Stepper - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-27, 10:39   #811
Dorcia030
Zadomowienie
 
Avatar Dorcia030
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 109
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Na skretnym, najwieksze 'obciazenie' robie 1000 krokow w 15 minut, okolo 1500 w 20 -23. Poczatkowo tez 'ide' powoli, pozniej sie rozkrecam i zasuwam.

Przewaznie cwicze codziennie po 15-20 minut, jak mam sile to jeszcze cwiczenia na nogi poza steperem.

Zauwazylam u siebie efekty dopiero przy stosowaniu najwiekszego obciazenia i kilogramowych obciaznikow na kazda noge. W sumie w krotkim czasie.

Zanika mi celulit - moja zmora bo pozeram kilogramy slodyczy (pozostajac szczupla paradoksalnie)
Wyrabiaja sie miesnie (przy moich chudych lydkach to zbawienne)

Lykam tez C.L.A lub jakis Fat Burner ale nie stosuje zadnej diety.
Jak to?
Jakie masz obciążniki na nogach? Takie zapinane na kostkach?
Kurcze, napisz jakie, to sobie kupię.
Muszę zgubić celulit, bo masakra.
Wprawdzie widzę, że spada mi trochę tłuszczyku z pośladków, ale celulit masakra!
Nie chcę żyć w przekonaniu, że po 30 tak ma być!
Dziś będę ćwiczyć po kilkudniowej przerwie
Dorcia030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 12:39   #812
Quillaja
Rozeznanie
 
Avatar Quillaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ...lublin..
Wiadomości: 642
Dot.: Stepper

ja wczoraj - 35 minutek
__________________


Quillaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 13:18   #813
ANITKA79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 601
Dot.: Stepper

Madziu dzieki za odpowiedz

No ja tez probowalam na roznych wysokosciach:d i najlepiej jak tylkoo troche odkrece No wlasnie z tymi lydkami to kurcze problem mi to sie chwilami wydaje ze juz lydki jakies inne sa chyba to juz obsesja

Ja tez tak 20-30 minut, zalezy w jaki dzien i czuje posladeczki i uda

Maja ja mam skretny i jestem zadowolona Tylko slychac jak chodzi.. Ale mam sposob/sluchawki na uszy i mozna stepowac
ANITKA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 13:52   #814
magda270
Rozeznanie
 
Avatar magda270
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 833
GG do magda270
Dot.: Stepper

Dzisiaj tyle samo co zawsze 37 minut i chyba stopniowo będzie trzeba zwiększać czas ćwiczeń.
Kurcze ja tam nie czuję pośladków, tylko tylną stronę ud no i lydki.
Anitka a ile centymetrów masz w lydkach?
magda270 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 15:49   #815
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: Stepper

magda270, Dog-Rose, ANITKA79 dziękuję za wskazówki. Zastanawiam się tylko, który ze stepperów jest lepszy na rozbudowanie mięśni łydek. Wiem, że skrętny angażuje więcej mięśni, a ja nie chcę schudnąć

magda270 - tak, mam bardzo szczupłe łydki, dlatego postanowiłam coś z tym zrobić. W stepperze moja ostatnia nadzieja
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 16:07   #816
magda270
Rozeznanie
 
Avatar magda270
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 833
GG do magda270
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
magda270, Dog-Rose, ANITKA79 dziękuję za wskazówki. Zastanawiam się tylko, który ze stepperów jest lepszy na rozbudowanie mięśni łydek. Wiem, że skrętny angażuje więcej mięśni, a ja nie chcę schudnąć

magda270 - tak, mam bardzo szczupłe łydki, dlatego postanowiłam coś z tym zrobić. W stepperze moja ostatnia nadzieja
Fajnie,że nie musisz martwić się o lydki
Ćwicz na bardzo dużym obciążeniu, w moim przypadku żeby się nie rozbudowaly rozciągam mięśnie przed i po ćwiczeniach. Może ty za bardzo nie rozciągaj i przyczep sobie dodatkowe ciężarki na nogi

Chcialabym się dowiedzieć ile tak dokladnie najlepiej minut ćwiczyć? Kiedyś jak bylo wielkie bum na stepper w sprzedaży wysylkowj w tv , babka która reklamowala go twierdzila, że wystarczy 10min dziennie.Może zadużo ćwiczę i jeszcze codziennie?
Czy jest jakaś dziewczyna która ma dluższy staż w steppowaniu?
magda270 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 16:26   #817
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Martusia1501 Pokaż wiadomość
Dog-Rose, a czy między FAST a SLOW czujesz dużą różnicę w oporze?
Tak na prawde nigdy nie probowalam wlaczac SLOW - tylko FAST, bo zalezy mi bardziej na odchudzaniu niz na umiesnieniu

Cytat:
Napisane przez magda270 Pokaż wiadomość
Chcialabym się dowiedzieć ile tak dokladnie najlepiej minut ćwiczyć? Kiedyś jak bylo wielkie bum na stepper w sprzedaży wysylkowj w tv , babka która reklamowala go twierdzila, że wystarczy 10min dziennie.Może zadużo ćwiczę i jeszcze codziennie?
Czy jest jakaś dziewczyna która ma dluższy staż w steppowaniu?
To zalezy od tego jaki cel chcesz osiagnac. Ja naprzyklad chce schudnac i uwaza sie ze tluszcz zaczyna sie spalac dopiero po 30min wysilku, wiec ja zawsze robie kolo 40min i tak kolo 3 raz na tydzien.
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 21:05   #818
g_l
Raczkowanie
 
Avatar g_l
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 92
GG do g_l
Dot.: Stepper

Kupiłam sobie dzisiaj stepperek i dołączam do Was! Zalezy mi przede wszystkim na zrzuceniu tłuszczyku, a w ogóle nie chcę rozbudować mięśni, więc jak rozumiem mam ćwiczyć na niewielkim obciążeniu i bardzo szybko?

Dzisiaj niestety nie poćwiczę, bo raz: późno, a dwa: ćwiczenia na posladki strasznie dzisiaj dały w kość też moim udom i nie daję rady chodzić, a co dopiero "steppować". Ale jutro jest moje!
g_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 21:21   #819
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez g_l Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie dzisiaj stepperek i dołączam do Was! Zalezy mi przede wszystkim na zrzuceniu tłuszczyku, a w ogóle nie chcę rozbudować mięśni, więc jak rozumiem mam ćwiczyć na niewielkim obciążeniu i bardzo szybko?
Dokladnie
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 08:12   #820
g_l
Raczkowanie
 
Avatar g_l
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 92
GG do g_l
Dot.: Stepper

Właśnie zakończyłam moje pierwsze 40minutowe spotkanie ze stepperkiem i 10minutowe rociąganie i jestem bardzo zadowolona Dzięki, dziewczyny, za podsunięcie takiego fajnego sposobu na ćwiczenia!
I muzyki sobie przy tym posłuchałam i nadrobiłam kilka odcinków "włatców much" (tak, takie mam szpetne gusta estetyczno-filmowe ).
A stepper jest super! Teraz tylko wytrwać!

I powiedzcie mi jeszcze, czy można często zmieniać tempo przy ćwiczeniach (tak co 2-3 minuty) i czy jest możliwe ćwiczenie wykonywane tak, że pogłębiamy ruchy (dociskamy na doł np. lewą nogę, trochę ją podnosimy i znowu dociskamy lewę, a potem zwykły step i prawą tak samo z pogłębieniem) czy lepiej jest ćwiczyć z nogi na nogę cały czas?
g_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 08:37   #821
Dorcia030
Zadomowienie
 
Avatar Dorcia030
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 109
Dot.: Stepper

Ja ćwiczę różnie, czasem nawet opieram się o krzesełko.
Ale co z tego, że ćwiczyłam wczoraj 30 min na stepperze, 30 z hh, jak później zjadłam pół paczki cyni-mini?!
Bez sęsu!
Dorcia030 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 21:53   #822
Zamik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 27
Dot.: Stepper

Hej
Dziewczyny zmotywowałyście mnie do zakupu steppera. Mam nadziję, że to mnie w końcu zdopinguje do systematycznej pracy nad moim tłuszczykiem . Chciałabym kupic skrętny, tylko mam problem z wyborem, bo nie chciałabym kupic jakiegoś badziewia. Chciałabym wydac tak 250 zł. I tu jest problem, bo na allegro są i "niby" wyglądają fajnie, ale boję się, że albo zaraz się zepsuje albo zacznie masakrycznie skrzypiec.
Mogłybście coś polecic?
Dog-Rose, ty wkleiłaś zdjecie swojego steppera, jesteś z niego zadowolona, jak czesto go używasz, nie skrzypi?
Zamik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 21:59   #823
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Zamik Pokaż wiadomość
Dog-Rose, ty wkleiłaś zdjecie swojego steppera, jesteś z niego zadowolona, jak czesto go używasz, nie skrzypi?
Ogolnie jestem zadowolona. Uzywam go 2-3 razy w tyg. od pary misiecy. Wszystko oprocz licznika pracuje dobrze. Ale juz ostatnio zaczal skrzypiec wiec trzeba go jakos posmarowac
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 22:05   #824
Zamik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 27
Dot.: Stepper

Dzieki Dog-Rose Jutro wybieram się do sklepów sportowych to zobaczę co tam mają do zaproponowania. Najchętniej to kupiłabym kettlera, ale mnie nie stac
Zamik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-28, 22:57   #825
magda270
Rozeznanie
 
Avatar magda270
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 833
GG do magda270
Dot.: Stepper

Dzisiaj niestety z braku czasu tylko 15 min,ale z tego wynika że i tak nic z tego
Dog-Rose ćwiczysz już parę miesięcy więc jakie efekty i co z lydkami?
magda270 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 11:50   #826
Dorcia030
Zadomowienie
 
Avatar Dorcia030
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 109
Dot.: Stepper

Mój skrzypi.
Potraktowałam go WD-40, ale nie pomogło
Dorcia030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 17:05   #827
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez magda270 Pokaż wiadomość
Dog-Rose ćwiczysz już parę miesięcy więc jakie efekty i co z lydkami?
Wiesz co, na razie nie widze jakichs efektow, ale na to jest kilka powodow:
1. Nie cwicze regularnie
2. Juz jestem troche umiesniona i mam dosc jedrna skure, wiec trudne dostrec jakies zmiany
3. Nie jestem w ogole podatna na autosugestie, wiec widze zmiany wtedy gdy one sa na prawde dobrze zauwazalne
Jesli chodzi o lydki, to tez sie jakos nie zmienily, chociaz chcialam by miec wieksze
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 18:54   #828
magda270
Rozeznanie
 
Avatar magda270
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 833
GG do magda270
Dot.: Stepper

Dzisiaj tylko 35minutek,zawsze coś
Następna szczęściara,która nie ma problemu z lydkami tzn. chciala by mieć większe. Dog-Rose to ile masz teraz w lydkach?
magda270 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 19:04   #829
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez magda270 Pokaż wiadomość
Dog-Rose to ile masz teraz w lydkach?
Hmmm... nigdy sie nie interesowalam, ale zaraz sprawdze sobie
32cm. To jest duzo czy malo?
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 21:37   #830
g_l
Raczkowanie
 
Avatar g_l
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 92
GG do g_l
Dot.: Stepper

Mam pytanko... mianowicie mój stepper skrzypi ;( Czy Wasze też są takie niedobre i marudzą podczas ćwiczeń?
Dodam, że używałam go dzisiaj drugi raz. Wcześniej ćwiczyłam ok. 40 minut. Czy mam go oddać do sklepu (kupowałam w Go Sport)? Co sądzicie?
g_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-29, 22:20   #831
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Hmmm... nigdy sie nie interesowalam, ale zaraz sprawdze sobie
32cm. To jest duzo czy malo?
Ja też mam 32-32,5 cm Dla mnie to mało, bo chciałabym mieć więcej
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 07:45   #832
ANITKA79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 601
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez magda270 Pokaż wiadomość
Anitka a ile centymetrów masz w lydkach?
Madzia270 Sorki ze dopiero teraz ale nie pisalam wczesniej, bo dopiero dzis je zmierzylam po raz pierwszy. Mam w lydkach 33 cm

Cytat:
Napisane przez g_l Pokaż wiadomość
Mam pytanko... mianowicie mój stepper skrzypi ;( Czy Wasze też są takie niedobre i marudzą podczas ćwiczeń?
Dodam, że używałam go dzisiaj drugi raz. Wcześniej ćwiczyłam ok. 40 minut. Czy mam go oddać do sklepu (kupowałam w Go Sport)? Co sądzicie?
G_L Wiesz moj ma dopiero miesiac i tez skrzypi od samego poczatku. Slyszalam ze to juz taki urok stepperow Ja swoj zamawialam on line przez sklep Tchibo A zeby nie bylo slychac skrzypienia to sluchawki na uszy i muzyczka Na razie niczym nie smarowalam
ANITKA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 08:10   #833
ANITKA79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 601
Dot.: Stepper

To znalazlam na innym forum, na temat steppera

" mam go juz połtora miesiaca i musze powiedziec ze jestem zadowolona-cwicze co drugi dzien po 45 minut na najmniejszym obciązeniu i staram sie przy stepach naciskac na piety-to obciazenei jest wazne bo na duzym rozbudujesz sobei miesnie a nacisk na palce rozbuduje ci łydki.cwicz co drugi dzien nei czesciej-tak jest zalecane,miesnei maja czas na regeneracje.ma byc szybko i długo i na lekkim obciazeniu. .aha oprocz cwiczen an nim wazne jeszcze troche ponaciagac sie przed i po -u mnie z tym kiepsko ale sie staram,i nei spodziwaj sie ze po miesiacu bedziesz miala nozki jak ta lala wiem po sobie ze trzeba troche poczekac-tyłek mniejszy i twardszy nogi chudsze i boczki zanikja a stepuje 1,5 miesiaca"

edit:

I tez od kogos slyszlam, ze jak nie chce sie rozbudowywac lydek itp..to na malym obciazeniu i w szybkim tempie trzeba cwiczyc
ANITKA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 08:19   #834
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Stepper

Hej dziewczyny ja tak samo cwicze na stepperku wdomu. Czasem tylko stepper przez 40 min , a raz 25 stepper i 35 min cwiczen na poszczegolne partie ciala. Niestety nie cwicze az tak regularnie , ale od dzis postanowilam ze co drugi dzien bede cwiczyc. W lydce mam 34 cm i powiem ze nie narzekam , mysale ze jest w sam raz bo nie jest strasznie chuda a widac miesnie gorzej u mnie z udami bo miesni az tak bardzo nie widze ale grube nie sa.
Cwicze dla dobrego samopoczucia (lubei sie wypocic) no i oczywiscie chcialabym bardziej umiesnione cialo
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 08:27   #835
magda270
Rozeznanie
 
Avatar magda270
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 833
GG do magda270
Dot.: Stepper

Witamy Cię trillinka i od razu życzę wytrwalosci
Anitka i Dog-Rose wedlug mnie macie malo w lydkach, a ja wlaśnie zmierzylam i mam szok nie wiedzialm ,że tak dużo Swoich nie napiszę bo mi aż wstyd i się jeszcze bardziej zdolowalam
magda270 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 08:33   #836
magda270
Rozeznanie
 
Avatar magda270
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 833
GG do magda270
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez ANITKA79 Pokaż wiadomość
To znalazlam na innym forum, na temat steppera

" mam go juz połtora miesiaca i musze powiedziec ze jestem zadowolona-cwicze co drugi dzien po 45 minut na najmniejszym obciązeniu i staram sie przy stepach naciskac na piety-to obciazenei jest wazne bo na duzym rozbudujesz sobei miesnie a nacisk na palce rozbuduje ci łydki.cwicz co drugi dzien nei czesciej-tak jest zalecane,miesnei maja czas na regeneracje.ma byc szybko i długo i na lekkim obciazeniu. .aha oprocz cwiczen an nim wazne jeszcze troche ponaciagac sie przed i po -u mnie z tym kiepsko ale sie staram,i nei spodziwaj sie ze po miesiacu bedziesz miala nozki jak ta lala wiem po sobie ze trzeba troche poczekac-tyłek mniejszy i twardszy nogi chudsze i boczki zanikja a stepuje 1,5 miesiaca"

edit:

I tez od kogos slyszlam, ze jak nie chce sie rozbudowywac lydek itp..to na malym obciazeniu i w szybkim tempie trzeba cwiczyc
To co zmieniamy plan dzialania,co drugi dzień? Bo jak mi lydy jescze bardziej urosna to się już calkowicie zalamie.Tylko jak tak się patrze na nie to moje lydki wlasnie są umięśnione,a uda tluste. Muszę zacząć klaść jeszcze większy nacisk na rązciąganie
magda270 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 11:00   #837
Dorcia030
Zadomowienie
 
Avatar Dorcia030
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 109
Dot.: Stepper

A ja wczoraj 43 min. Uczyłam się przy tym, aż zadyszki dostałam
Dorcia030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 11:13   #838
ANITKA79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 601
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez magda270 Pokaż wiadomość
szok nie wiedzialm ,że tak dużo Swoich nie napiszę bo mi aż wstyd i się jeszcze bardziej zdolowalam
Ejj Madzia270 nie ma sie czego wstydzic na pewno nie jest tak zlePewnie masz umiesnione lydki i dlatego sa inne wymiary w obwodzie..To tez pewnie jest uzaleznione od budowy ciala...Najwazniejsze zeby sie ruszac po prostu, a nie lezec na kanapie he he Glowa do gory

Cytat:
Napisane przez magda270 Pokaż wiadomość
To co zmieniamy plan dzialania,co drugi dzień?
Tak madziu co drugi dzien i na nie za duzym obciazeniu Po prostu zeby nie przesadzac.

Ja to chcialabym znalec gdzies filmik na necie jak powinno sie cwiczyc, czyli jak poruszac Bo szukalam i nie moge znalezc
ANITKA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 13:10   #839
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Stepper

Dziewczyny pod waszym wpływem postanowiłam kupić stepper.Zjechałam całe miasto,wszystkie sklepy sportowe i niestety tragicznie mały wybór,więc pozostaje allegro Nie znosze kupowania "w ciemno" Czy ktoś ma ,lub mógłby coś powiedzieć na temach tych stepperów?
http://allegro.pl/item371240372_step...4m_steper.html
lub ten:
http://allegro.pl/item370093975_step...ancja_12m.html
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 16:29   #840
magda270
Rozeznanie
 
Avatar magda270
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 833
GG do magda270
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pod waszym wpływem postanowiłam kupić stepper.Zjechałam całe miasto,wszystkie sklepy sportowe i niestety tragicznie mały wybór,więc pozostaje allegro Nie znosze kupowania "w ciemno" Czy ktoś ma ,lub mógłby coś powiedzieć na temach tych stepperów?
http://allegro.pl/item371240372_step...4m_steper.html
lub ten:
http://allegro.pl/item370093975_steper_skre tny_stepper_z_linkami_gwa rancja_12m.htm

l
Witam Cię, Ja kupilam na alegro i jestem zadowolona.A ten mój stepper wygląda tak samo jak ten z pierwszego linka. Solidna budowa i jak narazie nie skrzypi
magda270 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.