Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-28, 22:20   #4561
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Z Essence jest taki żel 'make me brow' i nawet lepiej mi się używa tego niż Benefitowego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Też lubię ten żel z Essence.
Kupię go w naturze?

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Jeśli mówisz o Gimme Brow, to wycofana została tylko partia i kosmetyk raczej wróci do sprzedaży (tak przynajmniej zrozumiałam): http://static.sephora.fr/www/webmast...ent_Poland.pdf[COLOR="Silver"]
Dzisiaj Pani powiedziała mi, że zastąpiono go nowym w takim pękatym opakowaniu, ale kolory kijowe. Oby wrócił
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-28, 22:29   #4562
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Ja kupiłam tylko skromnie sypki puder Kat von D, bo od dawna za mną chodził. Ale babeczka w S. polecała mi sypańca Becca i tak teraz dumam, bo też fajny
Becca jest super ale to absolutne przeciwieństwo Kat von D. Daje mocny połysk i w ogóle nie matuje - jeśli takiego szukasz to będziesz zadowolona
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-28, 22:44   #4563
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ja mam dwa (różne) pędzle EcoTools i oba są dość skuteczne w nakładaniu sypkich pudrów, a nie jestem miszczynią makijażu

w sprawie promocyjnego szaleństwa to na razie kupiłam sobie tylko wkład cienia macowego
za to mojej młodocianej córce nabyłam: pomadkę MAC Brave, lip base z serii Pre+prime i jeszcze planuję They're Real Tinted Primer
mówię Wam, fajnie jest mieć córkę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-28, 22:52   #4564
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 00:02   #4565
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Becca jest super ale to absolutne przeciwieństwo Kat von D. Daje mocny połysk i w ogóle nie matuje - jeśli takiego szukasz to będziesz zadowolona
Jeśli przeciwieństwo, to tym bardziej czuję się zachęcona, nie będzie dubla
A na serio, wrócę tam i przyjrzę się dokładniej
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 07:03   #4566
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Kupię go w naturze?
Tak. I w Hebe.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 07:30   #4567
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

właśnie kurier przyniosl mi paczke z paletką Kat von D -
zakupiłam z 25% rabatem
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-29, 08:04   #4568
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Witajcie po świętach
tak czekałam na promocje w S a jak juz jest to nie ma mojego pudru Shiseido czy kupowałyscie kosmetyki tego typu na iperfumy?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 08:31   #4569
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
rozgrzeszam Wasze wszystkie wyprzedazowe zakupy, palety hudy czy inne takie i pobijam Was ma glupota
kupilam wlasnie zestaw cieni toma forda "nude dip". bezsensownie burzujsko drogie, zwlaszcza w przeliczeniu na ilosc cieni chodzilam kolo nich jakis czas, teraz oczywiscie okazja mialam wewnetrzna potrzebe rozpiescic sie z okazji 30%, macalam rozne diory i inne chanele, ale kurcze te niestety zrobily na mnie najwieksze wrazenie... nudne nudziaki, ale przynajmniej wiem, ze je wynoszę na 100%
[a do tego na stronie wyprzedane, w moim douglasie [jedyny TF w Poznaniu] mieli ostatnia paletke w tym kolorze, wiecie jak dziala magia "ostatniej sztuki w okolicy", od razu plus milion do chciejstwa ]

wiec kupujcie teraz smialo co tam Wam wpadnie w lapki, bo tytul miszcza glupio wydanej kasy i tak przypadnie mi
Cienie TF są absolutnie warte swojej ceny. Mam Cocoa mirage i używam ich codziennie. W przeliczeniu na ilość użyć wcale nie wychodzą drogo. Jesteś rozgrzeszona.

U mnie w S. puste półki. Kupiłam tylko Chanelowy Velvet na zapas. Po resztę muszę pojechać do centrum

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja używam BB. Dzięki temu nic się nie osypuje.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 08:44   #4570
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

już nawet moje zaprzyjaznione macówki w Douglasie zauważyły, że więcej dla córki kupuję niż dla siebie

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Witajcie po świętach
tak czekałam na promocje w S a jak juz jest to nie ma mojego pudru Shiseido czy kupowałyscie kosmetyki tego typu na iperfumy?
nie wiem, o którym pudrze piszesz, ale ja też się czaiłam na Translucent KLIK i nie ma
i nie, nigdy jakoś nie skusiłam się na zakupy kolorówki w tego typu sklepie,,,
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 08:50   #4571
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
już nawet moje zaprzyjaznione macówki w Douglasie zauważyły, że więcej dla córki kupuję niż dla siebie


nie wiem, o którym pudrze piszesz, ale ja też się czaiłam na Translucent KLIK i nie ma
i nie, nigdy jakoś nie skusiłam się na zakupy kolorówki w tego typu sklepie,,,
ja pisze o sypanym tym
https://www.iperfumy.pl/shiseido/tra...iABEgJDlfD_BwE
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-29, 08:57   #4572
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
rozgrzeszam Wasze wszystkie wyprzedazowe zakupy, palety hudy czy inne takie i pobijam Was ma glupota
kupilam wlasnie zestaw cieni toma forda "
Nude Dip jest jedną z najpiękniejszych paletek jaką widziałam
Uwielbiam ją, będziesz zadowolona. No, ale ja jestem bezkrytyczna, jeżeli chodzi o Tomka

Ja za to kupiłam kilka pojedyńczych cieni Toma Forda dzień przed obniżką
Ale rzucili chyba po jednym cieniu, więc i tak załuję, że nie wzięłam więcej, bo za chwilę już ich nie było.
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 09:53   #4573
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość

Dzisiaj Pani powiedziała mi, że zastąpiono go nowym w takim pękatym opakowaniu, ale kolory kijowe. Oby wrócił
Ja używałam Gimme Brow w tej wcześniejszej odsłonie, tego ciemniejszego odcienia i faktycznie był świetny. Po reformulacji jeszcze go nie oglądałam i nie wiem, jak wygląda kwestia kolorów.

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Witajcie po świętach
tak czekałam na promocje w S a jak juz jest to nie ma mojego pudru Shiseido czy kupowałyscie kosmetyki tego typu na iperfumy?
Kupuję dość sporo na iperfumy (głównie kolorówkę, której z jakiegoś powodu nie ma w Sephorze czy Douglasie) i nigdy nie zdarzyła mi się wpadka. Są też niezawodni jeśli chodzi o dostawę, obsługę klienta czy ewentualne zwroty.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 10:06   #4574
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
rozgrzeszam Wasze wszystkie wyprzedazowe zakupy, palety hudy czy inne takie i pobijam Was ma glupota
kupilam wlasnie zestaw cieni toma forda "nude dip". bezsensownie burzujsko drogie, zwlaszcza w przeliczeniu na ilosc cieni chodzilam kolo nich jakis czas, teraz oczywiscie okazja mialam wewnetrzna potrzebe rozpiescic sie z okazji 30%, macalam rozne diory i inne chanele, ale kurcze te niestety zrobily na mnie najwieksze wrazenie... nudne nudziaki, ale przynajmniej wiem, ze je wynoszę na 100%
[a do tego na stronie wyprzedane, w moim douglasie [jedyny TF w Poznaniu] mieli ostatnia paletke w tym kolorze, wiecie jak dziala magia "ostatniej sztuki w okolicy", od razu plus milion do chciejstwa ]

wiec kupujcie teraz smialo co tam Wam wpadnie w lapki, bo tytul miszcza glupio wydanej kasy i tak przypadnie mi
w douglasie w Browarze?
nie martw się ja kupiłam przed wyprzedażami tez te czwóreczki TF, do tego podkład i szminka tez wleciała.. prawie tysiak bez żadnej promo ani giftów więc miszczem głupoty jestem taże i ja
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 10:08   #4575
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja używałam Gimme Brow w tej wcześniejszej odsłonie, tego ciemniejszego odcienia i faktycznie był świetny. Po reformulacji jeszcze go nie oglądałam i nie wiem, jak wygląda kwestia kolorów.



Kupuję dość sporo na iperfumy (głównie kolorówkę, której z jakiegoś powodu nie ma w Sephorze czy Douglasie) i nigdy nie zdarzyła mi się wpadka. Są też niezawodni jeśli chodzi o dostawę, obsługę klienta czy ewentualne zwroty.
dzięki, chyba bede musiała tam kupic bo juz jade na resztkach a w S pewnie nie będzie go w tym roku
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 10:37   #4576
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro, ale jeśli tytuł nadawany jest z okazji kupna nienormalnie drogich cieni TF, to ja zdobyłam go już 2 lata temu, kiedy to zanabyłam Lavender Lust
Dodam, że w tym roku cieni użyłam może ze dwa razy

Mając podobny dylemat kupiłam sypkacza Becci
Na razie jednak wykańczam inne, a Beccę tylko testowałam na dłoni i strasznie błyszczące to to . Trochę się obawiam czy da radę na mojej tlustawej skórze
popatrzylam na swatche tych Twoich wlasnie i na fotkach wygladaja przepieknie. uzywaj!
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Cienie TF są absolutnie warte swojej ceny. Mam Cocoa mirage i używam ich codziennie. W przeliczeniu na ilość użyć wcale nie wychodzą drogo. Jesteś rozgrzeszona.

U mnie w S. puste półki. Kupiłam tylko Chanelowy Velvet na zapas. Po resztę muszę pojechać do centrum



Ja używam BB. Dzięki temu nic się nie osypuje.
Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Nude Dip jest jedną z najpiękniejszych paletek jaką widziałam
Uwielbiam ją, będziesz zadowolona. No, ale ja jestem bezkrytyczna, jeżeli chodzi o Tomka

Ja za to kupiłam kilka pojedyńczych cieni Toma Forda dzień przed obniżką
Ale rzucili chyba po jednym cieniu, więc i tak załuję, że nie wzięłam więcej, bo za chwilę już ich nie było.
no ja się jakoś opierałam im, mowiac, ze to chora kasa za 4 cienie, ale stwierdzilam, ze teraz jest na nie dobry moment przy cenie nizszej prawie o 1/3 [mimo, ze nadal jest zlodziejska ]
nie wiem czy bardziej się bać, że się nie sprawdzą czy że się sprawdzą i będę chciała więcej jak na razie po 1 uzyciu milosc
Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
w douglasie w Browarze?
nie martw się ja kupiłam przed wyprzedażami tez te czwóreczki TF, do tego podkład i szminka tez wleciała.. prawie tysiak bez żadnej promo ani giftów więc miszczem głupoty jestem taże i ja
tak
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 12:53   #4577
dominika7789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 4
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Ja mam w planach zakup pomadki, moze coś polecicie? zależy mi na dobrej trwałości tak do 150 zł.
dominika7789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 13:39   #4578
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Tak. I w Hebe.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zwrócę na niego uwagę jak będę w pobliżu

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja używałam Gimme Brow w tej wcześniejszej odsłonie, tego ciemniejszego odcienia i faktycznie był świetny. Po reformulacji jeszcze go nie oglądałam i nie wiem, jak wygląda kwestia kolorów.



Kupuję dość sporo na iperfumy (głównie kolorówkę, której z jakiegoś powodu nie ma w Sephorze czy Douglasie) i nigdy nie zdarzyła mi się wpadka. Są też niezawodni jeśli chodzi o dostawę, obsługę klienta czy ewentualne zwroty.
Muszę Ci podziękować za linka w sprawie Benefitu Przy okazji zakupów zwróciłam ten ten tusz i dostałam kasę za niego Nawet nie wiedziałem, że ta partia była jakas wadliwa.
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 15:13   #4579
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Jutro jeszcze zrobię drugie podejście. Zawsze na strefę T można dać coś bardziej matującego
Jest to jakiś pomysł, ale szczerze mówiąc chyba nie chciałoby mi się używać różnych pudrów do różnych stref twarzy, leniwa jestem . Poza tym mam tendencję do błyszczenia wszędzie, nie tylko w strefie T

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Becca jest super ale to absolutne przeciwieństwo Kat von D. Daje mocny połysk i w ogóle nie matuje - jeśli takiego szukasz to będziesz zadowolona
Nie brzmi dobrze

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Witajcie po świętach
tak czekałam na promocje w S a jak juz jest to nie ma mojego pudru Shiseido czy kupowałyscie kosmetyki tego typu na iperfumy?
Zamawiałam parę razy kolorówkę na iperfumy i nie mam zastrzeżeń.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
już nawet moje zaprzyjaznione macówki w Douglasie zauważyły, że więcej dla córki kupuję niż dla siebie
Taka mama to skarb

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
popatrzylam na swatche tych Twoich wlasnie i na fotkach wygladaja przepieknie. uzywaj!



no ja się jakoś opierałam im, mowiac, ze to chora kasa za 4 cienie, ale stwierdzilam, ze teraz jest na nie dobry moment przy cenie nizszej prawie o 1/3 [mimo, ze nadal jest zlodziejska ]
nie wiem czy bardziej się bać, że się nie sprawdzą czy że się sprawdzą i będę chciała więcej jak na razie po 1 uzyciu milosc

tak
Lubię tę paletkę, ale ciągle kupuję nowe cienie i zawsze po nowości sięgam w pierwszej kolejności . Poza tym mam problem z najjaśniejszym cieniem w zestawieniu - trochę zbyt błyszczący dla mnie. Z tego względu od dwóch lat waham się czy kupić jeszcze Seductive Rose, która kolorystycznie też mi się podoba, ale w zestawie ma aż dwa takie glitterowe cienie.
Na razie więc tylko ją kliknęłam, ale nie wiem czy opłacę .


Cytat:
Napisane przez dominika7789 Pokaż wiadomość
Ja mam w planach zakup pomadki, moze coś polecicie? zależy mi na dobrej trwałości tak do 150 zł.
Polecam szminki MAC, zwłaszcza maty, albo Chanel Rouge Allure Velvet. Świetne są też matowe szminki Clinique.
Teraz wszystko do ust możesz kupić z 30% rabatem w Douglasie lub Sephorze, więc w limicie cenowym się spokojnie zmieścisz.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-29, 15:55   #4580
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

dziewczyny czy jest u was gdzieś dostępna mini Huda Mauve?
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 16:45   #4581
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 17:41   #4582
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Jak oceniacie zestaw miniatur z becca? Ten z rozświetlaczem w kolorze opal? Będzie dobry dla jasnej karnacji? U mnie w sephorze oczywiście brak testera z pełnowymiarowego produktu i nie mogłam sprawdzić.

Możecie polecić coś suchego do konturowania? Mam kredki ze smashbox i bardzo je lubię, ale chciałam coś nie na mokro. Bardzo podoba mi się najciemniejszy odcień z contour kit ze smashbox także, cena bardzo fajna ale wiem że nie będę używać pozostałych dwóch odcieni.
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 17:52   #4583
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Polecam szminki MAC, zwłaszcza maty, albo Chanel Rouge Allure Velvet. Świetne są też matowe szminki Clinique.
Teraz wszystko do ust możesz kupić z 30% rabatem w Douglasie lub Sephorze, więc w limicie cenowym się spokojnie zmieścisz.
a ja moge polecic pomadke NARS Audacious sa bardzo trwale
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 18:15   #4584
dziewoja
Raczkowanie
 
Avatar dziewoja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 346
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Becca jest super ale to absolutne przeciwieństwo Kat von D. Daje mocny połysk i w ogóle nie matuje - jeśli takiego szukasz to będziesz zadowolona
Ac zy puder Becca jest chociaż trochę utrwalający? Mam cerę suchą jednak nie wyobrażam sobie nie użyć choć odrobiny pudru na podkład.
__________________

dziewoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 18:40   #4585
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
właśnie kurier przyniosl mi paczke z paletką Kat von D -
zakupiłam z 25% rabatem
Ja nie dostalam rabatu na na Kat
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 19:31   #4586
m_anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 153
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Kochane, czy w stacjonarnej Sephorze dostanę kosmetyki PETER THOMAS ROTH?

Kupowałam je kiedyś na stronie Sephory, ale od jakiegoś czasu nie wyszykuje mi ich.
__________________
***
http://instagram.com/1983emi
***
m_anita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 19:32   #4587
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dziewczyny a jakąś bazę pod cienie polecacie? A paint poty z maca? Zastanawiam się...

I zastanawiam się nad bronzerem, do tej pory używałam ziemi egipskiej..

Edytowane przez patrysienka
Czas edycji: 2017-12-29 o 19:34
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 19:40   #4588
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Widze, ze szalenstwo trwa . Ja z kosmetykow tylko szminke, podklad i baze kupilam, wiec u mnie skromnie porownujac do Was.

Wpadlam tylko, zeby polecic Good Genes od Sunday Riley, ktore zanabylam niedawno. Swietne mazidlo. Uzywam niedlugo, ale juz widze zmiany, co nigdy mi sie nie zdarzylo tak szybko (przy sephorowej pielegnacji to zadnych zmian nie widzialam). Mysle teraz nad Luna, ale niektorzy pisza, ze potrafi zapychac, wiec sie troche boje.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 20:21   #4589
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakąś bazę pod cienie polecacie? A paint poty z maca? Zastanawiam się...

I zastanawiam się nad bronzerem, do tej pory używałam ziemi egipskiej..
Ja sobie wzięłam ten z maca jako bazę, jutro odbieram to dam znać czy tak się sprawdza jak polecają
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-29, 20:48   #4590
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;80039471]Widze, ze szalenstwo trwa . Ja z kosmetykow tylko szminke, podklad i baze kupilam, wiec u mnie skromnie porownujac do Was.

Wpadlam tylko, zeby polecic Good Genes od Sunday Riley, ktore zanabylam niedawno. Swietne mazidlo. Uzywam niedlugo, ale juz widze zmiany, co nigdy mi sie nie zdarzylo tak szybko (przy sephorowej pielegnacji to zadnych zmian nie widzialam). Mysle teraz nad Luna, ale niektorzy pisza, ze potrafi zapychac, wiec sie troche boje.[/QUOTE]

a cóż to za cudo i gdzie to nabyłaś
dla wszystkich rodzajów cer ... hmmm już dawno miałam ochotę na coś z kwasem mlekowym, ale jakos ostatnio nie służą mi chyba kwasy (te co do tej pory lubiłam - szczególnie migdałowy)

cena mnie zabiła
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-13 21:41:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.