Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-19, 10:12   #4411
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
O właśnie, dobrze że przypomniałaś

Ja nie przepadam za koloryzowanymi pomadkami. Jak mam ochotę na kolor to po prostu sięgam po kolorową. A na co dzień wystarcza mi ochronna, jakoś lubię naturalny kolor ust.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście fajnie, że wprowadzili pomadki, ale jak jest taka ilość do wyboru pomadek, to mogłyby się różnić czymś więcej, niż tylko zapachem, zwłaszcza, że wśród polskich producentów jest nisza w tej kwestii, taka mała dygresja.

A co do kodu rabatowego na Anwen, to jeśli ktoś kupuje pierwszy raz, to ma naliczony automatycznie rabat 10% na pierwsze zakupy, ale rabaty nie łączą się i miałam ten kłopot, że kupiłam też 2 kosmetyki Nacomi i jak wpisałam kod Anwen, to mi odjęło za kosmetyki Anwen, ale zniknął rabat na pierwsze zakupy, musiałam do nich napisać, żeby mi przywrócili rabat na Nacomi i szybko to naprawili.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2018-01-19 o 10:22
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 08:58   #4412
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Kupiłam w Douglas balsam do ust Douglas Naturals i jestem bardzo zadowolona. Jeśli inne kosmetyki z tej serii są tak dobre, to chętnie po nie sięgnę.
https://www.douglas.pl/Piel%C4%99gna...uctEntryPoint=
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 09:04   #4413
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Kupiłam w Douglas balsam do ust Douglas Naturals i jestem bardzo zadowolona. Jeśli inne kosmetyki z tej serii są tak dobre, to chętnie po nie sięgnę.
https://www.douglas.pl/Piel%C4%99gna...uctEntryPoint=
Ja miałam kilka rzeczy m in odżywkę do włosów i mi się nic od nich nie sprawdziło. W tej cenie można znaleźć lepsze kosmetyki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 09:13   #4414
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Pony Hütchen zmodyfikowali receptury swoich dezodorantów KLIK. Opakowania i ceny też lekko zmodyfikowali

Używam od 2 dni deo Ben&Anna i Schmidts i na razie jest ok. Zapachy mają dość słabe, bez porównania z intensywnością PH na początku ich używania. Ben&Anna mam limonkowy w papierowej tubie. Trochę się kruszy w trakcie aplikacji. Schmidts Ylang Ylang i nagietek jest o wiele bardziej zwarty od PH, raczej twarde, woskowate masło niż pasta, ale łatwo się nanosi.
Bardzo podoba mi się masło z granatem Dr Organic. Jest dośc ciężkie, wyraźnie wygładza, bardzo przyjemnie i delikatnie pachnie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 08:53   #4415
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Pony Hütchen zmodyfikowali receptury swoich dezodorantów KLIK. Opakowania i ceny też lekko zmodyfikowali
Zmodyfikowali, bo klientki narzekały na to, że deo się rozwarstwia. Zobaczymy, czy faktycznie teraz deo jest jednolite. Choć mnie to nie przeszkadzało. Mam starą wersję i wystarczy zmieszać, i jest ok.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 22:11   #4416
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Ja ma teraz porównanie pomiędzy Pony Hutchen a Schmidts i Schmidts jest dla mnie lepszą opcją, waśnie dlatego, że jest bardziej suchy i zbity. To powoduje, że nie roztapia się tak latwo jak PH. Mam wrażenie, że dzięki temu lepiej utrzymuje suchość pach.
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-22, 10:43   #4417
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Od dzisiaj w Biedronce Organic Shop w dobrych cenach (produkty do ciała i włosów) oraz maska Garniera ta żółta w słoiku, tylko polecam sprawdzić składy, bo nigdy nie wiadomo czy wraz z ceną, skład nie uległ zmianie
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-22, 11:51   #4418
deserova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 369
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Od dzisiaj w Biedronce Organic Shop w dobrych cenach (produkty do ciała i włosów) oraz maska Garniera ta żółta w słoiku, tylko polecam sprawdzić składy, bo nigdy nie wiadomo czy wraz z ceną, skład nie uległ zmianie
Właśnie wróciłam z biedry skuszona organic shopem. Szukajcie uważnie bo kartoniki są poupychane w randomowych miejscach. U mnie na granicy chemii i karmy dla zwierząt, pomiędzy regularnymi kosmetykami z biedry itp. Żadnych standów nie ma. U siebie znalazłam tylko musy do ciała, peelingi i odżywki. Najbardziej chciałam szampon i odżywkę do włosów ale kupiłam odżywkę i mus do ciała. Żeli pod prysznic też nie było. Podejrzewam, że wystawią później.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
deserova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-22, 20:07   #4419
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy możecie polecić jakąś maseczkę oczyszczającą?
Wybrałaś już sobie coś?

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Dziewczyny, muszę się pochwalić moim już drugim własnoręcznie zrobionym balsamem do ciała Nie przestraszcie się koloru, po prostu dodałam za dużo oleju buriti Na szczęście zupełnie nie barwi skóry. Wklejam skład, trochę tam nawkładałam

Camellia Sinensis Leaf Water, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Cocos Nucifera (Coconut) oil, Butyrospermum parkii (Shea Butter), Theobroma Cacao Seed Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Mauritia Flexuosa (Buriti) Fruit Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Vanilla Tahitensis Fruit Extract, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate,Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Citrus Limonum (Lemon) Fruit Powder, Mangifera Indica (Mango) Fruit Powder, Paullinia Cupana (Guarana) Extract, Horse Chestnut Extract, Panax Ginseng Root Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Castanea Sativa (Chestnut Tree) Seed Extract,Citrus Reticulata (Mandarin Orange) peel oil, Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil, Citrus Limon (Lemon) Fruit Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Tocopherol


Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Pierwsze widzę, ale jakoś te składy mnie nie urzekają, zalatują jałowizną trochę, ale może się okażą dobre, chociaż naturalne nie są zbytnio, jakoś mnie odstrasza ta marka, już i tak wystarczy, że 4 razy w roku dokładam im do skarbonki kupując Castinga


***
W końcu nadrobiłam wątki, uff...

Widziałyście nowość od Anwen? Szampon peelingujący, niezły drapacz patrząc po składzie.

Używam już olejku do demakijażu Miya i niestety jestem na nie. Ma świetną konsystencję, fajny zapach, ale zmywanie go to porażka. Nie kupię więcej

Czy Vianek ma jakieś godne polecenia masło do ciała?

A tu moje nowości IMG_20180122_125411.jpg
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-22, 20:26   #4420
Cockatrice
Rozeznanie
 
Avatar Cockatrice
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 623
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Od dzisiaj w Biedronce Organic Shop w dobrych cenach (produkty do ciała i włosów) oraz maska Garniera ta żółta w słoiku, tylko polecam sprawdzić składy, bo nigdy nie wiadomo czy wraz z ceną, skład nie uległ zmianie
Serio się tak robi? I to jest legalne?
__________________
Książki
Filmy i seriale
Muzyka
Cockatrice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-22, 20:35   #4421
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Wybrałaś już sobie coś?









***
W końcu nadrobiłam wątki, uff...

Widziałyście nowość od Anwen? Szampon peelingujący, niezły drapacz patrząc po składzie.

Używam już olejku do demakijażu Miya i niestety jestem na nie. Ma świetną konsystencję, fajny zapach, ale zmywanie go to porażka. Nie kupię więcej

Czy Vianek ma jakieś godne polecenia masło do ciała?

A tu moje nowości Załącznik 7400871
Ciekawe jak Ci się spodoba emulsja.
Ja ją lubię, chociaż jakiś spektakularnych efektów nie widzę póki co. Ale cieszę się, bo jest lekka mimo wszystko i komponuje się dobrze w obecnej pielęgnacji.
Co do maseczki, nie, nic nie wybrałam jeszcze. Nic mnie nie przekonuje do końca. Jedynie Khadi Vetiver biorę pod uwagę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-22, 21:12   #4422
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez deserova Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z biedry skuszona organic shopem. Szukajcie uważnie bo kartoniki są poupychane w randomowych miejscach. U mnie na granicy chemii i karmy dla zwierząt, pomiędzy regularnymi kosmetykami z biedry itp. Żadnych standów nie ma. U siebie znalazłam tylko musy do ciała, peelingi i odżywki. Najbardziej chciałam szampon i odżywkę do włosów ale kupiłam odżywkę i mus do ciała. Żeli pod prysznic też nie było. Podejrzewam, że wystawią później.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie byłam jeszcze, ale jutro się wybiorę.

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Widziałyście nowość od Anwen? Szampon peelingujący, niezły drapacz patrząc po składzie.

A tu moje nowości
Właśnie o nim gadamy na wątku o cerze tłustej, mieszanej, problemowej



Cytat:
Napisane przez Cockatrice Pokaż wiadomość
Serio się tak robi? I to jest legalne?
A co w tym biznesie jest nielegalne Tutaj jest samowolka, producenci robią, co im się żywnie podoba, często kłamiąc i narażając konsumenta na różnego typu szkody, bez ostrzeżenia i z premedytacją A zmiana składów, to jest na porządku dziennym. Zdarza się, ze w drogerii Hebe skład rzekomo tego samego kosmetyku jest inny, niż w Rossmannie, tak samo jak z kiełbasą w biedronce i tesco.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2018-01-22 o 21:14
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 08:18   #4423
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ciekawe jak Ci się spodoba emulsja.
Ja ją lubię, chociaż jakiś spektakularnych efektów nie widzę póki co. Ale cieszę się, bo jest lekka mimo wszystko i komponuje się dobrze w obecnej pielęgnacji.
Co do maseczki, nie, nic nie wybrałam jeszcze. Nic mnie nie przekonuje do końca. Jedynie Khadi Vetiver biorę pod uwagę.
A ja jestem ciekawa, kiedy ją otworzę, bo mam kilka kosmetyków, które muszę używać już, bo terminy gonią
Mnie ciekawi ta maska Khadi, ale ja wolę gotowce.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Właśnie o nim gadamy na wątku o cerze tłustej, mieszanej, problemowej

Zaraz idę czytać, żeby znów być na bieżąco.

__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 17:04   #4424
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Pony Hütchen zmodyfikowali receptury swoich dezodorantów KLIK. Opakowania i ceny też lekko zmodyfikowali

Używam od 2 dni deo Ben&Anna i Schmidts i na razie jest ok. Zapachy mają dość słabe, bez porównania z intensywnością PH na początku ich używania. Ben&Anna mam limonkowy w papierowej tubie. Trochę się kruszy w trakcie aplikacji. Schmidts Ylang Ylang i nagietek jest o wiele bardziej zwarty od PH, raczej twarde, woskowate masło niż pasta, ale łatwo się nanosi.
Mogliby zrobić jeszcze wygodniejszą wersję w kulce, bo wg mnie jest to najskuteczniejszy deo, jaki do tej pory miałam, a i jeden zapach (blutenzauber) nawet mi się spodobał

Z tęsknoty za kulką właśnie skusiłam się na 2 zapachy od Wolkenseifen- Perfect Day i Weekender, ale są dla mnie zbyt intensywne przy zwyczajowo nakładanej ilości i będę musiała to zmodyfikować; skuteczność chyba będzie ok, ale koniecznie muszę zmniejszyć "dawkę", bo czuć je nawet przez ubranie, a nie są dla mnie idealnie trafione (raczej drogeryjne), więc tym bardziej
Aktualnie mam też Ben&Anna w sztyfcie oraz i+m w słoiku, oba z ecco-verde w wersji pink grapefruit i poza zapachem to nic dobrego nie mogę o nich powiedzieć- ten pierwszy po kilku dniach używania z rzędu podrażnił mnie, ale tak dziwnie- jakby zapchał (jak na sztyft, to ma bardzo tłustą konsystencję). Sytuacja powtórzyła się, gdy spróbowałam ponownie go stosować
Natomiast i+m ma konsystencję fajniejszą od PH oraz od Schmidts- niby jest zbity, ale fajnie kremowy i w dodatku przyjazny dla skóry, ale co z tego, skoro nieskuteczny

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2018-01-23 o 17:18
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 17:11   #4425
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;80768276]Mogliby zrobić jeszcze wygodniejszą wersję w kulce, bo wg mnie jest to najskuteczniejszy deo, jaki do tej pory miałam, a i jeden zapach (blutenzauber) nawet mi się spodobał

Z tęsknoty za kulką właśnie skusiłam się na 2 zapachy od Wolkenseifen- Perfect Day i Weekender, ale są dla mnie zbyt intensywne przy zwyczajowo nakładanej ilości i będę musiała to zmodyfikować; skuteczność chyba będzie ok, ale koniecznie muszę zmniejszyć "dawkę", bo czuć je nawet przez ubranie, a nie są dla mnie idealnie trafione (raczej drogeryjne), więc tym bardziej
Aktualnie mam też Ben&Anna oraz i+m, oba w wersji pink grapefruit i poza zapachem to nic dobrego nie mogę o nich powiedzieć- ten pierwszy po kilku dniach używania z rzędu podrażnił mnie, ale tak dziwnie- jakby zapchał Sytuacja powtórzyła się, gdy spróbowałam ponownie go stosować Natomiast i+m ma konsystencję fajniejszą od PH oraz od Schmidts- niby jest zbity, ale fajnie kremowy i w dodatku przyjazny dla skóry, ale co z tego, skoro nieskuteczny [/QUOTE]
U mnie w użyciu deo Biofficyny i Tisserand, ale zawiodły mnie oba zarówno pod względem zapachu i działania. Nawet musiałam dokupić drogeryjny żeby mieć czym się smarować na siłownię


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 17:41   #4426
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Korah pojawił się zestaw miniaturek Annabelle ale chyba był o 10 zł tańszy wcześniej?
https://www.eshopannabelle.com/pl/ho...w-get-set.html
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 18:25   #4427
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Korah pojawił się zestaw miniaturek Annabelle ale chyba był o 10 zł tańszy wcześniej?
https://www.eshopannabelle.com/pl/ho...w-get-set.html
Rzeczywiście, pamiętam dokładnie, że set kosztował 29 zł, ale kojarzę też, że oni informowali, że cena od nowego roku ulegnie zmianie.


Byłam w Biedrze i były wszystkie kosmetyki z gazetki, Organic Shop i jeszcze Herbal Care i Marion, niektóre składy naprawdę spoko, np. mieszanki olejów Herbal Care, albo żel aloesowy Marion, ceny bardzo korzystne, ale nic nie kupiłam, oprócz sprawdzonej maski Garniera, którą akurat można kupić wszędzie
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2018-01-23 o 18:27
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 18:26   #4428
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
U mnie w użyciu deo Biofficyny i Tisserand, ale zawiodły mnie oba zarówno pod względem zapachu i działania. Nawet musiałam dokupić drogeryjny żeby mieć czym się smarować na siłownię


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam zawsze Hudosil w odwodzie, ale z rzadka go stosuję, bo to nienaturalny antyperspirant (chociaż delikatny w miarę zapach zielonej herbaty bardzo mi odpowiada- że też nie ma czegoś takiego wśród naturalsów ).
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-23, 19:47   #4429
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Odebrałam dziś zakupy i szlaban, przynajmniej do końca stycznia
IMG_20180123_145848.jpg
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-23, 19:53   #4430
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Odebrałam dziś zakupy i szlaban, przynajmniej do końca stycznia
Załącznik 7401906
Czekam na recenzje zelu do mycia
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 08:45   #4431
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Odebrałam dziś zakupy i szlaban, przynajmniej do końca stycznia
Załącznik 7401906
Nie martw się, za 7 dni znów będziesz mogła robić zakupy
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 12:53   #4432
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Nie martw się, za 7 dni znów będziesz mogła robić zakupy


Miramej, ciekawa jestem co napiszesz o nich.

Przyszły moje zakupy z kosmetykiekologiczne.eu. Bardzo jestem zadowolona, wprawdzie próbki marne, ale dobrze, że w ogóle są, jest mi. in. krem pod oczy, jestem ciekawa czy jest tak samo kiepski, jak Sylveco czy jednak ma jakikolwiek potencjał. Poza tym bardzo szybka dostawa i miła obsługa klienta, a kosmetyki świeżutkie, długie terminy. Otworzyłam mus bananowy i pachnie bardzo fajnie bananami, ale niestety, jest lekko zmrożony i twardawy, musi nabrać pokojowej temp. żebym mogła ocenić tę musowatość Zdjęcia musialam pociąć, bo przez apkę nie chciały przejść w oryginalnym rozmiarze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

EDIT: Coś mi nie hula ten wizaż, spróbuję jeszcze raz fotki wrzucić:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1161~2.jpg (129,2 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1174~2.jpg (228,1 KB, 67 załadowań)
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2018-01-24 o 13:03
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 18:05   #4433
arisah
Raczkowanie
 
Avatar arisah
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 316
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

o widzę że anwen ostatnio na topie, ja też dumam czy skusić się na maskę, czy jednak coś innego poszukać, a muszę podjąć decyzję szybko bo zaraz nie będę miała co nakładać... ach dylematy
arisah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 18:18   #4434
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Miramej, ciekawa jestem co napiszesz o nich.

Przyszły moje zakupy z kosmetykiekologiczne.eu. Bardzo jestem zadowolona, wprawdzie próbki marne, ale dobrze, że w ogóle są, jest mi. in. krem pod oczy, jestem ciekawa czy jest tak samo kiepski, jak Sylveco czy jednak ma jakikolwiek potencjał. Poza tym bardzo szybka dostawa i miła obsługa klienta, a kosmetyki świeżutkie, długie terminy. Otworzyłam mus bananowy i pachnie bardzo fajnie bananami, ale niestety, jest lekko zmrożony i twardawy, musi nabrać pokojowej temp. żebym mogła ocenić tę musowatość Zdjęcia musialam pociąć, bo przez apkę nie chciały przejść w oryginalnym rozmiarze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

EDIT: Coś mi nie hula ten wizaż, spróbuję jeszcze raz fotki wrzucić:
Ja akurat jestem zadowolona z tego kremu pod oczy. Jakiś spektakularnych efektów oczywiście nie widzę, ale dobrze nawilża, fajnie się go używa bo jest dość treściwy, zostawia lekki film, używam go na noc. Lubię go, naprawdę w tej cenie przyjemny kremik, choć oczywiście nie sądzę żeby jakieś wielkie efekty były
Skończyłam tą próbkę kremu pod oczy Bio Select. Jednak chyba nie dla mnie, po kilku dniach używania na dzień i noc, jednak trochę podsuszył mi skórę pod oczami.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 18:21   #4435
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez arisah Pokaż wiadomość
o widzę że anwen ostatnio na topie, ja też dumam czy skusić się na maskę, czy jednak coś innego poszukać, a muszę podjąć decyzję szybko bo zaraz nie będę miała co nakładać... ach dylematy
Tylko tam gdzie kupiłam, było promo na całą markę 25 %, pisałam na wątku, niestety już się skończyło, warto polować na promocje jednak, aczkolwiek, jeśli Ci nie szkoda kasy na cenę reg., to zdecydowanie polecam.

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja akurat jestem zadowolona z tego kremu pod oczy. Jakiś spektakularnych efektów oczywiście nie widzę, ale dobrze nawilża, fajnie się go używa bo jest dość treściwy, zostawia lekki film, używam go na noc. Lubię go, naprawdę w tej cenie przyjemny kremik, choć oczywiście nie sądzę żeby jakieś wielkie efekty były
Skończyłam tą próbkę kremu pod oczy Bio Select. Jednak chyba nie dla mnie, po kilku dniach używania na dzień i noc, jednak trochę podsuszył mi skórę pod oczami.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie Sylveco podoczny uczulał, aż płakałam z bólu. Dlatego jestem bardzo sceptyczna, ale skoro już mam próbkę, to wypróbuję.

Co do Bioselect, to sama nie wiem co o nim myśleć, lifting robił mi pierwszorzędny, ale ta konsystencja dla mnie za ciężka, dumam nad nim bardzo często, ale póki co nie odważyłam się na pełnowymiarowe opakowanie.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 18:28   #4436
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tylko tam gdzie kupiłam, było promo na całą markę 25 %, pisałam na wątku, niestety już się skończyło, warto polować na promocje jednak, aczkolwiek, jeśli Ci nie szkoda kasy na cenę reg., to zdecydowanie polecam.

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------



Mnie Sylveco podoczny uczulał, aż płakałam z bólu. Dlatego jestem bardzo sceptyczna, ale skoro już mam próbkę, to wypróbuję.

Co do Bioselect, to sama nie wiem co o nim myśleć, lifting robił mi pierwszorzędny, ale ta konsystencja dla mnie za ciężka, dumam nad nim bardzo często, ale póki co nie odważyłam się na pełnowymiarowe opakowanie.
To opakowanie 15ml nie jest drogie chyba coś ponad 50zl i na pewno wydajne. Ale fakt, jest ten krem konkretny, ja akurat lubię takie konsystencję, o ile działają niestety obawiałam się i na dłuższą metę po kilku dniach regularnego smarowania się nie sprawdził.
Z sylveco miałam chyba kiedyś próbke, ale też nie zrobił większego wrażenia na mnie. Z wyprobowanych Viankowych, to tylko chyba odżywczy miałam próbkę, ot takie nic. Ale ten czerwony to akurat mi podpasował.
A Ty jeszcze masz ten z ATW, czy udało Ci się go zdenkować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 19:36   #4437
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny czy któraś z Was miała lotiony do twarzy z Biofficina Toscana:
- https://biolinea.pl/rozswietlajacy-b...ana-p-852.html
- https://biolinea.pl/kojacy-lotion-do...ana-p-850.html
- https://biolinea.pl/tonizujacy-balsa...ana-p-851.html
Jestem ich bardzo ciekawa, tym bardziej, że nie mają na początku składu gliceryny. Właśnie kończę odlewkę czarnej esencji z Bentona i szukam czegoś w zamian. Czarna esencja Bentona jakoś mnie nie zachwyciła, zbyt słabe nawilżenie, jak dla mnie. Na pewno dużym jej plusem jest to, ze się bardzo dobrze wchłania. Może w przyszłości jeszcze do niej wrócę.
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 19:49   #4438
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
To opakowanie 15ml nie jest drogie chyba coś ponad 50zl i na pewno wydajne. Ale fakt, jest ten krem konkretny, ja akurat lubię takie konsystencję, o ile działają niestety obawiałam się i na dłuższą metę po kilku dniach regularnego smarowania się nie sprawdził.
Z sylveco miałam chyba kiedyś próbke, ale też nie zrobił większego wrażenia na mnie. Z wyprobowanych Viankowych, to tylko chyba odżywczy miałam próbkę, ot takie nic. Ale ten czerwony to akurat mi podpasował.
A Ty jeszcze masz ten z ATW, czy udało Ci się go zdenkować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ATW mam i mam, ale już denko daje o sobie wyraźnie znać Mam jeszcze Biofficina Toscana, ale ten kremik akurat pomimo, że jest mega przyjemniutki, to jest za słaby na moją podoczną okolicę, wiec go mieszam z tamtym atw.

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was miała lotiony do twarzy z Biofficina Toscana:
- https://biolinea.pl/rozswietlajacy-b...ana-p-852.html
- https://biolinea.pl/kojacy-lotion-do...ana-p-850.html
- https://biolinea.pl/tonizujacy-balsa...ana-p-851.html
Jestem ich bardzo ciekawa, tym bardziej, że nie mają na początku składu gliceryny. Właśnie kończę odlewkę czarnej esencji z Bentona i szukam czegoś w zamian. Czarna esencja Bentona jakoś mnie nie zachwyciła, zbyt słabe nawilżenie, jak dla mnie. Na pewno dużym jej plusem jest to, ze się bardzo dobrze wchłania. Może w przyszłości jeszcze do niej wrócę.
Mam rozświetlający, jest ok, ale bez szału, ma płynną przezroczystą konsystencję, lekko żelową, trochę nawilża, nie podrażnia, dobrze się wchłania, ale poza tym za wiele nie robi.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 20:14   #4439
ewka_marchewka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 80
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was miała lotiony do twarzy z Biofficina Toscana:
- https://biolinea.pl/rozswietlajacy-b...ana-p-852.html
- https://biolinea.pl/kojacy-lotion-do...ana-p-850.html
- https://biolinea.pl/tonizujacy-balsa...ana-p-851.html
Jestem ich bardzo ciekawa, tym bardziej, że nie mają na początku składu gliceryny. Właśnie kończę odlewkę czarnej esencji z Bentona i szukam czegoś w zamian. Czarna esencja Bentona jakoś mnie nie zachwyciła, zbyt słabe nawilżenie, jak dla mnie. Na pewno dużym jej plusem jest to, ze się bardzo dobrze wchłania. Może w przyszłości jeszcze do niej wrócę.
Uwielbiam te kosmetyki od Biofficina Toscana z malwą. Mam ten żelowy krem i mus do oczyszczania i jestem zachwycona. Jeśli chodzi o te lotiony to koleżanka je kupiła na ekocudach i przypadły jej do gustu. Mają bardzo fajny zapach i super nawilżają skórę. Ja jakbym miała wybierać spośród tych lotionów to wzięła bym kojący.
ewka_marchewka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 20:14   #4440
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was miała lotiony do twarzy z Biofficina Toscana:
- https://biolinea.pl/rozswietlajacy-b...ana-p-852.html
- https://biolinea.pl/kojacy-lotion-do...ana-p-850.html
- https://biolinea.pl/tonizujacy-balsa...ana-p-851.html
Jestem ich bardzo ciekawa, tym bardziej, że nie mają na początku składu gliceryny. Właśnie kończę odlewkę czarnej esencji z Bentona i szukam czegoś w zamian. Czarna esencja Bentona jakoś mnie nie zachwyciła, zbyt słabe nawilżenie, jak dla mnie. Na pewno dużym jej plusem jest to, ze się bardzo dobrze wchłania. Może w przyszłości jeszcze do niej wrócę.
Mam tonizujący, lubię, bo dobrze się wkomponowuje w pielęgnację, wzmacnia nawilżenie skóry, jest lekki i nie zostawia żadnych lepkich warstw. Ale nie jest to jakiś wybitny kosmetyk do zadań specjalnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.