Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-29, 20:30   #2281
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Spaczyna Molly uzywała tylko cos2 i łuszczyła się. Proponuję ci zrobienie całego zestawu. Na początku miałam obiekcje zrobic sobie samej i wybralam się do dermatologa. Ale dzisiaj wiem że wydałam tylko niepotrzebnie kasę, sama bezpiecznie mogłabym wykonać sobie maskę - prosta sprawa łuszczyć to się będziesz non stop na początku mocniej później mniej co nie oznacza że cos 2 przestaje działać po prostu skóra zaczyna się przyzwyczajać. Widzę że idziesz podobnie jak ja najpierw HQ nie podziałał a pózniej cosmelan. W między czasie głębokie peelingi u dermatologa. A i tak mam plamy choć nie tak wyrażne jak kiedyś. Powodzenia
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 21:18   #2282
Jolanta35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Halo dziewczyny ja teżpostanowiłamdowas dołączyć. Śledzę wasz pamiętnik ichcę sie podzielić swoimi doswiadczeniami z cosmelanem.We wrzesniu ubiegłego roku zrobłam sobie zabieg cosmelanem w gabinecie u pani dermatolog. Wszystko przebiegało podobmie jak w waszym przypadku czyli zaczerwienienie,łuszczeni e itd. po całym procesi byłam zadowolona plamy znikneły a twarz była promienna (pzrebarwienia miałam juz kilka lat i źlesieztym czułam). Teraz jednak przyszło znowu latoiplamy zaczęły na nowo się pojawiać wpadłam w przerażenie. Zaczęłam wszedzie szukać kremu cosmelan2 gdyzwiedziałam żetylko on może mi pomóc. Kupiłam w końcu na ebay bo było najtaniej, miałam jednak dylemat który wybraćbo było kilka propozycji bardzo zblizonych opisem inazwą. Nie mam pojecia czy się czyms rózniły. Krem cosmelan2 który dostałam rózni sięjednak trochę kolorem od tego który dostałam w gabinecie. Smarujęsię nim ale nie pojawia się zadne złuszczanie tak jak to było w przypadku kremu który dostałam w gabinecie. Nie wiem co mam o tym sądzić. Czy jest to ten sam krem co w zestawieczy jednak sie różni? Dziewczyny wy macie juz spore doswiadczenie w tej materii,jaka powinna byc reakcja po stosowaniu cos2, czy umnie jest to prawidłowe, bo efekty, a smaruje juz miesiąc są mało widoczne.Pomóżcie
Jolanta35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 21:20   #2283
werwik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć kosmitki. Mój HQ dotarł 2 dni temu. Smaruję się cierpliwie ale nic nawet nie szczypie, może to za krótko..Czekam na okazję, bo znajoma być może wyjedzie do USA- poproszę ją o kupno całego zestawu cos i chyba zrobię sama. Niech się dzieje co chce
Buczacza
jak tam Twoja mordka ciekawa jestem?
werwik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 23:10   #2284
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Buczacza mam ochote kupić sobie puder brazujący, możesz mi jakiś polecić i powiedz jak go nakladasz. Do tej pory używałam kremów brązujacych. A wy dziewczyny co latem nakładacie?
Polecam diorka,o ktorym juz pisalam,albo moj ukochany Guerlain-trracotta light.POLECAM,ale uwaga ,maja swiecace odrobinki,ktore ja lubie zreszta.Kup GRUBY pedzel z naturalnego wlosia i delikatnie oprusz czolo,policzki.Ja pokrywam cala twarz .AAAA o szyji nie zapomnij.
spaczyna,kupuj i rob sama.NAPRAWDE!!!
werwik ,moja twarz,no coz...OKROPNOSC.Zwisa mi skora ,napieta i piecze jak smaruje filtrami.Chwilowo nic innego nie uzywam.Nie bede juz eksperymentowac.Pome cze sie.Tylko ciezko sie ludziom pokazac.
Ide spac kochane plamki
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 09:39   #2285
anna42
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 55
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny powiedzcie mi proszę jaki składnik czy składniki w cos2 działa tak cudownie odmładzająco, ściągająco na pory skóry itd? Przeczytałam skład tego kremu na KWC ale nie wiem?
anna42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 08:21   #2286
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez anna42 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi proszę jaki składnik czy składniki w cos2 działa tak cudownie odmładzająco, ściągająco na pory skóry itd? Przeczytałam skład tego kremu na KWC ale nie wiem?
Podam Ci te najwazniejsze,bo ich troche duzo.
Kwas kojowy-wiadomo,usuwa przebarwienia
kwas azelainowy-przeciwbakteryjny,jeden z wiekszych wrogow ZASKORNIAKOW
sodium ascorbyl phosphate-stabilna kuzynka wit.C
retinyl palmitate-wit.A ,powoduje zgrubienia naskorka,szybka regeneracja skory
ascorbic acid-tez wit.C,przyspiesza gojenie ran,wybiela
aloes-nawilza,regeneruje
bisabolol-leczy podraznienia
kwas salicylowy-zluszcza wierzchnie warstwy skory
Skladnikow jest wiecej i pewnie tez o cudnym dzialaniu.
Doczytalam sie ,ze jezeli krem zmienia kolor,to znaczy,ze wit.C zawarta w nim zaczyna sie rozkladac i przestaje dzialac.
Tak kochane.Cosmelan trzymac w lodowce,zamiast paluchow -szpatulke.
Was mocno
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 08:36   #2287
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

6-ty dzien po masce
-dalej mi skora schodzi
-z buraka zmienilam sie na swinke
-panda pod oczami zniknela
-kontury twarzy sie poprawily
-pory zwezone
-zmarszczki pod oczami powoli znikaja
Bede piekna!!!!
Zauwazylam inne zalety stosowania cosmelana1 i 2
-wysprzatany domek,ale jak!!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 10:02   #2288
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

WITAJCIE COSMITKI ALEŻ SIE ZA WAMI STĘSKNIŁAM.

BUCZACZA- No to super. Ciesze sie razem z tobą. Piękniej i młodniej nam tutaj!!! cosmelan to cudo!!!
A co nakłamałś znajomym? (że jesteś bardzo chora czy przesadziłas z opalanieniem) oj ty to sie masz, czytam twoje posty i śmieje sie w głos jaką to masz przygode z cosmelanem i wszystkimi do okoła.
Jesteś bardzo dzielna KOSMITKA.
A jak ci idzie smarowanko cos2? działasz według schematu- 1-wszy tydzień 3 razy dziennie, 2- tydzien 2 razy a potem tylko raz dziennie do wykończenia słoiczka? Czy masz jakąś inną metode?????
Pozdrawiam cie i trzymaj sie .

A co do cosmelanu2 to faktycznie lepiej zamiast paluchów to szpatułka. Krem dłużej bedzie "świeży".
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 10:16   #2289
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza cieszę się że już zaczynasz zauważać dobroczynność kremiku, ale to nic jak za miesiąc koleżanka powie tobie SUPER WYGLĄDASZ bezcenne Przeżyłam to jak pani w banku (ja z mina na reklamacje) powiedziała że wyglądam inaczej, jak bym wróciła z dłuuugiego urlopu. Szkoda tylko że nie miałam tego urlopu ale humor mi poprawiła
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 10:17   #2290
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Werwiku- gdzieś zapodział sie mój wcześniejszy post odnośnie cos2. Więc opisze na nowo: Ja na cosmelan 2 odkładam po 100zł miesięcznie, więc da sie przeżyć. Nie jest tak żle.....

JOLANTO35- super że do nas dołączyłaś. Jest nas wiecej. Wirtualna inwazja cosmelanek-cosmitek wzrasta. Fajnie że jesteś z nami.
Co do cosmelanu 2. to ja ciebie pociesze bo tak nie dawno troche zmienił sie skład cos2. i faktyczmnie mogłaś już trafić na ten zmieniony cos. Konsystencja jest według mnie taka lekka "fuidowa", kolor jasno beżowy. Smaruje sie na twarzy bardzo lekko. No da sie zauważyć że jest inny niż tamten "stary"cosmelan2. Dziewczyny wcześniej pisały, że faktycznie skóra po nim sie nie łuszczy (pewnie to ta ulepszona formuła),
Ja też jestem(byłam) bardzo sceptycznie nastawiona do zmiany składu cosmelanu, ale smaruje sie nim(tym o nowym składzie) juz 2 miesiąc i jest wszystko ok.
Także bądz spokojna. Smaruj sie i piękniej razem z nami.
Buziaczki.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 17:18   #2291
werwik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

BUCZACZO napisałaś:
moja twarz,no coz...OKROPNOSC.Zwisa mi skora ,napieta i piecze jak smaruje filtrami.Chwilowo nic innego nie uzywam.Nie bede juz eksperymentowac.

BUCZACZO no to Cię pocieszę, że mi zwisa tu i ówdzie nawet bez Cosmelanu Coś ujędrniającego czas zacząć stosować. Jedno mnie zaniepokoiło- napisałaś że nie będziesz już eksperymentować...Czy to jest tożsame z tym, że nie powinno się jednak robić samemu tego zabiegu?? Mam nadzieję, że źle coś zrozumiałam

MADZIUSIA777 jak Ty mogłaś to i ja mogę uciułać
werwik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 20:00   #2292
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

werwik,slodka jestes!
napisalam- zwisa mi skora-mialam na mysli skore ,ktora mi schodzi platami i wisi.Nie odrywam,bo mi sie ranki robia.Chociaz mam malego chomika (na twarzy),to po cosmelanie jakby zniknal.
A te eksperymenty chcialam robic z wysoko stezona wit.C,ale dziewczyny mi odradzily.
Bardzo Ci polecam cosmelan,bo to nie tylko plamy znikaja,ale i latka
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 20:21   #2293
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

madziusia,nie ktorym naklamalam ,ze na sloncu zasnelam,co nie ktorzy sami stwierdzili,ze grype mam.A moim znajomym powiedzialam,ze nastepne 2 tyg. nie bede miala czasu-remont.
Cosmelan smaruje jak napisalas,a co! Nawet tej maski hydra-vital tym razem nie wyrzucilam i pilnie smaruje ryjek.Najbardziej mnie moj samozachwyt przeraza.Pieknieje:pazurk i:
cassatta,mam nadzieje,ze uslysze mile slowa.21 dni jeszcze i stuknie mi 40tka.Rany julek,alez to brzmi
Musze Wam napisac,ze mam bardzo taktownego meza.Ani razu nie skomentowal mojego wygladu,tylko czasami przewraca oczami,albo kreci glowa.Co najwazniejsze bez slowa.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 23:14   #2294
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
6-ty dzien po masce
-dalej mi skora schodzi
-z buraka zmienilam sie na swinke
-panda pod oczami zniknela
-kontury twarzy sie poprawily
-pory zwezone
-zmarszczki pod oczami powoli znikaja
Buczacza, powiedz mi czy to znaczy ze nakladalas C1 i C2 pod same oczy
kiedy czytam ze panda pod oczami zniknela (a u mnie pojawila sie wlasnie po C2)
to zaczynam sie zastanawiac czy kiedys nie zrobie pelnego zabiegu, jakby nie bylo przeciez zachwycona bylam...gdyby nie ta panda niekontrolowana
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 08:03   #2295
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

moll_y,az pod same rzesy maske nalozylam,pomyslalam-raz kozie smierc.
Cosmelan 2 tez smaruje,ale tylko na dzien,bo w nocy mam odruchy nie kontrolowane.
Pierwsze co mi zeszlo to te plamy pod oczami! I wiesz co? Z botoxem zaczekam,bo mi sie kurze lapki splycily.Ja tam z czystym sumieniem polecam cosmelan pod oczy.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 08:52   #2296
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

WITAJCIE KOCJHANE.

Buczaczo-ty to jetsr aparatka z tym cosmelanem i znajomymi. Tak trzymać, smaruj sie i piekniej. Fajowo że zmarszczki znikają nie?

Moll-y- ja też maske cos1 miałam kładzioną pod same rzęzy, zresztą tak mi ją położyła lekarz i to grubą warstwę (wiedziała co robi). Po pandzie ani śladu no i po zmarszczkach też. Ja tobie też polecam cały zabieg cosmelanu.

Werwiku- no to jesteśmy drobne ciułaczki. No 100zł miesięcznie to sie nie odczuje a bużka piekna gładka i śliczna.

Po cosmelanie to mam(y) samozachwyt niekontrolowany

Pozdrowionka.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 10:34   #2297
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Drogie moje,

molly - słonko, pisząc botoks "pod oczy" użyłam skrótu myslowego, oczywiście chodzi o botoks na "kurze łapki", nie wiem, co stosuje sie pod oczy bezpośrednio; a cosmelan rzeczywiście lekarka mi nałożyła też pod oczy (choć nie "po same rzęsy" jak piszą dziweczyny), bo to jest właśnie taki specyfik (jeden z niewielu pilingów chemicznych, a może i jedyny nadający się też pod oczy), który można tak używać, natomiast jak robiła mi yellow peel to wyraźnie podkreślała, że pod oczy go nakładać nie można; jak będziesz dzwonić do dematologa w sprawie surgidermu to pytaj rzeczywiście o zabieg, a nie o ampułkę (choć w moim przypadku np. zabieg=koszt ampułki), bo chyba są jacyś wyczuleni na tym punkcie - pamiętaj, że ma to być surgiderm 30XP; ja powoli oswajam się z decyzją o botoksie na kurze łapki...

cassatta - ja kupiłam sobie ostatnio puder brązujacy L'oreala "Glam Bronze" (duo sun powder - są dwie wersje: dla blondynek i brunetek) w wersji light dla blondynek, choć moje włosy zdecydowanie blond nie są, ale ten kolor pudru pasuje do buzi rozjaśnionej cosmelanem - w puderniczce z lusterkiem są dwa kolory - ten jaśnieszy stosuję na całą buzię, a później mieszam jaśniejszy z ciemniejszym i robię kolorki na policzkach - naprawdę polecam! cena też jest ok. - ok.60zł - w puderniczce jest też mały, płaski pędzel, ale ja go nie używam, zakupiłam sobie pędzel kabuki (ja mam kabuki Isadory) i jestem bardzo zadowolona!

buczacza - trzymam kciuki za Ciebie i za zniknięcie Twoich plamek! trzymaj się cieplutko kochana!


dla wszystkich Plamek!!!!!
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 17:05   #2298
SweetJoan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej Dziewczyny, zabieg cosmelanem zrobiłam sobie na początku maja - kolejne dni jak u Was wszystkich - zaczerwienienie, łuszczenie naskórka no i piękna cera....do czasu. Później jednak niedoskonałości skóry zaczęły powracać /trądzik/, no ale też pozostałości po przebarwieniach też wróciły - nie tak mocne jak były ale zawsze jakieś. Z tym,że plamy nie znikną w 100% sie liczyłam. Problem z cerą i jej stanem pojawił się gdy skończył mi się krem HYDRA-VITAL FACTOR K. Moja dermatolog poleciła mi svr xerial 5 - który zamiast pomagać, jeszcze bardziej pogarszał stan mojej cery. Zacisnęłam zęby i poszłam sobie kupić za 250pln mój H-V Factor K.....Połączenie cosm2 z tym kremem daje świetny rezultat. Szukam jednak czegoś zbliżonego jakością do HV, tylko tańszego..jakieś propozycje?? pozdrawiam
SweetJoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 18:02   #2299
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez SweetJoan Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, zabieg cosmelanem zrobiłam sobie na początku maja - kolejne dni jak u Was wszystkich - zaczerwienienie, łuszczenie naskórka no i piękna cera....do czasu. Później jednak niedoskonałości skóry zaczęły powracać /trądzik/, no ale też pozostałości po przebarwieniach też wróciły - nie tak mocne jak były ale zawsze jakieś. Z tym,że plamy nie znikną w 100% sie liczyłam. Problem z cerą i jej stanem pojawił się gdy skończył mi się krem HYDRA-VITAL FACTOR K. Moja dermatolog poleciła mi svr xerial 5 - który zamiast pomagać, jeszcze bardziej pogarszał stan mojej cery. Zacisnęłam zęby i poszłam sobie kupić za 250pln mój H-V Factor K.....Połączenie cosm2 z tym kremem daje świetny rezultat. Szukam jednak czegoś zbliżonego jakością do HV, tylko tańszego..jakieś propozycje?? pozdrawiam
A co powiesz o masce z Avon -nawilzajaca,uspakajaca-masque apaisant hydrant?
Dzisiaj kupilam i wlasnie mam na twarz,wszstko co w ulotce napisane sprawdza sie.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 18:08   #2300
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

przepraszam nie avon tylko avene
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 21:40   #2301
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

No to znowu ja,co mam zrobic!Urlop mam jeszcze 2 tyg.Nudzi mi sie
madziusia,bylam dzisiaj znajoma odwiedzic w szpitalu.Zostawilam auto na parkingu platnym.Po 2 godz.wrocilam,a samochodu nie ma.Pierwsza mysl-ukradli.Na przeciwko stoi budynek z napisem Polizei.Wlazlam tam i opowiedzialam o tym.Na to (bardzo mili policjanci,a ja geba w strzepach),ze zaparkowalam w miejscu tylko dla niepelnosprawnych i ze moje auto zostalo gdzies wywiezione.Znalezili adres gdzie moj samochod jest,wzielam taxi (24euro)Odbior auta (80euro)I jeszcze kara za zle parkowanie-60 euro!!!
Siedze i pije wino.164 euro za nic.No i jeszcze ten parking platny.Nie mowiac o wstydzie jaki mialam z powodu mojej gebyJa to zawsze mam pecha
lidiaM,wrocilas juz z urlopu ,czy tez sie dopiero wybierasz?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 15:24   #2302
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie kochane cosmitki.

Buczaczo- ten cosmelan ściąga na ciebie same nieszczęścia. No wyobrażam sobie minę tych z "polizei", ale buczaczo trzeba było udać niepełnosprytną. Bo po cosmelanie tak sie wygląda przecież i dotego trzeba było jeszcze gadać "popolskiemu". Robić dziwne miny dziwną twarzą- funkcjonariusze by sie przezstraszyli o szybko oddali auto. No a tak to biedna jesteś( a taksówkaż sie nie wystraszył, pokazałaś mu). Oj ty to sie masz. Ale już z dnia na dzień coraz lepiej bedziesz wyglądać.(pierwszy tydzień masz za sobą) I ciesz sie urlopem, bo tylko pozazdrościć, ja na przykład do urlopu to jeszcze hoho kupe czasu..
A wiesz co chyba tu same zostałyśmy......
Gdzie wszystkie cosmelanki???? mam nadzieje, że nie na plaży o zgrozo....takie upały my tu mamy, że nie wiadomo gdzie sie schować od tego słońca.
Pozdrawiam cie gorąco.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 15:32   #2303
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza- a i jeszcze pytanko- stosujesz jeszcze jakieś dodatkowe kremy nawilżające oprócz faktora-k? a jakieś inne metody na typowe pocosmelanowe objawy? czy dzielnie radzisz sobie tylko z faktorem??? a jak sie maja twoje naczynkami? a oczy ci nie napuchły od maski( bo ja to miałam strasznie ledwo co widziałam) o kurcze 'sto pytań" do...buczaczy.
Ależ jestem ciekawska....

Razem z tobą, bo uwielbiam lampeczke wytrawnego do obiadu. (i nie tylko..).

madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 16:43   #2304
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

jaki upal? U nas taaak leje.
Co do pecha..mi los zawsze robi niespodzianki.Mam bardzo urozmaicone zycie.

Chwilowo uzywam hydra-vital,wczoraj kupilam maske z avene.Nawilza i nie szczypie!Nacznka zaczynaja troszke pekac.Jak madziusia myslisz,moge smarowac teraz arnika?
Zastanawiam sie czy by nie zrobic ekspermentu z pine bark(mam z mazidel)
Dodac troche wody i smarowac buzie,co o tym myslisz?

Oczy sa ok,przez pierwsze 2 dni byly czerwone.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 07:50   #2305
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie Plameczki,

buczacza - maseczka Avene jest rzeczywiście rewelacyjna, ja stosowałam ja też po cosmelanie i dodatkowo wodę termalną z Avene w aerozolu (jak czułam ściągnięcie na twarzy); polecam także moje niedawne odkrycie - krem A-Dermy Dermalibour, bo i łagodzi, leczy i jeszcze jest antybakteryjny, stosuję go bezpośrednio po zmyciu cos2 i nic złego się nie dzieje, a buźka jest po nim naprawdę uspokojona - jest dość tłusty, więc można go stosować np. tylko na noc, ale ja stosuję teraz po cos2 także w postaci "małej maseczki" przed nałożeniem filtrów - szczerze polecam!; ja maść arnikową stosuję także bezposrednio po zmyciu cos2, koi naczynka i zaczerwienienie oraz dodatkowo natłuszcza wysuszoną skórkę; urlop letni, wakacyjny mam na przełomie sierpnia i września i oczywiście wyruszam do Grecji (tym razem chyba Santorini i Kreta) zaopatrzona w filtry, okulary "muchy" i ogromniasty kapelusz ))) Twoje zdrówko

sweetJoan - wypróbuj koniecznie polecaną przez buczaczę maseczkę Avene i może też skorzystasz z mojej propozycji Dermaliboura, bo on także leczy niedoskonałości (zawiera cynk); powodzenia w Kuracji!!!!!

Trzymajcie się cieplutko Plameczki!
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 19:20   #2306
SweetJoan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

..najchętniej to skorzystałabym z Grecji jak wykończę opakowanie HV to napewno wypróbuje Avene...udanych wakcji
SweetJoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 19:38   #2307
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Mam pytanie do osob ktore uzywaly/uzywaja Neostraty HQ - ja uzywam od tygodnia, jet paskudny, ale to nic. Wiec do rzeczy CZY NA TA NEOSTRATE MOZNA POLOZYC ZWYKLY KREM? Nakladam HQ tylko na noc, chcalabym oprocz tej cuchnacej mazi nalozyc krem nawilzajacy nie tylko na miejsca ktore nie sa posmarowane HQ, ale rowniez na te gdzie polozylam tą okropna maź. Wiec ... czy moge?
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 20:50   #2308
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

lidia,bardzo Ci zazdrosze.Tez chce gdzies pojechac! Remontu nam sie zachcialo.Wez ze soba kilka litrow filtrow.Znalazlam w necie krem,ktory polecasz.Zapowiada sie dobrze ,cena jest genialna,ZAMOWIE!
lisiczka,mi lekarz zabranial uzywania innych kremow podczas stosowania HQ.Wysuszlo mi wtedy skore.Moze kup jakis bardzo delikatny np.avene,albo ten co lidia poleca.Jestes juz czerwona?Szkoda,ze u mnie nie zadzialal.Trzymam za Ciebie kciuki
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 15:10   #2309
Spaczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Talking Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć dziewczyny ,
w końcu (po 2 i pół tygodnia paczka priorytetowa z Częstochowy, ah ta nasza poczta, paskudnie działa , i skazana jest na zagładę) dotarł do mnie żel HQ z neostraty, zaczęłam go używać od piątku, 2 x dziennie, z tym że zauważyłam że pod makijaż się nie nadaje, bo się wszystko zaczyna kulkować (przestestowałam przez weekend) więc będę go używać na noc, i od poniedziałku po przyjściu z pracy, tak żeby było dwa razy dziennie, faktycznie strasznie śmierdzi, ma kolor żółtawy, ale za to jest wydajny, nie wiem czy to możliwe, ale widzę że plamy już bledną !!! Poza tym maseczka ze świeżej cytyny lub ogórka co drugi dzień. Na dzień przed umalowaniem używam kremu wybielającego FLOSLEK, który jest wskazany pod makijaż, do tego krem loreala, który jest jakby fluidem z filtrem 50, żeby człowiek w środku lata nie był za blady .

Rany pod koniec lipca jadę z mężem na naszą podróż poślubną do Egiptu (w grudniu 2007 zostałam żoną) czepeczka, okulary typu gogle, i filtry, mamy już wszystko przygotowane, ale jak HQ nie podoła, idę na cosmelan, bo w końcu nie zamówiłam z e-baya.
Trzymajcie się kochane plameczki i a co poniektóre już bezplamkowce i bądźcie wytrwałe.
Spaczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 17:55   #2310
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

buczacza - nie jestem /odpukac!/ czerwona, a efektow nie widze zadnych jak na razie ...
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.