Marcowe mamy 2015 cz. II - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-05, 21:27   #2071
Martusiaczek1132
Raczkowanie
 
Avatar Martusiaczek1132
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 42
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
Monika

Ja zapomniałam, że Ty cc miałaś, moja mama miała 3 razy cesarkę
A myślicie o trzecim dziecku ? bo ja szczerze mówiąc czasami mam ochotę mąż się śmieje ale nie mówi, nie
Filip nosi ciuchy 74 ale widać, że są trochę przyduże, tylko body są akurat, w sumie on się za wielki nie urodził to nie ma co się dziwić

Byłam dzisiaj u psychologa, w związku z Mateuszem, nic ciekawego się nie dowiedziałam, tylko mnóstwo pytań...dziewczyna fajna i w ogóle, ale musi zobaczyć/pobawić się z Mateuszem i dopiero na 3-ciej wizycie cokolwiek mi powie. Niestety najpierw my wyjeżdżamy, potem ona ma urlop i dopiero na 8 sierpnia kolejna wizyta. Jednak uznała, że Mateusz ma problem z zachowaniem przy większej liczbie ludzi i tyle póki co.
Filip zasnął o 11:30 i śpi do tej pory biedak, pewnie po tym szczepieniu wczorajszym, ale zęby go męczą, bo za moment górna 1 się przebije.

Dzisiaj ryba na obiad.

Pogoda marna, padać zaczęło, jeśli później nie wyjdziemy na spacer to chyba wezmę się trochę za mieszkanie

Macie jakąś skuteczną metodę na ograniczenie słodyczy ?
Słyszałam, że chrom hamuje łaknienie na słodycze
Chyba będę musiała też zainwestowac...
Właśnie nadrabiam pare dni i bardzo mi się podobał Twój monolog Monika
Martusiaczek1132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 07:09   #2072
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
Monika

Ja zapomniałam, że Ty cc miałaś, moja mama miała 3 razy cesarkę
A myślicie o trzecim dziecku ? bo ja szczerze mówiąc czasami mam ochotę mąż się śmieje ale nie mówi, nie
Filip nosi ciuchy 74 ale widać, że są trochę przyduże, tylko body są akurat, w sumie on się za wielki nie urodził to nie ma co się dziwić

Byłam dzisiaj u psychologa, w związku z Mateuszem, nic ciekawego się nie dowiedziałam, tylko mnóstwo pytań...dziewczyna fajna i w ogóle, ale musi zobaczyć/pobawić się z Mateuszem i dopiero na 3-ciej wizycie cokolwiek mi powie. Niestety najpierw my wyjeżdżamy, potem ona ma urlop i dopiero na 8 sierpnia kolejna wizyta. Jednak uznała, że Mateusz ma problem z zachowaniem przy większej liczbie ludzi i tyle póki co.
Filip zasnął o 11:30 i śpi do tej pory biedak, pewnie po tym szczepieniu wczorajszym, ale zęby go męczą, bo za moment górna 1 się przebije.

Dzisiaj ryba na obiad.

Pogoda marna, padać zaczęło, jeśli później nie wyjdziemy na spacer to chyba wezmę się trochę za mieszkanie

Macie jakąś skuteczną metodę na ograniczenie słodyczy ?
tak miałam dwa razy cc , wiesz tak jak pisałam są przeciwwskazania, ale przecież jakbym zaszła w ciążę to chyba głowy by mi nie urwali , ale to plus mój konflikt to już duże ryzyko niestety :/
ja czasami też myslę o trzecim , może za kilka lat, ale niue wiem czy jeszcze bedzie mi się chciało

no własnie takie wizyty u psychologa to nie jedna wizyta tylko kilka musi być , mam nadzieję, że jednak coś ci poradzą

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Hej
Przez tą pogodę nie mam weny i ochoty na nic niby jutro ma być lepiej hm zobaczymy.

Aroli

Współczuję przeżyć z drzewem mam nadzieję że Mateusz szybko o tym zapomni.
Aroli do słodyczy to myślę że silna wola tylko tu coś zadziała, ja jak sobie coś postanowie to się nie ugne choćby nie wiem co.

Monika

Fakt zapomniałam że Kacper ma już pół roku i w tym wieku już nie ma śladu po kolkach. Jezu jak re dzieci szybko rosną.

Aroli

Mam nadzieję że wizyty u psychologa przyniosą pozytywne skutki. Trzymam za was kciuki.

Do jutra pa lecę coś obejrzeć w tv.
dobrze, że tylko dzieci szybko rosną a my się nie starzejemy ufff

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Martusiaczek1132 Pokaż wiadomość
Słyszałam, że chrom hamuje łaknienie na słodycze
Chyba będę musiała też zainwestowac...
Właśnie nadrabiam pare dni i bardzo mi się podobał Twój monolog Monika
o dzięki
wiesz mam wprawę , bo jak siedzę całymi dniami sama to tez gadam tylko sama ze sobą tak więc tego , w końcu jestem jedynym dorosłym w domu to muszę czasem z kimś pogadać

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

aha Aroli jak znajdziesz sposób na nie jedzenie słodyczy to podziel się tą złota radą
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 17:14   #2073
Martusiaczek1132
Raczkowanie
 
Avatar Martusiaczek1132
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 42
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
tak miałam dwa razy cc , wiesz tak jak pisałam są przeciwwskazania, ale przecież jakbym zaszła w ciążę to chyba głowy by mi nie urwali , ale to plus mój konflikt to już duże ryzyko niestety :/
ja czasami też myslę o trzecim , może za kilka lat, ale niue wiem czy jeszcze bedzie mi się chciało

no własnie takie wizyty u psychologa to nie jedna wizyta tylko kilka musi być , mam nadzieję, że jednak coś ci poradzą

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------



dobrze, że tylko dzieci szybko rosną a my się nie starzejemy ufff

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------



o dzięki
wiesz mam wprawę , bo jak siedzę całymi dniami sama to tez gadam tylko sama ze sobą tak więc tego , w końcu jestem jedynym dorosłym w domu to muszę czasem z kimś pogadać

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

aha Aroli jak znajdziesz sposób na nie jedzenie słodyczy to podziel się tą złota radą
Skąd ja to znam Tez wiekszość czasu ino z Lena
Pozniej ludzie się dziwią, ze jadaczka mi sie nie zamyka jak wkoncu moge pogadac z kims
Martusiaczek1132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 19:34   #2074
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cześć
Co tam u was słychać? Coś rzeczywiście cicho tu

Pogoda znowu do du........ Cały dzień pada deszcz normalnie zwariować idzie siedząc w domu

Kuba zasypia powoli, a ja chyba wypije sobie redsa bo co tu innego robić.
Pa do później
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 20:01   #2075
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Cześć
Co tam u was słychać? Coś rzeczywiście cicho tu

Pogoda znowu do du........ Cały dzień pada deszcz normalnie zwariować idzie siedząc w domu

Kuba zasypia powoli, a ja chyba wypije sobie redsa bo co tu innego robić.
Pa do później
ja własnie pije łomże miodową

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Dobry wieczór

Ja dzisiaj jak ostatnio cały czas na nogach od 5 , strasznie już mi się spać chce, ale czekam aż mąż uspi Kubę i ide pod prysznic, bo jestem po treningu i nie wykapana jeszcze
Kacper na razie spi, ale pewnie standardowo się jeszcze przebudzi , tak więc mąz musi być , bo w razie czego go nie usłyszę
dzisiaj zrobiłam zasłony na oknach to może pośpi jutro dłużej , oby , bo już nie daje rady a jak nie to jak mąż wstanie o 6 to mu go dam i pójde spać do tej 8 do puki Kuba nie wstanie
u mnie za to dzisiaj pogoda ładna , tylko jedna duza burza przeszła taka z oberwaniem chmury i gradem , jutro też niby ma padać, ale zobaczymy

ooo mąz przyszedł lecę pod prysznic

do jutra
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 20:02   #2076
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

No to zdrówko

Właśnie dzwonił mąż że jedzie z pracy wiec musze mu odgrzac obiad, niezbyt chce mi ruszać
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 09:07   #2077
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzień dobry

Cały weekend spedziłam na działce z dzieciakami
Kuba się wyszalał wczoraj w dużym basenie, bo było okropnie gorąco, dzisiaj niebo zachmurzone , ale cipło jest nadal , po wczorajszej pogodzie można przynajmniej odetchnąć trochę , bo wróciłam wczoraj ugotowana

dzisiaj od rana biore się za porządki i gotowanie, rosół już wstawiony dla Kuby , cała micha ciuchów do poskładania już mnie woła , łazienka też echhh , kurcze nazbioerało się , dobrze, że Kacper teraz zasnął to chociaż mam więcej czasu , a Kuba bawi się i wrzuca pieniążki do skarbonki , tak więc zajęcie też ma

lecę bo robota czeka
do wieczora
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-12, 13:56   #2078
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej

Nie mogę się jakoś wbić z telefonu ciężko się pisze, a na kompie rzadko bywam.
U nas ok, pogoda marna jak na lipiec, ale przynajmniej nie leje całymi dniami także udaje nam się wyjść na dwór.
Chłopaki rosną i rozrabiają.
Filipowi dokuczają zęby i jest trochę marudny, ale jakoś dajemy radę.
Mateuszowi zdecydowani nudzi się w domu i coraz częściej myślę, o tym klubie malucha od września, ale mam jakieś głupie wyrzuty sumienia
W weekend byliśmy u moich rodziców bo mama wyprawiała swoje 60-te urodziny więc była 2-dniowa imprezka

W sobotę jedziemy na Mazury, ciekawa jestem jak będzie i jaka pogoda nas czeka.

A tak to leci dzień za dniem, ciągle to samo- gotowanie,pranie,sprzątan ie,spacery itp itd

Wrzuciłam parę zdjęć do klubu
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 15:12   #2079
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej u nas też nudy, pogoda rzeczywiście taka sobie, nie można nic zaplanować przez to

Aroli

Udanego wypoczynku oby pogoda dopisała, my wyjeżdżamy 29.07 już odliczam dni do wyjazdu.
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 15:18   #2080
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej

U nas rano lało jak nie wiem co... poszłam z Filipem na zakupy a Mateusz został z TŻ, dobrze, że go nie wzięłam bo wiało okropnie i prawie połamało mi parasol, Filip siedział w wózku jak panicz i ziewał sobie

Teraz śpią już 2h, zaraz idę budzić Mateusza.
Na obiad dzisiaj udziec indyczy z piekarnika+kasza gryczana+mizeria no i zupę krem z kalafiora zrobiłam też, bo Mati nie lubi za bardzo indyka a i ja nie mam ochoty na mięso dzisiaj, dla Filipa zupka brokułowa

Wiecie co, od kilku dni daję Filipowi (co drugi dzień) 1 łyżeczkę kaszki z glutenem do mleka, i w te dni kurcze płacze mi i pierdzi, więc nie wiem czy ten gluten mu nie szkodzi z Mateuszem nie miałam nic takiego i teraz nie wiem, czy na razie odstawić i poczekać czy kontynuować ? Chyba nie ma sensu, żeby się męczył, skoro go brzuszek boli to chyba lepiej odstawić i spróbować np za miesiąc ?

Mimo, że więcej pije ok 300 ml dodatkowo oprócz mleka, to nadal ma takie twarde kupki-coś jak plastelina...ehhh już sama nie wiem...
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 15:59   #2081
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
Hej

U nas rano lało jak nie wiem co... poszłam z Filipem na zakupy a Mateusz został z TŻ, dobrze, że go nie wzięłam bo wiało okropnie i prawie połamało mi parasol, Filip siedział w wózku jak panicz i ziewał sobie

Teraz śpią już 2h, zaraz idę budzić Mateusza.
Na obiad dzisiaj udziec indyczy z piekarnika+kasza gryczana+mizeria no i zupę krem z kalafiora zrobiłam też, bo Mati nie lubi za bardzo indyka a i ja nie mam ochoty na mięso dzisiaj, dla Filipa zupka brokułowa

Wiecie co, od kilku dni daję Filipowi (co drugi dzień) 1 łyżeczkę kaszki z glutenem do mleka, i w te dni kurcze płacze mi i pierdzi, więc nie wiem czy ten gluten mu nie szkodzi z Mateuszem nie miałam nic takiego i teraz nie wiem, czy na razie odstawić i poczekać czy kontynuować ? Chyba nie ma sensu, żeby się męczył, skoro go brzuszek boli to chyba lepiej odstawić i spróbować np za miesiąc ?

Mimo, że więcej pije ok 300 ml dodatkowo oprócz mleka, to nadal ma takie twarde kupki-coś jak plastelina...ehhh już sama nie wiem...
Ja bym odstawila i spróbowała później.
U mnie też strasznie wieje więc siedzimy w domu i się nudzimy niby od wtorku ma być ciepło, mam taką nadzieję.

Monika

Co u ciebie?

Cicho się tu zrobiło
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-13, 16:54   #2082
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

No cicho kurcze. Może taki okres po prostu.
U nas się rozpogodzilo ale strasznie wieje.
Zaraz przejdziemy się na spacer trochę dalej to Mati pojedzie w wózku

Monika

Co tam u Ciebie ?
Jak chłopaki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 19:31   #2083
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Ja bym odstawila i spróbowała później.
U mnie też strasznie wieje więc siedzimy w domu i się nudzimy niby od wtorku ma być ciepło, mam taką nadzieję.

Monika

Co u ciebie?

Cicho się tu zrobiło
Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
No cicho kurcze. Może taki okres po prostu.
U nas się rozpogodzilo ale strasznie wieje.
Zaraz przejdziemy się na spacer trochę dalej to Mati pojedzie w wózku

Monika

Co tam u Ciebie ?
Jak chłopaki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jestem jestem

wczoraj wieczorem miałam pisać, ale Kacper coś nie mógł mi przysnąć i jakoś wieczór zleciał, a jeszcze romantyczny wieczór miałam z mężem tak więc tego

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

A u mnie dobrze jakoś leci
Kacper dzisiaj miał trochę gorszy zień jakiś marudny i nie odkładalny był , trochę lepiej wieczorem ,teraz spi na razie , ale czekam czy się zaraz nie obudzi standardowo jak to on , chociaż czasami się zdzarza , że go odłoże i nie wstaje do 2 w nocy , tak więc liczę, że dzisiaj jest taki dzień

pochwale się, że Kuba robi na nocnik bardzo ładnie, ale na dwór mu zakładam pieluszkę, bo on nie woła , że chce siku , tłumacze mu, ale na razie mozolnie , tak więc często w pieluszce jest siusiu jak wracamy , po domu musi biegać z gołym tyłkiem, bo jak mu majtki założę to też w nie siknie , no i problem jest z dwójeczką nie chce na razie na nocnik robić , tak więc na razie czekam aż bedzie kupkę na nocnik robić , potem sprubójemy z majtkami a na koniec na dworze bez pieluszki go puszczę

oczywiście wywołałam wilka z lasu , bo w polowie pisania Kacper dał o sobie znać

jutro koleżanka będzie z synkiem tak więc Kuba się wybawi , coś na obiad muszę wymysleć hmmm , może piersi smażona z mizerią i puree , no nic wyjdzie w praniu

no drugi raz byłam u Kacpra echhh trzy światy ...

Aroli ja bym nie dawała i skonsultowała to z lekarzem , zeby zalecił jakieś badania, może Filip nie toleruje glutenu hmmm i te kupki to mogą być też tego przyczyną
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 20:09   #2084
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej właśnie wróciłam z roweru, zaraz prysznic i lampka winka
Kuba zasypia chociaż ciężko mu to idzie

Monika

dla Kubusia za odpieluchowywanie, z każdym dniem będzie coraz lepiej.

Dobranoc spokojnej nocy pa
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 20:28   #2085
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Hej właśnie wróciłam z roweru, zaraz prysznic i lampka winka
Kuba zasypia chociaż ciężko mu to idzie

Monika

dla Kubusia za odpieluchowywanie, z każdym dniem będzie coraz lepiej.

Dobranoc spokojnej nocy pa
tak wim po mału do celu , a widzę, że i Kuba zadowlony za każdym razem musze mu bić brawo a on się strasznie cieszy przy tym i taki dumny jest , jeszcze gadać by zaczął :/

jaczekam na męża czy aż wyjdzie od Kuby bo chcę się iść kąpać i doczekać się coś nie mogę ;/ , pewnie gra na tablecie a Kuba już dawno spi
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 21:27   #2086
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Monika

Te kupki to od momentu jak zaczął dostawać stałe pokarmy i niby niektóre niemowlęta potrzebują więcej czasu żeby się do tego przyzwyczaić. Kaszkę z glutenem dostał tylko 3 razy. Na razie odstawie i zobaczymy jak będzie za drugim podejściem, jeśli wróci płacz i ból brzuszka to pójdę do pediatry.

Na razie zostane przy kaszce jaglanej.

Brawo dla Kubusia za postępy w robieniu na nocniczek.
U nas pielucha po drzemce przeważnie sucha, po nocy troszkę mokra ale przyjdzie i na to czas.
Kurcze ze tez Kacperek tak się budzi zanim zaśnie mocno hmmm oby to szybko minęło.

My późno wróciliśmy ze spaceru, Filip śpi od 20 minut a Mateusz zasnął przed momentem i TY razem z nim

Mamuśka

Rower ale fajnie, może i mi będzie dany za rok lub dwa
Winka i ja bym się napila, chociaż na urodzinach mamy wypiłam kieliszek a młodszy brat się ze mną droczyl ze nie mogę bo karmię piersią

Dobra, ogarniam kuchnię, lecę pod prysznic i przed tv
Dobrej nocy dziewczyny !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Miało być ze TŻ zasnął razem z Mateuszem
Ah ten słownik grrr

No to pa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Aha i Monika

U nas po każdej kupę na toaletę była nagroda - kilka żelków, czekoladka, także była motywacja, teraz na szczęście już się nie upomina, rzadko kiedy mu się przypomni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 19:31   #2087
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
Monika

Te kupki to od momentu jak zaczął dostawać stałe pokarmy i niby niektóre niemowlęta potrzebują więcej czasu żeby się do tego przyzwyczaić. Kaszkę z glutenem dostał tylko 3 razy. Na razie odstawie i zobaczymy jak będzie za drugim podejściem, jeśli wróci płacz i ból brzuszka to pójdę do pediatry.

Na razie zostane przy kaszce jaglanej.

Brawo dla Kubusia za postępy w robieniu na nocniczek.
U nas pielucha po drzemce przeważnie sucha, po nocy troszkę mokra ale przyjdzie i na to czas.
Kurcze ze tez Kacperek tak się budzi zanim zaśnie mocno hmmm oby to szybko minęło.

My późno wróciliśmy ze spaceru, Filip śpi od 20 minut a Mateusz zasnął przed momentem i TY razem z nim

Mamuśka

Rower ale fajnie, może i mi będzie dany za rok lub dwa
Winka i ja bym się napila, chociaż na urodzinach mamy wypiłam kieliszek a młodszy brat się ze mną droczyl ze nie mogę bo karmię piersią

Dobra, ogarniam kuchnię, lecę pod prysznic i przed tv
Dobrej nocy dziewczyny !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Miało być ze TŻ zasnął razem z Mateuszem
Ah ten słownik grrr

No to pa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Aha i Monika

U nas po każdej kupę na toaletę była nagroda - kilka żelków, czekoladka, także była motywacja, teraz na szczęście już się nie upomina, rzadko kiedy mu się przypomni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzisiaj kuba zrobił piewszą kupkę na nocniczek tak więc super ;D , do tego mnie zaskoczył wstał rano i przyszedł do mnie żebym mu pić dała i patrzę a on nie ma pieluchy , lecę do pkoju patrzę a przy nocniku lezy pielucha a w nocniku siku , ale pielucha była po nocy zasiusiana, ale wiem , że tak może być długo jeszcze tak więc nie narzekam , wszystko po kolei

no niestey Kacper tak ma cały czas echhh trudno może kiedyś mu to przejdzie , teraz też zasnął, ale pewnie zaraz wstanie :/ , do tego dzisiaj w nocy jak mi się obudził o 23:40 tak zasnął o 1:15 dopiero , fakt taki, że nie płakał tylko się przewalałi kopał w łóżeczku i zasnął sam , ja tylko wstałam dać mu butlę , którą wypił, ale co z tego jak tyle czasu baraszkował , echhh kiedy ja zacznę spać normalnie to ja nie wiem :/

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

dobry wieczór
My dzisiaj na dworze praktycznie calutki dzień , byliśmy z koleżanką od rana to w sklepie to na placu zabawi tal zleciało , Kuba już był bardzo zmęczony tak więc nie wiem czy już czasem nie śpi już, bo cisza

Kacper si , ale jak na razie :/

ja zaraz chyba sobie polecę zrobić herbatke i może chwile przed TV siądę może coś bedzie do obejżenia
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 20:37   #2088
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej hej
My też cały dzień na dworze prawie. Po południu pojechałam z dzieciakami na gofry rowerami. Później położyłam dzieci spać i sama na rower się wybrałam, przed chwilą wróciłam dziś 30 km jestem padnięta tyłka nie czuję

Weekend zapowiada się fajnie, jutro po południu jadę do kina Martynka i sioztrzenica męża na minionki, a niedzielę jadę z siostrą i jej dzieciakami do zoo. Wieczorem grill.

Aha Monika w sierpniu wybieramy się do zoo do Wrocławia i szukamy fajnego hotelu niedaleko zoo właśnie będzie nas 10 może coś polecisz.

Dobranoc spokojnej nocy pa
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 18:35   #2089
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

hejo co tam, jak tam? ale cisza się zrobiła...

Ja się witam z pracy. kwitnę tu do 21. i do końca tygodnia tak, poza piątkiem, bo w piątek do 18 tylko.

u nas bez zmian. Szymek wciąż biega w pieluszce może w sierpniu uda się go odpieluchować, ale jakoś parcia nie mam alergia wziewna się uspokoiła, cokolwiek to było to od miesiąca jest ok z oczkami, katarem i kaszlem. za to ze skazą białkową wciąż walczymy, ledwo Szymek coś zje z mlekiem nawet w niewielkiej ilości to zaraz jakieś plamy na policzkach czy rękach. ja jestem po wizycie u gina. mam jakieś zaburzenia czynnościowe na prawym jajniku, zaburzenia pękania pęcherzyka czy coś, trochę mi go rozsadza. czekam na okres i wracam na antykoncepcję hormonalną. W dodatku mam bolesne stosunki i dziwne miesiączki i lekarz podejrzewał nawet endometriozę, choć na usg czysto, ale po wynikach crp i markera ca125 widzę, że to raczej nie wchodzi w grę. a tak to zapierdziel mam, nie za bardzo mam czas oganiać fb, a co dopiero wpaść na wizaż....
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-17, 20:10   #2090
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Hej hej
My też cały dzień na dworze prawie. Po południu pojechałam z dzieciakami na gofry rowerami. Później położyłam dzieci spać i sama na rower się wybrałam, przed chwilą wróciłam dziś 30 km jestem padnięta tyłka nie czuję

Weekend zapowiada się fajnie, jutro po południu jadę do kina Martynka i sioztrzenica męża na minionki, a niedzielę jadę z siostrą i jej dzieciakami do zoo. Wieczorem grill.

Aha Monika w sierpniu wybieramy się do zoo do Wrocławia i szukamy fajnego hotelu niedaleko zoo właśnie będzie nas 10 może coś polecisz.

Dobranoc spokojnej nocy pa
o super może się spotkamy

kurcze nie pomoge nie znam się na hotelach , może poszukać jakiś opini w necie hmmm , chociaż wiadomo, że w internecie same narzekania zazwyczaj :/

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
hejo co tam, jak tam? ale cisza się zrobiła...

Ja się witam z pracy. kwitnę tu do 21. i do końca tygodnia tak, poza piątkiem, bo w piątek do 18 tylko.

u nas bez zmian. Szymek wciąż biega w pieluszce może w sierpniu uda się go odpieluchować, ale jakoś parcia nie mam alergia wziewna się uspokoiła, cokolwiek to było to od miesiąca jest ok z oczkami, katarem i kaszlem. za to ze skazą białkową wciąż walczymy, ledwo Szymek coś zje z mlekiem nawet w niewielkiej ilości to zaraz jakieś plamy na policzkach czy rękach. ja jestem po wizycie u gina. mam jakieś zaburzenia czynnościowe na prawym jajniku, zaburzenia pękania pęcherzyka czy coś, trochę mi go rozsadza. czekam na okres i wracam na antykoncepcję hormonalną. W dodatku mam bolesne stosunki i dziwne miesiączki i lekarz podejrzewał nawet endometriozę, choć na usg czysto, ale po wynikach crp i markera ca125 widzę, że to raczej nie wchodzi w grę. a tak to zapierdziel mam, nie za bardzo mam czas oganiać fb, a co dopiero wpaść na wizaż....
cicho i coraz to ciszej

super , że Szymkowi przeszło , zawsze ulga od tego wszystkiego

współczuję problemów kobiecych ja też mam niestety teraz echhh , mam zrosty i torbiel , na szczęście wróciłam do antykoncepcji normalnej w sensie normalne tableti zobaczymy czy mi się wszystko unormuje w końcu , mam zamiar spróbować też tych krążków czy wkładek jeszcze nie wiem , ale na razie pobiore jeszcze trochę tabletki i zobaczymy jak się będę po nich czuć

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Dobry wieczór

U nie dzień za dniem , Kuba i Kacper ostatnio trochę dokazują , ale cóż zrobić
Kuba jak za duzo przebywa ze swoim kolegą , który się nie słucha wcale to później też sa z nim cuda wianki , Kacper natomiast ma dzień marudy dzisiaj i tylko chwile się zabawi i zaraz na ręcę a mnie już plecy bolą od noszenia go :/ , ponad 8 kilo to już jest co nosić
poza tym dzien jak co dzień , sprzątanie , gotowanie , pranie , stranie w banie :/ , czekam na lepsze czasy , bo jak na razie to tak wygląda mój cały dzień , ewentualnie w week jeszcze gdzieś pójdziemy a to na działkę a to byliśmy w niedziele na spacerze na lodach na wyspie słodowej , tak więc kuba się wyszalał , może w sobote popłyniemy statkiem przez odrę , bo kuba jest zachwycony statkami i łódkami , ciągle wytyka palcem i robi papa to może na rejs go weźmiemy

chłopaki wykapani , Kacper śpi , Kuba zasypia już pewnie , ja korzystam sobie z chwili i się relaksuje , ide sobie zrobić jakąś herbatke jeszcze i czekam na męza , bo musze lecieć pod prysznic i do spania

papa do jutra
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 20:41   #2091
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej hej

Michiru

Współczuję dolegliwości, mam nadzieję że wkrótce problem zniknie.
U mnie też Kuba z pielucha za Chiny nie usiądzie na nocniku, a tak dobrze mu szło na początku, na razie odpuszczam.

Monika

Bardzo chętnie, jeśli wyjazd dojdzie do skutku, dam znać. Co do noclegu to szwagier już ogarnia.

Mój Kuba tez ostatnio znowu zaczął się buntowac, wszystko jest na nie więc jest ciężko, mam nadzieję że wkrótce to minie.
Jutro ma być ponoć gorąco to może pójdziemy na plażę oby pogoda się sprawdziła.

Dobranoc spokojnej nocy pa
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 06:56   #2092
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Hej hej

Michiru

Współczuję dolegliwości, mam nadzieję że wkrótce problem zniknie.
U mnie też Kuba z pielucha za Chiny nie usiądzie na nocniku, a tak dobrze mu szło na początku, na razie odpuszczam.

Monika

Bardzo chętnie, jeśli wyjazd dojdzie do skutku, dam znać. Co do noclegu to szwagier już ogarnia.

Mój Kuba tez ostatnio znowu zaczął się buntowac, wszystko jest na nie więc jest ciężko, mam nadzieję że wkrótce to minie.
Jutro ma być ponoć gorąco to może pójdziemy na plażę oby pogoda się sprawdziła.

Dobranoc spokojnej nocy pa
super by było poznałabyś moich chłopaków

u mnie za to mają być upały cały tydzień aż do poniedziałku średnio 30 stopni tak więc upał cały cas

co do pieluchy to mój Kuba ma pieluche do spania i na dworze mu zakładam , bo on na chiny nie chce się dać wysadzić do siku :/ , po mału będę go uczyć , ale na razie bez pospiechua tak to mogę smiało powiedzieć, że Kuba w domu nie korzysta z pieluch w ogóle , tylko nocnik


Dzień dobry
pospałam dzisiaj , Kacper jak zasnął wczoraj tak wstał na jedzenie o 4 dopiero i wstaliśmy 20 po 7 tak więc super, Kuba jeszcze śpi
dzisiaj u mnie gorąco tak więc siedzimy na dworze na pewno, zobaczę jak się rano ze wszystkim wyrobię
dzisiaj na obiad u mnie domowy gyros , a dla Kuby dorsz w cieście z ziemniaczkami i zasnarzaną młodą kapustą , mama tak więc ma roboty od rana, dobrze, że wczoraj posprzątałam to chociaż to mam z głowy

ide robić mleko maluchowi sobie kawke

do później
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 14:30   #2093
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej

My juz na wakacjach. Jest bardzo fajnie, pełno atrakcji dla dzieci, na niektóre Mateusz za mały. Tylko wstanie to chce na "pilki" i basen. Trochę strachu mieliśmy z Filipem bo w niedziele miał temperaturę 38.6 i juz się bałam ze to 3-dniowka... w sumie to nie wiem co to było, chyba zęby. Podałam mu ibufen 2 razy i póki co jest ok.
W ogóle pierwsza noc Filipa to istna tragedia budził się co 2h. Chyba najgorsza noc w jego życiu...
Teraz chłopaki śpią.

Jedzenie bardzo smaczne i duży wybór, menu dla dzieci, nawet sztućce, zastawa dla dzieci i sliniaki jednorazowe.

Mateusz śpi całą noc w swoim łóżeczku, nawet darcie Filipa go nie budzi.

Dzisiaj byliśmy nad jeziorem to Mateusz się trochę bawił w wodzie. Od jutra ma być cieplej.
Jedyne czego mi brakuje to moskitiery bo musimy zamykać okno po południu żeby nie mieć nieproszonych lokatorów ale jest klima wiec dajemy radę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 19:16   #2094
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
Hej

My juz na wakacjach. Jest bardzo fajnie, pełno atrakcji dla dzieci, na niektóre Mateusz za mały. Tylko wstanie to chce na "pilki" i basen. Trochę strachu mieliśmy z Filipem bo w niedziele miał temperaturę 38.6 i juz się bałam ze to 3-dniowka... w sumie to nie wiem co to było, chyba zęby. Podałam mu ibufen 2 razy i póki co jest ok.
W ogóle pierwsza noc Filipa to istna tragedia budził się co 2h. Chyba najgorsza noc w jego życiu...
Teraz chłopaki śpią.

Jedzenie bardzo smaczne i duży wybór, menu dla dzieci, nawet sztućce, zastawa dla dzieci i sliniaki jednorazowe.

Mateusz śpi całą noc w swoim łóżeczku, nawet darcie Filipa go nie budzi.

Dzisiaj byliśmy nad jeziorem to Mateusz się trochę bawił w wodzie. Od jutra ma być cieplej.
Jedyne czego mi brakuje to moskitiery bo musimy zamykać okno po południu żeby nie mieć nieproszonych lokatorów ale jest klima wiec dajemy radę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super , że się dobrze bawicie , widać pożądny ośrodek jak ma tyle do zaoferowania
współczuję nocki z Filipem, oby już kolejne były lepsze
zazdroszczę wyjazdu , my w tym roku nigdzie niestety , miałam opcje nad jezioro, ale z dwójką takich maluchów mi się nie chce , więcej się narobię niż odpocznę

aha miałam pisac , fajne zdjęcia , widać, że bracia , bo podobni do siebie są chłopaki , moi niby też podobni i teraz nawet ludzie mówią, że coraz bardziej , tak więc tylko kolor oczu ich będzie odróżniał chyba , no i charaktery
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 19:26   #2095
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej
Aroli

Udanego wypoczynku i oby pogoda dopisała.

U mnie dziś gorąco, po południu pojechałam z dzieciakami na plażę na początku Kuba bal się wody, ale jak się oswoil to nie dało już rady go odciągnąć i musiałam clay czas miec go na oku.

Teraz jak nigdy padl pół godziny temu, mąż zabrał Martynke na łódkę więc mam czas dla siebie idę zaraz wziąć ciepła kompiel.

Dobranoc spokojnej nocy pa
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 07:22   #2096
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Hej
Aroli

Udanego wypoczynku i oby pogoda dopisała.

U mnie dziś gorąco, po południu pojechałam z dzieciakami na plażę na początku Kuba bal się wody, ale jak się oswoil to nie dało już rady go odciągnąć i musiałam clay czas miec go na oku.

Teraz jak nigdy padl pół godziny temu, mąż zabrał Martynke na łódkę więc mam czas dla siebie idę zaraz wziąć ciepła kompiel.

Dobranoc spokojnej nocy pa
super, że dobrze się bawicie
mojego Kuby też z wody nie da rady wyciągnąć on się w ogóle nie boi nawet przez chwile się przed wodą nie zawacha , prawdziwa rybka z niego

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Dzień dobry

My dzisiaj zaczęliśmy dzień wcześnie, bo od 6 już maluch nie spi , na razie siedzi sobie grzecznie w bujaczku , ja już kawke wypiłam , ale jak na razie dalej bym poszła spać echhh :/, Kuba szczęściarz jeszcze śpi w naj lepsze
dzisiaj u mnie pięknej pogody ciąg dalszy tak więc pewnie na dwór wyjdziemy , zastanawiam się czy juz po mału nie zrobić dla Kacpra spacerówki zamiast gondoli , bo spacerówkę można rozłożyć na leżąco lub na pół leżąco , on jeszcze nie siedzi, ale chyba taka pozycja do obserwowania pół leżąca mu nie zaszkodzi , czy jak sądzicie ?
kurcze naczyń się nazbierało do zmywarki , leżą i smierdzą mi tylko , a nie chce mi się dupy ruszać
no nic zaraz śniadanie i zaczynamy dzień , Kacper może ok. 9 zaśnie to bedzie więcej luzu chociaż jak na razie to tak jakby go nie było ,oby cały dzień był taki , bo ostratnie dnie były z nim ciężkie dosyć , ciągkle na rączki i nic mu się nie podoba , kurcze ciężko z nim, bo ja nie mogę mu dać nic do zabawy , zadne zabawki , wszystko odpada , on jak tylko dostaje zabawkę do ręki to zaczyna się zmieniać w jakiegoś diabła dosłownie , zaraz jest przeraźliwy wrzask i nerw tak się przy wszystkim denerwuje a co za tym idzie nie zajmie się niczym i mama musi się poświęcać echhh , co z tym zrobić :/

ooo Kubuś wstał no to nic trzeba lecieć
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 12:17   #2097
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej

Ale w nocy przeszła burza, myślałam że zejdę na zawał. Dzisiaj też niby ma być.

O rana zakupy, dwa prania teraz biorę się za sprzątanie, obiad robi moja mama. Wieczorem mamy grilla bo siostra wyprawia urodziny i imieniny, a jutro jedziemy na 60 urodziny siostry mojej mamy więc weekend zapowiada się dość imprezowo. A od poniedziałku zaczynam myśleć już o wyjeździe, jak ja nienawidzę pakowanie wolałabym być już na miejscu.

Miłego dnia wam życzę pa do później
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-23, 19:21   #2098
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dobry wieczór
A ja na pełnych obrotach jak zawsze
dziewczyny zazdroszczę wyjazdów , ja w tym roku niestety musze obejść się smakiem , ale w nastepnym roku odbijemy

dzisiaj bylismy na rejsie statkiem po odrze ,prawie cały dziń, Kuba się zakochał w pływaniu statkiem , nie chciał schodzić z niego , jak juz musieliśmy wysiadać to był smutny i cały czas palcem tam pokazywał i mówił papa , podobało mu się strasznie , w sumie to ponad dwie godziny spędziliśmy na statku

pewnie padnie dzisiaj , bo bez drzemki jest, chyba, ze z tych emocji nie bedzie mógł zasnąć

chłopaki już wykąpani , Kacper jak na razie śpi , Kuby nie słychać, ale chyba jeszcze nie spi

ja zaraz lecę pod prysznic, bo upocona jestem strasznie :/ , dzisiaj strasznie kiepsko spałam w nocy, bo tak gorąco mi było jak nie wiem, a nie mogłam okna otworzyć, bo sąsiedzi z dołu mieli impreze na ogrodzie chyba do 3 w nocy :/

jutro ma być jeszcze gorąco a od wtorku mały odpoczynek od upałów i chyba dwa trzy dni troszkę chłoadniej, ale niby jak patrzę na tą długoterminową pogodę to od piątku znowu się zacznie po 34 nawet widziałam o jejku

no nic lecę napawać się chwilą spokoju
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 08:26   #2099
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzień dobry

Witam się po weekendowo Jestem wykończona tym weekendem,padam na twarz ,imprezy od piątku do wczoraj,od dzisiaj zaczynam myśleć już o pakowaniu na wyjazd,już nie mogę się doczekać

Monika
Super,że wycieczka udana,Kuba jeszcze nigdy nie płynął statkiem,mąż obiecał że zabierze go na łódkę- mamy taką z silnikiem więc myślę że będzie mu się podobało.

Wczoraj przeszła wielka ulewa i burza po południu,później przyjechała siostra z dzieciakami i poszliśmy n spacer i finalnie dzieciaki skończyły spacer biegając po kałużach,radość nie do opisania,przypomniało mi się dzieciństwo

Miłego dnia wam życzę pa pa
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 19:39   #2100
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Witam się po weekendowo Jestem wykończona tym weekendem,padam na twarz ,imprezy od piątku do wczoraj,od dzisiaj zaczynam myśleć już o pakowaniu na wyjazd,już nie mogę się doczekać

Monika
Super,że wycieczka udana,Kuba jeszcze nigdy nie płynął statkiem,mąż obiecał że zabierze go na łódkę- mamy taką z silnikiem więc myślę że będzie mu się podobało.

Wczoraj przeszła wielka ulewa i burza po południu,później przyjechała siostra z dzieciakami i poszliśmy n spacer i finalnie dzieciaki skończyły spacer biegając po kałużach,radość nie do opisania,przypomniało mi się dzieciństwo

Miłego dnia wam życzę pa pa
zazdro wyjazdu

no ciekawe czy mu się spodoba , oby

u mnie też wczoraj była wielka ulewa i burza przez to musieliśmy wyjechać dwie godziny później niż zamierzaliśmy i nie zdążytliśmy iść na pergolę z dzieciakami, ale i tak było duzo atrakcji tak więc nie narzekam

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Dobry wieczór

Ale dzisiaj miałam pracowity dzień , od rana ugotowałam rosół, zrobiłam sałatkę jarzynową , spagetti , kluski lane do rosołu i kompot z jabłek , do tego rozładowałam i nastawiłam zmywarkę , wstawiłam dwa prania i jedno ściągnęłam i poskładałam, byłam rano z chłopakami na spacerze i w sklepie na zakupach , posprzatałam mieszkanie , tylko odkurzyć trzeba i umyć podłogi, ale to może jutro
byłam z Kacprem u lekarza dzisiaj, bo dostał pleśniawki w buzi i juz ma ją czwarty dzień , do tego zaczęło mu to krwawić i pękać , dlatego poszłam, bo aftin nie działa , dostaliśmy nystatynę do smarowania i tantum verde, bo Kacper ma głęboko w gardle nawet pleśniawkę, ja nie wim jak to się stało :/ , wszystko ma myte i wyparzane, doktorka mówi, że od pachania wszystkiego do buzi , a przede wszystkim rączek które dotykaja i łapią wszystko , echhh oby mu szybko przeszło, bo apetytu biedaczek nie ma do tego ma zmieniony głos, bo ma małe zapalenie gardła od pokasływania od tej pleśniawki , a przede wszystkim na pewno go to boli , tak więc niech mu to szybko przejdzie , jest marudny, ale raczej nie bardziej niż zawsze to chociaż tyle

Kubuś ostatnio jest bardzo grzeczny , zawsze był, ale teraz to juz na prawdę , takich jak Kuba to ja bym mogła mieć i piecioro

Kacper śpi jak na razie , może zaraz się przebudzi, bo nie wypił mleka do spania i bedzie głodny pewnie , Kuba jeszcze nie śpi ,ale grzecznie cicho się bawi , tylko słysze jak cos sobie gada

ja korzystam z chwili i odpoczywam, chyba zaraz sobię usiąde przed TV a co

do jutra
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-25 20:16:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.