Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-08, 19:50   #991
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Wszystko zalezy od indywidualnych predyspozycji- ktos moze mieć uczulenie, inny nie. Ja akurat uczulenia nie dostalam (a mam bardzo wrazliwa skore i CIAGLE jest na cos uczulona). Lepiej zrobic test 48 godz przed jak ktos obawia sie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 19:58   #992
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Dziś zauważyłam, że mam na włosach brązowe refleksy. Przypominam, że farbowałam hebanową czernią. Pewnie kolor się zmywa Końcówki są jeszcze bardzo czarne.
A tak poza tym to przez tę szampon szalenie włosy mi wypadają i się łamią To pierwsze bym zniosła, ale to drugie mnie irytuje. Wcześniej mi się nie zdarzało. Musze je podreperować.
U mnie tez juz praktycznie sie zmyl,koncowki wlosow nadal ciemne,czubek ciemnobrazowy Wlosy tez mi nadal wypadaja i dlatego nie wiem,co teraz robic:znowu nalozyc ten szampon (szczegolnie,ze jest w promocji w Rossmannie i SP),nalozyc inny,czy nie nakladac nic?Teraz mam dobry kolor wloskow,ale lubilam siebie w tej glebokiej czerni.Tylko szybko sie zmywa-niecaly miesiac i juz po wszystkim Sama nie wiem.Moze po wakacjach...
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 20:13   #993
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jennias Pokaż wiadomość
Stanowoczo odradzam tą farbę. Farbowałam nie raz ale po tej farbie nabawiłam się uczulenia które od 1,5 miesiąca nie chce zejść. ponadto mój naturalny kolor to ciemny blond k wybrałam sobie perłowy blond i żadnej różnicy nie zauważyłam... ;/
A ja mam odwrotne wrazenie. Strasznie schodzi mi skora z glowy od agresywnych szamponow do wlosow i bardzo chlorowanej wody (przeciwlupiezowych, do wlosow przetluszczajacych sie, niektorych z SLES). Myslalam, ze bedzie jeszcze gorzej po Castingu a tu zaskoczenie. W ogole przestala mi schodzic na jakis czas skora z glowy!!! Wiec to chyba zalezy. Zawsze mozna zrobic wczesniej testy i nie bedzie problemu.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 20:48   #994
kaniusia
Raczkowanie
 
Avatar kaniusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Los Angeles
Wiadomości: 91
GG do kaniusia
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Czy jeśli co miesiąc, dajmy półtorej malowałabym włosy castingiem mocno bym je zniszczyła?
kaniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 21:06   #995
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaniusia Pokaż wiadomość
Czy jeśli co miesiąc, dajmy półtorej malowałabym włosy castingiem mocno bym je zniszczyła?
ja tak robilam i nic im sie nei stalo
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 17:55   #996
andziaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 85
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaniusia Pokaż wiadomość
Czy jeśli co miesiąc, dajmy półtorej malowałabym włosy castingiem mocno bym je zniszczyła?
Ja używam co miesiąc castingu, też nie wiem czy nie zaszkodzi, ale robię tak od ponad roku i nic nie widzę złego w tym włosy nie są zniszczone, szkoda tylko, że u mnie odrosty zawsze jednak po paru myciach sa jaśniejsze mimo nakładania na odrosty na dłuższy czas...
andziaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 19:55   #997
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Myłam juz wlosy 3 razy odkad farbowalam pralina i kolor nie zmywa sie na rudo, jest slicznie brazowy.
A myslalam ze na rudo bedzie sie spieral po tej czekoldzie...Szczegolnie ze czekolada spierala sie od razu
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 20:02   #998
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaniusia Pokaż wiadomość
Czy jeśli co miesiąc, dajmy półtorej malowałabym włosy castingiem mocno bym je zniszczyła?
Ja sobie tak mysle,ze jakbym chcial utrzymac wloski w kolorze,na ktory zafarbowalam,to miesiac czekania na kolejna koloryzacje to bylby maks Dlatego sama sie waham,czy tak czesto chce je meczyc
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 20:25   #999
Madz!@
Raczkowanie
 
Avatar Madz!@
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 135
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja mam pytanie co do Loreal Casting Creme Gloss. To jest farba czy szampon? Bo już zgłupiałam..... Chciałam "zrobić" nim włosy ale tylko na wakacje i nie wiem jak długo będzie się trzymał ten kolor? Czy trwałość jest faktycznie do 28 myć? Z góry dziękuję za odpowiedz
__________________
"Przyjaźń między kobietą a mężczyzną to spacer wąskim pasem lądu oddzielającym zatokę znajomości od oceanu miłości. Tak naprawdę, wcześniej czy później, przypływ oceanu i tak zaleje kawałek lądu."
Madz!@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 08:21   #1000
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Madz!@ Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie co do Loreal Casting Creme Gloss. To jest farba czy szampon? Bo już zgłupiałam..... Chciałam "zrobić" nim włosy ale tylko na wakacje i nie wiem jak długo będzie się trzymał ten kolor? Czy trwałość jest faktycznie do 28 myć? Z góry dziękuję za odpowiedz
To jest szampon Jak dla mnie,to nawet nie do 28 myc,tylko krocej Wiec spokojnie mozesz probowac
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 10:28   #1001
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Madz!@ Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie co do Loreal Casting Creme Gloss. To jest farba czy szampon? Bo już zgłupiałam..... Chciałam "zrobić" nim włosy ale tylko na wakacje i nie wiem jak długo będzie się trzymał ten kolor? Czy trwałość jest faktycznie do 28 myć? Z góry dziękuję za odpowiedz
próbuj, ale uważaj, żeby nie wybierać za ciemnych kolorów, bo te potrafią się nie zmyć
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 11:37   #1002
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Madz!@ Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie co do Loreal Casting Creme Gloss. To jest farba czy szampon? Bo już zgłupiałam..... Chciałam "zrobić" nim włosy ale tylko na wakacje i nie wiem jak długo będzie się trzymał ten kolor? Czy trwałość jest faktycznie do 28 myć? Z góry dziękuję za odpowiedz
to zależy, jak użyjesz
jeśli użyjesz castinga zgodnie z jego przeznaczeniem, tzn. wybierzesz kolor bardzo zbliżony do twojego naturalnego - na pewno spierze się przez wakacje na tyle, że nie będzie różnicy między odrostami a tą częścią włosów, które miały kontakt z castingiem.
jeśli użyjesz castinga jako farby, czyli tak jak ja to robię - na średni blond włosy kładę ciemne kolory - nie ma mowy by się sprało i tu działa jak farba
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 12:48   #1003
kaniusia
Raczkowanie
 
Avatar kaniusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Los Angeles
Wiadomości: 91
GG do kaniusia
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Jeśli pomalowałabym włosy castingiem na czarno i mi się by nie zmywał, to jakbym pomalowała jakimś brązem wyszedłby mi jaśniejszy, czy potrzebny jest fryzjer i farba?
kaniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 19:59   #1004
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mi sie wydaje ze potrzebny bylby jednak fryzjer chociaz mysle ze na pewno farba lekko sie wymyje i nawet czarny zblednie. Pofarbowany brazem moze sie w braz przemienic- ale ciemny
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 20:16   #1005
Madz!@
Raczkowanie
 
Avatar Madz!@
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 135
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziękuję bardzo za odpowiedzi
w takim razie zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________
"Przyjaźń między kobietą a mężczyzną to spacer wąskim pasem lądu oddzielającym zatokę znajomości od oceanu miłości. Tak naprawdę, wcześniej czy później, przypływ oceanu i tak zaleje kawałek lądu."
Madz!@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 08:21   #1006
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

no to teraz ja zadam pytanie

moje włosy od zawsze są poddawane eksperymentom, jako że lubię zmiany. Jednak ostatnio dawno nie farbowałam (ostatnio w styczniu, pallette brąz do 24myć). Strasznie zaczęły mi wypadać włosy, więc wczoraj poszłam do fryzjera i wyszłam w włosach trochę przed ramiona. Na końcówkach włosów mam gdzie nie gdzie ciemny brąz, zdarzają się też rude pasemka. Około 5cm odrosty są w kolorze ciemny blond ze złotymi refleksami.

i teraz pytanie: jaki kolor castinga byłby teraz dla mnie najlepszy? Jest szansa, że jakiś jaśniejszy kolorek mi złapie? nie chcę teraz mieć znowu ciemnych włosów, kiedy prawie udało mi się go pozbyć. Marzy mi się jakiś karmelek, ale chyba nie wielkie szansę są na jago uzyskanie ma moich włosach?

Pewnie nie, ale wolałam zapytać, zanim sama znowu zaczne eksperymentować, zwłaszcza, że z castingiem nigdy nie miałam doczynienia
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 19:43   #1007
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dzisiaj zatrzymałam się dłużej przy półce z tymi farbami...Wpadła mi w oko "Czekolada" Ale nie cały miesiąc temu rosjaśniałam włosy - pasemka...więc jeszcze troszkę poczekam
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 20:34   #1008
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Luzia, moim zdaniem karmel i jasne kolorki moga wyjsc Ci rudawe. Na odrostach na pewno wyjdzie wlasciwy kolor (bo odrosty masz jak piszesz ciemny blond) ale na bronzie moze byc ciezko
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 16:22   #1009
gie_nka
Przyczajenie
 
Avatar gie_nka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 19
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczyny czy któraś z was używała koloru Miodowy blond 832 ? Zastanawiam się nad tym kolorkiem, nigdy nie farbowałam włosów mam jedynie cieniutkie blond pasemka. Chciałabym mojemu średnio-ciemnemu blondowi nadać ciepłego, złocistego odcienia Jak myślicie? Macie jakieś doświadczenia z Miodowym blondem?
gie_nka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 06:33   #1010
*beatriz*
Raczkowanie
 
Avatar *beatriz*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: królewskie miasto :*
Wiadomości: 471
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewuszki, kiedyś ktoś podał szampon,który jest bardzo dobry do ZMYCIA CASTINGA Wiele z was go później polecało, a ja nie mogę za nic znaleźć go na wizażu... czy któraś może pamięta co to było?
(był to jeden z tańszych szamponów)
__________________
jesteście moim natchnieniem i wsparciem...a ja jestem cholernym leniem..
*beatriz* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 10:44   #1011
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *beatriz* Pokaż wiadomość
Dziewuszki, kiedyś ktoś podał szampon,który jest bardzo dobry do ZMYCIA CASTINGA Wiele z was go później polecało, a ja nie mogę za nic znaleźć go na wizażu... czy któraś może pamięta co to było?
(był to jeden z tańszych szamponów)
generalnie sa o szampony prxciwlupiezowe,ale o jaki konkretnie Ci chodzi to nie wiem,a probowals przeszukac watek?
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 13:22   #1012
strawberry_snow
Raczkowanie
 
Avatar strawberry_snow
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mam pytanie.. półtora tygodnia temu na ciemnych blond zrobiłam ciemny brąz, wyszedł czarny a teraz jest jest ciemno brązowy ma brązowe przebłyski i prawie czarne końcówki chyba się zmywa, ale boje sie ze zostanie.. a chciałabym rozjaśnić włosy u fryzjera na blond i nie wiem co mam z tym zrobić czy to bd przeszkadzać jak będzie farba na włosach czy jak..
strawberry_snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 13:25   #1013
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

miałam podobną sytuację, nie chciało zejść i musiałam robić dekoloryzację u fryzjera ;/
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 13:29   #1014
strawberry_snow
Raczkowanie
 
Avatar strawberry_snow
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
miałam podobną sytuację, nie chciało zejść i musiałam robić dekoloryzację u fryzjera ;/
kurcze.. a nie da sie po prostu rozjaśnić ?? bo chciałam ogólnie sie na blond utlenić..
kolor wygląda jakby się juz zmywał.. a dekoloryzacja nie dość że droga to jeszcze włosy niszczy ;/
strawberry_snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 13:32   #1015
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez strawberry_snow Pokaż wiadomość
Mam pytanie.. półtora tygodnia temu na ciemnych blond zrobiłam ciemny brąz, wyszedł czarny a teraz jest jest ciemno brązowy ma brązowe przebłyski i prawie czarne końcówki chyba się zmywa, ale boje sie ze zostanie.. a chciałabym rozjaśnić włosy u fryzjera na blond i nie wiem co mam z tym zrobić czy to bd przeszkadzać jak będzie farba na włosach czy jak..
ja miałam podobnie i kiedy będę chciała wrócić do blondu, to po prostu zrobię najpierw pasemka... coraz więcej i więcej, aż będzie można wrócić do blondu całkiem
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 16:36   #1016
strawberry_snow
Raczkowanie
 
Avatar strawberry_snow
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 00aga00 Pokaż wiadomość
ja miałam podobnie i kiedy będę chciała wrócić do blondu, to po prostu zrobię najpierw pasemka... coraz więcej i więcej, aż będzie można wrócić do blondu całkiem
o nie pasemka nie dla mnie;p do jasnego brązu włosy mi sie na pewno rozjaśnią i utlenię najwyżej u fryzjera po prostu ;p dobrze ze hebanowej czerni nie zrobiłam :P
strawberry_snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 16:50   #1017
GRAZYNA61
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

WITAM! JUż DWA RAzY UżYWAłAM LOREALA CASTINGA. PIERWSZYM RAZEM ZROBIłAM CIEMNYM BLONDEM I WYSZEDł MI BARDZO CIEMNY KOLOR ,KTóRY NIE MIAł NIC WSPóLNEGO Z BLONDEM.A TERAZ ZROBIłAM KARMELEM I WYSZEł MI BRąZ, JAśNIEJSZY KOLOR NIż PO FARBOWANIU CIEMNYM BLONDEM.
GRAZYNA61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 19:18   #1018
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez strawberry_snow Pokaż wiadomość
o nie pasemka nie dla mnie;p do jasnego brązu włosy mi sie na pewno rozjaśnią i utlenię najwyżej u fryzjera po prostu ;p dobrze ze hebanowej czerni nie zrobiłam :P
Ja też ostatnio wolę jednolity kolor włosów, ale nie uśmiecha mi się chodzić z rdzawym odcieniem na głowie przy wychodzeniu z ciemnego kolorku W każdym razie wiem, że nie będzie łatwo...
Moja (była) anglistka używa Castinga hebanowej czerni i jest bardzo zadowolona moim zdaniem nie jest tak źle, nie wygląda tandetnie i matowo jak większość czerni innych farb Pewnie do ciemnego brązu by się spłukał po jakimś czasie Właśnie to do siebie ma Casting - wymywa się, ale efekt jest bardzo naturalny Więc nie jesteśmy w najgorszej sytuacji
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 21:05   #1019
strawberry_snow
Raczkowanie
 
Avatar strawberry_snow
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 00aga00 Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio wolę jednolity kolor włosów, ale nie uśmiecha mi się chodzić z rdzawym odcieniem na głowie przy wychodzeniu z ciemnego kolorku W każdym razie wiem, że nie będzie łatwo...
Moja (była) anglistka używa Castinga hebanowej czerni i jest bardzo zadowolona moim zdaniem nie jest tak źle, nie wygląda tandetnie i matowo jak większość czerni innych farb Pewnie do ciemnego brązu by się spłukał po jakimś czasie Właśnie to do siebie ma Casting - wymywa się, ale efekt jest bardzo naturalny Więc nie jesteśmy w najgorszej sytuacji
tego to ja sie boje jak bd miała rudy to sie na łyso ogolę o.o dlatego czekam może zejdzie chociaż do jasnego brązu albo brązu wtedy to normalnie fryzjerka mi chyba zrobi ;p ja słyszałam że ładna jest ta hebanowa czerń ale ciemny brąz łatwiej sie zmywa;p no w sumie fakt ;p mi ogólnie farby schodzą szybko najlepiej garnier 100% bo 4 myciach ale cieszę się że kupiłam casting a nie trwała farbę bo wtedy żeby zrobić blond miałabym "mały" problem ;p damy rade ;d
strawberry_snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 19:44   #1020
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Moja hebanowa czerń zmywa się bardzo powoli. Zastanawiam się jakby wyszedł teraz ciemny brąz na tym kolorze
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.