Mamy listopadowe 2018 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-18, 20:32   #1741
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Noo nie wiem właśnie, może i coś w tym jest może i by się zgadzało gdyby spojrzeć na mdłości bo moja siostra ma mieć córkę i od niedawna ma spokój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-18, 20:49   #1742
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Ja w poprzedniej ciąży miałam córeczkę i zero mdłości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-18, 21:04   #1743
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

No to obczajke płci ze względu na mdłości obalamy ;-) hihi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-18, 21:28   #1744
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cale szczescie mi tylko 2 razy sie zdarzylo do tej pory... ale nie mdlilo mnie ani nic, tylko raczej pognalo w ostatnim momencie. Ledwo zdazylam :-P Raz opilam sie woda! A drugi... chyba po tabletkach, za wczesnie wzielam. A tak, to bez problemu. Jedyny objaw to sennosc, po 18- 19 juz sie klade spac :-D

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-18, 21:40   #1745
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Ja dziś pierwszy raz uczestniczyłam w rozmowie pt.: „ale pół kieliszka wina ci przecież nie zaszkodzi”. Bo teraz to niby wszystko szkodzi, a kiedyś matki pily i paliły i zdrowe dzieci się rodziły i nie przegadasz.
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-18, 21:47   #1746
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Ja dziś pierwszy raz uczestniczyłam w rozmowie pt.: „ale pół kieliszka wina ci przecież nie zaszkodzi”. Bo teraz to niby wszystko szkodzi, a kiedyś matki pily i paliły i zdrowe dzieci się rodziły i nie przegadasz.
U mnie stoi piwo w lodowce! Aaaaale bym sie napila! To nic, ze to jakies pszeniczne, metne. Jak widze ta butelke przy otwieraniu lodowki, to oprozniam ja wzrokiem.

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-18, 21:47   #1747
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Ja dziś pierwszy raz uczestniczyłam w rozmowie pt.: „ale pół kieliszka wina ci przecież nie zaszkodzi”. Bo teraz to niby wszystko szkodzi, a kiedyś matki pily i paliły i zdrowe dzieci się rodziły i nie przegadasz.
Naprawdę ktoś jeszcze takie teksty wali?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-18, 22:08   #1748
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Naprawdę ktoś jeszcze takie teksty wali?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Tak... facet mojej teściowej i idzie w zaparte mimo, ze żadnego artykułu na ten temat nie przeczytał. Ale on ma swoje teorie i nie przegadasz. Na szczęście było 3 na 1, ale i tak
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 04:55   #1749
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Tak... facet mojej teściowej i idzie w zaparte mimo, ze żadnego artykułu na ten temat nie przeczytał. Ale on ma swoje teorie i nie przegadasz. Na szczęście było 3 na 1, ale i tak
Moja kuzynka normalnie piła ,, dobre na krążenie ,,

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 05:49   #1750
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Dzień dobry w czwartek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 06:12   #1751
freya_ka
Zadomowienie
 
Avatar freya_ka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 995
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Hej.
U mnie mdłości nadal od rano do wieczora Z córką nie miałam

Szlak mnie trafia, jak ktoś mówi, że picie w ciąży jest ok.
Nie jest. Jest na yt mocny dokument o FAS. I wiecie, mimo że dziecku urodzi się zdrowe fizycznie, to nie ma gwarancji, że nie ma uszkodzeń w mózgu, które wyjdą dużo później, np. w problemach w szkole, z obniżonym poziomem poznawczym dziecka. Po co??? No po co??? Naprawdę te 8 miesięcy bez alko nie da się przetrwać???
Wkurza mnie to

Jeszcze dwa dni i weekend. Wracam ze szkoły taka zmęczona, że muszę się na godzinę położyć. Agata jest zadowolona, bo może bezkarnie oglądać bajki w TV
__________________
2018 - 4 (2017 - 39)
Wizażowe Wyzwanie Czytelnicze 3/21




Agata
freya_ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-19, 07:01   #1752
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Ja byłam ostatnio na 18 stce, tort czas na szampana, Pani kelnerka podchodzi do mnie a ja grzecznie mówię : Dziękuję jestem w ciąży , a Pani przeprosiła
Nie mogłabym. Niby są 0.00% piwa, ale z tym też nie ryzykuje
A teraz mogę się przywitać hej Laski :-*
U mnie dziś słoneczko ja dziś do swojej pracy lecę zanieść l4.
I mam nadzieję że nie trafię na jedną małpę..
Mi się dziś łza uroniła, siedzimy z TŻ i mówię że nasze dziecko będzie najpiękniejsze na świecie popatrzyłam się na brzuszek i poleciała mój TŻ mówi że większego cudu od dziecka nie ma. Powiedział połowa mnie, połowa Ciebie Kochanie to cud
Aaa a

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 07:04   #1753
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Ja byłam ostatnio na 18 stce, tort czas na szampana, Pani kelnerka podchodzi do mnie a ja grzecznie mówię : Dziękuję jestem w ciąży , a Pani przeprosiła
Nie mogłabym. Niby są 0.00% piwa, ale z tym też nie ryzykuje
A teraz mogę się przywitać hej Laski :-*
U mnie dziś słoneczko ja dziś do swojej pracy lecę zanieść l4.
I mam nadzieję że nie trafię na jedną małpę..
Mi się dziś łza uroniła, siedzimy z TŻ i mówię że nasze dziecko będzie najpiękniejsze na świecie popatrzyłam się na brzuszek i poleciała mój TŻ mówi że większego cudu od dziecka nie ma. Powiedział połowa mnie, połowa Ciebie Kochanie to cud
Aaa a

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jejku

Az ma sie ochote ukrasc Ci męża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 07:29   #1754
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Dzien dobry!
Ja w poprzedniej ciazy na corke zygalam pol ciazy, w tej ciagle mnie mdli ale niewymiotuje
Co do alko to tez bym sie szampana napila albo piwko ale wiem ze niemozna i niepije,jedynie przy grillu mam zamiar szukac tych shandy co maja 0,0%alko i trzeba uwaznie czytac bo niektore niby maja 0a potem znajduje sie ze ma 0,5%alko
Freyka lacze sie w bolu u mnie to samo mdlosci 24h na dobe...wczoraj nawet po poludniu tz zasnal zmeczony po pracy a ja przytulilam sie do niego i zasnelam tez na godzine...a potem maz skwitowal to ze to normalna patola rodzice spia a dziecko na tablecie gra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 07:54   #1755
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Dobrze że go mam
Jak wynikła sytuacja z Amelka myślałam że mnie zostawi ..
Na tamten moment nie czułam się jak kobieta :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 08:56   #1756
Figulina987
Zadomowienie
 
Avatar Figulina987
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 087
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Dobrze że go mam
Jak wynikła sytuacja z Amelka myślałam że mnie zostawi ..
Na tamten moment nie czułam się jak kobieta :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo w życiu tak jest ze wszystko jest super jak nie ma problemow , a przede wszystkim trzeba umiec razem przetrwać trudne chwile. To się wymadrzylam

Ja mam teraz bardzo trudna sytuację rodzinną. Nie chcę sie
wywnetrzac na publicznym forum. W skrócie mam bardzo chora mamę, która nie może dostać odpowiedniej opieki przez despotycznego ojca, który kontroluje 100% sytuacji.

Zżera mnie to strasznie, bo patrzę jak mama umiera i nic nie mogę zrobić. Dodatkowo w tej ciąży na prawdę źle się czuję. Nie mogę iść na L4, bo jak chce mieć do czego wracać, to muszę skończyć swoje projekty żeby nie dostał ich nikt inny. Jestem zmęczona psychicznie i fizycznie, więc i w małżeństwie jest ciężko. Kłócimy się dużo, bo jestem nie do zniesienia i jeszcze mam wyrzuty sumienia że za mało czasu poświęcam synkowi

To moja najdłuższa wypowiedź na forum. Brawo ja


Miłego dnia i kciuki jeśli dzisiaj są jakieś wizyty w planach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
16.09.2013r. Kubuś
Figulina987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 09:13   #1757
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Dzień dobry


Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Ja dziś pierwszy raz uczestniczyłam w rozmowie pt.: „ale pół kieliszka wina ci przecież nie zaszkodzi”. Bo teraz to niby wszystko szkodzi, a kiedyś matki pily i paliły i zdrowe dzieci się rodziły i nie przegadasz.
Czytałam wasze posty od końca i miałam pisać czy istnieją jeszcze ludzie, którzy uważają, że można pić a tu patrze nawet osobiście takich spotkałyście

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez freya_ka Pokaż wiadomość
Hej.
U mnie mdłości nadal od rano do wieczora Z córką nie miałam

Szlak mnie trafia, jak ktoś mówi, że picie w ciąży jest ok.
Nie jest. Jest na yt mocny dokument o FAS. I wiecie, mimo że dziecku urodzi się zdrowe fizycznie, to nie ma gwarancji, że nie ma uszkodzeń w mózgu, które wyjdą dużo później, np. w problemach w szkole, z obniżonym poziomem poznawczym dziecka. Po co??? No po co??? Naprawdę te 8 miesięcy bez alko nie da się przetrwać???
Wkurza mnie to

Jeszcze dwa dni i weekend. Wracam ze szkoły taka zmęczona, że muszę się na godzinę położyć. Agata jest zadowolona, bo może bezkarnie oglądać bajki w TV
Dzieci z zespołem FAS maja nawet charakterystyczny wygląd, na studiach miała zajęcia w ośrodku gdzie właśnie takie dzieci przebywały
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 09:20   #1758
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Figulina a nie da się ojca jakoś odsunąć od mamy ?
Kurde

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 09:37   #1759
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Karolkowa to jest piekne bo wiecie ze jestescie ze soba na dobre i zle a nie tylko na dobre.

Figulina kijowa sytuacja , jedna osoba a tyle musi dzwigac .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-19, 09:51   #1760
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Oo zazdroszczę, muszę podsadzić magnolie ❤️my dopiero dom kupiliśmy w styczniu więc cała zabawa z ogrodem przed nami.. Ale czekam aż mi hortensja zakwitnie i będzie bajka ❤️Załącznik 7510261


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To przykładowe zdjęcie czy tak kwitły? Wielbię hortensje

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Figulina987 Pokaż wiadomość
Bo w życiu tak jest ze wszystko jest super jak nie ma problemow , a przede wszystkim trzeba umiec razem przetrwać trudne chwile. To się wymadrzylam

Ja mam teraz bardzo trudna sytuację rodzinną. Nie chcę sie
wywnetrzac na publicznym forum. W skrócie mam bardzo chora mamę, która nie może dostać odpowiedniej opieki przez despotycznego ojca, który kontroluje 100% sytuacji.

Zżera mnie to strasznie, bo patrzę jak mama umiera i nic nie mogę zrobić. Dodatkowo w tej ciąży na prawdę źle się czuję. Nie mogę iść na L4, bo jak chce mieć do czego wracać, to muszę skończyć swoje projekty żeby nie dostał ich nikt inny. Jestem zmęczona psychicznie i fizycznie, więc i w małżeństwie jest ciężko. Kłócimy się dużo, bo jestem nie do zniesienia i jeszcze mam wyrzuty sumienia że za mało czasu poświęcam synkowi

To moja najdłuższa wypowiedź na forum. Brawo ja


Miłego dnia i kciuki jeśli dzisiaj są jakieś wizyty w planach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nawet w takiej sytuacji nie odpuści? Dużo siły dla was
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 10:46   #1761
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Czesc Dziewczyny! Nie pamietam czy sie dzis witalam... Sciskam wszystkie mocno i przesylam promyki slonca! Badzcie dzielne!

Dzis jakos wybitnie nic mi sie nie chce. Siedze w pracy od rana i tak mi ciezko... ach. Czy moge to zwalic na moj stan czy po prostu jestem leniuchem? :-P

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 10:53   #1762
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Mamy listopadowe 2018

Dziewczyny mojej przyjaciółki siostra starała się o dziecko latami, miała 3 in vitro, była to jej praktycznie ostatnia szansa na zajście w ciążę i się udało.. U wtedy lekarz powiedział jej że od 2 semestru ma pić kieliszek wytrawnego, czerwonego wina, bo dziewczyna okropnie się stresowała, czy wszystko będzie w porządku..
Ja bym mimo wszystko nie ryzykowała, plus powiedzmy sobie szczerze, pół kieliszka to ja bym nawet nie poczuła więc gra nie warta świeczki

Ale przez tę dyskusję miałam dzisiaj sen że... Ktoś mnie częstował narkotykami i ja je jak najbardziej z chęcią zażyłam i później sobie przypomniałam, że jestem w ciąży i płakałam.. Co ta głowa to ja nie wiem

StupidAlice z tamtego roku zdjęcia, ale już paczki się zawiązują, więc niedługo powinny kwitnąć

Figulina987 bardzo mi przykro z powodu twojej sytuacji. Nie mogę Ci doradzić w sprawie twojej mamy, zdaje sobie sprawę że to skomplikowana sytuacja. Czy Twój ojciec nie zgadza się na leczenie mamy? Czy to bardziej chodzi o kwestie finansowe?

Jeśli chodzi o kłótnie w małżeństwie.. Kurcze wiem, że czasami ciężko, gdy życie się skomplikuje i emocje biorą górę, ale ważne jest by po prostu ze sobą rozmawiać.. Może znajdź czasem chwilę, gdzie będziecie tylko wy we dwójkę, bez tych negatywnych emocji i powtarzaj w kółko, że ta sytuacja jest tylko przejściowa, bo przechodzisz przez wiele w swoim życiu i że będzie lepiej i po prostu potrzebujesz wsparcia. Z drugiej strony nie warto wyzywać się na swojej drugiej połówce, bo powinniście być wy we dwoje przeciwko problemom a nie przeciw sobie. Wiem, że w życiu nie jest łatwo, ale o małżeństwo warto walczyć.
Synek da radę nie zadręczaj się tym. Na pewno będzie szczęśliwszy, jeśli będzie widział że mama jest w leszym humorze. Zadbaj o siebie i relacje z mężem, a czas dla synka znajdzie się sam
A i po to jest forum by się wygadać anonimowo, pisz śmiało jak będziesz miała zły dzień, możesz nawet pisać na priv jak potrzebujesz się wykrzyczeć ^^






Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 12:12   #1763
Figulina987
Zadomowienie
 
Avatar Figulina987
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 087
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Dziewczyny mojej przyjaciółki siostra starała się o dziecko latami, miała 3 in vitro, była to jej praktycznie ostatnia szansa na zajście w ciążę i się udało.. U wtedy lekarz powiedział jej że od 2 semestru ma pić kieliszek wytrawnego, czerwonego wina, bo dziewczyna okropnie się stresowała, czy wszystko będzie w porządku..
Ja bym mimo wszystko nie ryzykowała, plus powiedzmy sobie szczerze, pół kieliszka to ja bym nawet nie poczuła więc gra nie warta świeczki

Ale przez tę dyskusję miałam dzisiaj sen że... Ktoś mnie częstował narkotykami i ja je jak najbardziej z chęcią zażyłam i później sobie przypomniałam, że jestem w ciąży i płakałam.. Co ta głowa to ja nie wiem

StupidAlice z tamtego roku zdjęcia, ale już paczki się zawiązują, więc niedługo powinny kwitnąć

Figulina987 bardzo mi przykro z powodu twojej sytuacji. Nie mogę Ci doradzić w sprawie twojej mamy, zdaje sobie sprawę że to skomplikowana sytuacja. Czy Twój ojciec nie zgadza się na leczenie mamy? Czy to bardziej chodzi o kwestie finansowe?

Jeśli chodzi o kłótnie w małżeństwie.. Kurcze wiem, że czasami ciężko, gdy życie się skomplikuje i emocje biorą górę, ale ważne jest by po prostu ze sobą rozmawiać.. Może znajdź czasem chwilę, gdzie będziecie tylko wy we dwójkę, bez tych negatywnych emocji i powtarzaj w kółko, że ta sytuacja jest tylko przejściowa, bo przechodzisz przez wiele w swoim życiu i że będzie lepiej i po prostu potrzebujesz wsparcia. Z drugiej strony nie warto wyzywać się na swojej drugiej połówce, bo powinniście być wy we dwoje przeciwko problemom a nie przeciw sobie. Wiem, że w życiu nie jest łatwo, ale o małżeństwo warto walczyć.
Synek da radę nie zadręczaj się tym. Na pewno będzie szczęśliwszy, jeśli będzie widział że mama jest w leszym humorze. Zadbaj o siebie i relacje z mężem, a czas dla synka znajdzie się sam
A i po to jest forum by się wygadać anonimowo, pisz śmiało jak będziesz miała zły dzień, możesz nawet pisać na priv jak potrzebujesz się wykrzyczeć ^^






Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
16.09.2013r. Kubuś
Figulina987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 12:26   #1764
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Za dwie godziny wizyta .
Maz dzisiaj konczy 27 lat . Jak ten czas leci , corka za 3 dni 9 miesiecy . a za niecale 7 mjesiecy kolejne .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 12:33   #1765
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Najserdeczniejsze życzenia dla męża Ja już jestem po badaniach prenatalnych i wyszły podobno bardzo dobrze będę miała córkę!
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 12:35   #1766
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Najserdeczniejsze życzenia dla męża Ja już jestem po badaniach prenatalnych i wyszły podobno bardzo dobrze będę miała córkę!
Dziekuje .
Super ze wszystko ok , jednak udalo sie ustalic , bo ja jestem ciekawa czy u nas bedzie widac plec , bo nie wiem czy mam juz sie pozbywac ciuszkow po corce a mam juz 4 wory

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 12:38   #1767
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Dobrze że go mam
Jak wynikła sytuacja z Amelka myślałam że mnie zostawi ..
Na tamten moment nie czułam się jak kobieta :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W życiu nie miałam takich odczuć, mimo że spotkały nas podobne historie.
Nigdy siebie za to nie obwinialam i do głowy by mi nie przyszło, że mąż mógłby mnie zostawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Figulina oby się jakoś poukładało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Za dwie godziny wizyta .
Maz dzisiaj konczy 27 lat . Jak ten czas leci , corka za 3 dni 9 miesiecy . a za niecale 7 mjesiecy kolejne .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki za wizytę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Najserdeczniejsze życzenia dla męża Ja już jestem po badaniach prenatalnych i wyszły podobno bardzo dobrze będę miała córkę!
Cudowne wieści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 12:59   #1768
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Vicarika wszystkiego dobrego dla męża!!

AnetaErr gratuluję dobrych badań prenatalnych i córyyy!!!! W którym tygodniu jesteś, że byli w stanie powiedzieć już? Ale ci zazdroszczę, ja nie mogę się doczekać kiedy się dowiem, a dowiem się pewnie dopiero po 20 tygodniu na 2 skanie

Karolkowa nie można obwiniać się za takie rzeczy, nie mamy wpływu niestety na niektóre wydarzenia w życiu, aczkolwiek rozumiem, że w takich chwilach ma się w głowie najczarniejsze myśli.. Mam nadzieję że teraz już wiesz, że to je była twoja wina i nie mogłaś nic zrobić żeby temu zapobiec *


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 13:33   #1769
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Aneta - super wieści

Vicarika - kciuki za wizytę!

Figulina - oby się jakoś poukładało, trzymam kciuki, bo rzeczywiście musi być ci ciężko

Ja dziś się trochę gorzej czuje i na pewno nie chce mi się siedzieć w pracy :/
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 14:21   #1770
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy listopadowe 2018

Dews - jestem w 12t1d i pani doktor powiedziała żeby jeszcze nie kompletować wyprawki ale ona córkę widzi i na połówkowych potwierdzimy to już 6,37 cm
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-20 16:19:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.