Singielki 25 +. Część X - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-18, 15:05   #3361
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Dinulka - ale Shawtty też się nie określa wobec niego wprost Oboje tego nie robią.

Co do tego gościa - ja tam nie lubię aż takich otoczonych wianuszkiem znajomych. Dinulka nie idealizuj już go. A założyłaś T. żeby z kimś pogadać?
Nie, ale ja jestem starej daty i bardziej na ruch faceta tu liczę 😃

Mam t. W pt nawet byłam na spotkaniu z niego. Ale mało facetów że mną pisze a nawet jak pisze to nikt interesujący.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 17:20   #3362
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Singielki 25 +. Część X

tak czytam o tych ff i zaczynam się zastanawiać czy dobrze, ze w to wchodzę...

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość

Żadnego nigdy nie usunąłem/nie zablokowałam. I nie czuję potrzeby aby sprawdzać co u nich. Jeśli poczuję, to zapytam.
Ja mam tak samo

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
w stradivariusie, ale nie ma ich na ich stronie internetowej

No takie coś, proste i zwykłe, sznurowane na śrunki
https://8.allegroimg.com/s400/019a45...694cbd873b6fe8
O kurde, jaki piękny tak bardzo w moim guście <3

Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość

Zależy jakie sobie zasady ustalicie. Ja z moim ff wychodziłam.
No własnie tu tkwi problem. Bo piszemy od ponad 2 tyg, jakiś tydzień temu powiedział że nie szuka związków, miało dojśc do spotkania ale nie wypaliło i teraz się po kolejnym tygodniu spotkaliśmy. Wnioskuję że zdanie mu się nie zmieniło, ale nie rozmawialiśmy otwarcie o naszej relacji. A zaproponował wspólne weekendy w wiadomym celu oraz abyśmy gdzieś wyszli na miasto. Od rana piszemy intensywnie (tak jak i od 2 tyg ale dzisiaj po spotkaniu jakoś bardziej jest gadatliwy) i widzę jak się jara Powiedziałąm mu śmieszkując, ze to w takim razie ff a on odpisał że no nie wie i że zobaczymy Nie wiem. Inaczej tego traktowac nie mogę skoro związku nie chce :P

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Zapisałam się na kurs tańca dla singli
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 18:02   #3363
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez 201709181314 Pokaż wiadomość
Od 3 lat działam w układach ff. I różnica dla mnie jest kolosalna. (Juz wczesniej pisalam w watku, ze to moj pierwszy facet, w którym się zaduzylam). Co więcej, wielu facetów z portali odradzało mi te formę poszukiwania znajomości.
I nie zrozum mnie źle. Nie potępiam portali, to tylko narzędzie, jak go używasz zależy od Ciebie. Mówię o efektywności. Ilości zainwestowanego czasu do efektów. I choć mam prawie 100% skuteczności IMO nie warto
Ale mi nie chodziło o szukanie gg na grupach tylko jako sposób na poznawanie nowych osób ogólnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 18:07   #3364
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez hekate93 Pokaż wiadomość
Ludzie dla mnie są dzisiaj tacy mili jacyś, aż mi dziwnie A ogólnie to muszę sobie znaleźć jakieś zajęcie po pracy co by czasu nie mieć na dołowanie, bo wyjątkowo bez nadgodzin dzisiaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego najlepszego i żeby trafił się w końcu nieporządny porządny

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
p
Licząc też artystę bez gumek z którym ofc nic nie doszło, ale taki miałam zamiar ? To 3
i wcale nie jest mi z tym źle co najlepsze
I nie musi, fajnie, że dobrze się bawisz.

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Shawtty jak dla mnie to on jest po prostu zazdrosny i to świadczy o tym, że też do Ciebie coś czuje. Szkoda tylko, że nie komunikuje wprost.
Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
O tym samym pomyślałam. I Shawtty, uważam, że rozmowa na ten temat wyszłaby wam obojgu na dobre. Rozumiem, że się boisz odrzucenia, że będzie bolało, ale jeśli on rzeczywiście nic nie czuje do Ciebie, to szkoda dalej brnąć w tę relację, która Cię zwyczajnie rani. Zobacz jak dużo Cię to wszystko kosztuje. Lepiej to zakończyć w razie czego wcześniej niż później. A jest przecież szansa, że się ułoży i zejdzie z Ciebie to całe ciśnienie i nie będziesz się dłużej zadręczać. Najgorsze jest to trwanie w zawieszeniu.
Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość
Też mi to na zazdrość wygląda.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
[1=260c4d4fdb0e7f4840fc704 76d5f7e46d82a0f3e;7723665 1]Zazdrosny jak nic. Przecież to jemu można by w tym momencie wytknąć złamanie reguł gry i "desperację". Ciekawe, jak zareagowałby na odpowiedź "nikogo nie wyrywam, chcę być z Tobą, określ się".

Zgadzam się. Na razie jest coraz gorzej, trzeba zadbać o siebie.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Znowu się z Tobą zgadzam

Oczywiście Shawtty - zrobisz jak czujesz

Cytat:
Napisane przez patgozolek Pokaż wiadomość


Jak dla mnie nim targają takie same emocje i zastanowienie jak i Tobą. Najpierw pyta, potem twierdzi, że to nie jego sprawa. Wydaje mi się, że jest zagubiony w sytuacji zupełnie jak Ty...

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Shawtty może i trochę zazdrosny jest, ale z drugiej strony nie wygląda na tyle dojrzałego żeby się okreslic w końcu :/
Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Dinulka - ale Shawtty też się nie określa wobec niego wprost Oboje tego nie robią.

Dzięki Dziewczyny za odzew na moje dalsze zaśmiecanie wątku...

Może i jest trochę zazdrosny, ale w życiu się nie przyzna. Może chciał mi sprawić przykrość i pokazać jak bardzo go nie obchodzi, czy się z kimś innym spotykam. Może naprawdę nic nie czuje, a jeśli czuje - zapewne się nie przyzna, bo to się przecież wszystko zrobiło jakąś gierką.

Aszin, ja oczywiście wiem, że masz rację, też bym tak doradziła sobie, ale póki co... nie zrobię tego.

Już myślę tylko, że jedyna "nadzieja" w tym, że wróci i sam już zakończy ten pseudozwiązek. Już się gorzej pewnie czuć nie będę, i tak płaczę dziś cały dzień. A nie wyskoczę z wyznaniem miłości, skoro on się zaczął tak wobec mnie zachowywać... nie wiem...
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”

Edytowane przez Shawtty
Czas edycji: 2017-09-18 o 18:10
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 18:11   #3365
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Na grupach tematycznych poznałam sporo osób, tych z którymi dzielę pasje poznałam osobiście i część znajomości przeniosłam na grunt prywatny. Ale potencjalnych kandydatów na faceta tam nie poznałam.
Generalnie grupy na fb są świetne do poznawania ludzi o podobnych zainteresowaniach. niekoniecznie w celu szukania drugiej połowy.


Czyli twoi koledzy posiadający konta na portalach to ten sam sort, co ci faceci szukający ofiar jak to nazwałaś wcześniej?
Bo nie wierzę, że twoi koledzy, to ten jeden, jedyny procent normalnych, a reszta to typy szukające łatwego celu i takie na które szkoda zachodu.
Nie jestem wielbicielką portali, ale też ich nie neguję i nie uważam, że są tam tylko mężczyźni ze sporym "przebiegiem" w liczbie partnerek czy tacy, którzy nie szukają związku na stałe. Gdyby tak było, to nie miałabym w swoim otoczeniu małżeństw, które poznały się na portalach, głównie randkowych.
No zależy jak się trafi... Ja ostatnio miałam szczęście i od kilku tygodni mam fajna paczkę singli na wypady na miasto i ogólnie dzięki nim poznałam wiele nowych osób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Lamera a jaki jest schemat traktowania ofiary?

Poza tym na fb jak to wygląda? Wysyłacie sobie nagle wiadomości po jakiejś wypowiedzi publicznej czy jak? :P
Bardziej umawianie się na wspólne wyjścia zapoznawcze lub imprezy lub spotkania związane z tym hobby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Classic przykro mi. Rozumiem Cię, bo mam bardzo podobnie. Jak mi się jakiś facet spodoba to się nie odzywa, a Ci którzy mi się kompletnie nie podobają zaraz piszą .
Napis dobrze zrobiłaś. może to zmobilizuje Pana Anginę od działania .
A to chyba każdy tak ma niestety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 18:29   #3366
hekate93
Zadomowienie
 
Avatar hekate93
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 178
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego i żeby trafił się w końcu nieporządny porządny
Dziękuję bardzo oby się spełniło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I love sarcasm. It's like punching people in the face, but with words.
hekate93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 18:44   #3367
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Śniło mi się w nocy, że była wojna i skazano mnie na śmierć i już szłam na tę egzekucję. Kilka dni temu śniło mi się, że umarł mój brat i tak strasznie rozpaczałam. Kocham moje sny.
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-18, 19:10   #3368
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 604
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Śniło mi się w nocy, że była wojna i skazano mnie na śmierć i już szłam na tę egzekucję. Kilka dni temu śniło mi się, że umarł mój brat i tak strasznie rozpaczałam. Kocham moje sny.
Shawtty za dużo na głowie dlatego takie rzeczy Ci się śnią. mnie za to od tygodnia erotyczne męczą z różnymi facetami w tle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 19:12   #3369
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Śniło mi się w nocy, że była wojna i skazano mnie na śmierć i już szłam na tę egzekucję. Kilka dni temu śniło mi się, że umarł mój brat i tak strasznie rozpaczałam. Kocham moje sny.
Spoko.... mi się ostatnio śniło że lew mnie gonił i chciał zjeść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 19:15   #3370
Mamba00
Rozeznanie
 
Avatar Mamba00
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 767
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Mi się dziś śniła randka z przystojniakiem w garniturze. Staliśmy na balkonie, piliśmy wino i patrzyliśmy sobie w oczy. Ahhh.
Przebudzenie było bolesne
Mamba00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 19:16   #3371
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25 +. Część X

[1=6e9577db6ce2542298c0436 80bb84e2806dabe77_6019e7a 59e04f;77243701]Shawtty za dużo na głowie dlatego takie rzeczy Ci się śnią. mnie za to od tygodnia erotyczne męczą z różnymi facetami w tle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Mi dziś karaluchy, chętnie bym się zamieniła Zorzoli a jak ten Twój Podróżnik?
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-18, 19:35   #3372
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Mi dziś karaluchy, chętnie bym się zamieniła Zorzoli a jak ten Twój Podróżnik?
No jakoś ponad miesiąc się nie widzieliśmy bo nie było za bardzo okazji tak więc wszystko stoi trochę w martwym punkcie jak na razie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 21:44   #3373
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
A u mnie dziś depresji ciąg dalszy. Tyle że póki co nie zajadam smutków jak to miało miejsce do tej pory 😛


BTW a propos tych wymian opinii o facetach. Tamten mi napisał po wyjeździe,że chyba dobrze się bawiłam. Tylko szkoda,że nie umawialiśmy się na zabawę 😃
Więc nie czaje czemu faceci kręcą zamiast od razu się umawiać na konkretnie. Wszyscy wtedy byliby szczęśliwi 😛
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
[1=260c4d4fdb0e7f4840fc704 76d5f7e46d82a0f3e;7723381 1]Też mnie to nurtuje. Kłamstwo, lawirowanie, milczenie potrafią mi zaleźć za skórę nawet gdy chodzi o luźną znajomość.
[/QUOTE]

Odgrzewam, bo właśnie mnie coś takiego spotyka ze strony mojej ostatniej szybkiej randki. Sam zaproponował powtórkę, a teraz w trakcie ustalania konkretów nagle znika, pary nie usuwa. Nie wiem, o co mu chodzi, wygląda jakby kogoś miał, ale to dalej nie wyjaśnia rozmowy o terminie, który zaraz okazuje się nie pasować. Jeśli zaś nie jest zainteresowany, niech nie sugeruje, że jest inaczej. Nie wiem, po co komplikować tak prostą sprawę. Chwaliłam gościa za konkret, a okazuje się gierkowiczem. Gdyby nie było tych sugestii kontynuacji, pozostałoby miłe wspomnienie, a tak wszystko zepsuł. Frustruje mnie to, bo akurat nakłada się na wspomnienia o księciu, który też się sam odzywał i znikał, no i już myślałam, że się jakoś wyładuję, a tu nici. Dołączam więc do zdołowanych i już się boję snów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 21:55   #3374
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
No zależy jak się trafi... Ja ostatnio miałam szczęście i od kilku tygodni mam fajna paczkę singli na wypady na miasto i ogólnie dzięki nim poznałam wiele nowych osób.
Paczka singli, na dodatek towarzyska, to super sprawa
W wielu sytuacjach doceniam singielskie towarzystwo.

Widzę, że pani "gardzę portalami" sobie poszła. Miło z jej strony, ze jednak nie będzie się wykłócała.

Heh, dzisiaj w telewizorni leci program o ślubach z nieznajomym. Chyba sobie obejrzę, jak się wykąpię i zawinę w burito. Może będzie ciekawie.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 22:03   #3375
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

[1=260c4d4fdb0e7f4840fc704 76d5f7e46d82a0f3e;7724822 6]Odgrzewam, bo właśnie mnie coś takiego spotyka ze strony mojej ostatniej szybkiej randki. Sam zaproponował powtórkę, a teraz w trakcie ustalania konkretów nagle znika, pary nie usuwa. Nie wiem, o co mu chodzi, wygląda jakby kogoś miał, ale to dalej nie wyjaśnia rozmowy o terminie, który zaraz okazuje się nie pasować. Jeśli zaś nie jest zainteresowany, niech nie sugeruje, że jest inaczej. Nie wiem, po co komplikować tak prostą sprawę. Chwaliłam gościa za konkret, a okazuje się gierkowiczem. Gdyby nie było tych sugestii kontynuacji, pozostałoby miłe wspomnienie, a tak wszystko zepsuł. Frustruje mnie to, bo akurat nakłada się na wspomnienia o księciu, który też się sam odzywał i znikał, no i już myślałam, że się jakoś wyładuję, a tu nici. Dołączam więc do zdołowanych i już się boję snów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
:tuli:

No ja juz się tak zawylam dziś, że ledwo widzę. A na myśl o nowych, zapewne standardowo niejasnych, znajomosciach aż mnie mdli.
Forever alone chyba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 22:18   #3376
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Ja popisuję z Anginą. Ehh... Ktoś mi podmienił Anginy, bo dziś mi pisał, że jutro chciałby się spotkać, ale coś znowu go bierze (czyżby angina? ). Piszemy codziennie, spotkanie było wczoraj a on znowu coś zaproponował... Chyba oczadzieję. Zapewne znowu się wkręcę a wtedy on mnie kopnie w du.pasa Próbuje być racjonalna. Jak widzicie nie wychodzi mi to

Shawtty, nie płakaj
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 22:20   #3377
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 604
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
:tuli:

No ja juz się tak zawylam dziś, że ledwo widzę. A na myśl o nowych, zapewne standardowo niejasnych, znajomosciach aż mnie mdli.
Forever alone chyba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shawtty nie będzie tak źle. nie będziemy tu narzekać całe życie chyba ;p potem będziemy zakładać wątek "mezatki część 1000000000" i narzekać na mężów i pieluchy ;p

ten program o slubach z nieznajomymi oglądałam ale wersję amerykańską. ale z tego co pamiętam może z 1 para im wyszła.

trzymajcie dziewczyny jutro kciuki żebym nie zeszła z tego.swiata na tym egzaminie moim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 22:26   #3378
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25 +. Część X

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;77248756]Ja popisuję z Anginą. Ehh... Ktoś mi podmienił Anginy, bo dziś mi pisał, że jutro chciałby się spotkać, ale coś znowu go bierze (czyżby angina? ). Piszemy codziennie, spotkanie było wczoraj a on znowu coś zaproponował... Chyba oczadzieję. Zapewne znowu się wkręcę a wtedy on mnie kopnie w du.pasa Próbuje być racjonalna. Jak widzicie nie wychodzi mi to

Shawtty, nie płakaj [/QUOTE]

O to fajnie Choć te wcześniejsze doswiadczenia powodują chyba, że jesteś taka niepewna Może facet zaczyna się wkręcać

Jak tak Ciebie czytam to znów mam fazę żeby napisać do tego Milczka. Wolałabym zostać wprost odrzucona niż tak potraktowana. Choć to już kilka dni minęło... No i skasowałam jego nr,.zostaje jedynie para na T.

Wybaczcie ale mam gorączkę
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 22:26   #3379
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Singielki 25 +. Część X

[1=6e9577db6ce2542298c0436 80bb84e2806dabe77_6019e7a 59e04f;77248821]Shawtty nie będzie tak źle. nie będziemy tu narzekać całe życie chyba ;p potem będziemy zakładać wątek "mezatki część 1000000000" i narzekać na mężów i pieluchy ;p

ten program o slubach z nieznajomymi oglądałam ale wersję amerykańską. ale z tego co pamiętam może z 1 para im wyszła.

trzymajcie dziewczyny jutro kciuki żebym nie zeszła z tego.swiata na tym egzaminie moim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Trzymamy kciuki!
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-18, 22:27   #3380
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25 +. Część X

[1=6e9577db6ce2542298c0436 80bb84e2806dabe77_6019e7a 59e04f;77248821]Shawtty nie będzie tak źle. nie będziemy tu narzekać całe życie chyba ;p potem będziemy zakładać wątek "mezatki część 1000000000" i narzekać na mężów i pieluchy ;p

ten program o slubach z nieznajomymi oglądałam ale wersję amerykańską. ale z tego co pamiętam może z 1 para im wyszła.

trzymajcie dziewczyny jutro kciuki żebym nie zeszła z tego.swiata na tym egzaminie moim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Powodzenia
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 22:34   #3381
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Classic, nie pisz.

Napis, trzymam kciuki, zeby Angina się odpowiednio zachowywał.

Napewnotymrazem, trzymam kciuki za egzamin.

I trzymam kciuki za ten nasz mezatkowy wątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 22:37   #3382
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
O to fajnie Choć te wcześniejsze doswiadczenia powodują chyba, że jesteś taka niepewna Może facet zaczyna się wkręcać

Jak tak Ciebie czytam to znów mam fazę żeby napisać do tego Milczka. Wolałabym zostać wprost odrzucona niż tak potraktowana. Choć to już kilka dni minęło... No i skasowałam jego nr,.zostaje jedynie para na T.

Wybaczcie ale mam gorączkę
Wiesz, nie wiem czy jestem dobrym przykładem do naśladowania Bo przez to jestem jeszcze bardziej skołowana i niepewna niż jak do mnie pisał do 3,4 dni
Nie wiem czy się chłopak wkręca, czy po prostu postanowił gonić króliczka, bo mu ucieka i z automatu to zadziałało. Trudno powiedzieć. On zna moje oczekiwania co do niego, więc jak mnie kopnie w zadek to przynajmniej mogę mu wyrzygać, że zachował się jak świnia. Tyle dobrego

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
I trzymam kciuki za ten nasz mezatkowy wątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 22:40   #3383
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Classic, nie pisz.

Napis, trzymam kciuki, zeby Angina się odpowiednio zachowywał.

Napewnotymrazem, trzymam kciuki za egzamin.

I trzymam kciuki za ten nasz mezatkowy wątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prosto i na temat

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;77249056]Wiesz, nie wiem czy jestem dobrym przykładem do naśladowania Bo przez to jestem jeszcze bardziej skołowana i niepewna niż jak do mnie pisał do 3,4 dni
Nie wiem czy się chłopak wkręca, czy po prostu postanowił gonić króliczka, bo mu ucieka i z automatu to zadziałało. Trudno powiedzieć. On zna moje oczekiwania co do niego, więc jak mnie kopnie w zadek to przynajmniej mogę mu wyrzygać, że zachował się jak świnia. Tyle dobrego

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------


[/QUOTE]
Ehhh... Chyba się jednak będę trzymała swojej wersji że jakby facet chciał to by się odezwał. Najwidoczniej nie chce
Powinno przecież isć gładko i prosto a nie takie komplikacje:P
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 22:41   #3384
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Prosto i na temat
Gdyby Ci nie odpisał, pewnie czulabys się teraz jeszcze gorzej.

Ale wiesz ze mnie to taki autorytet jak z koziej ehem trąba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 22:42   #3385
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Hekate doczytałam o urodzinach
Spełnienia marzeń i sto lat

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Gdyby Ci nie odpisał, pewnie czulabys się teraz jeszcze gorzej.

Ale wiesz ze mnie to taki autorytet jak z koziej ehem trąba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To można czuć się jeszcze gorzej?
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 22:43   #3386
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Prosto i na temat

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------


Ehhh... Chyba się jednak będę trzymała swojej wersji że jakby facet chciał to by się odezwał. Najwidoczniej nie chce
Powinno przecież isć gładko i prosto a nie takie komplikacje:P
Olać dziada. Musisz kilka dni przetrawić go i wtedy wróć na T. Odpocznij sobie od chłopaków
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 22:44   #3387
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Hekate doczytałam o urodzinach
Spełnienia marzeń i sto lat

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------



To można czuć się jeszcze gorzej?
Zawsze można. Choć ja chyba dziś pobilam swój rekord

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 22:44   #3388
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Gdyby Ci nie odpisał, pewnie czulabys się teraz jeszcze gorzej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się! Nie cierpię tego uczucia albo poczucia, że zrobiłam z siebie debilkę Nie polecam.
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 22:48   #3389
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25 +. Część X

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;77249201]Zgadzam się! Nie cierpię tego uczucia albo poczucia, że zrobiłam z siebie debilkę Nie polecam.[/QUOTE]

Ja tez. A tak się kończyły moje żałosne próby pisania do Księcia, gdy przestał się odzywać.

Jestem taka wkuviona na W., że ja juz pisać do buraka nie będę. Ciekawe, kiedy się odezwie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”

Edytowane przez Shawtty
Czas edycji: 2017-09-18 o 22:50
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 22:52   #3390
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Singielki 25 +. Część X

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Ja tez. A tak się kończyły moje żałosne próby pisania do Księcia, gdy przestał się odzywać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety mamy widzę wiele wspólnego Robienie z siebie głupka to moja specjalność Ale to wynika z tego, że nie lubię zostawiać niektórych rzeczy przypadkom, i że nie mam problemu z wykazaniem inicjatywy, i że lubię jasne sytuacje, które potem okazują się komplikować relację.
Jeśli jakiś facet kiedyś przez to przebrnie to musi zostać moim mężem
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-11 14:56:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.