Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-25, 16:40   #601
muszynianka26
Wtajemniczenie
 
Avatar muszynianka26
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 049
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Myślałam raczej o takiej sesji z osobą, która się tym zajmuje za pieniądze w sensie wspiera Cię i prowadzi, motywuje za drobną opłatą.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Aaaaa
Wiem o czym mówisz, śledzę bloga i nie, takim czymś tym bardziej nie jestem zainteresowana.
__________________
2020: 41/52
WWCz: 25/25






Za rok będziesz żałowała, że nie zaczęłaś dzisiaj
Zapisz
muszynianka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 20:37   #602
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Cytat:
Napisane przez muszynianka26 Pokaż wiadomość
Aaaaa
Wiem o czym mówisz, śledzę bloga i nie, takim czymś tym bardziej nie jestem zainteresowana.

Nie wiedziałam, że śledzisz ale ogólnie rozglądam się jak to wygląda, bo ja miałam podobnie jak Ty i nie tylko mi to nie pomogło ale tez zniechęciło. Grupę pewnie stworzę jeśli będzie wystarczająco osób bo może faktycznie niektórych to zmotywuje


Dziękuję za odpowiedź tak w ogóle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 10:22   #603
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

aaa zmotywujcie mnie do samodzielnej nauki kilku programów, na początek może być chociaż jeden mam do nich dostęp w pracy (a są to drogie programy) ale nie chce mi się samej do nich zabrać, a przydałyby się. potrzebuję kopa
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 14:10   #604
Bambam1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Hej wizażanki Jeśli chodzi o mnie, chciałabym skończyć pisać licencjat (aktualnie wychodzi mi to ciężko), następie schudnąć 5-6 kg nie mam motywacji, waga stoi w miejscu.. Otworzyć się na innych ludzi, więcej rozmawiać i nie szukać dziury w całym. Kolejnym postanowieniem jest skończenie prawka, walczę do upadłego. I więcej pozytywnego myślenia, mniej przejmowania się byle czym .. co niestety u mnie jest najczęstszym problemem. Macie na to sposób?
Bambam1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 13:12   #605
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Czy ktoś tu jeszcze jest?

Może czas odświeżyć ten wątek, bardzo potrzebuję motywacji!
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 13:16   #606
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Czy ktoś tu jeszcze jest?



Może czas odświeżyć ten wątek, bardzo potrzebuję motywacji!

Działam do czegoś konkretnego Ci potrzeba motywacji?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 14:21   #607
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Działam do czegoś konkretnego Ci potrzeba motywacji?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do wszystkiego, niestety Najbardziej do codzienności, bo często odpuszczam sobie, myśląc "a jutro to zrobię", "dziś muszę się wyspać", "dzisiaj odpocznę". A jutro nie nadchodzi dla tych rzeczy...
Chciałabym po prostu poczuć, że mam kontrolę nad sobą i ulepszać siebie nie tylko w nabywaniu umiejętności, ale też kształtując swój charakter...

A u Ciebie jak z motywacją? Masz jakieś cele, o które walczysz zawzięcie?
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-10, 14:53   #608
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Do wszystkiego, niestety Najbardziej do codzienności, bo często odpuszczam sobie, myśląc "a jutro to zrobię", "dziś muszę się wyspać", "dzisiaj odpocznę". A jutro nie nadchodzi dla tych rzeczy...
Chciałabym po prostu poczuć, że mam kontrolę nad sobą i ulepszać siebie nie tylko w nabywaniu umiejętności, ale też kształtując swój charakter...

A u Ciebie jak z motywacją? Masz jakieś cele, o które walczysz zawzięcie?
Może spróbuj malutkimi kroczkami? Ja też tak miałam, kiedy np. przede mną było jakieś wielkie zadanie do zrealizowania.

Codziennie mówiłam sobie: "Od jutra", bo myślałam, że muszę wstać rano, usiąść nad tym projektem i siedzieć, być od razu na 100% zaangażowana. I , bo kolejnego dnia wstawałam późno, robiłam jakieś inne rzeczy, tak zaczynało się popołudnie i myślałam, że "Dziś już nic nie zrobię, zacznę od jutra".

A teraz mam to gdzieś, nie wmawiam sobie, że muszę zaczynać z pompą. Jak masz ochotę np. zacząć biegać, nie musisz się do tego tygodniami przygotowywać, kupować ekstra strojów i czekać na odpowiedni nastrój. Powiedz sobie, że wyjdziesz wieczorem najpierw na długi spacer w sportowych butach, możesz przecież najpierw trochę przespacerować, trochę przebiec dany odcinek drogi.

Tak samo ze wszystkim, co planujesz zrobić: zrób jakąś małą rzecz w ciągu dnia, która się z tym wiąże. Zawsze to lepsze niż wieczne planowanie.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 22:37   #609
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;77019491]Może spróbuj malutkimi kroczkami? Ja też tak miałam, kiedy np. przede mną było jakieś wielkie zadanie do zrealizowania.

Codziennie mówiłam sobie: "Od jutra", bo myślałam, że muszę wstać rano, usiąść nad tym projektem i siedzieć, być od razu na 100% zaangażowana. I , bo kolejnego dnia wstawałam późno, robiłam jakieś inne rzeczy, tak zaczynało się popołudnie i myślałam, że "Dziś już nic nie zrobię, zacznę od jutra".

A teraz mam to gdzieś, nie wmawiam sobie, że muszę zaczynać z pompą. Jak masz ochotę np. zacząć biegać, nie musisz się do tego tygodniami przygotowywać, kupować ekstra strojów i czekać na odpowiedni nastrój. Powiedz sobie, że wyjdziesz wieczorem najpierw na długi spacer w sportowych butach, możesz przecież najpierw trochę przespacerować, trochę przebiec dany odcinek drogi.

Tak samo ze wszystkim, co planujesz zrobić: zrób jakąś małą rzecz w ciągu dnia, która się z tym wiąże. Zawsze to lepsze niż wieczne planowanie.[/QUOTE]

Dziękuję za rady
Właśnie ciężko mi wykonać te małe kroczki, problemem jest chyba odkładnie wszystkiego na później. Później się rozpakuje, później pościelę łóżko, później coś tam... odkładam małe prozaiczne czynności.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 23:47   #610
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Do wszystkiego, niestety Najbardziej do codzienności, bo często odpuszczam sobie, myśląc "a jutro to zrobię", "dziś muszę się wyspać", "dzisiaj odpocznę". A jutro nie nadchodzi dla tych rzeczy...

Chciałabym po prostu poczuć, że mam kontrolę nad sobą i ulepszać siebie nie tylko w nabywaniu umiejętności, ale też kształtując swój charakter...



A u Ciebie jak z motywacją? Masz jakieś cele, o które walczysz zawzięcie?

Z motywacja chyba spoko cele są i to niektóre całkiem spore. Stosuję zasadę 2 minut - jeśli coś mogę zrobić od ręki to robię


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 17:43   #611
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady
Właśnie ciężko mi wykonać te małe kroczki, problemem jest chyba odkładnie wszystkiego na później. Później się rozpakuje, później pościelę łóżko, później coś tam... odkładam małe prozaiczne czynności.
Spróbuj sobie zacząć na początek od jednej rzeczy, którą najbardziej lubisz. Np. "Dobra, nie muszę być od razu cała super poukładana, ale dziś moim celem jest pościelić łóżko. Jak to zrobię, będę z siebie dumna!". Wiesz, skoro nie wychodzi Ci zrobienie dziesięciu ważnych lub mniej ważnych rzeczy w ciągu całego dnia, wybierz chociaż jedną, którą zrobisz. I koniec, z resztą daj sobie spokój.
A kolejnego dnia też powtórz tylko tą jedną rzecz.
Możesz sobie obiecać, że np. dopiero po trzech pełnych dniach ścielenia łóżka (czyli czwartego dnia), zrobisz już dwie różne rzeczy w jeden dzień, czyli np. pościelisz łóżko i zmyjesz naczynia.

Wiem, że to brzmi żałośnie dla kogoś, kto jest zorganizowany, poukładany i zdyscyplinowany. Ale sama za długo męczyłam się tak jak Ty, żeby nie doceniać nawet najmniejszych kroków.

Ja pamiętam, jak zabierałam się w te wakacje do jednego ważnego projektu. Kompletnie nie miałam na to ochoty, byłam zdemotywowana i nie widziałam w tym sensu, ale jednocześnie musiałam go wykonać. Najpierw chyba przez tydzień "odpoczywałam", ale potem powiedziałam sobie: "dobrze, to skoro aż tak mi się nie chce, przygotuję sobie chociaż materiały". A następnego dnia: "Ok, dalej mi się nie chce, to pomyślę chociaż, jaki mam plan robienia poszczególnych czynności". Następnego dnia ten plan napisałam, potem uzupełniałam... To było jak toczenie kuli śniegowej: zaczynasz strasznie powoli i niemrawo, ale każdego dnia robisz ciut więcej, ciut szybciej, z odrobinę większym entuzjazmem...

Nawet nie zauważysz, kiedy znajdziesz energię nie tylko na tę jedną, wybraną rzecz, ale przy okazji na dziesięć innych.

Z człowiekiem jest trochę jak z taką kulą śniegową, często energia i pasja pojawiają się w działaniu, w ruchu. Także obojętnie, od czego zaczniesz, grunt, to wprawić się w ruch, coś robić, odnieść pierwszy, malutki sukces. Potem już samo pójdzie
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-11, 20:06   #612
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Ja jestem za tym by zaczynać od żaby


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 14:08   #613
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;77049311]Spróbuj sobie zacząć na początek od jednej rzeczy, którą najbardziej lubisz. Np. "Dobra, nie muszę być od razu cała super poukładana, ale dziś moim celem jest pościelić łóżko. Jak to zrobię, będę z siebie dumna!". Wiesz, skoro nie wychodzi Ci zrobienie dziesięciu ważnych lub mniej ważnych rzeczy w ciągu całego dnia, wybierz chociaż jedną, którą zrobisz. I koniec, z resztą daj sobie spokój.
A kolejnego dnia też powtórz tylko tą jedną rzecz.
Możesz sobie obiecać, że np. dopiero po trzech pełnych dniach ścielenia łóżka (czyli czwartego dnia), zrobisz już dwie różne rzeczy w jeden dzień, czyli np. pościelisz łóżko i zmyjesz naczynia.

Wiem, że to brzmi żałośnie dla kogoś, kto jest zorganizowany, poukładany i zdyscyplinowany. Ale sama za długo męczyłam się tak jak Ty, żeby nie doceniać nawet najmniejszych kroków.

Ja pamiętam, jak zabierałam się w te wakacje do jednego ważnego projektu. Kompletnie nie miałam na to ochoty, byłam zdemotywowana i nie widziałam w tym sensu, ale jednocześnie musiałam go wykonać. Najpierw chyba przez tydzień "odpoczywałam", ale potem powiedziałam sobie: "dobrze, to skoro aż tak mi się nie chce, przygotuję sobie chociaż materiały". A następnego dnia: "Ok, dalej mi się nie chce, to pomyślę chociaż, jaki mam plan robienia poszczególnych czynności". Następnego dnia ten plan napisałam, potem uzupełniałam... To było jak toczenie kuli śniegowej: zaczynasz strasznie powoli i niemrawo, ale każdego dnia robisz ciut więcej, ciut szybciej, z odrobinę większym entuzjazmem...

Nawet nie zauważysz, kiedy znajdziesz energię nie tylko na tę jedną, wybraną rzecz, ale przy okazji na dziesięć innych.

Z człowiekiem jest trochę jak z taką kulą śniegową, często energia i pasja pojawiają się w działaniu, w ruchu. Także obojętnie, od czego zaczniesz, grunt, to wprawić się w ruch, coś robić, odnieść pierwszy, malutki sukces. Potem już samo pójdzie [/QUOTE]

Masz rację, może większość czynności to kwestia nawyków? Właśnie zrobiłam kilka rzeczy które odkładałam w ostatnim czasie. Kolejną rzeczą, o jaką chciałabym się zatroszczyć to dbałość. Mam iście artystyczny charakter, to jest po prostu straszne, że potrafię włożyć energię i czas w czynność, którą wykonam byle jak. No i to niekończenie zadań...
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 17:23   #614
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Hej dziewczyny
Jak tam Wasza motywacja?
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 14:38   #615
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Całkiem spoko najważniejsze zadania wykonane i powoli się kręci chociaż sama nie wiem jeszcze jak wszystko ma dalej wyglądać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 17:37   #616
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Dla łatwo poddających się i pragnących to zmienić

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Całkiem spoko najważniejsze zadania wykonane i powoli się kręci chociaż sama nie wiem jeszcze jak wszystko ma dalej wyglądać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzisiaj wpadłam na taki link https://www.youtube.com/watch?v=0YLaOGDqDuQ , troszkę mnie zmotywował ten film.

Słyszałyście o takim projekcie "Najlepsza do..." ?
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-07 18:37:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.