Panny Młode 2019 cz. 3 - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-24, 14:10   #2431
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

aguś to ja tak samo raz miałam. Niby same pozytywne opinie i wizyta tragiczna. I tu już nie chodzi o włosy, bo tylko mi podcięła, po tym jak powiedziała, że ombre to mi ona nie zrobi :P a wiem, że robiła wcześniej, jej się po prostu tego dnia nie chciało. A najlepsze jest to, że jasno powiedziałam przez telefon na jaką koloryzację przychodzę
Ale to ich zachowanie i podejście do klienta było tragiczne. Cały czas przychodziły ich koleżanki pogadać i to np. o imprezie, kto jakie akcje odwalał i kto jak się zachlał. A jedna z pracownic, która miała późniejszą zmianę kupiła sztuczne pieniądze. Rozsypały je na chodniku przed zakładem i nagrywały ludzi przez okienko jak ludzie je podnoszą, a wręcz rzucają się na nie
Nie wiem czy ta wizyta nie była jedną z najgorszych, przez całą wizytę czułam ciarki żenady
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-24, 14:16   #2432
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
aguś to ja tak samo raz miałam. Niby same pozytywne opinie i wizyta tragiczna. I tu już nie chodzi o włosy, bo tylko mi podcięła, po tym jak powiedziała, że ombre to mi ona nie zrobi :P a wiem, że robiła wcześniej, jej się po prostu tego dnia nie chciało. A najlepsze jest to, że jasno powiedziałam przez telefon na jaką koloryzację przychodzę

Ale to ich zachowanie i podejście do klienta było tragiczne. Cały czas przychodziły ich koleżanki pogadać i to np. o imprezie, kto jakie akcje odwalał i kto jak się zachlał. A jedna z pracownic, która miała późniejszą zmianę kupiła sztuczne pieniądze. Rozsypały je na chodniku przed zakładem i nagrywały ludzi przez okienko jak ludzie je podnoszą, a wręcz rzucają się na nie

Nie wiem czy ta wizyta nie była jedną z najgorszych, przez całą wizytę czułam ciarki żenady


Patologia jakas, jak sie słyszy takie historie to sie odechciewa chodzenia do jakiegokolwiek fryzjera.
Muszę sie pochwalić, przywiozłam tzta z pracy i powiedział, ze było perfekcyjnie


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-24, 14:24   #2433
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Patologia jakas, jak sie słyszy takie historie to sie odechciewa chodzenia do jakiegokolwiek fryzjera.
Muszę sie pochwalić, przywiozłam tzta z pracy i powiedział, ze było perfekcyjnie


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dramat Trochę mam takich historii, bo często chodzę do fryzjera.
Ale ostatnio (odpukać) jestem zadowolona z fryzjerów

n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-24, 14:49   #2434
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Wstawiłam foty do klubu. Nie musicie mnie pocieszać, bo doskonale wiem, jak wyglądam

No cóż, ja będę pierwsza, która napisze negatywną opinię. A może ta laska po prostu kasuje negatywne i stąd same pozytywy? Zobaczymy.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-24, 15:03   #2435
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

n0emi, masakra skąd się biorą tacy ludzie...

Heziola, brawo za jazdę!

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-24, 16:23   #2436
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Heziola, super! z każdą jazdą będzie lepiej!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-24, 17:21   #2437
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Dzięki dziewczyny, u mnie tak na zmianę, raz jestem pewna jazdy, raz czuje, ze nie idzie mi za dobrze. To nie pomaga w budowaniu pewności w jeździe.


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-24, 17:38   #2438
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Heziola, nie ma innej rady, niż jeździć jak najwięcej Z czasem będzie coraz lepiej, aż będziesz mistrzem kierownicy

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-24, 18:41   #2439
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Bardzo bym chciała, ale TZ pracuje w każdy weekend a jak ma wolne w tyg, to ja wracam z pracy po 18.30, albo i pózniej, wiec nie mam za bardzo jak ćwiczyć. Teraz będę miała ferie to może sie coś uda więcej.


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-24, 18:49   #2440
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Bardzo bym chciała, ale TZ pracuje w każdy weekend a jak ma wolne w tyg, to ja wracam z pracy po 18.30, albo i pózniej, wiec nie mam za bardzo jak ćwiczyć. Teraz będę miała ferie to może sie coś uda więcej.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Każdy weekend?
To niefajnie pewnie ciężko wam cokolwiek zaplanować czy spędzić wspólnie cały dzień..
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-24, 19:18   #2441
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Łatwo nie jest, ale przyzwyczaiłam sie, a on kocha swoją prace. Mimo to ma w planach zmienić za kilka lat.
Sa dziewczyny na forum, które nie maja tzta na co dzień, wiec nie narzekam, bo widzę mojego codziennie


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-24, 19:25   #2442
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Łatwo nie jest, ale przyzwyczaiłam sie, a on kocha swoją prace. Mimo to ma w planach zmienić za kilka lat.
Sa dziewczyny na forum, które nie maja tzta na co dzień, wiec nie narzekam, bo widzę mojego codziennie


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mój często wyjeżdża w delegacje, ale to na szczęście tylko w tygodniu także weekendy mamy dla siebie i synka
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-24, 19:51   #2443
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Byliśmy na Pitbullu, polecam, fajny film ☺ Zdecydowanie lepszy niż Kobiety mafii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-24, 19:56   #2444
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Byliśmy na Pitbullu, polecam, fajny film ☺ Zdecydowanie lepszy niż Kobiety mafii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My się wybieramy, ale coś ciężko nam się zebrać pewnie po świętach dopiero pójdziemy.
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-24, 21:03   #2445
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Byliśmy na Pitbullu, polecam, fajny film ☺ Zdecydowanie lepszy niż Kobiety mafii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ooo może po niedzieli pójdziemy

Dzisiaj mieliśmy dzień lenia z Tżtem niestety już pojechał do pracy za to sobie poćwiczyłam
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-24, 22:27   #2446
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Na Pitbula też bym poszła
Ja dzisiaj byłam na uczelni, a wieczór z Tż, właśnie wróciłam do domu. Odbyliśmy poważną rozmowę, bo coś się zaczęło psuć, musieliśmy pogadać żeby wyjaśnić sobie czego oczekujemy i co zrobić żeby było lepiej..

Tymczasem idę spać, dobrej nocy dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 07:04   #2447
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Hej dziewczyny my też mieliśmy wczoraj rozmowy ale o swoich pracach, na tygodniu mało mamy czasu żeby sobie porozmawiać. Poszliśmy sobie spacerkiem do galerii, spacerkiem też wróciliśmy, teraz zbieramy się na giełdę samochodowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 07:35   #2448
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Dzień dobry!
TŻ wraca w piątek, w końcu.

Wstałam o 7.30, nie odczułam nawet zmiany czasu. Uff. zrobiłam sałatkę i jajka na dzisiejszą uroczystość w szkole.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 07:45   #2449
maltra
Rozeznanie
 
Avatar maltra
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 718
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny my też mieliśmy wczoraj rozmowy ale o swoich pracach, na tygodniu mało mamy czasu żeby sobie porozmawiać. Poszliśmy sobie spacerkiem do galerii, spacerkiem też wróciliśmy, teraz zbieramy się na giełdę samochodowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj znac jak cos kupicie

A ja dzis prosze o mocne kciuki
__________________
eM&eM
PM2019

każdy cud zajmuje trochę czasu....
maltra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-25, 08:05   #2450
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez maltra Pokaż wiadomość
Daj znac jak cos kupicie

A ja dzis prosze o mocne kciuki
Będą

Hej
Czuć wiosnę

Meggie trzymam kciuki, żeby było lepiej
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 08:41   #2451
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez maltra Pokaż wiadomość
Daj znac jak cos kupicie

A ja dzis prosze o mocne kciuki
Trzymamy!
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Będą

Hej
Czuć wiosnę

Meggie trzymam kciuki, żeby było lepiej
Dziękuję

Widzę wiosna przebija się za oknem..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 09:11   #2452
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny my też mieliśmy wczoraj rozmowy ale o swoich pracach, na tygodniu mało mamy czasu żeby sobie porozmawiać. Poszliśmy sobie spacerkiem do galerii, spacerkiem też wróciliśmy, teraz zbieramy się na giełdę samochodowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z zamiarem ewentualnego kupna, czy na razie tylko oglądacie?
Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
TŻ wraca w piątek, w końcu.

Wstałam o 7.30, nie odczułam nawet zmiany czasu. Uff. zrobiłam sałatkę i jajka na dzisiejszą uroczystość w szkole.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha, dzięki Twojemu postowi w ogóle ogarnęłam, że jest zmiana czasu Wstałam o 9:15
Cytat:
Napisane przez maltra Pokaż wiadomość
Daj znac jak cos kupicie

A ja dzis prosze o mocne kciuki
Ja trzymam!


Dzień dobry! Przepiękna pogoda, aż chce się żyć Mnie dzisiaj czeka trochę sprzątania, bo wczoraj wolałam spędzić czas z Tż Musiał pojechać na imprezę integracyjną i o 6 rano napisał, że idzie spać

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 10:12   #2453
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Hej

Wybaczcie milczenie - najpierw komp mi wysiadł (a jestem strasznie niemobilna ), a potem miałam na tapecie temat zęba - ostatni raz szukałam dentysty w Krakowie. Trzeci sprawdzony, z polecenia - trzeci zepsuty ząb, będę dojeżdżać do swojej dentystki póki będzie pracować

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Z doświadczeń mojej rodziny zawsze jest tak, że niestety rodzina wyciąga ręce na spadek;/ Jeżeli to ma być Wasz dom to może jednak warto to jakoś sformalizować. Trochę to niesprawiedliwe, że rodzeństwo TŻta dostało kasę, a Wy tak na prawdę niepewny dom. A spadek był spisany? Bo jeżeli nie to pierwszeństwo w spadku mają dzieci dziadka, nieważne, że Wy tam całe życie mieszkacie.
Ja mam podobną sytuację. Babcia TŻta chce mu przepisać mieszkanie. On już jest tam zameldowany. Ale to i tak chyba nie ma znaczenia, bo o spadek i tak mogą się ubiegać jej dzieci. Więc albo będziemy musieli spłacić mieszkanie rodzinie albo sprzedać i podzielić się kasą.
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Tutaj jest strasznie ciezka sytuacja spadek nalezy sie 4 rodzenstwa tescia i z racji tego ze tesc nie zyje to jeszcze do podzialu jest tesciowa, moj tz i jego siostry. Chcieli to przepisac na mojego tzta to sie tesciowa nie zgodzila bo chciala zeby to na nia bylo wiec sie rodzinka wypiela i na nia nie przepisali bo jej nie lubia
Z racji dużego doświadczenia w takich sprawach - nie dokładajcie do domu ani grosza póki nie będzie Wasz. I nie takie sprawy da się przeprowadzić jak się ma samozaparcie (czasami z 4 pokoleń wstecz nawet).

W moim domu, gdy babcia zmarła, znalazły się pociotki, których w życiu wcześniej na oczy nie widziałam, którzy dzień po pogrzebie nawiedzili nas już z planem, kto będzie w naszym domu mieszkać jak nas już wywalą

Na szczęście mama nie w ciemię bita była i zaraz po ślubie (40 lat wcześniej ) przycisnęła dziadków do przepisania. O tym jednak "rodzinka" nie widziała

Idę dzisiaj na próbny makijaż ślubny

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Każdy weekend?
To niefajnie pewnie ciężko wam cokolwiek zaplanować czy spędzić wspólnie cały dzień..
Mój też pracuje w każdy weekend, więc rozwiązaliśmy to tak, że... ja też obecnie pracuję cały tydzień Na razie obojgu nam to pasuje, bo na wynajem (oglądamy mieszkania właśnie, mam nadzieję, że do 2-3 miesięcy pochwalę się, że razem mieszkamy ) i równoczesną budowę domu i to całe wesele potrzeba kwot, które na razie są poza granicami mojej wyobraźni

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, u mnie tak na zmianę, raz jestem pewna jazdy, raz czuje, ze nie idzie mi za dobrze. To nie pomaga w budowaniu pewności w jeździe.
To samo miałam na początku, głównie przez to, że bardzo się stresowałam na egzaminach na prawo jazdy (przez co zdałam dopiero za czwartym razem i do dzisiaj słyszę, że z tego powodu nie powinnam wsiadać za kółko i to głównie od niedzielnych kierowców-wujków. Dodam, że obecnie tygodniowo robię ponad 1000km ).

Będzie coraz lepiej, zobaczysz
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 10:14   #2454
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Z zamiarem ewentualnego kupna ale na razie nic szczególnego nie było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 10:15   #2455
Paula139
Raczkowanie
 
Avatar Paula139
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 285
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Hej dziewczyny Ja też byłam w piątek u fryzjera, ale tylko na podcięciu Włosów na razie nie farbuję, ale zaczęły pojawiać mi się siwe
Paula139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 10:22   #2456
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Powiem Wam, że jak co weekend wracamy do domu to teraz zostajac na weekend w mieście tak mi pusto, brakuje mi domu. Na gieldzie byliśmy z tatą i bratem tz i wlasnie wracamy do domu tz na obiad ja to domatorka jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 10:29   #2457
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Hej

Wybaczcie milczenie - najpierw komp mi wysiadł (a jestem strasznie niemobilna ), a potem miałam na tapecie temat zęba - ostatni raz szukałam dentysty w Krakowie. Trzeci sprawdzony, z polecenia - trzeci zepsuty ząb, będę dojeżdżać do swojej dentystki póki będzie pracować




Z racji dużego doświadczenia w takich sprawach - nie dokładajcie do domu ani grosza póki nie będzie Wasz. I nie takie sprawy da się przeprowadzić jak się ma samozaparcie (czasami z 4 pokoleń wstecz nawet).

W moim domu, gdy babcia zmarła, znalazły się pociotki, których w życiu wcześniej na oczy nie widziałam, którzy dzień po pogrzebie nawiedzili nas już z planem, kto będzie w naszym domu mieszkać jak nas już wywalą

Na szczęście mama nie w ciemię bita była i zaraz po ślubie (40 lat wcześniej ) przycisnęła dziadków do przepisania. O tym jednak "rodzinka" nie widziała

Idę dzisiaj na próbny makijaż ślubny

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------



Mój też pracuje w każdy weekend, więc rozwiązaliśmy to tak, że... ja też obecnie pracuję cały tydzień Na razie obojgu nam to pasuje, bo na wynajem (oglądamy mieszkania właśnie, mam nadzieję, że do 2-3 miesięcy pochwalę się, że razem mieszkamy ) i równoczesną budowę domu i to całe wesele potrzeba kwot, które na razie są poza granicami mojej wyobraźni

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------



To samo miałam na początku, głównie przez to, że bardzo się stresowałam na egzaminach na prawo jazdy (przez co zdałam dopiero za czwartym razem i do dzisiaj słyszę, że z tego powodu nie powinnam wsiadać za kółko i to głównie od niedzielnych kierowców-wujków. Dodam, że obecnie tygodniowo robię ponad 1000km ).

Będzie coraz lepiej, zobaczysz
Widzisz, mogłaś napisać wcześniej z tym dentystą. Z czystym sumieniem polecilabym Ci mojego (u którego pracuję). On jest specjalistą od ciężkich przypadków. Robi wszystko aby uratować zęby i ma bardzo rozsądne ceny jak na Kraków
Gdybyś jednak była zainteresowana to tylko priv
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 10:30   #2458
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Ja zapomniałam o zmianie czasu, ale obudziłam się o 8 dziwnie zmęczona i poszłam spać dalej. Już wiem czemu

Psy też poczuły wiosnę i usiedzieć nie mogą. Tylko "wypuść" i "wpuść". Jeszcze te złośliwe ptaki naruszają ich przestrzeń osobistą chodząc po ich trawniku

hej kascysko
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 10:37   #2459
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Widzisz, mogłaś napisać wcześniej z tym dentystą. Z czystym sumieniem polecilabym Ci mojego (u którego pracuję). On jest specjalistą od ciężkich przypadków. Robi wszystko aby uratować zęby i ma bardzo rozsądne ceny jak na Kraków
Gdybyś jednak była zainteresowana to tylko priv
Zaraz piszę, dzięki!
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 12:55   #2460
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Obudziłam się, patrzę na zegarek - 7:45 to myślę sobie, że mam jeszcze godzinę a po 15min dzwoni budzik, bo zmiana czasu

Jakaś rozmemłana dziś jestem, mam nadzieję, że żadna choroba mnie nie bierze...
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-19 17:12:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.