Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki" - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-23, 07:37   #2791
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Anka nie pojedzie w końcu, bo będzie pomagać Julce.
A ja też tak mówię jak Zuza :P
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 08:46   #2792
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

No tam było o tym w linku o Julce
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 23:07   #2793
kolova
Przyczajenie
 
Avatar kolova
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 24
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki&quo t;

Cytat:
Napisane przez sql Pokaż wiadomość
Zuza na pewno jest w ciazy, ale sie ciesze 😁. W koncu Zuza sie doczeka, no i dobrze przyda sie jej troche stabilizacji. Pasuja z Jaskiem do siebie, mam nadzieje ze beda rodzina, po tylu latach nieudanych zwiazkow Zuza na to zasluguje. Dziwnie ze Anka tak od razu zgodzila sie wyjechac po jednym zlym dniu w pracy, pewnie w nastepnych odcinkach beda szykowali sie do wyjazdu. Inga i jej fotograf nudny watek wogole sie nie klei, Inga zamiast skupic sie na dzieciach i partnerze ma siano w glowie, ale ladnie sie wystroila na ta impreze 😉. Watek patrycji fajny, pasuja do siebie z Wiktorem, na pewno beda tu komplikacje miedzy nimi bo Wiktor ma jakies prawnicze zapedy a szkoda bo ladna z nich para i Patrycja jest z nim taka szczesliwa.
To pewne jak w banku, że Zuza jest w ciąży, ale zapewne z Markiem a teraz będzie chciała być szczęśliwa z Jaśkiem i oczywiście wszystko pokomplikuje się...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Te kolczyki Patrycji są straszne
Tandeta okropna

Cytat:
Napisane przez asiulek8989 Pokaż wiadomość
Jak Zuza zacznie się zastanawiać, czyje to dziecko znowu będzie tekst 'o ja pieprzę'
Z Anką zastanawiam się, co będzie jak wrócą z tej podróży (wszystko fajnie, ale wydać dorobek całego życia w parę miesięcy i wrócić do niczego, no i co dalej? będą zaczynać od zera czy usiądą razem, będą razem z dziećmi medytować i pić wodę z porannej rosy, a jeść to, co zrodziła ziemia ?)
Rozwalił mnie test na spotkaniu w nowej pracy Anki o jej doświadczeniu.
Też czekam na akcje Dorotki.
Mimo, iż ostatnio sceny z Dorotką denerwowały mnie, bardzo irytująca postać, ale zrobiło mi się jej żal widząc tę minę... nagle cały jej piękny świat zburzył się, ale po tym co czytam to dziewczyna da sobie radę. Dorotka postawi na swoim
kolova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 20:31   #2794
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Też mi się żal Dorotki zrobiło, taki to paradoks, wkurza i irytuje, a jednak ta jej minka jak zobaczyła ich na tenisie heh i mi się smutno zrobiło

Że Zuza w ciąży to faktycznie wiadomo, teraz będzie dochodzenie kto ojcem bosz
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 21:40   #2795
sql
Raczkowanie
 
Avatar sql
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 257
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Zuza robi awantury jak wariatka Jaskowi a ten i tak za nia lata, jakis masochista.



Smieszne bylo

-i co wyschlas juz?

-ale co ze moja skora jest wysuszona i zwiednieta? 😁



Julka w przedpokoju slucha rodzicow

-czy jest juz wystarczajaco naprezony?

-jeszcze troche

-zobaczysz jaka bedzie jazda

I rozlega sie skrzypienie 😁



Rozesmialam sie na glos co mi sie na przyjaciolkach rzadko zdarza.



Odcinek zgodny z przewidywaniami. Duzo sie dzialo i ciekawie bylo, najfajniejszy watek Dorotki niezla zemste wymyslila ciekawe co jeszcze wymysli. Ingi mi normalnie zal ale fatalnie postepuje z Hania, zamiast stworzyc wspolny front z Robertem to oni sie ciagle ptzy niej kloca a smarkula tylko to wykorzystuje. To troche prawda ze Inga ma w glowie perfumy i ciuchy no ale kazda kobieta tak troche ma. To tez prawda, ze Robert nie ma serca fo Hani nic dziwnego ze czuje sie odrzucona.
sql jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 22:04   #2796
Janna_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 269
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Inga jest strasznie wnerwiająca. Po co ona w ogóle zadaje się z tym fotografem? Ma kilkumiesięczne dziecko, a wałęsa się całymi nocami z obcym facetem po lasach... No dramat. Pewnie wplączą ją w jakiś romans lada moment Nie mówię, że nic się jej nie należy od życia i ma całymi dniami przy garach siedzieć, ale jak widzę jej wiecznie niezadowoloną minę to odechciewa mi się oglądać. Czy tylko mnie tak denerwuje ta postać? I jeszcze ta rozpusczona smarkula Hania.
__________________
City of stars
Just one thing everybody wants
There in the bars
And through the smokescreen of the crowded restaurants...
Janna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 22:31   #2797
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Inga - Robert bywa czasami upierdliwy, ale w przypadku Hani akurat ma rację.

Zuza - mam nadzieję, że szybko wyjaśni się o co chodzi z tą menopauzą, bo mnie zaczyna drażnić I trochę nie podoba mi się co robią z wątkiem Jaśka. Mam wrażenie jakby rozgrywali go w podobnym stylu jak kiedyś. A miałam nadzieję, że tym razem tego nie zepsują.

Patrycja - na razie wątek jej i Wiktora dość nudnawy, ale mam nadzieję, że zaraz rozkręci się. Jej rozmowa z Zuzą przez telefon daje mi na to nadzieję.

Anka - dziwny jakoś dla mnie ten wątek z tą podróżą. Jakoś nie mogę przekonać się
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-28, 22:38   #2798
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Boże, co scenarzyści zrobili z tymi postaciami? Z w miarę normalnych babek jakieś idiotki. Inga na widok tych perfum zdurniała totalnie (nie, nie każda kobieta tak ma). A w scenie z Hanią popieram Roberta. No ale, fotograf wysłał slodki gif i już będzie dobrym pocieszycielem.
Patrycja to już wcale. Wcześniej była fajna, niezależna, a teraz? Utrzymanka bogatego faceta.
Wątek Zuzy się już śmieszny robi, nikt nie wpadł na to, żeby jej zaproponować test ciążowy? Mogła wizaż poczytać..
Na Dagmara nie mogę już patrzeć, parodia.
Tylko rodzinę Anki się w miarę przyzwoicie ogląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 22:43   #2799
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;77552856]Wątek Zuzy się już śmieszny robi, nikt nie wpadł na to, żeby jej zaproponować test ciążowy? Mogła wizaż poczytać..
Na Dagmara nie mogę już patrzeć, parodia.
Tylko rodzinę Anki się w miarę przyzwoicie ogląda.[/QUOTE]
Zuza miała spore problemy z płodnością. I dlatego w sumie nie dziwię jej się, że nawet nie podejrzewa ciąży.
Dagmar mocno irytował mnie w dzisiejszych odcinku.
A dla mnie z kolei wątek Anki jest najbardziej odklejony od rzeczywistości ze wszystkich.
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 22:56   #2800
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
Zuza miała spore problemy z płodnością. I dlatego w sumie nie dziwię jej się, że nawet nie podejrzewa ciąży.
Dagmar mocno irytował mnie w dzisiejszych odcinku.
A dla mnie z kolei wątek Anki jest najbardziej odklejony od rzeczywistości ze wszystkich.

No przecież już raz w ciąży była. Już w sumie nie pamiętam, co się tam potem u niej stało w tym temacie.
Tak samo nie pamiętam już, jak to było, ale co Dorotka się pyta Ingi o to, jak to było, jak ją Andrzej zdradził, jak Dorotę też Andrzej zostawił dla innej?(chyba, że to inaczej było, nie pamiętam).

Może dlatego wątek Anki jest najlepszy, bo rysowanie realnych postaci przestało scenarzystom wychodzić.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 09:18   #2801
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

No była raz, potem się okazało, że dziecko nieżyje , ale nie wiem ktory to tc ciązy był już daleko jakoś była, i przecież żegnały te Emilke potem, ona gdzies wyjechala sie zaszyć i odpoczać. Ale po tym wypadku jakims lekarz powiedział jej, że w ciąże już nie zajdzie.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-29, 09:24   #2802
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
No była raz, potem się okazało, że dziecko nieżyje , ale nie wiem ktory to tc ciązy był już daleko jakoś była, i przecież żegnały te Emilke potem, ona gdzies wyjechala sie zaszyć i odpoczać. Ale po tym wypadku jakims lekarz powiedział jej, że w ciąże już nie zajdzie.
Nie, ona przedwcześnie urodziła (koło połowy ciąży była).
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 09:41   #2803
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;77559741]Nie, ona przedwcześnie urodziła (koło połowy ciąży była).[/QUOTE]
Poroniła. Była w ciąży z Wojtkiem, ale chodziła do pracy, chciała jechać do USA, o co ciągle się kłócili itp. i nagle któregoś dnia zobaczyła krew na pościeli, pojechała do szpitala i okazało się, że poroniła.

Potem był ten wypadek w pociągu, po którym była w najgorszym stanie i lekarz powiedział jej, że nigdy nie będzie miała dzieci, bo wycięli jej jeden jajnik albo kawałek jajnika, a drugi nie jajeczkował.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 09:42   #2804
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

A tak, wypadek w pociągu, zapomniałam
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 09:52   #2805
sql
Raczkowanie
 
Avatar sql
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 257
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Nie wyceieli jej jajnika tylko jeden jajowod, drugi jajowod ma ale przy staraniach o dziecko okazalo sie ze jest niedrozny. Wydaje mi sie ze ciaza Zuzy bedzie takim jakby fenomenem medycznym poniewa zdarza sie, ze diagnoza niedroznosci jajowodow jest bledna
sql jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 10:02   #2806
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
bo wycięli jej jeden jajnik albo kawałek jajnika, a drugi nie jajeczkował.
Cytat:
Napisane przez sql Pokaż wiadomość
Nie wyceieli jej jajnika tylko jeden jajowod, drugi jajowod ma ale przy staraniach o dziecko okazalo sie ze jest niedrozny. Wydaje mi sie ze ciaza Zuzy bedzie takim jakby fenomenem medycznym poniewa zdarza sie, ze diagnoza niedroznosci jajowodow jest bledna
brzmi już jak na forum ginekologicznym albo staraczek
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 10:05   #2807
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez sql Pokaż wiadomość
Nie wyceieli jej jajnika tylko jeden jajowod, drugi jajowod ma ale przy staraniach o dziecko okazalo sie ze jest niedrozny. Wydaje mi sie ze ciaza Zuzy bedzie takim jakby fenomenem medycznym poniewa zdarza sie, ze diagnoza niedroznosci jajowodow jest bledna
O właśnie, coś mi się wydawało, że pokręciłam z tym jajnikiem.

Wg mnie Zuza zasługuje na coś lepszego niż nagła ciąża z niewiadomo kim. Szkoda by było jakby teraz była w ciąży, wolałabym żeby zaszła z kimś, z kim byłaby w szczęśliwym związku.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 10:55   #2808
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez Janna_ Pokaż wiadomość
Inga jest strasznie wnerwiająca. Po co ona w ogóle zadaje się z tym fotografem? Ma kilkumiesięczne dziecko, a wałęsa się całymi nocami z obcym facetem po lasach... No dramat. Pewnie wplączą ją w jakiś romans lada moment Nie mówię, że nic się jej nie należy od życia i ma całymi dniami przy garach siedzieć, ale jak widzę jej wiecznie niezadowoloną minę to odechciewa mi się oglądać. Czy tylko mnie tak denerwuje ta postać? I jeszcze ta rozpusczona smarkula Hania.
Mnie też postać Ingi irytuje. W zasadzie to od dawna. Też nie rozumiem tego zadawania się z fotografem. Jeśli wprowadzili jego postać tylko po to żeby uwikłać ją w romans to chyba odurnieli. Psują już wszystko.
Patrycji też padło na głowę. Jej życie to teraz nowe sukienki, kiczowate kolczyki, depilacja i peelingi. I oczywiście seksik A do pracy już nie łaska
Wątek Anki i Pawła bez sensu.

Teraz ciekawi mnie wątek Dorotki i Łukasza. Mściwa i cwana Dorotka jest ciekawsza niż słodka idiotka

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 12:14   #2809
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Serio dziwi Was, że Inga szuka sobie uznania u innego faceta? Przecież Robert traktuje ją jak kurę domową i ma głęboko jej potrzeby. Postać Ingi zmienia się w zrzędę już od wcześniejszego sezonu, co jest winą ciąży (sama utknęła w USA, przez co ochłodziła się też relacja z Robertem), problemów z Hanią (były mąż nieźle tu namieszał) i w końcu przez zmianę Roberta, który obecnie myśli głównie o sobie, swojej pracy, Marysi i gdzieś tam na końcu o Indze. Przypominam też o akcji z zaręczynami. Jak czytam tutaj czasami niektóre posty to mam wrażenie, że oglądam inny serial Mnie jakoś jej może i głupie zachowanie czy zrzędliwość nie dziwią, zwłaszcza jak się spojrzy na to przez pryzmat tego co przeszła i jak traktuje ją jej partner.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-29, 13:30   #2810
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Serio dziwi Was, że Inga szuka sobie uznania u innego faceta? Przecież Robert traktuje ją jak kurę domową i ma głęboko jej potrzeby. Postać Ingi zmienia się w zrzędę już od wcześniejszego sezonu, co jest winą ciąży (sama utknęła w USA, przez co ochłodziła się też relacja z Robertem), problemów z Hanią (były mąż nieźle tu namieszał) i w końcu przez zmianę Roberta, który obecnie myśli głównie o sobie, swojej pracy, Marysi i gdzieś tam na końcu o Indze. Przypominam też o akcji z zaręczynami. Jak czytam tutaj czasami niektóre posty to mam wrażenie, że oglądam inny serial Mnie jakoś jej może i głupie zachowanie czy zrzędliwość nie dziwią, zwłaszcza jak się spojrzy na to przez pryzmat tego co przeszła i jak traktuje ją jej partner.
Popieram Robert zrobił się ostatnio nie do wytrzymania. Tylko w sprawie Hani ma rację. Traktuje Ingę bardziej jak opiekunkę swojej córki i służącą niż partnerkę. Inga na razie nie wdała się w żaden romans, nie lata nawet za tym fotografem. Jest dla niej miły i jej to schlebia.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Z Patrycji zrobili trochę idiotkę, to fakt. Ale przecież takie sytuacje, że ktoś dostaje małpiego rozumu z zakochania też się zdarzają. Tym bardziej po tym co Patrycja przeszła z Michałem.
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 18:12   #2811
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Ten fotograf nie jest w zaden sposob atrakcyjny, pewnie Indze sie nawet nue podoba, za to podoba jej sie jego zainteresowanie i uwaga jaką ją obdarza. Ze zwiazku jej i Rafala romantyzm sie ulotnił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 18:52   #2812
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ten fotograf nie jest w zaden sposob atrakcyjny, pewnie Indze sie nawet nue podoba, za to podoba jej sie jego zainteresowanie i uwaga jaką ją obdarza. Ze zwiazku jej i Rafala romantyzm sie ulotnił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie jest atrakcyjny, kwestia gustu.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 19:15   #2813
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ten fotograf nie jest w zaden sposob atrakcyjny, pewnie Indze sie nawet nue podoba, za to podoba jej sie jego zainteresowanie i uwaga jaką ją obdarza. Ze zwiazku jej i Rafala romantyzm sie ulotnił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie to jeden z najprzystojniejszych aktorów w tym serialu co kto lubi
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 20:56   #2814
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki &am p;quo t;

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Dla mnie jest atrakcyjny, kwestia gustu.
Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
Dla mnie to jeden z najprzystojniejszych aktorów w tym serialu co kto lubi
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Naprawdę? Jednak gusta sa rozne, cale szczescie
W serialu najbardziej podoba mi sie Zuza (z kobiet) i Jasiek. Jasiek jest troche zbyt "masywny", poza tym ok

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2017-09-29 o 21:49
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 20:59   #2815
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Ja jeszcze lubię Deląga, ale nie w tej roli, tu jest dla mnie aseksualny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 21:33   #2816
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki &am p;quo t;

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Naprawdę? Jednak gusta sa rozne, cale szczescie
W serialu najbardziej podoba mi sie Zuza (z kobiet) i Jasiek. Jasiek jest troche zbyt "masywny", poza tym ok
Mam identycznie, chociaż nie przeszkadza mi, że Jasiek jest masywny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 23:16   #2817
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Bukowski wyglądał dla mnie atrakcyjnie w Na dobre i na złe, a tutaj coś mi nie gra, w sumie nie wiem co
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 00:32   #2818
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
Bukowski wyglądał dla mnie atrakcyjnie w Na dobre i na złe, a tutaj coś mi nie gra, w sumie nie wiem co
Oo tak! Jak go oglądałam w Na dobre i na złe, jak zaczal tam grać, to uważałam go za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Nadal uważam, że jest świetny, ale jednak mam wrażenie, że jest nieco niechlujny obecnie, jeżeli chodzi o wygląd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 07:24   #2819
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
Bukowski wyglądał dla mnie atrakcyjnie w Na dobre i na złe, a tutaj coś mi nie gra, w sumie nie wiem co
tu wygląda niedbale bardzo, jak go widzę to mam ochotę wkroczyć z nożyczkami
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 08:50   #2820
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Nowy polsat-owski serial "Przyjaciółki"

Mam to samo zdaniem na temat Bukowskiego
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-16 22:07:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.