Drogeria Natura - cz. VI - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-27, 10:59   #1621
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 916
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Ja wystarczająco dużo ostatnio zostawiłam w Rossmannie ... kolorówkę sobie odpuszczam na bardzo długo ... ewentualnie jak jakąś limitowanka by była czy coś...

Zreszta ja to się powinnam za wózkiem oglądać a nie za kosmetykami
O promo w Rossmannie nawet mi nie przypominaj😂😂

Ty w sumie tak. Wydatek będzie duży. No, ale wyglądać też musisz😉😚

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 00:06   #1622
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

A tak a propos nowości z Kobo.
Jakoś całe te palety cieni mi nie do końca pasują - pewnie używałabym połowy cieni. Ale gdzieś czytałam, że za jakiś czas będą dostępne osobno cienie z tych palet. To byłoby najlepsze dla mnie, bo mogłabym wybrać te, które mi się podobają.

Po weselu kupię chyba jeden pigment i może podkład matujący.

A z palet Makeup Revolution kusi mnie jeszcze Flawless 4 Sama nie wiem, czy czekać na Chocolate Elixir czy kupić tę pierwszą. A może obie?

Moje ulubione palety to: Zoeva En Taupe i moja skomponowana z Inglota, również w chłodnej tonacji. Używam z nich każdego koloru i często dopełniam jedną drugą.
Ale te ciepłe kolory też kuszą, tak na odmianę
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 10:07   #1623
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
A tak a propos nowości z Kobo.
Jakoś całe te palety cieni mi nie do końca pasują - pewnie używałabym połowy cieni. Ale gdzieś czytałam, że za jakiś czas będą dostępne osobno cienie z tych palet. To byłoby najlepsze dla mnie, bo mogłabym wybrać te, które mi się podobają.
Mam to samo. Ale identycznie mam z paletkami Sleeka - swego czasu nakupowałam ich jak głupia, mam chyba ze 4, a z każdej paletki używam kilku cieni.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 17:25   #1624
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 916
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Dziewczyny, które pędzle były zaprojektowane przez Pieczonkę?😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 17:34   #1625
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które pędzle były zaprojektowane przez Pieczonkę?😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lovenue
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 19:58   #1626
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 916
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;78350981]Lovenue [/QUOTE]
Dziękuję 😚😚

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 20:26   #1627
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Dziewczyny, a macie do polecenia jakiś cień w kremie albo w kredce, żeby podbić pigment cieni w odcieniach Taupe? Niekoniecznie z Natury.

Color Tatoo Permanent Taupe mam, ale zasechł na kamień.
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-28, 20:47   #1628
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;78350981]Lovenue [/QUOTE]

Miałam dwa na oku i się sprzedały oba i jak na razie nie wróciły na stronę Natury.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 23:37   #1629
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fonte Pokaż wiadomość
Wahałam się między Vice a białą czekoladą. Ostatecznie wzięłam tę drugą, ale może kiedyś

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------



mi też się powoli nudzi moda na czerwienie i pomarańcze na oczach. Ten przesyt widać szczególnie u youtuberek urodowych, większość makijaży na jedno kopyto.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------



Ja z kolei dzisiaj używałam go pierwszy raz. Jak na razie jestem w miarę zadowolona - kolor idealny, nie jest ciężki, ale rzeczywiście trwałością nie grzeszy szybko schodzi z nosa, więc na jakieś dłuższe wyjścia będę wybierać inny.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------



Chociaż na Naturę można liczyć bo Hebe znowu kusi
Co do mody na czerwienie to fakt, na jutubie tego od dawna pełno i mogło się przejeść, ale jak dziewczyny wszystko wcześniej dostają z PR-wych paczek, zresztą zanim cokolwiek do nas trafi to zdąży się opatrzeć a Pl dopiero się rozkręca
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 14:53   #1630
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Czy któraś z was używała i mogłaby powiedzieć parę słów o:
- korektorze Wet n wild Photo focus w płynie (jasny odcień)
- pudrze matującym sypkim (fix&matt) ze Smart girls get more
- pomadkach w kredce Smart Girls Get More?
Byłam bardzo ciekawa kolektorów, ale nie było testerów a Panie też w nienajlepszym humorze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Aparatka od 6/05/2016

Edytowane przez agatka36
Czas edycji: 2017-10-30 o 15:00
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 15:06   #1631
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was używała i mogłaby powiedzieć parę słów o:
- korektorze Wet n wild Photo focus w płynie (jasny odcień)
- pudrze matującym sypkim (fix&matt) ze Smart girls get more
- pomadkach w kredce Smart Girls Get More?
Byłam bardzo ciekawa kolektorów, ale nie było testerów a Panie też w nienajlepszym humorze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O WnW dopiero była mowa (swatche i kilka opinii), strona 52/53, o pozostałych nic nie wiem
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-30, 15:10   #1632
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;78397646]O WnW dopiero była mowa (swatche i kilka opinii), strona 52/53, o pozostałych nic nie wiem [/QUOTE]
Musiałam przegapić dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Musiałam przegapić dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
P.S. Z tego, co czytałam pisałyście o podkładzie, a mnie ciekawi korektor z tej serii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 15:24   #1633
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Nie byłam dawno w Naturze nie wiem czy uzupełnili o te nowości WnW.

Cytat:
pudrze matującym sypkim (fix&matt) ze Smart girls get more
Kiedyś była okazja, że te pudry były po 7 zł - kupiłam wszystkie warianty. Ten, transparentny i rozświetlający.
Niestety Fixa oddałam po pierwszym razie koleżance - u mnie strasznie bielił, może to też kwestia, że używałam bardziej płynnych podkładów i była lepsza dla niego przyczepność... Transparentny jest ładny w kolorze ale ma drobinki ... :P a rozświetlający to już tylko jako rozświetlacz.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 19:32   #1634
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Musiałam przegapić dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------


P.S. Z tego, co czytałam pisałyście o podkładzie, a mnie ciekawi korektor z tej serii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej, przepraszam, faktycznie to nie przypominam sobie, by była o nim mowa
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 23:54   #1635
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Nie byłam dawno w Naturze nie wiem czy uzupełnili o te nowości WnW.


Kiedyś była okazja, że te pudry były po 7 zł - kupiłam wszystkie warianty. Ten, transparentny i rozświetlający.
Niestety Fixa oddałam po pierwszym razie koleżance - u mnie strasznie bielił, może to też kwestia, że używałam bardziej płynnych podkładów i była lepsza dla niego przyczepność... Transparentny jest ładny w kolorze ale ma drobinki ... :P a rozświetlający to już tylko jako rozświetlacz.
A ja ten puder rozświetlający Smart Girls mieszam z pudrem sypkim My Secret transparent i mam super puder pod oczy, lekko żółtawy i rozświetlający. Taka wersja sypkiego Inglota HD dla ubogich

Dziś mężczyzna kupił mi ten pierwszy bronzer z My Secret. Zamierzam użyć go na wesele, jako ocieplenie, bo Inglot 505 w zbyt dużej ilości może źle wyglądać - jego nałożę pod kości policzkowe.

Ale ciągle myślę nad pudrem. Muszę mieć matujący oczywiście - ale jak wklepuję puszkiem sypki Inglot 3S to mi nieźle bieli twarz na zdjęciu z fleszem - ale znowu jego mat jest genialny.

Macie jakiś pomysł na matujący puder sypki z leciutkim kolorem dla bladziocha - truposza, który nie będzie bielił na zdjęciach?
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 10:26   #1636
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
A ja ten puder rozświetlający Smart Girls mieszam z pudrem sypkim My Secret transparent i mam super puder pod oczy, lekko żółtawy i rozświetlający. Taka wersja sypkiego Inglota HD dla ubogich

Dziś mężczyzna kupił mi ten pierwszy bronzer z My Secret. Zamierzam użyć go na wesele, jako ocieplenie, bo Inglot 505 w zbyt dużej ilości może źle wyglądać - jego nałożę pod kości policzkowe.

Ale ciągle myślę nad pudrem. Muszę mieć matujący oczywiście - ale jak wklepuję puszkiem sypki Inglot 3S to mi nieźle bieli twarz na zdjęciu z fleszem - ale znowu jego mat jest genialny.

Macie jakiś pomysł na matujący puder sypki z leciutkim kolorem dla bladziocha - truposza, który nie będzie bielił na zdjęciach?
Inglot 505 u mnie tylko pod kości policzkowe, do ocieplania używam 3 innych naraz

U mnie flashback wzmacnia też krem z Barwy matujący, ale to wiadomo że przez cynk.
Hmm z lekkim kolorem to nie wiem, matujący sypki powinien ryżowy czy bambusowy nie dawać tego efektu. Tlenek cynku i tlenek tytanu, krzemionka mogą powodować, tylko większość pudrów te składniki ma. Z droższych to Laura Mercier podobno ładnie się fotografuje, znalazłam skład i nie ma w nim Titanium Dioxide, Zinc Oxide i Silica, więc pewnie dlatego. Musiała byś poszukać jaki jeszcze tego nie mają albo gdzieś dalej w składzie.

No i jeszcze podkład, żeby filtra nie miał wysokiego i w kremie też, żeby tego nie było.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 10:33   #1637
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Inglot 505 u mnie tylko pod kości policzkowe, do ocieplania używam 3 innych naraz

U mnie flashback wzmacnia też krem z Barwy matujący, ale to wiadomo że przez cynk.
Hmm z lekkim kolorem to nie wiem, matujący sypki powinien ryżowy czy bambusowy nie dawać tego efektu. Tlenek cynku i tlenek tytanu, krzemionka mogą powodować, tylko większość pudrów te składniki ma. Z droższych to Laura Mercier podobno ładnie się fotografuje, znalazłam skład i nie ma w nim Titanium Dioxide, Zinc Oxide i Silica, więc pewnie dlatego. Musiała byś poszukać jaki jeszcze tego nie mają albo gdzieś dalej w składzie.

No i jeszcze podkład, żeby filtra nie miał wysokiego i w kremie też, żeby tego nie było.
Kochana, to ja o tym kremie Siarkowa moc Ci napisałam Użyłam go jako bazy matującej na wesele, mat byl genialny, ale byłam niezłym trupem na zdjęciach

Mam puder sypki ryżowy z Ecocery i spróbuję zdjęcia z fleszem.

Na Laure Mercier na razie mnie nie stać. A na co dzień nikt mi zdjęć nie robi.

Myślę, że to też może być efekt wklepania puszkiem sporej ilości, ale wtedy mam naprawdę mat na długo. Może wystarczy z tego zrezygnować i pędzlem wklepać puder w mniejszej ilości?
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 10:41   #1638
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Warszawanki, tradycyjne pytanie.


Sklep: drogeria Natura - Warszawa, Metro Stacja Centrum A13 to Natura górna (patelnia) czy dolna (bezpośrednio nad peron metra)?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 11:45   #1639
phobie
Raczkowanie
 
Avatar phobie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 134
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was używała i mogłaby powiedzieć parę słów o:
- korektorze Wet n wild Photo focus w płynie (jasny odcień)
- pudrze matującym sypkim (fix&matt) ze Smart girls get more
- pomadkach w kredce Smart Girls Get More?
Byłam bardzo ciekawa kolektorów, ale nie było testerów a Panie też w nienajlepszym humorze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mam ten korektor w najjaśniejszym odcieniu i mogę powiedzieć, że jest ciemny, o wiele ciemniejszy niż podkład z tej samej serii w odcieniu soft ivory. O działaniu się nie wypowiem, bo przez kolor go nie używam
__________________
park that car, drop that phone, sleep on the floor, dream about me.
phobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-31, 16:27   #1640
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
Kochana, to ja o tym kremie Siarkowa moc Ci napisałam Użyłam go jako bazy matującej na wesele, mat byl genialny, ale byłam niezłym trupem na zdjęciach

Mam puder sypki ryżowy z Ecocery i spróbuję zdjęcia z fleszem.

Na Laure Mercier na razie mnie nie stać. A na co dzień nikt mi zdjęć nie robi.

Myślę, że to też może być efekt wklepania puszkiem sporej ilości, ale wtedy mam naprawdę mat na długo. Może wystarczy z tego zrezygnować i pędzlem wklepać puder w mniejszej ilości?
A ty Ty pisałaś ale ja u siebie też to zaobserwowałam na fotach Spróbuj z Ecocerą i daj znać. Bo jak zaczęłam szukać to wcale nie tak łatwo o przykłady pudrów, które tego nie dają. Możliwe, że technika nakładania też ma znaczenie i ilość. Zobacz czy zwilżoną gąbeczką mniejsza ilość też będzie tak odbijać na zdjęciach flesza.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 16:37   #1641
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Dzisiaj w Naturze powąchałam sobie perfumy Jimmy Choo i prawie z nimi wyszłam. Po pierwszym psiknięciu nic szczególnego, ale za chwilę poczułam jakiś dosłownie tryskający sokiem, słodki owoc. Cudo. Ale... Gdy wróciłam do domu z zapachu zostało mydło. Tanie mydło. Szlag. A było tak pięknie. Na szczęście nie kupiłam.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 17:46   #1642
Yoostii
Zadomowienie
 
Avatar Yoostii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 304
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Tez ostatnio szukałam pudru na wesele, ale bardzo ciężko o taki. Niestety nie miałam dużo czasu na poszukiwania. Ciekawe jak zdjęcia wyjdą...
__________________

Yoostii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 22:24   #1643
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Nie byłam dawno w Naturze nie wiem czy uzupełnili o te nowości WnW.


Kiedyś była okazja, że te pudry były po 7 zł - kupiłam wszystkie warianty. Ten, transparentny i rozświetlający.
Niestety Fixa oddałam po pierwszym razie koleżance - u mnie strasznie bielił, może to też kwestia, że używałam bardziej płynnych podkładów i była lepsza dla niego przyczepność... Transparentny jest ładny w kolorze ale ma drobinki ... a rozświetlający to już tylko jako rozświetlacz.
Ja uwielbiam ten roswietlajacy i używam na cala twarz ale mam mega sucha cerę. Transparentny tez używam ale to taki zwykły puder nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak ten pierwszy.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 09:45   #1644
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Dzisiaj w Naturze powąchałam sobie perfumy Jimmy Choo i prawie z nimi wyszłam. Po pierwszym psiknięciu nic szczególnego, ale za chwilę poczułam jakiś dosłownie tryskający sokiem, słodki owoc. Cudo. Ale... Gdy wróciłam do domu z zapachu zostało mydło. Tanie mydło. Szlag. A było tak pięknie. Na szczęście nie kupiłam.
Jak testuję to z blotterami do domu idę i tak ostatnio się okazało, że zapach Scandal Jean Paul Gaultiera jest dla mnie mocno migrenogenny, a należę do osób które ból głowy mają raz na ruski rok. Na początku taki niewinny słodziak, ale potem... Dobry zapach (dla siebie ofkors) poznaję po tym jak się kończy, a nie zaczyna

Cytat:
Napisane przez Yoostii Pokaż wiadomość
Tez ostatnio szukałam pudru na wesele, ale bardzo ciężko o taki. Niestety nie miałam dużo czasu na poszukiwania. Ciekawe jak zdjęcia wyjdą...
I jakiego użyłaś ostatecznie?
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 13:58   #1645
Yoostii
Zadomowienie
 
Avatar Yoostii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 304
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
I jakiego użyłaś ostatecznie?
Byle jakiego co miałam w domu. Padło na ten z sensique. Nawet nie wiem jaki ma skład (czy ma silice i inne skladniki bielące). Nie miałam czasu na poszukiwania Najwyżej zdjęcia będą złe
__________________

Yoostii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-02, 00:15   #1646
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Jak testuję to z blotterami do domu idę i tak ostatnio się okazało, że zapach Scandal Jean Paul Gaultiera jest dla mnie mocno migrenogenny, a należę do osób które ból głowy mają raz na ruski rok. Na początku taki niewinny słodziak, ale potem... Dobry zapach (dla siebie ofkors) poznaję po tym jak się kończy, a nie zaczyna



I jakiego użyłaś ostatecznie?
Ja perfumy muszę testować na swoim nadgarstku i przejść przez nuty serca aż do bazy. Ale co ciekawego zauważyłam - wszystkie moje ulubione perfumy zawierają w nutach jaśmin! I te, które spodobają mi się gdzieś w perfumerii czy drogerii, też ten jaśmin posiadają.

Ja znalazłam przypadkiem zapach takiej odżywki do włosów od fryzjera, który bardzo mi się spodobał. To były perfumy Rihanna Rouge love i niestety tylko nuty głowy.
Nuty serca były mocno słodkie. Ale czasem tak miałam, że musiałam się do jakiegoś zapachu przekonać, po czym pokochałam ogromną miłością (podobnie, jak mojego mężczyznę )
Więc muszę spróbować kolejnego testu.

A co do pudrów na wesele. Przetestuję te, co mam, z różnym sposobem nakładania i zrobię sobie zdjęcia z fleszem - jeden test już mam za sobą.
1. Puder sypki Inglot 3S w białym kolorze, nałożony obficie puszkiem - niestety, robi ducha. A w świetle dziennym był całkowicie transparentny - wręcz nie potrafił rozjaśnić zbyt ciemnego podkładu. Ale efekt matu, efekt gładkiej twarzy jest tego wart, bo jednak rzadko ktoś nam robi zdjęcia z fleszem Spróbuję go nałożyć pędzlem i znów zdjęcie.
Kolejny test - to będzie puder ryżowy z Ecocery. Już nie chodzi koniecznie o to wesele, ale o wiedzę na przyszłość, w razie imprez ze zdjęciami

Edytowane przez cherry_lady1
Czas edycji: 2017-11-02 o 00:16
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-02, 07:28   #1647
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
Ja perfumy muszę testować na swoim nadgarstku i przejść przez nuty serca aż do bazy. Ale co ciekawego zauważyłam - wszystkie moje ulubione perfumy zawierają w nutach jaśmin! I te, które spodobają mi się gdzieś w perfumerii czy drogerii, też ten jaśmin posiadają.

Ja znalazłam przypadkiem zapach takiej odżywki do włosów od fryzjera, który bardzo mi się spodobał. To były perfumy Rihanna Rouge love i niestety tylko nuty głowy.
Nuty serca były mocno słodkie. Ale czasem tak miałam, że musiałam się do jakiegoś zapachu przekonać, po czym pokochałam ogromną miłością (podobnie, jak mojego mężczyznę )
Więc muszę spróbować kolejnego testu.

A co do pudrów na wesele. Przetestuję te, co mam, z różnym sposobem nakładania i zrobię sobie zdjęcia z fleszem - jeden test już mam za sobą.
1. Puder sypki Inglot 3S w białym kolorze, nałożony obficie puszkiem - niestety, robi ducha. A w świetle dziennym był całkowicie transparentny - wręcz nie potrafił rozjaśnić zbyt ciemnego podkładu. Ale efekt matu, efekt gładkiej twarzy jest tego wart, bo jednak rzadko ktoś nam robi zdjęcia z fleszem Spróbuję go nałożyć pędzlem i znów zdjęcie.
Kolejny test - to będzie puder ryżowy z Ecocery. Już nie chodzi koniecznie o to wesele, ale o wiedzę na przyszłość, w razie imprez ze zdjęciami
Też muszę testować perfumy na skórze, nie wszystkie nuty ładnie na mnie leżą. Poza tym lubię też rozeznać się w trwałości - na karteczce czułam Ckin2u dość długo, ze skóry znika po godzinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-02, 07:37   #1648
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Też muszę testować perfumy na skórze, nie wszystkie nuty ładnie na mnie leżą. Poza tym lubię też rozeznać się w trwałości - na karteczce czułam Ckin2u dość długo, ze skóry znika po godzinie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie podobnie z Light Blue D&G
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-02, 13:36   #1649
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Yoostii Pokaż wiadomość
Byle jakiego co miałam w domu. Padło na ten z sensique. Nawet nie wiem jaki ma skład (czy ma silice i inne skladniki bielące). Nie miałam czasu na poszukiwania Najwyżej zdjęcia będą złe
Ma Titanium Dioxide ale nie wiem jak daleko w składzie bo na stronie Natury te składy są nie po kolei a ich własna stronka mi nie działa. Ja to latem filtr a teraz matująca Barwa więc na fotach z filtrem jestem wybielona


Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
Ja perfumy muszę testować na swoim nadgarstku i przejść przez nuty serca aż do bazy. Ale co ciekawego zauważyłam - wszystkie moje ulubione perfumy zawierają w nutach jaśmin! I te, które spodobają mi się gdzieś w perfumerii czy drogerii, też ten jaśmin posiadają.

Ja znalazłam przypadkiem zapach takiej odżywki do włosów od fryzjera, który bardzo mi się spodobał. To były perfumy Rihanna Rouge love i niestety tylko nuty głowy.
Nuty serca były mocno słodkie. Ale czasem tak miałam, że musiałam się do jakiegoś zapachu przekonać, po czym pokochałam ogromną miłością (podobnie, jak mojego mężczyznę )
Więc muszę spróbować kolejnego testu.

A co do pudrów na wesele. Przetestuję te, co mam, z różnym sposobem nakładania i zrobię sobie zdjęcia z fleszem - jeden test już mam za sobą.
1. Puder sypki Inglot 3S w białym kolorze, nałożony obficie puszkiem - niestety, robi ducha. A w świetle dziennym był całkowicie transparentny - wręcz nie potrafił rozjaśnić zbyt ciemnego podkładu. Ale efekt matu, efekt gładkiej twarzy jest tego wart, bo jednak rzadko ktoś nam robi zdjęcia z fleszem Spróbuję go nałożyć pędzlem i znów zdjęcie.
Kolejny test - to będzie puder ryżowy z Ecocery. Już nie chodzi koniecznie o to wesele, ale o wiedzę na przyszłość, w razie imprez ze zdjęciami
Jak już jestem przekonana do zakupu to też testuję na skórze, chociaż jak już wiem że to ten, to i tak kupię. U mnie neroli pojawia się w kilku zapachach Od Riri do mnie ten najbardziej przemawia, ale fakt słodkie są bardzo.

Hmm patrzę na skład tego 3S to nie wiem co by robiło flashback i przy nim w opisie na stronie jest, że się nadaje do sesji studyjnych bo rozprasza światło. A w kremie czy w podkładzie nie masz filtrów, albo też tych składników odbijających światło? Spróbuj wtłoczyć wilgotną gąbeczką.
Klika wskazówek znalazłam tutaj http://iwonamaluje.pl/makijaz-fotogr...zarno-bialych/

Edit i tu klika dobrych rad XD http://alicja.duchiewicz.pl/jak-sie-...ji-zdjeciowej/ fotografka pisze, że ryżowy najlepszy.

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2017-11-02 o 13:49
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-02, 13:55   #1650
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ma Titanium Dioxide ale nie wiem jak daleko w składzie bo na stronie Natury te składy są nie po kolei a ich własna stronka mi nie działa. Ja to latem filtr a teraz matująca Barwa więc na fotach z filtrem jestem wybielona




Jak już jestem przekonana do zakupu to też testuję na skórze, chociaż jak już wiem że to ten, to i tak kupię. U mnie neroli pojawia się w kilku zapachach Od Riri do mnie ten najbardziej przemawia, ale fakt słodkie są bardzo.

Hmm patrzę na skład tego 3S to nie wiem co by robiło flashback i przy nim w opisie na stronie jest, że się nadaje do sesji studyjnych bo rozprasza światło. A w kremie czy w podkładzie nie masz filtrów, albo też tych składników odbijających światło? Spróbuj wtłoczyć wilgotną gąbeczką.
Klika wskazówek znalazłam tutaj http://iwonamaluje.pl/makijaz-fotogr...zarno-bialych/

Edit i tu klika dobrych rad XD http://alicja.duchiewicz.pl/jak-sie-...ji-zdjeciowej/ fotografka pisze, że ryżowy najlepszy.
Użyłam Revlon Colorstay, on ma filtr 15. Może tu o to chodzi. Bo nie przypominam sobie, żebym użyła filtru 50 w kremie. Czyli będzie kolejny test.
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-27 11:10:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.