Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-29, 12:34   #2161
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Xzora ten z effii minimalnie gryzie niestety, ale nie jakoś strasznie, odrobinkę tylko (przynajmniej mój - ja mam bez kapturka, ale z tej samej serii, nie wiem czy skład taki sam jest). Łucji to nie przeszkadza. I obłazi nim Łucja trochę Ale ja go nie prałam, może dlatego
Za to fajnie grzeje, a jak jest gorąco nie przegrzewa.

Taedio super, że u Was w miarę bezproblemowo Też się boję u Łucji napięcia i zastanawiam się czy nie ma.

Mała zapomniałam napisać - laseczka z Ciebie! Brawa za zakupy
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 12:38   #2162
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Jak czytam ile Wasze dzieci przybieraja to boje sie ze przekarmilam swoje Amela ma 6 tyg a wazy juz 5kg czyli od porodu przybrala 2kg. Najgorsze jest ze ciagle jest glodna i dopoki jej sie nie uleje to nie jest najedzona a jak sie uleje to znow glodna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja tez wazy(wazyla w poprzedni pn) 5kg tazke jest dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 12:44   #2163
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Dzieki dziewczyny za dobre slowa Chyba kaszle dzis mniej, temperatura ok. Na noc mega pomogly inhalacje, miala duzo lepszy oddech. Ale ma dziwne kupy po antybiotyku. Dzwonili do mnie z przychodni z pytaniem jak mala, milo z i h strony, jutro ma wpasc pediatra do domu obejrzeć Amelkę. Mam nadzieje, ze sie szybko z tym uporamy.

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Jak czytam ile Wasze dzieci przybieraja to boje sie ze przekarmilam swoje Amela ma 6 tyg a wazy juz 5kg czyli od porodu przybrala 2kg. Najgorsze jest ze ciagle jest glodna i dopoki jej sie nie uleje to nie jest najedzona a jak sie uleje to znow glodna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A probowalas oszukac ją smoczkiem?


Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość

Zamawialam wlasnie z alli i jest ekstra.

Calineczka ja mam stanik taki o jakim piszesz z hm.

Ci do spania, spimy z tz razem, jak bylo goraco to on czasem uciekal, ale rzadko. Generalnie moj tz ma tak twardy sen, ze nic go nie ruszy oprocz akcji gdy mala sie krztusi.

Taedio faktycznie kosz juz niedlugo bedzie za maly moja nie zawsze spi na zabkę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 12:47   #2164
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Emmos dużo zdrówka dla Małej ja tez naczytałam sie o bezobjawowym zapaleniu płuc i życie matki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 12:52   #2165
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Emmos dużo zdrówka dla Małej ja tez naczytałam sie o bezobjawowym zapaleniu płuc i życie matki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 12:55   #2166
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za dobre slowa Chyba kaszle dzis mniej, temperatura ok. Na noc mega pomogly inhalacje, miala duzo lepszy oddech. Ale ma dziwne kupy po antybiotyku. Dzwonili do mnie z przychodni z pytaniem jak mala, milo z i h strony, jutro ma wpasc pediatra do domu obejrzeć Amelkę. Mam nadzieje, ze sie szybko z tym uporamy.




A probowalas oszukac ją smoczkiem?





Zamawialam wlasnie z alli i jest ekstra.

Calineczka ja mam stanik taki o jakim piszesz z hm.

Ci do spania, spimy z tz razem, jak bylo goraco to on czasem uciekal, ale rzadko. Generalnie moj tz ma tak twardy sen, ze nic go nie ruszy oprocz akcji gdy mala sie krztusi.

Taedio faktycznie kosz juz niedlugo bedzie za maly moja nie zawsze spi na zabkę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Niestety jest antysmoczkowa.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 12:58   #2167
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Vadi proszę o link do filmiku bo mnie wyrzuca ciagle
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-29, 13:03   #2168
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Calineczka może wypasione krzesełko do karmienia?
My mamy superową nakładkę na krzesło z fisher price. Jest od ok pół roczku, regulowane oparcie do pozycji pół leżącej, 5-punktowe pasy, dwie tacki, materiałowy zdejmowany pokrowiec, który łatwo się czyści, rośnie razem z dzieckiem do kiedy jest potrzeba, nie zabiera dodatkowego miejsca.
Nie mogę tylko nigdzie jej znaleźć w necie, jakby przestali produkować (coś takiego jak w linku, tylko nasze ma 5-punktowe pasy i podwójną tackę http://www.babymeble.pl/krzeselko-do...-kostki-p2744/ )
Ale może właśnie coś w tym stylu albo standardowe krzesełko?

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Emmos kciuki żeby Amelka szybko wyzdrowiała! Brawa dla przychodni za zainteresowanie
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 13:10   #2169
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Chyba dobrze, ale śmieszne to jest. Wstyd karmić publicznie


Macie jakieś pomysły na prezent dla dziecka za ok. 300 zł? Może być coś co przyda się dopiero za kilka miesięcy.
Matę mamy, karuzeli nie chcemy
Krzesełko do karmienia/ jakiś pojazd co najpierw wozi się dziecko, a potem może jeździć samo odpychajac się nogami/pchacz/ interaktywny stolik/karta upominkowa.
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 13:20   #2170
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Mój brat kupił małej taka karuzele.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg big_211408-5a.jpg (26,1 KB, 51 załadowań)
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 13:23   #2171
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Niestety jest antysmoczkowa.

Szkoda, moja nie chce puscic doslownie i tez sie boje jak to bedzie dalej. Noszeniem sie nie zadręczaj bo myślę ze to minie. Ja swoja Amelke moglabym 24h nosic, byleby zdrowa byla. Ahh Pomysl, ze cale zycie nosic jej nie bedzie, niedlugo buziak pod przedszkolem bedzie obciachem. Trzymam kciuki, zeby wkrotce stala sie odkladalna✊️✊️

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Vadi proszę o link do filmiku bo mnie wyrzuca ciagle

Mnie rowniz wyrzuca.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-29, 13:28   #2172
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Chyba dobrze, ale śmieszne to jest. Wstyd karmić publicznie





Macie jakieś pomysły na prezent dla dziecka za ok. 300 zł? Może być coś co przyda się dopiero za kilka miesięcy.

Matę mamy, karuzeli nie chcemy
Moze leżaczek bujaczek?

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Xzora ten z effii minimalnie gryzie niestety, ale nie jakoś strasznie, odrobinkę tylko (przynajmniej mój - ja mam bez kapturka, ale z tej samej serii, nie wiem czy skład taki sam jest). Łucji to nie przeszkadza. I obłazi nim Łucja trochę Ale ja go nie prałam, może dlatego
Za to fajnie grzeje, a jak jest gorąco nie przegrzewa.

Taedio super, że u Was w miarę bezproblemowo Też się boję u Łucji napięcia i zastanawiam się czy nie ma.

Mała zapomniałam napisać - laseczka z Ciebie! Brawa za zakupy

Jak minimalnie gryzie to powinno byc dobrze. Wlasnie najbardziej na tym grzaniu mi zależy, zeby był na jesień i zimę.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Dziewczyny, jak chcecie obejrzeć film który wrzuciła Vadi to wpiszcie w wyszukiwarkę: newborn cry Oprah. Mnie tez wywalało z linka.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 13:34   #2173
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Czy mi sie wydaje czy karolinusia i samantha zaginęły
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 14:00   #2174
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

U nas dziś 2 rocznica ślubu 😍

Pokaże Wam co moja córka wyprawia ostatnimi dniami zaczyna wszystko pchać do buzi. IMG_20170828_131712.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 14:00   #2175
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez asia1905 Pokaż wiadomość
Ja miejsca też nie mam.dużo w zamrażarce, ale niw chcę przy rozszerzeniu diety podawać tylko jabłek, gruszek, marchewek i buraków, bo zimą to trochę ograniczony dostęp. Dlatego mam już zamrożone borówki, chcę jeszcze maliny, brzoskwinie, śliwki, kaladiora, brokuła, cukinię, dynię.
ja mrożę po trochu co mi sie uda fajnego z warzye kupic czy dostać z działki. ale tez już moja zamrazarka ledwo mieści moje zapasy!
nie kroje. mroze w calosci, umyte, tak zeby tylko wyjąć i ugotować. kiedys robilam zupki z dyni w sloiczkach, ale pomieszalam zakrętki ze sloiczkow i wszystkie sie zepsuły teraz jesli mam za dużo zupy to mrożę.


Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Uuu... bogaty mamy.repertuar hihi...

Darietta
Moj tak ciagnie głowę...mam.wrażenie, ze chce sutka urwać !

My.mieliśmy 30 min zabawy moze nawet wiecej, Hugo juz się delikatnie uśmiecha 😍
Teraz kąpiel i.idziemy spać chyba pójdę dziś też szybciej bo średnio ostatnio śpię. :/

Dziewczyny karmicie.przed kąpielą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie karmie przed kąpielą tylko po. chyba że jest jakiś megagłód to troche dam i odczekam z kąpaniem.
moj sie baardzo uspakaja podczas kąpieli we wiaderku takze po kąpaniu kp i śpi zazwyczaj


Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Kiedy ja Was nadrobię?!

Jesteśmy po chrzcinach. Wszystko się udało Przemo był aniołkiem w kościele. Przespał prawie całą mszę. Obudził się tylko na sam chrzest, przy polaniu głowy nawet nie pisnął, a byłam przekonana że będzie płakał. Imprezka udana, jedzonko pyszne. Jesteśmy bardzo zadowoleni Cieszę się że mamy to za sobą i odetchnę już od przygotowań.
super ze wszystko sie udało u nas nawet terminu chrztu nie mamy. ani tym bardziej kandydatów na chrzestnych...

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Cashmere super, ze wszystko vsie udalo

Amelka wczoraj wieczorem zaczela dziwnie harczeć i kaszleć, nie spałam w nocy i nasłuchiwalam, dzis rano pojechalismy do przychodni i dostalismy skierowanie na sor. Z osluchiwania nic nie wyszlo, ale zrobili jej rtg klatki piersiowej i wyszly zmiany na pluckach wczesne stadium zapalenia pluc boze nie wiem skad to decyzja nalezala do mnie czy leczymy sie w szpitalu czy w domu, zdecydowalam ze w domu, mam nadzieje, ze szybko sie poprawi bo jak nie to wracamy do szpitala wszystko rozwinelo sie w ciagu kilku godzin, tak mi jej szkoda

Z dobrych rzeczy to to, ze usg bioderek wyszlo dobrze, profesor powiedzial, ze rzadko sie zdarza, zeby po ulozeniu miednicowym biodra byly w tak dobrym stanie.

Mam dola co nas jeszcze spotka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kciuki za szybkie wyzdrowienie! oby obylo sie bez szpitala..
super ze inhalacje pomagają. spytaj pediatre czy mozesz wit.c podawac - mojego brata corka mając 3mies.byla w szpitalu z zap.płuc. podobno duze dawki wit.c pomagają szybciej zdrowiec

Cytat:
Napisane przez emilia0508 Pokaż wiadomość
Moja mała dziś spała 7,5godziny!! Jestem w szoku. Ale w sumie wczoraj w dzień spała tylko godzinę. Nawet nie obudziłam się w nocy a tak co 3-4godziny się budziłam sama i sprawdzałam mała. A dziś obie spalysmy długo. Może już po skoku u mnie. Mam nadzieję...
wow 7,5h!! brawo! to wysypiaj sie!!

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Jak czytam ile Wasze dzieci przybieraja to boje sie ze przekarmilam swoje Amela ma 6 tyg a wazy juz 5kg czyli od porodu przybrala 2kg. Najgorsze jest ze ciagle jest glodna i dopoki jej sie nie uleje to nie jest najedzona a jak sie uleje to znow glodna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moj tez by jadł w dzien najlepiej co godzine.


Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Anusia
Hiji żarłoczek

Chilli
To tsk jak u nas,też ja.karmie hihi
Mój też już dotyka zabawek ale nie wierzę że świadomie chociaż tak.to wygląda

Nulka
U na wątrobka drobiowa, kasza gryczana i buraczki.

U nas był łagodny skok, teraz ma być niby kolejny... strach jest!

Wracam ze spaceru... a raczej z shopingu... hihi tesciowa mi Hugo zginęła spod bloku, Boże nie wiedzialam co z czasem zrobić... i co oczywiście zakupy koszulki, sweterek taki lekki i sukienka ( tylko musi brzuch zniknąć jeszcze ) tak ze gicior!

Lecę robić obiad, pptem.oglądne ten folmik bo jestem.super ciekawa



Załącznik 7211931
Załącznik 7211936

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brawo za czas wolny!! super zakupy banany cudne!!!

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
ja mam to samo. Tylko u nas nie ma mowy o kryzysie bo karmimy butelka.


Dziewczyny powiedzcie mi co ja zle robie. Nie wiem ale mam wrazenie ze dziecko mna rzadzi. Odpusciłam kp bo nie chciała ok ale to nie koniec problemów. Nie chce spac w łóżeczku tylko spi na mnie. O wózku nie wspomne. Jedyna forma spania jaka wyznaje to na mnie. Im starsza tym trudniej mi ja odłożyć. A jak się uda to zaraz dostaje ten pierdzielony odruch moro i sie wybudza. W dzień spi jedynie jak mam ja w chuście, na rękach staram się jej nie usypiać bo jest ciężka i ruchliwa i nie ukrywam że ciężko mi ją utrzymać. Jak nie spi to tez jest na mnie, chodze po domu i jej opowiadam i jest super. Nie mam już siły gdyby nie chusta nie zlazlabym z kanapy. Tylko od kiedy jest chusta nie moge jej odłożyć już nawet na sekunde, coraz bardziej robi sie przylepiasta do mnie.


Powiedzcie że to przejdzie

Sorry za pisownie ale ciężko mi z nia pisac.
nic nie robisz źle - to potrzeba bliskości, ktoraz czasem zniknie. twoje dziecko nie bedzie cale życie wisiec na tobie, przyjdzie taki dzień kiedy wejdziesz do jej pokoju kiedy bedzie juz np. w przedszkolu i za tym zatesknisz..


my wczoraj bylismy u pediatry na pierwszej wizycie. Eryk ma 4,5 tyg. waży 4500g i dł. 58cm. urodzony z waga 3360g. wiec super.

mialysmy z panią dr długą rozmowe nt. szczepień bo mlody nie szczepiony w szpitalu. po naprawde zawziętej dyskusji i wymianie argumentow za i przeciw poszczegolnym szczepieniom pani doktor "wymiękła". powoedziala ze nie spotkala sie z rodzicem z az taka wiedzą na temat chorób i szczepien na nie. i dopiero wtedy zaczela ze mna rozmawiać inaczej. ogolnie powiedziala ze b.dobrze ze nie zgodzilam sie na szczepienia w pierwszej dobie tylko chce odczekać. po drugie stwierdzila ze szczepienie na gruzlice (bcg - z pierwszej doby) jest zbędne bo nie chroni przed płucną odmiana gruzlicy. dala do zrozumienia zebysmy go nie robili.
to samo z mmr - odra swinka rozyczka. kazda z tych chorob jest w pelni wyleczalna. ogolnie to jestem zadowolona z tej wizyty i rozmowy. wiem ze z nią nie bede miec problemow realizując moj przekombinowany plan szczepien. na koniec tylko powoedziala ze ona rozumie i popiera moje decyzje ale niestety sanepid tego nie poprze i mozemy miec z ich strony nieprzyjemności. ehh..

poza tym chlopak zdrowy. mamy wiecej dklasc na brzuszku bo ma nieco wypukły pępek co moze wskazywać na przepukline pępkową. ale poki co to mamy wzmacniac miesnie brzucha leżąc na brzuchu. powinno wystarczyc.
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 14:07   #2176
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za dobre slowa Chyba kaszle dzis mniej, temperatura ok. Na noc mega pomogly inhalacje, miala duzo lepszy oddech. Ale ma dziwne kupy po antybiotyku. Dzwonili do mnie z przychodni z pytaniem jak mala, milo z i h strony, jutro ma wpasc pediatra do domu obejrzeć Amelkę. Mam nadzieje, ze sie szybko z tym uporamy.




A probowalas oszukac ją smoczkiem?





Zamawialam wlasnie z alli i jest ekstra.

Calineczka ja mam stanik taki o jakim piszesz z hm.

Ci do spania, spimy z tz razem, jak bylo goraco to on czasem uciekal, ale rzadko. Generalnie moj tz ma tak twardy sen, ze nic go nie ruszy oprocz akcji gdy mala sie krztusi.

Taedio faktycznie kosz juz niedlugo bedzie za maly moja nie zawsze spi na zabkę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówka dla was! !

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
U nas dziś 2 rocznica ślubu 😍

Pokaże Wam co moja córka wyprawia ostatnimi dniami zaczyna wszystko pchać do buzi. Załącznik 7212301

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! Moja jeszcze sama nie umie złapać.

Jadę właśnie do gin. Pestka z mamą bo mąż nie mógł wyjść z pracy :/
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 14:13   #2177
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Moze leżaczek bujaczek?

Jak minimalnie gryzie to powinno byc dobrze. Wlasnie najbardziej na tym grzaniu mi zależy, zeby był na jesień i zimę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Dziewczyny, jak chcecie obejrzeć film który wrzuciła Vadi to wpiszcie w wyszukiwarkę: newborn cry Oprah. Mnie tez wywalało z linka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
U nas dziś 2 rocznica ślubu

Pokaże Wam co moja córka wyprawia ostatnimi dniami zaczyna wszystko pchać do buzi. Załącznik 7212301

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego najlepszego dla Was moja tez pcha paluszki do buzi ale myślałam ze głodna muszę jej dać gryzaczek. Zadowolona jesteś z tej żyrafy? Chciałam ja kupić ale TZ powiedział ze zwariowałam
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 14:21   #2178
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Dzięki



Wszystkiego najlepszego dla Was moja tez pcha paluszki do buzi ale myślałam ze głodna muszę jej dać gryzaczek. Zadowolona jesteś z tej żyrafy? Chciałam ja kupić ale TZ powiedział ze zwariowałam
Ja mam 3 różne żyrafy i tak średnio. Sama żyrafa spoko, ale cena przesadzona. Moja najbardziej lubi czerwoną o zapachu wanilii.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 14:30   #2179
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Przyszła mata edukacyjna - Klaudia mocno zainteresowana
Tez dzis mi mata przyszla. 30minut mala byla zajeta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-29, 14:49   #2180
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Dziewczyny, a może któraś z Was ma karuzelę z projektorem + wyjmowany pałąk, żeby na łóżeczko została sama pozytywka? Jak tak to jaka?

My zaraz wyruszymy na rehabilitację.

MININI brawo za wizytę u lekarza!! Żeby wszyscy rodzice byli tacy świadomi! Które szczepionki będziesz podawac? Któreś omijasz?
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 14:53   #2181
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Mala laska z Ciebie ,fajne ciuchy kupilas ja ostatnio oblegam lumpeks u mnie na osiedlu i upolowalam pare perelek😊

Nulka ale slodka Adunia😃

Calineczka a moze piesek uczniaczek fp jezdzik i pchacz u nas w rodzinie dzieciaki szalaly za nim.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 14:54   #2182
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Minini - super, ze synek zdrowy i ze z lekarką udało się rzeczowo porozmawiać
Nulka - super, ze Ada juz na takim etapie
Myszowata - dobre te 30min, co? mi sie dzieki macie udało zrobic obiad i go nawet zjeść


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 15:07   #2183
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Darietta
Zdjecia dla Ciebie.

Xzora
Super ze mata sie podoba, ja sie zastanawiam czy mate czy karuzele najpierw kupic?

Taedio
I.nas noski podobne, dobrze ze y Was wszystko jest ok.
A czujesz ze mniej.masz w piersiach? Ze kryzys?
Nogi moj też ma czesto proste.

Morelle
Czyli czeste odbijanie? SUPER

Calineczka
Krzesełko to super sprawa, ew.właśnie jakiś pchaczek

Sill


Emmos
Miło ze strony przychodni. I trzymam kciuki za Was

Darietta sliczna karuzelka, tez szukam właśnie.

Nulka
A dla Was duuuzo.miłości a mała cudna

Minini
To fajna wizyta faktycznie jak.można pogadać szczerze.
A będziesz w ogóle szczepic?
No i brawa za wagę oby nie bylo też tej przepukliny.

Cashmere
Duzo jest takich karuzel np tiny love akuku, ale droga.

My śpimy w Chuście teraz a chlopaki na treningu.

Dziewczyny jakie witaminy i suplementy łykacie?




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 15:09   #2184
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Dla Darietty.

IMG_20170829_160812.jpgIMG_20170829_160743.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 15:09   #2185
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja mam 3 różne żyrafy i tak średnio. Sama żyrafa spoko, ale cena przesadzona. Moja najbardziej lubi czerwoną o zapachu wanilii.
No właśnie ta cena

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może któraś z Was ma karuzelę z projektorem + wyjmowany pałąk, żeby na łóżeczko została sama pozytywka? Jak tak to jaka?

My zaraz wyruszymy na rehabilitację.

MININI brawo za wizytę u lekarza!! Żeby wszyscy rodzice byli tacy świadomi! Które szczepionki będziesz podawac? Któreś omijasz?
Nasza karuzela jest taka jak napisałaś

http://tinylove.pl/index.php?p2784,k...rojektorem-3w1
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 15:30   #2186
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Super dzieki
Dobrze pamiętam ty masz 4,6 a ole masz wzrostu bo nie pamietam czy mi pisałaś

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Ja musze jutro Wii sprobowac zamotac w ta chuste co mam bo dzis probowalam ale ryczała.

Dzis nirstety wróciła do normalności i caly czas na mnie nawet ze spaceru wrocilysmy po 10 min bo płakała teraz spi na mnie.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 15:41   #2187
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Tak mam 4,6 i całe 157 cm.

Obudził się, ale nie rozpoznaje tych dziekow z filmu, piszczy wrzeszczy krzyczy... warczy, wszystkie na raz wymieszane... 😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...

Edytowane przez Mała!
Czas edycji: 2017-08-29 o 15:42
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 15:45   #2188
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Tak mam 4,6 i całe 157 cm.

Obudził się, ale nie rozpoznaje tych dziekow z filmu, piszczy wrzeszczy krzyczy... warczy, wszystkie na raz wymieszane... 😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam165 więc nie wiele więcej.
Jeszcze raz dzieki za fotki. Widzę ze nosisz w kieszonce mi sie podoba kangurek tylko wiecej motania.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 15:49   #2189
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Vadi ale czad super ten filmik wlasnie mielismy eh i neh haha chyba caly dzien bede z tym dzialac😁
Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Vadi dzięki za filmik Poobserwuję córkę czy u niej też się to sprawdza Ale nie ma w zestawie jej sztandarowego "laaaa-laaaa-laaaa!!!!"
cieszę się, że się przydaje. ja cały dzień też działam na zasadzie 'nah? już daję jeść'



Timi w 5 dni przybrał tylko 90g dobrze, że od wczoraj odpaliłam intensywny tucz i laktator


A Tż śpi z nami i przy każdym moim nocnym KP leci robić porcję mm na dobicie
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-29, 15:53   #2190
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Vadi
Wazne że przybiera, będzie mial.pewnie skoki takie.
Fajnie ci z tż....moj.by juz nie usnął...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-09 09:13:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.