rzesy robione henna - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-29, 17:07   #61
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: rzesy robione henna

ja mam ciemną karnację, włosy i ciemne, długie, grube rzęsy i wszyscy mi ich zazdroszczą a oczy są koloru zielonego no i pytanie czy mogę zrobić hennę czy mi to da jakiś efekt na czarnych rzęsach, czy jest mi to potrzebne.?
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 17:17   #62
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: rzesy robione henna

dziewczyny, czy mozna zrobić hennę na dolnych rzęsach?
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 19:57   #63
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: rzesy robione henna

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy mozna zrobić hennę na dolnych rzęsach?
ja miałam robioną hennę na dolnych i na górnych rzęsach
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 20:36   #64
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: rzesy robione henna

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
ja mam ciemną karnację, włosy i ciemne, długie, grube rzęsy i wszyscy mi ich zazdroszczą a oczy są koloru zielonego no i pytanie czy mogę zrobić hennę czy mi to da jakiś efekt na czarnych rzęsach, czy jest mi to potrzebne.?
up up
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 22:41   #65
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: rzesy robione henna

laza, nie sądzę, żeby ktoś Ci zabronił ale nikt Ci tutaj nie powie, jaki osiągniesz efekt i czy Cię zadowoli...

ja tak się zastanawiam - czy jeśli zrobię sobie hennę i dodatkowo co wieczór będę smarowała rzęsy olejkiem rycynowym, to henna szybciej mi zejdzie??
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 19:11   #66
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: rzesy robione henna

A ja mam kiepskie rzęsy Na górnej powiece jeszcze ich trochę jest i nawet są czarnego koloru, ale na dolnej powiece w ogóle ich nie widać! Smaruję je odżywką z keratyną i chyba nawet już widzę rezultaty. Są dłuższe i gęstsze, ale niestety nadal jasne. Wygląda to jakbym nie miała ich w ogóle. Dlatego też postanowiłam, że przy najbliższej wizycie u kosmetyczki poproszę o hennę
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 02:53   #67
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: rzesy robione henna

Navien, a cóż to za odżywka? Ja też mam kiepskiej jakości rzęsy, i też planuję zrobić sobie hennę, ale wypadałoby jeszcze jakoś je wzmocnić
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-04, 13:26   #68
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: rzesy robione henna

jest może tu ktoś taki z podobnymi do mnie rzęsami i może coś na temat henny powiedzieć ;p
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 15:17   #69
Maszeńka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 91
Dot.: rzesy robione henna

Można potraktowac henną rzęsy górne i dolne. Wydaje mi się nawet, że inaczej nie da się tego zrobic (piszę jako klientka kosmetyczki), bo oczy ma się podczas zabiegu zamknięte. Ja zwykle robię rzęsy w kolorze czarnym, żeś brwi w ciemnobrązowym. Moja koleżanka o niebieskich oczach wybiera kolor grafitowy na brwi i rzęsy. Pozdrawiam!
Maszeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 18:28   #70
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: rzesy robione henna

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Navien, a cóż to za odżywka? Ja też mam kiepskiej jakości rzęsy, i też planuję zrobić sobie hennę, ale wypadałoby jeszcze jakoś je wzmocnić
Jest to odżywka keratynowa firmy Gal. Takie kapsułki zielone w kształcie rybek
A jeśli nie, to naczytałam się dużo pozytywów o innej odżywce, Pierre Rene conditioning mascara również z keratyną. Można ją pod tusz stosować. Bardzo fajna i wygodna, pasuje mi W sumie nie wiem czy nie lepsza od tych kapsułek Gal? Ale to zależy, galem można lepiej rzęsy "obkleić", a tym raczej nie. Tylko ta odżywka strasznie ciąży na rzęsach, natomiast pierre bardzo usztywnia rzęsy. Są tak sztywne, że aż szok Ja ją stosowałam krótko, później za gal się wzięłam, sama nie wiem czemu. Ale więcej pozytywów o odżywce pierre rene jest.

A wzmacniać moje planuję aż do końca września i dopiero wtedy henna. No i do tego na czas wakacji odstawiam tusze, malowidła itp. Trzeba dać odpocząć twarzy

EDIT: tak teraz się swoim rzęsom przyjrzałam i muszę powiedzieć, że naprawdę są dłuższe! Może nawet i grubsze. Tylko, że nadal jasne. Henna się kłania i już.
__________________
Passion is my fashion!

Edytowane przez Navien
Czas edycji: 2008-05-06 o 19:12
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 09:42   #71
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: rzesy robione henna

To mój pierwszy post Jestem dzisiaj umowiona na henne rzęs i... zastanawiam się czy pójść. Chce ją zrobić bo mam jasne rzęsy, których kompletnie nie widać a jako że rozpoczęłam wakacje to nie mam ochoty codziennie sterczeć przed lustrem i malować się. I jestem pewna, że jeśli przyciemnie je troszke to będę się sama ze sobą lepiej czuła :P Ale może moge zrobić w domu sama hennę, z pomocą mamy? z drugiej strony chciałabym żeby kosmetyczka dobrała mi odcień bo może się okazać, że czarny albo grafitowy będzie za ciemny (jestem blondynką, jasna karnacja, dość jasne, ale gęste brwi) :P
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-20, 13:05   #72
kilinka
Raczkowanie
 
Avatar kilinka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 127
Dot.: rzesy robione henna

A jak ja mam deliktane rzęsy to czy one mogą mi np powypadać po hennie?
kilinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 22:02   #73
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: rzesy robione henna

Z tego co wiem, to henna w większości wypadków nie powoduje osłabienia rzęs, tylko je wzmacnia. Z resztą było o tym pisane parę postów wyżej.
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 12:25   #74
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: rzesy robione henna

właśnie niekoniecznie, henna jest mieszana z jąkąś wodą utlenioną czy czymś, i przez to może osłabiać. ale nie na każdego działa tak samo...
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 16:34   #75
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: rzesy robione henna

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy mozna zrobić hennę na dolnych rzęsach?
Ja sobie zawsze kładę na dół, bo tak jakby ich nie było wyglądają .

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
ja mam ciemną karnację, włosy i ciemne, długie, grube rzęsy i wszyscy mi ich zazdroszczą a oczy są koloru zielonego no i pytanie czy mogę zrobić hennę czy mi to da jakiś efekt na czarnych rzęsach, czy jest mi to potrzebne.?
Skoro masz czarne rzęsy to henna chyba żadna nie wyjdzie, co najwyżej końcówki rzęs może będą czarniejsze , olejek rycynowy polecam uzywam go już od lutego-lest rewelacyjny na długość i grubość .

Cytat:
Napisane przez kilinka Pokaż wiadomość
A jak ja mam deliktane rzęsy to czy one mogą mi np powypadać po hennie?
Musib yć delikatna, nie powypadają to przecież odzywka, zawsze możesz wzmacniać rzęski domowymi sposobami - patrz wyżej -olejek rycynowy.

Ja od zawsze robię sobie hennę sama, na poczatku kupowałam tą w proszku, teraz mam z Delii w kremie - lux.
Mam rzęsy długie, ale jasne, brwi dośćrzadkie i też jasne. Nie zawsze chce mi się malować tuszem, dlatego używam henny. Zmywa się dość szybko-jak dla mnie to efekt 2 tyg. jest widoczny .
Nakąłdam sobie szczoteczką od tuszu-oczywiście czysta mam taką po zużytym już tuszu. Potem kąłdę na brwi-regularną linią. Cezkam ok. 7 minut i zmywam na jpierw z brwi, na rzesach można potrzymać dłużej .
Z brwi nalepiej zmywać wacikiem z mydłem-nie przesadzajcie ztrzymaniem na brwiach bo będzie masakra - wiem coś o tym, nie dłużej niż7 min !!!!
Potem zmywam mleczkiem do demakijażu z oczu hennę-trochę piecze ale da się rpzeżyć. Potem twarz pod kran, pzremywam mudłem i jest cacy.

Aha najlepiej przed przystą[ieniem do zabiegu pokremować tłustym kremikiem skórę woków brwi i rzęś-by resztki się sięwżarly w skórę-nie ąłdnie to wygląda jak nie można się potem tego pozbyć, a po co potem chodzić z zaczerwienioną skórą .

Jeszcze arz polecam olejek rycynowy szczoteczką od tuszu na rzęsy górne i dolne i brwi wieczorkiem przed snem. Gwarantuję , że będziecie zadowolone .
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 17:20   #76
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: rzesy robione henna

ja większych efektów nie widzę, mam dosyć długie i podkręcone rzęsy naturalnie, ale są dosyć rzadkie, więc henna w zasadzie mi nie pomaga.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 19:33   #77
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: rzesy robione henna

to zmywanie mydłem jest konieczne? nie można niczym innym? z rzęs też trzeba mydłem zmywać? już samo to mnie odstrasza
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 11:19   #78
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: rzesy robione henna

Możesz spróbować czym innym , może na rzęsy wystarczy ci mleczko do demakijażu .
Troszkę może szczypać, ale najważniejsze, by przy zamknięciu powiek i wycieraniu ich wacikiem nie ściskać potem przy zmywaniu pod wodą mocniej powiek, bo to co zaciśniemy pod fałdkami powiek dostanie się do środka oczka-wtedy popiecze-tak jakbyśmy myły oczy mydłem i wpadło nam piany troche do oka -ot co całe pieczenie.

Z tym jest podobnie jak z myciem głowy u małych dzieci-panika i płacz niesamowity-a tak naparwdę nie jest to aż taki mocny ból, bardziej strach, że zaboli - nie prawda .

Ogólnie nic strasznego .
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 02:09   #79
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: rzesy robione henna

a no chyba że tak dziękuję Ci bardzo za odpowiedź
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 09:56   #80
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: rzesy robione henna

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
to zmywanie mydłem jest konieczne? nie można niczym innym? z rzęs też trzeba mydłem zmywać? już samo to mnie odstrasza
absolutnie nie zmywa sie rzęs woda z mydlem w wiekszosci przypadkow wystarcza samiutka woda

mydlem to mozna co najwyzej brwi, a jezeli skora za bardzo sie pobrudzi, mozna pomoc sobie wilgotnym wacikiem nasączonym mleczkiem do demakijazu
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 13:49   #81
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: rzesy robione henna

Kązdy patrzę po swojemu , a co tam wypracowałyśmy własne sposoby i tak nam dobrze . Po waciku i mleczku zawsze jeszcze mydłem pociągnę oczka -po samym mleczku zawsze mi resztki zostają między rzęskami , a po mydle jużnic nie ma - aha myję tym mydłem też delikatnie .
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 14:20   #82
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: rzesy robione henna

bez mydla czy mleczka tez mozna idealnie zmyc, tylko trzeba to zrobic w pewien sposob

zmywajac sama woda nie narazasz sie na wieksze podraznienie

podkladasz miseczke z woda(najlepiej "nereczke") pod policzek. i zamiast scierac henne -płuczesz rzesy. nie wiem jak to wytlumaczyc

wacik jest mokry, ociekajacy woda, myjesz oczko i znowu zanurzasz w wodzie. brudna woda splywa do miseczki. w ten sposob nic nie ma prawa piec, no chyba, ze w tym czasie otworzysz oko. duza ilosc wody wymywa henne. a z linii dolnych rzes najlepiej domywac patyczkiem kosmetycznym

polecam Ci farbe REFECTOCIL- to profesjonalny produkt, barwnik trzyma sie znacznie dluzej na rzesach, u mnie conajmniej 4 tygodnie rzesy sa bardzo intensywnie czarne, po zwyklych sklepowych farbkach efekt utrzymywal sie max 2 tygodnie.

jeszcze wieksza trwalosc ma farba do rzes i brwi z naturalna henna. oczywiscie mam na mysli produkt profesjonalny, bo te sklepowe nijak sie do niej nie maja kiedys sama nie moglam uwierzyc, trzyma sie nawet dluzej niz Refectocil, chyba niedlugo poprosze kolezanke, zeby mi zrobila tą henna:P
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 21:42   #83
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: rzesy robione henna

Cytat:
Napisane przez kosmarka Pokaż wiadomość
Jeszcze arz polecam olejek rycynowy szczoteczką od tuszu na rzęsy górne i dolne i brwi wieczorkiem przed snem. Gwarantuję , że będziecie zadowolone .
A ten olejek nie piecze, nie podrażnia? Bo ja mam baardzo wrażliwe oczy i trochę się boję...
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 21:50   #84
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: rzesy robione henna

Cytat:
Napisane przez fabienne Pokaż wiadomość
A ten olejek nie piecze, nie podrażnia? Bo ja mam baardzo wrażliwe oczy i trochę się boję...
na rzesy zrob tak:

kropelka olejku na opuszek palca wskazujacego. przyloz go oka i pomrugaj niewielka ilosc olejku zostanie na koncowkach rzes, wez teraz umyta szczoteczke do rzes i przeczesz je jakbys malowala tuszem.

w taki sposob nic nie dostanie sie do oka.

a brwi? naloz odrobine oleju na palec i przejedz po brwiach od nasady po koniec. a potem wcieraj go w tym samym kierunku toczac kółeczka. olejek rycynowy+ masaz moga fajnie pobudzic i wzmocnic wloski
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 13:45   #85
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: rzesy robione henna

Dziękuję za odpowiedź, z tym, że mi raczej nie chodziło o to co zrobić, żeby olejek nie dostał się do oczu, bo wtedy to wiadomo, że piecze itd., ale o to, czy jak jest już nałożony na rzęsy to nie podrażnia oczu? Np. jak śpicie z nim całą noc, to oczy nie swędzą, nie puchną, nie robią się czerwone?
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 13:47   #86
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: rzesy robione henna

Cytat:
Napisane przez fabienne Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź, z tym, że mi raczej nie chodziło o to co zrobić, żeby olejek nie dostał się do oczu, bo wtedy to wiadomo, że piecze itd., ale o to, czy jak jest już nałożony na rzęsy to nie podrażnia oczu? Np. jak śpicie z nim całą noc, to oczy nie swędzą, nie puchną, nie robią się czerwone?
jezeli dasz go malutko moją metoda, to nic nie splynie do oka, a wiec nie podrazni
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 18:42   #87
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: rzesy robione henna

Mi czasem nawet jak sie zdarzło więcej olejku na szczoteczce mieć i więcej go było na rzęskach, ale to nie piecze-przynajmniej mnie, tylko oczka takie klejące się zrobiły wówczas. Ale nadmiar ściągałąm opuszkiem palca i było dobrze. Ja śpię z tym olejkiem i nie piecze, nie skleja rzęsek, nie swędzą i nie puchną.

Także wniosek z tego, że spróbuj sposób truskawkowejwiosny jest rzeczywiście delikatniejszy i bezpieczniejszy .
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 20:20   #88
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: rzesy robione henna

Dziewczyny a nie zauważyłyście że po hennie brwi jaśnieją w moim przypadku tak była a i co z tą henną w kremie lepsza jest od tej w proszku bo ja jestem staroświecka i używam tej w proszku jeszcze. Jaką hennę polecacie do zastosowania w domu.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 22:22   #89
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: rzesy robione henna

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie zauważyłyście że po hennie brwi jaśnieją w moim przypadku tak była a i co z tą henną w kremie lepsza jest od tej w proszku bo ja jestem staroświecka i używam tej w proszku jeszcze. Jaką hennę polecacie do zastosowania w domu.
henna w proszku jest mocniejsza , szybciej "lapie" i dluzej sie trzyma
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 11:33   #90
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: rzesy robione henna

Czy ja wiem czy dłużej trzyma i jest mocniejsza, uzywałam obydwu-różnicy nie widze-no może tyci tyci, z tym, że ta w kremie jest estetyczniejsza-wypuszczasz z tubki-jak pastę do zębów i dolewasz wody utlenionej. Aha i konsystencja tej pasty jest wówczas lepsza - taka maziasta bardziej - przez to lepiej się nakłada. Może dziś sobie walnę, rozochciłyście mnie .
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.