ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-17, 05:58   #1021
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 06:24   #1022
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Też się zgadzam, że komentarze ekspertów wyjątkowo trafne
A co Do Ani i Grzegorza, też mnie trochę rozczarowała postawa Pana młodego. Zabawił się i myśli już jak zawinąć. Chociaż z drugiej strony ta Ania to wymaga wiecznego adorowania. Wiecznie coś mówi z przyklejonym uśmiechem. To chyba też by mnie trochę zmęczyło.

Parka biznesmenów... Najbardziej jestem wdzięczna montażyście, że nie wyciął tych ich żałosnych prób bycia perfecto Pewnie teraz oboje, aż dygocą ze złości, że tyyyyle ludzi widziało, jacy oni naburmuszeni i sztuczni Swoją drogą eksperci na serio dali radę, bo kto normalny wytrzymałby z Marcinem?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 07:08   #1023
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Ef_fka Pokaż wiadomość
A ja widzę znowu takie same pary jak w sezonie pierwszym.

1. spodobali się sobie, niby ideał a ostatecznie nie pyknie. (Krystian Magda,)

2. całkowite przeciwieństwa (Darek Ewa)

laska nie jest zadowolona z męża bo on się wyglupia i jest przeciwieństwem (Natalia i Jacek)

---------- Dopisano o 01:50 ---------- Poprzedni post napisano o 01:41 ----------

tak poza tym znalazl ktoś już ich instagramy albo nazwiska bo chętnie bym obaczila


Agnieszka antosik a resztę chyba podawali przy ślubie cywilnym. Jak mówili przysięgę.

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Też się zgadzam, że komentarze ekspertów wyjątkowo trafne
A co Do Ani i Grzegorza, też mnie trochę rozczarowała postawa Pana młodego. Zabawił się i myśli już jak zawinąć. Chociaż z drugiej strony ta Ania to wymaga wiecznego adorowania. Wiecznie coś mówi z przyklejonym uśmiechem. To chyba też by mnie trochę zmęczyło.

Parka biznesmenów... Najbardziej jestem wdzięczna montażyście, że nie wyciął tych ich żałosnych prób bycia perfecto Pewnie teraz oboje, aż dygocą ze złości, że tyyyyle ludzi widziało, jacy oni naburmuszeni i sztuczni Swoją drogą eksperci na serio dali radę, bo kto normalny wytrzymałby z Marcinem?


No właśnie o tym pisałam u Ani, ze ona to taka przylepa. I to moze być męczące.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 08:12   #1024
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Jak zwykle w większości wszystkie się zgadzamy Dorzucę swoje trzy grosze :P:

Ania i Grzegorz - Ania naprawde daje z siebie wszystko, już od początku, całą siebie, nie wymagając w zamian prawie nic. To nic złego, taki ma charakter - mój mąż też jest taki. Ale takie osoby często przez to bardzo cierpią. Grześka widać to zaczyna przytłaczać. Druga kwestia jest taka, że oni pochodzą jednak z trochę innych środowisk i myślę, że kompleks niższości też może go zdystansować.
Paulina i Krzysztof - Nie widzę kompletnie ich związku, ale chodziły tu pogłoski, że się nie rozstaną, więc niezwykle mnie nurtuje jak to się potoczy, bo teraz to kaplica.
Agnieszka i Marcin - Zemsta montażysty ciąg dalszy Zdziwiło mnie to, że przed ślubem pokazywała bardzo otwarte nastawienie, na ślubie tylko Marcina obserwowała i przytakiwała, a w podróży zachowywała się już identycznie jak on. Udawała wtedy czy teraz? Poza tym ubawiło mnie krótkie podsumowanie eksperta "Marcin taki się urodził, taki jest i taki umrze" cóż można wiecej dodać Na takich ludzi nie ma sposobu, bo widzą tylko siebie i słuchają tylko swojego monologu w głowie
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 08:13   #1025
kkk82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 30
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Ania faktycznie trochę za bardzo się angażuje, ale sama powiedziała, że teraz na wakacjach jest fajnie, ciepło i kolorowo , dopiero powrót do Polski zweryfikuje to wszystko. Moim zdaniem nic z tego nie będzie, ona jest taka słodka, że może zemdlić. Niestety wydaje mi się, że jest jeszcze dziecinna a Grześ (jak ona o nim mówi) to facet gotowy na związek, ale niestety nie z nią.
Państwo "mamy swoją prywatność" to jakaś porażka, mam wrażenie, że wcale się sobie nie podobają, ale głupio by wypadło w tv, więc robią dobra minę do złej gry i udają.
Krzysiek i Paulina, nie wiem jak ich eksperci dopasowali....niby jeden z nich mówił, że na zasadzie przeciwieństw, a podobieństwa wyjdą z czasem. Po tym co wczoraj pokazała Paulina, jakoś ją znielubiłam, ale może to kwestia montażu. Faktycznie Krzysiek musi być w centrum zainteresowania i może ją to drażnić, ale od początku była na nie i nawet nie próbowała go poznać. Z prezentem zachował się naprawdę fajnie, a ona trochę za bardzo nafochowana, powinna trochę wyluzować i dać się ponieść. Ponoć traktuje to jako przygodę.
kkk82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 08:13   #1026
kkk82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 30
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Ania faktycznie trochę za bardzo się angażuje, ale sama powiedziała, że teraz na wakacjach jest fajnie, ciepło i kolorowo , dopiero powrót do Polski zweryfikuje to wszystko. Moim zdaniem nic z tego nie będzie, ona jest taka słodka, że może zemdlić. Niestety wydaje mi się, że jest jeszcze dziecinna a Grześ (jak ona o nim mówi) to facet gotowy na związek, ale niestety nie z nią.
Państwo "mamy swoją prywatność" to jakaś porażka, mam wrażenie, że wcale się sobie nie podobają, ale głupio by wypadło w tv, więc robią dobra minę do złej gry i udają.
Krzysiek i Paulina, nie wiem jak ich eksperci dopasowali....niby jeden z nich mówił, że na zasadzie przeciwieństw, a podobieństwa wyjdą z czasem. Po tym co wczoraj pokazała Paulina, jakoś ją znielubiłam, ale może to kwestia montażu. Faktycznie Krzysiek musi być w centrum zainteresowania i może ją to drażnić, ale od początku była na nie i nawet nie próbowała go poznać. Z prezentem zachował się naprawdę fajnie, a ona trochę za bardzo nafochowana, powinna trochę wyluzować i dać się ponieść. Ponoć traktuje to jako przygodę.
kkk82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 08:13   #1027
kkk82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 30
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Ania faktycznie trochę za bardzo się angażuje, ale sama powiedziała, że teraz na wakacjach jest fajnie, ciepło i kolorowo , dopiero powrót do Polski zweryfikuje to wszystko. Moim zdaniem nic z tego nie będzie, ona jest taka słodka, że może zemdlić. Niestety wydaje mi się, że jest jeszcze dziecinna a Grześ (jak ona o nim mówi) to facet gotowy na związek, ale niestety nie z nią.
Państwo "mamy swoją prywatność" to jakaś porażka, mam wrażenie, że wcale się sobie nie podobają, ale głupio by wypadło w tv, więc robią dobra minę do złej gry i udają.
Krzysiek i Paulina, nie wiem jak ich eksperci dopasowali....niby jeden z nich mówił, że na zasadzie przeciwieństw, a podobieństwa wyjdą z czasem. Po tym co wczoraj pokazała Paulina, jakoś ją znielubiłam, ale może to kwestia montażu. Faktycznie Krzysiek musi być w centrum zainteresowania i może ją to drażnić, ale od początku była na nie i nawet nie próbowała go poznać. Z prezentem zachował się naprawdę fajnie, a ona trochę za bardzo nafochowana, powinna trochę wyluzować i dać się ponieść. Ponoć traktuje to jako przygodę.
kkk82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-17, 08:21   #1028
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
Ania niestety nie wyciagnela wnioskow po poprzednich związkach.. Za duzo od razu daje i za bardzo sie angazuje. Od razu pokazuje, ze bierze Grzeska bez zastanowienia i nie ma wiekszych wymagan. Szkoda, bo wlasnie gdyby byla troche bardziej zdystansowana to moze by sie pojawila ta iskra.
Pogrubione - uważam, że gdyby Grzesiek chciał czegoś więcej, to iskra by się pojawiła niezależnie od istnienia (bądź nie) dystansu Ani. Trochę mi to wszystko wygląda tak, jak gdyby Grzesiek poznał Anię na imprezie, fajnie sobie z nią się bawił na tejże - ale na tym koniec.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 08:23   #1029
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez viva Pokaż wiadomość
(...)
Ania i Grzegorz - Ania naprawde daje z siebie wszystko, już od początku, całą siebie, nie wymagając w zamian prawie nic. To nic złego, taki ma charakter - mój mąż też jest taki. Ale takie osoby często przez to bardzo cierpią. Grześka widać to zaczyna przytłaczać.
(...)
I to było od razu widać (nie zgodzę się tylko, że niczego nie wymaga - owszem, ma oczekiwania i to spore - że facet równie szybko się zaangażuje, będzie ją adorował, spędzał z nią mnóstwo czasu itd.). Nawiasem mówiąc Grzegorz jest naprawdę mniam mniam (a niewielu facetów mi się podoba od tak). Nie dziwię jej się, że ją wzięło na niego mega.

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Pogrubione - uważam, że gdyby Grzesiek chciał czegoś więcej, to iskra by się pojawiła niezależnie od istnienia (bądź nie) dystansu Ani. Trochę mi to wszystko wygląda tak, jak gdyby Grzesiek poznał Anię na imprezie, fajnie sobie z nią się bawił na tejże - ale na tym koniec.
Racja. Ewentualnie weekendowy romans i potem powrót do rzeczywistości (jego, bo ona by pewnie to odchorowała).

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2017-10-17 o 08:28
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 08:24   #1030
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Tylko Ania sama powiedziała, ze to dawanie siebie cała jest zle. Bo przez to jej poprzednie związki nie wytrwały i ona cierpiała.
I zamiast sie nauczyć na błędach ona je znowu popełnia.

A z drugiej strony inni nie dają wszystkiego z siebie i tez zle w tych parach.


Śmiałam sie z podsumowania Marcina przez psychologa 🤣🤣
Jak dla mnie Agnieszka taka nie jest. Ona trochę udaje. I Marcin ja zdominował.

Mam nadzieje, ze jak oglądają teraz to widza te żenadę. Ze głupiej wyglada te unikanie niz swobodne zachowanie.

Nikt nie każe im sie rozbierać, całować itd. Ale mozna rozmawiać sobie przy kamerach a oni szopka z milczeniem. „Jak zobaczą, ze nie rozmawiamy to sobie pójdą”
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 09:04   #1031
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
I to było od razu widać (nie zgodzę się tylko, że niczego nie wymaga - owszem, ma oczekiwania i to spore - że facet równie szybko się zaangażuje, będzie ją adorował, spędzał z nią mnóstwo czasu itd.). Nawiasem mówiąc Grzegorz jest naprawdę mniam mniam (a niewielu facetów mi się podoba od tak). Nie dziwię jej się, że ją wzięło na niego mega
Dla mnie to jest uroda takiego blokersa, albo chłopaka z dyskoteki. Niby sympatyczny, ale coś mi nie gra. Gdybym miała wybierać z twarzy, to chyba wybrałabym Krzysztofa. Zachowanie to już swoją drogą
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-17, 09:12   #1032
guniaii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 364
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Z tym zaangażowaniem Ani może ona uważa, że jak ślub to do końca życia. jak mąż to daje mu całą siebie.
Wydaje mi się, że skoro Paulina jest taka wycofana i milcząca to Krzysiek myśli, że swoim gadaniem ją rozkręci. W sumie już na ślubie widać było, że jest opiekuńczy i zależało mu żeby Paulina się lepiej poczuła w tej sytuacji. Gdyby nie wstawili tych tekstów o piciu to nie miałybyście takiego zdania o nim. Ciekawe z jakiego powodu Paulina zwiała z pokoju.
Trzecia para jest dla mnie straszna. Kurde oni maja po 30 lat a zachowują się i wyglądają na co najmniej 20 więcej. I ten test "panie Gwidonie jak bym chciała żeby nie było widać mojej masy" Brawo montażyści. Już się nie mogę doczekać jakie jeszcze kwiatki przy nich pokażą.

Ciekawe czy wśród podczytujących są osoby z par
guniaii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 09:12   #1033
yennefer94
Raczkowanie
 
Avatar yennefer94
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 203
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;78037306]Tylko Ania sama powiedziała, ze to dawanie siebie cała jest zle. Bo przez to jej poprzednie związki nie wytrwały i ona cierpiała.
I zamiast sie nauczyć na błędach ona je znowu popełnia.

A z drugiej strony inni nie dają wszystkiego z siebie i tez zle w tych parach.


Śmiałam sie z podsumowania Marcina przez psychologa 🤣🤣
Jak dla mnie Agnieszka taka nie jest. Ona trochę udaje. I Marcin ja zdominował.

Mam nadzieje, ze jak oglądają teraz to widza te żenadę. Ze głupiej wyglada te unikanie niz swobodne zachowanie.

Nikt nie każe im sie rozbierać, całować itd. Ale mozna rozmawiać sobie przy kamerach a oni szopka z milczeniem. „Jak zobaczą, ze nie rozmawiamy to sobie pójdą”[/QUOTE]

Cześć wszystkim!
Jak dla mnie Agnieszka jest sztuczna na maksa. Ona się wypowiada w stylu "wszystko robię dobrze, wszystko mi się udaje", "jestem szczęśliwa i jest cudownie", "małżeństwo mi nie wyszło ale wszystko robiłam dobrze" i do tego szuka męża w telewizji. Ewidentnie gra rolę w programie według wymyślonego wizerunku. Do Marcina też się dopasowuje aby wyglądali na wyjątkowo dobraną parę.

No chyba, że ma jakieś problemy psychiczne i nie ogarnia rzeczywistości :-P ale biorąc pod uwagę branie udziału w innych programach raczej to pierwsze
__________________

yennefer94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 09:12   #1034
guniaii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 364
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
W ddtvn był już z krótkimi włosami.
guniaii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 09:16   #1035
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez yennefer94 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim!
Jak dla mnie Agnieszka jest sztuczna na maksa. Ona się wypowiada w stylu "wszystko robię dobrze, wszystko mi się udaje", "jestem szczęśliwa i jest cudownie", "małżeństwo mi nie wyszło ale wszystko robiłam dobrze" i do tego szuka męża w telewizji. Ewidentnie gra rolę w programie według wymyślonego wizerunku. Do Marcina też się dopasowuje aby wyglądali na wyjątkowo dobraną parę.

No chyba, że ma jakieś problemy psychiczne i nie ogarnia rzeczywistości :-P ale biorąc pod uwagę branie udziału w innych programach raczej to pierwsze
Jak dla mnie to ona brzmi jak ofiara coachingu i "rozwoju osobistego".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 09:17   #1036
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez guniaii Pokaż wiadomość
Z tym zaangażowaniem Ani może ona uważa, że jak ślub to do końca życia. jak mąż to daje mu całą siebie.
Wydaje mi się, że skoro Paulina jest taka wycofana i milcząca to Krzysiek myśli, że swoim gadaniem ją rozkręci. W sumie już na ślubie widać było, że jest opiekuńczy i zależało mu żeby Paulina się lepiej poczuła w tej sytuacji. Gdyby nie wstawili tych tekstów o piciu to nie miałybyście takiego zdania o nim. Ciekawe z jakiego powodu Paulina zwiała z pokoju.
Trzecia para jest dla mnie straszna. Kurde oni maja po 30 lat a zachowują się i wyglądają na co najmniej 20 więcej. I ten test "panie Gwidonie jak bym chciała żeby nie było widać mojej masy" Brawo montażyści. Już się nie mogę doczekać jakie jeszcze kwiatki przy nich pokażą.

Ciekawe czy wśród podczytujących są osoby z par


Na fb na pewno czytają. Ale tez mnie ciekawi czy tutaj sa
To jest jednak bardzo aktywny wątek
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 09:21   #1037
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest uroda takiego blokersa, albo chłopaka z dyskoteki. Niby sympatyczny, ale coś mi nie gra. Gdybym miała wybierać z twarzy, to chyba wybrałabym Krzysztofa. Zachowanie to już swoją drogą
No jest, ale cóż, ciągnie wilka (wilczycę) do lasu. Na pewno nie na życie (chociaż to już by zależało od zachowania), ale na noc, czy dwie (lub dziesięć) i owszem. Myślę, że on ma niezłe branie.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2017-10-17 o 09:23
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 09:53   #1038
yennefer94
Raczkowanie
 
Avatar yennefer94
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 203
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez dmuchawcelatawce Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to ona brzmi jak ofiara coachingu i "rozwoju osobistego".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, być może o to właśnie chodzi. Tak czy inaczej odbieram ją jako nienaturalną. Ja jestem w tym wieku co ona i mam wrażenie, że ona się zachowuje jakby miała 15 lat więcej. Najmniej lubiana przeze mnie osoba w programie. Natomiast mam wrażenie, że jej partner szuka "przykrywki", publicznie, oficjalnie, na wizji ;-)


Ciekawią mnie bardzo emocje w tym programie, to jest eksperyment, po miesiącu można się wymiksować bez konsekwencji a Ruda to traktuje jakby to była porażka życia. Może faceta na oczy nie zobaczyć po tym miesiącu a teraz po prostu wrzucić na luz...
__________________

yennefer94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 10:06   #1039
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez yennefer94 Pokaż wiadomość

Ciekawią mnie bardzo emocje w tym programie, to jest eksperyment, po miesiącu można się wymiksować bez konsekwencji a Ruda to traktuje jakby to była porażka życia. Może faceta na oczy nie zobaczyć po tym miesiącu a teraz po prostu wrzucić na luz...
Ja ci powiem, że ją rozumiem bo ja też tak mam, że jak mi ktoś nie pasuje to nie umiem się zmusić do bliskości z taką osobą.
Pewnie bym nie odstawiała takich fochów jak ona ale nigy nie byłam w takiej sytuacji więc w sumie nie wiem jak bym się zachowała a do tego jeszcze praesja, że ludzie cię oglądają w tv.
Ale dziwne, że osoba z takim charakterem zgłosiła się do programu.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-17, 10:14   #1040
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Ania i Grzesiek - bardzo ich polubiłam, ale już widać że ze strony Grześka nie ma tego czegoś. Nie zgodze się z ekspertem, że iskra może się jeszcze pojawić i nie ma co myśleć o tym jak będzie tylko skupić się a tym jak jest. Jak nie ma tego czegoś od samego początku to związek jest moim zdaniem spisany na straty. Mimo to fajnie się na nich patrzy. Z Anią chetnie bym pojechala na wakacje

Ruda i Krzysiek - tak jak juz pisalam - koles nie w moim typie, ale kurcze, ona jest tak strasznie uprzedzona! Mysle ze to jego gadanie tylko o sobie podyktowane jest tym, ze chce jakos ją rozruszać, a ona tylko milczy i strzela fochy. Ciekawe czy mu w ogole powiedziala to, o czym wspominala przed kamerami - ze on tylko gada i gada i nie pozwala jej dojsc do slowa, czy raczej zrobila naburmuszona mine i strzelila kolejnego focha litosci, to tylko miesiac, mozna sie przemoc i potraktowac to jako PRZYGODE (jak to sama okreslila...) i chociaz starac sie dobrze bawic, a nie zachowywac tak jakby byla skazana na Krzyska na reszte zycia.

Panstwo perfekcyjni - zenada, strasznie dretwo to wyszlo. Widac ze radza sobie z kamerami tylko wtedy gdy moga sami nagrywac. Nie rozumiem po co te sceny...nie chce pokazywac ciala? To po co sukienka z rozcieciem? Dlaczego ostentacyjnie milcza zamiast pogadac o jakichs glupotach typu co beda robic, co zjedli na obiad itd? Po cholere w ogole sie zglaszali skoro im nie pasuje to, ze sa nagrywani?

Wydaje mi sie ze beda 3 rozwody....
__________________
Bohemian like you

Edytowane przez phony
Czas edycji: 2017-10-17 o 10:15
phony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 10:14   #1041
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Jeszcze z tą Pauliną: jeśli twierdzi, że Krzysiek jej w którymś momencie przerwał wypowiedź to mogła za pierwszym razem go złapać za rękę i półżartem powiedzieć "ej ej ale czekaj, dokończę jeszcze myśl" ale nie, od razu się musiała obrazić Tak samo obraza majestatu, że jest jeden klucz do pokoju i najpierw się obładowała prezentami od rodziny a potem pomyślała że nie ma tego klucza i zjechała Krzyśka jak burego psa bo nie lata za nią krok w krok i nie domyśla się jej zamiarów. Tak samo nie domyślił się przed poznaniem jej jaki prezent będzie jej pasował
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 10:20   #1042
Aza111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 13
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Ania jest dla poważnego Grzegorza chyba zbyt hałaśliwa i go osacza. Paulina zamknęła się na Krzysztofa i nie chce mu dać szansy, choć sama przyznała, że się chłopak stara. Moim zdaniem Marcin i Agnieszka mają dobre podejście i to się może udać. Na spokojnie dają sobie czas na poznanie. Nic nie przyśpieszają,nie liczyli na miłość od pierwszego wejrzenia tylko na normalne budowanie związku. Ja im kibicuję!
Aza111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 10:21   #1043
yennefer94
Raczkowanie
 
Avatar yennefer94
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 203
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Ja ci powiem, że ją rozumiem bo ja też tak mam, że jak mi ktoś nie pasuje to nie umiem się zmusić do bliskości z taką osobą.
Pewnie bym nie odstawiała takich fochów jak ona ale nigy nie byłam w takiej sytuacji więc w sumie nie wiem jak bym się zachowała a do tego jeszcze praesja, że ludzie cię oglądają w tv.
Ale dziwne, że osoba z takim charakterem zgłosiła się do programu.
Ja jestem bardzo emocjonalna ale w stosunku do bliskich osób...Nigdy bym nie wzięła udziału w takim programie (może dlatego mnie tak fascynuje, że ludzie to jednak robią) ale gdybym tam była to wzięłabym 10 głębokich oddechów, powiedziała do siebie: są kamery, nie uciekniesz, za miesiąc się to skończy. Napiłabym się drinka, starała wyluzować i pozwiedzać Teneryfę a potem może i Holandię
__________________

yennefer94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 10:22   #1044
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez guniaii Pokaż wiadomość
Trzecia para jest dla mnie straszna. Kurde oni maja po 30 lat a zachowują się i wyglądają na co najmniej 20 więcej.
E no chyba dodane maja te lata, bo zachowuja sie i wygladaja juz jak po 40 , poważni, sztuczni, masakra jakaś
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 10:27   #1045
yennefer94
Raczkowanie
 
Avatar yennefer94
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 203
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
E no chyba dodane maja te lata, bo zachowuja sie i wygladaja juz jak po 40 , poważni, sztuczni, masakra jakaś
Dokładnie, wyglądają starzej i zachowują się jak starsze osoby...Nie znam w moim otoczeniu takich cały czas sztywnych i poważnych 30-sto latków.
__________________

yennefer94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 10:38   #1046
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Ja znałam kilka takich ludzi. tzn. Na ulicy pani, dama i sztywniactwo a w domu pełen luz

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Aza111 Pokaż wiadomość
Ania jest dla poważnego Grzegorza chyba zbyt hałaśliwa i go osacza. Paulina zamknęła się na Krzysztofa i nie chce mu dać szansy, choć sama przyznała, że się chłopak stara. Moim zdaniem Marcin i Agnieszka mają dobre podejście i to się może udać. Na spokojnie dają sobie czas na poznanie. Nic nie przyśpieszają,nie liczyli na miłość od pierwszego wejrzenia tylko na normalne budowanie związku. Ja im kibicuję!


Nikt nie mowi, ze maja sie całować, macać itd. Ale bez przesady, ze jak tylko widza kamerę to cisza. I oczami pokazywanie, ze kamera jest 🤣🤣 Toz to cyrk jest.

Zachowują sie jakby ich rozmowa była super tajna i planują jakaś niedozwolona akcje 🤣🤣
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 10:40   #1047
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez phony Pokaż wiadomość
Ania i Grzesiek - bardzo ich polubiłam, ale już widać że ze strony Grześka nie ma tego czegoś. Nie zgodze się z ekspertem, że iskra może się jeszcze pojawić i nie ma co myśleć o tym jak będzie tylko skupić się a tym jak jest. Jak nie ma tego czegoś od samego początku to związek jest moim zdaniem spisany na straty. Mimo to fajnie się na nich patrzy. Z Anią chetnie bym pojechala na wakacje
..
A ja się z ekspertem zgadzam. Oni się znają pięć minut praktycznie, widać, że chemia (w kwestii pociągu erotycznego) między nimi jest. Iskra o której mówił właściwie nie miała jeszcze możliwości się pojawić, bo się znają od kilku dni. A on zamiast się cieszyć tu i teraz zaczął się przejmować, że nie jest zakochany w osobie, którą dwa czy trzy dni wcześniej pierwszy raz zobaczył na oczy.
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 10:40   #1048
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Mnie koncowka wczoraj zaintrygowala co Grzesiek powiedział Ani w zajawce
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 10:45   #1049
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Bo właśnie ja nie usłyszałam. Bede musiała zobaczyć powtórkę tej zajawki
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 10:55   #1050
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;78041721]
Zachowują sie jakby ich rozmowa była super tajna i planują jakaś niedozwolona akcje 🤣🤣[/QUOTE]

dokładnie to samo pomyślałam. Fajnie, że tego nie wycieli
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-07 09:55:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.