Mamusie marcowe 2018 cz. 6 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-30, 21:24   #2641
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Co do sylwestra u nas się sprawa wyjaśni jutro. My nie mamy z kim zostawić synka, więc w grę wchodzi tylko spotkanie z dzieciatymi znajomymi, ale młody kaszle wiec nie wiem czy się w ogóle gdzieś ruszymy. Zobacze jak jutro się będzie czuł.
Ci co nie mają dzieci imprezy zaczynają po 20 wiec odpadamy :/ No cóż, moi rodzice nie zostaną w Sylwestra z młodym bo mają swoje plany, a teściowie nigdy z nim nie zostali, nawet na godzinę, także ten :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 21:37   #2642
Lulumo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 71
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

lelowa, Brilliant Girl dzięki.

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Bloody - hmmm wiec to wygladalo tak ze przyszla pani. Kladlam sie na bok, wlala plyn, minela chwila (nie ze od razu musialam biec) ale tak z 2 minuty i ze spokojem poczulam ze musze do kibelka. No i poszlam i polecialo raz dwa i po problemie zadnego bolu ani nic, pewnie gorzej by bylo jakby jelita sie zastaly i trzeba by bylo z ta rana przec na kibelku
Całkiem teoretycznie, bo to doświadczenie mam jeszcze przed sobą. U nas położne zachęcają o lewatywy przy wstępie do szpitala. Mówią, że po podaniu płynu najlepiej chodzić ile się będzie dało, potem skorzystać z toalety, potem znowu pochodzić i znowu skorzystać.
Lulumo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 21:39   #2643
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

My robimy imprezę u siebie
Będzie sałatka - gyros
Do tego bagietki czosnkowe
Jajka faszerowane z tuńczykiem (grzybki) tylko muszę wykombinować co z farbowaniem
Jajka faszerowane zwykłe
Ślimaki z ciasta francuskiego
Krokiety żeby było coś cieplejszego
Śledzie (do wódeczki 😁 )
Jakieś krakersy, chipsy
Może jeszcze jakaś sałatka.
Na więcej nie mam siły


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez _Selina_
Czas edycji: 2017-12-30 o 21:42
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 21:42   #2644
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

My nigdzie nie wychodzimy, Mąż nam kupił taką grę Pandemia Legacy 2 i ją zaczniemy.

Jestem zdołowana, napisałam w klubie w nowym wątku
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 21:44   #2645
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Lulumo Pokaż wiadomość
lelowa, Brilliant Girl dzięki.


Całkiem teoretycznie, bo to doświadczenie mam jeszcze przed sobą. U nas położne zachęcają o lewatywy przy wstępie do szpitala. Mówią, że po podaniu płynu najlepiej chodzić ile się będzie dało, potem skorzystać z toalety, potem znowu pochodzić i znowu skorzystać.
Jak dla mnie lepsze to niz przy porodzie zrobic cos. Chociaz wiadomo ze kazdy porod inny i przeciez czesto organizm sam sie oczyszcza tuz przed i wtedy nie trzeba ingerowac

My sylwestra jak zawsze z corka. Tym razem sami na swoim, zrobie lazanie i salatke. Maz szampana a ja picolo bede popijac nie umiem malej zostawic w ta noc pod opieka. Kazdy dzien z nia jest wazny i koniec roku lubie z nia spedzac
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 21:50   #2646
Lulumo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 71
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Jak dla mnie lepsze to niz przy porodzie zrobic cos. Chociaz wiadomo ze kazdy porod inny i przeciez czesto organizm sam sie oczyszcza tuz przed i wtedy nie trzeba ingerowac
Ja też wychodzę z takiego założenia, mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgonie z planem.


Znalazłam listę lelowej, może ktoś jeszcze ma zakupy przed sobą i mu się przyda:
Proszek do prania Jelp, aspirator sopelek, butelka nuk first choice+, smoczki avent, oliwka i zel hipp, podklady poporodowe na lozko, podklady poporodowe-podpaski, podklady dla niemowlat na przewijak, wkladki laktacyjne, tantum rosa, Femaltiker, kompresy medicomp, calperos, doppelherz activ mama (do lykania w czasie kp), linomag zielony, szczoteczka do masazu zebow i dziasel, plyn do higieny intymnej, bialy jelen zel do szpitala, szczoteczka do wlosow z naturalnego wlosia, pedicetamol na goraczke dla niemowlat, chusteczki water wipes, witamilki witD areozol, bebiko1, pieluchy pampers premium care1 88szt, espumisan, esputicon, gryzaki i kilka pozycji dla starszej corki. Na razie lista otwarta, zobacze co po promo w rossku zostanie mi do kupienia.
No i czesc rzeczy juz mam z poprzedniej ciazy jak aspirator katarek, sol fizjologiczna, laktator itp.
Lulumo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 22:09   #2647
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Lulumo Pokaż wiadomość
Ja też wychodzę z takiego założenia, mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgonie z planem.


Znalazłam listę lelowej, może ktoś jeszcze ma zakupy przed sobą i mu się przyda:
Proszek do prania Jelp, aspirator sopelek, butelka nuk first choice+, smoczki avent, oliwka i zel hipp, podklady poporodowe na lozko, podklady poporodowe-podpaski, podklady dla niemowlat na przewijak, wkladki laktacyjne, tantum rosa, Femaltiker, kompresy medicomp, calperos, doppelherz activ mama (do lykania w czasie kp), linomag zielony, szczoteczka do masazu zebow i dziasel, plyn do higieny intymnej, bialy jelen zel do szpitala, szczoteczka do wlosow z naturalnego wlosia, pedicetamol na goraczke dla niemowlat, chusteczki water wipes, witamilki witD areozol, bebiko1, pieluchy pampers premium care1 88szt, espumisan, esputicon, gryzaki i kilka pozycji dla starszej corki. Na razie lista otwarta, zobacze co po promo w rossku zostanie mi do kupienia.
No i czesc rzeczy juz mam z poprzedniej ciazy jak aspirator katarek, sol fizjologiczna, laktator itp.
Czyli prawie taka jak moja 😆 oznaczałoby, że chyba o niczym nie zapomniałam 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-30, 22:14   #2648
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Ja jeszcze bede miala krokiety
Dziękuję w imieniu corki za życzenia zdrowia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 22:51   #2649
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Ilsa - 2 stycznia będę mieć już L4 ale ide do pracy pozamykać ostatnie sprawy i pożegnać się

Gratuluję wózków dziewczyny!

Blood_marry - gratuluję podpisania umowy! Do lutego szybko zleci czas!

alleyezonme - fotel

kiwi - Zdrowka dla córeczki!

U nas zabawa trwa, ale ja już odpuszczam Zostawiam siły na jutro Wczoraj imprezka, dzisiaj spacerowalismy sporo po okolicy, graliśmy w planszowki, teraz reszta ekipy bawi się na dole a ja ucieklam odpocząć na górę Jutro ciąg dalszy
Dobrej nocy! Pozdrawiamy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 23:40   #2650
_Dolly
Rozeznanie
 
Avatar _Dolly
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 744
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Wiecie co, chyba przerzucę się na popołudniowe drzemki. Gdzieś okolo 17-18 jestem nie do życia... A teraz zasnąć nie mogę. I rano wstać w efekcie 😉 Młoda mam nadzieję skończyła imprezę, może jakoś pośpię 😊 wprawia mnie już na marzec chyba 😉

Koszyk na Gemini tez mam do kliknięcia 😊 Po nowym roku robię pranie, ogarniamy wyprawkę finalnie...
Dziś zobaczyłam pierwszą kroplę z cyca i zaliczyłam mini atak paniki, że to takie realne i niedalekie 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Can't wait to meet you
_Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-30, 23:46   #2651
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Hej, hej co tam kobietki ? Ja mam Wam do wylania wiadro gorzkich żali ale to albo w drodze do domu albo po przyjeździe napiszę w klubie.

W każdym bądź razie wpadam tylko życzyć Wam wszystkim Dosiego NASZEGO 2018 roku! ZDRÓWKO🍸🎆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-31, 00:13   #2652
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Hej, hej co tam kobietki ? Ja mam Wam do wylania wiadro gorzkich żali ale to albo w drodze do domu albo po przyjeździe napiszę w klubie.

W każdym bądź razie wpadam tylko życzyć Wam wszystkim Dosiego NASZEGO 2018 roku! ZDRÓWKO🍸🎆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wszystkie się tu zamartwialysmy jak Ci te święta mijają, bo ani widu, ani slychu odkąd jesteś w tych wojażach 😊 szczęśliwego!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-31, 06:38   #2653
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

U nas napadał śnieg przez noc i to naprawdę dużo! Kto by się spodziewał przy ostatnich temperaturach +10. Pewnie zaraz będzie się topił ale teraz jest pięknie aż poszliśmy razem z mężem na spacer z psem. Wiecie że u mnie już petardy strzelają? Godzina 7 rano a tu walą, jakieś przegięcie... A pies oczywiście się trzęsie. Ehhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-31, 07:11   #2654
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Lelowa to my osiedlowo robimy zamówienia 500-1000 zł i tylko raz dorzucili coś w Gemini jak w uwagach wpisałam czy gratis bedzie. Tak to nawet próbek nie dostajemy.

Co do CC dowiem się na wizycie 8.01. narazie nikt nie zaczynał tematu porodu.

A mogę na męża założyć konto Ross? Bo na swoim mam córkę to ciąży nie dodam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-31, 08:01   #2655
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

witam się w ostatnim dniu tego szczęśliwego dla nas roku

dziś w planach skręcanie mebli, wieczorem jakiś film, nawet nie wiem czy wytrzymamy do północy
robię pizzę, sałatkę grecką (z fety z pasteryzowanego mleka), koreczki, no i mamy w zamrażarce całe pudełko lodów carte d'or caffe latte
do tego bezalkoholowe piwo, bo nie lubię tego przesłodzonego piccolo

udanych przygotowań i super zabawy
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-31, 08:05   #2656
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

My idziemy do znajomych na imprezę. Ja robię roladki z tortilli i deskę serów. Będzie wyżerka nie mogę alkoholu to przynajmniej sobie pojem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-31, 09:20   #2657
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Hej, hej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-31, 09:21   #2658
karolka_boroweczka
Raczkowanie
 
Avatar karolka_boroweczka
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 386
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

My pójdziemy na chwilę do jednych i drugich rodziców. Zjemy coś tam, więc nic nie będę robić. A potem spać. Mąż jutro rano do pracy, a popołudniu przychodzą rodzice do nas, bo teściowie byli chyba tylko dwa razy 😝

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karolka_boroweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-31, 09:32   #2659
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Lelowa to my osiedlowo robimy zamówienia 500-1000 zł i tylko raz dorzucili coś w Gemini jak w uwagach wpisałam czy gratis bedzie. Tak to nawet próbek nie dostajemy.

Co do CC dowiem się na wizycie 8.01. narazie nikt nie zaczynał tematu porodu.

A mogę na męża założyć konto Ross? Bo na swoim mam córkę to ciąży nie dodam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Można na męża założyć konto i też wpisać kiedy spodziewa się dziecka


U nas przez noc też napadalo sporo śniegu a teraz już nic z tego nie ma


Muszę jeszcze smignac do sklepu po pieczywo i Picolo i zaczynam kucharzyc przed sylwestrem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-31, 09:40   #2660
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Dzień dobry,
U nas zero śniegu i słoneczko Nie wiem czy się gdzieś ruszymy dzisiaj, bo młody trochę pokasłuje, zobaczymy. Zresztą to i tak by było wyjście max do 21 i do domu , żeby młody poszedł normalnie spać. Potem będziemy siedzieć we dwójkę, zrobimy przekąski, mamy picolo i będzie dobrze
Zresztą powiem szczerze, że ja jakoś nigdy nie przepadałam za Sylwestrem. Dla mnie to trochę taka zabawa na siłę. O wiele bardziej wolałam takie spontaniczne imprezy, gdzie naprawdę miałam ochotę iść i tańczyć.
Miłego dnia i udanej zabawy dla tych co się gdzieś wybierają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-31, 09:50   #2661
punamama
Rozeznanie
 
Avatar punamama
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 897
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Hej dziewczyny!
Juz za wczasu chcialam Wam zyczyc wszystkoego najlepszego w nowym roku!
U mnie remont i podroze swiateczne, a pozniej noworoczne bo trzeba uciec z mieszkania na 2 tyg.
Bylam w pt u lekarza i moja infekcja jest juz wyleczona, troche bakterii w moczu ale dr nie przejela sie tym. Mam brac furagine.
Wam oczywiscie podczytuje i gratuluje udanych wizyt i kolejnych zakupow


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Karol - 05.01.2014
punamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-31, 09:57   #2662
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Dziewczyny zycze Wam niech Nowy Rok przyniesie radosc, milosc, pomyslnosc i spelnienie wszystkich marzen. Na kazda chwile Nowego Roku zycze, abyscie zawsze z latwoscia mijaly wszystkie przeszkody i nigdy nie zatracaly sie w natloku codziennych spraw. Wszystkiego, co najlepsze w nowym roku! Szczesliwych i terminowych rozwiazan, ksiazkowych wynikow i duzo spokojnego snu
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-31, 10:06   #2663
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Dziewczyny życzę Wam wszystkiego najlepszego w Nowym 2018 roku!!! Niech będzie lepszy od poprzedniego pełen radości, uśmiechów i zdrowia!!!
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-31, 10:09   #2664
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Dobra, no to chwalę się zakupami bo mąż skręcił
To ustawienie prowizoryczne
Prowizorycznie, ale już ślicznie

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Zglaszam swoja kandydature do kalafiora ciazowego... wychodzilismy przed chwila z domu i sie przebieralam. I pytam meza gdzie sa moje spodnie bo byly na lozku. I rozgladam sie, szukam no i nie ma! Juz mialam prawie focha ze mi schowal a okazalo sie ze mam je na tylku i nie zakodowalam momentu jak je zakladalam...


Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Dziś podpisaliśmy umowę na wynajem mieszkania. Odliczam do 1.02!! Pewnie w połowie stycznia już będę siedzieć na walizkach. Nie wchodząc w szczegóły ale jestem wykończona teściową.


Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Kurczę a ja na 68 nawet sporo mam Chyba przystopuję z tym rozmiarem.
Ja z 68 mam kłopot, bo nie wiem, czy kupować już letnie krótkie rękawy, czy jeszcze wiosennie długie. Boję się nie wstrzelić w sezon

Cytat:
Napisane przez Kiwi18 Pokaż wiadomość
Hej, hej.
Bylismy z Z. Na sorze. Mala ma ostre zapalenie spojowek nie mam pojecia od kogo mogla sie zarazic trochę z niej marudek
To wirusowe chyba, więc łatwo się roznosi. Zdrówka

Cytat:
Napisane przez _Dolly Pokaż wiadomość
Wiecie co, chyba przerzucę się na popołudniowe drzemki. Gdzieś okolo 17-18 jestem nie do życia... A teraz zasnąć nie mogę. I rano wstać w efekcie 😉 Młoda mam nadzieję skończyła imprezę, może jakoś pośpię 😊 wprawia mnie już na marzec chyba 😉
Ja coraz częściej muszę zrobić drzemkę po południu. W apce tez pojawiło się takie info, że rytm I trymestru wraca. Swoją drogą kiedy to było

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Zresztą powiem szczerze, że ja jakoś nigdy nie przepadałam za Sylwestrem. Dla mnie to trochę taka zabawa na siłę. O wiele bardziej wolałam takie spontaniczne imprezy, gdzie naprawdę miałam ochotę iść i tańczyć.
Też tak mam od zawsze. Niestety mój mąż z tych z sylwestrową przeżywką i co roku jakieś napięcie wprowadza

Cytat:
Napisane przez punamama Pokaż wiadomość
Bylam w pt u lekarza i moja infekcja jest juz wyleczona, troche bakterii w moczu ale dr nie przejela sie tym. Mam brac furagine.
Super, że po infekcji

Co do dzisiejszego Sylwestra to mam wielką nadzieję, że nie zasnę przed północą
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-31, 10:11   #2665
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Dziewczyny ode mnie przyjmijcie zyczenia na Nowy Rok, zeby byl jeszcze lepszy, zeby kazdej z nas spelnily sie marzenia, lekkich porodow, i dzieci najukochanszych
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-31, 10:30   #2666
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

To i ja Wam życzę pięknego Nowego Roku 😆 żeby wszystko szło po naszej myślisz!!

Strasznie boli mnie gardło 😭😭 i ogolnie jestem przez to przybita 😑 ale cóż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-31, 10:44   #2667
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Kochane, ja też wam życzę wesołego Nowego Roku, żeby to oczekiwanie do marca się nie dłużyło ale jednocześnie żebyście miały poczucie że ze wszystkim zdążycie Żeby urodziły się dzieciaczki tryskające zdrowiem i przecudnej urody, wspaniale się rozwijały i dawały dużo radości. A wam osobiście dziewczyny dużo zdrowia, które jest najważniejsze
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-31, 10:55   #2668
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Dzień dobry 😊

Ja również życzę wam dobrego i radosnego sylwestra, a wraz z nowym rokiem samych wspaniałości 😀 spełnienia marzeń, zdrowia dla całych waszych rodzin i moc szczęścia na każdy dzień roku 2018 😊 oby nasze porody okazały się pikusiem 😉 a dzieciaczki urodziły się zdrowe, silne i piękne... ☺

Ja dziś nie pospałam w nocy, znów mnie w brzuchu ściska i kluje. 2 h w nocy spacerowalam i bekalam. Nie wiem czy północy doczekam... dobrze że nic większego w planach nie mamy, tylko filmy, jedzenie i sex 😉 hehe (To ost to plany męża, ja tam nie wiem czy mu wypali) 🤔😎


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Aaa i wczorajsze wasze zakupy ( wózki, komody i fotele) są suuuper. Z fotela to bym nie wychodziła 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-31, 11:04   #2669
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Dziewczyny wszystkiego dobrego w Nowym Roku, żeby spełniały się marzenia 😁😘😁😘

P.s. My jeszcze musimy iść do sklepu z 40 jajek co któreś popsute, wczoraj kupione, nie będę ryzykowała więc wszystkie do kosza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-31, 11:13   #2670
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Jolinko, super macie plany my śpimy w gościach więc pewnie bez szaleństw jesteśmy już w drodze na naszą sylwestrową zabawę, prawie 200km przed nami. A jeszcze muszę przygotować imprezowe kanapki, wyszukiwać się i zrobić drzemkę (to najważniejsze). Mam w planie wytrzymać do 1 w nocy, potem mąż mnie odprowadzić do łóżka i wróci się bawić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-15 10:11:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.