Trądzik - cz. 2 - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-27, 14:49   #1411
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Trądzik - cz. 2

mi nie zwracają za bardzo uwagi z powodu niespodzianek na twarzy bo dziewczynom tez czasem cos wyskoczy (czasem..) przed @ i wiedzą ile się z tym trzeba męczyć. blizn nie mam. ale kto chce to znajdzie we mnie cos co moze z powodzeniem wysmiac. np uzebienie... no wszystko. ze nie jestem tak wspaniala jak kolezanka. ze mam kropki na nogach. albo ze mam krostki na rękach. i juz, gotowe. zrobili co chcieli, za chwile zapomna, a ja to zapamietam na baaaardzo dlugo... i tak to sie kreci...
staram sie jak moge zeby sie np. przy innych nie usmiechac, spodnie z dlugimi nogawkami itp... na pewno naprawde nie jest az tak zle... tylko ze to jak inni na mnie patrza, co mowia, jakos mnie nie pociesza;/ no coz trzeba z tym zyc
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 14:50   #1412
emigracja
Rozeznanie
 
Avatar emigracja
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 517
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kainka_92 Pokaż wiadomość
no właśnie tak łatwo zranić. Kiedyś na imprezie w moim domu (imieniny mojej mamy) no i wiadomo koleżanki z dzieciuchami. Dziecko jednej z przyjaciółek mojej mamy z tekstem do mnie : "ale ty masz tych krost, chyba ze 100". Dziecko w wieku 7 lat. A to co powiedziało zwaliło mnie z nóg. Łzy stanęły mi w oczach i gdyby nie to, że na ręku trzymałam małe dziecko to wyrżnęłabym temu smarkaczowi w policzek. Moja siostra cioteczna (też dziecko małe) stanęła w obronie mojej, powiedziała, że ona ma mnóstwo piegów i mu się głupio zrobiło. Ja słowa nie mogłam wydusić. Nie wiem dlaczego tak przykro mi się zrobiło. Przecież to były słowa małego dziecka, które nie wiedziało, co mówi. No, ale gdy zostałam sama z kuzynką i ona zaczęła rozmowę na temat, Żebym się nie przejmowała, że nie wygląd się liczy... ble ble ble. Rozryczałam się na maksa, uspokoić się nie mogłam. Słowa nie mogłam z siebie wydusić, nie pamiętam, że kiedykolwiek tak strasznie płakałam. Mama nie wiedziała, co się dzieje, strasznie ją przestraszyłam. A wszystko przez te kilka przykrych słów...
Rozumiem... Tez ostatnio plakalam na oczach siostry ... Bo jest jakas granica ktora czlowiek moze wytrzymac, az w koncu peka. Przeciez ja nie komentuje tego ze ktos jest gruby, ze za chudy, ze lysieje, ze ma obgryzione paznokcie, ze mu sie wlosy przteluszczaja. dlaczego istnieja tacy ludzie ktorzy smia ta komentowac?:| po co to robia?:|

Tak lecze sie dla siebie, bo dzieki temu czuje sie lepiej ale z drugiej strony kazda uwaga innych ludzi pogarsza moj nastroj, wiec skoro i tak w ich oczach nigyd sie nie wylecze to bilans wychodzi na zero...

Aaaale o mojej kolezance ktora kiedys miala starszny tadzik a teraz ma cere taka jak ja tzn przbearwienia grudki ta sama osoba(ta od latarki) powiedziala ze nei ma tardziku.

szlak by to trafil
emigracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 16:02   #1413
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik - cz. 2

dobrze napisane emigracjo. Jest jakaś granica. We mnie to się kumulowało, kumulowało... Aż... wreszcie pękłam. I nie chodzi o to, że wszyscy dookoła mówią mi, że mam trądzik i wytykają palcami. Nie spotykają mnie przykre słowa od znajomych. Ja staram się z tym dzielnie walczyć, od 4 lat. I nigdy nie płakałam tak strasznie jak wtedy. Widocznie musiałam, musiałam wypłakać ten cały żal (dlaczego akurat to spotkało mnie?!). Staram się myśleć pozytywnie, ładnie ubierać itp, by mieć dobry humor. Ale zawsze gdzieś tam jednak wisi w powietrzu nade mną myśl, że mam trądzik. Ehhh... tak bardzo bym chciała się z nim uporać.
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 16:06   #1414
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: Trądzik - cz. 2

^^

Edytowane przez Olcia101
Czas edycji: 2008-06-10 o 09:34
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 16:20   #1415
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik - cz. 2

w takim razie musimy się leczyć na głowę obie;D często mam tak samo jak ty
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 16:22   #1416
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Olcia101 Pokaż wiadomość
Mi też obcy ludzie nie robią uwag na ulicy z tego powodu, ale czasami widze ich wzrok!!. Zawsze wtedy mi głupio, mam ochote odwrócic twarz. A nawet jak normlanie przechodzą obok mnie to sama świadomośc tego ze tak wyglądam, mi samej przeszkadza. Nawet jak sie normlanie patrzą, to siedzi w mojej głowie (ze brzydko wyglądam).
A przecież ludzie mogą nam sie przyglądać z zupełnie innego powodu, a ja od razu myśl: to napewno chodzi o to. Oprócz twarzy to chyba musze jeszcze leczyc głowę.
Mnie też denerwują te spojrzenia, zwłaszcza takich dorosłych bab, którym nie wiadomo co w tych głowach siedzi Wtedy pokazuję takiej grymas(meeega) i już się nie gapi
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 16:31   #1417
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Mnie też denerwują te spojrzenia, zwłaszcza takich dorosłych bab, którym nie wiadomo co w tych głowach siedzi Wtedy pokazuję takiej grymas(meeega) i już się nie gapi
ja jeśli jestem wkurzona to lubię zerkać z taką ironią, to forma takiej samoobrony
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 19:45   #1418
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: Trądzik - cz. 2

^^

Edytowane przez Olcia101
Czas edycji: 2008-06-12 o 17:49
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:42   #1419
bojestemtegowarta
Rozeznanie
 
Avatar bojestemtegowarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.
Wiadomości: 583
Dot.: Trądzik - cz. 2

a ja dzisiaj wychodze ze szkoly a tu przed wejściem facet, który mi sie podoba i z którym troche kręciłam, a ja od razu 'kurde, mogłam poprawic makijaz!' i tylko mu machnelam i jak najszybciej przeszlam kolo niego. Potem polazlam gdzies z kolezankami i po jakis 2 h wracam do domu 9byłam pewna ze juz nikogo znajomego nie spotkam) a tu taki przypadek : ON z kumplem! w miejscu, w którym bym sie w zyciu nikogo znajomego nie spodziewala! A ja sobie mysle 'jezuuu, za3mac sie, czy nie? na pewno wygladam okropnie, chodzilam tyle po sloncu, pewnie wszytsko ze mnie spływa' i cos tam zagadalam (z pewnej odleglosci) i zaczelismy gadac. I wtedy ten drugi chlopak wstal i podszedl do mnie, no i On za nim... myslalam, że umrę.
W życiu już nie zapomnę poprawic makijazu przed wyjściem ze skzoly.
Musialam wyglądac strasznie :|
__________________
uparcie i skrycie
Ah,życie,kocham cię,
kocham cię,kocham cię nad życie![B][COLOR=Blue]
bojestemtegowarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 21:11   #1420
Onexy
Zadomowienie
 
Avatar Onexy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Rochester / okolice Opola
Wiadomości: 1 548
Dot.: Trądzik - cz. 2

Och,ja też zacznę prócz twarzy-leczyć głowe.Mam,można powiedzieć,obsesję.Za każdym razem kiedy ktoś przechodzi ,unikam spojrzeń.Myślę wtedy: pewnie się świece,mam nierozmazany podkład lub korektor itd.Ostatnio na wykładzie miałam taką sytuację:
X: zaspałas,co?
Ja:nie, czemu?
X:,bo masz zle podkład rozsmarowany,takie plamyale i tak tych gulek sie nie da zasłonic nie?
ja: yyy.

No cóż.
Onexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 22:21   #1421
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik - cz. 2

Eh. U mnie w rodzinie temat mojego trądziku zawsze jest poruszany podczas wszelkich obiadów itp.Wtedy nawet nie mam siły coś powiedzieć że to mnie denerwuję-tylko od razu ryczę.Wszyscy widzą,że to przeżywam,ale nikt chyba nie wierzy jak wielki ma to na mnie wpływ
Jutro dermatolog- w końcu.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 23:07   #1422
Mirindacola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 31
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ja od paru dni jestem okropna dla moich domowników, przyjaciół, znajomych... i choć wiem ze sprawiam im przykrość to im więcej myśle o tym jak wyglądam tym bardziej ich ranię tak jakbym chciała ukarac cały świat za to co mam na twarzy.

Moja przyjaciółka mówi do mnie ze zawsze wszystko mi sie udaje... dobre studia, świetne oceny, dwa jezyki biegle, stypendium zagraniczne nawet wymieniła prawko zdane za pierwszym podejściem iiii wszystko sie zgadza......ale żadnej z tych rzeczy NIE DOSTAłAM ZA DARMO po prostu cieżko na to zapracowałam a trądzik dostałam całkiem gratis i to nie byle jaki walcze z nim od hmmmmm bedzie ok 10 lat i nie ma rzeczy któej bym nie spróbowała wszyystko na nic wyglądam jak zombi i powoili przyzwyczajam sie do myśli ze do konca juz tak bedzie, ze bede zyła sama w czterech ścianach, np o dzieciach juz nie mysle nawet chociaz je kocham nie zniosłabym gdyby np moją córkę spotkało to samo więc wole w ogóle nie miec dzieci.
Mirindacola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 23:53   #1423
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Trądzik - cz. 2

Poczytuje często wasz wątek, mnie juz powoli zostaly tylko przebarwianie i mam nadzieje, ze krosty nie wrócą, ale nawet moja mama nie widzi poprawy, mowi, ze dalej musze sie malowac, wiec dalej mam tradzik, a naprade jest lepiej, policki gladziuchne w dotyku.

Też powinnam sie leczyc na glowe, bo w sumie czesto widze ludzi ze skora taka jak ja i mysle nie wygladaja zle, ale u siebie poprostu nienawidze tego, nie wyjde nieumalowana, wole po domu naciapac jakas masc na paszcze niz chodzic z odsloniata i widziec siebie w plamy w lustrze.

Powiedzcie , ze kiedys bede mogla wyjsc bez makjazu, pojsc na noc do koleznaki nie martwiac sie jak zareaguje na widok mnie bez make-up'a. Cholere przebrawienia, tyle lat tradziku, a teraz to
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 11:13   #1424
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: Trądzik - cz. 2

^^

Edytowane przez Olcia101
Czas edycji: 2008-06-12 o 17:49
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 15:12   #1425
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Poczytuje często wasz wątek, mnie juz powoli zostaly tylko przebarwianie i mam nadzieje, ze krosty nie wrócą, ale nawet moja mama nie widzi poprawy, mowi, ze dalej musze sie malowac, wiec dalej mam tradzik, a naprade jest lepiej, policki gladziuchne w dotyku.

Też powinnam sie leczyc na glowe, bo w sumie czesto widze ludzi ze skora taka jak ja i mysle nie wygladaja zle, ale u siebie poprostu nienawidze tego, nie wyjde nieumalowana, wole po domu naciapac jakas masc na paszcze niz chodzic z odsloniata i widziec siebie w plamy w lustrze.

Powiedzcie , ze kiedys bede mogla wyjsc bez makjazu, pojsc na noc do koleznaki nie martwiac sie jak zareaguje na widok mnie bez make-up'a. Cholere przebrawienia, tyle lat tradziku, a teraz to
wyobraź sobie jak ja wyglądam. Mam trądzik i w ogóle się nie maluję. Trzy razy w życiu nałożyłam na siebie tapetę ( mam dopiero 16 lat) i czułam się z tym aż tak źle, że zrezygnowałam na codzienne malowanie. Mimo wszystko czuję się lepiej.
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 17:51   #1426
tentypej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 29
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kainka_92 Pokaż wiadomość
wyobraź sobie jak ja wyglądam. Mam trądzik i w ogóle się nie maluję. Trzy razy w życiu nałożyłam na siebie tapetę ( mam dopiero 16 lat) i czułam się z tym aż tak źle, że zrezygnowałam na codzienne malowanie. Mimo wszystko czuję się lepiej.
no wiesz faceci sie nie maluja a tez maja takie problemy
tentypej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 18:24   #1427
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 2

Dlatego cieszę się że jestem dziewczyną. My przynajmniej możemy się malować. A chłopcy nie mają co z sobą zrobić. Albo się rodzi piękny i gładki i tak mu już zostaje, albo jak ma te naście lat wysypuje go i ma problemA wiecie co. zawsze miałam problem z podkładem, po 3 godz. się ważył mimo ze używałam drogich nawet, no i się świeciłam, nie mówiąc o kolorach_wyglądałam jak solara A ostatnio mam miracle touch, na to skrobia- i po 8 godzinach ZERO BŁYSKU I PIĘKNA CERA. tak że zapominam nawet że mam trądzik. Ta skrobia to moje wybawienie
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle

Edytowane przez magica
Czas edycji: 2008-05-28 o 18:49
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 20:15   #1428
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: Trądzik - cz. 2

^^

Edytowane przez Olcia101
Czas edycji: 2008-06-12 o 17:49
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 23:03   #1429
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

Skrobia ziemniaczana nie zapycha i super matuje.Sama zamawiałam z mazidel.Ide w piatek do dermy,jutro okulista eh .Akurat jak jestem w Polsce to cala jestem wysypana.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 10:26   #1430
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

Wpadlam na chwilke, bo obecnie mam duuuzo na glowie - a to praca, a to z psami leciec,a to papiery na studia zalatwiac....
To dobre, bo jak sie nie nudze, to NIE MYSLE o moim 'problemie'... chociaz ostatnio kazdy mi mowi jaka to poprawa nastapila. Lekarz dal mi Androcur na kolejne 2 miesiace (bedzie juz 8 msc z maksymalna dawka), a pozniej stopniowe odstawianie - i ja sie juz boje, co to bedzie....

Nic wiecej ie mam czasu napisac - lece do pracy - ale trzymajcie sie dziewczyny, JESTEM Z WAMI!
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 12:15   #1431
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: Trądzik - cz. 2

^^

Edytowane przez Olcia101
Czas edycji: 2008-06-12 o 17:47
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 13:31   #1432
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Olcia101 Pokaż wiadomość
Ale tą skrobie zmieniaczaną bierzecie prosto z opakowania z mąki? nie kupujcie jej w sklepie kosmetycznym?
Ja mam z mazidel dry flo.W pudeleczku po kuleczkach ja trzymam.Zwykla tez sie nadaje.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 13:52   #1433
anulka0016
Raczkowanie
 
Avatar anulka0016
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 468
Dot.: Trądzik - cz. 2

ja ciągle coś dłubię :/
i skóra jest brzydka...nawet na linii włosów, jak sobie radzicie z tym *jeśli któraś ma też tak jak ja we włosach jakieś niespodzianki...)
i co najlepszego na takie płaskie blizny po pryszczach, skóra jest gładka ale np ciemniejsza w miejscy gdzie była krosta?
__________________
W przypadku facetów mniej znaczy więcej, bo im mniej poświęcasz im uwagi, tym większe wzbudzasz w nich pożądanie!

Przyczyną połowy
naszych blędów życiowych jest to,
że odczuwamy tam,
gdzie powinniśmy myśleć,
a myślimy tam,
gdzie powinniśmy odczuwać.
anulka0016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 15:25   #1434
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik - cz. 2

Mam strasznego doła z poowdu mojej cery, dawno mnie tak nie załamało...
Dodaje wam moje zdjecia, mam nadzieje,ze one was poceieszą i powiecie
"JAK DOBRZE,ZE JA TAK NIE MAM"
Licze sie z tym,ze mam zapewne wśród was cere najgorszą...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S7003132.JPG (54,6 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7003133.JPG (62,3 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7003134.JPG (58,5 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7003141.JPG (57,3 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7003144.JPG (61,2 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7003145.JPG (64,4 KB, 101 załadowań)
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 17:42   #1435
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
Mam strasznego doła z poowdu mojej cery, dawno mnie tak nie załamało...
Dodaje wam moje zdjecia, mam nadzieje,ze one was poceieszą i powiecie
"JAK DOBRZE,ZE JA TAK NIE MAM"
Licze sie z tym,ze mam zapewne wśród was cere najgorszą...
nie, nie masz najgorszej.
ja powinnam powiedziec raczej: "szkoda, że ja tak nie mam."
ale nieważne.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 18:13   #1436
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
Mam strasznego doła z poowdu mojej cery, dawno mnie tak nie załamało...
Dodaje wam moje zdjecia, mam nadzieje,ze one was poceieszą i powiecie
"JAK DOBRZE,ZE JA TAK NIE MAM"
Licze sie z tym,ze mam zapewne wśród was cere najgorszą...
ja myślę, że dasz radę, wyleczysz to! Chciałabym nie mieć nic na policzkach, to mój jedyny problem....
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 18:19   #1437
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 2

Marzę o takiej. A mówiąc o skrobii to też podchodziłam do tego sceptycznie, ale użyłam i po prostu jakieś czary. Po całym dniu nic mi nie spływa i wyglądam świeżo jak rano Kupuję zwykłą, za 4 zeta i przesypuję np. do słoiczka po kremie. To taki tani puder, ale najlepszy jaki miałam http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=53320 oto link o skrobii na wizażu Warto, naprawdę w skrobii na pewno nie ma tych paraffinum liquidów i innych
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 18:26   #1438
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: Trądzik - cz. 2

^^

Edytowane przez Olcia101
Czas edycji: 2008-06-12 o 17:47
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 18:35   #1439
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
Mam strasznego doła z poowdu mojej cery, dawno mnie tak nie załamało...
Dodaje wam moje zdjecia, mam nadzieje,ze one was poceieszą i powiecie
"JAK DOBRZE,ZE JA TAK NIE MAM"
Licze sie z tym,ze mam zapewne wśród was cere najgorszą...
Mam to samo ,a nawet wiecej.Nie zalamuj sie.Tylko ,ze ja jestem duzo starsza ,i biore hormony juz 3 lata.Nie widze dla siebie ratunku.Czasami jest lepiej ,wrecz idealnie a pozniej znow wraca.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 10:10   #1440
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: Trądzik - cz. 2

Hej. Może jeszcze mnie tu ktos pamięta Jak któraś pamięta to pisałam o wyleczeniu trądzika po 7 dlugich latach. No i dalej jest wszystko oki. Już nie pamiętam, by tak kiedyś wygladałam, ale...no właśnie zawsze to ale Heh 2 miesiące temu wyskoczyła mi na czupku noska krostka i ją rozdrapałam bo się chciałam jej szybko pozbyć, no i się probiły cuda nie widy i zrobiły się dwie ranki które do dnia dzisiejszego nie cchiały się zagoić (tzn porozszerzane naczynka i skóra wokół nich nie chciała się zagoić) o matko ile ja czasu przez te 2 miechy spędziłam przed lsterkiem licząc każdego dnia na poprawę. I bęc bo za 2 tyg wyjeżdżam isię w końcu obudziłam że trzeba cos z tym zrobić, przedwczoraj sie popłakałam z tego powodu (zresztą i nie raz). Dziś o 8 rano byłam u mojego derma, i mu heh powiedziałam że ma coś z tym zrobić spsób i cena nie mają znaczenia, to mnie potraktowął laserem no i mam zaczerwieniony troszke czupek nosa i stupki w kształcie kropek. Żyje nadzieją że to pomoże i sie zagoi (ma sie podobno goić do 3 dni). Przez te długie 2 miesiące musiałam chodzić z czerwonym,spuchniętym i z czerwonymi ranami nosem, i uwierzcie puder nic nie dawał. Teraz mnie czeka siedzenie w domu i heh 'modlenie się' by to mi w końcu przeszło.
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.