

Edytowane przez karska
Czas edycji: 2017-06-23 o 07:33
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 08:22   #513
usagisama
Raczkowanie
 
Avatar usagisama
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 132
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość



Dzień dobry dziś Dzień Ojca. Robicie jakiś prezent partnerom? Ja lecę kupić ramkę i wrzucę pierwsze zdjęcie fasolki dla tatusia
Dzięki, że przypomniałaś! Ja muszę najpierw swojemu tacie coś kupić, potem pomyślę o tym drugim

alloffkowa Ale masz fajnie z tym weselem

Trzymajcie kciuki 0 11, mam egzamin na nauczyciela kontraktowego... Podobno to nic trudnego, ale stres jednak jest
usagisama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 09:17   #514
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Hej,witam nowe mamusie!

Pytacie się co kto robi i czy wgl na Dzień Ojca dzis.
Ja nie robię nic,ponieważ:
1- mój ojciec nie żyje od ponad 20 lat i nigdy mnie nie uznał za swoje dziecko
2- mój tż nie jest skory do odwzajemniania... dwa lata temu kiedy byłąm w ciaży zrobiłam mu niespodziankę na ten dzień i rok temu kiedy nasza córa miała prawie 10 mcy również od niej dostał prezencik ale na żaden Dzień Matki się nie zrewanżował.Przykre to ale co mam zrobić. Kwiatów też od niego nie dostaję.Ten typ tak ma
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 09:18   #515
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez ZwariowanaWariatka Pokaż wiadomość
Super pazurki Ale zazdroszczę wesela ja ostatnio na swoim byłam w sierpniu

Dziękuje, ja ba ostatnim też byłam na swoim ale to prawie 3 lata temu
Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Jeśli dostaniesz zwolnienie na kilka dni to spokojnie poproś o nie wspisywanie kodu B, ale poinformuj lekarza o ciąży, musi dobrać leki. Ja też nie chciałam mówić w pracy póki serduszko nie zacznie bić, ale przy zwolnieniu 2 tygodnie, które dostałam, stwierdziłam że nawet finansowo słabo mi to wyjdzie, więc powiedziałam.

Ja wolę nie myśleć ile kasy pójdzie na badania i wizyty, mam nadzieję, że na nfz dostanę jakieś podstawowe badania

Nie jestem lekarzem ale wydaje mi się, że co 3 tygodnie to za rzadko. Tak jak pisałam, ja muszę co 7-10 dni i tak do 20 tygodnia bo wtedy wszystko się uspokoi. Póki co przy niedoczynności jest wysokie ryzyko poronienia i niedorozwinięcia płodu. W poniedziałek tsh: 1,35, ft4 1,62. Kolejne badanie zrobię w środę bo w czwartek wizyta.


Ale świetne ja jeszcze ze ślubu mam hybrdę z mega odrostem, który pomalowałam lakierem i nie widać póki co boję się moczyć w acetonie żeby je zdjąć



Dzień dobry dziś Dzień Ojca. Robicie jakiś prezent partnerom? Ja lecę kupić ramkę i wrzucę pierwsze zdjęcie fasolki dla tatusia

Ja robiłam bo już mamy córeczkę, dostał taka zawieszkę do auta- z drugiej strony nasze zdjęcie, do tego zapach taki do nawiewu do kompletu IMG_1498205863.280833.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 10:11   #516
ZwariowanaWariatka
gotowa do działania
 
Avatar ZwariowanaWariatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 239
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Aloffkowa super to serduszko!

Ja pewnie coś tam mężowi wykombinuje z młodym z tej okazji, nie wiem może laurka i coś do niej. On na dzień mamy też nic nie kombinuje z młodym dla mnie także - oczarowana - wiem coś o tym
Do ojca też pójdę choć kontaktów super nie mamy, bo przez lata był alkoholikiem to od jakichś 8 lat nie tyka alkoholu i próbuje odbudować relacje jak może. Jednak ojciec to ojciec popełnił wiele błędów, ale ważne, że żałuje i próbuje naprawić
ZwariowanaWariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 10:22   #517
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Mój mąż też super wylewny i romantyczny nie jest, musi go "najść" żeby kupił mi kwiaty bez okazji albo coś takiego no ale przyzwyczaiłam się już. My pojedziemy do mojego taty na grób zapalić znicze, do teścia zadzwonimy bo pracuje za granicą i wtedy powiemy też że jestem w ciąży.
karska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-23, 11:24   #518
_Aleksandra_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 42
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

karska: co lekarz to widzę inaczej, bo moje dwie znajome też mają niedoczynność i jedna też musi kontrolować co tydzień a druga raz w miesiącu. Więc nie wiem od czego to zależy, mi jedynie od razu zwiększył dawkę Euthyroxu. Może od tego, że ja nie miałam aż tak wysokiego wyniku początkowego przy rozpoczeciu leczenia (akurat na granicy normy) tylko obniżałam do poniżej 2 z powodu ciąży. No i według USG moja tarczyca też jest ok, żadnych guzków itp. Ale dopytam raz jeszcze przy kolejnej wizycie
_Aleksandra_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 11:28   #519
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez _Aleksandra_92 Pokaż wiadomość
karska: co lekarz to widzę inaczej, bo moje dwie znajome też mają niedoczynność i jedna też musi kontrolować co tydzień a druga raz w miesiącu. Więc nie wiem od czego to zależy, mi jedynie od razu zwiększył dawkę Euthyroxu. Może od tego, że ja nie miałam aż tak wysokiego wyniku początkowego przy rozpoczeciu leczenia (akurat na granicy normy) tylko obniżałam do poniżej 2 z powodu ciąży. No i według USG moja tarczyca też jest ok, żadnych guzków itp. Ale dopytam raz jeszcze przy kolejnej wizycie
Ja na początku leczenia dwa lata temu miałam 2,35, a przed ciążą 1,25 więc nie wiem od czego to zależy
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 11:35   #520
_Aleksandra_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 42
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Ja na początku leczenia dwa lata temu miałam 2,35, a przed ciążą 1,25 więc nie wiem od czego to zależy
Ooo to już wcale nie wiem, ja 2,65 miałam po pół roku zbijania lekami ja sama dla siebie będę kontrolować częściej chyba, bo nie chciała bym tej ciąży stracić. A do endokrynologa co 3 tygodnie chyba, że mnie coś zaniepokoi to szybciej.
_Aleksandra_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 12:42   #521
ZwariowanaWariatka
gotowa do działania
 
Avatar ZwariowanaWariatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 239
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Łooo dziewczyny to Wy miałyście super wyniki Ja na początku roku miałam tsh ponad 7, po 2 miesiącach barania E połowę tabletki 75 miałam już w okolicach 3, a jak zaszłam w ciążę to wzrosło do prawie 4. No i zobaczymy w przyszłym tygodniu jak i czy spadło po zwiększeniu dawki
Ja mam zamiar w ciąży kontrolować co miesiąc, lub przy okazji badań ciążowych.

Edytowane przez ZwariowanaWariatka
Czas edycji: 2017-06-23 o 12:44
ZwariowanaWariatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-23, 13:27   #522
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

My wczoraj powiedzielismy tesciom. Tesciowa miala urodziny wiec kupilismy jej kartke z zyczeniami dla babci. Od razu sie zorientowala i poryczala a pozniej caly wieczor opowiadala mi historie o malym tz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 13:49   #523
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Wróciłam z zakończenia roku synia, dostał 2 dyplomy i taki dumny jest 😉😍 i stwierdził, że w końcu sie wyśpi (ma 4latka a straszny z niego spioch). A pamietam jak dziś jak do 2 roku życia nie przespal ani jednej całej nocy Jak ten czas leci 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-23, 22:23   #524
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Co tu taka cisza dzisiaj? Co robicie? Jak wam piatek mija?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 06:53   #525
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Piątek minął w trasie bo jechaliśmy z mężem do mojej mamy. Normalnie jedzie się 3 godziny, wczoraj zajęło nam to 4.5... mega korki. Zaczęły się wakacje i ludzie wyjeżdżają nad morze. Trochę tylko pogoda zepsuła się. W niedzielę jedziemy obejrzeć pieska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 07:38   #526
sonnerin
Rozeznanie
 
Avatar sonnerin
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 892
GG do sonnerin
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Jest serduszko ❤ za dwa tygodnie idę znów, bo później gin idzie na urlop i musi badania sprawdzić. Trochę często, ale co zrobić.

U mnie jest 6t1d ale szłam tak wcześnie, bo będę musiała powiedzieć w pracy, żeby nie zwalniali zastępstwa. W pierwszej poszłam dopiero w 7t2d i uważam, ze to był dobry moment

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez _Aleksandra_92 Pokaż wiadomość
Moja wczesna wizyta była spowodowana innymi lekami które brałam w trakcie starań, a w przypadku ciąży trzeba je odstawić, gdyby nie to i problemy z tarczyca to też bym tak prędko nie poszła. Od jutra już muszę brać większą dawkę Euthyroxu. A w lipcu idę na bardziej konkretną już wizytę bardziej ginekologiczną bo to było pod kątem endokrynologicznym:-D
Dzięki, trochę mnie uspokoiłyście.

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość

Dzień dobry dziś Dzień Ojca. Robicie jakiś prezent partnerom? Ja lecę kupić ramkę i wrzucę pierwsze zdjęcie fasolki dla tatusia
Ja nic nie robiłam, bo chyba troszkę za wcześnie (jeszcze na świętowanie.

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Piątek minął w trasie bo jechaliśmy z mężem do mojej mamy. Normalnie jedzie się 3 godziny, wczoraj zajęło nam to 4.5... mega korki. Zaczęły się wakacje i ludzie wyjeżdżają nad morze. Trochę tylko pogoda zepsuła się. W niedzielę jedziemy obejrzeć pieska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O Właśnie. Ja też bym chciała psa, jakiś czas temu stwierdziłam, że już czas i na mnie ;-) Ale nie wiem, kiedy byłby najlepszy moment? Teraz na samym początku czy może jakoś później w ciąży? Bo po porodzie to chyba niezbyt dobry pomysł.

Piękny dzisiaj dzień się zapowiada. Wczoraj zrobiłam tartę na spodzie ciasteczkowym z kremem z bitej śmietany i mascarpone i truskawkami Wyszła ok, ale spód muszę dopracować.
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało Ci się to osiągnąć.
~P.Coelho
<3

sonnerin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 08:02   #527
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Betsy i jak sie czujesz?

My pieska teraz będziemy rezerwować i odbiór pod koniec lipca. Według nas to odpowiedni moment bo będę na l4 więc nauczę pieska wszystkiego co trzeba i jak pojawi się malenstwo to piesek będzie odchowany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 08:03   #528
ZwariowanaWariatka
gotowa do działania
 
Avatar ZwariowanaWariatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 239
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Hej
Ja się wczoraj czułam do Dziś wcale nie lepiej, a mam sporo do zrobienia Muszę też kwiatki na balkonie posadzić, bo stoją od wtorku i jeszcze trochę to padną...

Edytowane przez ZwariowanaWariatka
Czas edycji: 2017-06-24 o 08:04
ZwariowanaWariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 09:04   #529
_Aleksandra_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 42
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Karska - a jakiego będziecie mieli pieska?
_Aleksandra_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-24, 09:27   #530
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez _Aleksandra_92 Pokaż wiadomość
Karska - a jakiego będziecie mieli pieska?
Buldozka francuskiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 10:52   #531
FrostyAngel
Zakorzenienie
 
Avatar FrostyAngel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 925
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Dziewczyny czy Wy też już macie taką ochotę kupić coś dla maluszka? Ciągle muszę powstrzymywać, żeby czegoś nie zamówić 🤐
FrostyAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 11:48   #532
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez FrostyAngel Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wy też już macie taką ochotę kupić coś dla maluszka? Ciągle muszę powstrzymywać, żeby czegoś nie zamówić 🤐
Ja akurat nie mam, bardziej mąż, już by wózek kupował jak widzi na ulicy jakiś ładny od razu sprawdza w internecie parametry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 12:25   #533
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Betsy93 Pokaż wiadomość
Właśnie o to mi chodziło, dziekuje😊. Niestety będę musiała Go poprosić o nie wpisywanie Go bo pracodawca nie wie o ciąży i nie chce mu jeszcze mowic😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi w poprz ciąży lekarz tak wystawił - byłam chora wiec dostałam zwykle l4

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez FrostyAngel Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wy też już macie taką ochotę kupić coś dla maluszka? Ciągle muszę powstrzymywać, żeby czegoś nie zamówić 🤐
ja nie, mam sporo rzeczy po synu - ubranka, zabawki itp. Jedynie nie mam wózka i bujaczka ale nie mam gdzie tego trzymać No i łóżeczka nie mam ale tego w ogóle nie będę kupować

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Buldozka francuskiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale słodycz
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 12:39   #534
Betsy93
Rozeznanie
 
Avatar Betsy93
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 706
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Betsy i jak sie czujesz?

My pieska teraz będziemy rezerwować i odbiór pod koniec lipca. Według nas to odpowiedni moment bo będę na l4 więc nauczę pieska wszystkiego co trzeba i jak pojawi się malenstwo to piesek będzie odchowany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję ze pytasz😚, duzo lepiej się czuje, zjadłam kilogramy czosnku i cebuli, oraz porobilam inhalacje i czuje się dziś dobrze aczkolwiek katar ciągle mi dokucza. Byłam u lekarza, dostałam l4 na cały tydzień, przynajmniej trochę odpocznę.poinformowakam ja o ciąży ale poprosiłam o nie notowanie tego w l4 i się zgodziła bez problemu.

Poza tym dziś skończyłam ostatecznie pisać prace, za 2 tygodnie obrona . Mam nadzieje ze później już w pełni będę mogła się zająć sobą i lokatorem w brzuszku.. jeśli chodzi o samopoczucie ciążowe to bez zmian- jestem w 7 tc I póki co moja ciąża nadal przebiega bezobjawowo😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Betsy93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 13:07   #535
ZwariowanaWariatka
gotowa do działania
 
Avatar ZwariowanaWariatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 239
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez FrostyAngel Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wy też już macie taką ochotę kupić coś dla maluszka? Ciągle muszę powstrzymywać, żeby czegoś nie zamówić 🤐
Mam to samo
ZwariowanaWariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 13:22   #536
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Ja ogladam lozeczka uzywane czy matres moze byc uzywany?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 15:56   #537
_Aleksandra_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 42
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Buldozka francuskiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa kochane pieski ja mam Shih Tzu, ale już 3 letniego

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
Ja ogladam lozeczka uzywane czy matres moze byc uzywany?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Materac? Słyszałam, że najlepiej jak jest nowy by nie było żadnych odkształceń ale jak jest w praktyce tego nie wiem

Edytowane przez _Aleksandra_92
Czas edycji: 2017-06-24 o 15:06
_Aleksandra_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 16:23   #538
zuzia4.22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Witam Was dziewczyny i chciałabym dołączyć do mamusi lutowych 😉 prześledziłam cały wątek i widzę ze dzieje się tu a dzieje😁 myślę że będzie nam raźniej w tym ciekawym dla nas czasie, u mnie 8 tc.

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka
zuzia4.22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 16:26   #539
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez _Aleksandra_92 Pokaż wiadomość
Aaa kochane pieski ja mam Shih Tzu, ale już 3 letniego

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------


Materac? Słyszałam, że najlepiej jak jest nowy by nie było żadnych odkształceń ale jak jest w praktyce tego nie wiem
Ja mam materac i łóżeczko po synku ale materac będę kupować nowy. Zużywa się po prostu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez zuzia4.22 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny i chciałabym dołączyć do mamusi lutowych 😉 prześledziłam cały wątek i widzę ze dzieje się tu a dzieje😁 myślę że będzie nam raźniej w tym ciekawym dla nas czasie, u mnie 8 tc.

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka
Witaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-24, 17:46   #540
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Materac weź nowy ja mam praktycznie nowy bo syn nie korzystał ale nie przyda się bo choćby skaly srały to nie wcisnę łóżeczka do mieszkania


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-13 23:15:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.