Rossmann cz. XXXII - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-12, 13:28   #451
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Nicoleta Pokaż wiadomość
Ja używałam l4l, efekty super. Ale zauważyłam że pogarsza mi się wzrok i to dosyć znacznie bo jak się okazało u okulisty to w ciągu roku wada podskoczyla mi z 1,5 na 3 dioptrie ( na oku na które zawsze widziałam lepiej i wada tak nie postepowala) . Powiedziałam lekarce o tej odżywce i stwierdziła że to może być przez nią bo ma w składzie ten bimatoprost. Kolejna wizytę mam teraz w maju, odżywki nie używam więc zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to dziwne, bo z tego co wiem, to (w dużym uproszczeniu) bimatoprost jest lekiem na jaskrę, a wpływ na rzęsy to skutek uboczny. Choć, że tego co mu tłumaczyła okulistyka, że względu na podrażnienia (występujące np u mnie) jest coraz rzadziej przepisywanie pacjentom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 13:29   #452
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Czy w Rossmannie jest jakiś puder prasowany w puderniczce z lusterkiem, puszkiem do pudru i najlepiej wymiennymi wkładkami godny uwagi?

Możecie polecić jakiś puder z filtrem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eveline ma taki puder z lusterkiem i puszkiem ale bez filtra.
[1=1b006c1cc4b33fb32b0a741 c96d131cb0dc83f78_5f5d531 644303;82881871]Za to powinny być jakieś mandaty albo reakcja ochrony, tak jak na kradzież... najlepiej jeszcze tak, żeby narobić wstydu - żeby pół sklepu słyszało by się nauczyły wreszcie, że towar otwarty to towar kupiony
[/QUOTE]
Przy mnie Pani ekspedientka zwróciła uwagę Pani, która otworzyła lakier do paznokci i sobie malowała paznokcie ! Poza tym są kartki proszę używać testerów. Także coś na plus w obsłudze.

Dziewczyny jakie bibułki z rosa polecacie?
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 13:31   #453
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Eveline ma taki puder z lusterkiem i puszkiem ale bez filtra.


Dziewczyny jakie bibułki z rosa polecacie?


Ja mam z wibo i uważam, że spełniają swoją funkcję. Ale ja nie oczekuję od nich nieświadomo czego i nie wiedzę różnicy między różnymi markami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 13:34   #454
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Fonte Pokaż wiadomość
http://www.kosmeologika.pl/2018/04/w...za-skladu.html
porównanie nowości wibo do farsali. taka ciekawostka [COLOR="Silver"]
Propanediol na 3 miejscu w składzie? Niech zgadnę. Większość kobiet po tym serum wysypie jak nie wiem, a winić będą podkłady, pudry i róże, tylko nie to.

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A to dziwne, bo z tego co wiem, to (w dużym uproszczeniu) bimatoprost jest lekiem na jaskrę, a wpływ na rzęsy to skutek uboczny. Choć, że tego co mu tłumaczyła okulistyka, że względu na podrażnienia (występujące np u mnie) jest coraz rzadziej przepisywanie pacjentom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ot i cały sekret. Wycofują składnik z sektora leków, to producenci i dystrybutorzy wymyślili żeby wepchnąć go do kosmetyków. Nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek. Klasyka zmian biznesowych np. na rynku amerykańskim. Skoro tak, to tym bardziej bym uważała na takie odżywki.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 13:36   #455
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez koniczynka15 Pokaż wiadomość
Ten z pipetką?



Ja mam 3 kolory i jestem zadowolona fajnie się maluje i moim hitem jest pędzelek, bo jest zaokrąglony na końcu i dużo lepiej mi sie nim maluje niż tymi ściętymi na prosto



Ja wychodzę z założenia, że jak chcę kupić jakiś kosmetyk to biorę z półki i sprawdzam czy był macany - jeśli tak to nie ja go otworzyłam pierwsza, jeśli nie to biorę i nie odkładam otwartego pierwszy raz na półkę

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------



Chyba tak jestem bardzo wdzięczna! Zastanawiam się czy kupienie jeszcze jednego opakowania na zapas ma sens? Czy nie wyschnie zanim go zacznę używać?
Jeśli trafisz na nówkę to spokojnie wytrzyma najlepiej jak pójdziesz i poprosisz panią, by wyjęła z szuflady, bo chcesz mieć na zapas, a boisz się, że z tych wystawionych trafisz na macany (ale niestety nie masz 100% pewności, że jakaś macaczka tam nie otwierała już...) Choć przyznam szczerze, że na tyle opakowań co miałam tego tuszu to nigdy nie trafił mi się macany, chyba większość go już zna i nie otwiera
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 13:38   #456
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Propanediol na 3 miejscu w składzie? Niech zgadnę. Większość kobiet po tym serum wysypie jak nie wiem, a winić będą podkłady, pudry i róże, tylko nie to.

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------


Ot i cały sekret. Wycofują składnik z sektora leków, to producenci i dystrybutorzy wymyślili żeby wepchnąć go do kosmetyków. Nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek. Klasyka zmian biznesowych np. na rynku amerykańskim. Skoro tak, to tym bardziej bym uważała na takie odżywki.
U mnie popularne L4L wywołało taki efekt, że wyglądałam jak królik albinos

Teraz zaryzykowałam z biotebalem, jest trochę lepiej, ale chyba jednak zużyję na brwi. Mam ran mały prześwit, to może pomoże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 13:49   #457
Nicoleta
Raczkowanie
 
Avatar Nicoleta
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 387
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
U mnie popularne L4L wywołało taki efekt, że wyglądałam jak królik albinos

Teraz zaryzykowałam z biotebalem, jest trochę lepiej, ale chyba jednak zużyję na brwi. Mam ran mały prześwit, to może pomoże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja teraz smaruje olejkiem rycynowym, zaszkodzić nie powinien

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nicoleta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-12, 13:50   #458
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, żeby zadowolenie się utrzymało. Ja kupiłam tuż po premierze, raczej niemacany - może trafiłam na felerną partię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

to ja trafiłam na tą samą partię co ty :/ ale uważam że w promocji warto kupować nawet żeby wyrzucić po miesiącu. Tylko ze u mnie już one niedostępne

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja chciałam sprobowac tej odżywki z bimatoprostem ale jednak troche sie cykam. Z jednej strony tam niewielka ilość tego skladnika a z drugiej moze podrażnic :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

też się naczytałam, ale.. serio - ja używam tych odżywek z małymi przerwami (jak mi się leń włączy) od jakiś 4 lat, nic mi się z oczami nie dzieje. Na niektórych działają one nieciekawie, oczy pieką i takie tam, ale moim zdaniem warto spróbować bo efekty świetne
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 13:51   #459
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Nicoleta Pokaż wiadomość
Ja teraz smaruje olejkiem rycynowym, zaszkodzić nie powinien

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno jest mniejsze ryzyko
Chociaż tam podobno rycyny są jakieś minimalne ilości. Rycyna jest bardzo silną trucizną i dlatego powszechnie unika się jej wysokich stężeń

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 13:54   #460
Nicoleta
Raczkowanie
 
Avatar Nicoleta
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 387
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Na pewno jest mniejsze ryzyko
Chociaż tam podobno rycyny są jakieś minimalne ilości. Rycyna jest bardzo silną trucizną i dlatego powszechnie unika się jej wysokich stężeń

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogólnie jakiś tragicznych rzęs nie mam ale po l4l przyzwyczaiłam się do czegoś innego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nicoleta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 13:57   #461
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Nicoleta Pokaż wiadomość
Ogólnie jakiś tragicznych rzęs nie mam ale po l4l przyzwyczaiłam się do czegoś innego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak, po tym efekt jest podobno piorunujący. Ja odpuściłam. Rzęsy są, jakie są. Wolę je 'dokarmić' co jakiś czas witaminą a+ę z kapsułki, niż eksperymentować na oczach. Zwłaszcza, że jak się przekonałam na ogół źle się to u mnie kończy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-12, 14:16   #462
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Jeśli trafisz na nówkę to spokojnie wytrzyma najlepiej jak pójdziesz i poprosisz panią, by wyjęła z szuflady, bo chcesz mieć na zapas, a boisz się, że z tych wystawionych trafisz na macany (ale niestety nie masz 100% pewności, że jakaś macaczka tam nie otwierała już...) Choć przyznam szczerze, że na tyle opakowań co miałam tego tuszu to nigdy nie trafił mi się macany, chyba większość go już zna i nie otwiera
Dziękuję
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 14:18   #463
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
możesz wrzucić link lub foto jak on wygląda? już doczytałam że w Biedrze go nie dostanę ale poszukam w internetach

ja miałam go kupić i przez pomyłkę kupiłam inny i teraz testuję ten z Eveline Extension Volume wydłużenie i podkręcenie- no i nie żałuję że się pomyliłam bardzo dobrze rozdziela rzęsy, robi piękny wachlarz a rzęs nie mam nie wiadomo jak długich, zero grudek i sklejania, nie osypuje się. Przed nim używałam tego Wibo Drama- i tak jak ma w nazwie-dramat kruszy się, skleja rzęsy, pewnie teraz go wyrzucę
Bell ma tylko jeden taki puder, więc naprawdę wystarczyło wygooglować, by bezproblemowo go wyszukać
Już nie wspominając o tym, że przewija się tu w wątku co chwilę
https://www.rossmann.pl/Produkt/Bell...-g,412791,7167

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja chciałam sprobowac tej odżywki z bimatoprostem ale jednak troche sie cykam. Z jednej strony tam niewielka ilość tego skladnika a z drugiej moze podrażnic :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raz miałam odżywkę z bimatoprostem, efekty były znakomite, ale obecnie trzymam się z daleka. Skutecznie zniechęcił mnie filmik dziewczyny, której rzęsa zaczęła wyrastać od wewnętrznej strony powieki bo odżywka musiała niechcący dostać się do oka (co zresztą wcale nie jest trudne). Tytuł filmu na YT jak wylądowałam przez odżywkę do rzęs w szpitalu czy jakoś tak.
Natomiast na brwiach już nie miałam większych oporów i używałam bez obaw.

Cytat:
Napisane przez Fonte Pokaż wiadomość
http://www.kosmeologika.pl/2018/04/w...za-skladu.html
porównanie nowości wibo do farsali. taka ciekawostka

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------



w innych sklepach produkty nie są tak otwierane jak w drogeriach, trochę za mało mówi się o tym, a przecież każdy kosmetyk ma datę ważności, a jak są otwierane przed zakupem to nie jest to pełnowartościowy produkt. najczęściej jak jakaś macająca klientka otwiera kosmetyk to i tak go nie bierze, tylko odkłada na półkę. Taka pamiątka dla innych

dobrze, że kupiłam ten podkład Eveline jak miałam vipa i to jeszcze dwie buteleczki.
Kosmeologika jest super, mocno zna się na rzeczy i można jej zaufać
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 14:27   #464
a_an
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 57
Dot.: Rossmann cz. XXXII

[QUOTE=koniczynka15;828857 81]Ten z pipetką?


Tak ten

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_an jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 14:28   #465
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXII

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;82887511]
Kosmeologika jest super, mocno zna się na rzeczy i można jej zaufać [/QUOTE]
Co nie zmienia faktu, że rozpuszczalnik/spieniacz/konserwant w jednym na twarz na polskie lato wiosną (bo i tak będzie w tym roku) czyli na mocne słońce to pomysł mocno średni. Coś z gatunku witamina C lub kwasy w wysokich stężeniach na twarz latem, a potem płacz, że podrażnienia,wypryski i przebarwienia nie wiadomo skąd.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 14:55   #466
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Też uważam że otwieranie i macanie kosmetyków w drogeriach to przesada. Ja jeśli są testery to z nich korzystam a jeśli nie ma a nie jestem ostatecznie zdecydowana na zakup to nie macam i rezygnuję z zakupu. Od tego mam internet i masę opinii, swatchy i filmów żeby lepiej poznać produkt. Teraz przy okazji promocji sama popełniłam inny "grzeszek". Otóż wiedziałam już dokładnie po jaki nr podkładu idę a że na półce znalazłam 2 buteleczki i obie były otwierane mimo testerów (!) pokusiłam się o małe kłamstwo. Na zakupach byłam z mamą i kazałam wziąć mamie z półki te dwie otwarte buteleczki do koszyka. Potem naściemniałam pani z obsługi że nie ma tego nr który chce i czy może sprawdzić czy jeszcze gdzieś mają. Pani dała mi z szuflady niezmacany podkład. Wiem że to oszustwo ale lepsze to niż grzebanie im w szufladach na chama. Sama nie otwieram i tak samo oczekuję nie otwieranego produktu na półce w sklepie tym bardziej że kupowałam ten nowy Rimmel z aplikatorem który nie wiadomo gdzie i po czym jeździł
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 14:57   #467
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Trochę nie w temacie, jakie pędzle tanie polecacie zestaw cały ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 15:20   #468
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
Też uważam że otwieranie i macanie kosmetyków w drogeriach to przesada. Ja jeśli są testery to z nich korzystam a jeśli nie ma a nie jestem ostatecznie zdecydowana na zakup to nie macam i rezygnuję z zakupu. Od tego mam internet i masę opinii, swatchy i filmów żeby lepiej poznać produkt. Teraz przy okazji promocji sama popełniłam inny "grzeszek". Otóż wiedziałam już dokładnie po jaki nr podkładu idę a że na półce znalazłam 2 buteleczki i obie były otwierane mimo testerów (!) pokusiłam się o małe kłamstwo. Na zakupach byłam z mamą i kazałam wziąć mamie z półki te dwie otwarte buteleczki do koszyka. Potem naściemniałam pani z obsługi że nie ma tego nr który chce i czy może sprawdzić czy jeszcze gdzieś mają. Pani dała mi z szuflady niezmacany podkład. Wiem że to oszustwo ale lepsze to niż grzebanie im w szufladach na chama. Sama nie otwieram i tak samo oczekuję nie otwieranego produktu na półce w sklepie tym bardziej że kupowałam ten nowy Rimmel z aplikatorem który nie wiadomo gdzie i po czym jeździł
Nie wiem czy jest konieczność kłamać. Ja mówię wprost, że jestem alergikiem, że otwartego nie kupię i pytam czy mają zapieczętowany fabrycznie. Z odmową jeszcze się nie spotkałam.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Trochę nie w temacie, jakie pędzle tanie polecacie zestaw cały ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zwykle używam Sunshade Minerals i są ok. W kilku miejscach już je kupowałam. Nawet dla alergika bezpieczne bo to tylko drewno i niebarwione włókno syntetyczne. A jak chcesz fikuśne to masa tego na Aliexpress. Poza tym drogerie on line, allegro. Każdy coś dla siebie znajdzie. Nawet polski sklep online Real Techniques już jest.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 15:49   #469
Fonte
Zadomowienie
 
Avatar Fonte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z Pomorza i Kujaw
Wiadomości: 1 087
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Trochę nie w temacie, jakie pędzle tanie polecacie zestaw cały ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jeżeli chcesz oszczędzić jak najwiecej i mieć dobre jakościowo pędzle to jessup z aliexpress - ja dałam 90 zł za 20 coś pędzli. Jak na ali są dość drogie, ale już są słynne w internecie. Podobno lepsze od zoevy, nie wiem bo nie mam, ale od hakuro są nie tylko ładniejsze, ale i bardziej miękkie. Tylko nie wiadomo jak długo przetrwają, bo mam dopiero miesiąc a szły ok. 2 tyg.
podobno dobre są też ducare, docolor, beili. Idą do mnie zestawy tych dwóch ostatnich. Za beili zapłaciłam 14 zł ze zniżką za 12 pędzli do oczu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HTB1HG3zi4rI8KJjy0Fpq6z5hVXaG.jpg (337,7 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HTB1nTQFPVXXXXbKXXXXq6xXFXXX5.jpg (110,1 KB, 140 załadowań)
Fonte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-12, 15:59   #470
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Mi się z alii zamawiać nie chce xd ale dziękuję za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 16:27   #471
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Amelianna Pokaż wiadomość
Szczerze to nie widzę różnicy w efektach pomiędzy tym serum a stosowaniem pomadki Alterra na te rejony oczu. Alterrę stosuję od kilku lat i zrobiłam przerwę właśnie na to serum i efekt ten sam.
W sumie w promocji można spróbować.
A u mniw Alterra nic a nic nie dziala stosujesz ja raz czy dwa dziennie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 16:53   #472
Fonte
Zadomowienie
 
Avatar Fonte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z Pomorza i Kujaw
Wiadomości: 1 087
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Mi się z alii zamawiać nie chce xd ale dziękuję za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Są na cocolicie też, hulu, loveto.pl mają dobre opinie.am też jakieś intervion od roku i się trzymają ;p
Fonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 17:03   #473
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Fonte Pokaż wiadomość
jeżeli chcesz oszczędzić jak najwiecej i mieć dobre jakościowo pędzle to jessup z aliexpress - ja dałam 90 zł za 20 coś pędzli. Jak na ali są dość drogie, ale już są słynne w internecie. Podobno lepsze od zoevy, nie wiem bo nie mam, ale od hakuro są nie tylko ładniejsze, ale i bardziej miękkie. Tylko nie wiadomo jak długo przetrwają, bo mam dopiero miesiąc a szły ok. 2 tyg.
podobno dobre są też ducare, docolor, beili. Idą do mnie zestawy tych dwóch ostatnich. Za beili zapłaciłam 14 zł ze zniżką za 12 pędzli do oczu
Jessup chyba na mintishop w podobnej cenie widziałam.
Jak dla mnie to za tanie nie są, tym bardziej jak nie jesteś pewna trwałości. Sunshade mam już prawie 7 lat i są jak nowe.
A skoro mowa o pędzlach- jakim nakładacie bazy pod makijaż?
Macie jakiegoś ulubieńca?
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 17:12   #474
Fonte
Zadomowienie
 
Avatar Fonte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z Pomorza i Kujaw
Wiadomości: 1 087
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Sunshade też mam z 7 lat, do oczu się rozkleiły niektóre, ale kabuki jak nowy nie polecam golden rose- z dwóch włosy powychodziły :/
Racja, na polskich stronach tanie nie są.
Najlepiej na allegro, poczytać opinie i kupić jakieś popularne, z dobrymi opiniami
https://www.ladymakeup.pl/sklep/Lanc...lnego-lnu.html - mam ten zestaw. Jak na pierwsze pędzle były naprawdę w porządku, długo były też to moje jedyne pędzle, więc sporo przeszły.

Edytowane przez Fonte
Czas edycji: 2018-04-12 o 17:20
Fonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 17:14   #475
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Bazę pod makijaż nakładam palcami

Pędzle Sunshade Minerals mam w zestawie 18 szt. cztery lata i w niektórych popękały trzonki i odpada lakier. Ale samo włosie jest w stanie idealnym.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 17:16   #476
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Ja też mówię czy można sprawdzić w szufladzie czy jest produkt x i y, ponieważ kupuję na zapas i chcę mieć pewność, że nie było nic otwarte. Akurat trafiłam na fajną panią i sama przyznała rację, że te macantki są okropne...
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 17:38   #477
merryem
Recenzentka Miesiąca - Luty 2017
 
Avatar merryem
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 661
Dot.: Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
To jest tusz na 3 tygodnie (pierwszy tydzień słaby, dwa kolejne cudne rzęsy). Potem zaczyna paskudnie sklejać i się sypie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety się zgadzam
__________________
merryem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 17:54   #478
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
U mnie popularne L4L wywołało taki efekt, że wyglądałam jak królik albinos

Teraz zaryzykowałam z biotebalem, jest trochę lepiej, ale chyba jednak zużyję na brwi. Mam ran mały prześwit, to może pomoże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie Biotebal dał spektakularne efekty. Dostawałam wiele miłych komplementów i zapytań o rzęsy.
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Trochę nie w temacie, jakie pędzle tanie polecacie zestaw cały ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polecam pędzle JESSUP.

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2018-04-12 o 18:01
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 17:58   #479
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Fonte Pokaż wiadomość
jeżeli chcesz oszczędzić jak najwiecej i mieć dobre jakościowo pędzle to jessup z aliexpress - ja dałam 90 zł za 20 coś pędzli. Jak na ali są dość drogie, ale już są słynne w internecie. Podobno lepsze od zoevy, nie wiem bo nie mam, ale od hakuro są nie tylko ładniejsze, ale i bardziej miękkie. Tylko nie wiadomo jak długo przetrwają, bo mam dopiero miesiąc a szły ok. 2 tyg.
Polecam, za zestaw 25szt. zapłaciłam ok. 110zł. Od razu sprzedałam swoje Hakuro i EcoTools. Zostawiłam sobie trzy pędzle z Real Techniques, a reszta do JESSUP. Te do oczu są mega mięciutkie, z Hakuro drapały mnie w powieki. No i wizualnie są śliczne. IMG_1633.jpg
IMG_1625.JPG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2018-04-12 o 18:06
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 18:00   #480
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Mi się z alii zamawiać nie chce xd ale dziękuję za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te pędzle są już w jakiejś drogerii internetowej, bodajże Cocolita? No i na Allegro, ale wiadomo - jest przebitka cenowa.
[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;82891596]Bazę pod makijaż nakładam palcami. [/QUOTE]
Tez nakładam bazę dłońmi.

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2018-04-12 o 18:03
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-22 19:32:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.