Egipt - zbiorczy - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-22, 22:02   #1081
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Egipt - zbiorczy

w samolocie ksiazka jak najbardziej nawet gruba - wiem bo ja sama pochlanialam grubotomowa w twardej okladce i byloi oki.... ale tak jak juz nikita napisala obsluga prosi by wylaczyc wszystkie elektroniczne urzadzenia.. po czym po osiagnieciu jakiegos pulapu mowi ze mozna wszytko wlaczyc oprocz telefonow wiec mp3 mozesz sluchac.. no i potem mowi zeby wylaczyc ale to juz jak podchodzi sie do ladowania
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 22:02   #1082
czarnulka80
Rozeznanie
 
Avatar czarnulka80
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 540
Dot.: Egipt - zbiorczy

ja wlasnie wrocilam z operacji na kolano i sie kuruje...narazie nie moge wogole chodzic lae "podobno" w ciagu 2-3 tygodni bede chodzic bez kul,a wycieczka juz 17 lipca umieram ze strachu ze mnie ominie..cos na co czekalam pol roku ... ale caly czas mocno wierze ze mi sie uda wyzdrowiec ,dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki
czarnulka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 22:03   #1083
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Egipt - zbiorczy

ja trzymam dasz rade.. wyleczysz sie i spedzisz cudowny urlop
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 22:06   #1084
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: Egipt - zbiorczy

to niecaly miesiac, to powinnas wyzdrowiec ! tez trzymam kciuki.
to moze schowam ipoda do glownego bagazu. ale nie wiem, boje sie troche ,ze moze by okradli a,blo by sie popsul
ale to naprawde duuuuza ksiazka. diuna i wazy chyba z okolo 1 kg.
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 22:09   #1085
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Egipt - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez czarnulka80 Pokaż wiadomość
ja wlasnie wrocilam z operacji na kolano i sie kuruje...narazie nie moge wogole chodzic lae "podobno" w ciagu 2-3 tygodni bede chodzic bez kul,a wycieczka juz 17 lipca umieram ze strachu ze mnie ominie..cos na co czekalam pol roku ... ale caly czas mocno wierze ze mi sie uda wyzdrowiec ,dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki
Trzymam mocno kciuki żeby wszystko poszło dobrze i byś mogła wpełni cieszyć sie wyjazdem do Egiptu
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 22:25   #1086
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: Egipt - zbiorczy

ja tez mam nadzieje ,ze nic mi sie nie stanie przed wyjazdem i w trakcie wycieczki. to by byl pech, bo tez sie strasznie nie moge doczekac i bardzo sie ciesze.
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 22:26   #1087
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Egipt - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Klaudiacb Pokaż wiadomość
to niecaly miesiac, to powinnas wyzdrowiec ! tez trzymam kciuki.
to moze schowam ipoda do glownego bagazu. ale nie wiem, boje sie troche ,ze moze by okradli a,blo by sie popsul
ale to naprawde duuuuza ksiazka. diuna i wazy chyba z okolo 1 kg.
Coś ty się tak na tą książkę uparła? Bagaż podręczny też ma określony limit wagowy i jak wagowo się zmieścisz to możesz zabrać nawet 10 książek . Wykaz rzeczy, których nie wolno przewozić znajduje się na stronie lini lotniczych z których będziesz korzystać. Sprzętu elektronicznego nie radziłabym pakować do bagażu głównego bo przy załadunku i rozładunku z samolotu czasem walizki fruwają, więc ja bym nie ryzykowała.
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-22, 22:42   #1088
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: Egipt - zbiorczy

nie wiem. moze to byc przyzad tepy i byc uzyta jako bron masowego razenia
ok to lepiej wezme ze soba tego ipoda.
a jest jakas liczba do ilu rzeczy elektronicznych mozna wziasc? no bo jeszcze chcialabym wziasc aparat cyfrowy i kamere wideo
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 23:06   #1089
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Egipt - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Klaudiacb Pokaż wiadomość
nie wiem. moze to byc przyzad tepy i byc uzyta jako bron masowego razenia
ok to lepiej wezme ze soba tego ipoda.
a jest jakas liczba do ilu rzeczy elektronicznych mozna wziasc? no bo jeszcze chcialabym wziasc aparat cyfrowy i kamere wideo
Proponuję zajrzeć na stronę przewoźnika lub do wątku "pierwszy raz samolotem" może tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 06:47   #1090
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Egipt - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Klaudiacb Pokaż wiadomość
nie wiem. moze to byc przyzad tepy i byc uzyta jako bron masowego razenia
ok to lepiej wezme ze soba tego ipoda.
a jest jakas liczba do ilu rzeczy elektronicznych mozna wziasc? no bo jeszcze chcialabym wziasc aparat cyfrowy i kamere wideo
Aparat cyfrowy my mieliśmy przy sobie w samolocie i też wyłączony na start i lądowanie a podczas lotu robiliśmy foty a jakiś chłopiec z kamerą latał po samolocie
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 07:14   #1091
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Egipt - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez czarnulka80 Pokaż wiadomość
ja wlasnie wrocilam z operacji na kolano i sie kuruje...narazie nie moge wogole chodzic lae "podobno" w ciagu 2-3 tygodni bede chodzic bez kul,a wycieczka juz 17 lipca umieram ze strachu ze mnie ominie..cos na co czekalam pol roku ... ale caly czas mocno wierze ze mi sie uda wyzdrowiec ,dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki
Również trzymam kciuki, nie przejmuj się pierwsze dni po operacji zawsze są najgorsze, wszystko boli i człowiekowi przychodzą przez to głupie myśli.

Cytat:
Napisane przez Nikita_Wawa Pokaż wiadomość
Aparat cyfrowy my mieliśmy przy sobie w samolocie i też wyłączony na start i lądowanie a podczas lotu robiliśmy foty a jakiś chłopiec z kamerą latał po samolocie
Ja też miałam aparat w samolocie i jeszcze MP3. Ale jak fotki robiłam to na wszelki wypadek nie obnosiłam się z tym.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 09:22   #1092
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: Egipt - zbiorczy

acha wielkie dzieki, bo nie chcialabym ,ze by sie czepiali, ze im tam z polawa sklepu elektronicznego przyszlam. a wlasnie nie moglam znalesc ile bagaz podreczny moze wazyc najwiecej?
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 09:59   #1093
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Egipt - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Klaudiacb Pokaż wiadomość
acha wielkie dzieki, bo nie chcialabym ,ze by sie czepiali, ze im tam z polawa sklepu elektronicznego przyszlam. a wlasnie nie moglam znalesc ile bagaz podreczny moze wazyc najwiecej?
5 kilogramów
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 10:22   #1094
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Egipt - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez czarnulka80 Pokaż wiadomość
ja wlasnie wrocilam z operacji na kolano i sie kuruje...narazie nie moge wogole chodzic lae "podobno" w ciagu 2-3 tygodni bede chodzic bez kul,a wycieczka juz 17 lipca umieram ze strachu ze mnie ominie..cos na co czekalam pol roku ... ale caly czas mocno wierze ze mi sie uda wyzdrowiec ,dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki
Zrowiej nam szybciuchno . Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, najwyżej podarujesz sobie wycieczki i dalsze wyprawy co będzie pretekstem do odwiedzenia Egiptu jeszcze raz . Trzymam kciuki za ciebie
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 10:26   #1095
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Egipt - zbiorczy

Ja zabieram do podręcznego mp3 i jakieś grubsze dzieło S.Kinga. Muszę nadrobić książkowe zaległości w te wakacje.
Brałyście też jakieś książki na plażę czy basen? Tata się wkurza, że to wakacje i trzeba odpoczywać, ale dla mnie czytanie to też odpoczynek.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 10:40   #1096
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Egipt - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Ja zabieram do podręcznego mp3 i jakieś grubsze dzieło S.Kinga. Muszę nadrobić książkowe zaległości w te wakacje.
Brałyście też jakieś książki na plażę czy basen? Tata się wkurza, że to wakacje i trzeba odpoczywać, ale dla mnie czytanie to też odpoczynek.
No jasne,że ksiązka musi być musze przetrzepać bibliotekę bo wstyd się przyznać ,ale odkąd przestałam jeździć komunikacją miejska to nie przeczytałam ani jednaj książki . Tak mi sie porobiło, a kiedys pochłaniałam jedną za drugą.

Dla jednych czytanie to odpoczynek dla drugich to kara (takim przykładem może byc mój brat, którego książki strasznie parzą w łapy)
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 11:52   #1097
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: Egipt - zbiorczy

ja jedyne ksiazki jakie w tym roku pochlonelam to lektury i podreczniki. a w wakacje chce poczytac ksiazke , ktora sama mam ochote przeczytac i bez jakiegos przymusu, ze za 3 tygodnie ma byc przeczytana

no bo jak sie leci do angli czy masterdamu, to 1-2 godziny a teraz bede leciec 4 godziny i jeszcze na lotnisku czekac to co tu niby robic jak nie posluchac jakies muzyki czy poczytac w jakies kafejce i podczac podrozy.
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:39   #1098
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Egipt - zbiorczy

Ja tez juz kilka dni temu kupilam sobie ksiazke -tomisko takie srednie od razu musialm schowac zeby nie przeczytac :-D ale kusi kusi


ps. przyznaje sie 2 rozdzialy przeczytalam :-P
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:53   #1099
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: Egipt - zbiorczy

a ja czekam na wakacje ! ale przyznam sie ,ze z checia bym zaczela i dzisiaj czytac. ale wole poczekac .
dzisiaj spisalam sobie list co mam zabrac. mam nadzieje, ze sie zmieszcze i jeszcze tyle rzeczy musze dokupic
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 14:32   #1100
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Egipt - zbiorczy

W takim razie wezmę jakieś 2 grube książki. Myślicie, że starczy?

Też muszę spisać listę 'do wzięcia', bo do wyjazdu tydzień.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 14:34   #1101
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: Egipt - zbiorczy

nie wiem ,zalezy jak szybko czytasz i ile na to czasu chces poswiecic. ale jesli bedziesz zwiedzac, to 2 ksiazki na 100% ci wystarcza. chyba nawet jedna
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 12:19   #1102
CiociaSija
Przyczajenie
 
Avatar CiociaSija
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Egipt - zbiorczy

Zadzwonili do mnie wczoraj z biura, którego miałam leciec 11.07 do triton empire beach i powiedzieli ze nie ma miejsc i ze oddadza nam pieniadze.
Szkoda ze dopiero po tygodniu raczyli nas poinformowac.
Ten organizator to Best Reisen, czy miał ktoś już z nim do czynienia?
Pytam poniewaz znalezlismy wczoraj kolejna oferte ktora moglaby nam pasowac i okazuje się że to ten sam organizator.
Hotel, ktory tym razem sobie upatrzyliśmy to Minamark w Hurghadzie. Był ktoś?
U innych organizatorów też jest ten hotel, ale ok 500 zł drozej na dwóch tygodniach.
Ta ogromna różnica w cenie również mnie zastanawia.
Nie wiem co teraz robić.
A do wyjazdu coraz bliżej ponieważ, zależy nam na wakacjach w terminie ok 8 lipca.
CiociaSija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 12:28   #1103
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Egipt - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Klaudiacb Pokaż wiadomość
nie wiem ,zalezy jak szybko czytasz i ile na to czasu chces poswiecic. ale jesli bedziesz zwiedzac, to 2 ksiazki na 100% ci wystarcza. chyba nawet jedna
W takim razie zabiorę Bezsenność Kinga, bo jest chyba najgrubsza z tych jeszcze nieprzeczytanych. Rozglądam się jeszcze za "To!" ale nigdzie nie umiem dostać, a jeśli już to w cenie ok. 50zł.

Cytat:
Napisane przez CiociaSija Pokaż wiadomość
Zadzwonili do mnie wczoraj z biura, którego miałam leciec 11.07 do triton empire beach i powiedzieli ze nie ma miejsc i ze oddadza nam pieniadze.
Szkoda ze dopiero po tygodniu raczyli nas poinformowac.
Ten organizator to Best Reisen, czy miał ktoś już z nim do czynienia?
Pytam poniewaz znalezlismy wczoraj kolejna oferte ktora moglaby nam pasowac i okazuje się że to ten sam organizator.
Hotel, ktory tym razem sobie upatrzyliśmy to Minamark w Hurghadzie. Był ktoś?
U innych organizatorów też jest ten hotel, ale ok 500 zł drozej na dwóch tygodniach.
Ta ogromna różnica w cenie również mnie zastanawia.
Nie wiem co teraz robić.
A do wyjazdu coraz bliżej ponieważ, zależy nam na wakacjach w terminie ok 8 lipca.
Nie umiem zrozumieć takiego traktowania klienta. Nie wiem, czy czytałaś poprzednie posty, ale podobnie biuro postąpiło z moją wycieczką. Tyle, że my wakacje rezerwowaliśmy ponad 6 miesięcy temu, a nie tydzień.
Napisali, że rozwiązują umowę z moim hotelem i zaproponowali inne hotele, albo zwrot pieniędzy. Wybraliśmy od nich inny hotel, a ci znowu, że nie ma miejsc, wybraliśmy następny i to samo. Zmieniliśmy biuro z Itaki na AlfaStar, wybraliśmy hotel Crowne Plaza, dostaliśmy potwierdzenie wylotu i mamy nadzieje, że więcej problemów nie będzie.
Może też spróbuj poszukać ofert u innych biur? O tym Best Reisen nigdy nie słyszałam.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 12:38   #1104
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Egipt - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CiociaSija Pokaż wiadomość
Zadzwonili do mnie wczoraj z biura, którego miałam leciec 11.07 do triton empire beach i powiedzieli ze nie ma miejsc i ze oddadza nam pieniadze.
Szkoda ze dopiero po tygodniu raczyli nas poinformowac.
Ten organizator to Best Reisen, czy miał ktoś już z nim do czynienia?
Pytam poniewaz znalezlismy wczoraj kolejna oferte ktora moglaby nam pasowac i okazuje się że to ten sam organizator.
Hotel, ktory tym razem sobie upatrzyliśmy to Minamark w Hurghadzie. Był ktoś?
U innych organizatorów też jest ten hotel, ale ok 500 zł drozej na dwóch tygodniach.
Ta ogromna różnica w cenie również mnie zastanawia.
Nie wiem co teraz robić.
A do wyjazdu coraz bliżej ponieważ, zależy nam na wakacjach w terminie ok 8 lipca.
Współczuję sytuacji. Raczej już bym nie korzystała z ich oferty żeby znowu się nie okazało że powiedzą że nie ma miejsc a za chwilę to pewnie zostaną oferty na gorsze lub droższe hotele lub miejsc w samolocie nie będzie, żeby nie było że reklamuję na PW wyślę Ci namiary na portal z wycieczkami w którym podane są od razu biura które wycieczkę oferują.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 14:13   #1105
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Egipt - zbiorczy

A ja jade juz jutro i mam stracha ;-( przez zemste ,dlugi lot i katar dziecka :-/

apteczke mam chyba najwieksza :-D
obym nie musiala z niej korzystac.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 14:20   #1106
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Egipt - zbiorczy

Nic się nie przejmuj, pomyśl o tym pięknym słońcu. Na zemstę leki bardzo dobrze działają, tylko trzeba szybko reagować, a nie jak już sienie opuszcza toalety bo leci górą i dołem. Mam już pewne doświadczenie (dwa razy).

Lot nie jest aż tak długi, samochodem nad może czy w góry pewnie by się dłużej jechało.

Katar w taki upał pewnie zaraz przejdzie.

A apteczka słusznie powinna być spora żeby się o nic nie martwić.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 16:19   #1107
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: Egipt - zbiorczy

ojeju! bardzo ci wspolczuje. ja tez bym juz raczej z ich uslug nie korzystala. moze sproboj w alfa strarze? wydaje mi sie ,ze nie maja jakis kosmicznych cen i nie byle tez zadnych tego typu przygod .znaczy dopiero z nimi jade, ale nic nie mowili ,ze nie ma miejsc itd. jejku mam nadzieje,ze kilka dni przed wylotem nie zrobia takiego czegos!
__________________
.
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 22:06   #1108
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Egipt - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Nic się nie przejmuj, pomyśl o tym pięknym słońcu. Na zemstę leki bardzo dobrze działają, tylko trzeba szybko reagować, a nie jak już sienie opuszcza toalety bo leci górą i dołem. Mam już pewne doświadczenie (dwa razy).

Lot nie jest aż tak długi, samochodem nad może czy w góry pewnie by się dłużej jechało.

Katar w taki upał pewnie zaraz przejdzie.

A apteczka słusznie powinna być spora żeby się o nic nie martwić.
bede sie wsluchiwala w cialo i jka tylko cos za bulgocze lykam lek
pocieszajace jest ze dzieci rzadko lapia zemste .chociaz z chorym facetem gorzej niz z dzieckiem ;-)

no niby tak 4 godziny jednak autem nad morze mam 3 (w gory nie jezdze) i zawsze mozna sie zatrzymac ;-)

w kazdym razie pozdrawiam i do zobaczenia !
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 22:12   #1109
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Egipt - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
bede sie wsluchiwala w cialo i jka tylko cos za bulgocze lykam lek
pocieszajace jest ze dzieci rzadko lapia zemste .chociaz z chorym facetem gorzej niz z dzieckiem ;-)

no niby tak 4 godziny jednak autem nad morze mam 3 (w gory nie jezdze) i zawsze mozna sie zatrzymac ;-)

w kazdym razie pozdrawiam i do zobaczenia !
Mnie tam raczej nie bulgotało, brałam leki jak widziałam że za bardzo mnie przypiliło do ubikacji.
Faktycznie chory facet to tragedia.
Miłych wakacji, pogody nie muszę życzyć bo ona jest gwarantowana (średnio 10 dni deszczowych w roku- które ograniczają się do kilkunastominutowego deszczu- jednego nawet doświadczyłam).
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 10:13   #1110
CiociaSija
Przyczajenie
 
Avatar CiociaSija
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Egipt - zbiorczy

Wczoraj wieczorem zdecydowałam się na wyjazd z biura Wezyr do Pickalbatros Aqua Vista w Hurghadzie. Hotel 4* nieco droższy niż ten który kupiliścmy z best reisen ale chociaż biuro bardziej znane. Poza tym nie chcieliśmy się poraz drugi naciąć na systuację o której wyżej pisałam.

A co do zemsty faraona to słyszałam że te lasze leki na biegunkę i tego typu sprawy nie działaja na zemstę faraona poneważ są opracowane na naszą florę bakteryjną a nie tą ichniejszą
Pocecono mi Antinal - żółte opakowanie, ok. 10 funtów...można go kupić w egipskich aptekach.
CiociaSija jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-17 13:13:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.