30 - stka i mini - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-15, 12:29   #121
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: 30 - stka i mini

Cytat:
Napisane przez Lewia Pokaż wiadomość
Ja tez jestem 30 + i uwielbiam mini, czuje sie w niej kobieco sexownie.Nie uwazam ,ze jak ktos skonczyl 30 lat, to musi miec jakies zakazy co do ubioru. Procz tego pokazuje brzuszek,ktory tez mam ladny. Lubie spodnie biodroweczki i krotkie bluzeczki,topiki.Moje koleżanki owieśniczki rownież,tak sie ubieraja.Wyglądamy mlodo i tak sie czujemy.Tu nie chodzi o wiek,tylko jak my czujemy sie w danym ciuszku.Uważam, że niesmacznie wygląda zapasiona 18-tka w mini,lub pokazujaca zwaly tluszczu w krotkich bluzeczkach,niz atrakcyjna 30 i wiecej,za ktora obejrzy sie niejeden malolatek.Wiem, to na wlasnym przykładzie.Pozdrawiam Was bardzo cieplo, w ten mily przedswiateczny okres.
Dokładnie o to mi chodziło Lewia. Pisałam zeby najpierw spojrzec w lustro,poniewaz bardzo duzo młodziudkich dziewczyn /chyba z racji wieku/ a nie majacych do tego predyspozycji zaklada mini.
Zauwazyłam właśnie ze młodzi męzczyźni częsciej oglądają sie za dojrzała kobietą sexownie ubraną niż młodziutka niegustowną.
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 13:46   #122
Lewia
Raczkowanie
 
Avatar Lewia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 87
Dot.: 30 - stka i mini

Pewnie,bo tak jest.Przecież atrakcyjny wyglad nie zalezy od wieku.Napewno nie zalożylabym bluzki pokazujacej pempek,bez wzgledu na wiek,jeżeli moj brzuch,pozostawialby wiele do zyczenia,albo mini jezeli moje nogi byłyby niezgrabne.Ubieralabym sie,wtedy modnie,ale tuszowalabym niedoskonalosci natury.Przeciez mam lusterko i widze.Jezeli jednak cialo mam super,to czemu mam sobie czegoś odmawiac,tylko dlatego ,ze skonczylam 30 lat! A tak, wogole to zdarza wam sie dziewczyny,że podrywaja Was duzomlodsi faceci? bo mnie czesto,najbardziej zazdrosny jest o to moj synek,kiedy idzie ze mna. pozdrowionka!
Lewia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 16:06   #123
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: 30 - stka i mini

No nic, postanowilam sie tu wypowiedziec, chodz nie wiem czy na poczatku nie pisalam? Ktos tu napisal, ze corka namowila ja na mini. Super, chcialabym uslyszec to wow od corki. Ja we wrzesniu skonczylam 30-tke, ale u mnie wyszlo odwrotnie niz u wielu z was. Do tej pory nosilam mini, latem jest znacznie chlodniej niz w takiej do kolan, a juz w takiej do kostek to pot po tylku leci. Nawet lekki wiaterek nie pomaga, ale coz... Przyszla kryska na matyska. Nogi mam ciagle takie same, nie ma sie czego wstydzic, zwlaszcza, ze na swoj wiek nie wygladam, ale... po porodzie juz sie oszukiwac nie bede. Mam zykala na lewej nodze. Biegnie od polowy lydki do polowy uda. Jest wypukly, latem w upaly dosc wypukly, w zimie juz nie tak bardzo, albo wcale, chodz niebieskawo-sina wijaca sie zyla przyswituje przez skore. Wczesniej sie tym nie przejmowalam, nie bylo go az tak widac, chodz popenkane naczynka na kostkach zlaly sie w jedno i wyglada to jak przebarwienie to i tak nosilam mini. Czasami ktos zwrocil uwage na moje stopy przy kostkach, wywalajac galy i zerkajac glupkowato na mnie. Nie przejmowalam sie, ze wzgledu na to nie bede nosic spodni, bo sie upieke, ale w tym roku stwierdzilam, ze nie ma co. Trzeba zmienic styl. Mam 3 kilo wiecej niz w wielu 20-tu lat i chyba to sprawilo, ze moje lydki chodz nadal chude to juz tak zle nie wygladaja w spodnicy do kolan(wczesniej byl to koszmar, wygladalam jak na szczudlach hehehe mam 178cm i dluuuuuugie nogi)Zakupilam sobie pare spodnic w tym jedna dzinsowke tuz przed kolano, poza tym jedna biala z falbanka , slicznie sie unosi odkrywajac i zakrywajac zalotnie kolana jak sie idzie. Jedna taka na lattanie po domu i ogrodzie do polowy lydki( w upaly nie polecam bylo mi goraco). Poza tym pare innych do kolan lub tuz za kolano. I podobam sie sobie, nawet chlop stwierdzil, ze dobrze wygladam. Przy malym dziecku juz nie musze sie martwic, czy aby mi tylka nie widac jak sie schylam gdy maly sie na ulicy wywroci i czeka jak go mama podniesie( leniuch z niego hehehe). Jest mi wygodnie i mam takie przekonaie ze chronie w ten sposob moje nogi przed sloncem, a dokladniej tego zykala i ewentualnie przyszle nabytki. Nie zawsze mam mozliwosc reaplikacji filtorw na nogach badz poprostu mi sie nie chce smarowac, a spodnica stanowi dodatkowa ochrone. Do tego japonki slomianki i tego lata bylam szczesliwa, ze ladnie wygladam, ze chronie zyly przed zdradliwym sloncem, nie musialam sie przejmowac jak siadam, jak sie schylam. Takiego komfortu to ja dawno w spodnicy nie mialam, wiec wolalam spodenki hehehe.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 16:48   #124
Lewia
Raczkowanie
 
Avatar Lewia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 87
Dot.: 30 - stka i mini

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
No nic, postanowilam sie tu wypowiedziec, chodz nie wiem czy na poczatku nie pisalam? Ktos tu napisal, ze corka namowila ja na mini. Super, chcialabym uslyszec to wow od corki. Ja we wrzesniu skonczylam 30-tke, ale u mnie wyszlo odwrotnie niz u wielu z was. Do tej pory nosilam mini, latem jest znacznie chlodniej niz w takiej do kolan, a juz w takiej do kostek to pot po tylku leci. Nawet lekki wiaterek nie pomaga, ale coz... Przyszla kryska na matyska. Nogi mam ciagle takie same, nie ma sie czego wstydzic, zwlaszcza, ze na swoj wiek nie wygladam, ale... po porodzie juz sie oszukiwac nie bede. Mam zykala na lewej nodze. Biegnie od polowy lydki do polowy uda. Jest wypukly, latem w upaly dosc wypukly, w zimie juz nie tak bardzo, albo wcale, chodz niebieskawo-sina wijaca sie zyla przyswituje przez skore. Wczesniej sie tym nie przejmowalam, nie bylo go az tak widac, chodz popenkane naczynka na kostkach zlaly sie w jedno i wyglada to jak przebarwienie to i tak nosilam mini. Czasami ktos zwrocil uwage na moje stopy przy kostkach, wywalajac galy i zerkajac glupkowato na mnie. Nie przejmowalam sie, ze wzgledu na to nie bede nosic spodni, bo sie upieke, ale w tym roku stwierdzilam, ze nie ma co. Trzeba zmienic styl. Mam 3 kilo wiecej niz w wielu 20-tu lat i chyba to sprawilo, ze moje lydki chodz nadal chude to juz tak zle nie wygladaja w spodnicy do kolan(wczesniej byl to koszmar, wygladalam jak na szczudlach hehehe mam 178cm i dluuuuuugie nogi)Zakupilam sobie pare spodnic w tym jedna dzinsowke tuz przed kolano, poza tym jedna biala z falbanka , slicznie sie unosi odkrywajac i zakrywajac zalotnie kolana jak sie idzie. Jedna taka na lattanie po domu i ogrodzie do polowy lydki( w upaly nie polecam bylo mi goraco). Poza tym pare innych do kolan lub tuz za kolano. I podobam sie sobie, nawet chlop stwierdzil, ze dobrze wygladam. Przy malym dziecku juz nie musze sie martwic, czy aby mi tylka nie widac jak sie schylam gdy maly sie na ulicy wywroci i czeka jak go mama podniesie( leniuch z niego hehehe). Jest mi wygodnie i mam takie przekonaie ze chronie w ten sposob moje nogi przed sloncem, a dokladniej tego zykala i ewentualnie przyszle nabytki. Nie zawsze mam mozliwosc reaplikacji filtorw na nogach badz poprostu mi sie nie chce smarowac, a spodnica stanowi dodatkowa ochrone. Do tego japonki slomianki i tego lata bylam szczesliwa, ze ladnie wygladam, ze chronie zyly przed zdradliwym sloncem, nie musialam sie przejmowac jak siadam, jak sie schylam. Takiego komfortu to ja dawno w spodnicy nie mialam, wiec wolalam spodenki hehehe.
Cześc! uwazam,ze twoj zylaczek,nie jest wielkim problemem,bo mozna go zoperowac.Moja znajoma tez miala taki problem i ambulatoryjnie a znieczuleniu miejscowym,lekarz go usunal.Nie ma po nim sladu.Nozka gladziutka,to samo robi sie z naczynkami popekanymi. Mozna je zamknąc i nie ma problemu. pomyśl o tym i bez problemow wrocisz do swojej ulubionej mini.PozdrowionkA!!
Lewia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 08:02   #125
Annes 77
Raczkowanie
 
Avatar Annes 77
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 106
Dot.: 30 - stka i mini

Witam!

Mam już prawie 30 latek,czuję się super.noszę latem mini,krótkie,obcisłe spodenki.....nie wstydzę się swojego ciała,bo jestem szczupła
Dziewczyny mam pytanie...czy dbacie specjalnie o nogi? Jakieś kremy,balsamy?
__________________
Annes77
Annes 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 17:05   #126
julka29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 34
GG do julka29
Dot.: 30 - stka i mini

witam.mam 30 lat i nosze mini,nie widze zadnych przeszkód zeby nie nosic,czuje sie w nich dobrze i tyle.a tak naprawde to co to jest 30 lat? niech spojrza na siebie to 50-tki ktore ubieraja sie tak ze az nie ma słów
julka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 19:00   #127
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: 30 - stka i mini

W mini zawsze chodziłam i chodzić będęTo prawie grzech nie pokazywać tak zgrabnych nóg Na karku prawie 40-stka, no dokładnie za rok, i zupełnie nie rozumiem kobiet,które mówią,że to nie wypada .Rozumiem,ze niektórym może nie pasować,ale mi bardzo ku wielkiej radości męża . Bardzo odpowiada mi styl Coco Chanel czarno-biała kolorystyka,krótka spódniczka,ewentualnie mała czarna, kozaki za kolano (a jak takich długich nie ma,to są zakolanówki i jakie ciepłe) ,odkryte uda. To jest gustowne, eleganckie,kobiece, seksowne a jednocześnie sportowe,na luzie.Do tego długi płaszcz,rozwiane włosy Dodam jeszcze,że najbardziej lubię nosić mini w zimie,w lecie juz nie bardzo,bo nie lubie pokazywac gołych nóg
Strasznie podoba mi sie powiedzenie Coco Chanel:
"Pokazywac uda,proszę bardzo... ale pokazywać kolana? Nigdy" I jest w tym ziarnko prawdy. Sprawdziłam.Czysta ekstrawagancja, która odmładza I lata nie maja tutaj nic do rzeczy Do dzieła kobietki
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 20:07   #128
Monrose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: 30 - stka i mini

Jasne!

Jestem po 30-tce i mam dwoje dzieci
Monrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 21:15   #129
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: 30 - stka i mini

Asiu jak na 30-stki,to trochę za krótka
I czy ,to aby nie reklama
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 10:11   #130
mojefotografie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: 30 - stka i mini

Dziewczyny - nie ma nic piekniejszego niz kobieta w mini - przynajmniej dla meskiego oka, noscie je a swiat bedzie piekniejszy !
mojefotografie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 16:06   #131
borman
Raczkowanie
 
Avatar borman
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 149
GG do borman
Dot.: 30 - stka i mini

Prawda - świat staje się piękniejszy. Kobiety noście mini.
borman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 22:45   #132
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: 30 - stka i mini

A i bede nosic Jestem 12 kg do tylu i sie sobie podobam
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 07:16   #133
patrycja77
Raczkowanie
 
Avatar patrycja77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 322
Dot.: 30 - stka i mini

Mam 30 lat i często nosze mini, jak nie teraz to kiedy?jak będę mieć 50 lat to chyba się już nie odważe,chociaż niewiadomo-moja mama ma 50 lat i mamy takie same figury.
patrycja77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 10:21   #134
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: 30 - stka i mini

No to pogrtuluj Mamie I zycze abys miala po niej dobre geny
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 22:48   #135
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: 30 - stka i mini

mam 36 lat (ło matko kiedy to mi nabilo sie tak ) i nosze mini-oczywiscie trzeba znac miejsce i czas, np. na wywiadowke do szkoly raczej nie zaloze krociutkiej spodniczki ale na imprezke jak najbardziej
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 20:44   #136
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: 30 - stka i mini

Jeśli kobieta jest posiadaczką zgrabnych i smukłych nóg, wiek nie ma znaczenia, śmiało można je eskponować w każdym wieku, byle też nie do przesady: okrywając się opaską do włosów, na przykad .
Lepiej, żeby zgrabna "trzydziestka z plusem" przywdziała mini, niż nastolatka z krzywymi nogami, z grubymi, bądź dla odmiany wychudzonymi.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 21:12   #137
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: 30 - stka i mini

Ja niestety, nie mam nóg które mozna pokazywać w mini, ale uważam, że jak kobieta takowe posiada to niech się nimi chwali, nawet po 30-tce. Uważam wręcz, że kobiety w tym wieku potrafią pokazywac swe walory z większą klasą niz młode dziewczyny. Moje koleżanki noszą krótkie spódnice, latem szorty, i wyglądają CUDNIE.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 21:15   #138
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: 30 - stka i mini

a po 40-stce, a po 50-siątce .... a po 60-siątce .....?

......dlatego nie lubię takich pytań
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 21:23   #139
Elle35
Przyczajenie
 
Avatar Elle35
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: 30 - stka i mini

Cytat:
Napisane przez Rusałka Pokaż wiadomość
No właśnie. Co o tym sądzicie? Zakładacie mini czy nie? Moja jedyna mini pokutuje w szafie, chociaż naprawdę jest fajna. I chociaż nogi mam niczego sobie jakoś tak czuję się w niej nieswojo. A wy 30-stki nosicie mini?
ja uwielbiam mini....mam 35 lat i często je noszę, jestem zdania,że jeżeli moja figura na to pozwala to dlaczego nie. Nigdy nie patrzę na to co wypada w tym wieku a co nie...ubieram się młodzieżowo i nie zamierzam tego zmieniać
Elle35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 14:03   #140
joladaniela
Przyczajenie
 
Avatar joladaniela
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 3
Dot.: 30 - stka i mini

zakładaj i już!!!!na pewno krytykują cię tylko brzydkie i niezgrabne kobiety<zakładaj i głowa do góry!!!!
joladaniela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 08:53   #141
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: 30 - stka i mini

Cieplo sie robi Czas mini z szafy wyciagac Dziewczyny, glowa do gory i kiecki coraz krotsze
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 13:52   #142
jenny_s
Raczkowanie
 
Avatar jenny_s
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 48
Dot.: 30 - stka i mini

również noszę mini ale przyzwoite tzn uważam ze w pasku udającym spódnicę nikt nie wygląda ładnie czy ma lat 16 czy 50, wygląda jak ... nie powiem bo jestem kulturalna,pomyślę co najwyżej
mam długie szczupłe nogi i to jedyna część mojego ciała do której nie mam zastrzeżeń i jeszcze miałabym to chować?
przeszłam sie niedawno po mieście i ogólnie dramat :młode dziewczyny myślą chyba, że jak maja naście lat to nawet jak maja nadwagę 20 kg to i tak wyglądają super w mini ledwo zakrywającej pupę, mój syn który ma 16 lat często krzywi sie z niesmakiem, natomiast jest dużo 30 latek zadbanych , zgrabnych w mini i to one zwracają na siebie największą uwagę , w sensie sama sie patrze na taka jak pięknie wygląda, nie wspominając o panach w każdym wieku
__________________
cóż życie warte nasze bez muzyki
jenny_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 14:05   #143
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: 30 - stka i mini

przez ostatnie dwa lata miałam na sobie mini czy krótkie szorty zaledwie kilka razy nie wiem, po 30-tce włączyła mi sie jakaś blokada i źle sie czuję w takich długościach mimo że mam szczupłe i proste nogi.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 14:10   #144
jenny_s
Raczkowanie
 
Avatar jenny_s
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 48
Dot.: 30 - stka i mini

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
przez ostatnie dwa lata miałam na sobie mini czy krótkie szorty zaledwie kilka razy nie wiem, po 30-tce włączyła mi sie jakaś blokada i źle sie czuję w takich długościach mimo że mam szczupłe i proste nogi.
blokadę zawsze można odblokować, a poważnie to nic na siłę, jeśli nie czujesz sie w tym dobrze to zostaw jak jest
__________________
cóż życie warte nasze bez muzyki
jenny_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 14:23   #145
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: 30 - stka i mini

Cytat:
Napisane przez jenny_s Pokaż wiadomość
blokadę zawsze można odblokować, a poważnie to nic na siłę, jeśli nie czujesz sie w tym dobrze to zostaw jak jest
wiem, ale ta blokada jest bez sensu. Co innego gdybym miała brzydkie nogi, ale to są opory wiekowe, że już mi nie wypada
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 14:31   #146
jenny_s
Raczkowanie
 
Avatar jenny_s
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 48
Dot.: 30 - stka i mini

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wiem, ale ta blokada jest bez sensu. Co innego gdybym miała brzydkie nogi, ale to są opory wiekowe, że już mi nie wypada
ja rozumiem , też tak często mam z tym co wypada a co nie, a moja mama jeszcze mi daje cudowne rady w stylu:,,dziecko założ dłuższą, w Twoim wieku już nie wypada,,, no ja sobie wtedy myślę co za bzdury, życie jest tak krótkie, że szkoda czasu sie zastanawiąc co wypada a co nie, najwyżej ktoś mnie wyśmieje, świat sie nie zawali
__________________
cóż życie warte nasze bez muzyki
jenny_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 14:33   #147
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: 30 - stka i mini

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wiem, ale ta blokada jest bez sensu. Co innego gdybym miała brzydkie nogi, ale to są opory wiekowe, że już mi nie wypada

Aga no prosze Cie bo sie poczuje jak babcia za chwile- a mini nosze i wypada, zwlaszcza latem a co do blokady to ja bym Tobie i szybko by przeszlo

widzialam zdjecia Twoje w szortach i wiesz co? Ty tu z blokadami nie wyskakuj bo szkoda chowac takich nog
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 14:39   #148
jenny_s
Raczkowanie
 
Avatar jenny_s
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 48
Dot.: 30 - stka i mini

wczoraj przechodziłam koło gimnazjum i przechodziła też pani w wieku ja wiem, moze z 45 lat , może więcej w mini ale takiej do pół uda, wyglądała super aż sie te nastolatki oglądały z gimnazjum za nią, na co jedna gimnazjalista z przekąsem do jednego : na co sie gapisz ? stara jest, a chłopak :tak? ale wygląda super a Ty masz 16 lat i tłuszcz ci sie wylewa spod spódnicy , na co mam u Ciebie patrzeć?,,
także nieuzasadnione są niczym owe ,,blokady,,
__________________
cóż życie warte nasze bez muzyki
jenny_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 16:36   #149
Alkmina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 380
Dot.: 30 - stka i mini

Dziewczyny, nie róbcie z siebie emerytek. Jeżeli macie zgrabne nogi to je pokazujcie. Ja nosiłam spódnice i sukienki do ok. 7-10 cm powyżej kolan, bo w takiej długości moje nogi wyglądały bardzo zgrabnie, a ja czułam się w tej długości bardzo dobrze. Gdy skończyłam 40 lat, wydłużyłam długość kiecek o 5 cm i tak było do pięćdziesiątki. Obecnie mam spódnice i sukienki równo z kolanem, albo nieco poniżej. Mam też nieco dłuższe, ale na zimę bo jestem zmarźlak.
Oczywiście jest mini do połowy uda i mini, z pod której widać bieliznę. W takiej długości to nawet szesnastka brzydko wygląda.
Alkmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 19:28   #150
world
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: 30 - stka i mini

Dojrzała oraz zadbana kobieta w wieku < 30 jest o wiele bardziej atrakcyjna niz nie jedna malolata. Czasem gdy widze taka na ulicy, az musze "zawiesci" oko zeby sie jej przyjrzec. KOBIETY NOSCIE MINI !!!!
world jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.