3GDO słyszał ktoś o tej firmie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-20, 09:49   #1
margar3tka
Raczkowanie
 
Avatar margar3tka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 286
GG do margar3tka

3GDO słyszał ktoś o tej firmie?


Czy słyszał ktoś o firmie 3GDO (3G Dobra Organizacja)?
Jest to firma pośrednictwa pracy w Holandii, zastanawiam się czy nie skorzystać z ich usług,ale wydaje mi sie ze troche kreca...
Jesli ktos wie cos na ich temat bede wdzieczna za wszelkie info, pozdrawiam!
margar3tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 21:13   #2
roxanek
Przyczajenie
 
Avatar roxanek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 27
GG do roxanek
Dot.: 3GDO słyszał ktoś o tej firmie?

nie wiem czy kreca czy nie, ale wiem ze jade od nich 28.06 do pracy, ciekawe co bedzie. Owe biuro zostalo mi polecone przez mame mojego chlopaka, ktora pracuje aktualnie w holandii przez inne biuro. tak wiec zobaczymy...
__________________
Marze o tym, by zaliczyc ten semestr, jeszcze w tym semestrze ;-) !
roxanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 21:17   #3
margar3tka
Raczkowanie
 
Avatar margar3tka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 286
GG do margar3tka
Dot.: 3GDO słyszał ktoś o tej firmie?

No to chyba jedziemy razem Moze do Van Dijka do książek? Jeśli tak, byłam tam w zeszłym roku przez innego pośrednika. Praca sama w sobie naprawde ok, boje sie tylko o mieszkanie i czy pieniadze bede wyplacane na czas no i czy tyle ile faktycznie sie nalezy...
Pozdrawiam!
margar3tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 09:56   #4
roxanek
Przyczajenie
 
Avatar roxanek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 27
GG do roxanek
Dot.: 3GDO słyszał ktoś o tej firmie?

tak tak do ksiazek ;-) ciesze sie ze mowisz ze praca w miare ok. ja za to slyszalam ze u nich z mieszkaniem i wyplacaniem kasy jest w porzadku, co prawda co 4 tyg. ale jakos sie da przezyc. Jednak nie wiedzialam ze to w Van Dijk ;p mi cos mowili o Kampen obok Zwolle ale moglam cos pomylic ;p
__________________
Marze o tym, by zaliczyc ten semestr, jeszcze w tym semestrze ;-) !
roxanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 14:13   #5
margar3tka
Raczkowanie
 
Avatar margar3tka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 286
GG do margar3tka
Dot.: 3GDO słyszał ktoś o tej firmie?

No to w takim razie jedziemy razem Jesli Campen to super! Bo wlasnie Van Dijk jest w Campen! A Jest to male miasteczko dlatego nie powinno byc razie problemow z dojazdem! (W zeszlym roku dojazd w jedna strone zajmowal godzine....). Ja jade do biura jutro na podpisanie umowy i przy okazji wypytam szczegolowo o miejsce zamieszkania. Praca jest 8 godzin dziennie z trzema płatnymi przerwami (wiec samej pracy zostaje 7 godzin). No i jest na dwie zmiany, w zeszłym roku mielismy z chlopakiem sporo problemow zeby sie zamienic i pracowac na jedna zmiane... Ludzie (holendrzy) sa naprawde w porzadku, pomocni, uprzejmi, zyczliwi. Jedyne o co sie boje to to, ze w tym roku team-leaderami beda Polacy (sama dostalam propozycje pojechac jako team-leader, ale bylo to mozliwe tylko 18 czerwca a ja mam niestety egzaminy) a niestety.... czesto jest tak ze na obcej ziemi Polak Polakowi wilkiem.... szczegolnie jesli ktos kto pracowal w zeszlym roku jako pracownik produkcyjny, w roli leadera poczuje wladze......Jest tez Ania, tłumaczka z Van Dijka, rowna babka. Powiedz mi tylko czy zamierzasz skorzystac z transportu proponowanego przez 3gdo? I czy wiesz ile oni chca za przejazd do holandii i z powrotem?
Pozdrawiam!
margar3tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 21:53   #6
roxanek
Przyczajenie
 
Avatar roxanek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 27
GG do roxanek
Dot.: 3GDO słyszał ktoś o tej firmie?

No ja sie w sumie nie wiem gdzie co jest, to jest moj pierwszy wyjazd do pracy :P A co do transportu to właśnie zastanawiamy sie jeszcze z chlopakiem jakiego uzyc, gdyz oni zazyczyli sobie 250zl w jedna strone (z tym ze jest mozliwosc odciagania tego od wyplaty, a nie jednorazowego wykladania) jednak myslimy ze bardziej oplacalna bedzie dla nas podroz samochodem, zabierzemy wszystko to co chcemy, i w samej Holandii nie bedziemy od nikogo zalezni. My juz mamy na szczescie umowe podpisana, i mam nadzieje ze wszystko wypali jak nalezy. Co do zmian, Pani w biurze 3GDO zapewnila nas ze bedziemy razem pracowac na jednych zmianach, zobaczymy czy beda to tylko zapewnienia ;-) . Przypisali nam tez "team-leader-ów" i są to polacy, no ale wszystko okaze sie w praniu. A Ty wybierasz sie sama czy z chlopakiem? i jakim transportem? Pytam bo juz masz jakies doswiadczenie i mniej wiecej wiesz czego mozna sie tam spodziewac. W jakim bbiurze podpisujesz umowe?
pozdrawiam ;-)!
__________________
Marze o tym, by zaliczyc ten semestr, jeszcze w tym semestrze ;-) !
roxanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 21:18   #7
dorotqa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Post Dot.: 3GDO słyszał ktoś o tej firmie?

Hej! Mam do Was takie pytanko. Skad bedziecie jechaly? tzn z jakiego miasta? I ile macie lat jesli moge zapytac. Bo Ja tez jade 28.06 z tego biura i tez bylam przypisana do ksiazek, ale dowiedzialam sie, ze niestety sie nie zalapie bo firma, ktora zlecila ta prace przyjmuje ludzi do 20 lat. Aha i jeszcze jedno wiecie moze czy za transport trzeba placic z gory za przejazd w 2 strony? Bo wiem, ze jadac do holandii 250zl przy wsiadaniu do busa.. a jak z droga powrotna? w zlotowkach czy w euro? Z gory dzieki za odpowiedz.
dorotqa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 21:58   #8
margar3tka
Raczkowanie
 
Avatar margar3tka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 286
GG do margar3tka
Dot.: 3GDO słyszał ktoś o tej firmie?

Od razu Ci mowie, ze jesli chodzi o zmiane, oni w biurze nie maja ZADNEGO wplywu na to czy traficie na jedna zmiane czy nie... my niestety w zeszłym roku trafilismy na rozne i toczylismy prawdziwy boj zeby ktoregos z nas zamienili... zeby sie upewnic, w katowicach pytalam sie w biurze kto ma wplyw na to kto na ktora zmiane pracuje i laska powiedziala ze to dopiero na miejscu mozna zalatwic i ustalic... Ja wybieram sie z chlopakiem, szukamy jakiegos busa zeby nas zabrali z Bialego, bo te busy oferowane przez 3gdo wyjezdzaja tylko z katowic lub opola.

dorotqa - na gg napisalam wszystko co wiem
Pozdrawiam!
margar3tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 17:21   #9
roxanek
Przyczajenie
 
Avatar roxanek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 27
GG do roxanek
Dot.: 3GDO słyszał ktoś o tej firmie?

tzn ja jade samochodem, ale 'jade' z biura z raciborza. Co do odplatnosci za busa, to pani w biurze powiedziala, ze nie ma potrzeby by placic teraz, tylko z kazda wyplata oni sobie beda potracac odpowiednia sume za to, bynajmniej tak jest w naszym wypadku. Co do zmian to mocno bedziemy sie starac zebysmy byli razem... ;-) margar3tka na kiedy kazano wam byc w holandii i czy podano wam juz adres gdzie macie sie pojawic ? bo my wlasnie zastanawiamy sie kiedy wyjechac zeby bylo dobrze ;-) btw. dowiedzialas sie cos wiecej o zakwaterowaniu ? dorotqa21 - ja i moj chlopak mamy 20, wiec jeszcze sie zalapalismy ;-)

Właśnie, przypomniało mi się, kazali wam wziac ze soba wlasna posciel???
__________________
Marze o tym, by zaliczyc ten semestr, jeszcze w tym semestrze ;-) !

Edytowane przez roxanek
Czas edycji: 2008-06-19 o 18:11
roxanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 13:31   #10
dorotqa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Wink Dot.: 3GDO słyszał ktoś o tej firmie?

Tak. Musisz miec swoja posciel. Ja sie wlasnie dowiedzialam, ze jade 29 w niedziele... Mam nadzieje, ze nam wszystkim udaad sie ten wyjazd. Powodzenia !!
dorotqa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 19:46   #11
hooleryk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: 3GDO słyszał ktoś o tej firmie?

nie radzę jechać osobom które mają poniżej 23 lat a poniżej 21 to juz macie totalnie niska stawkę około 4.50 która zwiększa się z wiekiem
hooleryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-17, 07:42   #12
sommer2006
Raczkowanie
 
Avatar sommer2006
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Leiden
Wiadomości: 111
GG do sommer2006
Dot.: 3GDO słyszał ktoś o tej firmie?

Firma Hmm niby dobra ;/
praca w Van Dijk educatie Super Lekka nie narobisz.
MIeszkania z 3GDO :| porażka !
Mieszkałam w pokoju 3m na 2m w 6 osób !
była jedna szafa :| i łożka pietrowe ;/ nie dało sie przejść !
jedna kuchnia na 40 os. łazienka na Wychodnym ;/ 3 lodówki ;/
Zimno strasznie chociaz lato było ;/ Zdechłe ptaki Walały sie po Jadalni :| I nic nikt z tym nie robił pomimo telefonów .
Z tej Wilgoci która była w pokojach jedna dziewczyna 3 razy wylądowała w holenderskim szpitalu ZA Który Sama sobie musiała Zapłacic ;]
A gdy Poproszono o pomoc koordynatora to pani Magda powiedziała ze ma Urlop ;]
i żeby poczekac z nią do POniedziałku ;/ co tam ze laska zwijała sie z bólu ;]

pralek nie mielismy . .. Dopiero gdy zaczeły sie robić wyrzuty z łaską jakieś sstare franie nam przyniesli. .. do tego zepsute .

hmm Wypłaty teraz Wypłacali mi . .. w terminie na szczescie .
Ale Wakacyjne powinnam mieć tydzien temu i dalej ani widu ani słychu ;/

Nie polecam tej firmy !
sommer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 23:14   #13
roxanek
Przyczajenie
 
Avatar roxanek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 27
GG do roxanek
Dot.: 3GDO słyszał ktoś o tej firmie?

Ja trafiłam na te lepsze warunki. Mieszkalismy w domkach bungalow 6-cio osobowych, super nowoczesnie urzadzonych, z wszelkimi wygodami i darmowym basenem z jakuzzi. Po 2 miesiacach przeniesli nas do gorszych warunkow, jednak dalej byly znosne pomijajac, smrod, grzyb, i ogolny nieład. Za to okolicą nadrabiało - piekne jezioro i plaza. Wypłaty w sumie na czas. Koordynatorka Magda - wporządku - o ile ktoś byl wporzadku wzgledem niej. A praca w Van Dijk - lepszej być nie mogło ;-)

pozdro
__________________
Marze o tym, by zaliczyc ten semestr, jeszcze w tym semestrze ;-) !
roxanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 14:26   #14
diegoamigos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: 3GDO słyszał ktoś o tej firmie?

Witam,
zastanawiam się nad wyjazdem do Holandii za pośrednictwem firmy 3G DOBRA ORGANIZACJA. Interesuje mnie wyjazd krótkoterminowy konkretnie świąteczny. Ogłoszenie znalazłem w gazecie praca, jest to praca w branżach specjalistycznych, produkcyjnych. Jeśli ktokolwiek maił do czynienia z podobną pracą chciałbym się dowiedzieć troszke więcej.
Dziękuję z góry POZDRAWIAM
diegoamigos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 16:47   #15
sommer2006
Raczkowanie
 
Avatar sommer2006
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Leiden
Wiadomości: 111
GG do sommer2006
Dot.: 3GDO słyszał ktoś o tej firmie?

Osobiście nie polecam , jest masa innych firmja polecam Key Inernational , Delta Plus oraz In Persona ... Ja przynajmniej byłam z tych firm zadowolona , mieszkania ok kasa tez, praca spoko
sommer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 12:55   #16
Luucrecia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: 3GDO słyszał ktoś o tej firmie?

Wybiera się może ktoś w najbliższym czasie do Holandii z tej firmy?
Luucrecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.