Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-07, 13:24   #1981
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
No ja się nie dziwie ze się wkurzasz.. już kilka dni po terminie i nic się nie dzieje
Podobno trzeba ananasa jesc a i nie seksic się bo wczoraj znalazłam jakis artykuł gdzie zrobili badania i dziewczyny które pod koniec ciazy się seksily to okazuje się ze rodziły później niż te co tego nie robily wiec No cóz nie wiadomo już w co wierzyć. Ale z tym ananasem to często piszą ze jest dobry na wywoływanie chyba trzeba będzie codziennie puszeczkę otworzyć
Że co?? seks nie pomaga?? został mi już tylko ananas, którego nie lubię
Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Dzięki za wszelkie uwagi i sugestie! Wszystkie są dla mnie bardzo cenne i wszystkie wykorzystam i każdej wypróbuję. Za bardzo mi zależy na kp żeby odpuścić bez walki
z takim podejściem wszystko będzie super
Cytat:
Napisane przez SportMama Pokaż wiadomość
ktg nic nie wykazało. Choć znowu przepowiadacze w domu zaczęły się odzywać....
Jeśli to Cię pocieszy to powiem,że u mnie to samo Przepowiadacze miałam też na KTG i to świetne urządzenie ich nie wykryło ehhhhh
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 13:35   #1982
orchidea30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
GG do orchidea30
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Trza porządnie tego męża wziąć w obroty

Z tego co widziałam, to szpitalne laktatory pamiętają Gomułkę (albo są tak bardzo zadbane i uszanowane ) Więc zdecydowanie wolę poswiecic stowke i mieć swój bo gdy juz mi nie będzie potrzebny, rodzeństwo tz pewnie doczeka sie dzieciaczkow więc nie zmarnuje sie

Pochwal sie co dobrego upichcilas biedaczynko. Jak badania?

Lo fest, to powinnyśmy wszystkie urodzić przy pierwszej fali upałów w lipcu razem z Oriane


Dzięki za wszelkie uwagi i sugestie! Wszystkie są dla mnie bardzo cenne i wszystkie wykorzystam i każdej wypróbuję. Za bardzo mi zależy na kp żeby odpuścić bez walki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak cos to plecam medele, odciagslam mleko 6 miesięcy i dał radę, avent po 2 miesiącach siadł.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Tak sobie myśle długi weekend przed nami termin z om na 31, z usg na 24. Odważylibyście sie pojechać 300 km do rodzinki? Nie uśmiecha mi sie siedzieć 4 dni w domu w bloku w piękna pogodę. Myślicie ze to zły pomysł?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orchidea30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 13:35   #1983
magia_to_ja
Madi
 
Avatar magia_to_ja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 526
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Ja mam już dość chodzę zła jak osa.

A weź. Ja już mam dość słuchania: "chodź po schodach, jedz pikantne, sprzątaj, poseksuj sobie" NIC NIE DZIAŁA.
U mnie taka sama sytuacja, więc piona !
__________________

magia_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 13:51   #1984
SportMama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 343
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Coś się dziwnie czuję i zmierzyłam sobie temperaturę i mam 36,8. Dla mnie to jest już wysoko,bo na ogół oscyluje w granicach 35. Czyżby jakąś infekcja mnie łapała....a może to na poród....na mnie też nic nie działa. Trochę więcej spaceruję,biegam po domu....20 długości korytarza,seks był,okna pomyte,a Antek ma to gdzieś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SportMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 14:00   #1985
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
No ja się nie dziwie ze się wkurzasz.. już kilka dni po terminie i nic się nie dzieje
Podobno trzeba ananasa jesc a i nie seksic się bo wczoraj znalazłam jakis artykuł gdzie zrobili badania i dziewczyny które pod koniec ciazy się seksily to okazuje się ze rodziły później niż te co tego nie robily wiec No cóz nie wiadomo już w co wierzyć. Ale z tym ananasem to często piszą ze jest dobry na wywoływanie chyba trzeba będzie codziennie puszeczkę otworzyć
Co za gó* prawda My się nie seksiliśmy dłuższy czas, zaczęliśmy i od razu nokaut w sobotę , dzisiaj od 3 nad ranem jeszcze mocniejsze skurcze po kolejnym zbliżeniu. Tak że u mnie seksy coś rozruszały właśnie.

Ja robię właśnie kurczaka w curry na ostro z kalafiorem, bo miałam ochotę.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 14:28   #1986
buena
Wtajemniczenie
 
Avatar buena
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 708
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Hej dziewczyny😊Ja tak na szybko.Leon urodził się wczoraj o 22.50 sn.Położna baaardzo się postarała,żebym rodziła naturalnie.Mały waży 2850 i ma 53 cm,taka mała żaba😍Pozdrawiam Was i dziękuję za kciukasy😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 14:30   #1987
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez buena Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny😊Ja tak na szybko.Leon urodził się wczoraj o 22.50 sn.Położna baaardzo się postarała,żebym rodziła naturalnie.Mały waży 2850 i ma 53 cm,taka mała żaba😍Pozdrawiam Was i dziękuję za kciukasy😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super! odpoczywajcie
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-07, 14:33   #1988
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez buena Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny😊Ja tak na szybko.Leon urodził się wczoraj o 22.50 sn.Położna baaardzo się postarała,żebym rodziła naturalnie.Mały waży 2850 i ma 53 cm,taka mała żaba😍Pozdrawiam Was i dziękuję za kciukasy😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jupiiii gratuluję

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 14:35   #1989
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez buena Pokaż wiadomość
Hej dziewczynyJa tak na szybko.Leon urodził się wczoraj o 22.50 sn.Położna baaardzo się postarała,żebym rodziła naturalnie.Mały waży 2850 i ma 53 cm,taka mała żabaPozdrawiam Was i dziękuję za kciukasy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratulacje! Dużo zdrówka i siły dla Was
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 14:35   #1990
Lalalandia
Rozeznanie
 
Avatar Lalalandia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 626
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez buena Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny😊Ja tak na szybko.Leon urodził się wczoraj o 22.50 sn.Położna baaardzo się postarała,żebym rodziła naturalnie.Mały waży 2850 i ma 53 cm,taka mała żaba😍Pozdrawiam Was i dziękuję za kciukasy😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jupi Brawo kochanaklas ki:
Lalalandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 14:41   #1991
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez ZieloonaTruskawka Pokaż wiadomość
Hej.
Nie znalazlam jeszcze czasu, zeby Was nadrobic - przeciez dopiero dzis wrocilysmy do domu.

Na poczatku zapowiadalo sie niezle, ale potem okazalo sie, ze moja starsza corka jest strasznie zazdrosna o mniejsza i duzo placze, krzyczy itp. Czesto wpada w szal. Nie mozna jej wtedy uspokoic.😢
Dzis TZ jest jeszcze ze mna w domu, ale we wtorek juz wraca do pracy.
Nie wiem jak to bedzie... Wiem tylko, ze musze dac rade.

Ale cholernie jest mi szkoda mojej starszej corki. Najgorzej jest podczas karmienia - nie rozumie, ze nie moge nia sie zajac w tym momencie. 😡

Do tego, dzwignelam ja dzis kilka razy i nie wiem, czy mi sie rana nie naderwala, bo strasznie ciagnie😕
Caly dzien jade na Apapie. Jutro zadzwonie do przychodni zapytac czy jest mozliwe, zeby polozna przyszla do mnie jak najszybciej - to mi obejrzy ta rane.

Ide spac... na 5 minut, bo za chwile kolejne karmionko😂

Mamusie, ktore maja wiecej niz jedno dziecko, poradzcie cos, pliz! 😐

Diablica...?

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
Kurcze Truskawka... Tż jest ze mną jeszcze 2 tygodnie - wziął na mnie opiekę. Może Twój też by mógł... w końcu to operacja była.
Nie wiem co Ci doradzić jeśli chodzi o starszą córkę... to trudny wiek - jeszcze nie da się tak do końca wszystkiego wytłumaczyć.
Grześ też nerwy pokazuje ale nie jest póki co zazdrosny ale też Tż się nim głównie zajmuje.

Koniecznie skontroluj tą ranę

Grześka dzwignelam z 3 razy ale ba siedząco... staram się jednak tego nie robić.

Tez się zastanawia co będzie jak sama z dwójką zostanę...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Hejo, melduję że od godziny 10.10 Maksymilian zasila szeregi sierpniowych dzidzioli
No to tyle z przyjemnych rzeczy.

Przed 6 obudziła mnie pielęgniarka, z zaproszeniem na lewatywe. Poszłam, wlazla prawie całą litrowa butla, prawie bo musiałam biegiem lecieć do ki belka. No i wtedy sie zaczęło: woda z tyłka to najprzyjemniejsza rzecz, do tego zawroty głowy, mdłości, było mi słabo, mega niedobrze, bolał mnie ale tak pierunsko żołądek. Dobrze, że tz poszedł mnie asekurowac przy prysznicu bo zemdlalabym. Potem zabrali mnie na blok, dostałam zastrzyk do kręgosłupa, i się zaczęło... sama cesarka nie była najgorsza bo nie czułam bólu, ale ok 14 jak znieczulenie zeszło to myślałam że umieram. Położna kazała ok 16 zacząć się kulac na boki-Nie daje rady za bardzo boli, a wieczorem chcą mnie stawiać Na nogi

Najlepsze, że ciśnienie.mam mierzone co 15min i wróciło moje sprzed porodu, czyli 120/65, 110/58

Podsumowując: przytulenie malego rekompensuje wszystko, ale ja majac świadomość porodu przez cc, nigdy bym się nie podjęła. Tak więc zazdroszczę dziewczynom które cesarki łatwo przeszły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze ja..jeszcze ja nie gratulowalam...
Super, że masz juz dzidziola przy sobie Gratulacje


Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014

Edytowane przez diablica80
Czas edycji: 2017-08-07 o 14:48
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-07, 14:45   #1992
SportMama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 343
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Gratulacje!!! Niech się Leon dobrze chowa!!!
SportMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 14:48   #1993
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 052
Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Alexandre, ja już tak chodzę od 27 lipca niby.


Cytat:
Napisane przez oriane Pokaż wiadomość
Ja z 7-10mm miękką szyjką i rozwarciem na palec toczyłam się 5 tygodni.

Możliwe, że gdyby nie mega obrzęki i coraz wyższe ciśnienie to bym wytrzymała dłużej. Białka w moczu nie zdążyłam zbadać. A może to dlatego, że odstawiono duphaston i zostałam na samej luteinie. Ale ja już czułam stan przedrzucawkowy za rogiem. Stopy mi się nawet w crocsy nie mieściły. W dniu porodu miałam obrzęknięte całe nogi aż po biodra. Po porodzie nagle nadciśnienie, którego kilka dni nie mogli ustabilizować i do teraz biorę dopegyt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja tak wzięłam do siebie to że ginka powiedziała że w każdej chwili mogę zacząć rodzić :/
Cytat:
Napisane przez orchidea30 Pokaż wiadomość
Tak sobie myśle długi weekend przed nami termin z om na 31, z usg na 24. Odważylibyście sie pojechać 300 km do rodzinki? Nie uśmiecha mi sie siedzieć 4 dni w domu w bloku w piękna pogodę. Myślicie ze to zły pomysł?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam jechać z mężem w miniony weekend do Gdyni. Gin mi powiedziała że w zaawansowanej ciąży to wyjazd na własną odpowiedzialność i nie pojechaliśmy.

Cytat:
Napisane przez buena Pokaż wiadomość
Hej dziewczynyJa tak na szybko.Leon urodził się wczoraj o 22.50 sn.Położna baaardzo się postarała,żebym rodziła naturalnie.Mały waży 2850 i ma 53 cm,taka mała żabaPozdrawiam Was i dziękuję za kciukasy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Alexandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 15:00   #1994
mawik0
Raczkowanie
 
Avatar mawik0
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 186
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość

Dzięki za wszelkie uwagi i sugestie! Wszystkie są dla mnie bardzo cenne i wszystkie wykorzystam i każdej wypróbuję. Za bardzo mi zależy na kp żeby odpuścić bez walki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też miałam problem z karmieniem piersią z różnych względów. Ale się uparłam i walczyłam na wszystkie sposoby.
Po pierwsze tak, jak dziewczyny pisały przystawiać, przystawiać i przystawiać.
Jeszcze w szpitalu podpowiedzieli mi, żeby używać strzykawki i na palcu karmić malucha, a laktację pobudzać laktatorem.
A potem w poradni laktacyjnej podpowiedzieli mi, żeby używać specjalnej butelki z drenami. Nalewasz mleko, przyczepiasz dren do piersi i bobas ciągnie twoje mleko jednocześnie stymulując pierś. Nie chcę podawać nazwy producenta, żeby mnie nie posądzono o reklamę. Wpiszesz w google i na pewno znajdziesz. Tanie to nie było, ale w sumie ja byłam bardzo zadowolona. Potem jak mi się laktacja rozhuśtała, to musiałam we wkładki laktacyjne zainwestować

Ale szczerze mówiąc najważniejsze i tak jest nastawienie. Niby brzmi banalnie, ale to prawda, bo wiele rzeczy siedzi w głowie. Pozytywne nastawienie plus wsparcie od najbliższych to podstawa. Nie poddawaj się i nie słuchaj złych głosów!
mawik0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 15:12   #1995
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cześć Dziewczyny. Byłam dziś na USG i KTG. USG spoko, mały waży już 3200g, ale KTG niestety wykazało spadki tętna do 60 i muszę jechać na patologię ciąży W telefonie nie działa mi aplikacja, więc będę się odzywać, kiedy będę mogła. Do usłyszenia!
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 15:15   #1996
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Byłam dziś na USG i KTG. USG spoko, mały waży już 3200g, ale KTG niestety wykazało spadki tętna do 60 i muszę jechać na patologię ciąży W telefonie nie działa mi aplikacja, więc będę się odzywać, kiedy będę mogła. Do usłyszenia!
Kciuki by wszystko było dobrze

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 15:19   #1997
bianca30
Raczkowanie
 
Avatar bianca30
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 381
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Buena, gratulacje ogromne! Miałaś nosa z tym wcześniejszym porodem. 👍zdrówka dla Leona i dzielnej Mamy. 💐😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

CC nie strasz. Tak właśnie dziś o Tobie myślałam, że się nie odzywasz... Trzymaj się Kochana i oby wszystko było dobrze.

Słuchajcie, ja nigdy nie miałam jeszcze tego ktg. Czy w 38 tyg mogę sobie podskoczyć do przychodni i mi je zrobią bez problemu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bianca30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 15:26   #1998
Lalalandia
Rozeznanie
 
Avatar Lalalandia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 626
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Byłam dziś na USG i KTG. USG spoko, mały waży już 3200g, ale KTG niestety wykazało spadki tętna do 60 i muszę jechać na patologię ciąży W telefonie nie działa mi aplikacja, więc będę się odzywać, kiedy będę mogła. Do usłyszenia!
Zaraz będziecie pod opieka lekarzy , Napewno wszystko będzie dobrze kochana

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość
Buena, gratulacje ogromne! Miałaś nosa z tym wcześniejszym porodem. 👍zdrówka dla Leona i dzielnej Mamy. 💐😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

CC nie strasz. Tak właśnie dziś o Tobie myślałam, że się nie odzywasz... Trzymaj się Kochana i oby wszystko było dobrze.

Słuchajcie, ja nigdy nie miałam jeszcze tego ktg. Czy w 38 tyg mogę sobie podskoczyć do przychodni i mi je zrobią bez problemu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bianca mi lekarz powiedział ze przysługuje ktg od 40 tyg. A mi będzie robił jeśli donoszę to w 39 tyg. Tez bym już chciała mieć żeby mieć pewność ze wszystko ok:/
Lalalandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 15:30   #1999
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Byłam dziś na USG i KTG. USG spoko, mały waży już 3200g, ale KTG niestety wykazało spadki tętna do 60 i muszę jechać na patologię ciąży W telefonie nie działa mi aplikacja, więc będę się odzywać, kiedy będę mogła. Do usłyszenia!
O rety, oby wszystko było w porządku

U mnie w przychodni KTG chyba od 36 tygodnia robią? NFZ oczywiście.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-07, 15:32   #2000
Lalalandia
Rozeznanie
 
Avatar Lalalandia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 626
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Generalnie można pojechać na IP i ściemnić ze coś się słabo ruchy dziecka czuje albo ze chyba ma się skurcze to zrobia
Lalalandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 15:40   #2001
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez buena Pokaż wiadomość
Hej dziewczynyJa tak na szybko.Leon urodził się wczoraj o 22.50 sn.Położna baaardzo się postarała,żebym rodziła naturalnie.Mały waży 2850 i ma 53 cm,taka mała żabaPozdrawiam Was i dziękuję za kciukasy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jupi!!!! Gratulacje!!!! Odpoczywajcie sobie
Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Byłam dziś na USG i KTG. USG spoko, mały waży już 3200g, ale KTG niestety wykazało spadki tętna do 60 i muszę jechać na patologię ciąży W telefonie nie działa mi aplikacja, więc będę się odzywać, kiedy będę mogła. Do usłyszenia!
Kciuki za Was!!!
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 17:20   #2002
SportMama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 343
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Byłam dziś na USG i KTG. USG spoko, mały waży już 3200g, ale KTG niestety wykazało spadki tętna do 60 i muszę jechać na patologię ciąży W telefonie nie działa mi aplikacja, więc będę się odzywać, kiedy będę mogła. Do usłyszenia!
Trzymajcie się!!!
SportMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 17:43   #2003
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez buena Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny😊Ja tak na szybko.Leon urodził się wczoraj o 22.50 sn.Położna baaardzo się postarała,żebym rodziła naturalnie.Mały waży 2850 i ma 53 cm,taka mała żaba😍Pozdrawiam Was i dziękuję za kciukasy😘



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wielkie gratulacje 😘

Wysłane za pomocą mTalk

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Byłam dziś na USG i KTG. USG spoko, mały waży już 3200g, ale KTG niestety wykazało spadki tętna do 60 i muszę jechać na patologię ciąży W telefonie nie działa mi aplikacja, więc będę się odzywać, kiedy będę mogła. Do usłyszenia!
Bidulka, trzymajcie sie w szpitalu.

Wysłane za pomocą mTalk
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 17:55   #2004
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez magia_to_ja Pokaż wiadomość
U mnie taka sama sytuacja, więc piona !

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Co za gó* prawda My się nie seksiliśmy dłuższy czas, zaczęliśmy i od razu nokaut w sobotę , dzisiaj od 3 nad ranem jeszcze mocniejsze skurcze po kolejnym zbliżeniu. Tak że u mnie seksy coś rozruszały właśnie.
Z tym bym podyskutowała. U nas dłuższy czas nic nie było, a po 38 tc, powiedziałam,że trzeba by małego trochę pospieszyć. I nic do dnia dzisiejszego. Podejrzewam, że te wszystkie rady i porady na wywołanie porodu można obić o kant tyłka. Ja mogę stawać na głowie, a dziecko i tak wyjdzie kiedy będzie gotowe.
Cytat:
Napisane przez buena Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny��Ja tak na szybko.Leon urodził się wczoraj o 22.50 sn.Położna baaardzo się postarała,żebym rodziła naturalnie.Mały waży 2850 i ma 53 cm,taka mała żaba��Pozdrawiam Was i dziękuję za kciukasy

GRATULACJE !!! Jak się czujesz? Super, że położna była taka pomocna
Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Byłam dziś na USG i KTG. USG spoko, mały waży już 3200g, ale KTG niestety wykazało spadki tętna do 60 i muszę jechać na patologię ciąży W telefonie nie działa mi aplikacja, więc będę się odzywać, kiedy będę mogła. Do usłyszenia!

Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, ja nigdy nie miałam jeszcze tego ktg. Czy w 38 tyg mogę sobie podskoczyć do przychodni i mi je zrobią bez problemu?
Ja miałam pierwsze KTG u swojej gin kiedy zaczęłam 39 tydzień.

Coś dziewczyny, które już urodziły nie "spamują" wątku opowieściami. Rzućcie kawałek, co tam u was, jak karmienie i takie tam? Poczytałabym sobie

Edytowane przez sharlotka87
Czas edycji: 2017-08-07 o 17:56
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 18:20   #2005
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość


Coś dziewczyny, które już urodziły nie "spamują" wątku opowieściami. Rzućcie kawałek, co tam u was, jak karmienie i takie tam? Poczytałabym sobie
Mało czasu, mało czasu

Ssak właśnie wisi na cycu... uparty i nie zawsze wychodzi. Dokarmiać się butlą musimy póki co.
Odrobił za to wagę urodzeniową.

Generalnie fajnie jest.. młody na razie juniora omija - jakoś większego wrażenia na nim nie robi

Póki co tż wziął na mnie opiekę i dzielimy się obowiązkami i dziećmi.

Cały czas Was czytam - troszkę odpisuje. Liczę na to, że jak już sobie poukładamy dni to czasu będzie trochę więcej

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014

Edytowane przez diablica80
Czas edycji: 2017-08-07 o 18:24
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 18:37   #2006
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Mały śpi, ja wcinam zamówioną pizze. Jutro dzieciaki sprzedajemy na 2 dni tesciowej. Także chata bedzie wolna
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 18:45   #2007
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez orchidea30 Pokaż wiadomość
Jak cos to plecam medele, odciagslam mleko 6 miesięcy i dał radę. Tak sobie myśle długi weekend przed nami termin z om na 31, z usg na 24. Odważylibyście sie pojechać 300 km do rodzinki? Nie uśmiecha mi sie siedzieć 4 dni w domu w bloku w piękna pogodę.
Dzięki za polecenie! co do weekendu, to ja bym odpuscila, ale ja jestem panikara
Cytat:
Napisane przez buena Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny😊Ja tak na szybko.Leon urodził się wczoraj o 22.50 sn.Położna baaardzo się postarała,żebym rodziła naturalnie.Mały waży 2850 i ma 53 cm,taka mała żaba😍Pozdrawiam Was i dziękuję za kciukasy😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje dla Leosia i mamusi! wspaniale, że miałaś tak pomocna położna

Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
Kurcze Truskawka... Tż jest ze mną jeszcze 2 tygodnie - wziął na mnie opiekę. Może Twój też by mógł... w końcu to operacja była.
Koniecznie skontroluj tą ranę

Tez się zastanawia co będzie jak sama z dwójką zostanę...
Jeszcze ja..jeszcze ja nie gratulowalam...
Super, że masz juz dzidziola przy sobie Gratulacje


Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Z tego co kojarzę to chyba judka albo itakasia pisały o należącej sie opiece i po cc i po sn
Ja podziwiam wszystkie kobiety które podejmują się opieki nad dwójką (i wiecej)dzieci. Naprawdę dla mnie to hardcore. Ja zastanawiam sie jak ogarnę jednego brzdąca a wolę nie myśleć o dwójce
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez mawik0 Pokaż wiadomość
Też miałam problem z karmieniem piersią z różnych względów. Ale się uparłam i walczyłam na wszystkie sposoby.
Po pierwsze tak, jak dziewczyny pisały przystawiać, przystawiać i przystawiać.
Jeszcze w szpitalu podpowiedzieli mi, żeby używać strzykawki i na palcu karmić malucha, a laktację pobudzać laktatorem.
A potem w poradni laktacyjnej podpowiedzieli mi, żeby używać specjalnej butelki z drenami. Nalewasz mleko, przyczepiasz dren do piersi i bobas ciągnie twoje mleko jednocześnie stymulując pierś. Nie chcę podawać nazwy producenta, żeby mnie nie posądzono o reklamę. Wpiszesz w google i na pewno znajdziesz. Tanie to nie było, ale w sumie ja byłam bardzo zadowolona. Potem jak mi się laktacja rozhuśtała, to musiałam we wkładki laktacyjne zainwestować

Ale szczerze mówiąc najważniejsze i tak jest nastawienie. Niby brzmi banalnie, ale to prawda, bo wiele rzeczy siedzi w głowie. Pozytywne nastawienie plus wsparcie od najbliższych to podstawa. Nie poddawaj się i nie słuchaj złych głosów!
Dziękuje bardzo za tak obszernego posta. Też nie zamierzam odpuścić. Nastawienie odpowiednie mam, choc nie powiem, bo jak położna dziś obejrzała brodawki i stwierdziła, że będę miała biedę z karmieniem to się podłamałam. Ale nie poddam się!
Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Byłam dziś na USG i KTG. USG spoko, mały waży już 3200g, ale KTG niestety wykazało spadki tętna do 60 i muszę jechać na patologię ciąży W telefonie nie działa mi aplikacja, więc będę się odzywać, kiedy będę mogła. Do usłyszenia!
Kciuki! Na pewno wszystko będzie ok

Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
Bianca mi lekarz powiedział ze przysługuje ktg od 40 tyg. A mi będzie robił jeśli donoszę to w 39 tyg. Tez bym już chciała mieć żeby mieć pewność ze wszystko ok:/
Mój gin mówił że od 37 tygodnia, ale wydaje mi się, że to zależy od lekarza albo przychodni.
Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
Generalnie można pojechać na IP i ściemnić ze coś się słabo ruchy dziecka czuje albo ze chyba ma się skurcze to zrobia
I tak powinno sie robić w tym chorym kraju
Podobnie jak coś boli i potrzeba zrobić rtg, idziesz na ip urazowki i mówisz że sie wywalilas i boli nadgarstek/lokiec/kolano czy co tam. I zrobią przeswietlenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 20:15   #2008
mawik0
Raczkowanie
 
Avatar mawik0
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 186
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Też nie zamierzam odpuścić. Nastawienie odpowiednie mam, choc nie powiem, bo jak położna dziś obejrzała brodawki i stwierdziła, że będę miała biedę z karmieniem to się podłamałam. Ale nie poddam się!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem dokładnie jaki masz problem z brodawkami, ale na to też są różne sposoby. Od razu jednak zastrzegam, że znam tylko ze słyszenia, bo nie próbowałam.
Można brodawki stymulować ręcznie poprzez odpowiedni masaż. Jest coś takiego do wyciągania brodawek - kiedyś widziałam w folderach w sklepach dziecięcych. Są też specjalne nakładki do karmienia na poranione brodawki - to próbowałam i nawet pomagało, chociaż musiałam przetestować kilku producentów zanim zalazłam odpowiednie. Ale efektywniej było je po prostu wyleczyć

A w ogóle to gratulacje dla wszystkich rozpakowanych mam
mawik0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 20:56   #2009
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

witam
cały dzień było spoko, teraz opadłam z sił
Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość
Czy Wy też tak macie, zwłaszcza pierworodki, że kładziecie się spać z lekiem czy to akurat ta noc będzie ta ostatnia? Z dnia na dzień mam coraz większego pietra odkąd wiem, że jestem donoszona i że to już czas. Wcześniej chodzenie do pracy mnie rozpraszało oraz myśl, że jeszcze nie mogę rodzić i muszę donosić. To był jakiś cel. A teraz postawiona przed faktem zaczynam za bardzo panikować. 😮😥
ja tak nie mam, czasem tylko pomyślę, tylko nie jutro bo muszę coś tam coś tam
Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Zasypiam juz wiec szybko napisze. W nocy obudzilam sie z mokra pizama i tak bylo do rana i od rana. Kupil mi maz te wkladki na wykrycie wod plodowych i wg nas nic tam nie wyszlo..
Ciagle czulam sie jakbym miala okres tylko bezbarwny.
Wiec pojechalusmy okolo 16 na ip.

Pekl pecherz plodowy i mnie zostawili. Poki co cisza. Jak do rana nic to po 6 mi podlacza oksytocyne bo zely przy saczacych wodach sie juz nie da..
Takze prosze o kciuki i jak bede miala sily to sie odezwe tu
kciuki są, choć pewnie już jesteście razem, daj znać
Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Dziś już wstałam, byłam pod prysznicem i mam w miarę możliwości wietrzyc ranę i dawać jej oddychać. Na 99%W środę wychodzimy Ale żeby nie było za kolorowo, mam problem z mlekiem muszę kupić laktator bo chce żeby mały pil moje mleko
super, że wychodzicie w środę, i trzymam kciuki za mleczko, tak jak piszą dziewczyny, przystawiaj często i się nie stresuj
Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Po wizycie u doktorka w sumie bez rewelacji. KTG senne, jeden skurcz się odnotował na skali - piorunujące 30. Szyjka niby wygląda jeszcze lepiej niż ostatnio, bo jej struktura się zmieniła na miękką, otwartą, rozwarcie dalej na półtora palca. Niby półtorej godziny porodu za mną. W nocy miałam znowu skurcze, męczyły mnie od 3 - bardziej bolesne od sobotnich. Czekałam tylko na ich regularność, bo już myślałam że się zawiniemy na IP. Zasnęłam z umęczenia i od 8 już doopa blada, ustało. Lekarz mówi, że to dobrze że już są skurcze, że teraz trzeba czekać na regularną akcję i powinno to wtedy potrwać do 4 godzin i będzie po wszystkim. Mam zwolnienie do czwartku, znowu mi wieści że się nie zobaczymy. Bo mogę zacząć rodzić nawet dziś - nikt nie wie. Męża dalej w obroty, bo ewidentnie pomaga.
nadal trzymam kciuki, żeby skurcze się szybko rozwinęły
Cytat:
Napisane przez SportMama Pokaż wiadomość
No ja dzisiaj to umieram. Wróciłam z ktg i nawet nie mam siły ugotować obiadu. A mąż prosił o dobry,bo jutro jadę do szpitala....muszę się jakoś ogarnąć.
kciuki za jutrzejszy szpital
Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
Podobno trzeba ananasa jesc a i nie seksic się bo wczoraj znalazłam jakis artykuł gdzie zrobili badania i dziewczyny które pod koniec ciazy się seksily to okazuje się ze rodziły później niż te co tego nie robily wiec No cóz nie wiadomo już w co wierzyć. Ale z tym ananasem to często piszą ze jest dobry na wywoływanie chyba trzeba będzie codziennie puszeczkę otworzyć
ananas to nie z puszki tylko świeży, i to kilka dziennie trzeba jeść więc mało realne. ja tam wolę męża
Cytat:
Napisane przez orchidea30 Pokaż wiadomość
Jak cos to plecam medele, odciagslam mleko 6 miesięcy i dał radę, avent po 2 miesiącach siadł.

Tak sobie myśle długi weekend przed nami termin z om na 31, z usg na 24. Odważylibyście sie pojechać 300 km do rodzinki? Nie uśmiecha mi sie siedzieć 4 dni w domu w bloku w piękna pogodę. Myślicie ze to zły pomysł?
ja też uwielbiam medele , a jeśli chodzi o wyjazd to ciężka decyzja. ja miałam jechać tydzień temu do 3city, ale nie zdecydowałam się
Cytat:
Napisane przez buena Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny😊Ja tak na szybko.Leon urodził się wczoraj o 22.50 sn.Położna baaardzo się postarała,żebym rodziła naturalnie.Mały waży 2850 i ma 53 cm,taka mała żaba😍Pozdrawiam Was i dziękuję za kciukasy😘
cudowne wieści! gratuluję i życzę wam dużo zdrówka!!!!
Cytat:
Napisane przez cesarskie cięcie Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Byłam dziś na USG i KTG. USG spoko, mały waży już 3200g, ale KTG niestety wykazało spadki tętna do 60 i muszę jechać na patologię ciąży W telefonie nie działa mi aplikacja, więc będę się odzywać, kiedy będę mogła. Do usłyszenia!
kochana trzymam kciuki, zawsze w szpitalu bezpieczniej, dawaj znać

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Mały śpi, ja wcinam zamówioną pizze. Jutro dzieciaki sprzedajemy na 2 dni tesciowej. Także chata bedzie wolna
ale super

ja dziś rano wstałam i spakowałam dzieci do teściowej, zawiozłam je w południe, wróciłam to odkurzyłam cały dom (dół i góra), zrobiłam pranie, wyprasowałam 2 poprzednie pralki. popołudniu zadzwoniła moja mama, że chcą zabrać dzieci jutro rano w Bory Tucholskie do końca tygodnia. Musiałam jechać znowu po dzieci i dogadać się z teściową, że przyjdą do niej w przyszłym tygodniu (na szczęście nie miała pretensji, mieszkają w tym samym mieście i są na emeryturze, a moi rodzice nie). potem jeszcze expresowe zakupy w galerii bo średnia potrzebowała nowych staników. w domu kolejna pralka bo coś tam jeszcze chciały przeprać i pakowanie. teraz zjadłam kolację i marzę o chwili kiedy jutro usiądę w ciszy edit: wyrzuciłam z siebie złość, narobiłam się dziś bo myślałam, że wieczór spędzę na lenistwie a tu nic z tego. wkurzyli mnie rodzice, że na ostatnią chwilę zadzwonili, że zabierają dziewczynki. przez to musiałam latać przez całe popołudnie i wieczór. na koniec mama zapytała jak sobie dam radę jak oni wyjadą. myślałam, że padnę
__________________
Nasz synek Antoś

Edytowane przez itakasia
Czas edycji: 2017-08-07 o 21:15
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 21:18   #2010
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Hejo, melduję że od godziny 10.10 Maksymilian zasila szeregi sierpniowych dzidzioli
No to tyle z przyjemnych rzeczy.

Przed 6 obudziła mnie pielęgniarka, z zaproszeniem na lewatywe. Poszłam, wlazla prawie całą litrowa butla, prawie bo musiałam biegiem lecieć do ki belka. No i wtedy sie zaczęło: woda z tyłka to najprzyjemniejsza rzecz, do tego zawroty głowy, mdłości, było mi słabo, mega niedobrze, bolał mnie ale tak pierunsko żołądek. Dobrze, że tz poszedł mnie asekurowac przy prysznicu bo zemdlalabym. Potem zabrali mnie na blok, dostałam zastrzyk do kręgosłupa, i się zaczęło... sama cesarka nie była najgorsza bo nie czułam bólu, ale ok 14 jak znieczulenie zeszło to myślałam że umieram. Położna kazała ok 16 zacząć się kulac na boki-Nie daje rady za bardzo boli, a wieczorem chcą mnie stawiać Na nogi

Najlepsze, że ciśnienie.mam mierzone co 15min i wróciło moje sprzed porodu, czyli 120/65, 110/58

Podsumowując: przytulenie malego rekompensuje wszystko, ale ja majac świadomość porodu przez cc, nigdy bym się nie podjęła. Tak więc zazdroszczę dziewczynom które cesarki łatwo przeszły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję 😍 mam nadzieję,że już doszlas do siebie. Dla mnie kłamie soe na boki nam łóżku bylo gorsze niż wstawanie.
Cytat:
Napisane przez oriane Pokaż wiadomość
Muszę powiedzieć, że minęło 5 tygodni i wspomnienia porodu się zacierają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe u mnie jutro mija 2 tygodnie i sama nie wiem, kiedy to zlecialo.

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
Trza porządnie tego męża wziąć w obroty

Z tego co widziałam, to szpitalne laktatory pamiętają Gomułkę (albo są tak bardzo zadbane i uszanowane ) Więc zdecydowanie wolę poswiecic stowke i mieć swój bo gdy juz mi nie będzie potrzebny, rodzeństwo tz pewnie doczeka sie dzieciaczkow więc nie zmarnuje sie

Pochwal sie co dobrego upichcilas biedaczynko. Jak badania?

Lo fest, to powinnyśmy wszystkie urodzić przy pierwszej fali upałów w lipcu razem z Oriane


Dzięki za wszelkie uwagi i sugestie! Wszystkie są dla mnie bardzo cenne i wszystkie wykorzystam i każdej wypróbuję. Za bardzo mi zależy na kp żeby odpuścić bez walki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki za kp, sama walczyłam.


Cytat:
Napisane przez buena Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny😊Ja tak na szybko.Leon urodził się wczoraj o 22.50 sn.Położna baaardzo się postarała,żebym rodziła naturalnie.Mały waży 2850 i ma 53 cm,taka mała żaba😍Pozdrawiam Was i dziękuję za kciukasy😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję! ❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 22:18:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.