Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-04, 12:58   #31
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Jesteśmy razem od pół roku. Jednak wczoraj mój facet wyskoczył do mnie z dziwnym tekstem. Normalnie noszę tylko sukienki i spódnice - krótkie, przed kolano. To są ubrania dostosowane do mojej sylwetki, świetnie się w nich czuję i odpowiadają mojej osobowości. Wczoraj przyjechał po mnie do pracy i pyta: "czy szef każe ci nosić spódniczki i sukienki". Mówię mu, że nie, noszę, bo lubię. On na to: "a co zawsze je ubierasz, nawet poza pracą i jak się nie widzimy". Ja na to, że tak, bo lubię. On na to, że spódniczki są paskudne - nie, że moje, ale ogólnie wszystkie. Że nie lubi ich tak samo jak legginsów. Sukienki okej, ale powinnam nosić jeansy, bo on tak lubi. On najbardziej lubi spodnie eksponujące zgrabne pośladki i w ogóle jeansy są najseksowniejsze.
Z tych slow mozna domyslac sie, ze wedlug niego ubierasz sie tak albo dla szefa albo dla innych. Ale na pewno nie dla niego, czyli zazdrsny. Okropienstwo.
A jesli powiedzial o spodniach dla zmylki, bo naprawde chodzi mu o jego zazdrosc, to i manipulator. A sposob w jaki sie wypowiedzial na temat spodniczek, swiadczy o kompletnym braku taktu i nie liczenia sie z Twoimi uczuciami. Buc.

Calosci dodaje uwaga o kredce. Nosz kurde, znawca sie znalazl.

Ja bym takiego pogonila, bo nawet noszenie spodnic pomimio to, odebraloby mi pewnosc siebie.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 13:09   #32
agiszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 237
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Cytat:
Napisane przez Memories90 Pokaż wiadomość
Mnie by się już lampka zapaliła. Facet już próbuje na ciebie wpływać i jak zobaczy, że mu załóżmy ulegniesz to zaraz wyskoczy z kolejnym zakazem. Minią 3 miesiące i może w burce zaczniesz chodzić i na smyczy.
Dla mnie to typ zazdrośnika, widać, że próbuje przejąć kontrolę nad twoimi wyborami. Co zrobisz jak zaraz usłyszysz, że za mocno malujesz oczy i na przykład masz przestać używać cieni lub eyelynera?

Spotykałam się kiedyś przez dosłownie 3-4 miesiące z typowym psycholem (nie mówię, ze twój facet taki jest, ale mój wtedy też był normalny na początku) i doszło do tego, że w "końcowej fazie" przyjechał przed 5 rano pod mój dom, obudził mnie telefonem i kazał zaświecić światło żeby sprawdzić czy jestem w domu, a kiedy się już na serio wystraszyłam i nie chciałam wyjść na zewnątrz do niego to powiedział, że ktoś u mnie jest. Na porządku dziennym były co chwilę telefony, smsy, sprawdzał co robię, gdzie idę i po co i kilka razy była też awantura o spodnie, że mam nie takie jak powinnam. Na szczęście udało mi się to szybko skończyć mimo, że byłam dużo młodsza niż teraz. A ty autorko poobserwuj faceta bo coś mi tu "śmierdzi"
Byłam z facetem, który zachowywał się identycznie. Potrafił nawet mnie śledzić. Dla mnie to była masakra.
agiszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 13:13   #33
Cytrynowy_Sorbet24
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowy_Sorbet24
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 761
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Autorko, nie martw się, ja byłam głupsza, bo ponad 3 lata trwałam w takim związku

Poza namawianiem do sukienek i spódniczek próbował mnie przekonać do imprezowania, malowania mocniej oczu, zapuszczania włosów najlepiej do ziemi, przefarbowania się i mieszkania z nim tam gdzie on chce

A ja kocham spodnie, nienawidzę klubów i hałasu, nie umiem się malować, lubię włosy do ramion w swoim kolorze i wymagam uwzględnienia mnie w wyborze mieszkania, bo też się chcę w nim dobrze czuć
Zanim byliśmy razem o wszystkich tych rzeczach wiedział. Żeby było śmiesznie w 100% za rozpad związku obwiniał mnie. Teraz żyję w świętym spokoju.

Poobserwuj go, lepiej rozwiać wątpliwości prawie od razu niż dać się wciągnąć głębiej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Cytrynowy_Sorbet24
Czas edycji: 2017-10-04 o 13:17
Cytrynowy_Sorbet24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 13:29   #34
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Z tych slow mozna domyslac sie, ze wedlug niego ubierasz sie tak albo dla szefa albo dla innych. Ale na pewno nie dla niego, czyli zazdrsny. Okropienstwo.
A jesli powiedzial o spodniach dla zmylki, bo naprawde chodzi mu o jego zazdrosc, to i manipulator. A sposob w jaki sie wypowiedzial na temat spodniczek, swiadczy o kompletnym braku taktu i nie liczenia sie z Twoimi uczuciami. Buc.

Calosci dodaje uwaga o kredce. Nosz kurde, znawca sie znalazl.

Ja bym takiego pogonila, bo nawet noszenie spodnic pomimio to, odebraloby mi pewnosc siebie.
Też uważam, że to jakaś próba manipulacji podszyta zazdrością. Zachowanie tak czy owak jest ohydne i nie zamierzam go tolerować. Skoro ojciec nie mówił mi, jak mam się ubierać w podstawówce, to on nie będzie mi dyktował warunków w tym zakresie, gdy mam 28 lat na karku.

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Cytrynowy_Sorbet24 Pokaż wiadomość
Autorko, nie martw się, ja byłam głupsza, bo ponad 3 lata trwałam w takim związku

Poza namawianiem do sukienek i spódniczek próbował mnie przekonać do imprezowania, malowania mocniej oczu, zapuszczania włosów najlepiej do ziemi, przefarbowania się i mieszkania z nim tam gdzie on chce

A ja kocham spodnie, nienawidzę klubów i hałasu, nie umiem się malować, lubię włosy do ramion w swoim kolorze i wymagam uwzględnienia mnie w wyborze mieszkania, bo też się chcę w nim dobrze czuć
Zanim byliśmy razem o wszystkich tych rzeczach wiedział. Żeby było śmiesznie w 100% za rozpad związku obwiniał mnie. Teraz żyję w świętym spokoju.

Poobserwuj go, lepiej rozwiać wątpliwości prawie od razu niż dać się wciągnąć głębiej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Doskonale Cię rozumiem. Tu nie chodzi o strój, makijaż itp., lecz o prawo do samostanowienia. Dlaczego ktoś ma nam dyktować, co robimy w czasie wolnym i jakie włosy nosimy Ja wiem, że nie chcę z nim być. Nie będę potrafiła zapomnieć o tej ohydnej odzywce. Zawsze, jak z nim będę i nawet będzie miły, będę pamiętała, co mi powiedział. "Paskudna spódnica" weszła w głowę i nigdy z niej nie wyjdzie, chyba że dostanę Alzheimera.

Edytowane przez Sondrina
Czas edycji: 2017-10-04 o 13:31
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 14:24   #35
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Treść usunięta

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2017-10-04 o 14:31
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 15:39   #36
_whatamess
Raczkowanie
 
Avatar _whatamess
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 41
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Mój były facet, który ostatecznie okazał się bluszczem, zaczął pokazywać swoje prawdziwe ja właśnie od tego, że zabronił mi malować usta... Rozumiem, że ludzie mają swoje upodobania, czasami założę coś, co wiem, że podoba się mojemu TŻ, ale gdyby mi facet narzucał co mam nosić, a czego nie, to skończyłby tak jak mój ex.
_whatamess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 16:32   #37
Delicatessen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 95
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Cytat:
Napisane przez kropka_w_kropce;776 89926
Mój przez lata powtarzał, że najlepiej jest mi tylko w czarnych włosach, w dodatku mam ich nie ścinać, bo długie są super (nieważne, że sprawiały mi problemy). Takie miałam jak się poznaliśmy. I ON CHCE żebym nigdy się nie zmieniała. Kiedyś w związku z tym rzuciłam, że JA CHCĘ aby był tak jak wtedy czuły, serdeczny i szczupły a nie otyły, chamski i szorstki.
Bosko odpowiedziałaś!

Sondrina, on nieprzypadkowo wybiera to, o czym wie, że nie lubisz tego u siebie, chce mieszać i narzucać kryteria.
Super, że nie chcesz z nim być.
Zakaz noszenia spódnic i malowania się czerwoną szminką bardzo mi się nie podoba.

Memories 90 - mam identyczne zdanie jak Ty. Typ chce przejąć kontrolę nad wyglądem Sondriny, potem nad jej seksualnością. Narzucanie swoich kryteriów, dyktowanie jak ma sie ubrać partner to oznaki przemocy.

Cytrynowy Sorbet - nie jeździj po sobie, że jestes głupsza bo ileś lat byłaś w złym związku. Ważne, że rozstałaś się i o ile jesteś teraz mądrzejsza, prawda?
To neurochemicznie działa tak samo jak nałogi. Ludzie latami tkwią we wzajemnie niszczącym uzależnieniu, a Ty już nie

Agiszonek - śledzenie warto zgłaszać inteligentnym policjantom. Mądry policjant wie co robić ze stalkerem.

Ha ha, ja zaś słyszałam naciski bym :
- nosiła dżinsy, a bardzo lubię swoje nogi
- może jednak zafarbowała włosy, a każdy fryzjer zachwyca się tym, jak mnie mać natura owłosiła
- nie malowała się to w sumie nienajgorsze, ale wolę siebie w lekkim makijażu ,w końcu to moja gęba i moje samopoczucie
- absolutnie nie zapuszczała włosów

"Niech on se jaja kisi w dżinsach " -

Taki typ urabia, obserwuje, zbiera dane, wtedy, gdy uzna, że urobił i wie wystarczająco ,zaczyna niszczyć partnerkę / partnera. Fałszywe, manipulacyjne zainteresowanie
Ich uwagi sprawiają na mnie wrażenie, że nienawidzą kobiecości. Talibowie polscy.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-10-22 o 13:54 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
Delicatessen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-04, 16:36   #38
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Gdyby facet powiedział "Sondrina, może ubierz od czasu do czasu dżinsy, bo niesamowicie mnie to kręci", to by było OK. Ale gadki że spódnice są paskudne? W najlepszym przypadku buc, w najgorszym manipulant i toksyk.

A swoją drogą, miło czytać wątek założony przez kobietę która nie daje się zahukać palantowi.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 16:46   #39
4e89258bace7037c96b059285119fe847ddc4e93
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 634
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Zgadzam się, że to może być zazdrosny manipulator. Ale jest też taka możliwość, że zauroczenie mu przechodzi i zaczyna widzieć Twoje "wady" i tak się głupio zachowuje.
4e89258bace7037c96b059285119fe847ddc4e93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 16:48   #40
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 111
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Czy tylko ja widzę tutaj wyimaginowany dramat? Trudno mi uwierzyć, że facet użył dokładnie tych słów. Autorka na pms, może być trochę przewrażliwiona. Ja bywałam. Wg mnie facet palnął trochę niefortunnie, ale już bez przesady, nie ma co co odsądzać od czci i wiary. Rozmawiajmy z najbliższymi zamiast się nakręcać na forum. Będzie nam się łatwiej żyło.
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 16:49   #41
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Czy tylko ja widzę tutaj wyimaginowany dramat? Trudno mi uwierzyć, że facet użył dokładnie tych słów. Autorka na pms, może być trochę przewrażliwiona.
Taaa, lepiej wierzyć obcemu facetowi niż autorce, bo ma PMS.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-04, 16:51   #42
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 111
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Nie, lepiej założyć, że słyszymy wersję wydarzeń tylko jednej strony i nie musi być obiektywna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 16:58   #43
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

To traktujmy wszystkie wątki pod kątem "autorka kłamie", będzie wesoło
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 17:14   #44
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 111
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
To traktujmy wszystkie wątki pod kątem "autorka kłamie", będzie wesoło
Nie, przecież "facet to świnia" jest lepszym testem. Niezależnie od sytuacji.
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 17:20   #45
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Nikt nie pisze, że "facet świnia", tylko że burak. Jeśli ktoś nie chce być uznawany za buraka, to powinien nauczyć się jak należy się kulturalnie odzywać do partnerki.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 17:20   #46
Delicatessen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 95
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

To traktujmy wszystkie wątki pod kątem "autorka kłamie" - tak jest!

Okazujmy pogardę ofiarom!
Bagatelizujmy czyny niegodne!
Niech żyje umniejszanie!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-10-22 o 13:52 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
Delicatessen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 17:21   #47
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Cytat:
Napisane przez Delicatessen Pokaż wiadomość
To traktujmy wszystkie wątki pod kątem "autorka kłamie" - tak jest!

Okazujmy pogardę ofiarom!
Bagatelizujmy czyny niegodne!
Niech żyje umniejszanie!
W innym wątku było, że niedoszła ofiara gwałtu powinna była obić mordę atakującemu ją facetowi, i dlaczego nie broniła się wystarczająco, więc jesteśmy na dobrej drodze
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 17:34   #48
Delicatessen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 95
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
W innym wątku było, że niedoszła ofiara gwałtu powinna była obić mordę atakującemu ją facetowi, i dlaczego nie broniła się wystarczająco, więc jesteśmy na dobrej drodze
O tak!
Ruda beksa, uważasz, że niedoszła była w dżinsach? Może za obcisłych?

Nota bene widziane na policji : przybiega przerażona kobieta mowiąc, że mąż jej grozi zabójstwem.
Na to pani policjantka apatycznie oraz wielce dowcipnie : "A czym grozi? Paluszkiem?".

Kobieta kobiecie .

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-10-22 o 13:58 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
Delicatessen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 17:38   #49
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Cytat:
Napisane przez Delicatessen Pokaż wiadomość
O tak!
Ruda beksa, uważasz, że niedoszła była w dżinsach? Może za obcisłych?
Z pewnością czymś kusiła, ewentualnie miała dni płodne i podświadomie miała ochotę

Cytat:
Napisane przez Delicatessen Pokaż wiadomość

Nota bene widziane na policji : przybiega przerażona kobieta mowiąc, że mąż jej grozi zabójstwem.
Na to pani policjantka apatycznie oraz wielce dowcipnie : "A czym grozi? Paluszkiem?".

Kobieta kobiecie .
Zatkało mnie
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-04, 17:45   #50
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Doskonale Cię rozumiem. Tu nie chodzi o strój, makijaż itp., lecz o prawo do samostanowienia. Dlaczego ktoś ma nam dyktować, co robimy w czasie wolnym i jakie włosy nosimy Ja wiem, że nie chcę z nim być. Nie będę potrafiła zapomnieć o tej ohydnej odzywce. Zawsze, jak z nim będę i nawet będzie miły, będę pamiętała, co mi powiedział. "Paskudna spódnica" weszła w głowę i nigdy z niej nie wyjdzie, chyba że dostanę Alzheimera.
może Twój prawie ex facet zauroczył się ostatnio jakąś dziewczyną w dżinsach z mocno podkreślonym okiem i teraz przykrawa Cię do tej wizji.

Partner czasami mi mówi że mam paskudną czapkę i nie lubi jak ją noszę. Ignoruję to bo ja tę czapkę uwielbiam.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 17:53   #51
Delicatessen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 95
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Z pewnością czymś kusiła, ewentualnie miała dni płodne i podświadomie miała ochotę
Odpadłam!
Słuchaj, może ona za bardzo pachniała jajeczkowaniem?
Mogła też kręcić jednym biodrem bardziej

Co do policji - bardzo rzadko zaniemawiam. Kilka dni potem poszłam do komendanta i ustnie poprosiłam ,że jeżeli jego podwładna uważa siebie za tak dowcipną, niech zapisze się policyjnego kabaretu , a nie będzie niszczyć ludzi.
Ta policjantka potem nie siedziała w dyżurce.

Taa, my się tu śmiejemy , a kobieta potem oberwie od kochanego za to, że nie posłuchała "sugestii" partnera względem niewlaściwego wdzianka.
Bo szminkę miała za czerwoną.
Bo policjantka na interwencji była psychopatką i wzięła stronę psychopaty.
Bo jakże bardzo po polsku trzeba przytopić tego, kto stara się mieć głowę nad powierzchnią wody.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-10-22 o 13:58 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
Delicatessen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 17:59   #52
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;77700691]

Partner czasami mi mówi że mam paskudną czapkę i nie lubi jak ją noszę. Ignoruję to bo ja tę czapkę uwielbiam.[/QUOTE]

cala szafa kiecek, to nie copka. Taka ostatecznie zawsze mozna wymienic na inna lub rzeczywiscie zignorowac, jak sie ja lubi ale calej szafy dziewczyna nie wywali, bo bucowi gacie milsze.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 18:37   #53
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
cala szafa kiecek, to nie copka. Taka ostatecznie zawsze mozna wymienic na inna lub rzeczywiscie zignorowac, jak sie ja lubi ale calej szafy dziewczyna nie wywali, bo bucowi gacie milsze.
trza wyśmiać buraka i zażądać garnituru codziennie zamiast opierdzianych dresów . Ciekawe co on ze swoja szafą zrobi.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 18:51   #54
elskling
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 53
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Facet może nieudolnie chciał skomplementować autorkę. Może chciał jej przekazać, że wygląda bombowo w spodniach, może czerwona szminka go bardzo raziła, bo niestety, jest od groma dziewczyn, którym ona nie pasuje. Czy to coś złego? Ja też TŻ-towi na pewnym etapie powiedziałam, że te jego dresy to takie średnie...

A autorka to dramę roku zrobiła z chórkiem wizażanek, które tylko ją nakręcają.
Może chłopak strzelił gafę, ale z tymi "ohydnymi tekstami" to mi pod teatr już podchodzi.

Więcej luzu w pupie. Ubieraj się jak chcesz, nie słuchaj go, a jak zacznie gadać o tym więcej, to wtedy zacznij się tym interesować, a nie gdy facet rzucił dwoma komentarzami.
elskling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 19:04   #55
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Cytat:
Napisane przez elskling Pokaż wiadomość
Facet może nieudolnie chciał skomplementować autorkę. Może chciał jej przekazać, że wygląda bombowo w spodniach, może czerwona szminka go bardzo raziła, bo niestety, jest od groma dziewczyn, którym ona nie pasuje. Czy to coś złego? Ja też TŻ-towi na pewnym etapie powiedziałam, że te jego dresy to takie średnie...

A autorka to dramę roku zrobiła z chórkiem wizażanek, które tylko ją nakręcają.
Może chłopak strzelił gafę, ale z tymi "ohydnymi tekstami" to mi pod teatr już podchodzi.

Więcej luzu w pupie. Ubieraj się jak chcesz, nie słuchaj go, a jak zacznie gadać o tym więcej, to wtedy zacznij się tym interesować, a nie gdy facet rzucił dwoma komentarzami.
i zorientował się po 6ciu miesiącach? Nie mógł wcześniej powiedzieć?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 19:06   #56
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Cytat:
Napisane przez Delicatessen Pokaż wiadomość
Odpadłam!
Słuchaj, może ona za bardzo pachniała jajeczkowaniem?
Mogła też kręcić jednym biodrem bardziej

Co do policji - bardzo rzadko zaniemawiam. Kilka dni potem poszłam do komendanta i ustnie poprosiłam ,że jeżeli jego podwładna uważa siebie za tak dowcipną, niech zapisze się policyjnego kabaretu , a nie będzie niszczyć ludzi.
Ta policjantka potem nie siedziała w dyżurce.

Taa, my się tu śmiejemy , a kobieta potem oberwie od kochanego za to, że nie posłuchała "sugestii" partnera względem niewlaściwego wdzianka.
Bo szminkę miała za czerwoną.
Bo policjantka na interwencji była psychopatką i wzięła stronę psychopaty.
Bo jakże bardzo po polsku trzeba przytopić tego, kto stara się mieć głowę nad powierzchnią wody.
Bardzo dobrze że coś powiedziałaś na policji, z takim podejściem to ta pani nie powinna w pracy w ogóle mieć styczności z ludźmi.

A pod tymi wszystkimi "a co jak ona kłamie" kryje się jakiś chyba uwewnętrzniony seksizm. Bo ona przesadza, bo histeryzuje, bo ma PMS, bo wariatka.

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez elskling Pokaż wiadomość
Facet może nieudolnie chciał skomplementować autorkę.
W jakim świecie mówienie, że spódnice są paskudne jest komplementem?
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 19:09   #57
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
A pod tymi wszystkimi "a co jak ona kłamie" kryje się jakiś chyba uwewnętrzniony seksizm. Bo ona przesadza, bo histeryzuje, bo ma PMS, bo wariatka.
częsty sposób dyskredytacji tego co kobiet mówi.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 19:24   #58
Sheev
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 269
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

@Sondrina

(Osoba z tyloma postami raczej nie trolluje, więc szanse, że temat jest na serio rosną, co sprawia, że warto odpowiedzieć bardziej poważnie.)

Cytat:
"Po czwarte, obudził mój największy kompleks. Lubię swoje piersi, nogi, brzuch, talię, usta, dłonie, ale nienawidzę swojego tyłka. Mam figurę drobnej klepsydry - mocne wcięcie w talii, dość szerokie biodra i nie najgorszy biust, ale też mały tyłek. W każdych spodniach wyglądam gorzej od facetów, bo bezlitośnie eksponują mój płaski tyłek, a na dodatek jeszcze go spłaszczają."
Rozwiązanie Twojego problemu jest na wyciągnięcie ręki. Otóż wystarczy, że zaczniesz ćwiczyć mięśnie pośladków, a po paru miesiącach kompleks zniknie, a może nawet tyłek stanie się Twoim atutem.

Sytuacja wygląda tak, że dla 90% dziewczyn na siłowni najważniejszym elementem jaki chcą poprawić jest pupa. Aby ją wzmocnić ćwiczy się przysiady, wykroki, martwe ciągi i wiele innych, bardziej już kobiecych ćwiczeń, na których specjalnie się nie znam, ale które możesz ogarnąć wpisując w wyszukiwarkę "ćwiczenia na pośladki (na siłowni)". Piszesz, że jesteś klepsydrą, co się świetnie składa, ponieważ ćwiczeniami możesz uwypuklić tyłek, ale już nie poszerzysz sobie za bardzo bioder (spalając tłuszcz możesz je lekko zwęzić). Wszystkie te dupencje z instagrama i kanałów fitnesowych mają wielkie i kształtne tyłki właśnie za sprawą ćwiczeń siłowych mięśni pośladków, które katują częściej niż faceci klatę i bica razem wzięte. Nie ma jednak co się obawiać, dwukrotny trening nóg i pośladków w tygodniu, spokojna nauka techniki wykonywanych ćwiczeń, czucia mięśniowego, rozgrzewki przed ćwiczeniami, rozciąganie po ćwiczeniach, pewne poprawki w diecie i będzie dobrze. Ćwiczenia siłowe nie takie straszne jak się wydaje kobietom, większość jak się wkręci, to polubi. Zobacz jak wyglądają te kobiety z kanałów fitnesowych, tylko bardziej w stronę siłowni niż biegania/cardio. Musisz zbudować mięsień, a do tego potrzeba ćwiczeń stricte siłowych na masę. Biegać też można, byle nie za dużo i nie schodzić za nisko z bilansem kalorycznym (powinien być na plusie) i z białkiem (do budowy mięśni), którego polecam w dość sporych ilościach (1,3-2g/kg masy ciała) w okresie budowania masy mięśniowej. Piszę to, ponieważ wiele kobiet je stanowczo za mało białka względem podejmowanej aktywności fizycznej, co jest błędem.

To jeśli chodzi o odpowiedź na Twój kompleks, nie będę natomiast wdawał się w rozkminy nad problemem związkowym. Problemy przychodzą i odchodzą, podobnie jak faceci. Kompleks jednak jest tym, co będzie wracać i w tym przypadku wywołuje Twoje "złe" emocje. Przekształć je w wolę zmiany.
Sheev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 19:37   #59
elskling
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 53
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;77702896]i zorientował się po 6ciu miesiącach? Nie mógł wcześniej powiedzieć?[/QUOTE]

Może nie miał odwagi?
Autorka bardzo dobrze o sobie mówi, widać ma raczej wysoką samoocenę poza jednym kompleksem, może nie miał odwagi. A może to czubek, który chce ją zmanipulować. To można rozpoznać po dłuższym czasie, jeśli takie uwagi będą powracać, ale bez przesady, żeby linczować faceta za to, że coś powiedział innego niż komplement. Mnie się wydaje, że autorka nie znosi negatywów na swój temat, może np. kiedyś dużo schudła i mocno pracowała nad sobą? Normalny człowiek takie uwagi ignoruje, albo odpowiada coś sensownego, a nie rozbija na gównoatomy dwa komentarze na forum.

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość

W jakim świecie mówienie, że spódnice są paskudne jest komplementem?
Autorka napisała, że facet jest w 99% okej, a ten 1% to te dwa komentarze: o spodniach i o szmince. Więc albo mamy tutaj związek z całą szafą trupów i autorka ściemnia, albo mocno przesadza.

Autorko, moja koleżanka jest właśnie w związku z typem kontrolera. Ona sama już się zorientowała, że ją specjalnie utuczył (podtykał pod nos fajne rzeczy, przytyła 30kg), mówi jej, że dobrze wygląda rozczochrana, bez makijażu itp itd. Spróbuj zanalizować inne strefy Waszego życia. Czy mówi Ci, co masz jeść, robi jakieś przytyki? Ma jakieś uwagi co do tego, jak spędzasz wolny czas? Czy mówi Ci co czytać? Czy on zawsze wybiera filmy, na co pójść do kina? Zastanów się, na ile sama decydujesz o sobie.

Edytowane przez elskling
Czas edycji: 2017-10-04 o 19:40
elskling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 19:53   #60
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Facet chce, żebym nosiła tylko jeansy

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Też mi się wydaje, że jest zazdrosny i dlatego wyciął mi taki niefajny numer. Na pewno nie zamierzam być jak piesek do tresowania, który będzie robił to, co pan każe. Dzisiaj na poprawę humoru poszłam z przyjaciółką na zakupy i kupiłam sobie kolejną krótką spódnicę, ale taką grubszą na zimę z koronkową wstawką. Nie dam się nikomu sterroryzować. Dzięki Wam, kuzynowi i moim przyjaciółkom udało mi się dojść do wniosku, że na takich delikwentów szkoda tracić czasu.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-22 16:47:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.