Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-03, 17:31   #91
HolaPaola
Raczkowanie
 
Avatar HolaPaola
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 75
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;7851312 1]Owszem jesteś bardzo ładna. Taka naturalna, młoda świeżość. Ale jednak widuję na ulicy podobnie ładne dziewczyny, jest ich sporo. Nie wiem czemu budzisz takie kontrowersje. Może w jakiś inny sposób przykuwasz uwagę. Nie wiem, jesteś hałaśliwa czy coś [/QUOTE]

Było kilka takich sytuacji to nie jest coś co się powtarza non-stop
HolaPaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 17:31   #92
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

Ok, co prawda oczy mają spory wpływ na wygląd twarzy ale widzę na tych zdjęciach ładną, naturalną dziewczynę. Nie wiem kompletnie o co chodzi z tą sztucznością. Naprawdę, zacznij się dystansować od komentarzy obcych ludzi, przyda Ci się to w życiu.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 17:31   #93
MistrzyniDrugiegoPlanu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 907
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

Ja mam taką jedną znajomą panią. Ona ma czarne włosy i dość ciemną karnację i faktycznie wygląda, jakby zawsze była pomalowana, choć się prawie nie maluje. Spodziewałam się czegoś takiego.
MistrzyniDrugiegoPlanu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 17:33   #94
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

Cytat:
Napisane przez HolaPaola Pokaż wiadomość
Było kilka takich sytuacji to nie jest coś co się powtarza non-stop
W takim razie dziwi mnie trochę ten wątek, każdy chyba kiedyś usłyszał coś niemiłego skoro było tych sytuacji parę, to powinnaś to puścić mimo uszu i nie rozmyślać o tym
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 17:35   #95
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

Wyglądasz bardzo ładnie i młodo, wcale nie sztucznie. Ciężko powiedzieć z wymazanymi oczami, bo może kontrast jasnych oczu i ciemnych rzęs sprawia, że wyglądasz na "zrobioną", ale i tak na "blacharę" nie wyglądasz.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 17:48   #96
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

Wg mnie wyglądasz, miło, młodo i ładnie- nie widzę nic co mogłoby się rzucać w oczy, ani robić sztuczne wrażenie.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 18:04   #97
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

Wyglądasz zupelnie przeciętnie. I nie widze tu tych czarnych brwi, prostych jak druty wlosow i innych rzeczy z twoich opisow. Wlosy masz normalne proste, jak polowa dziewczyn na ulicy a nie jakbys "prostowala pol godziny pasmo po pasmie".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez HolaPaola Pokaż wiadomość

Aaa co do mojego ubioru to wyzywający nie jest, stosowny troszke elegancki ale bardziej na luzie, ewentualnie bardziej w stronę sportowego.

Aaa i jeszcze coś, może rzeczywiście mam wulgarny wyraz twarzy albo hmm "sukowaty" ale to już zalezne ode mnie nie jest bo mam po prostu ostre rysy twarzy
I tu: elegancji nie widze (moze tu jest problem), ostrych rysow tez nie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-03, 18:09   #98
Rozowa_mysz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 182
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

Włosów tez przecież nie masz czarnych wtf wyglądasz naturalnie jak dla mnie
Rozowa_mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 18:10   #99
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

Moze chodzi o ubior - na pierwszym chyba masz za maly rozmiar, bo wyglada jakby Ci wychodzil biust. Na drugim przezroczysta koronka i stanik. Nie wiem jak Twoje wlosy - ale mi sie zle i sztcznie kojarza noe poprzez kolor czesto wlosy ale przez 'obsiepane" suche koncowki na dlugich wlosach - wyglada to b.zle. Tu nie widac ocztwiscie takich detali. Plus masz cienkie brwi - regulujesz? Moze za bardzo?
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 18:23   #100
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

Cytat:
Hultaj, ale każda z nas ma coś czego można zazdrościć i zazdrośnice się zdarzają
raczej mi chodziło o coś wykraczającego już ponad przeciętność.

Cytat:
Ale uważam, że jak ktoś nie ma żadnych koleżanek i wszystkie dziewczyny/kobiety nie lubią tej osoby, to już musi chodzić o coś więcej.
ma kolezanki które ją lubią ?
napisała że była na kawie z bratem przyjaciółki. ma więc przyjaciółkę.
i napisała też że komentują ją głównie obce osoby/obce kobiety (zbytnio lub wcale jej nie znają. jakas obca dziewczyna do brata przyjaciółki, 2 panny w sklepie, jakieś nieopisane 2 dziewczyny na domówce, jakas przyjaciólka koleżanki, wiadomosci na fejsie i zaczepki od facetów na ulicy ).

koleżanki z pracy pytają ją ile czasu prostuje włosy i jej nie wierzą, że tego nie robi.
obiektywnie trochę chamskie i wścibskie jest pytac kogoś jaką pielęgnację stosuje. to są w sumie prywatne sprawy.
obiektywnie dość chamskie jest zarzucać komuś kłamstwo bo prawda jest trudna do wyobrażenia/zaakceptowania. w dodatku nie wierzą i dopytują o to samo ciągle.
obiektywnie ludzie z bardzo prostymi włosami istnieją.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2017-11-03 o 18:31
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 18:28   #101
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

Cytat:
Napisane przez Rozowa_mysz Pokaż wiadomość
Włosów tez przecież nie masz czarnych wtf wyglądasz naturalnie jak dla mnie
Zgadzam się Rozowa- wyglądasz naturalnie. Masz ładna cerę, brwi i włosy hm standardowe. Rysy twarzy - delikatne, brak wystających kości policzkowych, czy ust typu wary (nie chce nikogo urazić, bardzo lubię takie usta, ale "ludzie" czasami odbierają je jako wulgarne). Nie widzę kontrastów, ani niczego co mogłoby się rzucać w oczy.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-03, 18:29   #102
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

A ja tam myślę, że to troll. Natknęłam się ze 2 razy na wątek typu "Czy te dziewczyny są ładne" + oczywiście zdjęcia. Za każdym razem ktoś został zganiony za wrzucanie cudzych zdjęć, więc teraz teoretycznie zgłasza się z "problemem" i ma pretekst, by znowu zdjęcia wrzucić na forum.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 18:30   #103
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

Moje wlosy na zdjeciach tez nie wygladaja na czarne, efekt rozblysku lampy, cera jasna, spojrzcie na buzie chlopaka obok. Brwi ok. Moje byly gorsze, teraz ujarzmione ale jak patrze na zdjwcia za mlodu, to jakbym caly czas wk...a chodzila. Na pewno nie jestes wyzywajaca. Wez tylko pod uwage, ze przy takim biuscie nie jest trudno wygladac wulgarnie , wystarczy wiekszy dekolt .

Edytowane przez robcia
Czas edycji: 2017-11-03 o 18:37
robcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 18:35   #104
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

Mam dziwne wrażenie, że wrzucone zdjęcia, to zdjęcia przypadkowej laski z internetów, a zostały dodane tylko po to, aby wątek się kręcił. Gdyby ktoś chciał się pobawić w detektywa, to może mnie wyręczyć.

Patrząc na drugi wątek, to troll i tyle.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 18:57   #105
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 153
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;7850683 6]No i jeżeli nawet to co z tego ? Pochwaliła się, że jest piękna i co ? I nie możesz tego znieść, prawda ? Żal złapał za tyły, wyobraźnia ruszyła ?




Oj złapał i to jak ! [COLOR=Silver]
[/QUOTE]

Tak, zazdroszczę osobie w internetach.

Tak działa genetyka, zajmuje się tym na co dzień, to zwracam na takie drobnostki uwagę.

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Cytrynowy_Sorbet24 Pokaż wiadomość
No konkret.

Sama jestem w odwrotnej sytuacji, bo rodzice mają bardzo proste i gładkie włosy a ja mam powykręcane na wszystkie strony i puszące się, w dodatku w kolorze różniącym się zarówno od mamy, jak i od taty. Za to mój młodszy brat ma taki sam typ i kolor włosów jak ja, ale u niego chociaż oczy się zgadzają, bo ma niebiesko-szare tak jak rodzice a ja mam zielone. I co teraz? Idę chyba poszukać akt urodzenia i jakieś zdjęcia, które potwierdzą, że jednak jestem ich córką
A nie, chwila, już kiedyś widziałam te rzeczy, uff, mogę żyć spokojnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Akurat w drugą stronę to działa inaczej. Więc twój przypadek jest genetycznie możliwy, a nawet prawdopodobny.

Rada jak każda inna, autorka może mieć na to wywalone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Takie masz poczucie własnej wartości, że aż musisz zakładać wątek na forum o tym, że jacyś ludzie w sklepie komentowali twój wygląd?
I do tego piję. Albo rybka albo akwarium.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;78515041]Mam dziwne wrażenie, że wrzucone zdjęcia, to zdjęcia przypadkowej laski z internetów, a zostały dodane tylko po to, aby wątek się kręcił. Gdyby ktoś chciał się pobawić w detektywa, to może mnie wyręczyć.

Patrząc na drugi wątek, to troll i tyle.[/QUOTE]Mi też wyglądają na zdjęcia z neta. Ale pewności nie mam.

Jeśli nie, to wyglądasz zupełnie normalnie. Ładna dziewczyna, normalna proporcja biustu, normalna, młoda twarz. Masz coś z "Dżesiki" w moim odbiorze na pierwszy rzut oka. Ale nie potrafię powiedzieć co. Ale nie widzę nic, z czego mogłabym się śmiać, nawet gdybym bardzo chciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 19:00   #106
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

Wrzuciłam z ciekawości zdjęcia do Google grafika, skoro tak twierdzicie, tam przynajmniej niczego nie znalazło
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 20:13   #107
Rozowa_mysz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 182
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

Autorka jest ładna, ale nie widzę tam żadnej nietypowej urody. Z opisu sobie wyobrażałam coś innego
Rozowa_mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 20:43   #108
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

ja myślałam, że autorka wygląda jak Dita von Teese
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 21:18   #109
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

Widzialam zdjecia i jestes bardzo ladna. Nie wygladasz sztucznie Ci co tak mowili chyba nie wiedza co to sztucznosc. Wlosy i twarz masz piekna a cere szczerze mowiac standardowa ja mam duzo jasniejsza.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-03, 21:46   #110
agnefis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 55
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
PS. Jeżeli masz włosy proste, a twoi rodzice kręcone (sugeruję się fragmentem, że nie wiesz po kim masz tak proste włosy), to zastanowiłabym się, czy na pewno są twoimi rodzicami. Jest to oczywiście bardziej skomplikowane niż rysunki na biologii w gimnazjum, ale jeśli ich są bardzo kręcone, a twoje aż tak proste to są bardzo małe szanse pokrewieństwa.
No to radziłabym trochę więcej tych gimnazjalnych krzyżówek przerobić Jak najbardziej jest możliwe, że kręconowłosi rodzice będą mieć prostowłose dziecko.

Wizaż: tego nie ogarniesz, jakaś laska przez internet odgadnie czy twoi rodzice są twoimi rodzicami na podstawie skrętu włosów

Naprawdę, przeginasz.
agnefis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 23:36   #111
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

ja i ojciec mojej corki mamy proste wlosy ,syn rowniez a moja corka ma krecone
chyba nie jest naszym dzieckiem...
pora na testy
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-03, 23:41   #112
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;78523186]ja i ojciec mojej corki mamy proste wlosy ,syn rowniez a moja corka ma krecone
chyba nie jest naszym dzieckiem...
pora na testy[/QUOTE]

może urodziłaś nie swoje?

Co do autorki to jesteś ładna, ale nie szokująca i nie widzę nic takiego co mogłoby wywołać te komentarze, ale jak mówiłam - niektórzy ludzie ZAWSZE coś znajdą.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 00:08   #113
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

Bez przesady z tymi wlosami.... Zwlaszcza ze o ile pamietam z genetyki to zdarza sie tez np tak ze rodzice ciemne wlosy a dziecko blondynka. Taki przyklad.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 00:13   #114
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość

Tak działa genetyka, zajmuje się tym na co dzień, to zwracam na takie drobnostki uwagę.

To chyba za dobrym fachowcem nie jesteś.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 14:09   #115
201712242137
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 076
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

Cytat:
Napisane przez Rozowa_mysz Pokaż wiadomość
Autorka jest ładna, ale nie widzę tam żadnej nietypowej urody. Z opisu sobie wyobrażałam coś innego
Ja tez nie. Jak juz dziewczyny wczesniej zauwazyly, wcale nie widac tych czarnych jak smola wlosow i brwi. Superbladosci jakos tez nie zauwazylam, wcale nie ma tu jakiegos duzego kontrastu. Sama mam podobna karnacje, moze nawet i jasniejsza, i bardzo podobny kolor wlosow, i nigdy nie slyszalam zadnych specjalnych komentarzy na swoj temat. Przy tym ja sie w dodatku dosc mocno maluje, eyeliner i wyrazna pomadka. Dlatego troche trudno mi uwierzyc w ten watek.

Edytowane przez 201712242137
Czas edycji: 2017-11-04 o 14:14
201712242137 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 15:18   #116
backtomybrain
Raczkowanie
 
Avatar backtomybrain
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: z krainy marzeń
Wiadomości: 139
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

Nie przejmuj się opinią innych ludzi, zawsze było tak że osoby wyróżniające się z tłumu, a szczególnie wyróżniające się na plus są gnębione i krytykowane za wygląd przez brzydkich i przeciętnych by zrównać do ich poziomu. Brzydota nie lubi jak ktoś jest inny od nich. A zazdrośnice wszędzie się znajdą, co widać na wizażu. Nie zmieniaj wyglądu po to by przypodobać się innym, bo naprawdę nie warto.
backtomybrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 15:20   #117
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

Cytat:
i nigdy nie slyszalam zadnych specjalnych komentarzy na swoj temat. Przy tym ja sie w dodatku dosc mocno maluje, eyeliner i wyrazna pomadka. Dlatego troche trudno mi uwierzyc w ten watek.
bo pewnie Karyną nazywają cię już tylko za twoimi plecami. W otoczeniu autorki albo nie ma Karyn albo wierzą, że jest jeszcze szansa, by z autorki byli ludzie.

Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 16:06   #118
HolaPaola
Raczkowanie
 
Avatar HolaPaola
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 75
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

Cytat:
Napisane przez karaba_la_sorciere Pokaż wiadomość
Ja tez nie. Jak juz dziewczyny wczesniej zauwazyly, wcale nie widac tych czarnych jak smola wlosow i brwi. Superbladosci jakos tez nie zauwazylam, wcale nie ma tu jakiegos duzego kontrastu. Sama mam podobna karnacje, moze nawet i jasniejsza, i bardzo podobny kolor wlosow, i nigdy nie slyszalam zadnych specjalnych komentarzy na swoj temat. Przy tym ja sie w dodatku dosc mocno maluje, eyeliner i wyrazna pomadka. Dlatego troche trudno mi uwierzyc w ten watek.
Tak jak pisałam, na tych zdjęciach jestem mocno prześwietlona, w rzeczywistości moje włosy są naprawdę czarne (w świetle słońca mają ciepłe przebłyski) naturalnie czarne włosy raczej nie będą lśniły na niebiesko jak te farbowane. Jestem blada co chyba widać w porównaniu z narzeczonym który jest obok mnie, a on ma normalny odcień skóry. Postaram się dodać jeszcze jedno zdjęcie bo na takim typowym z pierwszej kamerki dokładnie widać kontrast.

Robiłam też test typ kolorystyczny i zdecydowanie wyszedł mi bright winter
HolaPaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 17:09   #119
HolaPaola
Raczkowanie
 
Avatar HolaPaola
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 75
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

Ok w załączniku zdjęcie z kamery w telefonie, z efektem bo stare ale jak widać róznica pomiędzy zdjęciem robionym z flashem jest duża

Zamazałam naszyjnik i tło ale zdjęcie mam też na profilówce wiec w sumie bez roznicy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdj.jpg (40,5 KB, 319 załadowań)
HolaPaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-04, 17:20   #120
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: Negatywne i wredne komentarze na temat mojej "nietypowej" urody

Cytat:
Napisane przez HolaPaola Pokaż wiadomość
Ok w załączniku zdjęcie z kamery w telefonie, z efektem bo stare ale jak widać róznica pomiędzy zdjęciem robionym z flashem jest duża

Zamazałam naszyjnik i tło ale zdjęcie mam też na profilówce wiec w sumie bez roznicy
Wyglądasz jak młoda czarownica No piękna jesteś. Co więcej chcesz wiedzieć? Czy to nienaturalna uroda? Jak dla mnie nie. Czy zwróciłabym na Ciebie uwagę na ulicy - raczej tak (mimo że lesbą nie jestem). Ale nie epatuj w sieci swoją twarzą, dobrze Ci radzę. Mnóstwo po*ebów siedzi w Internecie.

Wrzucania swoich zdjęć na wszelkich możliwych stronach internetowych nie rozumiałam i chyba nie zrozumiem nigdy. To taki offtop, jakoś mnie to rusza.

Edytowane przez xenon88
Czas edycji: 2017-11-04 o 17:24
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-05 00:03:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.