ściąganie w szkole - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-18, 16:45   #571
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: ściąganie w szkole

matma jest wszedzie <niestety>

nawet na typowo humanistycznym kierunku znajdzie sie statystyka ,logika
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 17:21   #572
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Dot.: ściąganie w szkole

ściągam lub ściągałam praktycznie ze wszystkich przedmiotów. Ze ścisłymi nie mam problemów więc zwykle to ja daję ludziom spisywać, ale humanistyczne... Na histe, wos i polski zawsze jestem obładowana ściągami. dobrzemi to idzie, dostaję 4 i 5.Wiem że może część uzna to za niesprawiedliwe ale przy takich nauczycielach jakich mam, mojej wiedzy i tak bym bardziej nie zgłębiła...
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 17:57   #573
BadGirl18
Raczkowanie
 
Avatar BadGirl18
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 128
Dot.: ściąganie w szkole

Ściągałam, ściągam i będę ściągać
Hmm Ściągam od 4 klasy podstawówki (teraz jestem w 3 klasie średniej)
ściągam przy wszystkich nauczycielach
znam mnóstwo metod jak pozostać niezauwazonom
__________________
Dziś tak bardzo ciebie chcę, swym ciałem kusisz mnie, me oczy pragną cię..

BadGirl18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 19:06   #574
kissygirl
Raczkowanie
 
Avatar kissygirl
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 92
Dot.: ściąganie w szkole

1) Sciagam do dzisiaj
2) Uwazam, ze nie ma w tym nic zlego
3) Taaaaaak, bardzo proste Tyle sposobow poznalam, a i tak te najprostsze i najbanalniejsze sa najlepsze
kissygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 19:16   #575
jakasnazwa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 47
Dot.: ściąganie w szkole

Nigdy nie ściągałem. Faktem jest, że czasem trzeba było uczyć się różnych głupot, ale nigdy nie umiałem ściągać, a poza tym uważałem, że dzięki uczeniu się ćwiczę pamięć.
jakasnazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 19:28   #576
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: ściąganie w szkole

Inaczej patrzyłam kiedyś na sprawę. Też uważałam, że nic w tym złego (pomimo, że sama nie ściągałam) ale gdy zobrazowano mi to tak:
"Malujesz obraz, Twój własny. Przychodzi ktoś i odmalowuje go od Ciebie, jak się czujesz?? Źle?? Dlaczego?? Przecież w kradzieży cudzej pracy nie ma nic złego. "
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 19:33   #577
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Napisane przez Madia Pokaż wiadomość
Inaczej patrzyłam kiedyś na sprawę. Też uważałam, że nic w tym złego (pomimo, że sama nie ściągałam) ale gdy zobrazowano mi to tak:
"Malujesz obraz, Twój własny. Przychodzi ktoś i odmalowuje go od Ciebie, jak się czujesz?? Źle?? Dlaczego?? Przecież w kradzieży cudzej pracy nie ma nic złego. "
ale ja nie ściągam od kogoś, tylko sama sobie robię ściągi - i w tym według mnie nie ma nic złego. nigdy nie ściągnęłam od kogoś bo to jest czyste chamstwo, czasem sobie podpowiadamy z kumpelą z ławki
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 20:26   #578
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Napisane przez kingkong Pokaż wiadomość
ściągam lub ściągałam praktycznie ze wszystkich przedmiotów. Ze ścisłymi nie mam problemów więc zwykle to ja daję ludziom spisywać, ale humanistyczne... Na histe, wos i polski zawsze jestem obładowana ściągami. dobrzemi to idzie, dostaję 4 i 5.Wiem że może część uzna to za niesprawiedliwe ale przy takich nauczycielach jakich mam, mojej wiedzy i tak bym bardziej nie zgłębiła...
a co jest nie tak (surprise, surprise! znów nauczyciele winni! ) z Twoimi nauczycielami?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 20:43   #579
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: ściąganie w szkole

Umra, to Ty nie wiesz, że wszystko jest ich winą?

__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 21:37   #580
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: ściąganie w szkole

Nauczyciele to sprytne bestie. Niektórzy nawet sprytniejsi niż większość uczniów.

Moja była historyczka (za którą szczerze tęsknię - wymagała zero, mogłam się skupić na tym czego chciałam się nauczyć ) robiła te same sprawdziany w kilku klasach. Oczywiście dobre koleżanki z innej klasy spisały same nr zadań i odp. (kochana pani robiła odpowiedzi abcd ). Jakież było zdziwienie, kiedy większość klasy miała 3/4/5, a 2 osoby 1. Trafiła im się grupa 'dla wybrańców' z wymieszaną kolejnością zadań.
I jeszcze naciągnęła (nie tylko) mnie na 4 pod koniec gimnazjum, chociaż mi nawet na tym nie zależało (bo nie zasługiwałam), bardziej jej.
Teraz mam ostrą jazdę z zapalonym historykiem, a postanowiłam sobie nie mieć żadnej 2 na świadectwie do końca liceum.


Co do zamieniania grup. Niektórzy nauczyciele doskonale pamiętają kto z kim siedzi i u mnie w byłej klasie przy każdej takiej akcji i tak się wydawało.


A z matmy, nawet jak są inne zadania to bardzo podobne. Ja się często patrzę jak robi zadanie koleżanka z ławki (dobra z matmy), a później sama robię tym schematem. Mamy sprawdziany z ogromnej ilości materiału (ostatni - caluteńka trygonometria), mój rozumek niezdolny do typowo matematycznego myślenia nie jest w stanie tego wszystkiego zapamiętać.


Teraz praktykuję tylko współpracę z koleżanką w ławce. Ściąganie z przygotowanych ściąg u innych jakoś trawię, ale zżynanie z podręcznika to już przesada.

Kiedyś polonistka ochrzaniła mojego kolegę za ściąganie z zeszytu. Sama mówiła, że jak uczeń ściąga z karteczek jest w stanie udawać, że tego nie widzi, bo jak pisał te ściągi to chociaż się czegoś nauczył, ale zeszyt/książka?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 21:43   #581
Fioletto
Rozeznanie
 
Avatar Fioletto
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 869
Dot.: ściąganie w szkole

dla odmiany- najprostszy trick nauczyciela- stanąć z tyłu klasy, za uczniami.

wszystko widać jak na dłoni, a poza tym 99% mających coś na sumieniu odwraca się, żeby sprawdzić, gdzie aktualnie stoi belfer, ew. w którą stronę patrzy.
__________________
..nie ma mnie, więc nie wątpię.



.... Das also war des Pudels Kern!








Fioletto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 21:46   #582
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Napisane przez Anul3k Pokaż wiadomość
Umra, to Ty nie wiesz, że wszystko jest ich winą?

ah, no tak, zapomniałam (znowu!).
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 21:47   #583
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: ściąganie w szkole

Nauczyciele po prostu czasami nie chcą tego wszystkiego widzieć. Nie wiem, czy to dobrze, czy zle ale tak jest.
Mi się udawało ściągać zarówno z karteczek, jak i z zeszytu, podręcznika, czasami ktoś mi coś dyktuje, rzuca karteczki z odpowiedziami. Zdarzało się też, ze znałam pytania i gotowca robiłam(może z dwa trzy, razy)
Oczywiście to zależy od przedmiotu i nauczyciela, więc trzeba umieć wyczuć sytuacje.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 21:47   #584
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Napisane przez Fioletto Pokaż wiadomość
dla odmiany- najprostszy trick nauczyciela- stanąć z tyłu klasy, za uczniami.

wszystko widać jak na dłoni, a poza tym 99% mających coś na sumieniu odwraca się, żeby sprawdzić, gdzie aktualnie stoi belfer, ew. w którą stronę patrzy.

Można wtedy wyjąć ściągę zza bluzki i przed sobą wszystko elegancko rozłożyć.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 21:50   #585
Fioletto
Rozeznanie
 
Avatar Fioletto
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 869
Dot.: ściąganie w szkole

a potem bardzo dyskretnie upchnąć to sobie z powrotem?
__________________
..nie ma mnie, więc nie wątpię.



.... Das also war des Pudels Kern!








Fioletto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 23:14   #586
insomnieux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 493
spoko, moja mama nauczycielka opowiadała mi kiedys, ze uczniowie kiedy oddawali jej kartke! przyznawali sie, ze wszystko sciągneli
insomnieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 08:46   #587
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Napisane przez insomnieux Pokaż wiadomość
spoko, moja mama nauczycielka opowiadała mi kiedys, ze uczniowie kiedy oddawali jej kartke! przyznawali sie, ze wszystko sciągneli
I co same pały były??
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 11:40   #588
insomnieux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 493
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
I co same pały były??
a jak i jeszcze uczniowie z pretensjami, ze przeciez pani już kartki zabrała wiec to sie nie liczy
__________________
biegnę przed siebie nie patrząc na to, że mogę się przewrócić.
insomnieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 18:45   #589
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Napisane przez Fioletto Pokaż wiadomość
a potem bardzo dyskretnie upchnąć to sobie z powrotem?



Jeśli nauczyciel chodzi po klasie w trakcie sprawdzianu to mnie to strasznie rozprasza i denerwuje.
Pani od fizyki przemieszcza się chyba 10 cm nad podłogą. W ogóle nie słyszę jak chodzi, a co podniosę głowę jest w innym miejscu. Raz stała przede mną, a ja nic nie widziałam. Za to chemica łazi dookoła ławek, tupie obcasami jak słoń, coś tam sobie grzebie w biurku, w szafkach przestawia, kwiatki podlewa i głośno mlaska jak je jakiegoś cukierka/18stkowy kawałek tortu od ucznia... A ja tu mam myśleć o reakcjach chemicznych?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 21:55   #590
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: ściąganie w szkole

Ściągam ściągam chowam ściągi do lusterka,robie zdjęcia telefonem,piszę na ławce itd.Ale wiadomo,że czasem się nie da,są tacy nauczyciele u mnie to jest angielski,niemiecki(jakoś nie chcę na nim ściągać - germanistyka )i polski.Na niektórych trudniej na innych gorzej ale da się Najlepiej jest jak się samemu robi ściągi - coś się wyniesie z niej i przy okazji wiadomo gdzie co jest napisane i można pisać szyframi
po zakończeniu ściągi upycham do piórnika,do biustonosza ( w razie nakazu opróżnienia kieszeni) lub po prostu wkładam do ust,jeśli szybko trzeba
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 13:38   #591
Fioletto
Rozeznanie
 
Avatar Fioletto
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 869
Dot.: ściąganie w szkole

ufff.... rzeczywiście biedni nauczyciele , jak oni się muszą nastarać, żeby nie dać się naciąć na uczniowskie sztuczki...

...ewentualnie zawsze można odpytywać ustnie
__________________
..nie ma mnie, więc nie wątpię.



.... Das also war des Pudels Kern!








Fioletto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 14:25   #592
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: ściąganie w szkole

Znam autentyczny przypadek, gdzie dziewczyna oddała kartkę (podwójną) a w środku zostawiła swoje ściągi

Jeszcze pamiętam jak pisaliśmy klasówkę z polaka (wypracowanie) i też właśnie dziewczyna włożyła sobie ściągi między dwie kartki. A że były jeszcze czyste, białe, niezapisane to wszystko prześwitywało. Niezły opieprz dostała. Chyba nawet nie miała możliwości poprawy.

A na studiach to ściągi nie raz fruwały Wszyscy zamiast sobie dołem podawać to rzucali drogą powietrzną. Gorzej, że w tym stresie człowiek słabo celuje i potem niektórzy wykonywali akrobacje albo udawali, że długopis im spadł dwie ławki do przodu Byle by iść podnieść ową ściągę.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 14:29   #593
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: ściąganie w szkole

U nas ciezko bylo z gotowcami bylo Taka chemica to miala chyba 20 wersji jednego testu
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 18:30   #594
misialinka
Raczkowanie
 
Avatar misialinka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 177
GG do misialinka
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Napisane przez lotta6 Pokaż wiadomość
U nas ciezko bylo z gotowcami bylo Taka chemica to miala chyba 20 wersji jednego testu

Z jakiś miesiąc temu pisaliśmy sprawdzian z biologii (nawiasem mówiąc u mojej mamy, tak wyszło ze mnie uczy) z całej książki. Mama kserowała sprawdzian w szkolnej bibliotece, zostawiła go tam i kolega z równoległej klasy, który miał pisać ten sam sprawdzian kilka dni później, zrobił zdjęcia telefonem. Pani z biblioteki powiedziała o tym mojej mamie i kolega pisał już zupełnie inny test. Jakież było jego (i całej klasy) zaskoczenie, jak dostali kartki, na których zamiast ucha było oko, a i reszta pytań zupełnie inna niż sie spodziewali...
__________________
Jestem piasku ziarenkiem w klepsydrze
zagubioną łódeczką wśrod raf
kroplą deszczu
trzciną myślącą wśrod traw
...ale jestem!
misialinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 19:07   #595
Doma17
Rozeznanie
 
Avatar Doma17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biiałystok
Wiadomości: 633
Dot.: ściąganie w szkole

hm, ściągam ale robię sobie ściągi sama
głupie jest dla mnie ściąganie od kogoś bo ktoś nie po to się uczy żeby inny to spisał. i też nie lubię zbytnio jak ktoś ściąga ode mnie...
chociaż przyznam się szczerze... że to zależy od osoby, czy ją lubię czy nie... jeśli nie, to mówię że nie mam tego [ dobra, wiem, chamsko], jeśli lubię, to dam spisać, jak poprosi, nie cierpię jak ktoś sam ode mnie zżyna! Mam w klasie 3 chłopaków którzy prawdopodobnie nie zdadzą, lubię ich, daję im ściągać bo chcę im jakiś sposób pomóc... tak, wiem, że ściąganiem się nic nie nauczą, ale lepsza ocena wpadnie jednak.
najbardziej nie lubię jak na matmie jest zadanie na ocenę, czyli 3 pierwsze osoby dostają 5, a 3 następne +. jestem dobra z matmy, robię te zadania bardzo często, i w tym problem że kumpela zz ławki zawsze to spisuje i te ż ma 5... możeciee uznać to za egoizm czy coś w tym stylu, ale ja nie lubię jak ktoś moim kosztem coś dostaje, a wiem że stać go na to żeby samemu zrobić, ale nie umiem jej tego powiedzieć ;/
__________________

Doma17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 09:12   #596
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
ah, no tak, zapomniałam (znowu!).
Anul3k ma rację
np. nauczycielka z wosu i historii nie zwraca na nas uwagi więc na lekcji zajmujemy się wszystkim czym chcemy. Pani z polskiego nie przerabia z nami lektur(mam wrażenie że sama ich nigdy nie czytała)a babka z angola(jest odrobinę starsza niż ja i jej angielski jest na poziomie podstawowym) w ogóle nie przychodzi na lekcje. Ich wina!
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 11:59   #597
cal
Raczkowanie
 
Avatar cal
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: twin peaks
Wiadomości: 352
Dot.: ściąganie w szkole

nigdy albo prawie nigdy nie sciągałam ze ściąg albo cudzej kartki .Nie potrafie po prostu, pewnie od razu by było po mnie widać że coś kombinuje , wole polegać na wiedzy własnej jeśli takowa jest
natomiast korzystałam często z pomocy ustnej -szeptanej koleżanki przy sprawdzianach w liceum .
Na studiach jest gorzej ze ściąganiem bo prawie same ustne egzaminy mam więc problem rozwiązał się sam .
Natomiast nie ma się co oszukiwać, sciąganie jest złe bo uczeń miał się czegoś nauczyć a nie przepisać ,proste

Edytowane przez cal
Czas edycji: 2008-05-27 o 12:01 Powód: literówka
cal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 12:43   #598
Bożenka89
Zadomowienie
 
Avatar Bożenka89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 168
GG do Bożenka89
Dot.: ściąganie w szkole

Mi sie zdarzalo sciagac, ale rzadko, bo po mnie raczej bylo widac, ze sciagam, a czasem po prostu wolalam sie nauczyc. Ogolnie nie uwazam, zeby to bylo dobre dla uczniow, bo przez to ich wiedza bedzie mniejsza, ale watpie zeby niektorych to zmartwilo
Bożenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 12:47   #599
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Napisane przez kingkong Pokaż wiadomość
Anul3k ma rację
np. nauczycielka z wosu i historii nie zwraca na nas uwagi więc na lekcji zajmujemy się wszystkim czym chcemy. Pani z polskiego nie przerabia z nami lektur(mam wrażenie że sama ich nigdy nie czytała)a babka z angola(jest odrobinę starsza niż ja i jej angielski jest na poziomie podstawowym) w ogóle nie przychodzi na lekcje. Ich wina!

No anglistka to na pewno ma angielski podstawowy i dlatego pozwolili jej uczyć w szkole.
A polonistka tak, na studiach jechała na streszczeniach.
A Ty czytasz te lektury, że wiesz, że ona ich nie zna?
A wiesz, że wiedzę zgłębia się nie tylko na lekcji? Większość pracy uczeń powinien wykonywać w domu. Nikt łopatą wiedzy nie nałoży.
Obyś się nie przejechała na swoim podejściu
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 13:51   #600
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: ściąganie w szkole

Cytat:
Napisane przez kingkong Pokaż wiadomość
Anul3k ma rację
np. nauczycielka z wosu i historii nie zwraca na nas uwagi więc na lekcji zajmujemy się wszystkim czym chcemy. Pani z polskiego nie przerabia z nami lektur(mam wrażenie że sama ich nigdy nie czytała)a babka z angola(jest odrobinę starsza niż ja i jej angielski jest na poziomie podstawowym) w ogóle nie przychodzi na lekcje. Ich wina!
ze strony Anulka to byla ironia..
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-12 19:13:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.