twój ex - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-19, 19:29   #1
karokudi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1

twój ex


Okej zacznę od początku. Poznaliśmy się w marcu byłam świeżo po rozstaniu... on początkowo był mną zachwycony, dzwonił codziennie,mówił wiele różnych słodkich rzeczy,nie chciał żeby był dla mnie zapomnieniem po tamtym facecie..no ogólnie było wszystko pięknie. Kiedy to ja...zaczęłam za bardzo naciskać. Odwrócił się ode mnie. Przestał za mną biegać. Kontakt się urwał. Po 3 miesiącach gdy było zero kontaktu przypadkiem na siebie wpadliśmy w pubie.. Były spojrzenia,widziałam,że mnie obserwuje.. w sumie oboje się obserwowaliśmy. Nigdy nie usunęliśmy swoich wspólnych zdj na śmiesznym tym całym fejsie. Jedynie co zrobił gdy nie było kontaktu to po prostu zablokował zdj tak aby nikt na nie nie mógł wejść.. Lecz gdy wpadliśmy na siebie znów je ''odświeżył'' gdzie każdy mógł pomyśleć,że wciąż ze sobą jesteśmy. Zaczął przeglądać mojego fejsa...lajkować stare moje posty. Spotkałam jego przyjaciółkę...i w ten sposób nas ''ustawiła''. Spotkaliśmy się, wyjaśniliśmy sobie sprawy co nas denerwowało. Usłyszałam,że uwielbia spędzać ze mną czas. Także usłyszałam,że wolałaby gdybym nie istniała...przespaliśmy się. Całą noc mnie przytulał nie mogłam się nawet ruszyć, co chwilkę skradał mi buziaka na śnie, miział,buziaki w czoło..ogolnie wydawał się szczęśliwy. Zapytałam jak to sobie dalej wyobraża.. usłyszałam,ze on nie chce związku.. Stanęło na tym,żeby zobaczyć co życie przyniesie... tylko,że mi na Nim zależy,a nie wiem czy jemu zależy..
karokudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 19:34   #2
ferox
Przyczajenie
 
Avatar ferox
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 9
Dot.: twój ex

Cytat:
Napisane przez karokudi Pokaż wiadomość
Okej zacznę od początku. Poznaliśmy się w marcu byłam świeżo po rozstaniu... on początkowo był mną zachwycony, dzwonił codziennie,mówił wiele różnych słodkich rzeczy,nie chciał żeby był dla mnie zapomnieniem po tamtym facecie..no ogólnie było wszystko pięknie. Kiedy to ja...zaczęłam za bardzo naciskać. Odwrócił się ode mnie. Przestał za mną biegać. Kontakt się urwał. Po 3 miesiącach gdy było zero kontaktu przypadkiem na siebie wpadliśmy w pubie.. Były spojrzenia,widziałam,że mnie obserwuje.. w sumie oboje się obserwowaliśmy. Nigdy nie usunęliśmy swoich wspólnych zdj na śmiesznym tym całym fejsie. Jedynie co zrobił gdy nie było kontaktu to po prostu zablokował zdj tak aby nikt na nie nie mógł wejść.. Lecz gdy wpadliśmy na siebie znów je ''odświeżył'' gdzie każdy mógł pomyśleć,że wciąż ze sobą jesteśmy. Zaczął przeglądać mojego fejsa...lajkować stare moje posty. Spotkałam jego przyjaciółkę...i w ten sposób nas ''ustawiła''. Spotkaliśmy się, wyjaśniliśmy sobie sprawy co nas denerwowało. Usłyszałam,że uwielbia spędzać ze mną czas. Także usłyszałam,że wolałaby gdybym nie istniała...przespaliśmy się. Całą noc mnie przytulał nie mogłam się nawet ruszyć, co chwilkę skradał mi buziaka na śnie, miział,buziaki w czoło..ogolnie wydawał się szczęśliwy. Zapytałam jak to sobie dalej wyobraża.. usłyszałam,ze on nie chce związku.. Stanęło na tym,żeby zobaczyć co życie przyniesie... tylko,że mi na Nim zależy,a nie wiem czy jemu zależy..
Nie zależy mu. On chce tylko seksu. Widzi, że jesteś chętna i korzysta.
ferox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 19:35   #3
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: twój ex

Cytat:
Napisane przez karokudi Pokaż wiadomość
Okej zacznę od początku. Poznaliśmy się w marcu byłam świeżo po rozstaniu... on początkowo był mną zachwycony, dzwonił codziennie,mówił wiele różnych słodkich rzeczy,nie chciał żeby był dla mnie zapomnieniem po tamtym facecie..no ogólnie było wszystko pięknie. Kiedy to ja...zaczęłam za bardzo naciskać. Odwrócił się ode mnie. Przestał za mną biegać. Kontakt się urwał. Po 3 miesiącach gdy było zero kontaktu przypadkiem na siebie wpadliśmy w pubie.. Były spojrzenia,widziałam,że mnie obserwuje.. w sumie oboje się obserwowaliśmy. Nigdy nie usunęliśmy swoich wspólnych zdj na śmiesznym tym całym fejsie. Jedynie co zrobił gdy nie było kontaktu to po prostu zablokował zdj tak aby nikt na nie nie mógł wejść.. Lecz gdy wpadliśmy na siebie znów je ''odświeżył'' gdzie każdy mógł pomyśleć,że wciąż ze sobą jesteśmy. Zaczął przeglądać mojego fejsa...lajkować stare moje posty. Spotkałam jego przyjaciółkę...i w ten sposób nas ''ustawiła''. Spotkaliśmy się, wyjaśniliśmy sobie sprawy co nas denerwowało. Usłyszałam,że uwielbia spędzać ze mną czas. Także usłyszałam,że wolałaby gdybym nie istniała...przespaliśmy się. Całą noc mnie przytulał nie mogłam się nawet ruszyć, co chwilkę skradał mi buziaka na śnie, miział,buziaki w czoło..ogolnie wydawał się szczęśliwy. Zapytałam jak to sobie dalej wyobraża.. usłyszałam,ze on nie chce związku.. Stanęło na tym,żeby zobaczyć co życie przyniesie... tylko,że mi na Nim zależy,a nie wiem czy jemu zależy..
Przecież sama sobie odpowiedziałaś.
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 19:38   #4
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: twój ex

Koleś ci mowi „wolałbym abyś nie istniała” a ty idziesz z nim do łóżka i czego oczekujesz? Ze nagle będzie chciał czegos więcej?

Według mnie- nic z tego nie będzie. Dostał to czego chciał. Jemu nie zalezy.
Po tym co powiedział widać.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 19:41   #5
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: twój ex

powiedz mu że chcesz związku i nie interesuje Cię "co życie przyniesie".
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 19:45   #6
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 603
Dot.: twój ex

Cytat:
Napisane przez karokudi Pokaż wiadomość
Okej zacznę od początku. Poznaliśmy się w marcu byłam świeżo po rozstaniu... on początkowo był mną zachwycony, dzwonił codziennie,mówił wiele różnych słodkich rzeczy,nie chciał żeby był dla mnie zapomnieniem po tamtym facecie..no ogólnie było wszystko pięknie. Kiedy to ja...zaczęłam za bardzo naciskać. Odwrócił się ode mnie. Przestał za mną biegać. Kontakt się urwał. Po 3 miesiącach gdy było zero kontaktu przypadkiem na siebie wpadliśmy w pubie.. Były spojrzenia,widziałam,że mnie obserwuje.. w sumie oboje się obserwowaliśmy. Nigdy nie usunęliśmy swoich wspólnych zdj na śmiesznym tym całym fejsie. Jedynie co zrobił gdy nie było kontaktu to po prostu zablokował zdj tak aby nikt na nie nie mógł wejść.. Lecz gdy wpadliśmy na siebie znów je ''odświeżył'' gdzie każdy mógł pomyśleć,że wciąż ze sobą jesteśmy. Zaczął przeglądać mojego fejsa...lajkować stare moje posty. Spotkałam jego przyjaciółkę...i w ten sposób nas ''ustawiła''. Spotkaliśmy się, wyjaśniliśmy sobie sprawy co nas denerwowało. Usłyszałam,że uwielbia spędzać ze mną czas. Także usłyszałam,że wolałaby gdybym nie istniała...przespaliśmy się. Całą noc mnie przytulał nie mogłam się nawet ruszyć, co chwilkę skradał mi buziaka na śnie, miział,buziaki w czoło..ogolnie wydawał się szczęśliwy. Zapytałam jak to sobie dalej wyobraża.. usłyszałam,ze on nie chce związku.. Stanęło na tym,żeby zobaczyć co życie przyniesie... tylko,że mi na Nim zależy,a nie wiem czy jemu zależy..


Jezu skąd ja znam te teksty.
Powiedz mu że jak najbardziej możecie poczekać na to co życie przyniesie z tym ze oczywiście nie będziecie ze sobą sypiać ani pozwalać sobie na jakieś formy bliskość bo przecież nie jesteście razem . Ciekawe jak długo będziesz wtedy czekała na ten dalszy rozwój wydarzeń
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 21:04   #7
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: twój ex

[1=20e6ad78eac783f5bf2c2aa a836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb 026b9e;79821221]Jezu skąd ja znam te teksty.
Powiedz mu że jak najbardziej możecie poczekać na to co życie przyniesie z tym ze oczywiście nie będziecie ze sobą sypiać ani pozwalać sobie na jakieś formy bliskość bo przecież nie jesteście razem . Ciekawe jak długo będziesz wtedy czekała na ten dalszy rozwój wydarzeń [/QUOTE]
A co za problem wejsc w zwiazek i byc w nim dla seksu i zbytnio sie nie angażowac? Co to ma niby zmienic? Nie zakocha sie z samego faktu ze bedzie w zwiazku. Jestesmy razem wiec bedzie seks? Malo to typow wchodzi w zwiazek tylko dla seksu?

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2017-12-19 o 21:07
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-19, 21:11   #8
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: twój ex

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
A co za problem wejsc w zwiazek i byc w nim dla seksu i zbytnio sie nie angażowac? Co to ma niby zmienic? Nie zakocha sie z samego faktu ze bedzie w zwiazku. Jestesmy razem wiec bedzie seks? Malo to typow wchodzi w zwiazek tylko dla seksu?
To zależy co definiujesz przez wejście w związek. Trzeba być psychopatą, żeby umieć udawać bycie z kimś tak, by druga strona się nie połapała. Chyba, że mówimy o spotkaniach raz na tydzień o 22giej u niego w domu i wypraszanie dziewczyny przed śniadaniem, ale tytułowanie jej swoją kobietą. Bo nie oszukujmy się, o seks jest naprawdę łatwo, nie trzeba słodzić i biegać za kimś, kto nam emocjonalnie zwisa.
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 21:15   #9
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: twój ex

Cytat:
Napisane przez Toblerone Pokaż wiadomość
To zależy co definiujesz przez wejście w związek. Trzeba być psychopatą, żeby umieć udawać bycie z kimś tak, by druga strona się nie połapała. Chyba, że mówimy o spotkaniach raz na tydzień o 22giej u niego w domu i wypraszanie dziewczyny przed śniadaniem, ale tytułowanie jej swoją kobietą. Bo nie oszukujmy się, o seks jest naprawdę łatwo, nie trzeba słodzić i biegać za kimś, kto nam emocjonalnie zwisa.
Byly juz watki że facet miał wywalone na partnerke i był z nia tylko dla seksu a ona zakochana albo z leku przed samotnoscia z nim była.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 21:21   #10
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: twój ex

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Byly juz watki że facet miał wywalone na partnerke i był z nia tylko dla seksu a ona zakochana albo z leku przed samotnoscia z nim była.
No dobra, ale brałam pod uwagę związki, a nie "związki". Jakoś z automatu wykluczyłam tego typu patologie.
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 21:41   #11
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 603
Dot.: twój ex

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
A co za problem wejsc w zwiazek i byc w nim dla seksu i zbytnio sie nie angażowac? Co to ma niby zmienic? Nie zakocha sie z samego faktu ze bedzie w zwiazku.Jestesmy razem wiec bedzie seks? Malo to typow wchodzi w zwiazek tylko dla seksu?


Autorka oczekuje od tego konkretnego faceta deklaracji i związku ze względu na jej zaangażowanie ,w takiej sytuacji powinna skończyć z seksem i przestać dawać się wykorzystywać bo facet ewidentnie traktuje ją jak nie powiem co ja przynamniej tak bym zrobiła. Dla mnie to jest abstrakcyjne że można sypiać z facetem nie mając przy tym żadnych racjonalnych przesłanek co do jego uczuć i poważnych zamiarów .


To tak jakby myśleć w duchu że przez łóżko do serca jak z tym podobnym przysłowiem .

Edytowane przez 20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Czas edycji: 2017-12-19 o 21:44
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-19, 21:51   #12
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: twój ex

[1=20e6ad78eac783f5bf2c2aa a836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb 026b9e;79824346]Autorka oczekuje od tego konkretnego faceta deklaracji i związku ze względu na jej zaangażowanie ,w takiej sytuacji powinna skończyć z seksem i przestać dawać się wykorzystywać bo facet ewidentnie traktuje ją jak nie powiem co ja przynamniej tak bym zrobiła. Dla mnie to jest abstrakcyjne że można sypiać z facetem nie mając przy tym żadnych racjonalnych przesłanek co do jego uczuć i poważnych zamiarów .


To tak jakby myśleć w duchu że przez łóżko do serca jak z tym podobnym przysłowiem .[/QUOTE]
Dokładnie. Chyba że nie przeszkadza komus relacja oparta na samym seksie.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 11:51   #13
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: twój ex

Autorko, przypadkiem nie wybieraj drogi "przez seks do serca", bo to nie działa.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 12:40   #14
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: twój ex

Tak, jak mówią dziewczyny - postaw sprawę jasno. Albo jesteście parą, tworzycie związek, albo koniec z jakąkolwiek bliskością, skoro Ty nie chcesz układu ff.
Jeśli facetowi zależy, ale z jakiegoś powodu się miga od związku, na pewno to przemyśli.


Sama jestem z moim obecnym facetem w związku, mimo że wcześniej wielokrotnie byliśmy w relacjach ff, mieliśmy pomiędzy innych partnerów, wracaliśmy do siebie, odchodziliśmy, aż w końcu po wielkiej kłótni, pół roku niespotykania się, wielkim powrocie, postawiłam sytuację jasno "albo związek, albo zero bliskości, koniec z ff". Mimo że kręcił nosem, że on nie wie, czy potrafi być dla mnie odpowiednim partnerem, zgodził się. Zaraz stukną nam 3 lata w normalnym związku. Więc da się i tak.


Ale nie wiem, czy facet, o którym piszesz, po tak krótkim czasie będzie w stanie rzucić dla Ciebie swoją "wolność". Mój potrzebowal pół roku mojego milczenia, by zrozumieć, że nie chce żyć beze mnie Niestety tak to jest z facetami, ktorzy boją się poważnych związków. Jeśli nie interesuje Cię ff, to pozostaje Ci tylko twarde postawienie sprawy. I trzymanie się tego.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 12:40   #15
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: twój ex

'Wolalbym zebys nie istniala ' a ty poszlas z nim do lozka.

No WTF?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 13:05   #16
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: twój ex

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
'Wolalbym zebys nie istniala ' a ty poszlas z nim do lozka.

No WTF?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja tego też w ogóle nie zrozumiałam.
Uznalam, że to niemożliwe tak powiedzieć, zwłaszcza że później poszli do łóżka, więc pomyślałam, że to jakieś przejęzyczenie, niefartowne przekręcenie.
Ale jeśli to dokładnie tak brzmialo, to również mam wtf.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 16:59   #17
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: twój ex

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
No ja tego też w ogóle nie zrozumiałam.
Uznalam, że to niemożliwe tak powiedzieć, zwłaszcza że później poszli do łóżka, więc pomyślałam, że to jakieś przejęzyczenie, niefartowne przekręcenie.
Ale jeśli to dokładnie tak brzmialo, to również mam wtf.
Kurcze tez myslałam ze to przejezyczenie. Autorko tym sposobem pokazałas facetowi ze moze Cie nie szanowac. Skoro on rzuca takie teksty a Ty jeszcze z nim do łózka idziesz. Pewnie zrozumiałas to że "jestes taka wspaniała że wolałbym zebys nie istniała, bo szaleje za Toba"
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 20:21   #18
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: twój ex

Cytat:
Napisane przez Toblerone Pokaż wiadomość
To zależy co definiujesz przez wejście w związek. Trzeba być psychopatą, żeby umieć udawać bycie z kimś tak, by druga strona się nie połapała. Chyba, że mówimy o spotkaniach raz na tydzień o 22giej u niego w domu i wypraszanie dziewczyny przed śniadaniem, ale tytułowanie jej swoją kobietą. Bo nie oszukujmy się, o seks jest naprawdę łatwo, nie trzeba słodzić i biegać za kimś, kto nam emocjonalnie zwisa.


Znam takie przypadki. Koleś nawijał makaron na uszy a dziewczyny naiwne myślały, ze to miłość...
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-20 21:21:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.