Herbaciane pogaduchy :) cz.II - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-10, 21:37   #1861
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
A co do zajęć dla małej, to nie wiem jak to wygląda u nas w mieście, ale jeśli chodzi o zajęcia dla starszych to się rozchodzą jak ciepłe bułeczki. Praktycznie już w dniu zapisów, albo na drugi dzień już nie ma miejsc

Mam jeszcze małe doświadczenie w tych tematach ale z tego co zdążyłam zaobserwować to na płatne zajęcia nie ma problemu, żeby się dostać.
Ale np. w tym miesiącu były ciekawe warsztaty za przysłowiową złotówkę to zaraz się rozeszło.

Pstra, pozwolę sobie napisać wiadomość na priv, mam pytanie
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 15:45   #1862
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam środowo
u mnie złota jesień trwa już 3 dzień z kolei i oby trwała jak najdłużej
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Mam jeszcze małe doświadczenie w tych tematach ale z tego co zdążyłam zaobserwować to na płatne zajęcia nie ma problemu, żeby się dostać.
Ale np. w tym miesiącu były ciekawe warsztaty za przysłowiową złotówkę to zaraz się rozeszło.
no bo tak jest, tam gdzie za darmo, albo za grosze to już nie ma szans, a tam gdzie trzeba zapłacić to zawsze się znajdzie miejsce i to w wielu dziedzinach życia tak jest

w kubku zielona z cytryną
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-21, 16:54   #1863
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam sobotnio

Piękna aura się skończyła ale podobno od czwartku znowu ma słoneczko poświecić. Pożyjemy, zobaczymy
Zresztą nie ma co narzekać, za dwa miesiące już święta a tu taka pogoda była
A na balkonie mam jeszcze pomidory

W kubku ostatnio na zmianę zielona z cytryną lub herbatka NingHong (prezent od siostry). Z ciekawości wpisałam nazwę w google i jakież było moje zdziwienie jak przeczytałam, że to na odchudzanie. Czyżby siostra chciała mi dać coś do zrozumienia? Pewnie sama się zdziwi jak jej powiem.
Ale najważniejsze, że herbata całkiem smaczna, z dodatkami kłącza pochrzynu (cokolwiek to jest), liścia malwy i owocu głogu. Ale jeśli ktoś liczy na intensywne doznania smakowe to tu tego nie dostanie, herbata z tych łagodnych.

A jako, że nie liczę na skutki uboczne w postaci utraty kilogramów to przydałoby się w końcu wziąć za siebie. Znowu od jutra

Miłego weekendu
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 12:39   #1864
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam niedzielnie
u mnie też się pochmurało a teraz to nawet pada. Podobno w tym tygodniu mają być już przymrozki W domu ciemno, trzeba już światło świecić, chyba że świeczki to będzie bardziej nastrojowo

Co do herbatki, to siostra pewnie Ci taką kupiła ze względu na walory smakowe bynajmniej ja tak kupuję i nie patrzę czy na coś działa w te odchudzające to już w ogóle nie wierzę
a ten kłącz pochrzynu brzmi intrygująco
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
A jako, że nie liczę na skutki uboczne w postaci utraty kilogramów to przydałoby się w końcu wziąć za siebie. Znowu od jutra
ja też sobie w kółko mówię "rusz ten tyłek" ale ja z tych co nikogo nie słuchają więc można się domyśleć, że nic z tego nie wychodzi
ale brat mnie ostatnio zaskoczył, że się pilnuje jedzeniowo i trochę ćwiczy więc moje ego zaczyna się burzyć, a że dopiero koło wiosny się z nim zobaczę, to miło by było go zaskoczyć

w kubku tym razem nie sprite, ale to drugie ciemniejsze
miłej niedzieli
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 10:41   #1865
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam listopadowo

Jak tam wichury, wszyscy cali i zdrowi? No bo trzeba przyznać, że momentami wiało dość konkretnie.
Przed wczoraj po południu wybrałam się na cmentarz, tak chociaż z grubsza ogarnąć groby. Nie dość, że mnie tam noc zastała (strasznie szybko się teraz ściemnia) to jak czasami przywiało to nie było przyjemnie Tak sobie myślałam, że jak mnie jakieś drzewo przygniecie to szybko mnie nie znajdą bo tak ciemno na tym cmentarzu
Takie to optymistyczne myśli mnie nawiedzały

Dobrze chociaż, że dzisiaj nie pada.
I całe szczęście (chociaż słowo nie do końca adekwatne), że mamy bliskich na jednym cmentarzu, nie trzeba jeździć po mieście w tych korkach.

Herbatkowo dalej zielona z cytryną i ten "odchudzający" prezent od siostry

Spokojnego dnia
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-04, 08:35   #1866
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam i ja listopadowo
u mnie bardzo strasznie to nie wiało. W środę było pochmurno, trochę mżyło więc nie najgorzej. Dziś za to słonecznie od rana, więc się chyba wezmę za przetarcie okien, bo zwlekam i zwlekam a nie wiadomo czy to nie będzie ostatni moment a nie chce mi się
Co do tego szybkiego ściemniania, to fakt. Rano do pracy jest szarówka, a zanim wrócisz i przebijesz się przez miasto, to następna szarówka cię zastanie a po powrocie to już nic się nie chce i potem się dziwić, że ludzi dopada jakaś melancholia

A jak tam Twoje "jutro" Galijko? Nastało? Wzięłaś się za siebie?
Bo u mnie niestety jeszcze nie nastało a powinno, bo ociekam już tłuszczem

Herbatkowo dalej tylko i wyłącznie zielono w pracy na zmianę słodkie mango (moje HWC ) i "fantazja", a w domu bez zmian - właśnie sobie piję moją mieszankę zamiast białych czy czarnych bąbelkowych napoi ostatnio sobie na nie za dużo pozwoliłam

miłego weekendu
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 06:32   #1867
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam z początkiem kolejnego tygodnia

Za oknem szaro, buro i ponuro. Listopad pełną parą

Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
A jak tam Twoje "jutro" Galijko? Nastało? Wzięłaś się za siebie?
Bo u mnie niestety jeszcze nie nastało a powinno, bo ociekam już tłuszczem
Niestety u mnie też ciągle jutro nadejdzie jutro Już się sama na siebie złoszczę ale bez efektów. Kurcze, kiedyś nie miałam takich problemów, żeby się zmobilizować. Wiek i siedzenie w domu z małą rozleniwiło człowieka
Dobrze, że jest chociaż na co zwalić

Herbatkowo kilka dni temu zakupiłam trzy herbaty torebkowe: Teekanne o smaku pomarańczy i zieloną z brzoskwinią oraz Bifixa herbatę zimową, taką
Swoją drogą zawsze myślałam, że to Biofix a nie Bifix. Dopiero teraz wejście na ich stronę mnie uświadomiło

Poza tym nie miałam ostatnio szczęścia do Five o'clock. Raz pojechałam to zastałam zamknięte drzwi z kartką "Zmieniamy się dla Ciebie". Następnym razem, jak już się zmienili to chciałam kupić trzy konkretne herbaty i żadnej nie mieli Marna ta zmiana jak dla mnie

Miłego poniedziałku
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-14, 15:02   #1868
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam wtorkowo
Galijko jaki z Ciebie ranny ptaszek ja miałam wczoraj wolne i spałam do 9 ale dziś już znowu od 6 na nogach
u mnie też szaro i buro i popaduje. Chociaż dzisiaj słońce ładnie świeciło i miałam nadzieję, że jak skończę robotę to też tak będzie, a tu już było po słońcu

co do herbaty to też myślałam, że to Biofix
ja też się będę musiała wybrać do Five o'clock po moją ulubioną mango bo mi się niestety kończy, a ostatnio kupiłam 100g
a po jakie Ty się wybierałaś, może coś zgapię jak mi się zapasy pokończą
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Niestety u mnie też ciągle jutro nadejdzie jutro Już się sama na siebie złoszczę ale bez efektów. Kurcze, kiedyś nie miałam takich problemów, żeby się zmobilizować. Wiek i siedzenie w domu z małą rozleniwiło człowieka
Dobrze, że jest chociaż na co zwalić
z jednej strony też się cieszę, że jest na co zwalić, ale z drugiej ubolewam nad tym, że nie umiem spiąć pośladów i się wziąć do roboty

w kubku woda, bo zaraz muszę wyjść i herbatę wypiję dopiero jak wrócę
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 07:08   #1869
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
Galijko jaki z Ciebie ranny ptaszek
Nie tyle ja co moja córcia Ciekawe czy jak przyjdą czasy przedszkola to też tak będzie chętnie wstawała

Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
ja też się będę musiała wybrać do Five o'clock po moją ulubioną mango bo mi się niestety kończy, a ostatnio kupiłam 100g
a po jakie Ty się wybierałaś, może coś zgapię jak mi się zapasy pokończą
Dla siebie chciałam kupić chillout (piłam u bratowej i bardzo mi posmakowała) i kasztanową a dla taty japońską uchiyama.

A dzisiaj za oknem słońce i przymrozek a w kubku na razie kawinka

Miłego dnia
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 17:32   #1870
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Nie tyle ja co moja córcia Ciekawe czy jak przyjdą czasy przedszkola to też tak będzie chętnie wstawała
moja nie miała dla mnie litości i nawet w weekendy od rana rozrabiała
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Dla siebie chciałam kupić chillout (piłam u bratowej i bardzo mi posmakowała) i kasztanową a dla taty japońską uchiyama.
jakie fajne nazwy zerknęłam na ich stronę i podobają mi się jeszcze wizualnie i ze względu na dodatki - lychee dance, bancha sekrety babci, poranek w Kioto i oriental dragon teraz się obawiam, że jak tam zajdę to pójdę z torbami może Mikuś mnie dopomoże

w kubku zielona z truskawką
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 19:16   #1871
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Musisz wysłać list do Mikołaja
Poprzeglądaj jeszcze to pewnie coś się jeszcze spodoba i trafi na listę

Ja wczoraj ponownie trafiłam do Five, uchiyamy nadal nie było, kasztanów nie kupiłam bo jednak zapach mnie nie przekonał, ale wzbogaciłam się o chillout i grudniową noc

A a propos wstawania dzieci to i tak wiem, że młodzież złośliwie w dni wolne będzie wstawała o 6-ej rano a jak będzie trzeba iść do przedszkola/szkoły to pewnie nie będę mogła z łóżka jej ściągnąć Już teraz bardzo często śpi akurat wtedy kiedy mamy gdzieś wychodzić, chociaż to nie jest jej pora
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt



Edytowane przez Galijka
Czas edycji: 2017-11-17 o 19:18
Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-21, 15:07   #1872
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam wtorkowo
u mnie kolejny pochmurny dzień. Do tego dopadło mnie jakieś przeziębienie, bo kaszle i smarkam Przez to nic mi się nie chce jeszcze bardziej niż zazwyczaj
W pracy szykują mi się zmiany kierownictwa od nowego roku i nie wiemy czego się spodziewać, czy będzie lepiej czy gorzej. Na razie się nie nakręcam ani w jedną ani w drugą stronę. Raczej myślę pozytywnie, bo inaczej jeszcze odechce mi się pracować i co będzie

w kubku dziś była nowość - kaktusowa rozkosz czy jakoś tak całkiem niezła
miłego popołudnia
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 20:33   #1873
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Dobry, sobotni wieczór

Pstra, wykurowałaś się? Mam nadzieję, że tak. A jeśli nie to jakiegoś grzańca polecam. Najlepiej Galicyjskiego

Ostatnie dni piękne i słoneczne. Nota bene przed blokiem widziałam, że magnolia i bez puściły pąki, ale to pewnie po tym tygodniu upałów, który był jakiś czas temu. Szkoda, bo na pewno przemarzną i w przyszłym roku będzie ich o tyle mniej.

Masz rację, że nie myślisz o zmianach, nie ma się co nakręcać. Zwłaszcza jak się nie ma na coś wpływu. Co ma być to będzie.

A w kubku chilluot
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 22:56   #1874
adrian_na_
Przyczajenie
 
Avatar adrian_na_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4
Dot.: pu-erh a rooiboos tee

Cześć, od jakiegoś czasu nałogowo piję zieloną herbatę i zauważyłam dziwny wpływ tego napoju na mój sen.. ogólnie zawsze mialam problemy z zaśnięciem, a ze wstawaniem do pracy jeszcze gorszy, szlam spac gdzies o 3 a o 5 rano musialam wstać, oczywiście nie zawsze to wychodzilo jak planowalam. Natomiast odkąd piję ten magiczny napój to wszystko sie zmieniło.. szybko zasypiam, budzę się razem z budzikiem albo nawet przed nim! Kiedy mam wolne to zazwyczaj śpię do 12 ( wiadomo, bezsenność w koncu kiedyś trzeba odespac ) a teraz o 8 rano jestem na nogach, wypoczeta. No w tym ogolnie nie widzę problemu, ale zastanawia mnie jeszcze jedno... mianowicie mam dziwne sny. Właśnie odkąd piję zieloną herbatę. Sni mi się, ze ktos umarł, i to nie tak że umarł bo.umarł, sceny w snach są bardziej złożone. Pocwiartowane w wypadku osoby.. krew, tam ręka, tam noga. Raz nawet śniło mi się, że to ja umarłam. Ogólnie psychikę chyba mam dobrą, wcześniej nie śniło mi sie nic. A teraz nawet potrafię się obudzić w srodku nocy żeby sprawdzić czy to nie jest oby prawda a nie sen. Ogarne że jednak sen jest idę do łazienki, wiadomka moczopędne to to jest, i idę dalej spać.

Dodam jeszcze, że dziennie wypijam jakies 2 dzbanki herbaty (2l) zamiast napojów, czy wody, bo po prostu mi smakuje xD

Czy komuś się to przydarzyło? Czy tylko ja jestem takim dziwnym stworzeniem?

Pozdrawiam!
adrian_na_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-02, 10:01   #1875
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam grudniowo
ale ten czas zaiwania u mnie już pierwszy śnieg spadł, ale już znikł Pogoda bardziej jesienna niż zimowa Wkurza mnie to, że rano wychodzę do pracy i jest ciemno, a jak wracam już się ściemnia No nic, byle do wiosny
wyczytałam, że 5 grudnia jest dzień darmowej dostawy. A ja jeszcze nie miałam kiedy zobaczyć, jakie sklepy biorą udział Coś mi się zdaje, że chyba w tym roku nie skorzystam
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Pstra, wykurowałaś się? Mam nadzieję, że tak. A jeśli nie to jakiegoś grzańca polecam. Najlepiej Galicyjskiego
no niestety jeszcze mnie trzyma. Ale już lepiej, bo katar prawie żaden, tylko kaszel jeszcze trochę. Ale mam zamiar iść na jakieś lody, to pewnie po nich zaraz ozdrowieje
Cytat:
Napisane przez adrian_na_ Pokaż wiadomość
Cześć, od jakiegoś czasu nałogowo piję zieloną herbatę i zauważyłam dziwny wpływ tego napoju na mój sen...
Czy komuś się to przydarzyło? Czy tylko ja jestem takim dziwnym stworzeniem?
wydaje mi się, że to raczej nie wina herbaty, ja od zawsze miewam dziwaczne sny, a zielonej kiedyś nie piłam wcale

w kubku moja domowa zielona mieszanina
miłego weekendu
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 16:35   #1876
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam mikołajkowo
był u Was Mikołaj? grzeczni byliście? u mnie czekoladki podrzucił, a herbatkę sobie sama załatwiłam byłam w fivie i kupiłam sobie troszkę senchy z mango i Poranek w Kioto (520 zł za kg ) mam nadzieję, że będzie warta tej ceny
pogoda dalej nie zimowa, ponuro i deszczowo i przez to brak energii

w kubku znowu moja zielona mieszanina
miłego wieczoru
i dużo prezentów - herbacianych i nie tylko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (32,7 KB, 8 załadowań)
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 23:44   #1877
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Czesc,

U mnie Mikolaja nie bylo ale mialam w prezencie zatrucie pokarmowe pewnie nerwy winne temu;/ w kubku woda, bo organizm to narazie przyjmuje.
Syn rosnie jak na drozdzach ale herbaty nie chce pic, chyba ze doleje soku tzn wiecej soku niz herbaty.

P.S. Dawno mnie tu nie bylo
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 10:33   #1878
FridaKalho
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 100
Dot.: Pu-Erh vs. Rooibos

W sumie nigdy nie słyszałam o tym, żeby taka herbata miała właściwości odchudzające, ale może komuś to pomaga?
FridaKalho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-09, 10:04   #1879
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
Syn rosnie jak na drozdzach ale herbaty nie chce pic, chyba ze doleje soku tzn wiecej soku niz herbaty.

P.S. Dawno mnie tu nie bylo
Witaj Anetko Rzeczywiście dawno Cię nie było, chyba będzie koło roku Tak się cieszę, że się odezwałaś Jak się trzymasz? Co u Ciebie? Siedzisz jeszcze za granicą czy wróciłaś do PL? Twój Henio to pewnie już duży chłopak

miłego dnia
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-09, 20:38   #1880
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam sobotnio

U mnie też Mikołaja nie było. Jakoś dziwnym trafem tylko do mnie nie dotarł Tzn. niby był ale tylko częściowy No nie ważne, zobaczymy czy gwiazdka się spisze

Cześć Aneta Przyłączę się do pytań Pstrej jak się trzymasz i w ogóle co u Ciebie. Jak Henio?

A herbatkowo u mnie ostatnio na zmianę grudniowa noc, chillout i dwie zielone: z trawą cytrynową i cytrusowa.

Poza tym muszę niestety napisać, że mój tata bardzo ciężko choruje i gdybym się rzadko odzywała to wybaczcie. Ale czytam na bieżąco i będę starała się pisać ale wiecie jak jest, nie zawsze są chęci w takiej sytuacji...

Miłego weekendu
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 15:17   #1881
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Poza tym muszę niestety napisać, że mój tata bardzo ciężko choruje i gdybym się rzadko odzywała to wybaczcie. Ale czytam na bieżąco i będę starała się pisać ale wiecie jak jest, nie zawsze są chęci w takiej sytuacji...
tak mi przykro Galijko Nie przejmuj się wątkiem, są rzeczy ważne i ważniejsze
ściskam
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 14:41   #1882
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Pozdrawiam i życzę mnóstwa smacznych herbat w Dniu Herbaty moje Herbatniczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (126,4 KB, 3 załadowań)
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 23:00   #1883
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Nie kojarzyłam, że jest taki dzień Ale dziękuję bardzo i wzajemnie
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-22, 07:54   #1884
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Mam zamiar pić skrzyp i pokrzywe i teraz właśnie SOE zastanawiam czy lepiej kupić taka w markecie czy może lepiej taka z apteki susząną. Jeśli ta druga to jak ja parzyc ?
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-23, 09:19   #1885
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam się przedświątecznie
wpadłam tylko na chwilę, bo wiadomo jak to jest przed świętami, nikt nie ma na nic czasu mnie czeka siedzenie w kuchni czego bardzo nie lubię, ale wykorzystam młodzież do pomocy, niech się uczy
Pewnie już nie będę miała kiedy napisać, więc moje drogie Herbatniczki życzę Wam Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był lepszy niż ten, który właśnie przemija
I oczywiście dużo smacznych herbatek
miłego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (61,5 KB, 5 załadowań)
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-26, 12:16   #1886
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Ze względu na chorobę taty i jego obecność w szpitalu, zbojkotowałam te święta. Ale mam nadzieję, że Wam upływają w rodzinnej i radosnej atmosferze.
Ale pomimo bojkotu i nieubranej choinki Gwiazdka i tak do nas dotarła i przyniosła mi trzy herbatki: Chińską mieszankę trzech herbat (zielonej, białej i czerwonej z owocami - głównie czuć truskawkę), herbatę owocową z hibiskusem, truskawką, kandyzowaną wiśnią, skórkami róży (skórkami? ), rodzynkami i mango oraz Słoneczne Ombre czyli pu erh plus melon kandyzowany, płatki róży (płatki to rozumiem) oraz trawa cytrynowa.
Jak na razie piłam tylko tą pierwszą.

Miłego słonecznego drugiego dnia świąt
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 09:52   #1887
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam się ostatni raz w tym roku
powiem Ci Galijko, że mnie też te święta nie cieszyły. W ogóle jakoś tak, z roku na rok coraz mniej mnie cieszą. Może to też wina tego, że choroba w bliskiej rodzinie się pojawiła, a po drugie spędzać święta z kimś za kim się nie przepada, też nie nastraja do świętowania
tak czy siak, życzę Szczęśliwego Nowego Roku, oby był lepszy niż ten co mija. Życzę dużo zdrówka, bo jak to mówią, jak będzie zdrowie, to reszta sama przyjdzie I życzę spełnienia marzeń, bo kiedyś wreszcie muszą się spełnić

miłego dnia dzisiejszego, i jutrzejszego Sylwestra i pojutrzejszego Nowego Roku

ps w kubku moja zielona mieszanka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (134,0 KB, 4 załadowań)
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 21:33   #1888
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

To ja się przywitam po raz pierwszy w Nowym Roku
Oby reszta tego 2018 roku była lepsza niż początek, który jest dla mnie koszmarny.
Ale Wam życzę, żeby to był cały wspaniały rok, pełen radości i uśmiechu, pełen spełnionych marzeń, miłości i oczywiście zdrowia

Po prostu
Szczęśliwego Nowego Roku

A w kubku owocowa z wiśnią, za którą nie przepadam ale tu jest znośna, jeśli się krótko parzy
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt



Edytowane przez Galijka
Czas edycji: 2018-01-01 o 21:41
Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 13:10   #1889
agat2113
Przyczajenie
 
Avatar agat2113
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 23
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Czy prawda że herbaty sypane xx są o wiele zdrowsze? Jakie macie na ten temat teorie?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-02-28 o 08:37 Powód: link
agat2113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 11:04   #1890
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam się chyba pierwszy raz w tym roku myślałam, że już pisałam, a to była końcówka grudnia
U mnie w kratkę. W pracy nas zwodzą z podwyżkami już od zeszłego roku, przez co cały mój zespół nie ma motywacji do pracy i ciężko się przez to pracuje. A w domu też nerwowo przez jedną osobę w rodzinie TŻ i to się niestety odbija na naszych relacjach Miałam trochę inne oczekiwania w związku z nowym rokiem, a tu na razie
Ale mniejsza z tym, Galijko co u Ciebie? Jak tata się czuje? Mam nadzieję, że lepiej.

w kubku była mocha, bo przeprosiłam się z kapsułkami, a zaraz będzie sok pomarańczowy

a herbatkowo kupiłam sobie ostatnio do pracy ekspresówkę big-active malina z acerolą. Całkiem niezła i w sam raz jak mi się nie chce parzyć dużego kubka

miłego weekendu
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-22 16:13:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.