Mamy sierpniowe 2018 ❤ - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-11, 10:05   #181
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

Dziewczyny, trochę edytowałam ten post z listą i wizytami, spisałam tyle ile zdążyłam. Piszcie proszę jak wizyty się nie zgadzają, lub nie ma waszych wizyt, może chcecie też uzupełnić opis na liście o wiek, czy cs itp., wieczorem postaram się jeszcze poprawić.
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 11:11   #182
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trochę edytowałam ten post z listą i wizytami, spisałam tyle ile zdążyłam. Piszcie proszę jak wizyty się nie zgadzają, lub nie ma waszych wizyt, może chcecie też uzupełnić opis na liście o wiek, czy cs itp., wieczorem postaram się jeszcze poprawić.
Gosiu mi termin w OM wychodzi na 8.08. Jak z usg będzie inny to wtedy zmienimy. A najbliższa wizyta 20.12

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 14:10   #183
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

Glupio tak podczytywać i się nawet nie przedstawić, więc witam wszystkie przyszłe mamusie
Na początku Mialavi ogromnie mi przykro Mocno przytulam

A teraz troszkę o mnie... To moja druga ciąża, w domu mam 4 letniego synka. Obecna ciąża troszkę nas zaskoczyła Niby zaczęliśmy się starać, jednak nie sądzilismy, że uda się tak szybko. Zrobilam dwie bety w odstępach 48g - pierwsza 583, druga 1277. Termin OM to 15.08, a do lekarza idę 28 grudnia
Pewnie nie będę zbyt intensywnym członkiem, ale napewno będę zaglądać
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 14:24   #184
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

Dziękuję dziewczyny za wsparcie i żegnam się z Wami. Trzymam kciuki by Wasze ciążę były nudne😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 14:30   #185
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

NoBoTak witaj cieszę się, że dołączyłaś! Z tym zaskoczeniem to tak jak i u mnie, zaczęliśmy starania, ale jakoś tak bez przykładania, bez obserwacji i udało się, lekki szok jak to się stało trzyma mnie do dziś;-)
Narazie jest nas niewiele i pewnie dyskusja też będzie szła wolniej dlatego nie martw się

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Mialavi zostajesz w naszych sercach... obyś prędko wróciła na wątek mam
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 14:41   #186
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

Jak będziecie chcialy faktycznie można pomyśleć o założeniu grupy na fb. Zdecydowanie łatwiej się tam komunikować ale najlepsza jest możliwość zakładania postów tematycznych - ktore nie zginą i są fajnie czytelne. Można o tym pomyśleć codziennie nowy post na gadanie o wszystkim i o niczym, a ważniejsze sprawy w osobnych. Każda może założyć swój post i tam od początku opisywać swoją ciążę - później printscreen i jaka pamiątka po całych 9 miesiącach
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 15:15   #187
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

Moja przyjaciółka 3 dni po mnie dowiedziała się że zostanie tak jak ja sierpniową mamą. Dzisiaj życie zweryfikowało te informacje. Nie mogę sobie z tym poradzić. Miałyśmy razem chodzić w ciąży... i jeszcze u nas na wątku też takie smutne wieści... powiedzcie jak tu żyć spokojnie i myśleć pozytywnie?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Nobotak, ja bym z tym fb jeszcze poczekała. Niech nam się tutaj wątek rozkręci trochę

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-11, 15:26   #188
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość

[/COLOR]Nobotak, ja bym z tym fb jeszcze poczekała. Niech nam się tutaj wątek rozkręci trochę

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ale oczywiście, to jest luźna propozycja
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 16:25   #189
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

Cześć dziewczyny wczoraj test potwierdził, że będę mamą, ale ja czułam to już od połowy zeszłego tygodnia. To moja pierwsza ciąża, mam 25 lat. To był drugi cykl starań Dziś poszłam jeszcze na betę, ale wyniki będą dopiero w środę. Licząc od ostatniej miesiączki to 6 tydzień dopiero będę dzwonić do mojego lekarza kiedy stawić się na wizytę. Przeczytałam wątek od początku, tule dziewczyny którym się nie udało Pozdrawiam wszystkie mamuśki
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 16:33   #190
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

AndziaHa witaj i gratulacje !
To i tak długo zwlekałaś z testem

Niestety ja zostanę przy forum nawet jak przeniesiecie się kiedyś na fb. Dużo dziewczyn sobie bardziej chwali funkcjonalność grup na fb dlatego rozumiem propozycję

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Ania9o współczuję koleżance każda strata boli, nieważne na jakim etapie...
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 16:38   #191
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Mamy sierpniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
AndziaHa witaj i gratulacje !
To i tak długo zwlekałaś z testem

Niestety ja zostanę przy forum nawet jak przeniesiecie się kiedyś na fb. Dużo dziewczyn sobie bardziej chwali funkcjonalność grup na fb dlatego rozumiem propozycję

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Ania9o współczuję koleżance każda strata boli, nieważne na jakim etapie...
Nie masz fb czy nie lubisz się ujawniać?

Ja jestem za grupą na fb, ale w przyszłości i bardziej jako dodatek, gdzie można wrzucić np. zdjęcia, a nie podstawowe miejsce wymiany opinii. Choć nie ukrywam, że fb zdecydowanie wygodniejszy

Ania, przykro mi z powodu koleżanki. Na pewno poza ogromnym ciosem, jest to trochę niezręczna sytuacja dla jednej i drugiej strony kiedyś zaszłam w pierwszą ciążę nie wiedziałam jak powiedzieć o niej mojej przyjaciółce, która od kilku lat bezskutecznie się starała o dziecko (u nas ciąża była nieplanowana). Okazało się, że ona zaszła w ciąże praktycznie w tym samym czasie i mamy dziewczynki z 3 tyg. różnicą wieku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata


Edytowane przez agassek
Czas edycji: 2017-12-11 o 16:41
agassek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-11, 16:53   #192
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

AndziaHa gratulacje, oby ten wątek rósł w siłę
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 17:15   #193
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

Agassek, właśnie ja teraz nie wiem za bardzo teraz jak się zachować ona była jedną z pierwszych osób które się ode mnie dowiedziały i odwrotnie... no i teraz będzie mi bardzo niezręcznie w ogóle poruszać temat mojej ciąży... bardzo mi jej szkoda

Jeśli o Facebooka chodzi to z majowkami tak naprawdę przenioslysmy się dopiero po porodzie. Ale wcześniej mialysmy grupę do dzielenia się zdjęciami

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 17:21   #194
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Agassek, właśnie ja teraz nie wiem za bardzo teraz jak się zachować ona była jedną z pierwszych osób które się ode mnie dowiedziały i odwrotnie... no i teraz będzie mi bardzo niezręcznie w ogóle poruszać temat mojej ciąży... bardzo mi jej szkoda

Jeśli o Facebooka chodzi to z majowkami tak naprawdę przenioslysmy się dopiero po porodzie. Ale wcześniej mialysmy grupę do dzielenia się zdjęciami

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ania ja mam podobnie, tylko w rodzinie. Tak bardzo się starają, tak bardzo by chcieli a nie udaje im się Ja im chyba o mojej ciąży bezpośrednio nie powiem, nie mam serca
My też się przenioslysmy na fb z wizażu i szkoda ze tak późno
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 17:27   #195
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

Ja mam właśnie przyjaciółkę, która się również stara o dzidziusia. Jedno dziecko już mają. Jej póki co się nie udaje, więc niezręcznie poruszać mi z nią ten temat. A wracając do dolegliwości chyba jestem póki co jedyna tutaj, którą męczą mdłości
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 17:30   #196
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie przyjaciółkę, która się również stara o dzidziusia. Jedno dziecko już mają. Jej póki co się nie udaje, więc niezręcznie poruszać mi z nią ten temat. A wracając do dolegliwości chyba jestem póki co jedyna tutaj, którą męczą mdłości
AndziaHa ja mialam straszne mdłości dopóki nie zrobiłam testu Po teście przeszly... Dlatego poszlam na bete, ale wygląda na to, że raczej jest ok.
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 17:48   #197
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

Czyli jest dla mnie szansa :p a mamy pracujące chcecie pracować nadal czy iść szybko na L4?
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 17:49   #198
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

No to witam się i ja
Pierwszy test zrobiłam w mikołajki ale kreseczka była jasna, wczoraj zrobiłam drugi i kolor buraczkowy ja ta lala. 18 grudnia będę miała 28 urodziny. To moja pierwsza ciąża, OM miałąm 2.11 i wizyte u gina mam na 20-go.
Już chyba miałam wszystkie objawy od mdłości, bolących piersi, podwyższonej temp. chce mi się pić non stop, sikam co chwile , jadłam mambe malinową z kiełbasą, no kurka wszystko.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i ściskam te wszystkie którym tym razem się nie udało
Co do fb ja jestem nawet bardziej za bo bywam tam częsciej, ale i tak się dostosuje
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."

Edytowane przez alex1989
Czas edycji: 2017-12-11 o 17:51
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 18:01   #199
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

Alex witamy czyli można powiedzieć że u Ciebie ciąża przyszła z wielkim przytupem tyle objawów na raz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-11, 18:18   #200
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

Alex mamba z kiełbasą mnie powaliła haha zostajesz moim mistrzem smaków 🤣🤣

Zawsze można założyć grupę na fb i te dziewczyny które będą chciały to dołączą.
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 18:28   #201
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

Ja uważam że fb to na później. Teraz dołączać przez kilka miesięcy będą mamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 18:33   #202
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

AndziaHa ja nie pracuje na etacie tylko w domu, więc niestety bez l4
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 18:42   #203
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

Alex witaj, gratulacje to piękny mikołajkowy prezent miałaś

Agassek miałam fb, ale skasowałam bo to paskudny pochłaniacz czasu

Dziewczyny dramat. Do wczoraj praktycznie nie miałam mdłości a dziś mnie tak złapało, że cały dzień mnie męczy, mdli potem wymioty i tak w kółko. Już mnie żołądek boli zaczynam się zastanawiać czy nie mam jakiejś jelitówki bo aż tak?
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 18:54   #204
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
Alex witaj, gratulacje to piękny mikołajkowy prezent miałaś

Agassek miałam fb, ale skasowałam bo to paskudny pochłaniacz czasu

Dziewczyny dramat. Do wczoraj praktycznie nie miałam mdłości a dziś mnie tak złapało, że cały dzień mnie męczy, mdli potem wymioty i tak w kółko. Już mnie żołądek boli zaczynam się zastanawiać czy nie mam jakiejś jelitówki bo aż tak?
Gosia nie fajnie Oby to nie jelitowka! Klasyki nie pomagaja? Migdaly, banany, imbir?

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------
Dla mnie fb to (mozna powiedzieć) narzędzie pracy, więc kontakt z nim mam nieunikniony Ale zgadza się, łatwo stracić kontrole

Edytowane przez NoBoTak
Czas edycji: 2017-12-11 o 18:55
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-11, 19:07   #205
Cesarzowa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 28
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

Malavi, bardzo mi przykro niestety poród, ciąża, a zwłaszcza jej początki to jednak wielka niewiadoma. W pierwszej ciąży ujawniłam się na forum dopiero po pierwszym prenatalnym usg, bo wcześniej się bałam. Tak samo rodzina i przyjaciele - rodzina dowiedziała się po pierwszym prenatalnym usg w 12 tyg, przyjaciele oficjalnie również - chociaż jak wiadomo część z nich się domyślała wcześniej. Najbardziej mi zależało, żeby ani rodzice ani dalsza rodzina nie wiedziała, dopóki nie byłam w miarę pewna, że wszystko ok. Tym razem też tak zamierzamy zrobić. O ciąży wie jedynie przyjaciółka, która teraz stara się o pierwsze dziecko. Miałyśmy nadzieję, że uda się w tym samym miesiącu, ale niestety. Oby była mała różnica. Na forum odważyłam napisać się wcześniej, ale też na razie się boję, czy wszystko ok, a usg dopiero za tydzień.

Btw, witam nowe mamusie w ogóle w tym wątku zapowiada się sporo mamuś, które już mają dzieci. Jak byłam w ciąży dwa lata temu to było ich tylko kilka, reszta to byłyśmy świeżaki w pierwszej ciąży. Jednak ta pierwsza ciaża to wspaniały czas. W każdej kolejnej już całkiem inaczej, więcej obowiązków, mniej czasu.

Co do pytań o pracę to ja jestem w domu, bo nie wróciłam jeszcze do pracy po urodzeniu synka. W pierwszej ciąży na l4 poszłam jakoś w 5 miesiącu - trochę z przymusu, bo miałam podejrzenie cholestazy, ale w sumie było mi to na rękę, bo grzałam tyłek 8 godzin przed komputerem i przez większość czasu się nudziłam.

Dziewczyny, z racji tego, że przed nami pierwsze usg. Słyszałyście o tej metodzie Ramsey'a na temat określania płci jeszcze przed 10tc? Mama ginekolog też o tym pisała. Niby bujda na resorach, ale zamierzam podpytać lekarza na usg. Chodzi o to, po której stronie macicy znajduje się kosmówka - jeśli po prawej to chłopiec, jeśli po lewej - dziewczynka. Tak informacyjnie piszę, jak by któraś również chciała sprawdzić, czy może się to zgodzi z późniejszymi usg

Gosia, z tymi mdłościami i wymiotami tak niestety może być. Moja koleżanka wylądowała w szpitalu z powodu odwodnienia, tak dużo wymiotowała.

Edytowane przez Cesarzowa91
Czas edycji: 2017-12-11 o 19:08
Cesarzowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-12, 08:44   #206
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Cesarzowa91 Pokaż wiadomość
Malavi, bardzo mi przykro niestety poród, ciąża, a zwłaszcza jej początki to jednak wielka niewiadoma. W pierwszej ciąży ujawniłam się na forum dopiero po pierwszym prenatalnym usg, bo wcześniej się bałam. Tak samo rodzina i przyjaciele - rodzina dowiedziała się po pierwszym prenatalnym usg w 12 tyg, przyjaciele oficjalnie również - chociaż jak wiadomo część z nich się domyślała wcześniej. Najbardziej mi zależało, żeby ani rodzice ani dalsza rodzina nie wiedziała, dopóki nie byłam w miarę pewna, że wszystko ok. Tym razem też tak zamierzamy zrobić. O ciąży wie jedynie przyjaciółka, która teraz stara się o pierwsze dziecko. Miałyśmy nadzieję, że uda się w tym samym miesiącu, ale niestety. Oby była mała różnica. Na forum odważyłam napisać się wcześniej, ale też na razie się boję, czy wszystko ok, a usg dopiero za tydzień.

Btw, witam nowe mamusie w ogóle w tym wątku zapowiada się sporo mamuś, które już mają dzieci. Jak byłam w ciąży dwa lata temu to było ich tylko kilka, reszta to byłyśmy świeżaki w pierwszej ciąży. Jednak ta pierwsza ciaża to wspaniały czas. W każdej kolejnej już całkiem inaczej, więcej obowiązków, mniej czasu.

Co do pytań o pracę to ja jestem w domu, bo nie wróciłam jeszcze do pracy po urodzeniu synka. W pierwszej ciąży na l4 poszłam jakoś w 5 miesiącu - trochę z przymusu, bo miałam podejrzenie cholestazy, ale w sumie było mi to na rękę, bo grzałam tyłek 8 godzin przed komputerem i przez większość czasu się nudziłam.

Dziewczyny, z racji tego, że przed nami pierwsze usg. Słyszałyście o tej metodzie Ramsey'a na temat określania płci jeszcze przed 10tc? Mama ginekolog też o tym pisała. Niby bujda na resorach, ale zamierzam podpytać lekarza na usg. Chodzi o to, po której stronie macicy znajduje się kosmówka - jeśli po prawej to chłopiec, jeśli po lewej - dziewczynka. Tak informacyjnie piszę, jak by któraś również chciała sprawdzić, czy może się to zgodzi z późniejszymi usg

Gosia, z tymi mdłościami i wymiotami tak niestety może być. Moja koleżanka wylądowała w szpitalu z powodu odwodnienia, tak dużo wymiotowała.
Racja. Mdłości są często. Poprzedniej ciąży też wylądowałam z powodów wymiotów w szpitalu. Tak naprawdę po dniu minęło. Mój lekarz mówił że często tak jest, że pierwszy dzień i mija spędzanie całe dni w toalecie. Potem zwracałam dalej ale raz dziennie i mniej. Niestety do 6 miesiąca włącznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-12, 09:09   #207
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

Ja w pierwszej ciąży bardzo wymiotowalam od samego początku. Teraz czuje się świetnie i nie ukrywam, że mnie to trochę niepokoi. Ale każda ciąża jest inna i tego się trzymam

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-12, 10:46   #208
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

Dziewczyny, ostrożnie pukam i pytam, czy można?

W zeszłym tygodniu pod koniec 6 tygodnia byłam na USG potwierdzającym ciążę, niestety nie było widać zarodka. Tydzień obaw, wątpliwości i dziś pokazał się maluch z bijącym serduszkiem Lekarz twierdzi, że ciąża młodsza niż wynika z OM - TP wychodzi 31 lipca. Intuicja podpowiada mi, że podobnie jak poprzednią, tak i tą ciążę przenoszę, więc pewnie będzie początek sierpnia

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do siebie i że uda mi się znaleźć czas na w miarę regularne udzielanie się tutaj
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-12, 11:42   #209
Cesarzowa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 28
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ostrożnie pukam i pytam, czy można?

W zeszłym tygodniu pod koniec 6 tygodnia byłam na USG potwierdzającym ciążę, niestety nie było widać zarodka. Tydzień obaw, wątpliwości i dziś pokazał się maluch z bijącym serduszkiem Lekarz twierdzi, że ciąża młodsza niż wynika z OM - TP wychodzi 31 lipca. Intuicja podpowiada mi, że podobnie jak poprzednią, tak i tą ciążę przenoszę, więc pewnie będzie początek sierpnia

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do siebie i że uda mi się znaleźć czas na w miarę regularne udzielanie się tutaj
Witaj ja pierwszą ciążę też przenosiłam. Termin miałam na 29 kwietnia, urodziłam 7 maja - żałowałam potem, że nie zapisałam się do majówek
Cesarzowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-12, 12:33   #210
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 ❤

Hej dziewczyny, tak sobie czytałam to lipcowe to sierpniowe mamy bo pewna nie byłam moja OM to czas bliżej nieokreślony wiec było to na oko, ale... Dzisiaj pierwsza wizyta termin na ok 08.08 To moja 3 ciąża w domu już mam wesoła parke córka 11 i syn 5, teraz czekamy na niespodzianke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-23 18:19:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.