fantazja że ona z innym a rzeczywistość.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-29, 08:01   #1
silver217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36

fantazja że ona z innym a rzeczywistość..


Dzień dobry,

Chciałbym zapytać się Was, jak to jest w Waszych związkach..
Otóż marzy mi się trójkąt z drugim facetem, ale moja kobieta absolutnie nie chce o tym słyszeć. Albo ja obserwujący to, co ona robi z innym i wcale nie musi to być seks. Wręcz powstają kłótnie o to, że jak to możliwe, że facet który kocha chciałby sie dzielić nią z kimś innym ???
Jedyne na co mi pozwala to fantazje podczas seksu.
Oczywiście szanuje odmienne zdanie, ale czy tylko ona jest tak zamknięta, czy ja ten zły?
Jakie jest Wasze podejście do takich fantazji i układów 2M+K?
Zawsze myślałem, że wiele kobiet o tym fantazjuje..
silver217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-29, 09:20   #2
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: fantazja że ona z innym a rzeczywistość..

Nikt tu nie jest zły, po prostu Ty masz takie fantazje, których ona nie podziela. Co Ci po tym, że może i udowodnisz jej, że większość kobiet też ma taką fantazję, ona nie chce o tym słyszeć i tyle.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-29, 10:03   #3
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: fantazja że ona z innym a rzeczywistość..

Nie chciałabym czegoś takiego.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-29, 10:26   #4
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: fantazja że ona z innym a rzeczywistość..

Wiesz, ja należę do tych co bardzo chętnie przeżyłyby trójkąt 2M+1K. Największa fantazja, ale to nie znaczy że zrobiłabym to w rzeczywistości. Okropnie bym się czuła, robiąc to z innych facetem na oczach Tż. Może twoja kobieta również tak czuje.
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-29, 10:30   #5
wkiara86
Raczkowanie
 
Avatar wkiara86
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 208
Dot.: fantazja że ona z innym a rzeczywistość..

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Wiesz, ja należę do tych co bardzo chętnie przeżyłyby trójkąt 2M+1K. Największa fantazja, ale to nie znaczy że zrobiłabym to w rzeczywistości. Okropnie bym się czuła, robiąc to z innych facetem na oczach Tż. Może twoja kobieta również tak czuje.
Dokładnie mam to samo. Mam mega ochotę na 2M+K ale tylko wtedy gdybym nie była w związku. W sensie że robię to niezobowiązująco z dwoma facetami. Nigdy bym nie chciała tego robić z moim facetem i innych. Mimo że mój też mi wspomniał że chciałby tak spróbować. Z resztą autor niech poczyta opinie o trójkątach. Do tego trzeba mieć mega mocna psychikę. Bardzo dużo związków się po trójkącie rozpada. Fantazje to jedno, a realizacja to drugie. Zadaj sobie pytanie jak byś się czuł jakbyś widział jak jest jej dobrze z innym. A co, jeśli będzie lepiej, bo będzie bardziej doświadczony...
wkiara86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-29, 10:34   #6
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: fantazja że ona z innym a rzeczywistość..

Ja bym nie chciała, nie fantazjuję o żadnych innych ludziach w naszym łóżku, czy to facet, czy kobieta. Nie wiem, czy aż tak dużo kobiet o tym marzy, jak ci się wydaje (bo chyba myślisz, że prawie każda)

Poza związkiem też nie miałam takich fantazji. Wkurzyłabym się, gdyby facet mi męczył bułę cały czas mimo mojej jasnej odmowy.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-29, 10:47   #7
silver217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: fantazja że ona z innym a rzeczywistość..

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Wiesz, ja należę do tych co bardzo chętnie przeżyłyby trójkąt 2M+1K. Największa fantazja, ale to nie znaczy że zrobiłabym to w rzeczywistości. Okropnie bym się czuła, robiąc to z innych facetem na oczach Tż. Może twoja kobieta również tak czuje.

Może
Jej przede wszystkim nie przychodzi do głowy bym się nią z kimś dzielił.
Dziękuje za odpowiedź

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez wkiara86 Pokaż wiadomość
Dokładnie mam to samo. Mam mega ochotę na 2M+K ale tylko wtedy gdybym nie była w związku. W sensie że robię to niezobowiązująco z dwoma facetami. Nigdy bym nie chciała tego robić z moim facetem i innych. Mimo że mój też mi wspomniał że chciałby tak spróbować. Z resztą autor niech poczyta opinie o trójkątach. Do tego trzeba mieć mega mocna psychikę. Bardzo dużo związków się po trójkącie rozpada. Fantazje to jedno, a realizacja to drugie. Zadaj sobie pytanie jak byś się czuł jakbyś widział jak jest jej dobrze z innym. A co, jeśli będzie lepiej, bo będzie bardziej doświadczony...

Może jakby było jej dobrze z innym, to jeszcze nie byłby jakiś dramat , bo chyba chodzi o dobry seks. Pod warunkiem, żeby nie zaczęła chcieć zastępować mnie nim.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Nikt tu nie jest zły, po prostu Ty masz takie fantazje, których ona nie podziela. Co Ci po tym, że może i udowodnisz jej, że większość kobiet też ma taką fantazję, ona nie chce o tym słyszeć i tyle.

Ok
silver217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-29, 10:59   #8
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: fantazja że ona z innym a rzeczywistość..

Cytat:
Napisane przez wkiara86 Pokaż wiadomość
Dokładnie mam to samo. Mam mega ochotę na 2M+K ale tylko wtedy gdybym nie była w związku. W sensie że robię to niezobowiązująco z dwoma facetami. Nigdy bym nie chciała tego robić z moim facetem i innych. Mimo że mój też mi wspomniał że chciałby tak spróbować. Z resztą autor niech poczyta opinie o trójkątach. Do tego trzeba mieć mega mocna psychikę. Bardzo dużo związków się po trójkącie rozpada. Fantazje to jedno, a realizacja to drugie. Zadaj sobie pytanie jak byś się czuł jakbyś widział jak jest jej dobrze z innym. A co, jeśli będzie lepiej, bo będzie bardziej doświadczony...
I nic więcej dodawać nie trzeba
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-29, 13:25   #9
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: fantazja że ona z innym a rzeczywistość..

Ja też należę do tych, które nie marzą o trójkącie. Nie umiałabym się dzielić partnerem i sama też jestem tylko dla niego.
Myślę, że w związku jest ważna jedna rzecz - szacunek do upodobań drugiej osoby. Jeśli dziewczyna mówi, że jej to nie kręci, to zrozum, że nie kręci. Jeśli brak trójkąta to dla ciebie aż tak wielki problem to niestety rozstanie i znalezienie dzierlatki skorej do trójkątów. Skoro jak twierdzisz jest ich pełno, to nie powinieneś mieć trudności
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-29, 14:30   #10
problematycznaona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 11
Dot.: fantazja że ona z innym a rzeczywistość..

Mnie się takie coś podoba, ale czy bym to naprawdę zrobiła - ciężko powiedzieć. Co innego sama fantazja, a co innego tą fantazję spełnić. A jak ona nie chce no to nic nie zrobisz, nie zmusisz jej przecież.
problematycznaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-29, 19:34   #11
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: fantazja że ona z innym a rzeczywistość..

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Wiesz, ja należę do tych co bardzo chętnie przeżyłyby trójkąt 2M+1K. Największa fantazja, ale to nie znaczy że zrobiłabym to w rzeczywistości. Okropnie bym się czuła, robiąc to z innych facetem na oczach Tż. Może twoja kobieta również tak czuje.
Zawsze można zacząć od "najmniej inwazyjnego" zaspokojenia kogoś ręką.
Jedna para "chwaliła" mi się w rozmowie po %, że na ona zaspakajała ręką boy-a hotelowego. Właśnie aby zobaczyć jak to jest.
Wszyscy mieli mega podniesiony poziom adrenaliny.
Boy doszedł dość szybko, partner tej kobiety z wrażenia dostał wytrysku w spodniach. Ona mimo podniecenia, musiała uprać jeszcze swoją ulubioną spódnicę bo w nią "trafił" boy hotelowy...
Trochę ich to wydarzenie nakręciło. Boya do swoich zabaw nie zapraszali- chcieli to przemyśleć i przegadać.

P.S.
Proszę o połączenie tego tematu z alogicznym, ponieważ robi się bałagan:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1133391&page=2

Edytowane przez Clevland
Czas edycji: 2017-12-29 o 19:36
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-30, 10:00   #12
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: fantazja że ona z innym a rzeczywistość..

Cytat:
Napisane przez silver217 Pokaż wiadomość
Jedyne na co mi pozwala to fantazje podczas seksu.
Hał kjut

Ja ma zarówno fantazje o kompilacji xM + ja oraz K+M+M, trójkąt M+K+M jakiś taki oklepany
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 17:48   #13
taalasaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 15
Dot.: fantazja że ona z innym a rzeczywistość..

Podepnę się starając się nie przejmować wątku OP. Moja TŻ także ostatnio mi powiedziała, że ma taką fantazje (2M+K). Z jednej strony staram się spełniać jej fantazje z drugiej strony nie wiem jak bym się zachował w trakcie lub po akcji. Uważam się za osobę otwartą, ale widok drugiego faceta z moją żoną mógłby za mocno wpłynąć na nasz związek i moje jej postrzeganie czego się najbardziej obawiam. Ktoś z was miał podobnie, że bił się z myślami, a potem okazało się, że było wiele hałasu o nic, lub odwrotnie. Jest na to jakiś sposób, aby być pewnym, że to nie zrujnuje związku? Nie lubię sam czuć i być powodem ograniczeń.
taalasaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 21:29   #14
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: fantazja że ona z innym a rzeczywistość..

Cytat:
Napisane przez taalasaa Pokaż wiadomość
Podepnę się starając się nie przejmować wątku OP. Moja TŻ także ostatnio mi powiedziała, że ma taką fantazje (2M+K). Z jednej strony staram się spełniać jej fantazje z drugiej strony nie wiem jak bym się zachował w trakcie lub po akcji. Uważam się za osobę otwartą, ale widok drugiego faceta z moją żoną mógłby za mocno wpłynąć na nasz związek i moje jej postrzeganie czego się najbardziej obawiam. Ktoś z was miał podobnie, że bił się z myślami, a potem okazało się, że było wiele hałasu o nic, lub odwrotnie. Jest na to jakiś sposób, aby być pewnym, że to nie zrujnuje związku? Nie lubię sam czuć i być powodem ograniczeń.

Przede wszystkim pytanie czy to nie jest tylko fantazja, bo jak dziewczyny mówią, wiele fantazji brzmi fajnie w wyobraźni, jednak zdajemy sobie sprawę, że to by po prostu nie przeszło/po prostu nie chcemy ich spełniać. Pytałeś żony czy ona na serio chciałaby to zrealizować?

Pewności jak to wpłynie na Wasz związek nie masz nigdy, a skoro już teraz są obawy i wiesz, że może być różni, to nie porywałabym się na to w tym momencie. No i wiesz, co z tego, ze komuś to nie zrujnowało związku, a komuś innemu tak, w Twoim przypadku może być zupełnie inaczej. Porozmawiałabym z żoną, to na pewno i się nad tym wspólnie zastanowiła, z zaznaczeniem, że jeśli masz obawy, to absolutnie masz prawo odmówić.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 22:35   #15
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: fantazja że ona z innym a rzeczywistość..

autorze, fantazja fantazją a rzeczywistość rzeczywistością. nie każdą fantazję wciela się w życie. i w sumie nie dziwię się że Twoja partnerka nie chce 2m+k.
Wiesz, ma prawo się denerwować jak próbujesz ją namówić, nie chce to nie, i uszanuj to
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 14:00   #16
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: fantazja że ona z innym a rzeczywistość..

Cytat:
Napisane przez taalasaa Pokaż wiadomość
Podepnę się starając się nie przejmować wątku OP. Moja TŻ także ostatnio mi powiedziała, że ma taką fantazje (2M+K). Z jednej strony staram się spełniać jej fantazje z drugiej strony nie wiem jak bym się zachował w trakcie lub po akcji. Uważam się za osobę otwartą, ale widok drugiego faceta z moją żoną mógłby za mocno wpłynąć na nasz związek i moje jej postrzeganie czego się najbardziej obawiam. Ktoś z was miał podobnie, że bił się z myślami, a potem okazało się, że było wiele hałasu o nic, lub odwrotnie. Jest na to jakiś sposób, aby być pewnym, że to nie zrujnuje związku? Nie lubię sam czuć i być powodem ograniczeń.
Moja chciała z kobietą, konkretnie z taką która przypominała jej nauczycielkę.
Strategią małych kroków; najpierw był petting. Zresztą ona nie była gotowa aby "zejść na dół".
Bardziej platonicznie.
Później rozmowy itd.

Co do twojej sytuacji- facet to facet.
Możecie zacząć od spotkania w pubie później pettingu np. w samochodzie.
Nie trzeba organizować hotelu, robić jakiś większych planów.
Będziecie mieli materiał do rozmów.
Problemem jest ewentualność złapania chorób... jak się pójdzie na całość.
Czyli wcześniejsze badania, albo prawiczek...
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 14:13   #17
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: fantazja że ona z innym a rzeczywistość..

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Czyli wcześniejsze badania, albo prawiczek...
Bo prawiczek nie ma hifa, kiły czy chlamydi
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 14:24   #18
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: fantazja że ona z innym a rzeczywistość..

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Bo prawiczek nie ma hifa, kiły czy chlamydi
ha ha ha
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 14:25   #19
wkiara86
Raczkowanie
 
Avatar wkiara86
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 208
Dot.: fantazja że ona z innym a rzeczywistość..

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Bo prawiczek nie ma hifa, kiły czy chlamydi
Poza tym może powiedzieć że jest prawiczkiem. Nie zweryfikuje sie tego tak jak w przypadku dziewicy.
wkiara86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-31 15:25:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.