Zostawił po mnie po długim związku... Jest mi okrutnie ciężko, jak się pozbierać? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-03, 20:03   #31
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Zostawił po mnie po długim związku... Jest mi okrutnie ciężko, jak się pozbiera

Cytat:
Napisane przez Monika828282 Pokaż wiadomość
To może odpisuj na posty na wizażu wyłącznie po angielsku?
Nie przyszło Ci do głowy, że nie wszyscy czytający znają ten język?
Ja pracuję wyłącznie w angielskim i jakoś nie wtrącam, nie zaśmiecam.
Może warto zapoznać się z regulaminem forum? Napisany jest po polsku, na szczęście
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 21:37   #32
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Zostawił po mnie po długim związku... Jest mi okrutnie ciężko, jak się pozbiera

Jeny zeby czepiac sie o takie ☠☠☠☠☠☠☠y - komedia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 08:47   #33
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Zostawił po mnie po długim związku... Jest mi okrutnie ciężko, jak się pozbiera

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;81072946]1,5 roku temu w ten sam sposob moj byly zakonczyl nasz trwajacy cztery lata zwiazek, mozesz zreszta odwiedzic moj watek i poczytac, dawalam tam regularne update'y i dziewczyny tez duzo doradzaly, moze Ci to troszke pomoze Tez wygasala czulosc, seks, tez mi sciemnial przez pare miesiecy, ze praca, ze zmeczony, a potem z dnia na dzien zrzucil mi na leb taka bombe... Przykro mi, ze Cie to spotkalo autorko, sciskam mocno!

Nie ma co klamac, to bedzie bolalo jeszcze dlugo. Mnie wewnetrzne pozbieranie sie do kupy i odzyskanie spokoju zajelo jakies 6 miesiecy, nie mialam czasu ani mozliwosci sie rozsypywac zewnetrznie, wiedzialam, ze musze zacisnac poslady i funkcjonowac normalnie i mysle, ze mi sie udalo, chociaz nadal zdarza mi sie o tym myslec (ale u mnie jest to spowodowane tym, ze od czasu rozstania moje zycie uczuciowe nie istnieje niestety). Zajmij sie soba, poswiec czas swojemu rozwojowi, temu co lubisz robic, dopiesc sie i nie pozwol na to, zebys miala duzo wolnego czasu na patrzenie w sciane i przezywanie tego rozstania. Absolutnie nie pchaj sie w zadne randki z innymi facetami, dopoki to sie nie zagoi. Absolutnie nie spotykaj sie, ani nie rozmawiaj ze swoim bylym, nawet po dluzszym czasie nie polecam tego robic. Been there, done that, w wiekszosci przypadkow nie wynika z tego nic dobrego, a mozna sobie tylko stara rane rozdrapac.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
Pamiętam Twój wątek! Mam nadzieję, że rok po tym wszystkim czujesz się już dużo lepiej emocjonalnie Pamiętam, jak rok temu czytałam Twój wątek i wyobrażałam sobie siebie w podobnej sytuacji... Przez myśl by mi nie przeszło, że za rok o tej porze będę coś takiego przezywać. Do dzisiaj nie wiem, co takiego się stało, że z jeszcze niedawno zaangazowanego i kochającego (takie sprawiał wrażenie) faceta zrobił sie taki zimny, wręcz obcy dla mnie i przestał kochac. Wiem, że to się zdarza, ale mimo wszystko człowiek zawsze nad tym rozmysla - ,,dlaczego?".Pewnie nigdy do końca się tego nie dowiem...
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 08:54   #34
Nymerth
Rozeznanie
 
Avatar Nymerth
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 597
Dot.: Zostawił po mnie po długim związku... Jest mi okrutnie ciężko, jak się pozbiera

Najczęściej dana osoba sama tego nie wie. Ot, po prostu z dnia na dzień ktoś zaczyna nas nudzić, spędzanie razem czasu nie sprawia już takiej przyjemności, czasem pojawia się irytacja. Raczej nie ma konkretnej przyczyny tego. Może jakaś leży w podświadomości, nie wiadomo, ale nie sądzę żeby mógł Ci kiedykolwiek powiedzieć, dlaczego pewne cechy mu nie przeszkadzały a teraz przeszkadzają. Norma, nie zastanawiaj się nad tym .
Nymerth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 09:08   #35
ancake
Przyczajenie
 
Avatar ancake
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 9
Dot.: Zostawił po mnie po długim związku... Jest mi okrutnie ciężko, jak się pozbiera

Takie rzeczy nigdy nie dzieją się "z dnia na dzień - choć to dla nas w miarę bezpieczne i wygodne myślenie. I jemu też pewnie było łatwiej przedstawić taką wersję niż przyznać się do prawdziwych motywów. A zobojętnienienie i brak emocjonalnego podejścia to raczej element gry, która ma zniechęcić do ewentualnych prób reanimacji związku.



(VampIrzyca - przesłałam Ci pw, ale nie widzę jej w wysłanych... daj znać, czy coś w ogóle doszło )
ancake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-08 10:08:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.