Suche Sianowate Rozjaśnianie ! Pomocy :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-25, 23:24   #1
CarollaKiss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 67

Suche Sianowate Rozjaśnianie ! Pomocy :(


A wiec tak walcze z suchymi sianowatymi wlosami na koncach uwielbiam prostowac wlosy zawsze uzywam termo ochrony z got2by niedawno skonczylam walke z wypadaniem wlosow wiec Viva la woda brzozowa w ciagu 2 tyg wlosy mi wg nie wypadaja przy myciu z gora 3 wloski a tak to wypadalo tyle ze pod prysznicem glowy myc nie moglam bo tak zatykal przeplyw ze widelec jedynie mi pomogl je wyciagac

no wiec marze a raczej szaleje za blond wlosami prostymi chce rozjasnic i cena nie gra roli chcialabym wiedziec jaki jest najlepszy rozjasniacz i czy jest mozliwosc zwalczyc te suche sianowate konce? Jak pielegnowac wlosy po rozjasnianiu ? dziekuje z gory
CarollaKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 23:36   #2
padova
Raczkowanie
 
Avatar padova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Mediolan/Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: Suche Sianowate Rozjaśnianie ! Pomocy :(

Najlepiej to jakbyś poszła z tym rozjaśnianiem do jakiegoś dobrego fryzjera ;p
ja przynajmniej tak zrobiłam, a jeśli chodzi o prostowanie to ja sie z prostownicą nie rozstaje a używam lotionu wella do prostowania, maski termicznej do włosów też wella i trzymam ją około 30 min i jeszcze odżywke dove regenerującą trzymam 40 min i czasem jedwab nakładam włosy są miękkie w dotyku i w ogóle ;p
Pozdrawiam : )!
padova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 01:46   #3
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Suche Sianowate Rozjaśnianie ! Pomocy :(

witam
Co do rozjasniania tez radze Ci wybrac sie do dobrego fryzjera.Zawsze to jednak specjalista,no i farbki duzo lepsze niz sklepowe.
Znam to z wlasnego doswiadczeniaRozjasniac ze sklepowe tak nie rozjasnia Ci od razu na ladny blondzik jak fryzjerskie.Pozatym sama sie przekonalam,ze fryzjerskie jednak duzo mniej niszcza wlosy od sklepowych rozjasniaczy.
Sama czesto farbowalam sklepowymi i bywalo,ze musialam rozjasniac dwa,trzy razy pod rzad czasem by wyszlo ok i ladnie.

Co do pielegnacji,to wiadomo,ze rozjasnianie jednak najbardziej niszczy wlosy/a Ty juz masz zniszczone konce z tego co piszesz/
Najlepsza metoda jest mimo wszystko radykalne sciecie i bardzo dobre odzywianie i nawilzanie wlosow.
Przede wszystkim musisz uzywac produktow na bazie wyciagow z migdalow,kokosa lub jedwabiu.To najlepiej regenenruje wlosy.Najlepiej jakby to byly jak najbardziej naturalne produkty.Polecic moge Ci jeszcze maseczke miodowa,ktora tu na wizazu jest slawna
Potwierdzam na sobie jej rewelacyjne wlasciwosci.Bardzo szybko regenenruje i lekko rozjasnia wlosy.Wloski sa po niej super
Dzis uzylam takiej maseczki z kokosa i tez ja polecam...jest rewelacyjna,choc nie dokonca wierze,ze w 100% naturalna.Jednak po niej wloski sa miekkie,slicznie pachna i sa milutkie.Nawet preparatu na koncowki z jedwabiem nie musialam juz nakladac,a tez walcze z suchymi wlosami po rozjasnianiu juz kilka lat...Tak wiec wiem co mowiePrzetestowalam juz wiele i to w/w polecam z cala szczeroscia

Pozdrawiam i zycze szybkiej regeneracji wloskow oraz udanej przemiany

o Tej maseczce kokosowej mowie
http://allegro.pl/item366583091_wlos...wit_a_i_c.html
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 21:40   #4
CarollaKiss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 67
Dot.: Suche Sianowate Rozjaśnianie ! Pomocy :(

dziekuje wam
bym poszla do fryzjera ale on sie uprze zeby wchodzic w blond pasemkami a ja chce juz na wakacje miec blond tak na lipiec mam prosbe mozesz mi napisac nazwe tej miodowej z checia kupie oraz ta kokosowa tez (link mam do kokosowej dziekuje) jezeli chodzi o rozjasniacze sklepowe to sie zgadzam gorzej niszcza zwlaszcza joanna chcialam kupic na allegro jakis rozjasniacz np Loreal bez amoniaku ... Albo nie daleko mnie jest dobry sklep z atrykulami dla fryzjerek stylistek itp itd wszystko profesjonalne )

nie dlugo kupie maseczke wax wlosy suche i zniszczone szczeze niewiem czemu mam takie wlosy , moze przez okres dojrzewania poniewaz do 12 lat mialam boskie duzo ludzi mi zazdroscilo geste grube proste wlosy a jak scielam na chlopaka to zaczely sie krecic potem robily sie puszyste suche sianowate tragedia ... boje sie ze jak zetne dalej konce szybko sie taki zrobia
CarollaKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 22:40   #5
CarollaKiss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 67
Dot.: Suche Sianowate Rozjaśnianie ! Pomocy :(

aaa i zapomnialabym jestes konsultantka Oriflame i zamowilam sobie maseczke do wlosow oriflame kokosowa za ok 10 zl (w cenie normalnej) kupilam ja gdyz gazeta Claudia fryzury specjalny numer reklamowal ta maseczke wg sie zdziwilam bo reklamowali duzo kosmetykow oriflame a avonu chyba z dwie
CarollaKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 15:57   #6
aldi1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: Suche Sianowate Rozjaśnianie ! Pomocy :(

[quote=CarollaKiss;7674317] z got2by niedawno skonczylam walke z wypadaniem wlosow wiec Viva la woda brzozowa w ciagu 2 tyg wlosy mi wg nie wypadaja przy myciu z gora 3 wloski /quote]






co to to got2by ??
aldi1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 01:20   #7
CarollaKiss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 67
Dot.: Suche Sianowate Rozjaśnianie ! Pomocy :(

got2b troche zle tam napisalam no wiec to jest linia Schwarzkopf i jest extra !! tylko trzeba robic tam tak jak jest na pisane czyli np pianke do lokow na wilgotne wloski ,NIE SUCHE !!! i tak samo spray do prostowania wlosow jakby mala kuleczka
CarollaKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 08:48   #8
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Suche Sianowate Rozjaśnianie ! Pomocy :(

hejka dziewczyny mam powazny problem we wrzesniu mam ślub i wymyslilam sobie ze chce byc blomdynka na nim wiec zaczelam rozjaśniac wlosy pasemkami wszystko super idzie jestem co raz jesniejsza tylko mam jeden problem mam nadzieje ze mi pomozecie
wlosy jak wiadomo od rozjasniacz mocno sie pala wiadomo czas isc do fryzjera obciac koncowki ale zalezaloby mi na jakis dobrych sposobach domowych maseczek do odzywiania wlosow?? macie jakis pomysl?? slyszalam kiedys ze miesza sie nafte kosmetyczna z czyms tam np jajkiem czy jakos tak i swietnie odzywia.

Ja szczerze mowiac uzywalam kiedys oliwy z oliwek na wlosy i bardzo pomagalo moge polecic ale moze znacie jeszcze jakies sposoby??
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 19:53   #9
autthentic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 66
Dot.: Suche Sianowate Rozjaśnianie ! Pomocy :(

Ja jestem 2 dni po rozjaśnianiu czarnych farbowanych włosów. Zastosowałam 2 rozjaśniacze w 2 dni pod rząd. O dziwo- włosy głowy się trzymają, chociaż zawsze były cienkie, rzadkie i słabe. Na to farba i są piękne
Co do odżywki to stosowałam tę z jajka, cytryny, olejku i nafty, ale szczerze to bardziej ufam kosmetykom.
Polecam Wam maskę na włosy Fructis "odbudowa i blask" w słoiku. 300ml za ok.15zł w Rossmanie.
autthentic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 21:11   #10
Princessa jest tylko 1
Przyczajenie
 
Avatar Princessa jest tylko 1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5
GG do Princessa jest tylko 1
Dot.: Suche Sianowate Rozjaśnianie ! Pomocy :(

Ja codziennym prostowaniem włosów też prawie je wykańczam i używam również maski do włosów fructis wymienionej wyżej i jestem bardzo z niej zadowolona. Do prostowania stsuje dwufazowy spray z Welli ;D Póki co da się patrzeć w lustro :P
__________________
~ Szczęście jest blisko...na wyciągnięcie ręki~
- chyba mam za krótkie rączki
Princessa jest tylko 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 21:34   #11
Ewa1603
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1603
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 173
GG do Ewa1603
Dot.: Suche Sianowate Rozjaśnianie ! Pomocy :(

Ja jestem na etapie wychodzenia z koloru czerwonego na blond (Już prawie mi się udało) w ostatnim czasie bardzo wymęczyłam włosy rozjaśnianiem,ale na szczęście nie jest teraz źle.polecam maskę HENNA WAX TREATMENT (do włosów jasnych jak i ciemnych) do tego jedwab i dobrze by było jeszcze od środka wzmocnić włosy więc biorę tabletki SILICA.POZDRAWIAM
Ewa1603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.