Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-09, 14:09   #2131
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Wczoraj wybielałam zęby lampą Beyond... i nie jestem zadowolona z efektu (kolor początkowy A3, teraz jest może A2...). Co prawda moje zęby są mniej żółte, ale są dalej zdecydowanie ŻÓŁTE . Dentystka pocieszała mnie, że mogę jeszcze potem dobielić trochę metoda nakładkową, ale nie mam nieskończonych zasobów finansowych, zwłaszcza jeśli żadna metoda nie gwarantuje mi choćby złagodzenia tego paskudnego herbacianego odcienia. Smutno trochę
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 08:10   #2132
aanitka19
Raczkowanie
 
Avatar aanitka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Londyn-Andrychów
Wiadomości: 436
GG do aanitka19
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

hej, ja tez szukam kogos w krakowie?mozecie kogos polecic? nie za drogiego ,ale skutecznego? moje zeby sa zolte ,ale w 90% jestem pewna ,ze przez antybiotyki(jak bylam mlodsza, caly czas mnie tym faszerowali) i nie wiem czy uda mi sie osiagnac dobry efekt... a powiedzcie mi jeszcze , czy przed wybielaniem lampa beyond tez trzeba zeby leczyc? bo slyszalam ,ze wystarczy zapezpieczyc ....pozdrawiam i gratuluje tym co juz maja biale zabki
__________________

kto ze mna zaczyna biegac ?


kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl
aanitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 09:38   #2133
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Kupiłam wczoraj Białą Perłe..
ale chyba źle formuję te aplikatory, bo dostaje mi się pod nie ślina, dosłownie śłinię się jak wściekła i przez to ten żel stomatologiczny się rozcieńcza
jak temu zapobiec?
miała któras z was podobny przypadek?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 10:21   #2134
joko1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 36
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Wczoraj wybielałam zęby lampą Beyond... i nie jestem zadowolona z efektu (kolor początkowy A3, teraz jest może A2...). Co prawda moje zęby są mniej żółte, ale są dalej zdecydowanie ŻÓŁTE . Dentystka pocieszała mnie, że mogę jeszcze potem dobielić trochę metoda nakładkową, ale nie mam nieskończonych zasobów finansowych, zwłaszcza jeśli żadna metoda nie gwarantuje mi choćby złagodzenia tego paskudnego herbacianego odcienia. Smutno trochę
Ja polecam wybielanie metodą nakładkową. Wybielałam tą metodą i jestem zadowolona z efektu. Przed wybielaniem radzę dokładnie wypiaskować zęby.
Ja miałam zrobione to niedokładnie i efekt wybielania dolnych zębów był słaby. Dopiero po wizycie kontrolnej i ponowym wypisakowaniu dolne zęby zrobiły się białe.
Jestem 3 miesiące po wybielaniu i efekt utrzymuje się z wyjątkiem dolnych jedynek, gdzie jak przypuszczam znów osadził się osad (piję sporo kawy) Będę musiała je wypisakować ponownie lub znaleźć jakąś dobrą pastę na osad nazębny. Czy możecie jakąś polecić ?
joko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 11:13   #2135
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Piaskowanie jest dla osób których zęby przebarwiają się od osadu. Moje, odkąd w ogóle wyrosły zawsze były herbaciano-żółte (lata atakowania ich pastami i cudami do wybilania nie dawały żadnego efektu). Czasami się zastanawiam, czy dla osób takich jak ja, jest jakiś realny ratunek, poza licówkami
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 11:22   #2136
joko1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 36
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ale moje zęby też nie były białe od od początku. Wybieliłąm je za pomocą nakładek, a osad blokował dostanie się środka wybielającego do zębów Więc dlaetego polecałam dokłądne piaskowanie przed. A nie piaskowanie jako metodę wybielającą.
joko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 14:41   #2137
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Wczoraj wybielałam zęby lampą Beyond... i nie jestem zadowolona z efektu (kolor początkowy A3, teraz jest może A2...). Co prawda moje zęby są mniej żółte, ale są dalej zdecydowanie ŻÓŁTE . Dentystka pocieszała mnie, że mogę jeszcze potem dobielić trochę metoda nakładkową, ale nie mam nieskończonych zasobów finansowych, zwłaszcza jeśli żadna metoda nie gwarantuje mi choćby złagodzenia tego paskudnego herbacianego odcienia. Smutno trochę
Witaj W jakim mieście robiłaś zabieg i ile kosztował? Dzięki
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-10, 14:51   #2138
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Lipglossjunkie, robiłam w Opolu, w salonie Prestige. Koszt 1000 zł. Ale serio nie polecam. Efekt mizerny, ból okropny :P. Szczerze mówiąc efekt tak delikatny, ze boję sie zjeść czegokolwiek kolorowego, czy napić czegoś innego jak wody, żeby go nie zniszczyć.
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 15:02   #2139
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Lipglossjunkie, robiłam w Opolu, w salonie Prestige. Koszt 1000 zł. Ale serio nie polecam. Efekt mizerny, ból okropny :P. Szczerze mówiąc efekt tak delikatny, ze boję sie zjeść czegokolwiek kolorowego, czy napić czegoś innego jak wody, żeby go nie zniszczyć.

Pisałaś, że zawsze miałaś herbaciane ząbki - właśnie czytam ulotkę od Beyond :

"Przede wszystkim dotyczy osób, których zęby zostały przebarwione poprzez palenie tytoniu lub picie kawy lub herbaty. Wybieli również zęby przebarwione tetracykliną ( co to), poplamione fluorem czy też zżółknięte na skutek przyjmowania leków"


Może dentystka mogła przewidzieć, że ta metoda będzie dla Ciebie nieskuteczna?
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 15:42   #2140
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

W teori lampa jest na wszystkich skuteczna. To takie zakcelerowane wybielenie nakładkowe. Ale jak widać przereklamowane. Szkoda, że nie wykłóciłam się o drugą sesję z dentystką ;p

Tak przy okazji, ma ktoś pomysł co można będąc na białej diecie zamówić w kawiarni? Boję się że w deserze lodowym będzie jakiś sos czy polewa z sztucznym barwnikiem. Piwo pewnie też nie służy....
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 23:13   #2141
Beatka424
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 17
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja po wybielaniu nakładkowym żelem juz chyba 2 miesiące, białej diety nie stosowałam bo mój dentysta powiedział mi ze to co jemy czy pijemy nie barwi zębów, nie wiem czy miał rację ale pije kawę herbatę, dziś jadłam jagody.... zęby nadal białe, ważne zeby umyć po wypiciu czy zjedzeniu czegoś kolorowego, bo to raczej sprawa osadu.
Beatka424 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-20, 11:24   #2142
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Wybaczcie mi moje głupie pytanie, ale nie mam za wiele czas, żeby wertowac poprzednie strony wątku. Gdzie kupie Biała Perłe? Jest dostępna w aptekach, badz w drogeriach?
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 12:26   #2143
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Re: białe ząbki

Ja w miesiąc uzyskałam super efekt ;] Kupiłam Biała Perłe -używam jej raz dziennie (moje ząbki od zawsze były zółtawe) a teraz?? mam o 1odcien ciemniejszy od białego tzn ze musze jeszcze pokorzystac z niego by miec total białe-ale jak na razie wszyscy sa w szoku ,że mi tak szybko sie odcien zminil
Pamietaj!!! To waże!!!
Wybielasz zęby??
-przejdz na diete(zero sosów zero majonezu itp malo mięsa, jedz chude rybki i dużo warzyw a do tego? oliwa z oliwek
-nie wolno pić napojów gazowanych (nawet wody gazowanej)
Odzywiaj się zdrowo (zastąp zwykła herbate czerwoną-jest zdrowsza )
Dodatkowo od czasu do czasu używam pasty wybielającej
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 12:27   #2144
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Re: białe ząbki

Biała PErła-kupisz ją w aptece ja zapłaciłam 50zl ( nie kupuj w Super-Pharm-tam kosztuje ponad 70zł
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 13:58   #2145
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Re: białe ząbki

Cytat:
Napisane przez Malwina12320 Pokaż wiadomość
Ja w miesiąc uzyskałam super efekt ;] Kupiłam Biała Perłe -używam jej raz dziennie (moje ząbki od zawsze były zółtawe) a teraz?? mam o 1odcien ciemniejszy od białego tzn ze musze jeszcze pokorzystac z niego by miec total białe-ale jak na razie wszyscy sa w szoku ,że mi tak szybko sie odcien zminil
Pamietaj!!! To waże!!!
Wybielasz zęby??
-przejdz na diete(zero sosów zero majonezu itp malo mięsa, jedz chude rybki i dużo warzyw a do tego? oliwa z oliwek
-nie wolno pić napojów gazowanych (nawet wody gazowanej)
Odzywiaj się zdrowo (zastąp zwykła herbate czerwoną-jest zdrowsza )
Dodatkowo od czasu do czasu używam pasty wybielającej
To w sumie fajnie, bo ja i tak nie jem mięsa, nie pije napojów gazowanych, od kawy jakos sie odzwyczaje, ale gorzej z papierosami :/
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 14:08   #2146
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: Re: białe ząbki

Oj, wody gazowanej nie wolono? Szkoda, bo dla mnie niegazowana jest okropna, zawsze kupuję nałęczowiankę delikatnie gazowaną...
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 18:37   #2147
Elaiza186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 415
Dot.: Re: białe ząbki

Czemu po białej perle nie można pić wody gazowanej??
Elaiza186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 19:46   #2148
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Re: białe ząbki

Cytat:
Napisane przez Elaiza186 Pokaż wiadomość
Czemu po białej perle nie można pić wody gazowanej??
podłączam sie do pytania wyżej, i mam jeszcze jedno: po jakim czasie zauważyliście jakąkolwiek różnice w odcieniu zębów po białej perle? Tak jak pisze w ulotce (ok 2 tyg), czy może nieco szybciej/później?
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 10:51   #2149
ela3s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: Re: białe ząbki

wystarczy trochę poczytać żeby dowiedzieć się, że czerwona herbata strasznie barwi zęby. Ja właśnie po niej straciłam swój naturalny biały kolor. Zawsze wystarczyła mi standardowa higiena i mycie zwykłymi 'wybielającymi' pastami typu blend-a-med whitening (na szczęście!). Dodam, że kawę raczej tylko okazjonalnie piję (czerwona herbata ma podobne działanie a zdrowsza ) i nigdy nie paliłam.
Jednak od jakiegoś roku, może dłużej, mam bardzo wrażliwe dziąsła, jedyna pasta po której mi nie krwawią to Lacalut, ale ona nie 'wybiela', przez co mam na zębach osad właśnie od tej nieszczęsnej herbaty. Wprawdzie ostatnio przerzuciłam się na zieloną herbatę, ale osad będę dopiero na początku sierpnia usuwać metodą piaskowania. I liczę, że na tym się skończy, zęby wrócą do mojego naturalnego koloru.
A jeśli nie, pewnie użyję Białej Perły, zaopatrzę się wcześniej w żele łagodzące podrażnienia, bo jestem nastawiona na nie.
I niestety jestem osobą, na której przykładzie można potwierdzić, że naturalnie białe zęby są słabsze. Wprawdzie próchnica się ich nie ima (ale to pewnie dzięki higienie jamy ustnej ) za to są bardzo wrażliwe na temperaturę, pasta jak pisałam tylko znieczulająca. U mnie w rodzinie większość osób ma białe zęby i problemy z paradontozą
ela3s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 11:02   #2150
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: Re: białe ząbki

Mnie zawsze wszyscy pocieszali, że co się martwię, że zęby są prawie brązowe, skoro są zdrowe. A mi się śniło po nocach, że upadam, wybijam je wszystkie i mogę wymienić na takie bieluśkie :P
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 11:36   #2151
Kasicka85
Raczkowanie
 
Avatar Kasicka85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 182
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

hehe Shilpa fajne masz sny a swoją drogą szkoda, że nie można sobie kupić nowych zębów tak jak nową bluzkę kiedy się zniszczy
Kasicka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 14:52   #2152
pooq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witam.
Zacząłem wybielać zęby http://www.allegro.pl/item400928596_...s_gratis_.html

Po 3 dniach zęby są o wiele bielsze ale na jedynce na dole pokazało się małe przebarwienie (możliwe, że było jakoś pod spodem przed wybielaniem). Czy dalej wybielać? Czy paski mi to wybielą czy też jak będę wybielać to zęby będą białe a na jedynce szarobure mocno widoczne przebarwienie?

// z tego co słyszałem przy takim wybielaniu mogą być tymczasowe przebarwienia, to prawda?

Edytowane przez pooq
Czas edycji: 2008-07-22 o 17:13
pooq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 18:16   #2153
mardoq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 27
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Mam pytanie. Właśnie zakupiłem produkt Biała Perła. Postanowiłem sobie spróbować, bo do białych zębolków mi daleko. I chodzi o to że jakieś 5 miesięcy temu wybiłem sobie dwie górne jedynki. Straciły lekko kolor, ale na tyle że różnicę do pozostałych faktycznie widać. Z tego co wiem martwe zęby się nie wybielają. i tutaj moje pytanie. Czy po zastosowaniu tego preparatu jest jakaś opcja wyrównania koloru tych jedynek?? lakierowanie czy jakieś zabarwianie? pozdrawiam
mardoq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 19:42   #2154
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pooq Pokaż wiadomość
Witam.
Zacząłem wybielać zęby http://www.allegro.pl/item400928596_...s_gratis_.html

Po 3 dniach zęby są o wiele bielsze ale na jedynce na dole pokazało się małe przebarwienie (możliwe, że było jakoś pod spodem przed wybielaniem). Czy dalej wybielać? Czy paski mi to wybielą czy też jak będę wybielać to zęby będą białe a na jedynce szarobure mocno widoczne przebarwienie?

// z tego co słyszałem przy takim wybielaniu mogą być tymczasowe przebarwienia, to prawda?
ja tez tak mialam, wybielaly sie nierownomierniie ale pod koniec zaczely plamki znikac i mam piekne biale zabki
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 20:11   #2155
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
ja tez tak mialam, wybielaly sie nierownomierniie ale pod koniec zaczely plamki znikac i mam piekne biale zabki
to ja własnie wybieliłam zeby tą metodą, ale wszystko szło gładko, nie miałam zadnych plamek i pod koniec kuracji moze żółte zebiska naprawdę zrobiły sie białe polecam tą metodę kazdemu, tanio i super.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 21:23   #2156
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

No ja własnie siedze z tą wkładką na zębach i troche sie boje, że cos mi sie stanie z zębami strasznego . A tak w ogole to czy po takim seansie płuczecie zęby czy nie??
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 08:05   #2157
joko1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 36
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mardoq Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Właśnie zakupiłem produkt Biała Perła. Postanowiłem sobie spróbować, bo do białych zębolków mi daleko. I chodzi o to że jakieś 5 miesięcy temu wybiłem sobie dwie górne jedynki. Straciły lekko kolor, ale na tyle że różnicę do pozostałych faktycznie widać. Z tego co wiem martwe zęby się nie wybielają. i tutaj moje pytanie. Czy po zastosowaniu tego preparatu jest jakaś opcja wyrównania koloru tych jedynek?? lakierowanie czy jakieś zabarwianie? pozdrawiam
Jeśli masz martwe zęby to nie wybielą się i nie zrówna kolor z pozostałymi. U niektórych jest widoczne lekkie wybielenie, ale nie u wszystkich. Jest metoda na wybielenie martwych zębów, ale w gabinecie i nie na wszystkich ona działa, pozatym jest krótkotrwała.
Na martwe zęby najlepsza jest koronka (lub licówka - ale tego też nie wszyscy polecają)
joko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 08:45   #2158
juma1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 43
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

hej hej forum wiaz jest najlepszy na świecie tu jest wszystko i o wszysytkim ja tez planuję wybielić sobie zęby i w allegro znalazłam różne pasty np czarna pasta za 28 zł, są też jakieś z plastikowymi nasadkami za 13 zł.. znalazłam tez z nasadkami na obie szczeki za 89 zł i nie wiem czy wszystkie te preparaty mają taki sam skład i czy różnią się tylko cena... gdybym miała pewność ze te najdroższe są najlepsze to bym sie nie zastanawiała,,, a tak powiedzcie czy nie pprzepłace płacąc za mySmile czy jakoś tak za 89 zł????
juma1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 09:59   #2159
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Moje "efekty" wybielania lampą Beyond

efekty.jpg


Kto zgadnie, które zdjęcie jest "przed", a które "po" ?

Rozważam zainwestowanie w Białą Perłę, bo na nakładki w chwili obecnej nijak mnie nie stać. Zresztą ten tysiąc co wywaliłam na wybielanie lampa to miała być inwestycja, chciałam dobrze wyglądać na rozmowach kwalifikacyjnych o pracę.

Minęły już z 3 tygodnie od wybielania. Cały czas nie piję kawy, ani herbaty, o winie nie wspomnę. Stosuję pastę BlanX (zawsze jak coś zjem), a zęby robią się coraz bardziej żółte każdego dnia
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 12:05   #2160
Kasicka85
Raczkowanie
 
Avatar Kasicka85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 182
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Shilpa nie przesadzaj, teraz są ładne białe. Jedyne co się rzuca w oczy to małe przerwy między zębami. Szkoda, że ja nie mogę sobie zafundować takiego wybielania
Kasicka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.