Marcowe mamy 2015 cz. II - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-16, 19:05   #2131
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cześć dziewczyny
niestey bardzo słaby zasięg tam miałam i nie miałam jak pisać, zreszta z tego wszystkiego to nie wiem czy bym miała i czas, bo cały czas poza domkiem , a wieczorem ogarnianie dzieciaków i jakoś zleciało
ogólnie podróż super, wyjechaliśmy o 3 w nocy a dziecieki zasnęli dopiero o 9 ! , ale żaden z nim przez ten czas nawet nie stęknął , dojechaliśmy super i chłopaki byli wręc cudwoni , na mioejscu Kacper stwierdził, że morze mu się nie podoba i dawał nam do wiwatu cały pobyt , nie podobało mu się miejsce, ciągle chciał aby go nosić i zabawiać , kiepsko spał w dzień i może dlatego też marudził, w nocy za to super spał, Kuba zachwycony, ale wczoraj było już po nim widać zmęczenie , Kuba to chyba naj grzeczniejsze dziecko na świcie z nim nie ma żadnych problemów a w dodatku bardzo się słucha , jest niesamowity
pogoda była bardzo fajna ,pierwszy dzień tylko padało , a tak było na prawde fajnie i bardzo ciepło , posiedzieliśmy na plaży , kuba szalał w wodzie , nazbieraliśmy muszelek i kamyków na pamiątkę
powtót też super, chociaż mąż mnie strasznie wkurzył dzisiaj i jak na razie z nim nie gadam , nawet mi się nie chce pisać o tym echhh , dzieciaki oczywiście super, Kacper cały czas gadał i się śmiał w aucie, on uwielbia jeździc , szkoda, że w domku nie był taki grzeczny , no nic wróciliśmy dwie godziny temu , ja już rozpakowałam wszystko, jutro mnie czeka prańsko wielkie i zakupy też trzeba zrobić , omg trochę tego jest , Kacper padł zmęczony , Kuba jeszcze bawi się swoimi autkami , stęsknił się za nimi strasznie , ale pewnie też padnie
jutro jak ogarnę aparat to wstwię zdjęcia

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Zdrówka dał Matiego, oby nie było to nic poważnego jak macie jechać nad morze.

Dzień dobry

U nas nic ciekawego, nie pojechaliśmy do Wrocławia i dobrze bo w piątek przechodziły te straszne burze, to co się u mnie działo, masakra na szczęście żadnych szkód nie mamy.
Wczoraj pojechaliśmy z moją siostrą, mama i kuzynostwem nad stawy na ryby na cały dzień, dzieciaki zachwycone wedkowaniem szczególnie moja Martynka złapała 4 ryby. Był grill a wieczorem ognisko, wieczorem dzieciaki padły od razu. Jutro są u nas wyścigi rowerowe Kuba i Martynka startują w nich wie jutro też dzień pełen wrażeń.

Monika

Jak tam nad morzem? Pogoda chyba dopisuje?

Pa do później
pogoda super, na szczęcie żadna nawałnica nas nie złapała , już moja matka do mnie dzwoniła chyba przed 8 czy dojechaliśmy bezpiecznie
Jak tam wyścigi dzieciaków ?

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
Mamuśka

Na szczęście to tylko kaszel, dostał flegamine na 5 dni i juz ta noc była lepsza bo go nie wybudzal kaszel. W ogóle chłopaki spali ładnie.
Ja ryby tez lubię łowić ale nie mam okazji ani czasu no i tylko na spławik
Dzieciaki przynajmniej się nie nudzą jak mają różne zajęcia.
Powodzenia na wyścigu

A u nas pogoda spokojna, żadnych burz nie było.

Monika to może neta tam nie ma albo słaby zasięg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dobrze, że nic mu nie jest u mnie za to Kacper coś zaczął brzydko kaszleć , chyba w piątek się z nim przejdę do lekarza
a na ile wyjeżdzacie nad morze ?, niby pogoda ma jeszcze być od poniedziałku
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 06:27   #2132
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzień dobry
Dzisiaj posplismy ładnie , Kacper od 20 do 7 , a ja chyba od 21:30
pogoda dzisiaj ładna, Kuba jak się obudzi to zje sniadanie i pójdziemy na spacer , bo nie mam totalnie nic w lodówce dla niego , tylko jajka mi zostały to mu przesmarze jajka i taką gołą jajaecznice zrobię , dobrze, że miałam posprzatane to chociaż o to się nie muszę martwić
lecę pić kawkę , bo mi stygnie
do później
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 07:07   #2133
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzień dobry

Monika

Super, że wyjazd się udał, szkoda tylko że Kacperek marudzil, ale może mu nie służy nadmorski klimat, lub po prostu miał kiepskie dni. Mam nadzieję że chociaż trochę odpoczelas.
Zdrówka dla Kacperka oby to nic poważnego.

Aroli

Jak tam lepiej już po syropie?

Na wyścigach rowerowych super Kuba nawet miał szansę na brąz, jednak na mecie został wyprzedzony i zakończył wyścig na 5 miejscu, Martynka tak samo

Też muszę wstawić zdjęcia z wakacji.

Lecę dopic kawkę do później pa
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 11:44   #2134
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Monika

Super, że wyjazd się udał, szkoda tylko że Kacperek marudzil, ale może mu nie służy nadmorski klimat, lub po prostu miał kiepskie dni. Mam nadzieję że chociaż trochę odpoczelas.
Zdrówka dla Kacperka oby to nic poważnego.

Aroli

Jak tam lepiej już po syropie?

Na wyścigach rowerowych super Kuba nawet miał szansę na brąz, jednak na mecie został wyprzedzony i zakończył wyścig na 5 miejscu, Martynka tak samo

Też muszę wstawić zdjęcia z wakacji.

Lecę dopic kawkę do później pa
o ja super gratulacje dla dzieciaków za osągnięcia

Kacper tak się zachowywał tylko w domku na dworze było ok , dzisiaj jest już normalny, chyba domek mu się nie podobał poprostu
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 11:02   #2135
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej

My w drodze od 30 minut, leje strasznie...gdyby nie wysoka zaliczka to byśmy w ogóle nie pojechali a tak to co zrobić. Oby chociaż nie padało przez cały pobyt. Spakowalam ciepłe ciuchy i może jakoś damy radę ale na kapanie w morzu to nawet nie liczę.

Mateusz jeszcze kaszle, daje mu flegamine ale poprawa taka sobie. Raz ma kaszel suchy a za moment mokry. Po powrocie znowu z nim pójdę oby tylko na wyjeździe mu się nie pogorszyło bo jeszcze szukanie pediatry mnie czeka...

Monika

Zazdroszczę Ci tego grzecznego Kubusia, Filip się zapowiada na takiego bo po prostu aż nie wierze czasami ze mam niemowlę w domu nawet wczoraj teściowa była w szoku ze on taki grzeczny, przeciwieństwo Mateusza
Filip tez marnie znosił pobyt na Mazurach, maluchy chyba nie lubią zmian.

Musze się pochwalić moją teściową wczoraj ogarnęła mi mieszkanie jak nas nie było, została z chłopakami i do tego jeszcze posprzatala...

A ja byłam wczoraj w pracy bo szukam dziewczyny do pracy i na 3 przyszła tylko jedna... do tego myślała ze szukam kogoś tylko na wrzesień a ja szukam OD września... druga nawet nie napisała ze jej nie będzie a trzecia 10 min przed napisała smsa ze jej nie będzie...takie bezrobocie i brak pracy w Polsce

Mamuśka

Gratulacje dla dzieci. 5 miejsca to wysoko !


Dam znać jak będziemy na miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 06:58   #2136
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
Hej

My w drodze od 30 minut, leje strasznie...gdyby nie wysoka zaliczka to byśmy w ogóle nie pojechali a tak to co zrobić. Oby chociaż nie padało przez cały pobyt. Spakowalam ciepłe ciuchy i może jakoś damy radę ale na kapanie w morzu to nawet nie liczę.

Mateusz jeszcze kaszle, daje mu flegamine ale poprawa taka sobie. Raz ma kaszel suchy a za moment mokry. Po powrocie znowu z nim pójdę oby tylko na wyjeździe mu się nie pogorszyło bo jeszcze szukanie pediatry mnie czeka...

Monika

Zazdroszczę Ci tego grzecznego Kubusia, Filip się zapowiada na takiego bo po prostu aż nie wierze czasami ze mam niemowlę w domu nawet wczoraj teściowa była w szoku ze on taki grzeczny, przeciwieństwo Mateusza
Filip tez marnie znosił pobyt na Mazurach, maluchy chyba nie lubią zmian.

Musze się pochwalić moją teściową wczoraj ogarnęła mi mieszkanie jak nas nie było, została z chłopakami i do tego jeszcze posprzatala...

A ja byłam wczoraj w pracy bo szukam dziewczyny do pracy i na 3 przyszła tylko jedna... do tego myślała ze szukam kogoś tylko na wrzesień a ja szukam OD września... druga nawet nie napisała ze jej nie będzie a trzecia 10 min przed napisała smsa ze jej nie będzie...takie bezrobocie i brak pracy w Polsce

Mamuśka

Gratulacje dla dzieci. 5 miejsca to wysoko !


Dam znać jak będziemy na miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
do srody ma być tak z temperaturą do 20 stopni , ale od czwartku do niedzieli znowu po 30 zapowiadają czyli jest szansa jeszcze wejść do morza , oby tylko nie padało
no to rzeczywiście chyba ten pobyt w innym miejscu tak działa na niemowlaki , dobrze, że chociaż mi w nocy dobrze spał
jak tam dojechaliście ?, wszystko ok ?

wiesz Kacper już teraz też grzeczny, teraz na przykład od 30 min leży sobie na kanapie i macha nogami tak więc jest szansa na drugie grzeczne dziecko , ale raczej na tak grzecznego jakim był Kuba to raczej nie

zastanawiam się czy zachowane Kacpra na wakacjach nie było powiązane z bólem dziąseł, bo wczoraj wyczułam u niego pierwszego ząbka ! , zdziwiłam się Kuba miał 8.5 miesiąca jak mu ząb pierwszy wyszedł i jakoś nie spodziewałam się , że teraz mogło by być wcześniej a to psikus , ale nie jest marudny jakoś z tego tytułu, wróciliśmy do domu i wszystko wróciło do normy , Kacper się uspokoił tak więc hmmm

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------

Dzień dobry
My dzisiaj wstaliśmy po 7 , a wczoraj o 9 prawie , Kacper tak mi ładnie spi ostatnio ( tfu,tfu) , od 20 do 7-8 i całą noc przesypia
lecę sobie kawkę zrobić i zaczynamy dzień , Kubuś też zaraz wstanie pewnie, dobrze, że wczoraj rosołu nagotowałam to obiad jest , jeszcze tylko naleśniki usmarze , dzisiaj z serem i pieczarkami do tego sos czosnkowy
aha i kubuś wpadkę zaliczył, tak sie bawił z dziećmi wczoraj, że zawołał, że chce kupkę jak już było po , dobrze, że miał majtki dopasowane, to chociaż nic nie wyleciało po za hihi
no nic lecę do później
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 12:42   #2137
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej hej

Przepraszam za moją nieobecność, ale ostatnio trochę się u mnie dzieje:
1. Mamy remont
2. Od września idę do pracy jako księgowa do ośrodka opieki społecznej po 7 latach przerwy
3.od października idę na studia podyplomowe

I muszę to wszystko jakoś poogarniac, opieka nad Kuba załatwiona- moja mama, to jest najważniejsze, jeszcze muszę Martynke załatwić świetlice i będę spokojna. Praca bardzo się stresuje bo nie miałam jeszcze do czynienia z taką formą księgowości ale będę pracować z moją kuzynka i ma mnie we wszystko wprowadzić więc trzymajcie kciuki.

Pa do później wieczorem postaram się coś napisać.
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-22, 12:52   #2138
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Hej hej

Przepraszam za moją nieobecność, ale ostatnio trochę się u mnie dzieje:
1. Mamy remont
2. Od września idę do pracy jako księgowa do ośrodka opieki społecznej po 7 latach przerwy
3.od października idę na studia podyplomowe

I muszę to wszystko jakoś poogarniac, opieka nad Kuba załatwiona- moja mama, to jest najważniejsze, jeszcze muszę Martynke załatwić świetlice i będę spokojna. Praca bardzo się stresuje bo nie miałam jeszcze do czynienia z taką formą księgowości ale będę pracować z moją kuzynka i ma mnie we wszystko wprowadzić więc trzymajcie kciuki.

Pa do później wieczorem postaram się coś napisać.
a miałam ci juz pisać , że będę cię lać na gołą dupę za twoja nie obecność , ale na szczęście jesteś usprawiedliwiona , super, że wracasz do pracy i studia jeszcze omg , ja na razie kurcze nie mam czasu na studia , może jak chłopaki będą starsi to zobaczę, chociaż ostatnio stwierdziłam, że chcę mieć jednak trzecie dziecko tak więc tego , mówiłam, że macie mnie mi zmyć głowę jak o tym wspomnę kiedyś ?! to teraz jest okazja
na pewno na początku będzie zamieszanie w nowej pracy, ale wszystkiego jest się człowiek w stanie nauczyć, dasz radę , silna babka z ciebie , zobaczysz , nawet nie będziesz wiedziała kiedy to wszystko ogarnęłaś , ogromne kciuki i powodzenia
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 19:18   #2139
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
a miałam ci juz pisać , że będę cię lać na gołą dupę za twoja nie obecność , ale na szczęście jesteś usprawiedliwiona , super, że wracasz do pracy i studia jeszcze omg , ja na razie kurcze nie mam czasu na studia , może jak chłopaki będą starsi to zobaczę, chociaż ostatnio stwierdziłam, że chcę mieć jednak trzecie dziecko tak więc tego , mówiłam, że macie mnie mi zmyć głowę jak o tym wspomnę kiedyś ?! to teraz jest okazja
na pewno na początku będzie zamieszanie w nowej pracy, ale wszystkiego jest się człowiek w stanie nauczyć, dasz radę , silna babka z ciebie , zobaczysz , nawet nie będziesz wiedziała kiedy to wszystko ogarnęłaś , ogromne kciuki i powodzenia
Dzięki mam nadzieję że jakoś to będzie, najgorzej wejść w stały rytm a później już z górki.

Trzecie dziecko mówisz, a co na to mąż? Nie będę Ci odradzac jak czujesz się na siłach to czemu nie. Ja np już na 100 % nie planuje powiekszenia rodziny, taki stan mi odpowiada.

Dzisiaj padam na twarz, najpierw rano ogarnialam sprawy związane z uczelnią, później kompletowania wyprawkę do szkoły dla Martynki, jak położyłam Kubę na drzemke to zabrałam się za sprzątanie pokoju dzieci po malowaniu, (w sobotę jedziemy do Ikei kupić łóżko dla Kuby i dodatki do pokoju), po południu wyskoczyłam do biura, wróciłam przed 7 nic tylko zrobiłam kolacje dziecia i mężowi, kąpiel i do spania, zaraz chyba sobie wina naleje bo mam dziś dość wszystkiego.

Dobranoc pa do jutra
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 13:16   #2140
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Mamuśka

Super, zmiany wielkie ale na pewno dasz rade i po paru tygodniach będzie juz spokojnie.
Studia- podziwiam ja jestem po 5-letnim prawie i mam dość...nigdy więcej.
Fajnie ze Kubuś będzie pod opieką babci a nie w żłobku. My się ciągle zastanawiamy nad klubikiem.

Monika

Tez myślę o 3-cim dziecku ale jeśli do końca roku nam się nie uda to odpuszczamy i na dwójce się skończy.

Nad morzem chłodno ale slonecznie, w nocy padało. Mimo że jest 18-19 stopni to dzieciaki łapią się w morzu...jakieś morsy bo inaczej tego nie można nazwać...
Lipa bo mamy domek daleko od morza i musimy podjeżdża samochodem. Nosidlo super się sprawdza, bierzemy spacerówkę dla Mateusza a Filipa raz ja biorę w nosidlo raz TŻ. Całe szczęście ze chłopaki śpią całe noce.

Martwi mnie tylko kaszel Mateusza bo nad ranem ma ataki, suchy kaszel a po 5 minutach mokry...chyba znowu musze się z nim przejść do lekarza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

A i u nas tez rewelacje bo mąż uznał ze jednak woli dom od mieszkania i szuka czegoś dla nas...ale ja jednak chciałabym się przeprowadzić...1,5 roku czekaliśmy ma to mieszkanie a teraz znowu coś i znowu będziemy czekać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 19:47   #2141
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Dzięki mam nadzieję że jakoś to będzie, najgorzej wejść w stały rytm a później już z górki.

Trzecie dziecko mówisz, a co na to mąż? Nie będę Ci odradzac jak czujesz się na siłach to czemu nie. Ja np już na 100 % nie planuje powiekszenia rodziny, taki stan mi odpowiada.

Dzisiaj padam na twarz, najpierw rano ogarnialam sprawy związane z uczelnią, później kompletowania wyprawkę do szkoły dla Martynki, jak położyłam Kubę na drzemke to zabrałam się za sprzątanie pokoju dzieci po malowaniu, (w sobotę jedziemy do Ikei kupić łóżko dla Kuby i dodatki do pokoju), po południu wyskoczyłam do biura, wróciłam przed 7 nic tylko zrobiłam kolacje dziecia i mężowi, kąpiel i do spania, zaraz chyba sobie wina naleje bo mam dziś dość wszystkiego.

Dobranoc pa do jutra
mąz nie chce , ale ja myslę , że za trzy lata może , bardzo możliwe , że do tego czasu mi się odwidzi
masz teraz widzę młyn , same dobre zmiany , na pewno szybko wszystko pogodzisz i jakoś wejdziesz w rytm , najgorsze początki

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
Mamuśka

Super, zmiany wielkie ale na pewno dasz rade i po paru tygodniach będzie juz spokojnie.
Studia- podziwiam ja jestem po 5-letnim prawie i mam dość...nigdy więcej.
Fajnie ze Kubuś będzie pod opieką babci a nie w żłobku. My się ciągle zastanawiamy nad klubikiem.

Monika

Tez myślę o 3-cim dziecku ale jeśli do końca roku nam się nie uda to odpuszczamy i na dwójce się skończy.

Nad morzem chłodno ale slonecznie, w nocy padało. Mimo że jest 18-19 stopni to dzieciaki łapią się w morzu...jakieś morsy bo inaczej tego nie można nazwać...
Lipa bo mamy domek daleko od morza i musimy podjeżdża samochodem. Nosidlo super się sprawdza, bierzemy spacerówkę dla Mateusza a Filipa raz ja biorę w nosidlo raz TŻ. Całe szczęście ze chłopaki śpią całe noce.

Martwi mnie tylko kaszel Mateusza bo nad ranem ma ataki, suchy kaszel a po 5 minutach mokry...chyba znowu musze się z nim przejść do lekarza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

A i u nas tez rewelacje bo mąż uznał ze jednak woli dom od mieszkania i szuka czegoś dla nas...ale ja jednak chciałabym się przeprowadzić...1,5 roku czekaliśmy ma to mieszkanie a teraz znowu coś i znowu będziemy czekać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak chciałabym trzecie, ale na razie tak myślę, jednak chciałabym poczekać kilka lat do trzeciego malucha, a wtedy może już stwierdzę, że jednak nie chcę, zresztą nie wiem czy z moim konfliktem bedzie to odpowiedzialna decyzja hmmm
od jutra ma być poprawa pogody, nie wiem jak tam u was , ale mają wrócić upały , może akurat się uda i załapiecie się na super pogodę , a kiedy wracacie ?
ojej no to musisz iśc do lekarza jak nic nie przechodzi , oby to jednak tylko kaszel i nic innego poważnego
dom fajna rzecz , a wolisz mieszkanie ? , my też kupilismy mieszkanie trzy lata temu, ale za dwa , trzy lata mamy zamiar się wyprowadzić do domu , na razie jeszcze się nie rozglądamy, ale też przeraża mnie ile to formalności i wszystkiego echhh , no nic trzeba mysleć, że po tym wszystkim będzie spokój
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-24, 13:03   #2142
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzień dobry
My dzisiaj wstaliśmy dość wcześnie , bo chwilę przed 7 , ale jakoś i tak czuje się wyspana , teraz czekam, aż mi Kacper pójdzie spać i będę miała godzinke dla siebie, bo Kuba śpi od 13 i do 15 będzie spał na pewno , Kacper natomiast obudzi się przed 17 , pewnie wyjdziemy na dwór wtedy i do wieczora będziemy na podwórku , dzisiaj u mnie gorąco , od dzisiaj przez chyba tydzień ma być temperatura coś w okolicach 30 tak więc korzystamy puki jeszcze jest pogoda, bo niestety lato nam się już kończy
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 11:58   #2143
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej

My wróciliśmy wczoraj. Pogoda nienajgorsza ale chłodno było, mimo to dzieciaki się kąpały, jechaliśmy tez kolejką wąskotorową a tak to największa atrakcja to lody i samochody na 2 zł był też plac zabaw z kulkami to codziennie pod wieczór chodziliśmy żeby dzieciaki się wyszalały znaczy Mati i jego siostra cioteczna
Fajnie było zmienić klimat. Wróciliśmy mega szybko bo 3,5h, jechaliśmy 7 a nie autostradą i wcale nie było tak strasznie, za to zaoszczędziliśmy ponad 100km, podejrzewam ze nie było korków bo wracaliśmy w piątek a nie w weekend.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Monika

My chcemy 3-cie dziecko od razu bo wiem ze za parę lat to na pewno nie będzie nam się chciało wracać do pieluch itp natomiast zastanawiam się czy to nie będzie za duże obciążenie dla organizmu kolejna ciąża tak szybko?
Chciałabym dom ale te co nam się podobają są w odległości ok 1 km od sklepu czy szkoły...nie możemy się zdecydować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 13:11   #2144
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
Hej

My wróciliśmy wczoraj. Pogoda nienajgorsza ale chłodno było, mimo to dzieciaki się kąpały, jechaliśmy tez kolejką wąskotorową a tak to największa atrakcja to lody i samochody na 2 zł był też plac zabaw z kulkami to codziennie pod wieczór chodziliśmy żeby dzieciaki się wyszalały znaczy Mati i jego siostra cioteczna
Fajnie było zmienić klimat. Wróciliśmy mega szybko bo 3,5h, jechaliśmy 7 a nie autostradą i wcale nie było tak strasznie, za to zaoszczędziliśmy ponad 100km, podejrzewam ze nie było korków bo wracaliśmy w piątek a nie w weekend.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Monika

My chcemy 3-cie dziecko od razu bo wiem ze za parę lat to na pewno nie będzie nam się chciało wracać do pieluch itp natomiast zastanawiam się czy to nie będzie za duże obciążenie dla organizmu kolejna ciąża tak szybko?
Chciałabym dom ale te co nam się podobają są w odległości ok 1 km od sklepu czy szkoły...nie możemy się zdecydować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej super ze wakacje się udały. Podziwiam cie ze chcesz mieć trzecie dziecko w tak krótkim czasie od ostatniego porodu, dla mnie przerażająca jest tak mała różnica wieku między dzieciakami.
Co do domu to ja np nie wyobrażam sobie mieszkać w bloku.

Dzień dobry,

Ostatnio nie mam na nic czasu, remont przygotowanie do szkoły i mojej pracy zajmują mi cały dzień
Na szczęście pokój dzieciaków jest skończony wczoraj Kuba spal pierwsza noc w swoim nowym łóżku i przespal ja calutka, jestem z niego dumna
Wczoraj byliśmy na pikniku połączonym z łowienie ryb było super. W sobotę mamy zrobić sobie zakończenie wakacji jak tylko pogoda dopisze.

Co tam u was słychać?

Pa do później
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 20:20   #2145
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
Hej

My wróciliśmy wczoraj. Pogoda nienajgorsza ale chłodno było, mimo to dzieciaki się kąpały, jechaliśmy tez kolejką wąskotorową a tak to największa atrakcja to lody i samochody na 2 zł był też plac zabaw z kulkami to codziennie pod wieczór chodziliśmy żeby dzieciaki się wyszalały znaczy Mati i jego siostra cioteczna
Fajnie było zmienić klimat. Wróciliśmy mega szybko bo 3,5h, jechaliśmy 7 a nie autostradą i wcale nie było tak strasznie, za to zaoszczędziliśmy ponad 100km, podejrzewam ze nie było korków bo wracaliśmy w piątek a nie w weekend.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Monika

My chcemy 3-cie dziecko od razu bo wiem ze za parę lat to na pewno nie będzie nam się chciało wracać do pieluch itp natomiast zastanawiam się czy to nie będzie za duże obciążenie dla organizmu kolejna ciąża tak szybko?
Chciałabym dom ale te co nam się podobają są w odległości ok 1 km od sklepu czy szkoły...nie możemy się zdecydować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super, że pogoda i wyjazd wam się udał , na super pogodę to ciężko trafić niestety , nie nad polskim morzem na pewno
nie to ja od razu na pewno nie chcę, myślę, że nie będzie dla organizmu źle jak byś teraz zaszła, nie miałaś komplikacji , ani cesarki , tak więc myślę, że nic ci nie będzie

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Hej super ze wakacje się udały. Podziwiam cie ze chcesz mieć trzecie dziecko w tak krótkim czasie od ostatniego porodu, dla mnie przerażająca jest tak mała różnica wieku między dzieciakami.
Co do domu to ja np nie wyobrażam sobie mieszkać w bloku.

Dzień dobry,

Ostatnio nie mam na nic czasu, remont przygotowanie do szkoły i mojej pracy zajmują mi cały dzień
Na szczęście pokój dzieciaków jest skończony wczoraj Kuba spal pierwsza noc w swoim nowym łóżku i przespal ja calutka, jestem z niego dumna
Wczoraj byliśmy na pikniku połączonym z łowienie ryb było super. W sobotę mamy zrobić sobie zakończenie wakacji jak tylko pogoda dopisze.

Co tam u was słychać?

Pa do później
a nic jakoś leci , korzystamy z pogody i siedzimy na dworze jak naj dłużej , a tak ogólnie to u mnie nudy
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 20:32   #2146
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Ale mi się nic nie chce dzieciaki już od 30 minut śpią, mąż w garażu więc korzystam i nic nie robię i skacze po kanałach bo nic ciekawego nie ma w tv.

Coraz bardziej zaczynam się zastanawiać czy dam sobie radę w nowej pracy, za wygodna się zrobiłam siedząc siedem lat w domu miałam na wszystko czas robiłam co chciałam a teraz od 7:30 do 15:30 siedzenie w biurze, później lekcje z Martynka, zabawy, kapiel i spać, a ja jeszcze dwa dni w tygodniu wieczorami będę chodzić do biura pomagać kuzynce wtedy mąż będzie kładł dzieciaki spać. Mam nadzieję że dam radę.

Dobranoc spokojnej nocy pa
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 07:25   #2147
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej

Ja w niedzielę pojechałam z chłopakami do rodziców i wróciliśmy wczoraj wieczorem. Rodzice zostali wczoraj po śniadaniu z chłopakami a ja pojechałam do galerii, ah jak cudownie kupiłam sobie trochę ciuchów i buty bo w niedzielę chrzciny Filipa.

Mamuśka

Właśnie trochę się boje tej małej różnicy wieku :/ bywają dni ze w ogóle nie myślę o 3-cim dziecku ale z drugiej strony taka trojeczka to już fajna gromadka dużo osób co ma 3-kę dzieci mówi ze nie jest tak ciężko bo juz się dużo wie itp pewnie znowu na jakieś 3 miesiące przyprowadzilibysmy się do moich rodziców.
Juz sama nie wiem...
Mamuśka na początku pewnie będzie ciężko, będziesz musiała się przyzwyczaić do nowego trybu dnia, dzieci i mąż też. Fajnie ze masz mamę do pomocy przy Kubie, moja nie pracuje ale niestety na cały etat czy nawet pół nie chce się zająć chłopakami
...dlatego gdybyśmy zdecydowali się na 3-cie dziecko to pewnie musiałabym poszukać niani przynajmniej na pierwsze 2 lata.

Monika

Tak myślę w sumie nic się nie działo w poprzednich ciazach to chyba teraz tez by było ok.
U nas pogoda zmienna, w niedziele było ciepło ale padało za to wczoraj zimno.

A i od wczoraj w Lidlu są ciuchy dla dzieci. Mój tata kupił Mateuszowi spodnie dresowe- 85% bawełny, bardzo fajne, z meszkiem w środku za 15 zł Mam nadzieję że po praniu tez będą ok.

Mateusz juz wstał i się bawi autami a i Filipa juz słyszę, no cóż dzień czas zacząć-oby do 21


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 07:47   #2148
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzień dobry

Ja dziś zaczęłam dzień bardzo wcześnie bo o 6:30 bo na 7 :30 musiałam być w laboratorium na badaniach a jutro med pracy.

Aroli

Wiesz gdyby nie to że moja mama zostanie z Kubą to bym się nie zdecydowała na tą pracę poczekalabym chyba jeszcze rok jak Kuba by szedł do przedszkola.

Ja ostatnio kupiłam Kubie w pepco dres z zygzakiem MC quinem 100 % bawełny, bardzo fajny.

Muszę pochwalić mojego synka druga noc z rzędu śpi w swoim pokoju więc niepotrzebnie się denerwowalam.

Idę zrobić sobie kawkę i zjeść śniadanie. Do później pa
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 13:09   #2149
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Mamuśka

Widziałam chyba ten dres w reklamie, zgadza się? Tez chce go kupić bo Mateusz uwielbia auta

A to jednak sam, Martynka oddzielnie ?
Wrzuć fotkę do klubu pokoju Kubusia jak będziesz miała chwilkę oczywiście bo teraz masz dużo na głowie.

My już po spacerku, chłopaki śpią. Zupka dla Filipa gotowa, dla Matisia mam obiad od moich rodziców a dla nas będzie udziec indyczy z ryżem/kluskami śląskim i jakaś surówka do tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-29, 19:31   #2150
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Ale mi się nic nie chce dzieciaki już od 30 minut śpią, mąż w garażu więc korzystam i nic nie robię i skacze po kanałach bo nic ciekawego nie ma w tv.

Coraz bardziej zaczynam się zastanawiać czy dam sobie radę w nowej pracy, za wygodna się zrobiłam siedząc siedem lat w domu miałam na wszystko czas robiłam co chciałam a teraz od 7:30 do 15:30 siedzenie w biurze, później lekcje z Martynka, zabawy, kapiel i spać, a ja jeszcze dwa dni w tygodniu wieczorami będę chodzić do biura pomagać kuzynce wtedy mąż będzie kładł dzieciaki spać. Mam nadzieję że dam radę.

Dobranoc spokojnej nocy pa
oczywiście, że sobie dasz radę zobaczysz , początki pewnie trudne, ale spokojnie się uporasz

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
Hej

Ja w niedzielę pojechałam z chłopakami do rodziców i wróciliśmy wczoraj wieczorem. Rodzice zostali wczoraj po śniadaniu z chłopakami a ja pojechałam do galerii, ah jak cudownie kupiłam sobie trochę ciuchów i buty bo w niedzielę chrzciny Filipa.

Mamuśka

Właśnie trochę się boje tej małej różnicy wieku :/ bywają dni ze w ogóle nie myślę o 3-cim dziecku ale z drugiej strony taka trojeczka to już fajna gromadka dużo osób co ma 3-kę dzieci mówi ze nie jest tak ciężko bo juz się dużo wie itp pewnie znowu na jakieś 3 miesiące przyprowadzilibysmy się do moich rodziców.
Juz sama nie wiem...
Mamuśka na początku pewnie będzie ciężko, będziesz musiała się przyzwyczaić do nowego trybu dnia, dzieci i mąż też. Fajnie ze masz mamę do pomocy przy Kubie, moja nie pracuje ale niestety na cały etat czy nawet pół nie chce się zająć chłopakami
...dlatego gdybyśmy zdecydowali się na 3-cie dziecko to pewnie musiałabym poszukać niani przynajmniej na pierwsze 2 lata.

Monika

Tak myślę w sumie nic się nie działo w poprzednich ciazach to chyba teraz tez by było ok.
U nas pogoda zmienna, w niedziele było ciepło ale padało za to wczoraj zimno.

A i od wczoraj w Lidlu są ciuchy dla dzieci. Mój tata kupił Mateuszowi spodnie dresowe- 85% bawełny, bardzo fajne, z meszkiem w środku za 15 zł Mam nadzieję że po praniu tez będą ok.

Mateusz juz wstał i się bawi autami a i Filipa juz słyszę, no cóż dzień czas zacząć-oby do 21


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o to pewnie juz mogę zapomnieć o ciuchach w lidlu, bo one się szybko rozchodzą
mój Kuba też ma teraz manie na zabawe autami , tylko wstaje i słyszę jak skrzypią te jego resorki to znak , że kuba już wstał
ja może gdybym miała moc to bym się i teraz zdecydowała, ale muszę wrócić do pracy , zarabiać pieniądze , z chęcią bym posiedziała jeszcze z dzieciakami z dwa lata ale u mnie nie ma takiej opcji , już się boję co to będzie jak do pracy będę musiała wracać

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ja dziś zaczęłam dzień bardzo wcześnie bo o 6:30 bo na 7 :30 musiałam być w laboratorium na badaniach a jutro med pracy.

Aroli

Wiesz gdyby nie to że moja mama zostanie z Kubą to bym się nie zdecydowała na tą pracę poczekalabym chyba jeszcze rok jak Kuba by szedł do przedszkola.

Ja ostatnio kupiłam Kubie w pepco dres z zygzakiem MC quinem 100 % bawełny, bardzo fajny.

Muszę pochwalić mojego synka druga noc z rzędu śpi w swoim pokoju więc niepotrzebnie się denerwowalam.

Idę zrobić sobie kawkę i zjeść śniadanie. Do później pa
ja dzisiaj wstałam o 6 , Kacper się wyspał już o tej porze , a dzisiń dzisiaj mam do dupy , jakoś bez życia jestem dwie kawy i dalej nie za bardzo, chyba muszę iść spać dzisiaj wcześniej to może jakoś wstanę w lepszym somopoczuciu

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
Mamuśka

Widziałam chyba ten dres w reklamie, zgadza się? Tez chce go kupić bo Mateusz uwielbia auta

A to jednak sam, Martynka oddzielnie ?
Wrzuć fotkę do klubu pokoju Kubusia jak będziesz miała chwilkę oczywiście bo teraz masz dużo na głowie.

My już po spacerku, chłopaki śpią. Zupka dla Filipa gotowa, dla Matisia mam obiad od moich rodziców a dla nas będzie udziec indyczy z ryżem/kluskami śląskim i jakaś surówka do tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jejku własnie teraz trzeba gotować trzy obiady omg , to zależy jeszcze co , bo dzisiaj robiłam gyrosa to wiadomo, .że kubie musiałam cos innego ugotować , no i małemu , jest co robić

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Dobry wieczór
Ja dzisiaj wyjątkowo wcześnie na nogach , Kacper sobie wstał wcześnie, ale jego męczą zęby , ma już jednego na dole i jednago na górze, dzisiaj strasznie mi marudzi cały dzień, do tego ma lekką temperaturę , dzisiaj mu na noc dałam ibum to może trochę mu lepiej bedzie, bo dzisiaj trochę się w nocy kręcił i popłakiwał , z Kubą natomiast problemu nie ma , mogę już powiedzieć , że jest na 100% odpieluchowany, tylko na noc mu zakładam pieluszę i często jeszcze jest zasiusiana , ale to z czasem pewnie, co do mowy to rozkręca się , ale kokosów nie ma , jednak i tak się cieszę , że do przodu i coraz więcej powtarza
dzisiaj mam jakiś okropny dzień , jestem nie do zycia , nawet spałam w dzień co mi się nie zdarza , ale pospałam godzinkę , jak dzieciaki spały akurat , może jutro będzie lepeij jestem umęczona dzisiaj Kacprem już nie wiem co mam wymyśleć, bo n ic mu nie pasuje , a nosić go nie będę cały dzień, zresztą na rękach też dzisiaj płakał, tak więc męczą go zęby okropnie , szkoda mi go ale zterroryzował mnie dzisiaj, nogi mi w dupe wchodzą , dobrze, że kuba jest bardzo grzeczny bo bym chyba na głowe dostała , jeszcze gdybym się lepiej czuła to półbiedy a dzisiaj akurat komulacja jakaś , Kacper już śpi tak więc luz mam , Kuba siedzi z tatą, ale też zaraz pójdzie spać, bo już wołał na podwórku, że chce spać , szkoda, że winka nie mam bo bym sobie nalała wodę do wanny i popijała winka a co
no nic lecę napawać się spokojem , do jutra
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 22:50   #2151
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Monika

U nas też zęby strasznie męczą, masakra...ja dałam czopka na noc. Na szczęście odkąd Filip zaczął pełzać to nie ma dziecka zwiedza pokój, zwala książki z półek i ściąga ubrania z suszarki tylko czekam aż zacznie raczkowac po całym mieszkaniu
Współczuję wczesnej pobudki, oby jutro było lepiej.

Dzisiaj byłam z Mateuszem u lekarza, osluchowo czysto, hederasal i argentin-t na tydzień plus inhalacje z berodualu (czy jakoś tak )oby mu przeszło po zwariuje z tym jego kaszlem.

Lecę przed tv papa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 19:27   #2152
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
Monika

U nas też zęby strasznie męczą, masakra...ja dałam czopka na noc. Na szczęście odkąd Filip zaczął pełzać to nie ma dziecka zwiedza pokój, zwala książki z półek i ściąga ubrania z suszarki tylko czekam aż zacznie raczkowac po całym mieszkaniu
Współczuję wczesnej pobudki, oby jutro było lepiej.

Dzisiaj byłam z Mateuszem u lekarza, osluchowo czysto, hederasal i argentin-t na tydzień plus inhalacje z berodualu (czy jakoś tak )oby mu przeszło po zwariuje z tym jego kaszlem.

Lecę przed tv papa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też dałam czopek na noc i spał całą noc , dzisiaj już trochę lepiej, ale dalej marudny :/
dobrze, że osłuchowo ok, eby jednak szybko mu to zeszło i już się nie męczył biedaczek
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 22:14   #2153
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Monika

No oby mu minął ten kaszel bo zaczynam się martwić...jutro miną 3 tygodnie od momentu kiedy się pojawił... może po tych inhalacjach mu przejdzie.
Udało mi się zapisać Mateusza na zajęcia do centrum kultury, 2x w tygodniu po 1,5h-Magiczny Klub Malucha. Zaczynamy 11 września, ciekawa jestem reakcji Matiego

Filip spał do 6:30. W dzień tez ładnie spał, widać już sporo białego ząbka ale nadal się nie przebił, masakra z tymi zębami, nagle coś twardego wychodzi z dziąsła

Popijam winko i oglądam tv. Dobrej nocki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 11:28   #2154
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzień dobry

Dopiero teraz mam chwile spokoju bo Kuba zasypia. Okazało się że jutro a nie w poniedziałek muszę iść do pracy wiec proszę o kciuki.

Aroli

Co do pokoju to Kuba i Martynka mają wspólny, zdjęcia wstawię w weekend.
Zdrówka życzę Mateuszem oby ten kaszel przeszedł po inhalacjach.

Dziewczyny współczuję wam atrakcji związanych z zabkowaniem oby maluszki za bardzo nie cierpialy.

Do później pa
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 18:53   #2155
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez aroli Pokaż wiadomość
Monika

No oby mu minął ten kaszel bo zaczynam się martwić...jutro miną 3 tygodnie od momentu kiedy się pojawił... może po tych inhalacjach mu przejdzie.
Udało mi się zapisać Mateusza na zajęcia do centrum kultury, 2x w tygodniu po 1,5h-Magiczny Klub Malucha. Zaczynamy 11 września, ciekawa jestem reakcji Matiego

Filip spał do 6:30. W dzień tez ładnie spał, widać już sporo białego ząbka ale nadal się nie przebił, masakra z tymi zębami, nagle coś twardego wychodzi z dziąsła

Popijam winko i oglądam tv. Dobrej nocki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no oby mu przeszło bo się to ciągnie już :/
ja chyba oddam Kubę do przedszkola od listopada na kilka godzin co drugi dzień , jednak wolę, żeby chorowali jak ja będę jeszcze w domu , może do kwietnia nabiorą odporności :/
a Filip ma już jakiegoś ząbka ? , Kacper ma dwa i zaraz będzie trzeci na górze

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dopiero teraz mam chwile spokoju bo Kuba zasypia. Okazało się że jutro a nie w poniedziałek muszę iść do pracy wiec proszę o kciuki.

Aroli

Co do pokoju to Kuba i Martynka mają wspólny, zdjęcia wstawię w weekend.
Zdrówka życzę Mateuszem oby ten kaszel przeszedł po inhalacjach.

Dziewczyny współczuję wam atrakcji związanych z zabkowaniem oby maluszki za bardzo nie cierpialy.

Do później pa
oczywiście trzymamy mocne kciuki i jak tylko bedziesz miała chwilę czasu to opisz jak tam było , poradzisz sobie zobaczysz bedzie dobrze

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

dobry wieczór
ale dzisiaj był u mnie upał , masakra ! , już dawno nie byłam taka zmęczona słońcem , oczywiści korzystaliśmy i spędziliśmy praktycznie całyt dzień na dworze , ja zaraz się ide kąpać, bo jestem ugotowana, Kacper już spi, bo w dzień kiepsko spał ,nie wiem czy zęby go męczą czy gorąco mu , ale dzisiaj ma ewidentnie zły dzień , dobrze , że już padł, bo mam chwilę spokoju teraz i korzystam popijając sobię piwko ,
Kuba dzisiaj też bez drzemki tak więc też padnie , mąz z nim siedzi na szczęście
jutro u mnie ochłodzenie i ma padać tak więc chyba sobie w domu posiedzimy , zobaczymy jeszcze czy prepowiednie się spełnią bo to różnie
no nic uciekam delektować się chwilą
do jutra
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 06:34   #2156
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzien dobry
My dzisiaj wstaliśmy wcześnie , bo Kacper o 6 był już wyspany , pewnie dlatego, że wczoraj poszedł spać wcześnie , no nic piję kawe i próbuję wrócić do żywych
dzisiaj u mnie okropna pogoda na dworze Wrzesień się zaczął tak jak na ten miesiąc przystało, pada , jest szaro i wieje , widać jak chmury na niebie zasówają echhh , a wczoraj była masakara , upał aż nie mogłam wytrzymać w pewnym monencie
dzisiaj mam kiepski dzień od kąd wstałam brzuch mnie boli , zbliża się @ i taka będę dzisiaj otepiała przez to wzystko :/

Mamuśka wielki kciuki jeszcze raz
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 07:51   #2157
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cześć długo mnie nie było znów, hehe nie nadrobię wszystkiego😅
Szymek został w żłobku na kolejny rok i wszystko ładnie pięknie, ale od środy są cyrki i straszny płacz. Myślałam, że chodzi o mnie, bo od kilku tygodni jest jak rzep i nawet w nocy za mną woła, ale teraz wygląda na to, że on tak przeżywa fakt, że większość starszaków poszła do przedszkola, jego kolega Krzyś też i została ich garstka Szymek nie chce zostawać w ogóle

MaMusKa, wracasz do pracy i na studia równocześnie? Super! Powodzenia!
Współczuję remontu.. my dokańczamy pokój młodego, a kamienica stara, od ponad 30lat nie było tu gruntownego remontu, ściany piaskowe i nie jest ciekawie. Teraz pójdzie gładko, położyliśmy tapetę białą, została kosmetyka, zrobienie pasków, zamontowanie półek, wstawienie organizera na zabawki, kuchni i stolika z krzesełkiem. Ale przez kilka sni był dosłowny dramat, a zostały jeszcze na pewno kuchnia i łazienka🙈

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 13:20   #2158
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Mamuśka

To w dwoje im raźniej w pokoju
Trzymam kciuki- na pewno dasz radę, oni pewnie też wiedzą, że miałaś przerwę w pracy i powinni dać Ci czas, żebyś spokojnie weszła w rytm i wszystko na spokojnie sobie przypomniała

Monika

U mnie też był wczoraj upał, a dzisiaj pada, wieje i no cóż chyba czas pożegnać lato...
Filip to zębolek-potworek ma już 6 ząbków a teraz idą kolejne 2
W ogóle pełza już wszędzie,a co za tym idzie wszystko ściąga i wali głową w szafki...trzeba na niego uważać, bo porusza się szybko i czasami po cichutku. Najgorsze, że zawsze pełza w stronę Mateusza, żeby coś mu zabrać, bo jak to bywa koniecznie musi się bawić tym co brat, a Mati ma teraz etap "moje,moje" więc czasami jest płacz i wojna, którą póki co przegrywa Fifi, ale na szczęście, jeszcze się nie awanturuje i zazwyczaj "idzie" po coś innego

Ja jednak odpuściłam klub malucha w tym roku...po pierwsze dlatego, że nigdzie nie było opcji, żeby chodził 3 razy w tygodniu a po drugie boję się chorób i już... Mam nadzieję, że chociaż te zajęcia trochę umilą mu czas, zastanawiam się jeszcze nad jednymi we wtorki- zajęcia rytmiczno-ruchowe, ale to z udziałem rodziców/opiekunów a ja nie mam za bardzo co zrobić z Filipem w tym czasie...

Michiru

Hejo ! Faktycznie dawno Cię nie było, fajnie, że u Was wszystko dobrze. Szymek na pewno się przyzwyczai do nowej sytuacji, szkoda tylko płaczu i awantur, ale jakoś przetrwać trzeba
Super, że pokoik Szymka prawie gotowy, wrzucaj fotki do klubu jak skończycie A jak w pracy ?
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 13:30   #2159
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Aroli, w pracy ok dostałam umowę w końcu. dziś idziemy na imprezę integracyjną, Szymek został do jutra u ojca tylko ja trochę zabiegana czasem jestem. jestem na ogół off line, nawet jak mam neta włączonego w telefonie to rzadko kiedy wchodzę, w porównaniu do tego co było kiedyś.
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 21:56   #2160
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Michiru

To super ze masz umowę imprezka fajna sprawa.

My po chrzcinach Filipka ufffff masakra w kościele wył prawie cały czas, nie wiem co w niego wstąpiło...rzucał się jak nie on dosłownie. Później zorientowałam się ze wyszła mu dolna dwójka i tak myślę czy to możliwe ze tak go meczyla?
W restauracji było już lepiej ale nie mógł przysnac. Mateusz szalał w kościele tez płakał i wolał "mama"...początek masakra do tego było podawanych 17 dzieci do chrztu...
Ciesze się że mam to już za sobą
Lodówka pełna bo zostało dużo jedzenia padam ze zmęczenia. Jeszcze na 10 byłam w smyku po sweter dla Filipa bo zimno jak nie wiem...

Zapowiada się deszczowy tydzień...
Papa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-25 20:16:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.