Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-14, 07:43   #2311
TinaTatina
Raczkowanie
 
Avatar TinaTatina
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 274
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Hej noc przespałam w miarę spokojnie. Trochę mnie pobolewał brzuch i w sumie nadal pobolewa. W nocy mi też trochę twardniał, ale nie było to w żaden sposób bolesne tylko bardziej takie uczucie jakby dzieć stopami się zaparł na wysokości pępka i pchał. Zobaczymy co to będzie...
Mamy dziś w planie popołudniu wypad do Wro żeby jakieś pierdołki ogarnąć jeszcze, także mam nadzieje że najwcześniej to jutro rano coś się zacznie dziać

Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość
Może masz rację. Dzidziuś wie kiedy ma wyjsc. A strach i blokowanie się nic tu nie dadzą.
Mnie też właśnie jakoś w krzyżu boli dziwnie. Mąż chciał.zebym z nim film do końca obejrzała, ale przez te bóle nie dałam rady wysiedzieć. Leżę więc już w łóżeczku i podobnie jak Ty stwierdziłam, że trzeba się wyspac. O ile mi się dziś uda.
Dziwny ten mój brzuch i te moje bóle dzisiaj. Ale może jakoś to będzie. Nie wiem już co mam jeść żeby nie mieć tych zoladkowo-zaparciowych przeżyć. Teraz przed samym porodem tym bardziej mnie one stresują bo wolałabym nie martwić się na porodówce tym, że nie mogę zrobić dwojeczke albo że bardzo mi się chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie się mega zaparcia skończyły jak zmieniłam witaminy ciążowe. Mimo że jest w nich sporo żelaza to jest całkiem ok. Chociaż mam wrażenie że na tym etapie ciąży to jelita i reszta tego wszystkiego są tak pouciskane, że te żołądkowo-zaparciowe akcje to już nie tylko kwestia diety.
Ja to chyba lewatywe chętnie przyjmę generalnie, bo i przy samym porodzie wydaje mi się że sobie mogę zaoszczędzić myślenia o dwójce i po nie będzie potrzeby tak szybko, a nie wiadomo jak wyjdzie z jakimś nacięciem, szyciem itp. Chyba bym wolała się jakoś mocno nie napinać tak od razu

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Chyba mamy przerwe chwilke, moze sie sypniemy we wtorek, bedziemy WNIEBIOWZIETE

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jeśli by to miało dotyczyć porodu to ja poproszę
TinaTatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 09:19   #2312
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Oczywiscie ze dot. porodu
Ja dzis mam mega silna potrzebe sprzątania, wypucowalam wlasnie kafelki w łazience. Pies sie na mnie patrzy z wyrzutem czemu nie lezymy i sie nie glaszczemy i łazi za mną krok w krok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 09:45   #2313
SportMama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 343
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Lipcówki tak narzekały,a mój Antoś grzeczny. Je,śpi i patrzy od czasu do czasu takim błędnym wzrokiem. Dziś już wysprzątałam dom,za chwilę biorę się za przerabianie mięsa,bo bez prądu jestem od piątku i lodówka się rozmroziła. Dobrze,że nie ma go dużo,ale muszę pogotować w słoiki....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SportMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 09:54   #2314
bianca30
Raczkowanie
 
Avatar bianca30
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 381
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

No właśnie Wasze dzieci jakieś takie grzeczne, że aż miło się czyta. 😍
Z tym porodem to ja też już chce w tym tygodniu. Dobija mnie to czekanie i niepewność. Boję się gdzieś wyjść czy jechać żeby mnie nie złapało w drodze. Każde uklocie, ból, nacisk - nie wiem co o tym myśleć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bianca30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 10:51   #2315
MademoiselleB
Raczkowanie
 
Avatar MademoiselleB
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 245
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość
No właśnie Wasze dzieci jakieś takie grzeczne, że aż miło się czyta. 😍
Z tym porodem to ja też już chce w tym tygodniu. Dobija mnie to czekanie i niepewność. Boję się gdzieś wyjść czy jechać żeby mnie nie złapało w drodze. Każde uklocie, ból, nacisk - nie wiem co o tym myśleć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja i chciałabym i boję się
ale w środę mam jeszcze fryzjera - wiec liczę, że poczeka, termin mam za tydzień, a jeszcze żadnego skurczu nie czułam, jedyne co to brzuch mi się opuścił
MademoiselleB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 10:57   #2316
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez MademoiselleB Pokaż wiadomość
ja i chciałabym i boję się
ale w środę mam jeszcze fryzjera - wiec liczę, że poczeka, termin mam za tydzień, a jeszcze żadnego skurczu nie czułam, jedyne co to brzuch mi się opuścił
Moj sie nie opuścił, ale w czw po ktg mam sie stawic tez do gina na 'badanie', wiec moze cos sie do końca tyg jeszcze wydarzy.. zobaczymy. Dzis mamy 38+2,
Wolałabym żeby prawdziwe skurcze przyszły same, jak należy moze mnie to pakowanie luteina i tractocile tak trzyma, ciezko stwierdzic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 11:08   #2317
MademoiselleB
Raczkowanie
 
Avatar MademoiselleB
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 245
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Moj sie nie opuścił, ale w czw po ktg mam sie stawic tez do gina na 'badanie', wiec moze cos sie do końca tyg jeszcze wydarzy.. zobaczymy. Dzis mamy 38+2,
Wolałabym żeby prawdziwe skurcze przyszły same, jak należy moze mnie to pakowanie luteina i tractocile tak trzyma, ciezko stwierdzic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też bym chciała naturalne skurcze, ostatnio położna mi tak nagadała, że 1 naturalny skurcz czasem więcej zrobi niż 150 po oksytocynie...ja mam dziś 38+5 wiec tylko 3 dni różnicy między nami ale to Twój drugi poród, mój pierwszy - więc pewnie będziesz pierwsza
MademoiselleB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-14, 11:20   #2318
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez SportMama Pokaż wiadomość
Lipcówki tak narzekały,a mój Antoś grzeczny. Je,śpi i patrzy od czasu do czasu takim błędnym wzrokiem. Dziś już wysprzątałam dom,za chwilę biorę się za przerabianie mięsa,bo bez prądu jestem od piątku i lodówka się rozmroziła. Dobrze,że nie ma go dużo,ale muszę pogotować w słoiki....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez ogólnie nie narzekam na Witoldzika (Tfu, tfu, tfu odpukać)

Cytat:
Napisane przez MademoiselleB Pokaż wiadomość
ja i chciałabym i boję się
ale w środę mam jeszcze fryzjera - wiec liczę, że poczeka, termin mam za tydzień, a jeszcze żadnego skurczu nie czułam, jedyne co to brzuch mi się opuścił
Fryzjer ważna rzecz

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Moj sie nie opuścił, ale w czw po ktg mam sie stawic tez do gina na 'badanie', wiec moze cos sie do końca tyg jeszcze wydarzy.. zobaczymy. Dzis mamy 38+2,
Wolałabym żeby prawdziwe skurcze przyszły same, jak należy moze mnie to pakowanie luteina i tractocile tak trzyma, ciezko stwierdzic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Często słyszę, że podtrzymywane ciąże są przenoszone. Zresztą przy Myszce tona magnezu tak mi wyciszyła skurcz, że też przenosiłam
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 11:41   #2319
MademoiselleB
Raczkowanie
 
Avatar MademoiselleB
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 245
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Tez ogólnie nie narzekam na Witoldzika (Tfu, tfu, tfu odpukać)



Fryzjer ważna rzecz



Często słyszę, że podtrzymywane ciąże są przenoszone. Zresztą przy Myszce tona magnezu tak mi wyciszyła skurcz, że też przenosiłam
właśnie już odstawiłam magnez - ale jak pisałam, jeszcze żadnego skurczu nie odczułam
A co do Witoldzika - mam teorię, opartą na obserwacjach znajomych, że jak mama jest spokojna - dziecko to czuje i też jest spokojne
MademoiselleB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 12:19   #2320
bianca30
Raczkowanie
 
Avatar bianca30
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 381
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez MademoiselleB Pokaż wiadomość
ja i chciałabym i boję się
ale w środę mam jeszcze fryzjera - wiec liczę, że poczeka, termin mam za tydzień, a jeszcze żadnego skurczu nie czułam, jedyne co to brzuch mi się opuścił
Ja też bym chciała a z drugiej strony boję się jak nie wiem co. I wydaje mi się, że jeszcze tyle muszę zrobić zanim Jasiek się urodzi. Mój mąż się niecierpliwi bo już tydzień urlopu mu zleciał a tu nic hehe. Zobaczymy.
Datowo to teraz już może się dziac. Zalezalo mi tylko żeby wczoraj nie urodzić bo nie dość, że niedziela (len) to jeszcze 13-ty hihi. Teraz mi się marzy 18-ty bo by miał dwie ósemki w dacie urodzin jak każde z nas. Ale tylko takie gdybanie.

Co do spokojnosci to ja taką bylam przez większość ciąży. Ale ostatnie tyg stresuje się i wkurzam byle czym i młody też to pewnie czuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bianca30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 12:49   #2321
MademoiselleB
Raczkowanie
 
Avatar MademoiselleB
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 245
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez bianca30 Pokaż wiadomość
Ja też bym chciała a z drugiej strony boję się jak nie wiem co. I wydaje mi się, że jeszcze tyle muszę zrobić zanim Jasiek się urodzi. Mój mąż się niecierpliwi bo już tydzień urlopu mu zleciał a tu nic hehe. Zobaczymy.
Datowo to teraz już może się dziac. Zalezalo mi tylko żeby wczoraj nie urodzić bo nie dość, że niedziela (len) to jeszcze 13-ty hihi. Teraz mi się marzy 18-ty bo by miał dwie ósemki w dacie urodzin jak każde z nas. Ale tylko takie gdybanie.

Co do spokojnosci to ja taką bylam przez większość ciąży. Ale ostatnie tyg stresuje się i wkurzam byle czym i młody też to pewnie czuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moj mąż ma urlop od soboty wiec też fajnie by było, żeby się wstrzeliła - muszę chyba z córką poważna rozmowę przeprowadzić
MademoiselleB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-14, 13:46   #2322
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Tez ogólnie nie narzekam na Witoldzika (Tfu, tfu, tfu odpukać)



Fryzjer ważna rzecz



Często słyszę, że podtrzymywane ciąże są przenoszone. Zresztą przy Myszce tona magnezu tak mi wyciszyła skurcz, że też przenosiłam
No właśnie, wiec naprawdę barrrdzooo chciałabym żeby sie zaczęło zanim zaczną wywoływać przed tp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Gbs po raz drugi ujemny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 14:37   #2323
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Ja luteiny już nie biorę.. Ale magnez jeszcze tak. Także ciekawe co i mnie czeka 😂
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 16:23   #2324
buena
Wtajemniczenie
 
Avatar buena
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 708
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Hej☺
Najpierw chciałam pogratulować nowym mamusiom,🌷🌻😊
Yabadabadoo co do podnoszenia główki przez noworodka,to jest naturalny odruch,który niebawem zaniknie.
Mój nastrój raz lepszy raz gorszy,staram się jakoś trzymać w ryzach,bo jak popuszczę,to katastrofa😬Z Leonem już drugi dzień byłam na spacerze.Oczywiście wszyscy pytają,zaglądają,gratuluj ą,nie można spokojnie pospacerować😉.
Mój maluszek też ma żółtaczkę,ale położna kazała obserwować.Jeśli zrobiłby się cały żółty lub zażółcą mu się białka w oczach,to na IP mamy jechać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Dziewczyny jak chcecie rodzić,to sprzątającie pod kanapa.Trzeba ją przesunąć i takie tam😁.Potem iść na jakiś koncercik z okazji dni waszego miasta,postać,pochodzić i potem o 1 w nocy obudzić się z mokrymi majtami😉.Tak to u mnie poszło.Szkosa tylko,że później samo już iść nie chciało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 17:29   #2325
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Chyba mamy przerwe chwilke, moze sie sypniemy we wtorek, bedziemy WNIEBIOWZIETE

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha to jest plan!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 17:45   #2326
bianca30
Raczkowanie
 
Avatar bianca30
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 381
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Buena, to ja mam jutro wiejski festyn z disco polo w tle niedaleko siebie. 😉😁 Miałam nie jechać, ale w tej sytuacji może się skusze 👍😝 co do chodzenia to wydaje mi się, że cała ciążę dużo chodziłam. Do pracy, z pracy, na spacery. Dużo też po schodach. Widocznie mój mały przyzwyczaił się i go to już nie rusza. Podobnie jak sprzątanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bianca30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 17:50   #2327
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
Ja luteiny już nie biorę.. Ale magnez jeszcze tak. Także ciekawe co i mnie czeka 😂
Ja magnezu nie bralam w ogole, luteiny , no spy i scopolanu nie biore od 37+0
Cytat:
Napisane przez buena Pokaż wiadomość
Hej☺
Najpierw chciałam pogratulować nowym mamusiom,🌷🌻😊
Yabadabadoo co do podnoszenia główki przez noworodka,to jest naturalny odruch,który niebawem zaniknie.
Mój nastrój raz lepszy raz gorszy,staram się jakoś trzymać w ryzach,bo jak popuszczę,to katastrofa😬Z Leonem już drugi dzień byłam na spacerze.Oczywiście wszyscy pytają,zaglądają,gratuluj ą,nie można spokojnie pospacerować😉.
Mój maluszek też ma żółtaczkę,ale położna kazała obserwować.Jeśli zrobiłby się cały żółty lub zażółcą mu się białka w oczach,to na IP mamy jechać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Dziewczyny jak chcecie rodzić,to sprzątającie pod kanapa.Trzeba ją przesunąć i takie tam😁.Potem iść na jakiś koncercik z okazji dni waszego miasta,postać,pochodzić i potem o 1 w nocy obudzić się z mokrymi majtami😉.Tak to u mnie poszło.Szkosa tylko,że później samo już iść nie chciało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo to jutro jade na obchody BW koniecznie ma byc koncert i kabaret wieczorem

Sent from my ALE-L21 using Wizaz Forum mobile app
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 17:58   #2328
buena
Wtajemniczenie
 
Avatar buena
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 708
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

No to jutro najpierw impreza na festynie a później porodówka😁.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 19:36   #2329
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez buena Pokaż wiadomość
No to jutro najpierw impreza na festynie a później porodówka😁.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Noo, brat mnie jeszcze zaprasza na kajaki hahhaha, ale chyba podziekuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Ktora z Was pierze w PROSZKU lovela i jak opinie? Zauwazylam ze ma mniejsze dozowanie sugerowane niz dzidzius i bobini, a w tesco jest po 8,80zl/kg i sie zastanawiam czy kupic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-14, 19:53   #2330
buena
Wtajemniczenie
 
Avatar buena
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 708
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Noo, brat mnie jeszcze zaprasza na kajaki hahhaha, ale chyba podziekuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Ktora z Was pierze w PROSZKU lovela i jak opinie? Zauwazylam ze ma mniejsze dozowanie sugerowane niz dzidzius i bobini, a w tesco jest po 8,80zl/kg i sie zastanawiam czy kupic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Używam jelpa,z którego jestem zadowolona,póki co.Kiedyś używałam też loveli i z tego,co pamiętam też był ok.Pewnie i tym razem w końcu go kupię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 20:07   #2331
we00
Rozeznanie
 
Avatar we00
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 536
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Ja używam proszku lovela i jestem bardzo zadowolona. Nawet jak są jakieś plamy to wsypuję do miski i moczę godzinkę, dwie i plamy schodzą. Tak więc ja mogę polecić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
we00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 20:57   #2332
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Witam
W sobotę o 10.10 przyszedł na świat nasz synek Antoni
2990g, 52cm

U nas wszystko dobrze. Dzis wróciliśmy do domu
Dziewczyny zakochane a ja nie mogę powstrzymać łez wzruszenia kiedy patrzę na moją 4
Pozdrawiam wszystkie. Jak się ogarnę to napiszę o porodzie
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 21:06   #2333
MademoiselleB
Raczkowanie
 
Avatar MademoiselleB
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 245
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
Witam
W sobotę o 10.10 przyszedł na świat nasz synek Antoni
2990g, 52cm

U nas wszystko dobrze. Dzis wróciliśmy do domu
Dziewczyny zakochane a ja nie mogę powstrzymać łez wzruszenia kiedy patrzę na moją 4
Pozdrawiam wszystkie. Jak się ogarnę to napiszę o porodzie

Gratulacje
MademoiselleB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 22:43   #2334
bianca30
Raczkowanie
 
Avatar bianca30
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 381
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
Witam
W sobotę o 10.10 przyszedł na świat nasz synek Antoni
2990g, 52cm

U nas wszystko dobrze. Dzis wróciliśmy do domu
Dziewczyny zakochane a ja nie mogę powstrzymać łez wzruszenia kiedy patrzę na moją 4
Pozdrawiam wszystkie. Jak się ogarnę to napiszę o porodzie
Gratulacje! Dużo zdrowia i siły bo radości macie co nie miara. 😍 Odpoczywajcie w domku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bianca30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 05:35   #2335
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Hej Sloneczka dzis zaplanowany dzialking, moze pielenie roslin wywoluje naturalnie porod??? Hahahaha nie wiecie moze ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 08:04   #2336
bianca30
Raczkowanie
 
Avatar bianca30
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 381
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Hej.
Hanala powodzenia w takim razie! Oby poszło po Twojej myśli. 👍
Ja wczoraj ucielam sobie drzemkę między 20-21sza. Tak mnie ścięło, że hej. Potem kolacja po 21-szej bo jakoś tasiemiec mnie dopadł. A na koniec dnia spacer z mężem o 22-giej. Super była pogoda więc fajnie się chodziło. Poszłam spać ok drugiej. Nic jednak na razie mnie nie rusza. :co jest?:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bianca30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 08:13   #2337
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Witam koleżanki sierpniówki,odwiedzam Was z wątku październikowek
Przychodze z głupim pyt.czy ma ktoras z Was do odsprzedania Luteine 100 mg dowcipną? Zostalam na lodzie bo lekarza mam na urlopie az do poczatku wrzesnia.

Przy okazji gratuluje każdej mamusi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 08:37   #2338
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez holly123456 Pokaż wiadomość
Witam koleżanki sierpniówki,odwiedzam Was z wątku październikowek
Przychodze z głupim pyt.czy ma ktoras z Was do odsprzedania Luteine 100 mg dowcipną? Zostalam na lodzie bo lekarza mam na urlopie az do poczatku wrzesnia.

Przy okazji gratuluje każdej mamusi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam sporo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 08:37   #2339
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
Witam
W sobotę o 10.10 przyszedł na świat nasz synek Antoni
2990g, 52cm

U nas wszystko dobrze. Dzis wróciliśmy do domu
Dziewczyny zakochane a ja nie mogę powstrzymać łez wzruszenia kiedy patrzę na moją 4
Pozdrawiam wszystkie. Jak się ogarnę to napiszę o porodzie
Jeszcze raz gratuluje
Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Hej Sloneczka dzis zaplanowany dzialking, moze pielenie roslin wywoluje naturalnie porod??? Hahahaha nie wiecie moze ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śmiem wątpić
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 08:49   #2340
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Sierpniówki 2017 cz.5 - porodówka

Witam
Ja od wczorajszego wieczora walczę z nawalem. Antos przez dwie pierwsze doby wisiał na piersi nieustannie. Myślę że był głodny. Czekałam na produkcję i teraz masakra
A teraz jak się najada to ładnie spi.
Hanala, Bianca
Widzę że aktywnie czekanie na porod. Jeśli macie energię to czemu nie, każdy sposób jest dobry.
Judka


Dzis święto to mąż w domu. Jutro ma jeszcze jeden dzień okolicznościowy . Jeśli będę się dobrze czuła to w czwartek zostaje sama z moim stadkiem właściwie wszystko zależy od tego czy nawał minie

Miłego dnia
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 22:18:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.