Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapraszają ( - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-14, 19:04   #1351
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;75494366]Niekoniecznie. Zależy co chcemy odsprzedać, bo jeżeli są to rzeczy wyprodukowane współcześnie w milionach egzemplarzy i łatwo dostępne, to próba odsprzedaży po wyższej cenie rzeczywiście jest nieco zabawna, ale nie jest wykluczone, że trafi się klient, który będzie chciał tyle zapłacić. W sytuacji, gdy mamy do czynienia z rzeczami z limitowanych serii, wycofanych ze sprzedaży, unikatowych, antykami, starociami, na które jest wielu chętnych, to nieodsprzedanie ich z zyskiem jest zwykłą głupotą. Przecież na tym polega handel: kupić tanio, sprzedać drogo. [/QUOTE]
Pisałam o grach planszowych, które są nadal w sprzedaży, nie o antykach czy jakichś białych krukach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
no ja się zgadzam ale jeśli kupujemy coś w necie to i zazwyczaj szukamy najlepszej okazji, więc jeśli ktoś pokusi się na taką ofertę, to tylko jego strata
Jasne, dlatego mój komentarz o tym, że cena niezbyt atrakcyjna nie był kierowany do zdecydowanych i świadomych kupujących, bo to ich sprawa co kupują i za ile, ale do sprzedawcy i potencjalnych kupujących, którzy mogą (choć raczej powinni, chyba, że nie przeszkadza im że przepłacają) nie być zorientowani w cenach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-14, 20:52   #1352
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez cojarobietu_uu Pokaż wiadomość
Ale w ogóle jakie szukanie właściciela. Policja / Staż Miejska i tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A wiesz, ile na nich trzeba czekać?
U mnie w pracy jakiś palant zastawił wyjazd, portier zadzwonił na policję, posterunek jest jakieś 100 metrów dalej, panowie policjanci potrzebowali dwóch godzin na dojazd.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-14, 20:55   #1353
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
pamiętam jak dawno temu w Bonarce w Krakowie siedziałam w strefie jedzenia, zaraz na mną jakieś łyse Sebki. przez radiowęzeł wołali pilnie właściciela jakiegoś samochodu. okazało się że samochód należał do Sebków, ale stwierdzili, że jak zjedzą to pójdą. ja wyszłam jakieś 15 min później, a oni nadal siedzieli i jedli. mimo że kilkukrotnie wyzywali do samochodu.

swoją drogą... co się dzieje jak właściciel się nie pojawia? zablokowany tak sobie stoi i czeka, aż ktoś łaskawie się pojawi?
Ja byłam świadkiem jak w Kaufie wołali, facet niespiesznie zrobił zakupy, okazało się, że małe dziecko w aucie samo zostawił... Jeszcze miał pretensje do ochroniarza, że co go to obchodzi lol. Ochroniarz po policję zdążył zadzwonić i słusznie zrobił, niestety nie zostałam wtedy żeby obejrzeć zakończenie, a szkoda.

Chyba jak właściciel się dłużej nie zjawi to holują czy coś
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-14, 22:22   #1354
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość

Chyba jak właściciel się dłużej nie zjawi to holują czy coś
Na lawete
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 09:40   #1355
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Kiedyś byłam świadkiem, jak ktoś beznadziejnie zaparkował średniej wielkości samochód pod jakimś technikum mechanicznym. Zebrało się trochę uczących się tam chłopaków, każdy chwycił i zwyczajnie to auto przenieśli.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 13:54   #1356
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Właśnie byłam w toalecie w galerii handlowej. Dwie bardzo ładnie ubrane kobiety i zadbane.

1) Miała dwójkę dzieci. Rzuciły się na mydło i umywalkę, odciągnęła je z tekstem "dajcie spokój, u babci umyjecie".

2) Wyszła, poprawiła gęste loki do pasa, poprawiła makijaż, posmarowala dłonie kremem (nie tym antybakteryjny m wynalazkiem, ale kremem do rąk, raczej droższym) i poszła.

A ja głupia sobie po prostu w tym czasie myłam ręce...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 14:42   #1357
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Właśnie byłam w toalecie w galerii handlowej. Dwie bardzo ładnie ubrane kobiety i zadbane.

1) Miała dwójkę dzieci. Rzuciły się na mydło i umywalkę, odciągnęła je z tekstem "dajcie spokój, u babci umyjecie".

2) Wyszła, poprawiła gęste loki do pasa, poprawiła makijaż, posmarowala dłonie kremem (nie tym antybakteryjny m wynalazkiem, ale kremem do rąk, raczej droższym) i poszła.

A ja głupia sobie po prostu w tym czasie myłam ręce...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Fuuuu. Ile rzeczy potem po nich dotykasz nie wszystko da się np otworzyć łokciem. Ja widzę naprawdę dużo kobiet w metrze co nie myją rąk, obrzydliwe.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-15, 16:55   #1358
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Wczoraj rano (około 10) pojechałam z kolegą załatwić jedną sprawę, w ramach podziękowania zaprosił mnie do maka (kolega z uczelni, a ja lubię kawę z maka ). Podjezdzamy pod makdrajw i zamawia tonem "calujcie mnie po stopach, że do was przyszedłem" - dwie kawy. Jest u was coś do jedzenia? Bo ja nie jadam w TAKICH miejscach.
Pani z maka: kanapka taka i taka.
On: burgera żadnego nie ma?
Pani z maka - nie, mamy ofertę śniadaniową.
On - za ile ta kanapka
Pani - 9,99
On - JA *! @%# ILE? NO NIE PO/%@&$#BAŁO MNIE JESZCZE, TYLKO TE DWIE KAWY.
Ja się aż czerwona zrobiłam, tak mi było wstyd, biedna pani przy okienku, nawet nie byłam w stanie na nią spojrzeć tak mi było głupio i wstyd za niego.
On - mężczyzna z wyższym wykształceniem i własną firmą (na której NAPRAWDĘ sporo zarabia), a zachował się okropnie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 17:18   #1359
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Tinkerbell, po co Ty się z takimi mentalnymi wieśniakami gdzieś pokazujesz...
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 17:18   #1360
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Wczoraj rano (około 10) pojechałam z kolegą załatwić jedną sprawę, w ramach podziękowania zaprosił mnie do maka (kolega z uczelni, a ja lubię kawę z maka ). Podjezdzamy pod makdrajw i zamawia tonem "calujcie mnie po stopach, że do was przyszedłem" - dwie kawy. Jest u was coś do jedzenia? Bo ja nie jadam w TAKICH miejscach.
Pani z maka: kanapka taka i taka.
On: burgera żadnego nie ma?
Pani z maka - nie, mamy ofertę śniadaniową.
On - za ile ta kanapka
Pani - 9,99
On - JA *! @%# ILE? NO NIE PO/%@&$#BAŁO MNIE JESZCZE, TYLKO TE DWIE KAWY.
Ja się aż czerwona zrobiłam, tak mi było wstyd, biedna pani przy okienku, nawet nie byłam w stanie na nią spojrzeć tak mi było głupio i wstyd za niego.
On - mężczyzna z wyższym wykształceniem i własną firmą (na której NAPRAWDĘ sporo zarabia), a zachował się okropnie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Totalny burak! Zwróciłaś mu uwagę po całej akcji?
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 17:19   #1361
201707171618
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 158
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Moja sąsiadka od roku zalewa regularnie wszystkich sąsiadów do parteru. Nigdy nie wymieniała rur, a blok stoi od 1980 roku. Mieszkanie oczywiście nieubezpieczone i stwierdziła, ze ona rur nie wymieni, bo ją nie stać, ale właśnie sobie pojechała na wakacje do Zakopanego
201707171618 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-15, 17:21   #1362
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Tinkerbell, po co Ty się z takimi mentalnymi wieśniakami gdzieś pokazujesz...
Nie miałam z nim zbyt dużo do czynienia na uczelni, tyle co pogadać przed egzaminem. Zawsze był dla mnie miły. Zapytał mnie, czy mu pomogę w pewnej sprawie, a że mogłam pomóc, to powiedziałam ok.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Totalny burak! Zwróciłaś mu uwagę po całej akcji?
Tak powiedziałam, że na najmadrzejszego nie wyszedł, i oby się tak nie zachował przy dziewczynie, bo byłby skreślony, nieważne ile będzie miał w portfelu.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 17:29   #1363
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez petit2 Pokaż wiadomość
Moja sąsiadka od roku zalewa regularnie wszystkich sąsiadów do parteru. Nigdy nie wymieniała rur, a blok stoi od 1980 roku. Mieszkanie oczywiście nieubezpieczone i stwierdziła, ze ona rur nie wymieni, bo ją nie stać, ale właśnie sobie pojechała na wakacje do Zakopanego
ale co to dokladnie znaczy zalewa? pytam, bo nigdy mnie nikt nie zalal. dlaczego tak sie dzieje?
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 17:42   #1364
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
ale co to dokladnie znaczy zalewa? pytam, bo nigdy mnie nikt nie zalal. dlaczego tak sie dzieje?
Zalewa znaczy "ma u siebie wodę bez naczynia na podłodze w takiej ilości, że z mieszkania niżej widoczne jest przeciekanie przez strop". Dzieje się tak z 4 mozliwych przyczyn: nieszczelne rury, niesprawny odbiornik wody (np. nieszczelna pralka), zaniedbanie (np. zatkane odpływy umywalki i zostawiony odkrecony kran), celowe działanie.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 17:44   #1365
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Na lawete
też mi super rozwiązanie a Ty człowieku stój i czekaj aż przyjedzie laweta i odblokuje Twój samochód.


podwożę codziennie dziewczynę do pracy. pracujemy w tym samym miejscu, godziny mamy te same, mieszkamy blisko siebie, wiec dla mnie to nie problem. ustaliłyśmy że będzie mi płacić pewną kwotę za przejazd. dodam od razu, że kwota jest taka sama jak pobierają wszyscy inni, wychodzi jej taniej i duuuużo szybciej niż autobusem. rozliczamy się zawsze na koniec tygodnia i za każdym razem daje mi te pieniądze jak prowadzę, więc mówię jej żeby wrzuciła do schowka i ewentualnie żeby wzięła sobie resztę. tak więc generalnie nie patrzę jej cały czas na ręce. dzisiaj postanowiłam zabrać wszystkie te drobniaki (nie wyciągałam ich wcześniej i wiem że nikt inny tego nie robił). wyobraźcie sobie jakie było moje zdziwienie, gdy okazało się, że zamiast 160 funtów, mam tam niewiele ponad 100. grażynka widocznie postanowiła sama obniżyć sobie koszty dojazdu, łudząc się chyba, że się nie zorientuję. nie do pomyślenia jak człowiek potrafi oszukiwać w kwestii pieniędzy jak nie stoi się nad nim z batem.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 17:49   #1366
201707171618
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 158
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
ale co to dokladnie znaczy zalewa? pytam, bo nigdy mnie nikt nie zalal. dlaczego tak sie dzieje?
Ma stare, niewymieniane od 80 roku rury, z których woda wylewa się strumieniem na kuchnie i zalewa sąsiadów. Jak nocą rura się rozszczelni to woda leje się strumieniem przez całą noc i rano ma w kuchni staw, woda przedostaje się do sąsiadów i oni mają ją czasem aż po kostki, a czasem "tylko" kapie. Na parterze na suficie od roku jest plama o średnicy prawie metra.
Jakimiś swoimi sposobami łata te rury, ale to na dłuższą metę nic nie daje. Rury powinny być wymienione.

Edytowane przez 201707171618
Czas edycji: 2017-07-15 o 17:52
201707171618 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 17:57   #1367
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez petit2 Pokaż wiadomość
Ma stare, niewymieniane od 80 roku rury, z których woda wylewa się strumieniem na kuchnie i zalewa sąsiadów. Jak nocą rura się rozszczelni to woda leje się strumieniem przez całą noc i rano ma w kuchni staw, woda przedostaje się do sąsiadów i oni mają ją czasem aż po kostki, a czasem "tylko" kapie. Na parterze na suficie od roku jest plama o średnicy prawie metra.
Jakimiś swoimi sposobami łata te rury, ale to na dłuższą metę nic nie daje. Rury powinny być wymienione.
nie próbowaliście tego gdzieś zgłosić? z pewnością mogą zmusić sąsiadkę do wymiany rur powołując się na jakieś kwestie bezpieczeństwa
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 18:06   #1368
201707171618
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 158
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
nie próbowaliście tego gdzieś zgłosić? z pewnością mogą zmusić sąsiadkę do wymiany rur powołując się na jakieś kwestie bezpieczeństwa
Ja nie mieszkam pod nią, więc mnie nie zalewa. Sąsiedzi gdzieś to zgłaszali, nie wiem gdzie, ale jak widać nic to nie dało. Jak można to skutecznie rozwiązać?
201707171618 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 18:09   #1369
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Zalewa znaczy "ma u siebie wodę bez naczynia na podłodze w takiej ilości, że z mieszkania niżej widoczne jest przeciekanie przez strop". Dzieje się tak z 4 mozliwych przyczyn: nieszczelne rury, niesprawny odbiornik wody (np. nieszczelna pralka), zaniedbanie (np. zatkane odpływy umywalki i zostawiony odkrecony kran), celowe działanie.
Ok, juz rozumiem. Myslalam, ze ''zalac'' mozna tak... w srodku scian, jesli rura jest nieszczelna.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-15, 18:36   #1370
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Nie ma znaczenia, czy ma mieszkanie ubezpieczone czy nie. Za szkody tak czy inaczej odpowiada. Jak nie chce za nie płacić, to trzeba wnieść sprawę do sądu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 19:01   #1371
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Historia z cyklu "nie do wiary". Przecież nie może ktoś notorycznie zalewać innych ludzi, w dodatku nie pokrywać kosztów takiego działania. Nie ważne czy ma bezpieczenie czy nie. Dokładnie od tego jest sąd, a w pierwszej kolejności spółdzienia.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 19:35   #1372
201707171618
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 158
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Moi sąsiedzi są tacy, że nie chcą wyjść na pieniaczy tylko czekają na jej dobrą wolę. Ona od roku im obiecuje, że kiedyś rury wymieni, ale na razie nie ma pieniędzy, a tymczasem pojechała sobie do Zakopanego
201707171618 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 19:40   #1373
Cathless
Rozeznanie
 
Avatar Cathless
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 553
GG do Cathless
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Znalazłam dowód. Niedaleko stała policja na tzw. "łapankę", podeszłam do nich z tym dowodem i przedstawiłam sytuację. Spytałam ich czy mogliby zabrać ten dowód, bo ja nie wiem co z nim zrobić... Co mi odpowiedzieli? "Nie możemy go zabrać, bo też nie wiemy co z nim zrobic" 😧

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cathless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 19:43   #1374
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Cathless Pokaż wiadomość
Znalazłam dowód. Niedaleko stała policja na tzw. "łapankę", podeszłam do nich z tym dowodem i przedstawiłam sytuację. Spytałam ich czy mogliby zabrać ten dowód, bo ja nie wiem co z nim zrobić... Co mi odpowiedzieli? "Nie możemy go zabrać, bo też nie wiemy co z nim zrobic" 😧

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahah. A to ten nowy dowód bez adresu? Czy takich nie ma obowiązku odnosić na policję w przypadku znalezienia? To pierwsze co przyszłoby mi do głowy.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 19:45   #1375
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez petit2 Pokaż wiadomość
Moi sąsiedzi są tacy, że nie chcą wyjść na pieniaczy tylko czekają na jej dobrą wolę. Ona od roku im obiecuje, że kiedyś rury wymieni, ale na razie nie ma pieniędzy, a tymczasem pojechała sobie do Zakopanego
Sorry, ale wychodzisz na nie mniejszą Grażynę niż ona. Co cię obchodzi, że pojechała do Zakopanego? Za twoje pieniądze pojechała? Może pojechała do kogoś, może ktoś jej wczasy kupił. Naprawdę, nie twoja sprawa co obcy ci ludzie robią ze swoimi pieniędzmi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 19:46   #1376
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Janusz byznesu - sprzedaje na grupie na Facebooku gry planszowe używane drożej niż w sklepie. Na mój komentarz, że cena z kosmosu napisał mi prywatną wiadomość, że to nie moja sprawa i że już mu te gry poszły poprzednio w takich cenach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A może to białe kruki, gry nie do zdobycia (w każdym razie w jego mniemaniu) i stąd takie ceny? jakie to tytuły? W sumie jak człowiek nie śledzi promocji to można się naciac. Sama raz prawie kupilam któraś gre (już nie pamiętam jaką) ale w ostatniej chwili zaczęłam spierać i okazało się ze w jakimś sklepie akurat jest na nią znaczna promocja i nówka była o kilka groszy tańsza od tej wystawionej używki


Podobny grazynizm w grupie o obagach na fb.

Był moment, że niektóre dziewczyny sprowadzaly jeden z nowych modeli z zagranicy w większej ilości, tzw. "zamówienie grupowe". Torby wychodzą wtedy drożej, niż polska cena, po ok. 170zl (polska to chyba 139zl), ale w Polsce ogólnie ich nie ma. Jk z zamówienia grupowego ktoś się wycofa, to potem dziewczyny wystawiają body w grupie za tyle, ile zapłaciły.
raz jeden do sklepu internetowego rzucili kilka kolorów tego modelu. Wyprzedały się w minute. Po kilku dniach w grupie pojawił się wysyp torebek w tych akurat kolorach, po... 170-180zl. Mimo że żadnego zamówienia grupowego ostatnio nie było. Grażyny wyniuchały intratny biznes
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 19:53   #1377
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez petit2 Pokaż wiadomość
Moi sąsiedzi są tacy, że nie chcą wyjść na pieniaczy tylko czekają na jej dobrą wolę. Ona od roku im obiecuje, że kiedyś rury wymieni, ale na razie nie ma pieniędzy, a tymczasem pojechała sobie do Zakopanego
No i co z tego, że tam pojechała? Nawet jeśli na wakacje to podejrzewam, że mniej ją to wyniesie niż wymiana rur w mieszkaniu
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 19:53   #1378
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Silesianna, wtedy to zrozumiałe. Ale nie, to nie taka sytuacja. Gry normalnie do dostania w sklepach. Np. Dobble albo Yamatai. Wysyłka też jest tania (3 zł do kiosku, niektóre sklepy mają darmową dostawę do swoich punktów, których jest kilkanaście w kraju, a pocztą też mniej niż 10 zł, czyli nawet z przesyłką wychodzi taniej niż jego ceny).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 20:02   #1379
Cathless
Rozeznanie
 
Avatar Cathless
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 553
GG do Cathless
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Hahah. A to ten nowy dowód bez adresu? Czy takich nie ma obowiązku odnosić na policję w przypadku znalezienia? To pierwsze co przyszłoby mi do głowy.
Dokładnie. Nowy bez adresu. Próbowałam znaleźć na Facebooku właściciela, ale bezskutecznie może dlatego, że należał on do ponad 60-letniego mężczyzny. Chociaż wiem, że wiek nie dyskryminuje do posiadania konta na portalu ☺

W końcu na internecie znalazłam informacje ze w takich przypadkach albo dowód oddaje się w urzędzie albo można też wrzucić do skrzynki pocztowej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cathless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-15, 20:05   #1380
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Skarpety w sandałach w kolejkę się pchają - Janusz z Grażyną do dyskusji zapras

Cytat:
Napisane przez Cathless Pokaż wiadomość
Dokładnie. Nowy bez adresu. Próbowałam znaleźć na Facebooku właściciela, ale bezskutecznie może dlatego, że należał on do ponad 60-letniego mężczyzny. Chociaż wiem, że wiek nie dyskryminuje do posiadania konta na portalu ☺

W końcu na internecie znalazłam informacje ze w takich przypadkach albo dowód oddaje się w urzędzie albo można też wrzucić do skrzynki pocztowej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale czyjej skrzynki, skoro adresu nie ma? Aha, czyli jednak do urzędu, a nie na policję. No w sumie logiczne, skoro dowód wydaje urząd.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-25 21:08:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.