Ponowne starania po t. Zaczynamy - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-29, 11:23   #1861
MamusiaOliwierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 120
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Mam nadzieję, ze teraz to juz górki poleci 😀 oby do wiosny ! 😀
MamusiaOliwierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-29, 11:29   #1862
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

MamusiaOliwierka bardzo się ciesze, że się trochę uspokoiłaś. Nie ma co tracić nerwów skoro każde usg pokazuje, że Malutka jest zdrowa
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 09:06   #1863
Igni2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 219
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Hej ciocie.Co tu taka cisza zapadła.

Jutro jedziemy na kolejne połówkowe do Poznania i zobaczymy co tam uda się pani doktor sprawdzić i pomierzyć bo Fabian tak wywija że szok.Nieważne już czy siedze stoje leże czy nawet chodze poprostu jak strzała cały czas boksuje tak sie zastanawiam czy to narmalne aż taka ruchliwość maluszka.
Igni2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 11:00   #1864
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ja odebrałam w poniedziałek wyniki naszych kariotypów - oba prawidłowe
Tak się nastawiałam, bo tu musielibyśmy mieć naprawdę niewiarygodnego pecha zeby coś było nie tak, ale dobrze mieć to potwierdzone. Bardzo się cieszymy.

Wczoraj miałam wizytę u ginekologa. A dziś byłam na pobraniu krwi na kwas foliowy, witaminę b12 oraz homocysteinę - w związku z mutacjami.

Na wizycie wszystko ok. W środku wszystko jest dobrze, jestem w 13dc i jest śluz odpowiedni oraz pęcherzyk 16mm. Od następnego cyklu mamy się starać, gdyby 3 cykle się nie udawało to da skierowanie na ponowne badanie nasienia - w związku z naszą morfologią. Acard koniecznie brać na tą mutacje pai 1 i zmienić Femibion na prenatal uno (to w związku z tym mthfr). Ogółem ten lekarz jest super naprawdę, tak idzie z nim zawsze poza wszystkim po prostu po ludzku pogadać, dziś sporo rozmawialiśmy i o tym co było i o tym co może być itd. i jakoś tak mi zawsze od razu lepiej.

Jest we mnie całe mnóstwo wiary, znów!
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 11:07   #1865
gynvael
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 202
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

MamusiaOliwierka juz blizej niz dalej nic tylko czekać pieknego różowego malucha

Igni trochę Ci zazdroszczę bo mój Jaś jest bardzo spokojny. Czasami zastanawiam się czy nie za spokojny i czy wszystko jest ok.... bo czuję go tak samo delikatne jak wczesniej i tylko kilka razy w ciagu doby. No nic kolejna wizyta we wtorek to zobaczymy jak moj mały mężczyzna się miewa.

Foleciato to trzymam kciuki w kolejnym cyklu. Uda się, wczesniej czy później bedziesz w zdowej upragnionej ciazy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gynvael jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 11:52   #1866
guska8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 46
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

U nas też mały wojuje jak szalony, niezależnie od pory dnia czy nocy 😉 w kość daje mi dodatkowo bolące spojenie łonowe...U nas aktualnie 26 tc także jeszcze trochę przed nami, no i czekam już niesamowicie na wiosnę 😊
guska8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 13:31   #1867
Igni2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 219
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Fioleciasto to super wieści i wiem po sobie że napewno odetchneliście z ulgą i teraz na luzie możecie sie starać a te mutacje to nie koniec świata i pomimo ich istnienia można nosić zdrową dzidzie wiem po sobie😍😍😍Trzymam kciuczki😁😁😁

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Guska8 toś mnie pocieszyła.U nas 22 tydz a już mały daje do wiwatu i to nieźle a spojenie łonowe to mi kochana już daje znać o sobie od 3 tyg.Także nic tylko brniemy dalej do przodu i cieszymy się z rosnących maluszków🤣🤣🤣
Igni2017 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-31, 17:53   #1868
MamusiaOliwierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 120
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Fioleciasto, to są super wieści. Juz niedługo możecie ponownie zacząć starania 😀

Igni, trzymam kciuko. Moja malutka też fika non stop, niezaleznie czy chodze czy siedze 😀 i powiem Ci, ze tez zastanawialam sie czy to normalne.

Gynvael, być moze to przez lozysko przodujące. Uwazam, ze nie powinnas miec powodow do niepokoju 😀

Ja mam kolejną wizyte w przyszla srode, zobaczymy, lęk nie odpuszcza przed usg, niestety.

U mnie z dolegliwosci - straszny ucisk.gdzies na wysokosci pośladka (głeboko) i to juz od wielu tygodni, czasem dokuczliwy a od dziś pobolewa mnie pępek i jest strasznie naprezony. Mam nadzieje, ze to nic złego 🤔
MamusiaOliwierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 22:08   #1869
Monka33
Raczkowanie
 
Avatar Monka33
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 131
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cześć Mamuśki, podczutuję Was od dłuższego czasu i nieśmiało dołączam. Być może za 3 miesiące będzie mi dane rozpocząć starania

Wynn co u Ciebie?
Monka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 04:07   #1870
Igni2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 219
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Hej Monka33 witaj.Zobaczysz przeleci ci szybciutko ten czas oczekiwania na starania i życzę ci bys mogła się krótko po cieszyć z efektów starań.
Igni2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 06:39   #1871
pollyhanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 238
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez MamusiaOliwierka Pokaż wiadomość

U mnie z dolegliwosci - straszny ucisk.gdzies na wysokosci pośladka (głeboko) i to juz od wielu tygodni, czasem dokuczliwy a od dziś pobolewa mnie pępek i jest strasznie naprezony. Mam nadzieje, ze to nic złego
Mam podobnie czasami - ucisk na nerw... u mnie pomaga intensywny masaż tej okolicy - może być piłeczka tenisowa.

A ja sobie chyba rozwaliłam mięśnie brzucha za szybko wstawałam z fotela biurowego w pracy i przeszyl mnie taki ból przez cały brzuch w pionie.... - masakra, a potem uczucie zimna... bolało jeszcze przez 3 dni... umówiłem się do fizjoterapeutki i czekam. Wizyta dopiero za 3 tyg.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
pollyhanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-01, 08:08   #1872
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Hej Monka szybko minie Ci ten czas my od tego miesiaca zaczelismy oficjalnie starania, niedlugo zbliza się dzien owu wczoraj jakiś dołek mnie dopadł, jakoś stresuje mnie to wszystko, niby chcialabym żeby się udało a z drugiej strony nie wiem czy jestem gotowa na ten stres zwiazany z badaniami przy kolejnej ciąży. Ale wiem, ze tego nie unikne a czas może działać tylko na niekorzyść. Ogolnie staram się myśleć pozytywnie, no ale ten lęk ciagle gdzies tam jest. I wez tu się czlowieku wyluzuj tak jak wszyscy ci każą, przecież to chyba nierealne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 08:42   #1873
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ja mam wyniki: witamina B12 idealnie w połowie normy, kwas foliowy podwyższony (czego się spodziewałam przez mutacje) ale nieznacznie więc jest lepiej niż się spodziewałam

Za tydzień jeszcze wynik homocysteiny.

Wynn myślę że każda z nas doskonale rozumie twój strach nawet mój ginekolog ostatnio z takim współczuciem do mnie mówił, że wie jak bardzo będę się bać w kolejnej ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 08:50   #1874
klebuszkowa1212
Raczkowanie
 
Avatar klebuszkowa1212
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 407
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Wynn Owocnych starań Ci życzę. Wszystkim starającym się życzę pozytywnych testów ciążowych a dziewczynom, które są w ciąży jak najmniej stresów, czekajcie cierpliwie na swoje dzieciątka, teraz już z górki. Mi zleciało nie wiadomo kiedy.... na poniedziałek mam tp i już się doczekać nie mogę . Mam nadzieję, że podczas porodu nic złego się nie stanie... Tego najbardziej się obawiam... że znowu coś złego się wydarzy a szczęście zamieni się w koszmar. Ciężko czasem odgonić te czarne myśli!
__________________
Nie martw się na zapas. Co ma się stać i tak się stanie. Na przekór lęku, idź z nadzieją.
klebuszkowa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 08:59   #1875
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Fiole no to dobre wieści, wazne zeby ta homocysteina byla na dobrym poziomie, napisz jak bedziesz miala wynik
Klebuszkowa dziekuje bedziemy przesylac ci duzo dobrej energii, wszystko potoczy się pięknie, limit nieszczęść wyczerpany, niedlugo bedziesz tulić swoje piekne, zdrowe dzieciątko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 09:07   #1876
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Kłębuszkowa wszystko będzie dobrze i zaraz będziesz tulić swojego malucha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 09:11   #1877
Igni2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 219
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Hej mamuśki jesteśmy po połówkowym w Poznaniu.Wszystko jest dobrze.Fabianek rośnie jak szalony waży już 505g (dziś 21+5)i ogólnie jest w pomiarach pięć dni do przodu.😍😍😍

Mogę wkońcu odetchnąć i się cieszyć😁😁😁
Igni2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 09:14   #1878
dryfujaca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 94
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Witajcie dziewczyny
Czytam was już od kilku dni, sama jestem po t 2 tyg. Czytam Was żeby podnieść się na duchu...widzac że się udaje, że można...sama się zastanawiam co dalej...kiedy zaczelyscie ponowne starania, chodzi mi o zielone światło od ginekologa, bo wiem że decyzja o kolejnym dziecku jest bardzo indywidualna.
Pozdrawiam mocno wszystkie brzuchatki i starając się mamusie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dryfujaca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 09:21   #1879
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Igni2017 Pokaż wiadomość
Hej mamuśki jesteśmy po połówkowym w Poznaniu.Wszystko jest dobrze.Fabianek rośnie jak szalony waży już 505g (dziś 21+5)i ogólnie jest w pomiarach pięć dni do przodu.😍😍😍

Mogę wkońcu odetchnąć i się cieszyć😁😁😁
Cudownie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez dryfujaca Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Czytam was już od kilku dni, sama jestem po t 2 tyg. Czytam Was żeby podnieść się na duchu...widzac że się udaje, że można...sama się zastanawiam co dalej...kiedy zaczelyscie ponowne starania, chodzi mi o zielone światło od ginekologa, bo wiem że decyzja o kolejnym dziecku jest bardzo indywidualna.
Pozdrawiam mocno wszystkie brzuchatki i starając się mamusie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej

Zielone światło od ginekologa mamy po drugiej miesiączce od t., która dopiero przyjdzie. Psychicznie też zdecydowanie chcemy już : ehem:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-01, 13:16   #1880
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Wynn mam już wynik homocysteiny - 5,6!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 14:13   #1881
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Monka33, dryfująca witam 🤗 Teraz to tylko pozytywne nastawienie. Mi lekarz początkowo mówił pół roku, pózniej pozwolił trochę wcześniej także dla mnie te 5 msc było akurat.

Klebuszkowa będę mocno trzymać kciuki za to by poszło szybko i sprawnie ☺️

Igni2017 to duży chłopak się szykuje 😍 Chciałabym bardzo to samo napisać za jakieś 7 tyg 😌 U mnie po weekendzie ostatnia w miarę "spokojna" wizyta na kolejnych to już będzie ogromny stres, ehh jak to przeżyć...
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 14:28   #1882
Igni2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 219
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Malachite nie sprzedam ci recepty na stres z tym zwiazany.Ja sama pomimo super wyniku testu podwójnego później jeszcze 2 USG u mojego gin detektor tętna w domu połówkowe u mojego gin rewelacja to ja i tak do dzisiaj żyłam w niepewności.Odetchnęłam troche dopiero dziś.
Igni2017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 14:34   #1883
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Fiole no to pieknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-01, 22:15   #1884
Monka33
Raczkowanie
 
Avatar Monka33
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 131
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziękuję za przywitanie. Czytam poprzedni wątek jednak przyszedł ten czas, że jednak bliżej mi do tego
Moja homocysteina to prawie 14 i będę musiała ją jakoś zbić :/
Monka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 06:47   #1885
pollyhanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 238
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Monka33 Pokaż wiadomość
Dziękuję za przywitanie. Czytam poprzedni wątek jednak przyszedł ten czas, że jednak bliżej mi do tego
Moja homocysteina to prawie 14 i będę musiała ją jakoś zbić :/
Pomimo brania foliowego? Sprawdź Mthfr albo od razu spróbuj zamienić syntetyki na metylowany b-compex. Miałam bardzo podobną homocysteinę latem.... teraz 7,6 i to duży sukces☺

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
pollyhanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 06:52   #1886
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Monka33 Pokaż wiadomość
Dziękuję za przywitanie. Czytam poprzedni wątek jednak przyszedł ten czas, że jednak bliżej mi do tego
Moja homocysteina to prawie 14 i będę musiała ją jakoś zbić :/
Przyjmujesz metylowany kwas foliowy i Wit b?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 12:48   #1887
Gomerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 113
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cześć Dziewczyny, ja też powoli dołączam tutaj. W grudniu t.z powodu wad rozwojowych, amniopunkcja prawidłowy kariotyp. Na 1 kontroli okazało się, że nie wszystko się oczyściło, ale dziś w szpitalu okazało się, że to co lekarze brali za resztki to tak naprawdę naczynia krwionośne, taka moja uroda. Także czekam na 2@, idę na kontrolę i liczę, że lekarz pozwoli działać. Wszystkie badania w porządku, mam nadzieję, że to go przekona.
Gomerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 19:12   #1888
Monka33
Raczkowanie
 
Avatar Monka33
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 131
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Póki co nic nie biorę, lekarz zalecił mama dha premium plus. Ale myślę, że dołączę coś na zbicie homocysteiny. Wit b6, b12 i kwas foliowy w normie. Co proponujecie?
Gomerka witaj w klubie i ciesze się, że jednak podejrzenia lekarzy się nie sprawdziły.
Monka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 20:22   #1889
pollyhanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 238
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Monka33 Pokaż wiadomość
Póki co nic nie biorę, lekarz zalecił mama dha premium plus. Ale myślę, że dołączę coś na zbicie homocysteiny. Wit b6, b12 i kwas foliowy w normie. Co proponujecie?
Gomerka witaj w klubie i ciesze się, że jednak podejrzenia lekarzy się nie sprawdziły.
Przy suplementacji kwasem - a zakładam ze pewnie przez ostatnie miesiące bralas homocysteina powinna być niska. Jeżeli masz tak wysoką pomimo brania kwasu najprawdopodobniej masz jakiś problem z przetwarzaniem tej formy witamin (np. Mutacja genu mthfr). Wtedy przyjmowanie syntetycznych witamin z grupy B nie jest zalecane (niektórzy twierdzą że może być szkodliwe). Odpowiednie są formy metylowane. Mi homocysteina spadła po odstawieniu syntetyków. Od pół roku biorę b complex z formeds (max tylko formę metylowaną) nie biorę juz nic więcej. Przygotowując się brałam miovarian.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
pollyhanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 21:47   #1890
Monka33
Raczkowanie
 
Avatar Monka33
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 131
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez pollyhanna Pokaż wiadomość
Przy suplementacji kwasem - a zakładam ze pewnie przez ostatnie miesiące bralas homocysteina powinna być niska. Jeżeli masz tak wysoką pomimo brania kwasu najprawdopodobniej masz jakiś problem z przetwarzaniem tej formy witamin (np. Mutacja genu mthfr). Wtedy przyjmowanie syntetycznych witamin z grupy B nie jest zalecane (niektórzy twierdzą że może być szkodliwe). Odpowiednie są formy metylowane. Mi homocysteina spadła po odstawieniu syntetyków. Od pół roku biorę b complex z formeds (max tylko formę metylowaną) nie biorę juz nic więcej. Przygotowując się brałam miovarian.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Brałam Femibion. Mam mutację C677T oraz V R2. Miałam też epizod z nadczynnością więc muszę brać coś co zawiera witaminy/minerały regulujące tarczycę, aktualnie wyniki w normie. Zastanawiam się nad produktem Optimal Prenatal na musle-zone.

Edytowane przez Monka33
Czas edycji: 2018-02-02 o 21:48
Monka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-27 08:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.