Prośba o pomoc wyjaśnieniu, czego ja nie rozumiem... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-21, 18:39   #61
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Prośba o pomoc wyjaśnieniu, czego ja nie rozumiem...

Cytat:
Napisane przez Wiszkao Pokaż wiadomość
Tak.. chamstwo by w końcu wyszło, ale boli mnie tez to ze on jak gdyby nigdy nic... jakby zachował sie w porZadku... wypier..alaj, zaraz konto na Badoo i jak to nie jest dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mógł mieć konto wcześniej, ale teraz się nie kryje
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-21, 18:56   #62
Wiszkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 66
Dot.: Prośba o pomoc wyjaśnieniu, czego ja nie rozumiem...

Bardziej chodzi mi o brak wyrzutów. Mniejsza z tym kontem. Ja jakbym napisała do swojego chłopaka zrób mi albo wypier... to po kilku dniach wyrzuty by mnie zjadły. I mimo wszystko ze np. Nie jesteśmy ze sobą to bym chciała przeprosić dla własnego SUMIENIA- TO CHYBA JEST NORMALNE

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiszkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-21, 19:09   #63
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Prośba o pomoc wyjaśnieniu, czego ja nie rozumiem...

Cytat:
Napisane przez Wiszkao Pokaż wiadomość
Bardziej chodzi mi o brak wyrzutów. Mniejsza z tym kontem. Ja jakbym napisała do swojego chłopaka zrób mi albo wypier... to po kilku dniach wyrzuty by mnie zjadły. I mimo wszystko ze np. Nie jesteśmy ze sobą to bym chciała przeprosić dla własnego SUMIENIA- TO CHYBA JEST NORMALNE

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo masz poczucie przyzwoitości, on najwyraźniej nie.
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-22, 18:33   #64
KiszkaPasztetowa
Raczkowanie
 
Avatar KiszkaPasztetowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 333
Dot.: Prośba o pomoc wyjaśnieniu, czego ja nie rozumiem...

Cytat:
Napisane przez Wiszkao Pokaż wiadomość
Już miałam OLEWKE na niego! Ale Dzisiaj znowu myślę .. ze jak to możliwe że on tak sie zachowal no co za cham .... jeszcze zero poczucia winy W końcu 3 lata wspólnego mieszkania!!!! Jak gdyby nigdy nic wypier...alaj przez sms...no nie mogę ..
I to jest łatwo powiedzieć daj se siana z nim.. Ale moje życie zmieniło się o 180 stopni. Musiałam wrócić do domu ..do rodziców... ciężko zacząć wszystko od nowa..
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to on se dal siana z Toba
KiszkaPasztetowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-22, 19:47   #65
Wiszkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 66
Dot.: Prośba o pomoc wyjaśnieniu, czego ja nie rozumiem...

.. co za parodia ! Dzisiaj sie dowiedziałam że były za nim wysłał mi tego miłego smsa był u swoich przyjaciół i powiedział że BĘDZIEMY RAZEM NA SYLWESTRA U NICH HAHAHA nie on naprawdę nie jest normalny.. kto mowi takie rzeczy ze wszystko jest OK ITD kilka godz później pisze -wypier..alaj

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Dobra koniec! Dziad cham i prostak! Obiecuję koniec myślenia o nim, biorę się w garść ! Pokazał że nie jest wart minuty myślenia ! Niech sam wypier..ala ! Uczucie chyba mnie faktycznie zaślepilo jaki ten człowiek jest... Rozmawiałam z kolegami i faktycznie ŻADEN NIGDY NIE POWIEDZIAŁBY DO DZIEWCZYNY ANI KOLEZANKI: ZRÓB LODA ALBO WYPIER..ALAJ O CZYM TO ŚWIADCZY

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Wiszkao
Czas edycji: 2017-12-22 o 19:40
Wiszkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-22, 20:30   #66
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Prośba o pomoc wyjaśnieniu, czego ja nie rozumiem...

Cytat:
Napisane przez Wiszkao Pokaż wiadomość
.. co za parodia ! Dzisiaj sie dowiedziałam że były za nim wysłał mi tego miłego smsa był u swoich przyjaciół i powiedział że BĘDZIEMY RAZEM NA SYLWESTRA U NICH HAHAHA nie on naprawdę nie jest normalny.. kto mowi takie rzeczy ze wszystko jest OK ITD kilka godz później pisze -wypier..alaj

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Dobra koniec! Dziad cham i prostak! Obiecuję koniec myślenia o nim, biorę się w garść ! Pokazał że nie jest wart minuty myślenia ! Niech sam wypier..ala ! Uczucie chyba mnie faktycznie zaślepilo jaki ten człowiek jest... Rozmawiałam z kolegami i faktycznie ŻADEN NIGDY NIE POWIEDZIAŁBY DO DZIEWCZYNY ANI KOLEZANKI: ZRÓB LODA ALBO WYPIER..ALAJ O CZYM TO ŚWIADCZY

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serio musiałaś o to pytać? To chyba dość oczywiste
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 21:40   #67
Wiszkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 66
Odnaleźć sens po SMS "wyp.alaj"

Kobietki! Wiem że jest mnóstwo wątków na ten temat ale ja bym chciała się wyzalic w swoim !


Otóż 3 miesiące temu pisałam o swoim rozstaniu z chłopakiem.. byliśmy że sobą 4 lata i tyle też mieszkaliśmy. Jednak ja zachorowałam on był na praktykach w innym mieście. Koniec końców dostałam wiadomość że mam przyjechać zrobić loda albo wypier. 3 tygodnie temu przypomniał sobie o mnie. Przyjeżdżał z kwiatami. Prosił o druga szansę. Jednak ja nie uległam...



Jednakże moje życie zmieniło się o 180 stopni. Musiałam przenieść się do rodziców do domu itp..

Nie umiem się wciąż odnaleźć mam mnóstwo myśli czy dobrze zrobiłam nie dając 2 szansy... Miałam przez xhwile konto ma badoo .. sympatii.. Jednak tam więcej wulgaryzmu itp niż to wszystko warte. Chyba to nie dla mnie..


Czuje się samotna.. nie wiem jak odnaleźć sens.. co robić.. jak żyć...
Jak odbudować swoje złamane serce i duszę, życie.. ? W końcu kiedy już zaczęłam godzić się z rzeczywistością on się pojawił.. namieszal.
Mam 25 lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiszkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-01, 11:15   #68
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Odnaleźć sens po SMS "wyp.alaj"

Dobrze zrobiłaś.
Skup się na tym jak ułożyć swoje życie, co i jak można w nim zmienić na lepsze, a nie na myśleniu o tym czy jednak warto by było zrobić mu tego loda.
Dla jasności - nie, nie byłoby warto.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 11:19   #69
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Odnaleźć sens po SMS "wyp.alaj"

Cytat:
Napisane przez Wiszkao Pokaż wiadomość
Otóż 3 miesiące temu pisałam o swoim rozstaniu z chłopakiem.. byliśmy że sobą 4 lata i tyle też mieszkaliśmy. Jednak ja zachorowałam on był na praktykach w innym mieście. Koniec końców dostałam wiadomość że mam przyjechać zrobić loda albo wypier. 3 tygodnie temu przypomniał sobie o mnie. Przyjeżdżał z kwiatami. Prosił o druga szansę. Jednak ja nie uległam...
po 4 latach tak Cię potraktował ? to świnia nie facet. Dobrze że mu nie uległaś.!!
Daj sobie jeszcze trochę czasu, wszystko wróci do normy.
Nie daj się mu zbałamucić. Mężczyzna nie powinien w ten sposób odnosić się do kobiety !
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 11:24   #70
Asior77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 343
Dot.: Odnaleźć sens po SMS "wyp.alaj"

Bardzo dobrze zrobiłaś, wszystko się ułoży, bądź dobrej myśli
Potrzebujesz czasu, kiedyś będziesz wdzięczna losowi, że tak się stało.
Asior77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 11:57   #71
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Odnaleźć sens po SMS "wyp.alaj"

Mozesz byc dumna z siebie bo na pewno bylo ci ciezko!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-01, 12:07   #72
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Odnaleźć sens po SMS "wyp.alaj"

Cytat:
Napisane przez Wiszkao Pokaż wiadomość
Kobietki! Wiem że jest mnóstwo wątków na ten temat ale ja bym chciała się wyzalic w swoim !

Otóż 3 miesiące temu pisałam o swoim rozstaniu z chłopakiem.. byliśmy że sobą 4 lata i tyle też mieszkaliśmy. Jednak ja zachorowałam on był na praktykach w innym mieście. Koniec końców dostałam wiadomość że mam przyjechać zrobić loda albo wypier. 3 tygodnie temu przypomniał sobie o mnie. Przyjeżdżał z kwiatami. Prosił o druga szansę. Jednak ja nie uległam...

Jednakże moje życie zmieniło się o 180 stopni. Musiałam przenieść się do rodziców do domu itp..

Nie umiem się wciąż odnaleźć mam mnóstwo myśli czy dobrze zrobiłam nie dając 2 szansy... Miałam przez xhwile konto ma badoo .. sympatii.. Jednak tam więcej wulgaryzmu itp niż to wszystko warte. Chyba to nie dla mnie..

Czuje się samotna.. nie wiem jak odnaleźć sens.. co robić.. jak żyć...
Jak odbudować swoje złamane serce i duszę, życie.. ? W końcu kiedy już zaczęłam godzić się z rzeczywistością on się pojawił.. namieszal.
Mam 25 lat.
Jeżeli nudzi Ci się w życiu lub nie umiesz odnaleźć sensu życia, bo nie masz faceta, to i w związku nigdy nie będziesz w pełni szczęśliwa. W dodatku będziesz wybierała byle patałachów, oby tylko nie być sama. Najpierw sobie dobrze poukładaj w życiu i w głowie, potem dopiero zabieraj się za związki.

I przestań ściemniać, że to byłaby "druga szansa". Pewnie fifnasta, bo normalny, do tej pory w porządku facet nie pisze do ex o "zrób loda albo wypier...". Pewnie niezłe akcje musiały w tym "cudnym związku" odchodzić.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 12:07   #73
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Odnaleźć sens po SMS "wyp.alaj"

"Co robić, jak żyć?"
"Wszystko wróci do normy, wszystko się ułoży, bądź dobrej myśli!"

Alez konstruktywne rady, nie ma co...

Po każdym rozstaniu, zmieniałam wiele w swoim życiu. Miejsce zamieszkania, czasem pracę. Czasem z musu, czasem z chęci zmian. Zaczynałam trenować nowy sport, zapisywałam się na jakieś ogólne wyjścia miejskie z grupy na Fb. Dużo czytałam, chodziłam do biblioteki, ćwiczyłam w domu z filmikami na yt. Wymyślałam fajne jedzenie na cały tydzień, szukałam nowych przepisów.

Czyli moja rada - rób coś, nie patrz w tył, każdy dzień wykorzystaj na robienie czegoś ciekawego. Może wymyślić sobie projekt - np. codziennie jem coś nowego, robię zdjęcie jakiejś jednej sytuacji, chodzę w nowe miejsca itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 14:55   #74
Enfant_Double_Terrible
Raczkowanie
 
Avatar Enfant_Double_Terrible
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 83
Dot.: Odnaleźć sens po SMS "wyp.alaj"

Moment, moment, ale ja ten wątek już tutaj widziałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enfant_Double_Terrible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 14:59   #75
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Odnaleźć sens po SMS "wyp.alaj"

Tak, już autorka pisała o tej sytuacji. Teraz nie wie jak się odnaleźć w porozstaniowej rzeczywistości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 15:03   #76
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Odnaleźć sens po SMS "wyp.alaj"

Cytat:
Napisane przez Enfant_Double_Terrible Pokaż wiadomość
Moment, moment, ale ja ten wątek już tutaj widziałam.
"Ten" nie, ale autorka pisała już o tym związku w grudniu, wtedy też opisała całą sytuację.





Swoją drogą Autorko, biorąc pod uwagę Twoje wątki o tym i o innym facecie, myślę sobie, że słowa Doris powinnaś sobie wziąć do serca, mózgu i wszystkich możliwych organów i części ciała.
"Jeżeli nudzi Ci się w życiu lub nie umiesz odnaleźć sensu życia, bo nie masz faceta, to i w związku nigdy nie będziesz w pełni szczęśliwa. W dodatku będziesz wybierała byle patałachów, oby tylko nie być sama. Najpierw sobie dobrze poukładaj w życiu i w głowie, potem dopiero zabieraj się za związki. "
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 16:02   #77
Wiszkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 66
Dot.: Prośba o pomoc wyjaśnieniu, czego ja nie rozumiem...

Dziękuję dziewczyny za rady !!! Tak jest cholernie ciężko... był to pierwszy facet z którym zamieszkałam i przeżyłam swoje studenckie lata.. dopóki on się nie odzywał było ok. Pogodzilam się z tą myślą... Jednak jak zaczal robić mi wodę z mózgu.. to i się zaczęły przemyslenia.. że mu szkoda tych 4 lat że to dla mnie przeprowadził się tutaj podpisał kontrakt z policją itp. Czuje się gorsza.. moje koleżanki mieszkają już z facetami. Są w ciąży... ja znów w domu z rodzicami.. na chwilę obecną nie stać mnie na wynajęcie czegoś ... po prostu chciałabym poukładać swoje życie być szczęśliwa mieć fajnego faceta.. tylko czy to mnie spotka...


No i jeszcze te ciagle pytania czy już wróciliśmy do siebie .. że tak pasowlismy itp...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiszkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 16:13   #78
Asior77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 343
Dot.: Prośba o pomoc wyjaśnieniu, czego ja nie rozumiem...

Cytat:
Napisane przez Wiszkao Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za rady !!! Tak jest cholernie ciężko... był to pierwszy facet z którym zamieszkałam i przeżyłam swoje studenckie lata.. dopóki on się nie odzywał było ok. Pogodzilam się z tą myślą... Jednak jak zaczal robić mi wodę z mózgu.. to i się zaczęły przemyslenia.. że mu szkoda tych 4 lat że to dla mnie przeprowadził się tutaj podpisał kontrakt z policją itp. Czuje się gorsza.. moje koleżanki mieszkają już z facetami. Są w ciąży... ja znów w domu z rodzicami.. na chwilę obecną nie stać mnie na wynajęcie czegoś ... po prostu chciałabym poukładać swoje życie być szczęśliwa mieć fajnego faceta.. tylko czy to mnie spotka...


No i jeszcze te ciagle pytania czy już wróciliśmy do siebie .. że tak pasowlismy itp...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie przejmuj się, ludzie gadają bzdury, nie wiedzą jak było miedzy wami, a wypowiadaja się jakby ciągle byli przy was.
Ciesz się, że nie zmarnowałaś wiecej czasu, jestes młoda jeszcze zaznasz szczescia
Asior77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 17:29   #79
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Prośba o pomoc wyjaśnieniu, czego ja nie rozumiem...

Cytat:
Napisane przez Wiszkao Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za rady !!! Tak jest cholernie ciężko... był to pierwszy facet z którym zamieszkałam i przeżyłam swoje studenckie lata.. dopóki on się nie odzywał było ok. Pogodzilam się z tą myślą... Jednak jak zaczal robić mi wodę z mózgu.. to i się zaczęły przemyslenia.. że mu szkoda tych 4 lat że to dla mnie przeprowadził się tutaj podpisał kontrakt z policją itp. Czuje się gorsza.. moje koleżanki mieszkają już z facetami. Są w ciąży... ja znów w domu z rodzicami.. na chwilę obecną nie stać mnie na wynajęcie czegoś ... po prostu chciałabym poukładać swoje życie być szczęśliwa mieć fajnego faceta.. tylko czy to mnie spotka...


No i jeszcze te ciagle pytania czy już wróciliśmy do siebie .. że tak pasowlismy itp...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie sluchaj tych wszystkich rad ludzi, ktorzy Was nie znaja i nie maja pojecia jak wygladal Wasz zwiazek. porownywanie sie z innymi to NIE jest dobry powod do bycia z kims w zwiazku!

jesli Twoj facet ma taki charakter, ze ma zawsze racje, ma problem z wyrazaniem emocji itd. to praca w policji tylko ten problem poglebi. policja to specyficzne srodowisko, gdzie wspiera sie takie postawy, a kontakt z przestepcami, silny stres rowniez nie jest obojetny dla zdrowia psychicznego.

jesli naprawde chcesz sprobowac wejsc z nim w zwiazek postaw ultimatum - wspolna terapia dla par
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-01, 17:34   #80
Wiszkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 66
Dot.: Prośba o pomoc wyjaśnieniu, czego ja nie rozumiem...

Dokladnie taki byl zawsze mial racje.. wiedzial wszystko najlepiej.. itd itp ! Ale juz temat zamknięty. Napisałam mu ostatecznie że to koniec. Ma nie pisać... ja chce po prostu zacząć żyć. Cieszyć się życiem.. mam 25 lat... no j zero perspektyw itp no i mieszkanie w domu z rodzicami... bo nie stać na wynajecie samej. Poza tym byłam chora..od stycznia dopiero stoję sama na nogach itd A od połowy lutego dopiero poszłam Do pracy po 4 miesiącach choroby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Wiszkao
Czas edycji: 2018-03-01 o 17:36
Wiszkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 18:04   #81
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Prośba o pomoc wyjaśnieniu, czego ja nie rozumiem...

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;81813081]nie sluchaj tych wszystkich rad ludzi, ktorzy Was nie znaja i nie maja pojecia jak wygladal Wasz zwiazek. porownywanie sie z innymi to NIE jest dobry powod do bycia z kims w zwiazku!

jesli Twoj facet ma taki charakter, ze ma zawsze racje, ma problem z wyrazaniem emocji itd. to praca w policji tylko ten problem poglebi. policja to specyficzne srodowisko, gdzie wspiera sie takie postawy, a kontakt z przestepcami, silny stres rowniez nie jest obojetny dla zdrowia psychicznego.

jesli naprawde chcesz sprobowac wejsc z nim w zwiazek postaw ultimatum - wspolna terapia dla par[/QUOTE]
Ze wszystkim się zgadzam prócz dawania mu szansy i terapii dla par. Facet jest po prostu chamidłem i wątpię żeby terapia coś dała jeśli nie będzie chciał sam tego zmienić i nie dostrzeże w swoim zachowaniu problemu. W dodatku udaje jakby nigdy nic, wydaje mi się manipulatorem
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 18:11   #82
Wiszkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 66
Dot.: Prośba o pomoc wyjaśnieniu, czego ja nie rozumiem...

Jeszcze był moment że powiedział mi że gdybym ja się nie wprowadziła byłoby wszystko okej. dlatego jakby postanowiłam zamknąć ten temat raz na zawsze i nie wracać jednak nie jest tak łatwo.. jeśli chodzi o psychikę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiszkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 18:48   #83
Asior77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 343
Dot.: Prośba o pomoc wyjaśnieniu, czego ja nie rozumiem...

Cytat:
Napisane przez Wiszkao Pokaż wiadomość
Jeszcze był moment że powiedział mi że gdybym ja się nie wprowadziła byłoby wszystko okej. dlatego jakby postanowiłam zamknąć ten temat raz na zawsze i nie wracać jednak nie jest tak łatwo.. jeśli chodzi o psychikę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dasz rade
Asior77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 10:07   #84
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Prośba o pomoc wyjaśnieniu, czego ja nie rozumiem...

Cytat:
Napisane przez Wiszkao Pokaż wiadomość
Jeszcze był moment że powiedział mi że gdybym ja się nie wprowadziła byłoby wszystko okej. dlatego jakby postanowiłam zamknąć ten temat raz na zawsze i nie wracać jednak nie jest tak łatwo.. jeśli chodzi o psychikę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jakiś czas temu piętro niżej mieszkał policjant z żoną i dziećmi. Ponieważ latem okna mieli otwarte, to słychać było, że kłócą się praktycznie o nic, jakby awantura była celem samym w sobie. Ale ewidentne było, że kobieta ma dość. Przeprowadzili się do większego mieszkania w budynku naprzeciwko, więc mogłam zaobserwować coś takiego - żona jednak się wyniosła, jak groziła. On został z dziećmi i żre się teraz z sąsiadami. Jak ją spotkałam, to nie poznałam. Wygląda teraz jak kobieta z klasą, nie jest taka sponiewierana i wymęczona jak niegdyś.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 10:41   #85
Wiszkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 66
Dot.: Prośba o pomoc wyjaśnieniu, czego ja nie rozumiem...

Dlatego własne postanowiłam nie dawać mu drugiej szansy.. skoro potraktował mnie w taki sposób mogłoby to się powtórzyć.. Jednak to kupa lat razem... nie spodziewałam się ze będzie mi tak ciężko się pogodzić... gdyby się nie odezwał na pewno by nie wróciły te wspomnienia jak teraz..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiszkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 11:18   #86
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Prośba o pomoc wyjaśnieniu, czego ja nie rozumiem...

Cytat:
Napisane przez Wiszkao Pokaż wiadomość
Dlatego własne postanowiłam nie dawać mu drugiej szansy.. skoro potraktował mnie w taki sposób mogłoby to się powtórzyć.. Jednak to kupa lat razem... nie spodziewałam się ze będzie mi tak ciężko się pogodzić... gdyby się nie odezwał na pewno by nie wróciły te wspomnienia jak teraz..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tym akurat się nie przejmuj. Mój mąż w poprzednim związku był ponad 10 lat. Jak związał się ze mną, to stwierdził, że niepotrzebnie dawał "byłej" szansę (niejedną) i tracił czas.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 11:46   #87
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Prośba o pomoc wyjaśnieniu, czego ja nie rozumiem...

A tak z ciekawości to psycholog tak działa, że komuś nakładzie do głowy jak ma się zachowywać? Mowi wprost, tak nie masz traktować swojej dziewczyny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 12:36   #88
Wiszkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 66
Dot.: Prośba o pomoc wyjaśnieniu, czego ja nie rozumiem...

No właśnie.. wiem że ludzie dają sobie 2 szansę itp. Ale ja nie wyobrazam sobie abym została znów tak potraktowana 2 raz.... A ryzyko jest - by mogło do tego dojść. Gdyby były dzieci na przykład. Co jeśli by zabrakło rodziców... bez nich ja bym nie dała rady. Bardzo ciężko zachorowałam akurat wtedy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiszkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 12:39   #89
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Prośba o pomoc wyjaśnieniu, czego ja nie rozumiem...

Cytat:
Napisane przez Wiszkao Pokaż wiadomość
No właśnie.. wiem że ludzie dają sobie 2 szansę itp. Ale ja nie wyobrazam sobie abym została znów tak potraktowana 2 raz.... A ryzyko jest - by mogło do tego dojść. Gdyby były dzieci na przykład. Co jeśli by zabrakło rodziców... bez nich ja bym nie dała rady. Bardzo ciężko zachorowałam akurat wtedy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czasami sobie dają, czasami nie. Często nie jest warto. Co z tego, że jacyś tam ludzie sobie dają? To jest Twoje życie. Serio spójrz w końcu tak do końca na to, jak to wyglądało. Nie lukruj przeszłości. Niby coś tam wiesz, widzisz, ale chyba nadal do Ciebie nie dociera, że ten związek był chu...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 13:13   #90
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Prośba o pomoc wyjaśnieniu, czego ja nie rozumiem...

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości to psycholog tak działa, że komuś nakładzie do głowy jak ma się zachowywać? Mowi wprost, tak nie masz traktować swojej dziewczyny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czesto osoba, ktora zle traktuje partnera moze nie zdawac sobie sprawy z tego, jak bardzo krzywdzace jest jego zachowanie. albo na przyklad samego siebie uwazac za ofiare, a swoje zachwoanie za forme obrony; mozliwe tez, ze w ten sposob odbijaja sie jakies nieprzepracowane traumy z dziecinstwa, DDA, itd. mozliwe, ze na przyklad zona nieswiadomie uzywa slow-kluczy, ktore wyzwalaja agresje. jest wiele mozliwych przyczyn konfliktow w zwiazku, niektore nie wynikaja z niedopasowania i mozna nad nimi pracowac z terapeuta, poznac przyczyny, mechanizmy, nauczyc sie empatii, terapeuta jest wtedy tylko mediatorem i zrodlem profesjonalnej wiedzy. to partnerzy staraja sie najpierw zaobserwowac, pozniej zrozumiec i ewentualnie zmienic relacje miedzy soba.

mozliwe tez, ze na terapii dowiedzieliby sie, ze sa zupelnie do siebie niedopasowani, za ich konfiltami stoi nierozwiazywalny problem i mieliby pewnosc, ze nie ma juz po co wracac
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-02 18:08:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.