Czerwcowe mamusie 2017 cz. I - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-28, 07:17   #2131
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Święto dzisiaj bi miałam tylko jedna pobudke w nocy a rano o 8!! Aż nie wierzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 07:41   #2132
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Święto dzisiaj bi miałam tylko jedna pobudke w nocy a rano o 8!! Aż nie wierzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wow super



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 08:37   #2133
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Hej. Ja jak zwykle czytam Was na biezaco ale brak czasu na odpisywanie. Za to na fb jestem bardziej aktywna 😃
Moj maly teraz spi. Zdazylam sobie wlosy umyc, ogarnac sie, zjesc sniadanko a teraz siedze z kawka i ogladam pytanie na sniadanie. W nocy obudzil sie o 4 a zasnal dopiero przed 22 gdzie normalnoe przed 20 juz spi. No ale od wczoraj ma katar 😕biedny sie meczy, ja mu odciagam ale w nocy go to niezle wkurzalo. Zastanawiam.sie czy z katarkiem leciec do lekarza.
A co do gadania babc, mam, tesciowych. Mnie moja tesciowa wkurza bo probuje non stop mnie namowic na mm!!! Co jetem u niej to mo gada ze mo wspolczuje troche bo nie moge nic przy malym.zrobic (bo duzo czasu wisi na piersi), ze ona juz dla swietego spokoju by dala mm na moom miejscu. Jak moje aegumentu jej nie przekonuja- ze to moj wymarzony synek i czemu mam mu odebrac to co najlepsze, ze mam pokarm i wazniejszy jest on a nie posprzatane mieszkanie to namawia abym co 2 karmienie dala mm 😤nosz kurde! Ale wiem czemu tak gada. Ona die boi ze moj Marcel stale glodny jest. Bo jej corka nakarmila w 15 min i miala " spokoj na 2h". Wkurza mnie to. Wrrrrr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 08:55   #2134
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Święto dzisiaj bi miałam tylko jedna pobudke w nocy a rano o 8!! Aż nie wierzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo Jerzyk oby tak dalej
Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
Hej. Ja jak zwykle czytam Was na biezaco ale brak czasu na odpisywanie. Za to na fb jestem bardziej aktywna 😃
Moj maly teraz spi. Zdazylam sobie wlosy umyc, ogarnac sie, zjesc sniadanko a teraz siedze z kawka i ogladam pytanie na sniadanie. W nocy obudzil sie o 4 a zasnal dopiero przed 22 gdzie normalnoe przed 20 juz spi. No ale od wczoraj ma katar 😕biedny sie meczy, ja mu odciagam ale w nocy go to niezle wkurzalo. Zastanawiam.sie czy z katarkiem leciec do lekarza.
A co do gadania babc, mam, tesciowych. Mnie moja tesciowa wkurza bo probuje non stop mnie namowic na mm!!! Co jetem u niej to mo gada ze mo wspolczuje troche bo nie moge nic przy malym.zrobic (bo duzo czasu wisi na piersi), ze ona juz dla swietego spokoju by dala mm na moom miejscu. Jak moje aegumentu jej nie przekonuja- ze to moj wymarzony synek i czemu mam mu odebrac to co najlepsze, ze mam pokarm i wazniejszy jest on a nie posprzatane mieszkanie to namawia abym co 2 karmienie dala mm 😤nosz kurde! Ale wiem czemu tak gada. Ona die boi ze moj Marcel stale glodny jest. Bo jej corka nakarmila w 15 min i miala " spokoj na 2h". Wkurza mnie to. Wrrrrr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie wiem jak można kogoś namawiać na mm, gdy pokarm jest i ten ktoś chce karmić.
U mnie też wszędzie rady. Jak jeszcze starsze osoby coś mówią, to olewam, ale jak młodzi rodzice z radami wyskakują, to mnie szlag trafia. Ostatnio spotkałam córkę znajomej. Dziecko w wieku mojej Hani urodziła w wieku 17 lat. Opatuliła ją w bluzę, kurtkę, czapkę. My w cienkich bluzkach z długim rękawem, bo tylko lekko wiało, Tymek bodziaku i w dresie. Ona z tekstem "przykryjcie go, bo zmarznie". Śmiać mi się chciało, że mnie poucza Przejeżdzął starszy pan i słysząc to mówi do nas "nie przegrzewać, zimny chów"

Wróciliśmy już ze spaceru i z Lidla. Obkupiłam Hanię w dresy, bluzy, leginsy.

W nocy znów spałam z dwójką dzieci tzn. nie spałam
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 09:03   #2135
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Rady rady rady wrrrr też mnie złości jak ktoś mi mówi albo narzuca co mam robić!
Ale i karmieniu to w szoku jestem , jak by to było w odwrotną stronę to ok. Bo pokarm jest a Ty chcesz mm ale nie jak Ty chcesz karmić a ktoś Ci okazuje mm dawać szok! Mleko mamy najcenniejsze jest jeśli tylko można karmić i jest czym to ja nie rozumiem.

Moja maruda bardzo bąki idą jeszcze cholera przez noc zrobiło jej się odparzenie albo bardziej obtarcie na faudce na nodze od pampersa posmarowałam jej Ale czerwone jak ogień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 10:48   #2136
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
Rady rady rady wrrrr też mnie złości jak ktoś mi mówi albo narzuca co mam robić!
Ale i karmieniu to w szoku jestem , jak by to było w odwrotną stronę to ok. Bo pokarm jest a Ty chcesz mm ale nie jak Ty chcesz karmić a ktoś Ci okazuje mm dawać szok! Mleko mamy najcenniejsze jest jeśli tylko można karmić i jest czym to ja nie rozumiem.

Moja maruda bardzo bąki idą jeszcze cholera przez noc zrobiło jej się odparzenie albo bardziej obtarcie na faudce na nodze od pampersa posmarowałam jej Ale czerwone jak ogień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj maż mowi ze jego mama chce malego chyba utuczyc bo dla niej jest za drobny. A poza tym boi sie ze jest glodzony przeze mnie i ma za maly zoladek bo za malo pokarmu dostaje. Nosz kurde. Wkurza mnie to bo gdtby byl głodny to hy plakal tak? Nie przybieralby prawidłowo na wadze itd. Ehhh
A co do mlodych matek. Mnie tez juz podpadly szwagierki. Obie- ubuerz go, zimno mu, otul go, zamknij okno bo przewiew, i jeszcze 1 jak przychodzi to na sile chxe go wybudzic bo " jeszcze sie wyspi"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
Moj maż mowi ze jego mama chce malego chyba utuczyc bo dla niej jest za drobny. A poza tym boi sie ze jest glodzony przeze mnie i ma za maly zoladek bo za malo pokarmu dostaje. Nosz kurde. Wkurza mnie to bo gdtby byl głodny to hy plakal tak? Nie przybieralby prawidłowo na wadze itd. Ehhh
A co do mlodych matek. Mnie tez juz podpadly szwagierki. Obie- ubuerz go, zimno mu, otul go, zamknij okno bo przewiew, i jeszcze 1 jak przychodzi to na sile chxe go wybudzic bo " jeszcze sie wyspi"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
D9dam ze matka 2 dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 11:12   #2137
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Hej my wczoraj z mężem na spacerze z małym w jedna stronę spoko, gadanie do zabawek, spanie ale z powrotem już ryk, otwarlam lufcik i przez niego chciał oglądać świat i się wkurzał o ryk no to ręce raz Ja a raz mąż.. wszystko z naszych rak obserwował .. no taki czas nic nie zrobimy.. szkoda, ze nie można już na spacerówkę przeskoczyć
Później cyc i jechaliśmy na grila, drogę przespał a później gadał z zabawkami w wózku, ponosiły ciotki, wujki woziły jakiś cyc ululalam na rękach dwa razy z małym rykiem, cud

Ale malo spał i był marudny.. po 20 jechaliśmy do domu, znowu drzemka wiec był mega rozdrażniony ale dzielny.. kąpiel i cyc i zasnął o 22.. pospal dziś znowu lepiej.. 7 h ciągiem.. wstałam tylko 2 razy poklepać po pupie później pospal jeszcze 3 h


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-28, 11:22   #2138
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
Ja się nie mogę doczekać aż mała siądzie i do spacerówki ją właduję żeby sobie świat podziwiała. Teraz jest chusta ale nie wiem co będzie jak się pogoda zrypie.

Dzisiaj masz spotkanie z babką od chust?

Co za kobieta. Ludzie boją się tego co nowe, a starsi ludzie to już w ogóle. Wczoraj przyszłam z chustą do babci i oczywiście usłyszałam: o jaka biedna ty jesteś, jak ci tam ciasno, weź jej to poluzuj trochę, czemu nie ma sweterka, przecież ta chusta nie grzeje - a było z 25 stopni :/

A u nas tradycyjnie jak trzeba pilnie wyjść to mała śpi w najlepsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Póki co nie odwołała więc mam nadzieję że w końcu się uda ☺ Bo już mam dość pchania wózka jedną ręką a w drugiej trzymania dziecka. Teraz się tylko boje czy ogarniemy to wszystko 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 11:29   #2139
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

No miejmy nadzieję że tym razem już będziecie mieć chustę i nic nie wyskoczy kobiecie

Moja marudka od rana drzemka 15 minut i znowu marudzi ,już leżenie jest bee teraz chce świat pooglądać
Jemy cyca i jedziemy po szczepionki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 11:31   #2140
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

U nas od rana drzemanie. Godzinę na spacerze, teraz na moich rękach już pół godziny. Jesienny dzień
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 11:38   #2141
Aniaaa87
Rozeznanie
 
Avatar Aniaaa87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mrągowo\Dublin
Wiadomości: 839
GG do Aniaaa87
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Hej U mnie Piotruś jest taki jakby go wcale nie było za to starsze dzieciaki doprowadzają mnie do szału.Dobrze ze Maja już pojutrze do szkoły wraca bo chyba bym popadła w nerwice.Naprawde..Dopadła mnie ostatnio ta ciemna strona macierzyństwa i nie chce sie odczepić.Chodze tylko po domu i krzyczę.Wiecie najgorzej ze ja jestem z dziećmi 24h na dobę i nie ma babci ani nikogo kto mógłby chociaż na godzinę dać mi psychicznie odpocząć.Moj maz pracuje jak głupi i tez mnie nieraz tym wkurza bo jakby zarobił trochę mniej to tez by było dobrze.Pracoholizm jest jak każda inna choroba i krew mnie zalewa jak ktos mówi tekst typu,,ciesz sie ze tyle pracuje"albo ,,on taki pracowity jest "nosz kur... czasem czuje sie jak samotna matka.Ojjj wygadalam sie.Juz mi ciut lepiej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-28, 13:04   #2142
Daga825
Wtajemniczenie
 
Avatar Daga825
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2 459
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez Aniaaa87 Pokaż wiadomość
Hej U mnie Piotruś jest taki jakby go wcale nie było za to starsze dzieciaki doprowadzają mnie do szału.Dobrze ze Maja już pojutrze do szkoły wraca bo chyba bym popadła w nerwice.Naprawde..Dopadła mnie ostatnio ta ciemna strona macierzyństwa i nie chce sie odczepić.Chodze tylko po domu i krzyczę.Wiecie najgorzej ze ja jestem z dziećmi 24h na dobę i nie ma babci ani nikogo kto mógłby chociaż na godzinę dać mi psychicznie odpocząć.Moj maz pracuje jak głupi i tez mnie nieraz tym wkurza bo jakby zarobił trochę mniej to tez by było dobrze.Pracoholizm jest jak każda inna choroba i krew mnie zalewa jak ktos mówi tekst typu,,ciesz sie ze tyle pracuje"albo ,,on taki pracowity jest "nosz kur... czasem czuje sie jak samotna matka.Ojjj wygadalam sie.Juz mi ciut lepiej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakbyś opisała nasze życie 😋 czasem masakra chociaż niby jestem przyzwyczajona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Adatka zaczęłam czytać straszny wątek 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daga825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 13:10   #2143
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez Daga825 Pokaż wiadomość
Jakbyś opisała nasze życie 😋 czasem masakra chociaż niby jestem przyzwyczajona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Adatka zaczęłam czytać straszny wątek 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hahahaha



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 13:22   #2144
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
hahahaha



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba też poczytam 😃 ciekawe ile tam ktoa wymysla a ile pisze prawdę 😯

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 13:23   #2145
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Hej my wczoraj z mężem na spacerze z małym w jedna stronę spoko, gadanie do zabawek, spanie ale z powrotem już ryk, otwarlam lufcik i przez niego chciał oglądać świat i się wkurzał o ryk no to ręce raz Ja a raz mąż.. wszystko z naszych rak obserwował .. no taki czas nic nie zrobimy.. szkoda, ze nie można już na spacerówkę przeskoczyć
Później cyc i jechaliśmy na grila, drogę przespał a później gadał z zabawkami w wózku, ponosiły ciotki, wujki woziły jakiś cyc ululalam na rękach dwa razy z małym rykiem, cud

Ale malo spał i był marudny.. po 20 jechaliśmy do domu, znowu drzemka wiec był mega rozdrażniony ale dzielny.. kąpiel i cyc i zasnął o 22.. pospal dziś znowu lepiej.. 7 h ciągiem.. wstałam tylko 2 razy poklepać po pupie później pospal jeszcze 3 h


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tez juz bym chciała ją w spacerówkę wpakować a Wy o chuscie myślicie bo nie pamiętam?
Cytat:
Napisane przez Daga825 Pokaż wiadomość
Jakbyś opisała nasze życie 😋 czasem masakra chociaż niby jestem przyzwyczajona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Adatka zaczęłam czytać straszny wątek 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podrzuc link bo chyba za dobrze mi się śpi w nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 13:27   #2146
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez monika860902 Pokaż wiadomość
Hej. Ja jak zwykle czytam Was na biezaco ale brak czasu na odpisywanie. Za to na fb jestem bardziej aktywna 😃
Moj maly teraz spi. Zdazylam sobie wlosy umyc, ogarnac sie, zjesc sniadanko a teraz siedze z kawka i ogladam pytanie na sniadanie. W nocy obudzil sie o 4 a zasnal dopiero przed 22 gdzie normalnoe przed 20 juz spi. No ale od wczoraj ma katar 😕biedny sie meczy, ja mu odciagam ale w nocy go to niezle wkurzalo. Zastanawiam.sie czy z katarkiem leciec do lekarza.
A co do gadania babc, mam, tesciowych. Mnie moja tesciowa wkurza bo probuje non stop mnie namowic na mm!!! Co jetem u niej to mo gada ze mo wspolczuje troche bo nie moge nic przy malym.zrobic (bo duzo czasu wisi na piersi), ze ona juz dla swietego spokoju by dala mm na moom miejscu. Jak moje aegumentu jej nie przekonuja- ze to moj wymarzony synek i czemu mam mu odebrac to co najlepsze, ze mam pokarm i wazniejszy jest on a nie posprzatane mieszkanie to namawia abym co 2 karmienie dala mm 😤nosz kurde! Ale wiem czemu tak gada. Ona die boi ze moj Marcel stale glodny jest. Bo jej corka nakarmila w 15 min i miala " spokoj na 2h". Wkurza mnie to. Wrrrrr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj powiedziałabym coś, że nie potrzebujesz takich komentarzy. Przynajmniej mojej, ale to zależy od stosunków z teściową.

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Póki co nie odwołała więc mam nadzieję że w końcu się uda ☺ Bo już mam dość pchania wózka jedną ręką a w drugiej trzymania dziecka. Teraz się tylko boje czy ogarniemy to wszystko 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciekawa jestem jak pójdzie. Na pewno dasz radę.

Cytat:
Napisane przez Aniaaa87 Pokaż wiadomość
Hej U mnie Piotruś jest taki jakby go wcale nie było za to starsze dzieciaki doprowadzają mnie do szału.Dobrze ze Maja już pojutrze do szkoły wraca bo chyba bym popadła w nerwice.Naprawde..Dopadła mnie ostatnio ta ciemna strona macierzyństwa i nie chce sie odczepić.Chodze tylko po domu i krzyczę.Wiecie najgorzej ze ja jestem z dziećmi 24h na dobę i nie ma babci ani nikogo kto mógłby chociaż na godzinę dać mi psychicznie odpocząć.Moj maz pracuje jak głupi i tez mnie nieraz tym wkurza bo jakby zarobił trochę mniej to tez by było dobrze.Pracoholizm jest jak każda inna choroba i krew mnie zalewa jak ktos mówi tekst typu,,ciesz sie ze tyle pracuje"albo ,,on taki pracowity jest "nosz kur... czasem czuje sie jak samotna matka.Ojjj wygadalam sie.Juz mi ciut lepiej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja Cię rozumiem w 100%. Mój mąż chce iść do dodatkowej pracy. I ja mam mieszane uczucia. Zobaczymy jak to będzie. Kasa na mieszkanie potrzebna, ale mąż i tata potrzebny bardziej.
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 13:32   #2147
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Oj powiedziałabym coś, że nie potrzebujesz takich komentarzy. Przynajmniej mojej, ale to zależy od stosunków z teściową.



Ciekawa jestem jak pójdzie. Na pewno dasz radę.



Ja Cię rozumiem w 100%. Mój mąż chce iść do dodatkowej pracy. I ja mam mieszane uczucia. Zobaczymy jak to będzie. Kasa na mieszkanie potrzebna, ale mąż i tata potrzebny bardziej.
Moj tez ma chodzić do dodatkowej pracy. Nie bedzie go w domu 16h 😭 ale dzis sie okaze czy pojdzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 13:40   #2148
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Mój też jest o 19:00 w domu zje i wychodzi i tyle go widze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 13:51   #2149
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Ewelinka nie bo znając mojego syna byłby mega ryk, może przy drugim dziecku. Moje dziecko jadło ostatnio o 9 a teraz jest 15.. każde przystawianie to był ryk.. teraz tez ale zmieniłam pierś i je.. nerwowo ale je..

Mojego męża niema wcale ale mam mamę tak bym do głowy dostala


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-28, 13:52   #2150
Sarenkaa13
Rozeznanie
 
Avatar Sarenkaa13
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 642
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
A mnie wczoraj babka zatrzymała. Jechała na rowerze i się specjalnie zatrzymała. Szłam w chuście z malym bo strasznie płakał. W chuście spokój oczywiście
Wie pani ile waży główka dziecka? Jakie to naciski sa... bla bla Ze to interes na nas i na dziecku robią. I ona wie bo na rehabilitację chodziła i ją normalnych rzeczy uczyli
Podziękowałam za troskę ale zabraklo mi zeby coś ciekawszego jej odpowiedzieć

Ja dzisiaj stwierdziłam ze to mój ulubiony moment dnia ten wieczorny rytuał

Dzisiaj mąż na służbie ale super dajemy rade. Bylam w szoku bo małego położyłam jak nie spal ale zasnął sam. Za płakał dwa razy ale tylko pogłaskalam , dałam buziaka i zasnął. Niesamowite ile radości może dać fakt ze dziecko zasypia
I w dodatku spal prawie do 3. Co prawda usypia nie trwało godzinę z powrotem bo był chaft na pół metra i strzelająca kupa i trzeba było usypiac drugi raz ;p ale za to znowu na rękach się udało . Tylko coś się wierci...

To aż dziwne. A w szpitalu ile Ci zeszło? Wiecie mamy jeszcze czas. Nie ma się co stresować.
Ciekawi mnie bi mówi się że czasem kobiety chudna dopiero po zakończeniu kp. Nie wiem czy to jakaś zależność czy zbieg okoliczności ze niektórym trzeba więcej czasu. Mi zlecialo w ciągu tygodnia połowę i od tamtego czasu nic a nic . Teraz zaczęłam ćwiczyć delikatnie i 1 kg juz zlecial wiec mam nadzieje ze powoli pójdzie .
Najzabawniejsze jest to ze się na codzień przyzwyczaiłam i as tak nie widzę. Zwłaszcza że przez duży biust ten brzuch się mniej rzuca w oczy. Tylko czasem jak nagle zobaczę jaka jestem duża to aż się przestrasze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W szpitalu 8-9kg. I wiecej juz nic. Teraz tyje. Nie wiem jak to sie dzieje. Wlasnie probuje wyjsc na dwor i 5 raz sie przebieram. W nic sie nie mieszcze albo mi wyplywa gora jak sie dopne. Wygladan jak obcisniety baleron. Plakac mi sie chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sarenkaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 13:53   #2151
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

To mój mąż wraca z pracy między 15 a 16. 3 razy w tygodniu jeździ na siłownię więc wtedy wraca ok. 17-18. Sama go gonie by wcześniej wracał. Może gdybym miała grzeczniejsze dziecko to byłoby inaczej ale tak to czekam na niego z zegarkiem w ręku żeby mnie trochę odciążył albo zrobił śniadanie. No ale coś za coś. Zarobki nie powalaja ale w tym momencie to nie najważniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 13:55   #2152
Daga825
Wtajemniczenie
 
Avatar Daga825
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2 459
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez Sarenkaa13 Pokaż wiadomość
W szpitalu 8-9kg. I wiecej juz nic. Teraz tyje. Nie wiem jak to sie dzieje. Wlasnie probuje wyjsc na dwor i 5 raz sie przebieram. W nic sie nie mieszcze albo mi wyplywa gora jak sie dopne. Wygladan jak obcisniety baleron. Plakac mi sie chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A z tarczyca wsio gra?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daga825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 14:02   #2153
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
Mój też jest o 19:00 w domu zje i wychodzi i tyle go widze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze ze mieli czas nam dzieciaczki zmajstrowac 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 14:05   #2154
Daga825
Wtajemniczenie
 
Avatar Daga825
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2 459
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
Tez juz bym chciała ją w spacerówkę wpakować a Wy o chuscie myślicie bo nie pamiętam?

Podrzuc link bo chyba za dobrze mi się śpi w nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka nie wrzucę bo wchodzę tylko na tel przez aplikację. Wątek się nazywa po prostu straszny wątek 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daga825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 14:13   #2155
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez Daga825 Pokaż wiadomość
Linka nie wrzucę bo wchodzę tylko na tel przez aplikację. Wątek się nazywa po prostu straszny wątek 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To poszukam
Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 14:44   #2156
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Monika na majstrowanie dzieci zawsze czas znajdzie na co inne już nie.

Straszny wątek weszłam ale jednak nie będę czytać bo później mam stresa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 14:45   #2157
Sarenkaa13
Rozeznanie
 
Avatar Sarenkaa13
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 642
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez Daga825 Pokaż wiadomość
A z tarczyca wsio gra?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zawsze gralo. Hmmmm.. Może zrobię sobie jeszcze badania... I tak morfologie musze zrobic to przy okazji tsh.
Ale chyba taki moj urok. Po corce po roku mi brzuch zszedl. Ale fo wagi sprzrd nie wrocilam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sarenkaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 15:45   #2158
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Ale mam dzis dzien. Chce mi sie ciagle spac i jeszcze jeść. Mam mega ochote na czekolade albo cos innego ale slodkiego. Czuje sie jakbym okres miala dostac. No a Marcel tez dzis duzo spi. Tylko je i spi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 16:30   #2159
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
To mój mąż wraca z pracy między 15 a 16. 3 razy w tygodniu jeździ na siłownię więc wtedy wraca ok. 17-18. Sama go gonie by wcześniej wracał. Może gdybym miała grzeczniejsze dziecko to byłoby inaczej ale tak to czekam na niego z zegarkiem w ręku żeby mnie trochę odciążył albo zrobił śniadanie. No ale coś za coś. Zarobki nie powalaja ale w tym momencie to nie najważniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ha to mój mąż identycznie . Łącznie z siłownia ale teraz sobie wymyślił ze na uber chce jeździć
Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
Monika na majstrowanie dzieci zawsze czas znajdzie na co inne już nie.

Straszny wątek weszłam ale jednak nie będę czytać bo później mam stresa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to nawet na fb nie czytałam. Omijam szerokim łukiem tak samo jak jakies smutne historie
Cytat:
Napisane przez Sarenkaa13 Pokaż wiadomość
Zawsze gralo. Hmmmm.. Może zrobię sobie jeszcze badania... I tak morfologie musze zrobic to przy okazji tsh.
Ale chyba taki moj urok. Po corce po roku mi brzuch zszedl. Ale fo wagi sprzrd nie wrocilam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lepiej sprawdzić. Ale czynników może być sporo.

Godzina 11.30 przypomnienie ze na 12 wizyta. Dobrze ze mamy blisko z bioderkami wszystko ok. U nas tez kontrola jak u Ani za 6 tygodni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 17:40   #2160
Aniaaa87
Rozeznanie
 
Avatar Aniaaa87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mrągowo\Dublin
Wiadomości: 839
GG do Aniaaa87
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Obejrzałam ostatnio ze szwagrem ta ,,Obecnosc" co pisalyscie.Super horror.Balismy sie ze szokChyba przestane w nocy moje szafy otwierać.
Między innymi dlatego chce do Pl wrócić.Tesknie za rodzina i wogole czuje sie tutaj sama jak palec.Nie mam innego życia poza domem.Jak wrócę to mi mama trochę dzieci weźmie a ja będę mogła pójść choćby na kawę do koleżanki lub na zakupy czy gdziekolwiek raz na jakiś czas Ona tez tęskni za dziećmi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-16 15:08:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.