Listopadówki 2017 cz. 2 - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-12, 10:10   #4741
_itakinie_
Zakorzenienie
 
Avatar _itakinie_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5 337
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Ja na zimę mam opcję kombinezon - śpiwór + ewentualnie kocyk/przykrywka. Przy synku sprawdził mi się śpiworek wełniany do wózka. Minky jakoś mi nie leży
__________________
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.
_itakinie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 10:23   #4742
eemmaa
Zadomowienie
 
Avatar eemmaa
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 033
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _itakinie_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ogarnijcie sobie położną. Bedzie do Was do domu wpadać miedzy wizytami u lekarza. Bardzo polecam. U mnie była wczoraj.
Wlasnie dzwoniłam u nas. Ma sie ze mną skontaktować :-P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Co do ubranek zaczynam od r. 56.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eemmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 10:28   #4743
karmen27
Raczkowanie
 
Avatar karmen27
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 471
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Trzymam!



Ja tez swiruje. Niestety, "lubie" martwic sie na zapas. A przez hormony to tez totalna hustawka - albo placze, ze sie nie nadaje do tego wszytskiego, albo jestem totalnie spokojna, ze bedzie dobrze... Teraz jest dobrze, od jakis 3 dni bez placzu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uff..a myślałam że tylko ja się zachowuje jak wyrosną przyszła matka,że najpierw bardzo chciałam być w ciąży a teraz przeraźliwie boję się macierzynstwa😓z drugiej str tłumaczę sobie że przecież mamy dach nad głową,nie jesteśmy też w dołku finansowym,mamy kochających rodziców blisko siebie więc chyba damy razem jakoś radę ale ja jestem z reguly osobą "poukładana"Może nawet trochę pedantyczna i przeraża mnie również wizja noworodka w domu i dwójki zwoerzat (psa i kota).mam nadzieję że im bliżej porodu tym moje obawy będą zanikac bo inaczej chyba oszaleje ..
Cytat:
Napisane przez dwakolory1 Pokaż wiadomość
Pewnie każda mama przy pierwszym dziecku ma takie obawy. I to raczej naturalne. Strach przed nieznanym. Ja mimo ze syna już mam to tez bardzo schizuje. Zwyczajnie nie pamietam jak to było 14 lat temu. Poza tym inne czasy były, inne gadżety. Wiec jestem zielona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------





A my walczymy z alergia. O tej porze roku zawsze Kuba ma mega katar. Jak się wiosna zaczyna to jesienią kończy . Wiec bez kropli do nosa się nie ruszamy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
czy panikuje? Ja jestem strasznie przerażona!!! :strach-drzwi: jak moje rodzeństwo miało małe dzieci to wszystko było takie proste, ładne i piękne, ale jak sama mam zostać mamą to mam takiego stracha, że szok! Czy sobie poradzę? Czy będę dobrą matką? Czy dobrze wychowam moje dzieci?

jeśli chodzi o wyprawkę to spokojnie ja też jeszcze nic nie mam. Na razie skupiam się na weselu mojej siostry (czytaj znalezienie odpowiedniej sukienki dla siebie ) i na jej panieńskim. Wyprawkę zacznę pewnie kompletować dopiero we wrześniu. Na razie mam tylko odkupioną kołyskę i od dwóch miesięcy czytam o wózkach, ale za nic nie mogę zdecydować się na jeden. Jak już prawie mam wybrany ten idealny, to za chwilę dopadają mnie wątpliwości, czy aby na pewno jest od odpowiedni? no i zaczynam od nowa czytanie wszystkich forów, szukanie zalet i wad wszystkich wózków i tak w kółko powoli zaczynam mieć dosyć, a to dopiero początek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karmen27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 10:30   #4744
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dwakolory1 Pokaż wiadomość
Pewnie każda mama przy pierwszym dziecku ma takie obawy. I to raczej naturalne. Strach przed nieznanym. Ja mimo ze syna już mam to tez bardzo schizuje. Zwyczajnie nie pamietam jak to było 14 lat temu. Poza tym inne czasy były, inne gadżety. Wiec jestem zielona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------





A my walczymy z alergia. O tej porze roku zawsze Kuba ma mega katar. Jak się wiosna zaczyna to jesienią kończy . Wiec bez kropli do nosa się nie ruszamy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Współczuję alergii ! Moi rodzice są alergikami, wiec wiem jakie to uciążliwe...

Cytat:
Napisane przez _itakinie_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ogarnijcie sobie położną. Bedzie do Was do domu wpadać miedzy wizytami u lekarza. Bardzo polecam. U mnie była wczoraj.
Zgłaszałas w przychodni, ze chcesz takie wizyty ? Jak to ogarnąć ?

Cytat:
Napisane przez eemmaa Pokaż wiadomość
Wszystko jest od wiosny. Oczywiscie wmawiali ze alergia, ale nie widzialam poprawy po tych lekach przeciwalergicznych. Zrobilam na wlasną reke posiew z nosa i gardła i okazało sie ze ta "alergia" to paskudne pneumokoki. Mam nadzieje ze taraz po lekach bakteriobójczych w koncu pozbędziemy sie dziadostwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówka wam życzę



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 10:34   #4745
_itakinie_
Zakorzenienie
 
Avatar _itakinie_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5 337
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Molise Pokaż wiadomość
Współczuję alergii ! Moi rodzice są alergikami, wiec wiem jakie to uciążliwe...



Zgłaszałas w przychodni, ze chcesz takie wizyty ? Jak to ogarnąć ?



Zdrówka wam życzę



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Akurat poleciła mi położną koleżanka. Szukaj położnej środowiskowo – rodzinnej. U mnie to wyglada tak: http://www.osesek.tczew.pl/oferta/
__________________
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.

Edytowane przez _itakinie_
Czas edycji: 2017-07-12 o 10:49
_itakinie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 10:40   #4746
Maly_Pikus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 208
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Ładne?
Maly_Pikus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 10:58   #4747
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _itakinie_ Pokaż wiadomość
Akurat poleciÅ‚a mi poÅ‚ożnÄ… koleżanka. Szukaj poÅ‚ożnej Å›rodowiskowo – rodzinnej. U mnie to wyglada tak: http://www.osesek.tczew.pl/oferta/

Dzięki !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-12, 11:08   #4748
Hapinka
Raczkowanie
 
Avatar Hapinka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 391
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

U mnie dziś piękna pogoda mam nadzieje ze się nie rozpada znowu. Właśnie mijała mnie matka z 4 dzieci, ona pcha wózek z około 6msc wózkiem, ten pije mleko z butli zabezpieczony pieluszka. Za rękę trzyma bliźniaka z 2 lata, drugi bliźniak w wózku parasolce śpi sobie, wózek pcha córka gdzieś 10 lat. To się nazywa ogar o.o

Chyba każda z nas ma obawy przed narodzinami dzieciak, bardzo chciałam zajść w ciąże a potem myślałam sobie a może się pospieszyliśmy ? Nasze życie się diametralnie ziemi szczerze mówiąc to pomimo tego ze czuje już ruchy i mam mały brzuszek to nadal nie do końca czuje się w ciąży, jakaś abstrakcja trochę. Niby gładzę brzusio i czuje kopniaki ale nie rozmawiam do niego bo jakoś jeszcze nie mam takiej potrzeby nie wiem...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 11:46   #4749
karmen27
Raczkowanie
 
Avatar karmen27
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 471
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Hapinka Pokaż wiadomość
U mnie dziś piękna pogoda mam nadzieje ze się nie rozpada znowu. Właśnie mijała mnie matka z 4 dzieci, ona pcha wózek z około 6msc wózkiem, ten pije mleko z butli zabezpieczony pieluszka. Za rękę trzyma bliźniaka z 2 lata, drugi bliźniak w wózku parasolce śpi sobie, wózek pcha córka gdzieś 10 lat. To się nazywa ogar o.o

Chyba każda z nas ma obawy przed narodzinami dzieciak, bardzo chciałam zajść w ciąże a potem myślałam sobie a może się pospieszyliśmy ? Nasze życie się diametralnie ziemi szczerze mówiąc to pomimo tego ze czuje już ruchy i mam mały brzuszek to nadal nie do końca czuje się w ciąży, jakaś abstrakcja trochę. Niby gładzę brzusio i czuje kopniaki ale nie rozmawiam do niego bo jakoś jeszcze nie mam takiej potrzeby nie wiem...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam tak samo i dlatego zadaje sobie pytanie czy będę dobrą mama dla swojego dziecka..mam nadzieję że teraz mamy takie myśli przez hormony a jak dzieci się urodza to spadnie na nas ten instynkt macierzyński jak grom z jasnego nieba😊ja też nie mówię jeszcze do brzucha,zawsze go glaskam jak się położę do snu ale nigdy jeszcze nie mówiłam nic do swojego dziecka😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karmen27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 11:51   #4750
arteria
Raczkowanie
 
Avatar arteria
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 257
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez nadzieja2017 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o kciuki dziś polowkowe o 17 !!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kciuki!

Czy jest jeszcze ktoś poza mną kto jeszcze nie miał połówkowego?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
arteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 11:53   #4751
olala22
Rozeznanie
 
Avatar olala22
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 635
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez arteria Pokaż wiadomość
Kciuki!

Czy jest jeszcze ktoś poza mną kto jeszcze nie miał połówkowego?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mialam 18 lipca mam
__________________
24.10.2017 👶🏼

Ostatnie farbowanie 18.09.2014 - wracam do naturalnych włosów - wróciłam
olala22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-12, 11:56   #4752
_itakinie_
Zakorzenienie
 
Avatar _itakinie_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5 337
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Ja mam 19stego.
__________________
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.
_itakinie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 11:58   #4753
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez arteria Pokaż wiadomość
Kciuki!

Czy jest jeszcze ktoś poza mną kto jeszcze nie miał połówkowego?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja, ja, ja!!! Myślałam, że tylko ja z tym zostałam niestety wizytę mam dopiero 26.07
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 12:09   #4754
arteria
Raczkowanie
 
Avatar arteria
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 257
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Ok, już myślałam, że będę ostatnia :p Ja mam 18


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

A co do wyprawki to jeszcze nic nie kupiłam. Ale w sumie w poprzedniej ciąży kompletowałam ją jakoś w okolicach 30 tygodnia. Teraz pewnie tez będzie podobnie zwłaszcza, że sporo rzeczy mam po synu, a teraz będzie drugi chłopak, więc części ubrań nie będę musiała kupować
U mnie w pierwszych miesiącach najbardziej sprawdziły się pajace i body, są chyba najwygodniejsze dla dziecka. Spodenki zakładałam mu dopiero później.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
arteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 12:11   #4755
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

a ja właśnie popełniłam mój drugi zakup
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19958922_1356578227754026_7500248337575960875_n.jpg (43,6 KB, 45 załadowań)
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 12:14   #4756
tekllaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 52
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
A co my jesteśmy na wystawie żeby nas oglądać? Jeśli ktoś chciał "pokazać" to wysyłał ci namiary na siebie na fejsa, ktoś nie miał ochoty to tego nie zrobił, jego wybór. Ktoś ma kota na profilowym i zmyślone nazwisko, ok (z ręką na sercu nie wiem do kogo piję ), i też mam się czepiać bo nie zobaczyłam jak wygląda naprawdę a ktoś zobaczył mnie?
To ja mam kota i zmyślone nazwisko ale zanim się zapisałam do grupy napisałam o tym w wiadomości prywatnej jak i również na fb nikomu to chyba nie przeszkadzało? Po prostu nie mam swojego fb
tekllaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 12:24   #4757
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Hapinka Pokaż wiadomość
Ja zawsze mam przy usg odpalane 3D i próbuje zrobić ładne zdjęcie twarzy ale ona zawsze zasłania się nogami !!!

Sesji ciążowej chyba nie będę robić, a nawet jeżeli to dopiero we wrześniu bo mam za mały brzuch. Noworodkowa będziemy za to robić na pewno, świetna pamiątka

Kupiłam prześcieradło bawełna-ceratka. Nie wiem czy będzie się pocić i czy one coś da, okaże się
Ja mam wizytę z usg dopiero 1.08 i nie mogę się doczekać już tak długo, z tydzień przed zrobie wyniki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
La figa, a tak w ogóle jaki dr robił ci połówkowe ?
dr zbucka

gdzies mialam stronke z wykazem lekarzy na calym swiecie, ktorzy maja odpowiednie uprawnienia do wykonywania polowkowego i co roku przechodza audyt, ale gdzies to posialam

sprawdzalam ta doktor i ona ma te uprawinienia

ja sie czaje w piatek do pepco, bo wychodzi nowa gazetka. maja byc bodziaki po 5zl, pajace po jakies 15zl. w ogole zrobilam sobie rozpiske ile czego kupic i powoli bede kompletowac

mam juz pare rzeczy. glownie kupuje rozmiar 62, bo u mnie chlopak wiec licze, ze nie bedzie drobizna. mam tez pare rzeczy 56
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 12:26   #4758
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
dr zbucka

gdzies mialam stronke z wykazem lekarzy na calym swiecie, ktorzy maja odpowiednie uprawnienia do wykonywania polowkowego i co roku przechodza audyt, ale gdzies to posialam

sprawdzalam ta doktor i ona ma te uprawinienia

ja sie czaje w piatek do pepco, bo wychodzi nowa gazetka. maja byc bodziaki po 5zl, pajace po jakies 15zl. w ogole zrobilam sobie rozpiske ile czego kupic i powoli bede kompletowac

mam juz pare rzeczy. glownie kupuje rozmiar 62, bo u mnie chlopak wiec licze, ze nie bedzie drobizna. mam tez pare rzeczy 56
W lidlu mają rzucić ubranka dla maluszków. Ja nie kupuje, ale generalnie polecam - bawełna dobrej jakości (bodziaki, pajace). Dużo lepsze niż pepko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 12:30   #4759
olala22
Rozeznanie
 
Avatar olala22
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 635
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
W lidlu mają rzucić ubranka dla maluszków. Ja nie kupuje, ale generalnie polecam - bawełna dobrej jakości (bodziaki, pajace). Dużo lepsze niż pepko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie widziałam gazetkę z Lidla i chyba się wybiorę na zakupy I jeszcze teściową do Lidla wyśle 😀
__________________
24.10.2017 👶🏼

Ostatnie farbowanie 18.09.2014 - wracam do naturalnych włosów - wróciłam
olala22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-12, 12:32   #4760
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

pepco od piatku a lidl chyba od poniedzialku? troche mam do lidla. ciekawe czy nie bedzie tam dzikich tlumow. strach z brzuchem isc do takiej dziczy
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 12:32   #4761
_itakinie_
Zakorzenienie
 
Avatar _itakinie_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5 337
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Z jakością z pepco ciężko, trzeba sprawdzać skład, a i tak okaże się co i jak po pierwszym praniu.
Ubranka z lidla spoko, ale też trzeba patrzeć co się bierze.

Ja uwielbiam ubranka z nexta. Są fajne jakościowo.
Poza tym lubię jak na metce określona jest waga dziecka - bo rozmiarówka 56, 62, 68 nie zawsze się sprawdza. Ta waga jakoś bardziej mi podpasowała.
__________________
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.
_itakinie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 12:39   #4762
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
pepco od piatku a lidl chyba od poniedzialku? troche mam do lidla. ciekawe czy nie bedzie tam dzikich tlumow. strach z brzuchem isc do takiej dziczy
Od 20.07 dopiero 😉

Sent from my SM-G920F using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez _itakinie_ Pokaż wiadomość
Z jakością z pepco ciężko, trzeba sprawdzać skład, a i tak okaże się co i jak po pierwszym praniu.
Ubranka z lidla spoko, ale też trzeba patrzeć co się bierze.

Ja uwielbiam ubranka z nexta. Są fajne jakościowo.
Poza tym lubię jak na metce określona jest waga dziecka - bo rozmiarówka 56, 62, 68 nie zawsze się sprawdza. Ta waga jakoś bardziej mi podpasowała.
Dokladnie..dla mnie Pepko do niczego sie nie nadaje. Szkoda nawet tych 5 zł-tych.

W Lidlu body, pajace ok. Ale bluzeczki, spodenki to juz troche lipa.

Moje ulubione (jesli chodzi o body, pajace) to: h&m, smyk, f&f, lidl, next i carters

Sent from my SM-G920F using Wizaz Forum mobile app
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 12:52   #4763
aniusia0110
Raczkowanie
 
Avatar aniusia0110
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 150
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
czy panikuje? Ja jestem strasznie przerażona!!! :strach-drzwi: jak moje rodzeństwo miało małe dzieci to wszystko było takie proste, ładne i piękne, ale jak sama mam zostać mamą to mam takiego stracha, że szok! Czy sobie poradzę? Czy będę dobrą matką? Czy dobrze wychowam moje dzieci?

jeśli chodzi o wyprawkę to spokojnie ja też jeszcze nic nie mam. Na razie skupiam się na weselu mojej siostry (czytaj znalezienie odpowiedniej sukienki dla siebie ) i na jej panieńskim. Wyprawkę zacznę pewnie kompletować dopiero we wrześniu. Na razie mam tylko odkupioną kołyskę i od dwóch miesięcy czytam o wózkach, ale za nic nie mogę zdecydować się na jeden. Jak już prawie mam wybrany ten idealny, to za chwilę dopadają mnie wątpliwości, czy aby na pewno jest od odpowiedni? no i zaczynam od nowa czytanie wszystkich forów, szukanie zalet i wad wszystkich wózków i tak w kółko powoli zaczynam mieć dosyć, a to dopiero początek

ja też szukam sukienki na wesele - oglądnij sobie tu: https://domodi.pl/odziez/odziez-dams...FRxnGQodgccAjA

ja nie kompletuję jeszcze wyprawki, nie dojrzałam jeszcze do tego - myslę, że będę robić to gdzieś na przełomie sierpnia, września
__________________
Szczęśliwa Żona 30.08.2014

Aniołek Nasz 13.01.2017


Czekamy na Ciebie
Listopad 2017
aniusia0110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 12:54   #4764
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

dziewczyny, sprawdzcie sobie teraz stronke smyka.

wlasnie zamowilam tam wiekszy materac 140x70 kokos-pianka-kokos do tego sweterek chlopiecy i komplet body, spodenki, bluza chlopieca

bede czekac na przesylke
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 13:10   #4765
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez aniusia0110 Pokaż wiadomość
ja też szukam sukienki na wesele - oglądnij sobie tu: https://domodi.pl/odziez/odziez-dams...FRxnGQodgccAjA

ja nie kompletuję jeszcze wyprawki, nie dojrzałam jeszcze do tego - myslę, że będę robić to gdzieś na przełomie sierpnia, września
dziękuję zaraz sobie sprawdzę
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 13:13   #4766
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Ha! Mąż poczuł kopnięcia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Extra; ) Ja je wczoraj poczułam pod dłonią niestety mała Tacie nie chciała pokazać ich

Cytat:
Napisane przez nadzieja2017 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o kciuki dziś polowkowe o 17 !!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam mocno; )

Dobry

Dziś fajna pogoda idealna dla ciężarnych mnie od wczoraj głową boli tak lekkooby samo przeszło
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 14:25   #4767
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cześć dziewczyny,

Trzymam kciuki za wszelkie wizyty!

A u nas słońce przygrzewa więc skorzystaliśmy i razem z mężem 3h pracowaliśmy na ogródku.

A zaraz na zakupy do polskiego sklepu. Ciekawe czy uda się przekonać męża do zakupu lodów. On cały czas marudzi (słusznie zresztą) że niepotrzebnie Bąbelka cukrem truję. Ale jak tu w taką pogodę lody odpuścić... 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 16:24   #4768
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Trzymam kciuki za wszelkie wizyty!

A u nas słońce przygrzewa więc skorzystaliśmy i razem z mężem 3h pracowaliśmy na ogródku.

A zaraz na zakupy do polskiego sklepu. Ciekawe czy uda się przekonać męża do zakupu lodów. On cały czas marudzi (słusznie zresztą) że niepotrzebnie Bąbelka cukrem truję. Ale jak tu w taką pogodę lody odpuścić... 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak to wielokrotnie slyszalam od starszych i doswiadczonych kolezanek "nie odmawiaj sobie teraz niczego. teraz jest najlepszy okres na probowanie. pozniej bedziesz musiala pilnowac scislej diety" (mam zamiar karmic piersia)
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 16:28   #4769
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Trzymam kciuki za wszelkie wizyty!

A u nas słońce przygrzewa więc skorzystaliśmy i razem z mężem 3h pracowaliśmy na ogródku.

A zaraz na zakupy do polskiego sklepu. Ciekawe czy uda się przekonać męża do zakupu lodów. On cały czas marudzi (słusznie zresztą) że niepotrzebnie Bąbelka cukrem truję. Ale jak tu w taką pogodę lody odpuścić... 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja po polowkowym wciągnęłam lodzika lodziki są dobre,

Dziewuszki u mnie wciąż i nadal dziewuszka, 440 g, wydaje mi się że jest mała bo ja już 22t5d, ale lekarz mówi że w normie, nie ma co się przejmować. Serduszko zdrowe, mózg też jest, ładnie podzielony na 2 półkule, niestety mało aktywna była i zasłaniałą twarz rączkami, ale mamy zdjęcia w 4d, nasze ufo za to pokazało nam piątkę, lekarz powiedział że to dobrze bo dzieci z wadami mają obniżone napięcie mięśniowe a nasza pokazała że jednak się zgina i wygina, a te z wadami mają je cały czas zaciśnięte. Także moje przepływy się poprawiły i sa w g lekarza idealne a on raczej nie używa takich superlatyw. Nie trzeba wykonywać echo serca, bo serduszko ładnie pompuje krew. No mamy płytkę z filmem.

No to kamień z serca za tydzień mam się zgłosić na wizytę, z tego wszystkiego zapomniałam się zapytać o glukozę, bo dyskutowałam o tym rowerze ale za tydzień pewnie mi da skierowanie na badania i pewnie będę się musiała pokazać na drugi tydzień.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
jak to wielokrotnie slyszalam od starszych i doswiadczonych kolezanek "nie odmawiaj sobie teraz niczego. teraz jest najlepszy okres na probowanie. pozniej bedziesz musiala pilnowac scislej diety" (mam zamiar karmic piersia)
Koleżanka właśnie mi mówiła że gówno prawda że nie ma diety karmiącej... Zapisaliśmy się do szkoły rodzenia idziemy dopiero 31.08.
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 16:48   #4770
car00lina
Zakorzenienie
 
Avatar car00lina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: StW
Wiadomości: 3 313
Dot.: Listopadówki 2017 cz. 2

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
Ja po polowkowym wciągnęłam lodzika lodziki są dobre,

Dziewuszki u mnie wciąż i nadal dziewuszka, 440 g, wydaje mi się że jest mała bo ja już 22t5d, ale lekarz mówi że w normie, nie ma co się przejmować. Serduszko zdrowe, mózg też jest, ładnie podzielony na 2 półkule, niestety mało aktywna była i zasłaniałą twarz rączkami, ale mamy zdjęcia w 4d, nasze ufo za to pokazało nam piątkę, lekarz powiedział że to dobrze bo dzieci z wadami mają obniżone napięcie mięśniowe a nasza pokazała że jednak się zgina i wygina, a te z wadami mają je cały czas zaciśnięte. Także moje przepływy się poprawiły i sa w g lekarza idealne a on raczej nie używa takich superlatyw. Nie trzeba wykonywać echo serca, bo serduszko ładnie pompuje krew. No mamy płytkę z filmem.

No to kamień z serca za tydzień mam się zgłosić na wizytę, z tego wszystkiego zapomniałam się zapytać o glukozę, bo dyskutowałam o tym rowerze ale za tydzień pewnie mi da skierowanie na badania i pewnie będę się musiała pokazać na drugi tydzień.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------



Koleżanka właśnie mi mówiła że gówno prawda że nie ma diety karmiącej... Zapisaliśmy się do szkoły rodzenia idziemy dopiero 31.08.
Ja pozwolę się wtrącić i ponoć wlasnie dieta matki nie ma nic do karmienia piersią. Jeżeli dziecko ma np wzdęcia czy ból brzuszka to nie przez to, że mama najadła się np grochowy czy kapusty tylko dlatego, że maluch zassał powietrze podczas jedzenia lub po prostu brzuszek nie funkcjonuje jeszcze jak trzeba. Wiadomo że trzeba uważać na cytrusy (opryski - uczulenia) i oczywiście alkohol bo to wszystko przenika do mleczka. Wiele tych kwestii wyjaśnionych jest na blogu hafija
car00lina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-18 09:51:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.