Operacje nosa - zbiorczy! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-25, 11:47   #241
jevel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 15
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???


Edytowane przez jevel
Czas edycji: 2010-03-20 o 18:55
jevel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 11:50   #242
NYC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
usunięte przez admina

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-03-16 o 09:14
NYC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 22:33   #243
endriu03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: krzywa przegroda nosowa

Tak można w tym wieku. Gdy byłem na oddziale Otolaryngologi były takie małe dzieci. Ale decyzja na zabieg zawsze jest po stronie lekarza . A zgoda na ten zabieg po stronie rodziców- opiekunów.
endriu03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 22:36   #244
endriu03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: krzywa przegroda nosowa

To trudne pytanie, ale myślę że nie jest to aż takie ważne. Zabiegi naprawy nosowej nie są az tak skomplikowane. No chyba ze nos zmiażdżony itp.

P.S. Im szybsza Twoja decyzja tym lepiej.
endriu03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 22:39   #245
endriu03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: krzywa przegroda nosowa

Zuch BOY.
endriu03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 22:41   #246
endriu03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: krzywa przegroda nosowa

Tak nie płaci sie za taki zabieg. Całość pokrywa NFZ.
endriu03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 17:11   #247
skalny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Operacja plastyczna nosa, a dobry lekarz w Łodzi?

Czy aby ten lekarz nie nazywa się Pisera?Nie za wysoki facet,szczupły,ciemne włosy,konkretny w mowie?Byłem u niego na konsultacji.Do szpitala mam sie zgłosić 10.07.,mam nadzieję że wszystko będzie dobrze....
skalny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 17:21   #248
skalny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

A ja mam się zgłosić do szpit.Barlickiego w Łodzi 10.07. Boję sie trochę ale jestem dobrej myśli.Mam kilka pytań do osób ^po^:
- czy setony nosi się tylko dobę czy dłużej?
- od kiedy po zabiegu można myć głowę?
- jak długo przebywa się na L4 po zabiegu?
- jak sobie radzić gdy dopadnie katar alergiczny?(leje się wtedy ze mnie,znaczy z noska)
- czy setony można polknąć?

Wybaczcie te pytania.Może są i głupie,infantylne ale różne rzeczy się czyta,słyszy i różne myśli chodzą po głowie...

pozdrawiam wszystkich
skalny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 15:13   #249
adus90pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

codo Operacji plastycznej Nosa... Mnie Operował "Dr Kazimierz Cieślik i astystował lek. Rafał Pabiańczyk oboje ze Specjalicystycznego Szpitala Wojewódzkiego Im Ludwika Redygiera w Krakowie"... CI panowie zabieg wykonali fantastycznie... miałem riobioną Poczwórną Osteotomie z repozycją przegrody nosowej czyli mowiac po polsku Prostowanie nosa, Likwidacja Garbka i ureożnianie przegody dróg oddechowych w postaci prostowania przegody . codo Blizn po opracji to zeszły mi odziwo bardzo szybko po 3 dniach nie bylo obrzekow. A Teraz najwazniejsze Cena.... hmm.... Zapłacilem 1500 Zł ale płacil bym 5000 tys tylko ze prostowanie przegrody jest Refundowane natomiast wplacalem te 1500 zł w Formie Cegiełki Na Osoby Poparzone i Teraz Mam śliczny nosek za 1500 zł Dzieki Dr Kazimierzowi Cieślikowi. A to niejest byle kto. bardzo doświadczony Chirurg Plastyczny zajumjacy sie rowniez oparzeniami. Wykładowca na kosmetologii w krakowie. Bardzo dobry lekarz.... hehe a pomyślec ze ludze płacą po 6000 tys... a ja Tylko 1500 i jest super nos Śliczny pzdrawiam)
adus90pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 21:27   #250
sofika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

warszawa. dr Kociszewska klinika sfera. terminy nie są długie. ceny przeciętne jak na chir.plastyczną. polecam.
sofika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 21:54   #251
sunset00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

a ja place 6000zl, wszystkie moje oszczednosci, i nie weim jak to bedzie wygladac, czytam was i zazdroszcze wam odwagi i wogole, robie u dr. Skupina, dobrze wybralam ?
sunset00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 08:12   #252
anka1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dr Artur Zawisz - operacja nosa

Hej,
Zmienilam nick - ten jest o wiele prosciej zapamietac
Co do operacji nosa. Ja dzis jestem 6sty miesiac po operacji i jestem bardzo zadowolona. Z nosem nic sie nie dzieje i prowadze "normalny" tryb zycia. W zasadzie juz dwa tygodnie po operacji, po sciagnieciu opatrunku czulam sie super. Musiala zejsc lekka opuchlizna (znajomi mowia ze nic nie bylo widac, ale ja czulam, ze mam troche spuchniety nos), a pozniej juz w zasadzie zapomnialam o zabiegu.
Co do samej operacji, to balam sie okrutnie, ale okazalo sie ze nie ma czego
Tak jak napisalam wyzej, w klinice doktora Latkowskiego panuje swietna atmosfera, wszyscy sie staraja, zeby pacjentowi bylo jak najlepiej. Doktor zleci Ci wszystkie potrzebne badania i opowie jak wyglada zabieg. Ja polecam to miejsce! W krakowie tez bylam u lekarza i chcialam zrobic sobie tam zabieg, ale sposob w jaki zostalam potraktowana pozostawil wiele do zyczenia. To jest twarz i na prawde nie warto ryzykowac, lepiej pojechac troche dalej, zaplacic troche wiecej i byc pewnym, ze bedzie sie zadowolonym.
Pozdrawiam i trzymam kciuki!
Ania
__________________
____
Ania
anka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 16:28   #253
adus90pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

pojed do krakowa do dr. cieslika on Ci elegancko zrobi nos...
http://www.rydygierkrakow.pl/plastyka.html
adus90pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 16:45   #254
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

sunset, mnie to się w ogóle wydaje, że powinnaś odłożyć tą op. Z tego co widzę nie jesteś psychicznie przygotowana na to co może Cię czekać po zabiegu.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 08:28   #255
sunset00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

nie chche odkladac, albo teraz albo juz nigdy, jak mam sie przygotowac????
sunset00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 14:20   #256
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Mam jeszcze jedno pytanie, wcześniej pisałam o niewielkim garbku który pojawił mi się jakiś czas temu. Nie widać go co prawda bardzo ale jeśli spojrzy się z pewnej perspektywy nie wygląda ciekawie;/ Chciałam się dowiedzieć czy istnieje możliwość zmniejszenia go poprzez jakieś masaże uciskowe, nigdy nie widziałam osoby z tak dziwnym garbkiem jak mój. Słyszałam także że taki garbek może zejść jeśli nie będzie się nosiło okularów. Czy ktoś wie coś na ten temat? Bardzo proszę o odpowiedź...
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 20:38   #257
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

sunset, skoro jesteś zdecydowana na op, to musisz też ufać swojemu lekarzowi. Pytasz się czy dobrze wybrałaś decydując się na dr Skupina? To Ty musisz być pewna swojego wyboru. Warto wierzyć, że wszystko przebiegnie prawidłowo, ale trzeba być świadomym komplikacji, że coś może pójść nie tak. Warto też się dowiedzieć co nas czeka po operacji, z czym będziemy musieli się zmagać. Z tą wiedzą nie popadniemy w panikę, czasem i depresję. Wiele jest osób, które po zabiegu jest niezadowolonych ze swojego nowego nosa, ale po kilku miesiącach zmieniąją zdanie. Różnie to bywa.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 17:20   #258
Fiona88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez adus90pl Pokaż wiadomość
codo Operacji plastycznej Nosa... Mnie Operował "Dr Kazimierz Cieślik i astystował lek. Rafał Pabiańczyk oboje ze Specjalicystycznego Szpitala Wojewódzkiego Im Ludwika Redygiera w Krakowie"... CI panowie zabieg wykonali fantastycznie... miałem riobioną Poczwórną Osteotomie z repozycją przegrody nosowej czyli mowiac po polsku Prostowanie nosa, Likwidacja Garbka i ureożnianie przegody dróg oddechowych w postaci prostowania przegody . codo Blizn po opracji to zeszły mi odziwo bardzo szybko po 3 dniach nie bylo obrzekow. A Teraz najwazniejsze Cena.... hmm.... Zapłacilem 1500 Zł ale płacil bym 5000 tys tylko ze prostowanie przegrody jest Refundowane natomiast wplacalem te 1500 zł w Formie Cegiełki Na Osoby Poparzone i Teraz Mam śliczny nosek za 1500 zł Dzieki Dr Kazimierzowi Cieślikowi. A to niejest byle kto. bardzo doświadczony Chirurg Plastyczny zajumjacy sie rowniez oparzeniami. Wykładowca na kosmetologii w krakowie. Bardzo dobry lekarz.... hehe a pomyślec ze ludze płacą po 6000 tys... a ja Tylko 1500 i jest super nos Śliczny pzdrawiam)
Witaj Ja mam również skrzywioną przegrodę nosa i...ogropny jego koniuszek ( wygląda tragicznie- jakbym była zawodowym pięściarzem po bitwie na ringu;p) Szukam naprawdę dobrego specjalisty z okolic śląska. Mam do Ciebie pytanie - czy żeby prostowanie nosa było refundowane muszę się tam zgłosić ze skierowaniem? Opisz mi krok po kroku jak tam trafiłeś...Z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie
Fiona88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 18:54   #259
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

A ile czasu trwa gojenie sie takiego nosa i zniknięcie opuchlizny? chciałam wyrobic sie przed ślubem, żeby na kasecie z wesela nie było juz widac tego kinola a ładny nosek... i czy to prawda, ze po takiej operacji nie wolno przez jakis czas wychodzic na słońce, zeby nie dostac przebarwien? a zoperowany noc bedzie bardziej podatny na urazy? wytrzyma ewentualne parcie przy porodzie lub większe katary? operacje chce zrobic w lipcu, a wesele mam w czerwcu następnego roku...czyli w suie prawie cały rok... będą jeszcze ślady?
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 22:02   #260
oleszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 163
Dot.: refundacja-operacja nosa NFZ

i u kogo?
oleszka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 18:24   #261
Drininna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 12
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Dołączam sie do pytań Lauracrow. Przeczytałam gdzieś, że sińce i opuchlizna znikają dopiero po pół roku. Przyznaję, że trochę mnie to przeraża.
Ponadto mam dwa dodatkowe pytania.
Jak często po operacji odbywają się wizyty kontrolne? Mieszkam dość daleko od wszelkiej cywilizacji i dojazd do szpitala na przykład dwa razy w tygodniu jest dla mnie niemożliwy.
Noszę stały aparat ortodontyczny. Myślicie, że jest on przeszkodą w przeprowadzeniu operacji?
Może ktoś z Was orientuje się, czy w Kielcach znajdę jakiegoś dobrego specjalistę?
Z góry dziękuję za informacje.
Drininna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 21:51   #262
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Teoretycznie opuchlizna utrzymuje się do 3-4 miesięcy. Jednak już po miesiącu od operacji jest ona widoczna tylko dla nas . Co do siniaków, to jednym schodzą one po tygodniu, drugim po dwóch. Po zabiegu smarujemy twarz kremem z arniki (na siniaki) lub Liotonem 1000. Na kontrolę udajemy się 6 miesięcy po op - odstępy czasowe mogą różnie wyglądać u różnych lekarzy. Aparat nie stanowi przeszkody.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 13:09   #263
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Witam,
To jest mój pierwszy post na tym forum Od dłuższego czasu czytam sobie posty na temat nosków i zdecydowałam się na operację. Chcę jednak poczekać jeszcze rok, aż zbiorę pieniądzę. Mam tylko jedną prośbę, czy mogłybyście miłe Wizażanki powiedzieć szczerze co myślicie o moim garbku? Bo wiadomo, że jak pytam znajomych to mówią, że nos mam normalny... A od zawsze to był mój wielki kompleks Dołączam zdjęcię.
nosek
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 13:17   #264
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Witam,
To jest mój pierwszy post na tym forum Od dłuższego czasu czytam sobie posty na temat nosków i zdecydowałam się na operację. Chcę jednak poczekać jeszcze rok, aż zbiorę pieniądzę. Mam tylko jedną prośbę, czy mogłybyście miłe Wizażanki powiedzieć szczerze co myślicie o moim garbku? Bo wiadomo, że jak pytam znajomych to mówią, że nos mam normalny... A od zawsze to był mój wielki kompleks Dołączam zdjęcię.
nosek
jak dla mnie masz normalny nos. ja mam o wiele, wiele większy. też chciałabym operacje, ale na razie muszę poczekac, mam mnóstwo wydatków, które uniemożliwiaja mi uzbieranie kaski na to. niestety a już tak bardzo bym chciała sie wyleczyć z kompleksów...
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 17:36   #265
adus90pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez Fiona88 Pokaż wiadomość
Witaj Ja mam również skrzywioną przegrodę nosa i...ogropny jego koniuszek ( wygląda tragicznie- jakbym była zawodowym pięściarzem po bitwie na ringu;p) Szukam naprawdę dobrego specjalisty z okolic śląska. Mam do Ciebie pytanie - czy żeby prostowanie nosa było refundowane muszę się tam zgłosić ze skierowaniem? Opisz mi krok po kroku jak tam trafiłeś...Z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie

Juz pisze...na poczatku bylem u lekarza w moim mieście "Gorlice" i okazalo sie ze mam zmiazdzona przegrode, no i do tego garb na nosie i krzywy nos (tylko ze to wiedzialem, a o przegrodzie nie) dostalem skierowanie do Krakowa do szpitala specjalistycznego na odział orto laryngologi, no i pojechałem tam.... i koles mi mowi ze mi wyprostuje przegrode i nadetnie małzowiny w nosie czy jakos tak....ale to mi nie zmieni krztałtu nosa ani go nie wyprostuje... tylko bedzie mi sie lepiej oddychało. Noto za przeproszeniem pierdzielilem takie cos, bo ja oprocz tego zeby mi sie lepiej oddychalo chcialem miec prosty nos... no ale lekarz laryngolog mi go niewyprostuje. Nakazał mi isc na 5 mietro "odział chirurgi plastycznej" noto poszedłem...i w sekratariacie powiedziano mi tak "sama kosmetyka nosa" jesli ktos ma zdrowa przegrode 5000zł, ale jesli ma sie przegrode skrzywioną i problemy z oddychaniem noto jest operacja refundowana i dopłaca sie tylko za kosmetyke 1500 zł jesli sie ma krzywy nos. Noto pojechałem za tydzien bo to skierowane co miałem bylo złe... bo musialem miec na Odział chirurgi plastycznej. Ustatlili mi termin operacji. i nosek mam bardzo ładny nie jest juz krzywy lepiej sie oddycha. Dr Cieślik jest The Best i zna sie na rzeczy naprawde bardzo wykfalifikowany Doktor. Proste jesli on by miał wlasna Prywatna Klinike i robil takie operacje noto nie było by refundacji. Ale dobrze ze w szpitalu są
adus90pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 14:34   #266
skalny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Jestem 2 tyg.po operacji i... jestem lekko żółty na twarzy,sińców było niewiele.Nos jest jeszcze lekko obrzęknięty i się goi ale to nic.Do czerwca nic nie będzie widać.Na słońce trzeba uważać ale od czego czapka,kapelusz,krem z mocnym filtrem?Będzie dobrze,zobaczysz.
skalny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 14:41   #267
skalny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez Drininna Pokaż wiadomość
Dołączam sie do pytań Lauracrow. Przeczytałam gdzieś, że sińce i opuchlizna znikają dopiero po pół roku. Przyznaję, że trochę mnie to przeraża.
Ponadto mam dwa dodatkowe pytania.
Jak często po operacji odbywają się wizyty kontrolne? Mieszkam dość daleko od wszelkiej cywilizacji i dojazd do szpitala na przykład dwa razy w tygodniu jest dla mnie niemożliwy.
Noszę stały aparat ortodontyczny. Myślicie, że jest on przeszkodą w przeprowadzeniu operacji?
Może ktoś z Was orientuje się, czy w Kielcach znajdę jakiegoś dobrego specjalistę?
Z góry dziękuję za informacje.
Drinna,jestem 2 tyg.po operacji.Setony wyjęli mi w pon.(zabieg był w pt),tydzień po zdjęli gips.Na kontrolę mam iść za 3 mies.Mieszkam w Łodzi.Tu jest w jednym szpitalu oddział chir.plast.(w innych szpit.nie ma) i...pustki.Albo ludzie się boją albo nie wiedzą że coś takiego istnieje.
skalny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 14:45   #268
skalny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość
jak dla mnie masz normalny nos. ja mam o wiele, wiele większy. też chciałabym operacje, ale na razie muszę poczekac, mam mnóstwo wydatków, które uniemożliwiaja mi uzbieranie kaski na to. niestety a już tak bardzo bym chciała sie wyleczyć z kompleksów...
Bybella,moja operacja(resekcja i repozycja przegrody,likwidacja garba,boczna osteotomia) była finansowana przez nfz.Nie dałem za to ani grosza.Wystarczy że powiesz lekarzowi że Twój problem z noskiem jest pourazowy(że coś Ci się stało).W innym wypadku mogą kazać płacić(w moim wypadku byłoby to 6 tys.).
skalny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 08:10   #269
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez skalny Pokaż wiadomość
Bybella,moja operacja(resekcja i repozycja przegrody,likwidacja garba,boczna osteotomia) była finansowana przez nfz.Nie dałem za to ani grosza.Wystarczy że powiesz lekarzowi że Twój problem z noskiem jest pourazowy(że coś Ci się stało).W innym wypadku mogą kazać płacić(w moim wypadku byłoby to 6 tys.).
na pewno muszę miec jakieś dokumenty, potwierdzenie, że to pourazowe... tak na słowo to nikt nie uwierzy przecież.
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 09:09   #270
oleszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 163
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez skalny Pokaż wiadomość
Drinna,jestem 2 tyg.po operacji.Setony wyjęli mi w pon.(zabieg był w pt),tydzień po zdjęli gips.Na kontrolę mam iść za 3 mies.Mieszkam w Łodzi.Tu jest w jednym szpitalu oddział chir.plast.(w innych szpit.nie ma) i...pustki.Albo ludzie się boją albo nie wiedzą że coś takiego istnieje.
a w ktorym szpitalu robiles? w barlickim? jesli tak to czy mozesz powiedziec kto Cie operowal i czy wszstko bylo absolutnie tak jak chciales? ja mam operacje na pazdziernik wyznaczona i troche sie zaczynam cykac :/
oleszka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.