Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-04, 22:46   #3721
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam zakupy na e-naturalne bo jest rabat 18%. Wiem, że mało z Was bawi się w kupowanie składników ale ja się niestety wkrecilam bardzo I przewalam na to fortune pod pretekstem że starczy mi na długo Wracając do tematu, zamówiłam bardzo wg mnie zapomniane nawilżające serum z algami. Ma naprawdę fajny skład i dobre opinie w internecie, jestem bardzo ciekawa jak mi się sprawdzi, myślę że może być coś na wzór tego serum aloe z Avy, albo nawet lepsze. Oprócz tego (między innymi) olej z pietruszki. Stosował ktoś? Podobno śmierdzi strasznie, ale w działaniu jest super, jestem bardzo ciekawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam ten olej, nie pamiętam aby zapach miał taki straszny. U mnie nie sprawdził się, ani do twarzy mi specjalnie nie pasował, ani do włosów.


Ja się wkręciłam w zestawy z BU i mam już u siebie:
- booster rozświetlający E-AA
- booster jedwabisty c25 + Q10
- serum Antiox
- esencję dla naczynkowej + hydrolat z czarnej porzeczki.

Wcześniej miałam serum peptydowe na zmarszczki z naturalissy, jednak rozlałam dobrą połowę Serum jest prawie jak woda, stosowałam głównie punktowo, ale czasem i na całą twarz, nie zapychało.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-04, 23:01   #3722
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Zakupy z ecco-verde.
Cieszę się z deo, bardzo ładnie pachnie, mam nadzieję, że będzie dobrze chronił. Pony też coś mnie ostatnio zawodzi, przy pierwszym opakowaniu nic takiego nie było, a i zapach utrzymywał się bardzo długo, teraz tylko czuć go chwilę po aplikacji.
Monika Pogrzeba chwaliła kiedyś dezodoranty Wolkenseifen i te teraz zamierzam przetestować, cieszę się najbardziej na aplikację kulką.
Maseczka hibiskusowa jak najbardziej zasługuje na uznanie, cudna skóra jest po niej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20171003_004.jpg (122,2 KB, 51 załadowań)
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 09:03   #3723
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Zakupy z ecco-verde.
Cieszę się z deo, bardzo ładnie pachnie, mam nadzieję, że będzie dobrze chronił. Pony też coś mnie ostatnio zawodzi, przy pierwszym opakowaniu nic takiego nie było, a i zapach utrzymywał się bardzo długo, teraz tylko czuć go chwilę po aplikacji.
Monika Pogrzeba chwaliła kiedyś dezodoranty Wolkenseifen i te teraz zamierzam przetestować, cieszę się najbardziej na aplikację kulką.
Maseczka hibiskusowa jak najbardziej zasługuje na uznanie, cudna skóra jest po niej.
Fajne zakupy i widzę, że na to serum BT się jednak skusiłaś, maseczkę również mile wspominam.

Do mnie dotarło zamówienie z iwos, prędkość światła normalnie, ale niestety, dorzucili tylko nędzną próbkę Sylveco, wiem, że tak robią regularnie od jakiegoś czasu, bo tu ktoś pisał i moja koleżanka z miesiąc temu zamówiła u nich paczkę na 500 zł z hakiem i gratis do zakupów dostała 3 próbki, wszystkie z Sylveco i Vianek. Dostałam jeszcze jakieś zniżki do reserved i monnari, ale co z tego, skoro codziennie podobne oferty mi zatykają skrzynkę meilową. Trochę niefajnie, no ale cieszą mnie moi ulubieńcy i nie mogę się doczekać testów Neauty, no i przesyłka wzorowa i darmowa.
DSC_0924~2.JPG
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-10-05 o 09:07
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 09:37   #3724
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Fajne zakupy i widzę, że na to serum BT się jednak skusiłaś, maseczkę również mile wspominam.

Do mnie dotarło zamówienie z iwos, prędkość światła normalnie, ale niestety, dorzucili tylko nędzną próbkę Sylveco, wiem, że tak robią regularnie od jakiegoś czasu, bo tu ktoś pisał i moja koleżanka z miesiąc temu zamówiła u nich paczkę na 500 zł z hakiem i gratis do zakupów dostała 3 próbki, wszystkie z Sylveco i Vianek. Dostałam jeszcze jakieś zniżki do reserved i monnari, ale co z tego, skoro codziennie podobne oferty mi zatykają skrzynkę meilową. Trochę niefajnie, no ale cieszą mnie moi ulubieńcy i nie mogę się doczekać testów Neauty, no i przesyłka wzorowa i darmowa.
Załącznik 7261956
Daj koniecznie znac jak avalon z q10 (zastanawiam sie czy jie zamowic ja helfy) i podklad neuty (czytalam ze lepsze niz AM).
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 09:52   #3725
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Zakupy z ecco-verde.
Cieszę się z deo, bardzo ładnie pachnie, mam nadzieję, że będzie dobrze chronił. Pony też coś mnie ostatnio zawodzi, przy pierwszym opakowaniu nic takiego nie było, a i zapach utrzymywał się bardzo długo, teraz tylko czuć go chwilę po aplikacji.
Monika Pogrzeba chwaliła kiedyś dezodoranty Wolkenseifen i te teraz zamierzam przetestować, cieszę się najbardziej na aplikację kulką.
Maseczka hibiskusowa jak najbardziej zasługuje na uznanie, cudna skóra jest po niej.
Super zakupy , a która to maseczka hibiskusowa i jakiej firmy, bo nie znam?

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Do mnie dotarło zamówienie z iwos, prędkość światła normalnie, ale niestety, dorzucili tylko nędzną próbkę Sylveco, wiem, że tak robią regularnie od jakiegoś czasu, bo tu ktoś pisał i moja koleżanka z miesiąc temu zamówiła u nich paczkę na 500 zł z hakiem i gratis do zakupów dostała 3 próbki, wszystkie z Sylveco i Vianek. Dostałam jeszcze jakieś zniżki do reserved i monnari, ale co z tego, skoro codziennie podobne oferty mi zatykają skrzynkę meilową. Trochę niefajnie, no ale cieszą mnie moi ulubieńcy i nie mogę się doczekać testów Neauty, no i przesyłka wzorowa i darmowa.
Załącznik 7261956
Ale piękne opakowanie ma to czerwone mleczko Avalon

***
Wrzucam i ja swoje ostatnie nabytki
IMG_20171005_103232.jpg
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 10:03   #3726
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Daj koniecznie znac jak avalon z q10 (zastanawiam sie czy jie zamowic ja helfy) i podklad neuty (czytalam ze lepsze niz AM).
Dam znać niebawem.
Na Helfy równą dyszkę drożej, chyba, że masz rabat.
Ja też czytałam, że lepszy, pozostaje ocenić na sobie

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Ale piękne opakowanie ma to czerwone mleczko Avalon

***
Wrzucam i ja swoje ostatnie nabytki
Załącznik 7262001
Całkiem, całkiem

Widzę balsam dodający objętości BT. Widziałam go na targach, ale kupiłam odbudowujący, z którego jestem bardzo zadowolona, a kosmetyki na objętość, to jednak nie do mnie są dedykowane. Daj znać czy fajny.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 11:02   #3727
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Zakupy z ecco-verde.
Cieszę się z deo, bardzo ładnie pachnie, mam nadzieję, że będzie dobrze chronił. Pony też coś mnie ostatnio zawodzi, przy pierwszym opakowaniu nic takiego nie było, a i zapach utrzymywał się bardzo długo, teraz tylko czuć go chwilę po aplikacji.
Monika Pogrzeba chwaliła kiedyś dezodoranty Wolkenseifen i te teraz zamierzam przetestować, cieszę się najbardziej na aplikację kulką.
Maseczka hibiskusowa jak najbardziej zasługuje na uznanie, cudna skóra jest po niej.
Ale ciekawe skarby upolowałaś
Mnie też ostatnio zawodzi Pony i tak jak u Ciebie, przy pierwszym opakowaniu był super w działaniu i zapach utrzymywał się prawie cały dzień. Wraz z kolejnymi opakowaniami z działaniem i zapachem było już trochę gorzej. Teraz przerabiam 4 już opakowanie Pony tego w słoiczku, a jest to ten, z którego byłam tak zadowolona na początku i niestety nie daje już rady. Nie dawał sobie rady także latem. Będę musiała poszukać sobie czegoś innego. Szkoda, że tak się dzieje, bo myślałam, że znalazłam już produkt, który będzie ze mną przez długi czas
Teraz planuję właśnie zakupić Schmidt's, ten sam co Ty. Daj znać, jak się u Ciebie będzie sprawdzał
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-05, 11:10   #3728
deserova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 369
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Wiecie może czy gdzieś stacjonarnie można kupić kosmetyki EO Laboratorie? Chcę jeden krem a przez internet nakupuje mnóstwo innych rzeczy 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
deserova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 11:25   #3729
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Mnie też ostatnio zawodzi Pony i tak jak u Ciebie, przy pierwszym opakowaniu był super w działaniu i zapach utrzymywał się prawie cały dzień. Wraz z kolejnymi opakowaniami z działaniem i zapachem było już trochę gorzej. Teraz przerabiam 4 już opakowanie Pony tego w słoiczku, a jest to ten, z którego byłam tak zadowolona na początku i niestety nie daje już rady. Nie dawał sobie rady także latem. Będę musiała poszukać sobie czegoś innego. Szkoda, że tak się dzieje, bo myślałam, że znalazłam już produkt, który będzie ze mną przez długi czas
Teraz planuję właśnie zakupić Schmidt's, ten sam co Ty. Daj znać, jak się u Ciebie będzie sprawdzał
Widzę, że nie jestem odosobniona w mojej opinii. Mam dwie sztuki, z których już prawie całkiem ulecial zapach, ledwie czuć go w słoiczku, a co dopiero na skórze. Ciekawe, co pokombinowali, że tak się dzieje.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 11:29   #3730
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Widzę, że nie jestem odosobniona w mojej opinii. Mam dwie sztuki, z których już prawie całkiem ulecial zapach, ledwie czuć go w słoiczku, a co dopiero na skórze. Ciekawe, co pokombinowali, że tak się dzieje.
Mi też ten zapach się ulatnia, ale w żaden sposób nie ujmuje to działaniu deo. Boję się zamówić innych producentów, bo zapachy PH są fajne, natomiast nie chciałabym mieć efektu wysmarowania się olejkiem eterycznym. Jak oglądam rozne kremowe deo, to zazwyczaj zapachy są takie klasyczne lawenda, cytrusy czy inne zioła, a nie o to mi chodzi :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 13:04   #3731
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ale ciekawe skarby upolowałaś
Mnie też ostatnio zawodzi Pony i tak jak u Ciebie, przy pierwszym opakowaniu był super w działaniu i zapach utrzymywał się prawie cały dzień. Wraz z kolejnymi opakowaniami z działaniem i zapachem było już trochę gorzej. Teraz przerabiam 4 już opakowanie Pony tego w słoiczku, a jest to ten, z którego byłam tak zadowolona na początku i niestety nie daje już rady. Nie dawał sobie rady także latem. Będę musiała poszukać sobie czegoś innego. Szkoda, że tak się dzieje, bo myślałam, że znalazłam już produkt, który będzie ze mną przez długi czas
Teraz planuję właśnie zakupić Schmidt's, ten sam co Ty. Daj znać, jak się u Ciebie będzie sprawdzał
Ja już przerobiłam tego Schmidt'sa. Bardzo dobry, dawał radę nawet w upały. Zaszczepiłam męża, który nie chce patrzeć na inne dezodoranty i żąda by mu kupić ten konkretny rodzaj

Jedyny minus, to potrafi podrażnić. Ja już wiem, że po powrocie do domu i prysznicu nie mogę go nałożyć pod pachy, a za kilka godzin pójść spać, bo w nocy budzę się z pieczeniem pod pachami

Dziewczynki, przepiękne zakupy poczyniłyście!
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2017-10-05 o 13:05 Powód: błąd
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-05, 15:05   #3732
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ale ciekawe skarby upolowałaś
Mnie też ostatnio zawodzi Pony i tak jak u Ciebie, przy pierwszym opakowaniu był super w działaniu i zapach utrzymywał się prawie cały dzień. Wraz z kolejnymi opakowaniami z działaniem i zapachem było już trochę gorzej. Teraz przerabiam 4 już opakowanie Pony tego w słoiczku, a jest to ten, z którego byłam tak zadowolona na początku i niestety nie daje już rady. Nie dawał sobie rady także latem. Będę musiała poszukać sobie czegoś innego. Szkoda, że tak się dzieje, bo myślałam, że znalazłam już produkt, który będzie ze mną przez długi czas
Teraz planuję właśnie zakupić Schmidt's, ten sam co Ty. Daj znać, jak się u Ciebie będzie sprawdzał
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Widzę, że nie jestem odosobniona w mojej opinii. Mam dwie sztuki, z których już prawie całkiem ulecial zapach, ledwie czuć go w słoiczku, a co dopiero na skórze. Ciekawe, co pokombinowali, że tak się dzieje.
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Mi też ten zapach się ulatnia, ale w żaden sposób nie ujmuje to działaniu deo. Boję się zamówić innych producentów, bo zapachy PH są fajne, natomiast nie chciałabym mieć efektu wysmarowania się olejkiem eterycznym. Jak oglądam rozne kremowe deo, to zazwyczaj zapachy są takie klasyczne lawenda, cytrusy czy inne zioła, a nie o to mi chodzi :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A miałyście może te w sztyfcie?
Ja mam teraz drugi słoiczek blutenzauber (tym razem ten mniejszy, 25ml bodajże) i jest nadal ok; raz miałam podrażnienie, ale to było po depilacji i już w tej chwili nie pamiętam, czy to nie jednak po deo Schmidt's-a (najpewniej soda tak mnie urządziła). Zapach jest może troszkę zmieniony, ale nadal go czuję, podobnie też jego działanie. Nie stosuję go jednak dzień po dniu, tylko zmieniam rodzaje, więc może dlatego jeszcze na mnie działa, bo się nie przyzwyczaiłam Próbki, które miałam wcześniej i mam teraz również pachną- nawet trochę za bardzo, bo ostatnio sweet peach zaczęła mi nieco przeszkadzać
Niemniej jednak uważam, że kulka jest najwygodniejsza i za namową Sylwiusaki skusiłam się na te polecane kiedyś przez Monikę (przyznam, że całkiem o nich zapomniałam, a ponoć są skuteczne i zapachy też wyglądają ciekawie ).
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 15:37   #3733
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość

***
Wrzucam i ja swoje ostatnie nabytki
Załącznik 7262001
Ładne nabytki, widzę że uległaś pokusie na Kivvi
Ja mam próbkę teraz kremu pod oczy, z różą. Chyba to będzie mój następny krem jak skończę Avę, ponieważ jest bardzo nawilżający i treściwy w sam raz. Konsystencję ma bardziej masełkową, ale łatwo się rozprowadza. Pozostawia jednak delikatny film, dlatego dobry bedzie na noc, ale ja lubię takie i na dzień. Będzie w sam raz na zimę. Tylko nie polecam kupować z krótkim terminem, bo jest naprawdę wydajny. Czuję że próbka 2ml starczy mi przynajmniej na dwa tygodnie.
Generalnie z kosmetyków tej marki tylko z toniku nie jestem zadowolona. Mam Pyrus Cydonia balansujacy i mam wrażenie że nie specjalnie cokolwiek robi.
Tonik harmonizujący oczywiście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Persefona_12
Czas edycji: 2017-10-05 o 17:46
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 17:35   #3734
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Zużyłam ostatnio szampon odżywczy Vianek. Miałyście go?
Nie wiem co o nim sądzić, bo na początku nie byłam z niego zadowolona. W ogóle nie zmiękczał włosów w trakcie mycia i nie mogłam wbić palców między nie żeby spienić szampon i potem wypłukać. Ale pod koniec opakowania nagle nakładała i spieniał się bezproblemowo, a włosy były po nim fajnie zmiękczone.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 18:58   #3735
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Widzę balsam dodający objętości BT. Widziałam go na targach, ale kupiłam odbudowujący, z którego jestem bardzo zadowolona, a kosmetyki na objętość, to jednak nie do mnie są dedykowane. Daj znać czy fajny.
Dam, ale muszę wykończyć choć jedną z kilku napoczętych odżywek

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ładne nabytki, widzę że uległaś pokusie na Kivvi
Ja mam próbkę teraz kremu pod oczy, z różą. Chyba to będzie mój następny krem jak skończę Avę, ponieważ jest bardzo nawilżający i treściwy w sam raz. Konsystencję ma bardziej masełkową, ale łatwo się rozprowadza. Pozostawia jednak delikatny film, dlatego dobry bedzie na noc, ale ja lubię takie i na dzień. Będzie w sam raz na zimę. Tylko nie polecam kupować z krótkim terminem, bo jest naprawdę wydajny. Czuję że próbka 2ml starczy mi przynajmniej na dwa tygodnie.
Generalnie z kosmetyków tej marki tylko z toniku nie jestem zadowolona. Mam Pyrus Cydonia balansujacy i mam wrażenie że nie specjalnie cokolwiek robi.
Tonik harmonizujący oczywiście
Skusiłam się na promocji w Skarbcu, bo brałam tę glinkę myjącą z Luvos, to za jednym zamachem kliknęłam
Ja mam bardzo wymagające okolice oczu i muszę mieć coś, co zostawia film, np. samo Hylamide SubQ Eyes to dla mnie za mało, muszę dołożyć Bentona i tak jest super i na dzień i na noc

Co do toniku - u mnie teraz nr 1 to tonik Naturativ, dopiero przy nim zobaczyłam, jak mi jednak nie pasuje Orientana imbirowa Na pewno będę robiła zapasy przy dobrej promocji
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.

Edytowane przez Miramej
Czas edycji: 2017-10-05 o 19:00
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 20:36   #3736
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Co do toniku - u mnie teraz nr 1 to tonik Naturativ, dopiero przy nim zobaczyłam, jak mi jednak nie pasuje Orientana imbirowa Na pewno będę robiła zapasy przy dobrej promocji
No właśnie ja też wyczekuję promocji na tonik Naturativ. Nie wiem, czy mówimy o tym samym, bo oni mają dwa toniki. Mi chodzi o ten https://www.naturativ.pl/sklep/p-126-tonik-do-twarzy/ To chyba najlepszy tonik, jaki miałam i mimo, że nie mam aktualnie żadnego toniku na stanie, to na siłę nie będę nic kupować. Poczekam na promocję na ten właśnie tonik Pamiętam, że świetnie nawilżał, nie pozostawiając żadnej lepkiej warstwy (nie zawiera gliceryny). Mnie nie podrażniał, ale z tego, co pamiętam ktoś tu na wątku skarżył się na podrażnienie/uczulenie po tym toniku.
W razie czego, gdyby ktoś wyhaczył promo na te toniki, to proszę o informację tu na wątku, bo ja czasami dosyć długo nie otwieram poczty, a co za tym idzie, mogę przegapić info
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 21:06   #3737
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Wreszcie udało mi się zrobić zdjęcia z Ekotyków. Dodatkowo zamówienie z Triny.
1. mydła wiedeńskie
2. mydła do włosów Soap Deli
3. serum Biofficina Toscana, płyn micelarny Sylveco, gratisowa pomadka i jedwabniki
4. próbki
5. żel i pianka do mycia twarzy Eo Lab, woda różana Make me bio, żele aloesowe Equilibra, próbki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mydła wiedeńskie.jpg (69,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szampony Soap Deli.jpg (87,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BT, Sylveco, jedwabniki.jpg (81,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg próbki.jpg (88,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Triny.jpg (84,3 KB, 42 załadowań)
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 21:26   #3738
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Wreszcie udało mi się zrobić zdjęcia z Ekotyków. Dodatkowo zamówienie z Triny.
1. mydła wiedeńskie
2. mydła do włosów Soap Deli
3. serum Biofficina Toscana, płyn micelarny Sylveco, gratisowa pomadka i jedwabniki
4. próbki
5. żel i pianka do mycia twarzy Eo Lab, woda różana Make me bio, żele aloesowe Equilibra, próbki
Super łupy

No właśnie Miramej! Który to tonik masz z Naturativ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-05, 21:33   #3739
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Widzę, że nie jestem odosobniona w mojej opinii. Mam dwie sztuki, z których już prawie całkiem ulecial zapach, ledwie czuć go w słoiczku, a co dopiero na skórze. Ciekawe, co pokombinowali, że tak się dzieje.
Mam identyczne odczucia. Cos zmienili, to nie moze byc przypadek.

I zgadzam sie, mleczko Avalon czerwone ma cudne opakowanie, ten kolor jest głęboki, piękny i elegancki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-06, 06:53   #3740
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Koshatka, super zakupy

Ja w Douglasie kupiłam balsam EOS i Douglas Naturals. Będę testować.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 07:12   #3741
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zużyłam ostatnio szampon odżywczy Vianek. Miałyście go?
Nie wiem co o nim sądzić, bo na początku nie byłam z niego zadowolona. W ogóle nie zmiękczał włosów w trakcie mycia i nie mogłam wbić palców między nie żeby spienić szampon i potem wypłukać. Ale pod koniec opakowania nagle nakładała i spieniał się bezproblemowo, a włosy były po nim fajnie zmiękczone.
Miałam nawilżający, dla mnie był to po prostu dobry, poprawny szampon, cudów z włosami nie robił i był ciut za bardzo płynny, ale u mnie pienił się i sprawował dobrze. A nie wstrząsałaś przed użyciem Może tu jest pies pogrzebany

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Wreszcie udało mi się zrobić zdjęcia z Ekotyków. Dodatkowo zamówienie z Triny.
1. mydła wiedeńskie
2. mydła do włosów Soap Deli
3. serum Biofficina Toscana, płyn micelarny Sylveco, gratisowa pomadka i jedwabniki
4. próbki
5. żel i pianka do mycia twarzy Eo Lab, woda różana Make me bio, żele aloesowe Equilibra, próbki
I jak Ci się żel Equilibry sprawuje i te mydła do włosów? Mnie ten szampon Shikakai Kremoland się podoba, nawet lepszy od Lush, które kiedyś miałam, jeśli chodzi o twarde szampony, tylko plącze włosy, ale są ładne po nim. Tylko nie jest to mydło, jak w przypadku Soap Deli, lecz po prostu kostka, jak Lush, na bazie SCS.
Wcale nie mało masz tych gratisów

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Mam identyczne odczucia. Cos zmienili, to nie moze byc przypadek.

I zgadzam sie, mleczko Avalon czerwone ma cudne opakowanie, ten kolor jest głęboki, piękny i elegancki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jeszcze mam trochę pierwszego zakupionego deo Pony i musu do ciała, zapachu nie zmieniły, może ciut zaczyna już ulatywać, ale spokojnie zdążę zużyć. Przypuszczalnie już się więcej na Pony nie skuszę, a na pewno długo, jednak kusi mnie wypróbować coś nowego.

W ogóle nie zwróciłam uwagi na kolor, ale po Waszych spostrzeżeniach zaczynam lubić produkt, chociaż nawet go jeszcze nie otworzyłam

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Dam, ale muszę wykończyć choć jedną z kilku napoczętych odżywek
Rozumim

Kontynuując wątek o szczoteczkach, to aż muszę wspomnieć. Syn zachwycony szczoteczką elektryczną i mniej marudzenia i okazało się, że ta moja dawno kupiona działa bez zarzutu, akumulator daje radę, po ponad tygodniu stosowania stwierdzam, że zęby są bielsze i ładnie doczyszczone, myślę, że drugie podejście do elektrycznej szczoteczki okazało się sukcesem i już raczej na nic nie zamienię.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-10-06 o 07:22
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 08:19   #3742
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
No właśnie ja też wyczekuję promocji na tonik Naturativ. Nie wiem, czy mówimy o tym samym, bo oni mają dwa toniki. Mi chodzi o ten https://www.naturativ.pl/sklep/p-126-tonik-do-twarzy/ To chyba najlepszy tonik, jaki miałam i mimo, że nie mam aktualnie żadnego toniku na stanie, to na siłę nie będę nic kupować. Poczekam na promocję na ten właśnie tonik Pamiętam, że świetnie nawilżał, nie pozostawiając żadnej lepkiej warstwy (nie zawiera gliceryny). Mnie nie podrażniał, ale z tego, co pamiętam ktoś tu na wątku skarżył się na podrażnienie/uczulenie po tym toniku.
W razie czego, gdyby ktoś wyhaczył promo na te toniki, to proszę o informację tu na wątku, bo ja czasami dosyć długo nie otwieram poczty, a co za tym idzie, mogę przegapić info
Tak, piszę właśnie o tym Ja mam w zapasie jedną buteleczkę

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Wreszcie udało mi się zrobić zdjęcia z Ekotyków. Dodatkowo zamówienie z Triny.
1. mydła wiedeńskie
2. mydła do włosów Soap Deli
3. serum Biofficina Toscana, płyn micelarny Sylveco, gratisowa pomadka i jedwabniki
4. próbki
5. żel i pianka do mycia twarzy Eo Lab, woda różana Make me bio, żele aloesowe Equilibra, próbki

Super zakupy , a czy te mydła wiedeńskie pachną zgodnie z nazwą?

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
No właśnie Miramej! Który to tonik masz z Naturativ?
Ten zalinkowany przez Kornelię

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kontynuując wątek o szczoteczkach, to aż muszę wspomnieć. Syn zachwycony szczoteczką elektryczną i mniej marudzenia i okazało się, że ta moja dawno kupiona działa bez zarzutu, akumulator daje radę, po ponad tygodniu stosowania stwierdzam, że zęby są bielsze i ładnie doczyszczone, myślę, że drugie podejście do elektrycznej szczoteczki okazało się sukcesem i już raczej na nic nie zamienię.
No i super
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 08:49   #3743
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Super łupy
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Koshatka, super zakupy


Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Super zakupy , a czy te mydła wiedeńskie pachną zgodnie z nazwą?
Pachną ale chyba nie trafią do moich ulubieńców. Nie zauważyłam że to są mydła z gliceryną a mnie gliceryna wysusza. Pięknie pachną i super się pienią ale bez balsamu się nie obejdzie. Zużyję z przyjemnością ale nie wiem czy jeszcze kiedyś kupię. Zdecydowanie wolę mydła na maśle shea żeby już potem nie trzeba było używać niczego.

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
I jak Ci się żel Equilibry sprawuje i te mydła do włosów? Mnie ten szampon Shikakai Kremoland się podoba, nawet lepszy od Lush, które kiedyś miałam, jeśli chodzi o twarde szampony, tylko plącze włosy, ale są ładne po nim. Tylko nie jest to mydło, jak w przypadku Soap Deli, lecz po prostu kostka, jak Lush, na bazie SCS.
Wcale nie mało masz tych gratisów

Ja jeszcze mam trochę pierwszego zakupionego deo Pony i musu do ciała, zapachu nie zmieniły, może ciut zaczyna już ulatywać, ale spokojnie zdążę zużyć. Przypuszczalnie już się więcej na Pony nie skuszę, a na pewno długo, jednak kusi mnie wypróbować coś nowego.
Jeszcze nie używałam. Z żelem czekam aż skończę Holikę a mydło wypróbuje w weekend, w tygodniu, przed pracą się bałam. Dla mnie to mydło Shikakai było za drogie i w sumie nie wiadomo gdzie dostępne poza targami. Lush-a do włosów nie próbowałam i po porażce z mydłami do ciała, raczej nie spróbuję.

Mnie deo pony nie pachnie od początku. Mam jedno z tych zimowych. Tzn w słoiczku pachnie a podczas aplikacji już nie. Póki działa nie przeszkadza mi to. No i wydajność jest obłędna. Dużego słoiczka używam już 5 miesięcy i jeszcze trochę na dnie zostało.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 09:03   #3744
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Mnie deo pony nie pachnie od początku. Mam jedno z tych zimowych. Tzn w słoiczku pachnie a podczas aplikacji już nie. Póki działa nie przeszkadza mi to. No i wydajność jest obłędna. Dużego słoiczka używam już 5 miesięcy i jeszcze trochę na dnie zostało.
Wydajność jest faktycznie nie do pobicia
Ja się jeszcze zastanawiam nad tym https://manufakturanaturalis.com/pro...ant-pod-pachy/
Jest go tak dużo, że na pewno starczyłby na długo, tylko nie wiadomo, jak ze skutecznością- miał ktoś?
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 09:12   #3745
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Pachną ale chyba nie trafią do moich ulubieńców. Nie zauważyłam że to są mydła z gliceryną a mnie gliceryna wysusza. Pięknie pachną i super się pienią ale bez balsamu się nie obejdzie. Zużyję z przyjemnością ale nie wiem czy jeszcze kiedyś kupię. Zdecydowanie wolę mydła na maśle shea żeby już potem nie trzeba było używać niczego.Jeszcze nie używałam.

Z żelem czekam aż skończę Holikę a mydło wypróbuje w weekend, w tygodniu, przed pracą się bałam. Dla mnie to mydło Shikakai było za drogie i w sumie nie wiadomo gdzie dostępne poza targami. Lush-a do włosów nie próbowałam i po porażce z mydłami do ciała, raczej nie spróbuję.

Mnie deo pony nie pachnie od początku. Mam jedno z tych zimowych. Tzn w słoiczku pachnie a podczas aplikacji już nie. Póki działa nie przeszkadza mi to. No i wydajność jest obłędna. Dużego słoiczka używam już 5 miesięcy i jeszcze trochę na dnie zostało.
A mnie te wiedeńskie w ogóle nie wysuszają, nawet byłam zdziwiona, bo z reguły mydła na bazie oleju kokosowego są bardziej wysuszające niż palmowe, shea czy oliwkowe, a tu niespodzianka, bo nie wysuszają w ogóle mi skóry, nie smarowałam się po nich jeszcze ani raz i mam wrażenie, że to może być przez dodatek lanoliny.
To jest zemsta za to, że nie kupiłaś masła kawowego, było brać

Kremoland są droższe, ale ciekawi mnie też, jak z wydajnością, bo po jednym użyciu nie ma żadnego ubytku.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-10-06 o 09:14
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 10:03   #3746
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Tak, piszę właśnie o tym Ja mam w zapasie jedną buteleczkę
Ale Ci zazdroszczę Mam nadzieję, że szybko powróci do sklepu i zrobią na niego jakieś promo.
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 10:46   #3747
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;77744946]Wydajność jest faktycznie nie do pobicia
Ja się jeszcze zastanawiam nad tym https://manufakturanaturalis.com/pro...ant-pod-pachy/
Jest go tak dużo, że na pewno starczyłby na długo, tylko nie wiadomo, jak ze skutecznością- miał ktoś?[/QUOTE]



Ja zamówiłam w końcu taki:
https://www.iperfumy.pl/soaphoria/innosence/
cena jak za 50 ml, bardzo fajna, skład taki:
Maranta Arundinacea Root Powder*, Zea Mays Starch*, Cocos Nucifera Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Theobroma Cacao Seed Butter*, Cera alba*, Sodium Bicarbonate, Kaolinite*, Bentonit*, Zinc Oxide, Aroma**
nie ma olejków eterycznych co mnie cieszy. Mam nadzieję, że nie będzie to wtopa stulecia.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 11:37   #3748
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam w końcu taki:
https://www.iperfumy.pl/soaphoria/innosence/
cena jak za 50 ml, bardzo fajna, skład taki:
Maranta Arundinacea Root Powder*, Zea Mays Starch*, Cocos Nucifera Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Theobroma Cacao Seed Butter*, Cera alba*, Sodium Bicarbonate, Kaolinite*, Bentonit*, Zinc Oxide, Aroma**
nie ma olejków eterycznych co mnie cieszy. Mam nadzieję, że nie będzie to wtopa stulecia.
Pierwsze widzę Znamy tą firmę? Na stronie nie podają składów Masz go już u siebie- jak ze skutecznością?
Brałaś coś jeszcze z tej firmy?
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 11:40   #3749
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam w końcu taki:
https://www.iperfumy.pl/soaphoria/innosence/
cena jak za 50 ml, bardzo fajna, skład taki:
Maranta Arundinacea Root Powder*, Zea Mays Starch*, Cocos Nucifera Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Theobroma Cacao Seed Butter*, Cera alba*, Sodium Bicarbonate, Kaolinite*, Bentonit*, Zinc Oxide, Aroma**
nie ma olejków eterycznych co mnie cieszy. Mam nadzieję, że nie będzie to wtopa stulecia.
Może być ciekawy, no i cena przyjemna. Daj znać, jak się będzie spisywał, bo ja swojego Pony mam jeszcze z połowę słoiczka i będę się niedługo rozglądała za czymś nowym
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-06, 11:42   #3750
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;77750201]Pierwsze widzę Znamy tą firmę? Na stronie nie podają składów Masz go już u siebie- jak ze skutecznością?
Brałaś coś jeszcze z tej firmy?[/QUOTE]
No niestety jeszcze nie mam, bo się długo zastanawiałam nad zamówieniem i pewnie dopiero po weekendzie dojdzie.
To jest jakaś słowacka firma, też jej nie znałam. Są te kosmetyki właśnie na iperfumy albo na sanaja.pl. Tylko na iperfumy było więcej zapachów tych deo. Na sanaja podają sklady, są ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Może być ciekawy, no i cena przyjemna. Daj znać, jak się będzie spisywał, bo ja swojego Pony mam jeszcze z połowę słoiczka i będę się niedługo rozglądała za czymś nowym
Ja właśnie wykończyłam wszystkie sloiczki PH i tylko próbki mi zostały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.