Czym naraziłyście sie teściowej? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-28, 22:23   #31
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
-brak ślubu kościelnego (cywilny po 15 latach to nie zaden slub a zwykła "rejestracja" w urzędzie wiec sie nie liczy)

- dziecko nie ochrzczone
-dziecko nie chodzi na religię/do kościoła

- kot/koty w domu (w perspektywie czasu tu podpadłam najbardziej bo:
1) kto to widział ślepego kota brać ze schroniska! ładniejszych nie mieli?
2) kto to widział ratować topione kocięta, chwila moment i by nie bylo problemu!
3) kto to widział mieć 3 koty na stancji!wlaściciel wam wymowi jak sie dowie(nic to, że sam pomagal wolierę na balkon założyć)
4) kto to widział brać do NOWEGO mieszkania koty! Cały remont na marne, zaszczają wszystkie podłogi!
5) przecież jesteś w ciazy- trzeba kota oddać do schroniska, wyrzucić jak najszybciej!
6) po porodzie-przecież kot zadusi noworodka!
7) po paru latach-przecież 3latek bedzie kocie goowna z kuwety wyjadal
8) aktualnie-przecież kot miauczy w nocy i dziecku szkolnemu nie daje spać....
Z racji drugiej ciąży powoli wracamy do punktu 5...

- mąż pracuje zdalnie z domu (moja wina, bo co to za praca?! Żeby chlop w domu siedział)
-maż często gotuje bo pracuje w domu i jest szybciej niż ja "po pracy" ( to mlode pokolenie to dopiero ma sieczkę w glowach!)

-mąż odbiera codziennie dziecko ze szkoły (..."za moich czasów ojciec był na wywiadówce raz na całą podstawówkę i tyle chodził do szkoły"!)

-brak gromadki rumianych dziatek

- drugie dziecko w drodze a ja mam chore plecy i jeszcze kota! (w tym wieku już się nie powinno rodzić. Powinnam do 30stki mieć co najmniej 3 dzieci a potem basta!).
No i wiadomo co kot będzie robił z noworodkiem...

To tak z grubsza.
A najsmutniejsze, że na codzien dla mnie jest uprzejma i wydaje się ze sie dogadujemy.



Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
Widzę, że jednak postanowiliście sformalizować związek, congrats! (Kojarzę chyba Twój wątek o ślubie). To całkiem podobnie jak my, po kilkunastu latach na kocią (haha) łapę.

Ja też jestem po trzydziestce i wprawdzie dzieci nie mamy, ale kilka kotów jest. Za to teściowa w ogóle nie wtrąca się w nasze życie, bo (z tego co zaobserwowałam) mój facet jest akurat tym dzieckiem, które cała rodzina ma w dupie (nie wiem z czego to wynika, ale czasem aż mi go żal), a po drugie w jego domu rodzinnym panuje patriarchat absolutny + przemoc ekonomiczna (ostatnio tylko taka, choć ponoć bywało różnie) mimo, że to tzw. "dobry dom". Na powierzchni może i ok to wygląda, ale prawda jest taka, że pan i władca ma decydujący głos we wszystkich sprawach.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 12:03   #32
rudamarysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Brudzewice
Wiadomości: 5
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

Tym, że jestem.
Niestety nic jej się w mojej osobie nie zgadza.
Ani wykształcenie, ani sposób wychowania dziecka, ani sposób prowadzenia domu i mogłabym tak długo.
Nie dałam zrobić z siebie służącej. Nie słucham się jej "rad". Mój mąż przestał się słuchać jej "rad". Za mało sprzątam - na razie mieszkamy u nich i co tydzień w sobotę to za mało, pomimo tego, że oprócz mnie są w domu jeszcze dwie kobiety. Przynosimy zakupy w kartonach, a ona nie ma co z tym robić. Nie pozwalam mężowi brać na katar antybiotyku - ona by wzięła. Po prostu ona mnie nienawidzi za to,że istnieję i już, tak stereotypowo
rudamarysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 12:49   #33
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

- jej synuś "musiał" się wyprowadzić daleko od niej (co tam, że dzięki temu zarabiamy obydwoje dużo lepiej) i to moja wina, bo to ja dostałam prace w innym mieście

- dzieciakiem jestem, bo mam dopiero 25lat (mąż rownolatek)

- jestem dziwna, bo jako jedyna z jej trzech synowych nie jestem jeszcze matka, a przy przytaniu co u nas opowiadam głównie o pracy i podróżach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 13:23   #34
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

Jak narazilam się standardowo:

-po macierzyńskim wróciłam do pracy (a przecież kobiety WALCZYŁY o roczny urlop rodzicielski),

-Jak śmiałam zajść w druga ciążę!

-Jak śmiałam wysłać dziecko do przedszkola! (dodam, że ona nie siedziała z dziećmi na macierzyńskim tylko wracała do pracy, a dzieci wychowywala babcia)

- nie słucham rad pt. Jak wychowywać dziecko udzielanych przez jej BEZDZIETNĄ corkę.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 20:14   #35
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

Znalezione w necie, jakie życiowe

"Niuniuś" wygląda na zadowolonego, także ten.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 20:17   #36
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;7948014 6]Znalezione w necie, jakie życiowe

"Niuniuś" wygląda na zadowolonego, także ten.[/QUOTE]

10/10
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 21:58   #37
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;7948014 6]Znalezione w necie, jakie życiowe

"Niuniuś" wygląda na zadowolonego, także ten.[/QUOTE]

o kurcze! nie myslalam, ze to az tak.
Tesciowe oprocz checi rzadzenia, podporzadkowania, zaborczosci a przede wszystkim roznicy pokolen, to nawet na odleglosc idzie zyc.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-06, 22:57   #38
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

Ja nawet nie odbieram.od.niej telefonow bo nadaje 2 h i szkoda mi tego czasu po prostu i sa pretensje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 14:13   #39
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
A przygryzasz wargę?
(...)
nie, wargi nie przygryzam - moja jedyna wina to przewracanie oczami (TZ mawia, że przewracam oczami tak głośno, że słyszy nawet jak z nim przez telefon rozmawiam)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 14:36   #40
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
nie, wargi nie przygryzam - moja jedyna wina to przewracanie oczami (TZ mawia, że przewracam oczami tak głośno, że słyszy nawet jak z nim przez telefon rozmawiam)
Też mam taką przypadłość, ale póki co nie mam teściowej
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 15:22   #41
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

istnieniem

urodzeniem córki jako pierwszej

nieurodzeniem syna

niezajściem w ciążę w noc poślubną

jak śmiem zachorować na cokolwiek (chodziło o banalną zdarzającą się w ciąży rzecz), było autentycznie "jak śmiesz?!?!?" przez to jak naprawdę poważnie zachorowałam to nie wie o tym nikt z rodziny TŻ

głodzeniem dziecka (nie daję słodyczy, smalcu, grzybów, golonki itp. rzeczy- no umrze!) a X daje!!!! argumentem słuszności postępowania i wyrocznią jest jej córka, która niemowlakowi daje wszystko po co rękę wyciągnie to, że mam wykształcenie umożliwiające mi wydawanie opinii w tym temacie nic nie znaczy - jestem młoda i głupia! życia nie znam!

wybraniem nie jedynego słusznego koloru kafelków do łazienki (jakbyście nie wiedziały to powinny być zawsze niebieskie) - powiedziała, że brzydko nawet zanim zobaczyła

podejrzeniami systematycznymi, że doprowadzę jej syneczka do śmierci głodowej (który od czasów technikum waży tyle samo i jakoś jej się nie udało go utuczyć)

tym że prasuję

myciem zębów niemowlakowi (po co, i tak wypadną!) tak samo chodzeniem z dzieckiem do dentysty (po co je stresować)

tym, że śmiałam protestować, gdy w czasie rodzinnej imprezki nabijali się z niepełnosprawności członka własnej rodziny TŻta zamurowało przy ich reakcji, myślę że zamurował go też stan bliskiej mu osoby, którego ciężkości chyba nie był świadomy i chciałabym tym tłumaczyć fakt, że nie zrobił nic do dziś na wspomnienie wstępuje we mnie żądza mordu

to tylko pierwsze rzeczy z listy co wpadły mi do głowy, na całość pewnie zabrakłoby mi rolki papieru toaletowego
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-07, 16:00   #42
Phedre
Raczkowanie
 
Avatar Phedre
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 61
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

Niedoszłej teściowej podpadłam tym, że myślę samodzielnie, mam własne zdanie i nie próbuję się podporządkować woli reszty ,,stada" (czyli ichniej rodziny). Nie wiem skąd takie nazewnictwo, ale kojarzy mi się aktualnie ze stadem baranów...

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
istnieniem

(...)

głodzeniem dziecka (nie daję słodyczy, smalcu, grzybów, golonki itp. rzeczy- no umrze!) a X daje!!!! argumentem słuszności postępowania i wyrocznią jest jej córka, która niemowlakowi daje wszystko po co rękę wyciągnie to, że mam wykształcenie umożliwiające mi wydawanie opinii w tym temacie nic nie znaczy - jestem młoda i głupia! życia nie znam!

(...)

tym, że śmiałam protestować, gdy w czasie rodzinnej imprezki nabijali się z niepełnosprawności członka własnej rodziny TŻta zamurowało przy ich reakcji, myślę że zamurował go też stan bliskiej mu osoby, którego ciężkości chyba nie był świadomy i chciałabym tym tłumaczyć fakt, że nie zrobił nic do dziś na wspomnienie wstępuje we mnie żądza mordu
O mujBorzu, szczerze współczuję tak nietaktownej i przemądrzałej rodziny od strony męża.
Tona cukru i tłuszczu to przecież najlepsze rarytasy dla dziecka... Twój partner ma dużego farta, że nie jest kwadratowy!

Edytowane przez Phedre
Czas edycji: 2017-12-07 o 16:08
Phedre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 17:41   #43
Moja_Kravica
Raczkowanie
 
Avatar Moja_Kravica
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 252
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

Niczym.

Jestem dla niej niewidzialna, nic co związane ze mną jej nie interesuje. Teść lubi się powymądrzać, ale tak samo nie przejawia zainteresowania. Bierzecie ślub? acha, ok, fajnie - ten poziom emocji

Za plecami innej synowej jeżdżą po niej jak się da. Podejrzewam, że po mnie nie inaczej.

6 lat jestem z ich synem, a nikt z jego rodziny nie ma nawet mojego numeru telefonu, tak że ten...
__________________

Bolje da šešir nemam,
pod njime đavo drema,
sneva i izvoljeva
- đavo mi je kriv...



Moja_Kravica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 15:08   #44
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

Ślubem Nie było tak jak ona chciała i nie będzie
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 20:17   #45
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;79532161]Ślubem Nie było tak jak ona chciała i nie będzie [/QUOTE]

aaaa zupełnie zapomniałam o tym drobnym szczególe
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-09, 04:52   #46
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
aaaa zupełnie zapomniałam o tym drobnym szczególe
A od tego czasem się zaczyna
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-09, 07:40   #47
Amellie_flower
Raczkowanie
 
Avatar Amellie_flower
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 132
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

Byłeś teściowej:
Wzrostem między byłym tz a mną była spoora różnica wzrostu. Ja malutka i drobna a on takie mocne 1,90...no i próbowała mu co jakiś czas uzmysłowić że jak to wygląda, ze czemu taką małą wziął.
Tym, że nie sprzątam tyle ile trzeba... A tyle ile trzeba w jej mniemaniu to było np wstawianie o szóstej rano i pranie firanek, czyszczenie fug szczoteczka itp.
W ogóle mogłabym o niej dużo ciekawych rzeczy napisać... Ogólnie babka miała małe kuku na muniu na punkcie sprzątania, w dodatku przyjeżdżała do nas w odwiedziny raz na kilka miesięcy i zakasywała rękawy i sprzątała nam już i tak na błysk wysprzątane mieszkanie. Mieszkanie kiedyś było syna, ja się tam wprowadziłam...dlatego pewnie czuła się tam jak u siebie. Kiedyś synek nie miał nic przeciwko żeby przyjechała w odwiedziny i mu okna umyła. Dla mnie było to jak policzek. Wszelkie uwagi nie odnosiły skutku. Gdy tz postawił sprawę na ostrzu noża to utoneła we łzach i rozpaczy i stwierdziła że syn jej nie kocha (!) bo ona to z miłości robi. W sensie tak sprząta.
Przeszkadzało jej też, że krzywo chodzę tzn prawa stopa ucieka mi ponoć do środka i źle to wygląda. O mojej wadzie chodu dowiedziałam się od niej oczywiście, wczesnej jakoś nic nie zauważyłam
Trochę też było dla niej dziwne, że kupuję makaron zamiast sama zrobić...
Oj książki mogłabym o niej pisać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Poza Polską od 27.10.2013
Wspólne mieszkanko z Nim od 1.05.2014 czekam..

Olejowanie włosów od 1.04 - czekam na efekty!

Edytowane przez Amellie_flower
Czas edycji: 2017-12-09 o 07:45
Amellie_flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 15:02   #48
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

Jak juz piszemy o eks to u mnie bylo tak jak mialam 18 lat
- nie umialam od razu zrobic smietany z proszku
- nie bylam z bardzo zamoznej rodziny
- nie chodze z rodzina do kosciola
- na. zdjeciu wygladam 'garbato'
- mialam juz wczesniej chlopaka
- mam nieodpowiednia karnacje
- w zwiazku z powyzszym 'jak beda wygladaly Jej wnuki'
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 16:24   #49
Kokkai
Przyczajenie
 
Avatar Kokkai
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 4
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

Mnie jest trudno określić, jaki teściowa ma tak naprawdę do mnie stosunek - zachowuje się wobec mnie bardzo kulturalnie, choć wiem, że jej ciśnienie skacze nieraz z mojego powodu.
- ślub był cywilny, a wesele też nie takie, jakie sobie wymarzyła
- ciuchy małżonka prasuję tylko od wielkiego dzwonu
- nie wstaję przed nim, żeby mu śniadanko przyrządzić (a kiedy ostatnio zadzwoniła pod wieczór i powiedział jej, że właśnie sobie robi kolację, to aż w drugim pokoju usłyszałam ze słuchawki "To X nie ma w domu???!!" - no bo jak, ja w domu, a synek lat 40+ sam sobie kanapki smaruje?! )
- chyba tylko jeden temat jest taki, że wojna staje się bardziej jawna - przy każdej okazji wymagającej składania życzeń życzenie mi, "żebym już im dała wnuka, bo oni umro niedługo". Doprowadza mnie to do szału, zbywam to zawsze jakimś "jak będziemy planowali, to powiemy". Raz zaczęły się utyskiwania, że jak to tak bez dziecka, kto się nami na starość zajmie? To jest pogląd, którego nie trawię bardzo mocno i odpowiedziałam, że to strasznie głupi powód, żeby mieć dziecko, że to będzie niezależny człowiek przecież, a nie mój służący. No i piekiełko się rozpętało, że ona już wie w takim razie, że zaraz idzie do domu starców itp.
Święta się zbliżają i wiem, że znów przy opłatku odbędziemy nasz tradycyjny taniec z hipotetycznym potomstwem w tel, yeaaaah.

Na szczęście to my zwykle odwiedzamy teściów, nie na odwrót, bo te kilka razy, gdy teściowa u nas była, to macała ziemię w kwiatkach (czy podlewam - a tu jajo tak czy inaczej, bo roślinami w domu zajmuje się mąż), gdzieś tam paluchami jeździła po półkach, czy kurzu nie ma. Komediodramat po prostu. Może też tak u niej powinnam?
__________________
Obiektyw do wynajęcia
Rzeka Epizodyczna
Instagram
Kokkai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-12, 16:47   #50
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

Grzebanie w ziemii żeby sprawdzić czy podlewasz wygrało wątek
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 19:34   #51
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

Cytat:
Napisane przez cavvythecat Pokaż wiadomość
Grzebanie w ziemii żeby sprawdzić czy podlewasz wygrało wątek
Dokładnie wizualny dobry stan kwiatków to za mało może myślała, że sztuczne
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 03:19   #52
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

Świetny watek
Cytat:
Napisane przez mellitus Pokaż wiadomość
Dokładnie wizualny dobry stan kwiatków to za mało może myślała, że sztuczne
Ja bede zla synowa, bo u mnie zawsze kwiatki zdychaja
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 04:30   #53
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7964585 6]Świetny watek

Ja bede zla synowa, bo u mnie zawsze kwiatki zdychaja [/QUOTE]
Ja nie mam kwiatków w ogóle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 04:44   #54
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7964585 6]Świetny watek

Ja bede zla synowa, bo u mnie zawsze kwiatki zdychaja [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Ja nie mam kwiatków w ogóle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie nadajecie się na żony ale spokojnie ja mam dżunglę w domu i też się nie nadaję
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 04:54   #55
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

Cytat:
Napisane przez mellitus Pokaż wiadomość
Nie nadajecie się na żony ale spokojnie ja mam dżunglę w domu i też się nie nadaję
Na szczęście żoną nie planuję być, to może mi się upiecze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 05:23   #56
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

Moja teściowa przynosi swoją wode, żeby podlac moje kwiatki. Na moją uwagę, ze po co niesie wode, tu jest łazienka i skoro ja dzisiaj podlewałam odpowiada, no ale jak juz przyniosłam to podleje.

P.s. mieszkam na pieterku, teściowa na parterze.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 06:36   #57
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

Jak mialam blond wlosy tesciowa powiedziala ze zle wygladam a jak powrocilam do mojego koloru powiedziala ze wolala mnie w blondzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 07:08   #58
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;79646636]Jak mialam blond wlosy tesciowa powiedziala ze zle wygladam a jak powrocilam do mojego koloru powiedziala ze wolala mnie w blondzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Mamy nową faworytkę teściowa- mistrzyni subtelnego obrażania
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 07:42   #59
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;79646636]Jak mialam blond wlosy tesciowa powiedziala ze zle wygladam a jak powrocilam do mojego koloru powiedziala ze wolala mnie w blondzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Hm...jesteś synową mojej teściowej
Jak mąż mnie poznał mialam blond warkocz do pasa.
Teściowa- "wszystkie moje synowe mają czarne włosy jak moi chłopcy, no tylko la'Mbria blondynka i rozjaśnia wlosy"
Jak się przefarbowalam na ciemny brąz (najblizszy kolor mojemu naturalnemu)- teściowa " ojej to już włosów nie farbujesz! A tak ci ładnie było w jasnych i tak sie wyróżniałaś w calej rodzinie"
A teraz najlepsze- czarne wlosy ma 1 jej syn, reszta polskie brązy, synowe- jedna naturalny mysi średni blond, druga- farbuje na brąz.
A teściowa sama ma pasemka! Takze tak.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 08:01   #60
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Czym naraziłyście sie teściowej?

Jak to się stało ,że teściowe ,które same w końcu były synowymi , z fajnych , ośmielę sie założyć, babek ewoluowały w kobiety ,ktore posiadły jakaś tajemną wiedzę o świecie i są po prostu upierdliwe? Tak sobie tu śmieszkujemy ale większość z nas ,która ma dzieci , w dalszej lub bliższej przyszłości tą przysłowiową ,złą teściową zostanie.Czy coś zostanie w głowie z czasów młodości i unikniemy powielania błędów? A może faktycznie nie taka zła teściowa bo ...nie taka dobra synowa ?
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-15 21:51:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.