Watek plotkowy perfumowy część 2 - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-21, 17:24   #3481
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
połączyć wysyłkę z Helicrissem, jak się W KOŃCU rozbierze
O, to jak jest taka opcja, to ja poczekam na róże u Ciebie.

Mam u Was obu już przesyłkę, ale żeby teraz zrobić przelew na AA plus roza musiałabym isc do wplatomatu, len wewnętrzny wygral😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 18:22   #3482
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 773
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Może jednak ktoś się skusi na letnio-jesienny zapach kocankowo-rozmarynowo-cytrusowy?
Nie chcę brać za dużo ml w ciemno, bo zaliczyłam w ten sposób już kilka wtop perfumowych, głównie z Artisanami ale lubię kocankę i jeżeli w tym wydaniu też mi przypasuje, to później domówiłabym jeszcze odlewkę 5-10 ml zależnie od stopnia spodobania się. Często w ten sposób kupowałam na fb, najpierw mała odlewka, jak jest fajnie to bierzemy kolejną
PS Możesz też spróbować rozebrać część Helicrissa na fb, kilka Wizażanek tak robi - jednocześnie rozbiórka tutaj i tam.

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2017-08-21 o 18:37
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 22:27   #3483
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
O, to jak jest taka opcja, to ja poczekam na róże u Ciebie.

Mam u Was obu już przesyłkę, ale żeby teraz zrobić przelew na AA plus roza musiałabym isc do wplatomatu, len wewnętrzny wygral😀
OK, ale u Karinka musi się róża rozebrać, żeby moja mogła się zacząć rozbierać
Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Nie chcę brać za dużo ml w ciemno, bo zaliczyłam w ten sposób już kilka wtop perfumowych, głównie z Artisanami ale lubię kocankę i jeżeli w tym wydaniu też mi przypasuje, to później domówiłabym jeszcze odlewkę 5-10 ml zależnie od stopnia spodobania się. Często w ten sposób kupowałam na fb, najpierw mała odlewka, jak jest fajnie to bierzemy kolejną
PS Możesz też spróbować rozebrać część Helicrissa na fb, kilka Wizażanek tak robi - jednocześnie rozbiórka tutaj i tam.
Na FB na razie nie chcę. Co do dobierania to raczej nie będzie opcji, bo chcę rozebrać całe 80ml, żeby zamówić zapach, a potem ze swoich 20 już nic nie oddam
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 08:55   #3484
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja chciałam Wood Sage, ale też niedostępna.
Se mogłaś mimozę wziąć, a nie moje róże

Dzię dobry Tak, zamierzam otworzyć rozbiórkę jak zamknę Guerlainową, czyli początek września. Mogłabyś połączyć wysyłkę z Helicrissem, jak się W KOŃCU rozbierze

Może jednak ktoś się skusi na letnio-jesienny zapach kocankowo-rozmarynowo-cytrusowy?
To mi pasuje, wrzesień już tuż tuż.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 10:52   #3485
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 773
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
OK, ale u Karinka musi się róża rozebrać, żeby moja mogła się zacząć rozbierać

Na FB na razie nie chcę. Co do dobierania to raczej nie będzie opcji, bo chcę rozebrać całe 80ml, żeby zamówić zapach, a potem ze swoich 20 już nic nie oddam
Szkoda, bo widzę że szybko się rozchodzą brakujące ml u Wizażanek na fb mających jednocześnie rozbiórkę tutaj i tam.
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 14:57   #3486
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Wachalyscie LVEB Eclat? Jak to to pachnie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 15:36   #3487
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Wachalyscie LVEB Eclat? Jak to to pachnie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wcale nie taki Eclat są już do kupienia w Sephorze. Jest delikatnie lżejszy od edp, ale wg to ta wersja powinna się nazywać jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-22, 16:15   #3488
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Szkoda, bo widzę że szybko się rozchodzą brakujące ml u Wizażanek na fb mających jednocześnie rozbiórkę tutaj i tam.

Zastanawiam sie, jak można rozbierać coś jednocześnie w dwóch miejscach. Jak sie rozbierze tam, i tu, to co, połowie osób odmówić? A sama, jakbym była zainteresowana wzięciem udziąlu w takiej rozbiórce, to czułabym sie nie teges, wiedząc, że ta sama flaszka jest rozbierana gdzie indziej, bo jaką miałabym pewnosc, ze załapałam sie na mililitry? Zwłaszcza, że z fb nie korzystam. Dwie rozbiórki naraz to rozumiem, ale rozbiór tej samej flaszki w dwóch (lub nawet więcej) miejscach - tego nie ogarniam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 17:14   #3489
robinson
Zadomowienie
 
Avatar robinson
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 121
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie, jak można rozbierać coś jednocześnie w dwóch miejscach. Jak sie rozbierze tam, i tu, to co, połowie osób odmówić? A sama, jakbym była zainteresowana wzięciem udziąlu w takiej rozbiórce, to czułabym sie nie teges, wiedząc, że ta sama flaszka jest rozbierana gdzie indziej, bo jaką miałabym pewnosc, ze załapałam sie na mililitry? Zwłaszcza, że z fb nie korzystam. Dwie rozbiórki naraz to rozumiem, ale rozbiór tej samej flaszki w dwóch (lub nawet więcej) miejscach - tego nie ogarniam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A w ogóle regulamin rozbiórek pozwala na takie rozbieranie? (w sensie rozbieranie jednej flaszki na wizazu i gdzieś indziej) coś mi się kojarzy że kiedyś jedna dziewczyna tak rozbierała i dostała bęcki od modki za to... ale teraz jak piszecie że tak wiele robi to już sama nie wiem czy to nie było jednak na innym forum

Słuchajcie przed chwilą padłam, wiele potrafię sobie wytłumaczyć, sama nie zawsze poprawiam jak ktoś mówi "perfuma" zwłaszcza jak to jest starsza osoba albo totalny laik (taki co to jedną flaszkę morduje przez 3 lata i ma generalnie w jak owa "perfuma" pachnie, byle była...) ale kiedy ekskluzywna niszowa perfumeria tak zaczyna opis jednego zapachu (który ma na calu zachęcić do zakupu) to wszystkie członki na podłogę z hukiem opadają
A zaczyna się tak: "Perfuma przypominająca bardziej zjawisko niż zwykły zapach ... " i po takim wstępie to w sumie nie interesuje mnie na czym owo zjawisko polega.

http://www.moncredo.pl/perfumy/molecule-234-38.html
Zapisz
__________________
Zapisz
robinson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 17:35   #3490
karinek87
Zadomowienie
 
Avatar karinek87
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 574
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie, jak można rozbierać coś jednocześnie w dwóch miejscach. Jak sie rozbierze tam, i tu, to co, połowie osób odmówić? A sama, jakbym była zainteresowana wzięciem udziąlu w takiej rozbiórce, to czułabym sie nie teges, wiedząc, że ta sama flaszka jest rozbierana gdzie indziej, bo jaką miałabym pewnosc, ze załapałam sie na mililitry? Zwłaszcza, że z fb nie korzystam. Dwie rozbiórki naraz to rozumiem, ale rozbiór tej samej flaszki w dwóch (lub nawet więcej) miejscach - tego nie ogarniam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To polega na tym, że jak rozbiórka nie idzie na wizażu to siłą rzeczy więcej zostaje w puli rozbierającego. Po zakończonej rozbiórce na wizażu już nikomu nic do tego co zrobisz ze swoją pulą. Możesz rozlać mililitry np. na fb czy gdziekolwiek indziej. Przynajmniej ja tak to rozumiem i takie rozwiazanie chyba nie jest nielegalne. Jak mam chętnych na ml poza wizażem to zwiększam swoją pulę ml o tą ilość i po skończonej rozbiórce na wizażu dopiero rozlewam. Inna sprawa, że na fb szybciej się rozchodzą ml niż na wizażu.. może tam jest po prostu więcej użytkowników?
__________________
Zaprasz am do wymiany!

wymiana kosmetyczna

wymiana książkowa

fragrantica
karinek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 18:23   #3491
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Wcale nie taki Eclat są już do kupienia w Sephorze. Jest delikatnie lżejszy od edp, ale wg to ta wersja powinna się nazywać jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale lzejszy od terazniejszej wersji EDP czy tego mocarza sprzed reformulacji?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-22, 18:24   #3492
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ale lzejszy od terazniejszej wersji EDP czy tego mocarza sprzed reformulacji?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobre pytanie chyba podobny do obecnej wersji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 18:29   #3493
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Dobre pytanie chyba podobny do obecnej wersji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To w takim razie ruszam na testy jutro do Sephory

Dziewczyny tak sobie pomyslalam, ze moze by warto bylo zrobic watek analogiczny do sprzedazy ale w druga strone czyli "Chetnie odkupie"? Napewno spora czesc z Was nie wystawiala flaszek na straganik a moze sie okazac ze ktos takowych akurat bedzie szukal a i Wy bedziecie chetne poslac je w swiat

Co o tym myslicie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 18:38   #3494
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
To w takim razie ruszam na testy jutro do Sephory

Dziewczyny tak sobie pomyslalam, ze moze by warto bylo zrobic watek analogiczny do sprzedazy ale w druga strone czyli "Chetnie odkupie"? Napewno spora czesc z Was nie wystawiala flaszek na straganik a moze sie okazac ze ktos takowych akurat bedzie szukal a i Wy bedziecie chetne poslac je w swiat

Co o tym myslicie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dla mnie super pomysl ja wole wlasnie takie jak ktos szuka wtedy kombinuje czy pozbyc sie flakonu czy nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 18:43   #3495
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

A ja bym chętnie porozbierala na fb bo mam dużo takich zapachów które bym chciała mieć ale nie potrzebuje dużych pojemności. A wolę jednak flakony od odlewek. No ale sama nie wiem czy podolam z takim przedsiewzieciem 😃 na tamtych grupach widzę że prywatni użytkownicy sprzedają swoje ml

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 19:06   #3496
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez karinek87 Pokaż wiadomość
To polega na tym, że jak rozbiórka nie idzie na wizażu to siłą rzeczy więcej zostaje w puli rozbierającego. Po zakończonej rozbiórce na wizażu już nikomu nic do tego co zrobisz ze swoją pulą. Możesz rozlać mililitry np. na fb czy gdziekolwiek indziej. Przynajmniej ja tak to rozumiem i takie rozwiazanie chyba nie jest nielegalne. Jak mam chętnych na ml poza wizażem to zwiększam swoją pulę ml o tą ilość i po skończonej rozbiórce na wizażu dopiero rozlewam. Inna sprawa, że na fb szybciej się rozchodzą ml niż na wizażu.. może tam jest po prostu więcej użytkowników?

No tak, ale to PO skończonej rozbiórce na wizażu - to rozumiem, jest ok, bo faktycznie nikomu nic do tego, co zrobie ze swoimi mililitrami. Jeśli tylko na fb nie ma takich ograniczeń, że rozbiór musi być do 2 tyg. od zakupu - nie wiem, bo nie korzystam. Ale zrozumiałam, że ta rozbiórka leci JEDNOCZEŚNIE na dwóch portalach.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
To w takim razie ruszam na testy jutro do Sephory

Dziewczyny tak sobie pomyslalam, ze moze by warto bylo zrobic watek analogiczny do sprzedazy ale w druga strone czyli "Chetnie odkupie"? Napewno spora czesc z Was nie wystawiala flaszek na straganik a moze sie okazac ze ktos takowych akurat bedzie szukal a i Wy bedziecie chetne poslac je w swiat

Co o tym myslicie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pomysł w teorii fajny, w praktyce nie jestem pewna, czy to będzie fungować. Ja po kilku niefajnych doświadczeniach na pewno nie mam zamiaru się "wyrywać" i oferować komuś swoich flakonów, nawet jeśli ta osoba pisze, że szuka. Kilka razy próbowałam - w dobrej wierze! - i zostałam potraktowana jak jakiś natręt i oszust, co to wciska niechciany towar... Właśnie tego nie potrafie zrozumieć, że ludzie piszą, że czegoś szukają, a jak sie im to oferuje, to spuszczają cię na drzewo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 21:39   #3497
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

dziewczyny proszę o opinie :P
Amor Amor klasyczny c/a LVEB Intense, co o nich myślicie i który wybrać?
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 22:10   #3498
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Wąchałyście już nową wersję miss dior 2017? Sa jakieś wyraźne różnice między nową a 2012?





Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Wcale nie taki Eclat są już do kupienia w Sephorze. Jest delikatnie lżejszy od edp, ale wg to ta wersja powinna się nazywać jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakieś wyraźne różnice w nutach są? On w grupie orientalno-kwiatowej, więc pewnie juz nie jest taki gourmand?

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
dziewczyny proszę o opinie :P
Amor Amor klasyczny c/a LVEB Intense, co o nich myślicie i który wybrać?
Miałam amora i to moja zmora Zresztą sama wiesz, że chciałam się ich pozbyć :P Amora kupisz sobie zawsze tanio nawet na all, bo moim zdaniem to zapach jakich wiele. Jeśli dobra okazja to ja bym brała LVEB bezapelacyjnie

Edytowane przez Eneajla
Czas edycji: 2017-08-22 o 22:18
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 09:13   #3499
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 773
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez karinek87 Pokaż wiadomość
To polega na tym, że jak rozbiórka nie idzie na wizażu to siłą rzeczy więcej zostaje w puli rozbierającego. Po zakończonej rozbiórce na wizażu już nikomu nic do tego co zrobisz ze swoją pulą. Możesz rozlać mililitry np. na fb czy gdziekolwiek indziej. Przynajmniej ja tak to rozumiem i takie rozwiazanie chyba nie jest nielegalne. Jak mam chętnych na ml poza wizażem to zwiększam swoją pulę ml o tą ilość i po skończonej rozbiórce na wizażu dopiero rozlewam. Inna sprawa, że na fb szybciej się rozchodzą ml niż na wizażu.. może tam jest po prostu więcej użytkowników?
Dla mnie takie rozwiązanie jest jak najbardziej ok, zwłaszcza że na Wizażu ostatnio zainteresowanie rozbiórkami trochę spadło i spójrzmy na to z tej strony - gdyby nie fb część flaszek w ogóle nie zostałaby kupiona, bo na Wizażu poszła za mała ilość mililitrów. Tyczy się to szczególnie zapachów drogich lub niszowych i głównie takie perfumy Wizażanki rozbierają tutaj i na fb (w sposób najpierw kończę rozbiórkę tutaj, zaczynam robić odlewki tam). Sama nigdy nie byłam organizatorką rozbiórki, ale gdybym nie miała/ za mało chętnych na forum na jakieś niepopularne perfumy też szukałabym współkupujących gdzie indziej.

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Gdyby ktoś nie chciał rozbiórki w dwóch miejscach zawsze można też tylko wrzucić post na fb z pytaniem (nie rozbiórką) czy w ogóle w przyszłości ktoś byłby na dany zapach chętny i jaka byłaby cena za ml, a rozbiórkę tam zrobić po zakończonej na Wizażu. Ja mimo wszystko wolę rozbiórki na tym forum i mam do nich największe zaufanie, ale inne miejsca czasem się przydają.

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Pewnie niedługo na fb zrobię jakąś niewielką rozbiórkę zapachów L'Occitane, bo mam dużo unikatów od nich (jako, że lubię markę od lat) i większość setki, a na Wizażu odpada, bo na pewno nie są to zapachy kupione 2 tyg temu

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2017-08-23 o 09:34
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-23, 09:15   #3500
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Macie pozytywne doświadczenia z kupowaniem na rozbiórkach na fb? Tutaj jednak jest wszystko jasne, udokumentowane. Nie wchodzi osoba z ulicy rozebrac flaszke nie wiadomo skad.
Patrzyłam właśnie pod katem kupna odlewek forda, flaszki tam ktos 'załatwial' nie wiadomo skad, teraz już wszystkiego sa podrobki, widać na allegro fordy za stowe, zdjęcia też nie muszą być tej konkretnej butelki...
Bez sensu moje obawy pod tym wzgledem? 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 09:29   #3501
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 773
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Macie pozytywne doświadczenia z kupowaniem na rozbiórkach na fb? Tutaj jednak jest wszystko jasne, udokumentowane. Nie wchodzi osoba z ulicy rozebrac flaszke nie wiadomo skad.
Patrzyłam właśnie pod katem kupna odlewek forda, flaszki tam ktos 'załatwial' nie wiadomo skad, teraz już wszystkiego sa podrobki, widać na allegro fordy za stowe, zdjęcia też nie muszą być tej konkretnej butelki...
Bez sensu moje obawy pod tym wzgledem? 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na razie kupiłam na fb trzy razy, Malone, Lacroix i Kenzo, za każdym razem było ok, z Wizażu mam duuużo więcej odlewek i jednak wolę kupić tutaj, chyba że fb ma coś wyjątkowo interesującego dla mnie, zapachy wycofane, zielone niszaki etc.

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

PS Poza fb Wizażanki prowadzą też czasem te same rozbiórki co tutaj na portalu fragrantica
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 10:58   #3502
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Ja czekam na przesyłkę pierwszej paczki z odlewek fb. Też jestem ciekawa czy nie zostanę oszukana...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 12:19   #3503
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Ja się boję tych odlewek z fb :P


nikt nie testował nowej miss dior?
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 13:12   #3504
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Ja brałam udział w kilku rozbiórkach na fb i dwie organizowałam Zawsze biorę od zaufanych osób, nigdy od świeżynek, których nazwiska nawet nie znam i nie kojarzę, aby się często wypowiadała i brała udział w dyskusjach

Na Fordy byłam zapisana, po zapachu nie mam wątpliwości, że były to oryginały.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 20:02   #3505
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez robinson Pokaż wiadomość
Słuchajcie przed chwilą padłam, wiele potrafię sobie wytłumaczyć, sama nie zawsze poprawiam jak ktoś mówi "perfuma" zwłaszcza jak to jest starsza osoba albo totalny laik (taki co to jedną flaszkę morduje przez 3 lata i ma generalnie w jak owa "perfuma" pachnie, byle była...) ale kiedy ekskluzywna niszowa perfumeria tak zaczyna opis jednego zapachu (który ma na calu zachęcić do zakupu) to wszystkie członki na podłogę z hukiem opadają
A zaczyna się tak: "Perfuma przypominająca bardziej zjawisko niż zwykły zapach ... " i po takim wstępie to w sumie nie interesuje mnie na czym owo zjawisko polega.

http://www.moncredo.pl/perfumy/molecule-234-38.html
Niedawno o tym pisałam, w tym wątku
Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Pomysł w teorii fajny, w praktyce nie jestem pewna, czy to będzie fungować. Ja po kilku niefajnych doświadczeniach na pewno nie mam zamiaru się "wyrywać" i oferować komuś swoich flakonów, nawet jeśli ta osoba pisze, że szuka. Kilka razy próbowałam - w dobrej wierze! - i zostałam potraktowana jak jakiś natręt i oszust, co to wciska niechciany towar... Właśnie tego nie potrafie zrozumieć, że ludzie piszą, że czegoś szukają, a jak sie im to oferuje, to spuszczają cię na drzewo
Kompletnie niezrozumiałe i przykre zachowanie.
Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Gdyby ktoś nie chciał rozbiórki w dwóch miejscach zawsze można też tylko wrzucić post na fb z pytaniem (nie rozbiórką) czy w ogóle w przyszłości ktoś byłby na dany zapach chętny i jaka byłaby cena za ml, a rozbiórkę tam zrobić po zakończonej na Wizażu. Ja mimo wszystko wolę rozbiórki na tym forum i mam do nich największe zaufanie, ale inne miejsca czasem się przydają.
Przy niszowcach to jest raczej niewykonalne, chyba że ktoś ma dużo kasy i może założyć.
Załóżmy, że zostało mi 30ml drogiego zapachu i nie ma już chętnych. Kończę tutaj rozbiórkę, ale za te dodatkowe 30ml muszę założyć, a są to często duże pieniądze. Nie mam pewności, że rozbiorą się one na FB, a zostać z nimi i bez kasy to tak kiepsko.

Napisałam na FB, że robię tutaj rozbiórkę Helicriss i podałam link, ale coś chętnych dalej nie ma.
Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Pewnie niedługo na fb zrobię jakąś niewielką rozbiórkę zapachów L'Occitane, bo mam dużo unikatów od nich (jako, że lubię markę od lat) i większość setki, a na Wizażu odpada, bo na pewno nie są to zapachy kupione 2 tyg temu
A które będziesz rozbierać?
Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Macie pozytywne doświadczenia z kupowaniem na rozbiórkach na fb? Tutaj jednak jest wszystko jasne, udokumentowane. Nie wchodzi osoba z ulicy rozebrac flaszke nie wiadomo skad.
Patrzyłam właśnie pod katem kupna odlewek forda, flaszki tam ktos 'załatwial' nie wiadomo skad, teraz już wszystkiego sa podrobki, widać na allegro fordy za stowe, zdjęcia też nie muszą być tej konkretnej butelki...
Bez sensu moje obawy pod tym wzgledem? 😀
Z sensem
Ja pierwszy raz kupuję teraz odlewkę od osoby z grupy na FB. Nie znam jej, muszę zaufać, że wyśle. Średnio mi się podoba, że nie mam zdjęcia, paragonu, o konkretne rozliczenie musiałam sama prosić, cena za ml jest nieprecyzyjna i tak dalej. Wolę sztywne zasady, które są tutaj.
No, ale zależy mi na dwóch odlewkach, także... Zobaczymy.
Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
PS Poza fb Wizażanki prowadzą też czasem te same rozbiórki co tutaj na portalu fragrantica
W jakim sensie te same?
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja brałam udział w kilku rozbiórkach na fb i dwie organizowałam Zawsze biorę od zaufanych osób, nigdy od świeżynek, których nazwiska nawet nie znam i nie kojarzę, aby się często wypowiadała i brała udział w dyskusjach
Ja jestem nowa na FB i nie kojarzę kto jest kim, więc biorę teraz od osoby, której kompletnie nie znam
Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
nikt nie testował nowej miss dior?
Ja dzisiaj byłam w Sephorze i miałam przetestować, ale jakoś zapomniałam.
Dawno się nie spotkałam z tak miłą obsługą. A może nawet nigdy. W innej Sephorze powiedziałam, że moja noga więcej nie postanie A tutaj panie miłe, nienarzucające się. Podeszły do mnie dopiero jak przetestowałam z dziesięć flaszek, dały bez problemu/bez zakupu próbkę.
Potem i tak coś kupiłam - za 10zł, a dostałam próbkę kremu gratis. Zwykle do tak małych zakupów nie dają nic.
Nigdy nie ciągnęło mnie do Coco Mademoiselle, ogólnie nie przepadam za Chanelami. Ale kilka dni temu w pracy coś mi przepięknie zapachniało, doleciało z korytarza do mojego pokoju. Frezje! Wyszłam na korytarz i przeprowadziłam wywiad. Okazało się, że to koleżanka rozpyliła CM No i dzisiaj poleciałam po próbkę edp Może się przekonam i może na mnie też będzie ładnie pachnieć? Może za jakiś czas rozbiorę? Kto wie
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 20:37   #3506
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Czy uwazacie, ze sugerowanie komus, ze flakon na rozbior moze kupic taniej to wymadrzanie sie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 20:46   #3507
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Ja czasami piszę u kogoś w wątku, że sa taniej
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 21:05   #3508
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 773
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Przy niszowcach to jest raczej niewykonalne, chyba że ktoś ma dużo kasy i może założyć.
Załóżmy, że zostało mi 30ml drogiego zapachu i nie ma już chętnych. Kończę tutaj rozbiórkę, ale za te dodatkowe 30ml muszę założyć, a są to często duże pieniądze. Nie mam pewności, że rozbiorą się one na FB, a zostać z nimi i bez kasy to tak kiepsko.

Napisałam na FB, że robię tutaj rozbiórkę Helicriss i podałam link, ale coś chętnych dalej nie ma.

A które będziesz rozbierać?

Ja pierwszy raz kupuję teraz odlewkę od osoby z grupy na FB. Nie znam jej, muszę zaufać, że wyśle. Średnio mi się podoba, że nie mam zdjęcia, paragonu, o konkretne rozliczenie musiałam sama prosić, cena za ml jest nieprecyzyjna i tak dalej. Wolę sztywne zasady, które są tutaj.
No, ale zależy mi na dwóch odlewkach, także... Zobaczymy.
Fakt, że często trzeba założyć wtedy kasę za perfumy na rozbiórkę. Mam wrażenie (oby mylne) że jeszcze niedawno rozbiórki cieszyły się większą popularnością

Głównie mam limitki kwiatowców, kiedyś interesowało mnie wszystko co bzowe, różane, konwaliowe

Na razie na rozbiórkach fb się nie sparzyłam, ale wiadomo że różnie to bywa. Najgorzej tam jest chyba z czasem, można czekać i miesiąc, mam taką pracę że często wyjeżdżam na tłumaczenia i później odlewki gdzieś leżakują na poczcie, bo nie wiadomo kiedy przyjdą. Albo odbierają moi współpracownicy, zawsze się głowią co jest w tych kopertach, może jakieś łapówki lub młodsza siostra w domu, która lubi moje odlewki wylać na siebie

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2017-08-23 o 21:07
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 21:08   #3509
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Ja czasami piszę u kogoś w wątku, że sa taniej
Ja bym sie bardzo cieszyla jakby mi ktos napisal, ze cos taniej gdzies jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-23, 21:54   #3510
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Watek plotkowy perfumowy część 2

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość

Ja dzisiaj byłam w Sephorze i miałam przetestować, ale jakoś zapomniałam.
Dawno się nie spotkałam z tak miłą obsługą. A może nawet nigdy. W innej Sephorze powiedziałam, że moja noga więcej nie postanie A tutaj panie miłe, nienarzucające się. Podeszły do mnie dopiero jak przetestowałam z dziesięć flaszek, dały bez problemu/bez zakupu próbkę.
Potem i tak coś kupiłam - za 10zł, a dostałam próbkę kremu gratis. Zwykle do tak małych zakupów nie dają nic.
Nigdy nie ciągnęło mnie do Coco Mademoiselle, ogólnie nie przepadam za Chanelami. Ale kilka dni temu w pracy coś mi przepięknie zapachniało, doleciało z korytarza do mojego pokoju. Frezje! Wyszłam na korytarz i przeprowadziłam wywiad. Okazało się, że to koleżanka rozpyliła CM No i dzisiaj poleciałam po próbkę edp Może się przekonam i może na mnie też będzie ładnie pachnieć? Może za jakiś czas rozbiorę? Kto wie
Szkoda ze zapomniałaś, ehh, musze sama poczekać kiedy będę mogła i niuchnę miss. A madmłazelka jest fantastyczna, oprócz zapachu, bardzo lubię ją za trwałość (ponad 12 godzin na sucharku czyt wysuszonej skórze ), no ale przecież Chanel nie trzeba nikomu reklamować
Ostatnio właśnie myślałam sobie o czarnej Chanel i o piątce. Wiem, że piątce nie dałabym rady, ale jakoś nie moge wybić z głowy zapachu. To samo mam z hypnotic poison. Chyba brakuje mi takich rozwijających się zapachów, opowiadających jakąś historię, chyba znudziły mi się monotematycznie trwające zapachy (a teraz pełno takich właśnie), nuda, nuda wszędzie. A ja uwielbiam jak się zmieniają nuty głowy, serca i wyciszają z nutą bazy

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Czy uwazacie, ze sugerowanie komus, ze flakon na rozbior moze kupic taniej to wymadrzanie sie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że to luźna sugestia a nie żadne wymądrzanie
Ale żyjemy w takich czasach gdzie dużo ludzi widzi atak, bo dużo ludzi też atakuje.

Edytowane przez Eneajla
Czas edycji: 2017-08-23 o 21:55
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-17 20:12:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.