Mamy wrześniowe 2018 ❤ - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-27, 14:33   #4351
gilmoregirl92
Wtajemniczenie
 
Avatar gilmoregirl92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 402
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Witam, można dołączyć?
Wrześniowa błąkająca się po październikowym wątku pierwsza ciąża, termin wg OM 28 września, wg USG maluch długo był mniejszy i wychodził 4 październik. Później maluch podgonił i terminy wg OM i USG się pokryły płci nadal nie znamy maluch wstydliwy i nóżki zaciska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Witaj


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 29.12.2011r.
Zaręczeni od 1.08.2014r.
Ślub - 27.08.2016r.

Czekamy na Natalkę (TP 29.08.2018) <3
gilmoregirl92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-27, 15:25   #4352
puffa25
Rozeznanie
 
Avatar puffa25
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Hej dziewczyny.
Wiem nie udzielam się tutaj ale podczytuje was chce się pochwalić. Tym razem będzie córka. Tak się z tż cieszymy. Imię wybrane Oliwia

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
puffa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-27, 15:59   #4353
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Witam, można dołączyć?
Wrześniowa błąkająca się po październikowym wątku pierwsza ciąża, termin wg OM 28 września, wg USG maluch długo był mniejszy i wychodził 4 październik. Później maluch podgonił i terminy wg OM i USG się pokryły płci nadal nie znamy maluch wstydliwy i nóżki zaciska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witamy pierwszy dzidziuś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez puffa25 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Wiem nie udzielam się tutaj ale podczytuje was chce się pochwalić. Tym razem będzie córka. Tak się z tż cieszymy. Imię wybrane Oliwia

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-27, 16:26   #4354
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez gilmoregirl92 Pokaż wiadomość
Witaj
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Witamy pierwszy dzidziuś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak pierwszy dzidziuś
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-27, 19:05   #4355
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Kojarzy ktoras z Was taki sweterek (na grubosc) tyle, ze w wersji ciazowej?
http://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0579541011.html

I zeby nie kosztowal miliony monet?


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
drocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 05:09   #4356
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Pamiętam że któraś z Was pisała o tym, że się przeziębiła w ciąży: czym się wyleczyłyscie? Od wczoraj leżę z katarem i bolącym gardłem, ale wizytę u rodzinnego mam dopiero w poniedziałek...
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 05:52   #4357
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez ciemnowlosa Pokaż wiadomość
Pamiętam że któraś z Was pisała o tym, że się przeziębiła w ciąży: czym się wyleczyłyscie? Od wczoraj leżę z katarem i bolącym gardłem, ale wizytę u rodzinnego mam dopiero w poniedziałek...
ja nadal chora od 1 kwietnia nic nie pomaga, lekarka nic nie przypisała
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-28, 06:28   #4358
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez ciemnowlosa Pokaż wiadomość
Pamiętam że któraś z Was pisała o tym, że się przeziębiła w ciąży: czym się wyleczyłyscie? Od wczoraj leżę z katarem i bolącym gardłem, ale wizytę u rodzinnego mam dopiero w poniedziałek...


Salviasept do płukania gardła
Na zmianę z tantum verde
Do psikania tantum verde i aquarentin T
Psikanie do nosa solą morska hialuronik
Tabletki prenalen (nie syrop!)
Irygacja nosa żeby oczyścić Zatoki o ile jesteś w stanie po wydmuchaniu nosa wziąć oddech kazda z dziurek (w sensie masz drożny nos ) - kup sobie sprzęt do irygacji, to jest jeden z najlepszych sposobów bo ta wydzielina z zatok spływa do nosa i na tył gardła powodując stan zapalny gardła dlatego warto wtedy plułkac.
No to ja takie dostałam zalecenia od lekarki.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 06:59   #4359
Smutek88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Z naturalnych metod to pic mleko z miodem i czosnkiem ... coś pomaga... mnie jak przeziębienie rozłożyło to caly tydzień w domu leżałam :/
Smutek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 07:25   #4360
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Salviasept do płukania gardła
Na zmianę z tantum verde
Do psikania tantum verde i aquarentin T
Psikanie do nosa solą morska hialuronik
Tabletki prenalen (nie syrop!)
Irygacja nosa żeby oczyścić Zatoki o ile jesteś w stanie po wydmuchaniu nosa wziąć oddech kazda z dziurek (w sensie masz drożny nos ) - kup sobie sprzęt do irygacji, to jest jeden z najlepszych sposobów bo ta wydzielina z zatok spływa do nosa i na tył gardła powodując stan zapalny gardła dlatego warto wtedy plułkac.
No to ja takie dostałam zalecenia od lekarki.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Plus jeszcze isla porzeczkowa do ssania

Sok z grejfrutow tez dobry. Ale tu albo masz dobry sklep ktory go ma w ofercie, albo samemu wyciskac, bo nektary ktore sa w sklepach to juz nie sa ok.

PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...

Edytowane przez drocia
Czas edycji: 2018-04-28 o 07:26
drocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 07:25   #4361
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Plus jeszcze isla porzeczkowa do ssania


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...


Nie znam , zanotuje na przyszłość dzięki !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-28, 07:44   #4362
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Dzięki dziewczyny jesteście bezcenne

Do irygacji nosa mam Irigasin, będzie ok? A do bólu gardła małżonek przytaszczyl mi z apteki Natursept i Uniben, zobaczymy póki co jak się sprawdzi.

A i jak się pięknie złożyło że tydzień temu kupilismy wyciskarke do soku to zaraz polecę po grejpfruty

Za to mniej pięknie, że rozłożylo mnie akurat teraz, przed majówka, bo mam mnóstwo planów... Urodziny męża i mojej mamy, panienski, grill ze znajomymi, spotkanie klasowe po latach... Zawsze wiatr w oczy
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 10:49   #4363
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Jakby ktoras byla zainteresowana, to h&m w ferio wawer ma chyba najwieksza kolekcje coazowa dostepna stacjonarnie. Nic tylko mierzyc a potem zamawiac


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
drocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 12:12   #4364
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy wrześniowe 2018

Cytat:
Napisane przez ciemnowlosa Pokaż wiadomość
Pamiętam że któraś z Was pisała o tym, że się przeziębiła w ciąży: czym się wyleczyłyscie? Od wczoraj leżę z katarem i bolącym gardłem, ale wizytę u rodzinnego mam dopiero w poniedziałek...
Prenalen syrop, dużo czosnku

Alfie Evans zmarł nie mogę przestać dziś płakać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.

Edytowane przez Fortuna1
Czas edycji: 2018-04-28 o 12:14
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 07:23   #4365
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Mamy wrześniowe 2018 ❤

Dobry

Znowu obudzilam sie wyspana o 6, zupelnie jak wczoraj... Czemu w tygodniu tak nie mam?

Jakie macie plany na dzisiaj?


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
drocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 10:09   #4366
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

My właśnie jedziemy do znajomych do domku do lasu za miastem będzie grill

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 12:51   #4367
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
1 ciaza? pewnie juz to pisalas, sorry
Tak, tak

Cytat:
Napisane przez ciemnowlosa Pokaż wiadomość
Dziewczyny was też tak boli podbrzusze? Od niedzieli mega mnie ciągnie i boli cala dolna partia brzucha aż po krocze, szczególnie pod koniec dnia po albo po większym wysiłku jak np. Wejście na moje 4te piętro.

Nie wiem czy mam się niepokoić, w internetach niby piszą że ból w tym okresie jest normalny, bo macica się rozciąga... A jak jest u was?
Mnie też tak boli, określiłabym to że w pachwinach i dolna część pośladków.
Wczoraj łaziłam po Ikei i CH Jank, po 1,5 h miałam dosyć totalnie i ledwo dolazłam do łóżka.

Nie wspomnę o wstawaniu po dłuższym siedzeniu, albo leżeniu

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
Siedziałam po turecku i myślałam że nie wstane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nooo ja to samo mam

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Kurde, ale szalejecie z zakupami... Ja jeszcze nic nie mam w ogóle teraz to jak Was czytam to czuje się co najmniej jakieś dwa miesiące wstecz..

-------
To nie literówki... to słownik w telefonie zawsze wie lepiej
Ja to samo... nie mam nic, nie licząc śpioszków, które kupiła kuzynka, bo już nie wytrzymała

Cytat:
Napisane przez lupinka Pokaż wiadomość
A nosicie/wozicie karte ciazy zawsze ze soba? Bo ja oprzytomnialam i zaczelam. Tfu tfu, ale nigdy nic nie wiadomo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Noszę

Cytat:
Napisane przez Kama_W Pokaż wiadomość
Czy wasi mężowie też mają problem z tym, że wasze ciało się tak zmienia? Mi samej ciężko przyzwyczaić się do zmian, zawsze bylam bardzo szczupła i zawsze bałam się przytyć oraz tego, że będę źle wyglądać.. ciesze sie, że już niedługo będzie ż nami Zosia.. ale mąż w tej kwestii kompletnie mnie nie wspiera próbowałam ż nim rozmawiać o tym, ale chyba nie rozumie.. obraca wszystko w żart.. nie chce już żeby mnie dotykal za brzuch bo ciągle słyszę 'ale dziwnie'.. 'ale wystaje.. dla części z was pewnie wydaje się to dziwne.. ale no niestety, nie potrafię się w tej sytuacji sama odnaleźć..
Niee, cieszy się z większego biustu, a brzuch to na razie wprawia go w zachwyt i często go głaska dziecko dostaje buzi na dzień dobry, dobranoc no i w trakcie dnia jak się widzimy też często coś do niego gada hitem jest jak się o coś czepiam to mówi: młode, uspokój matkę

Cytat:
Napisane przez ciemnowlosa Pokaż wiadomość
Pamiętam że któraś z Was pisała o tym, że się przeziębiła w ciąży: czym się wyleczyłyscie? Od wczoraj leżę z katarem i bolącym gardłem, ale wizytę u rodzinnego mam dopiero w poniedziałek...
Prenalen, są tabletki i syrop na gardło.
I leżeć
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 15:25   #4368
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Ja tez jakoś nie mogę się z tym brzuchem pogodzić. Nigdy nie byłam meeeega szczupła, tylko po prostu szczupła, teraz w ostatnich 2 tyg brzuch miurosl tak ze faktycznie wystaje i wiecie co, jak miałam gdzieś wyjść to się próbowałam zakryć bo tak się strasznie czulam. Do tego mam w rodzinie 3 ciężarne wszystkie drobne, zgrabne i lekki brzuszek no i mówią zecwidac że chłopcy będą bo mamy piękne... analogicznie u mnie odwrotnie ale nikt nie skomentowal wprost. Twarz mam sucha i skóra puszczy mimo nawilzen, podejrzewam winę tarczycy. Ogólnie czuje się grubo brzydko, nie wyglądam w 2 trymestrze pięknie, włosy nie układają się fajnie, mam kryzys wygladowy:///.. i wiem że do końca tego roku będę wyglądać coraz gorzej. Po nowym roku mam nadzieje będzie coraz lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 15:45   #4369
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez kruella_de_mon Pokaż wiadomość
Ja tez jakoś nie mogę się z tym brzuchem pogodzić. Nigdy nie byłam meeeega szczupła, tylko po prostu szczupła, teraz w ostatnich 2 tyg brzuch miurosl tak ze faktycznie wystaje i wiecie co, jak miałam gdzieś wyjść to się próbowałam zakryć bo tak się strasznie czulam. Do tego mam w rodzinie 3 ciężarne wszystkie drobne, zgrabne i lekki brzuszek no i mówią zecwidac że chłopcy będą bo mamy piękne... analogicznie u mnie odwrotnie ale nikt nie skomentowal wprost. Twarz mam sucha i skóra puszczy mimo nawilzen, podejrzewam winę tarczycy. Ogólnie czuje się grubo brzydko, nie wyglądam w 2 trymestrze pięknie, włosy nie układają się fajnie, mam kryzys wygladowy:///.. i wiem że do końca tego roku będę wyglądać coraz gorzej. Po nowym roku mam nadzieje będzie coraz lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie przejmuj się, ważne,że będziesz mieć zdrowe dziecko.Każda z nas wygląda inaczej, hormony szaleją i tyle.Ja też w drugiej ciąży wyglądam i czuję się gorzej także wyglądowo.
olej komentarze, zresztą różnie bywa z płcią, znam przypadki,że co innego na usg a co innego się urodziło
-Wczoraj byłam na chrzcinach- chłopczyk ma prawie 3 miesiące- fajny maluch
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-29, 16:14   #4370
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez kruella_de_mon Pokaż wiadomość
Ja tez jakoś nie mogę się z tym brzuchem pogodzić. Nigdy nie byłam meeeega szczupła, tylko po prostu szczupła, teraz w ostatnich 2 tyg brzuch miurosl tak ze faktycznie wystaje i wiecie co, jak miałam gdzieś wyjść to się próbowałam zakryć bo tak się strasznie czulam. Do tego mam w rodzinie 3 ciężarne wszystkie drobne, zgrabne i lekki brzuszek no i mówią zecwidac że chłopcy będą bo mamy piękne... analogicznie u mnie odwrotnie ale nikt nie skomentowal wprost. Twarz mam sucha i skóra puszczy mimo nawilzen, podejrzewam winę tarczycy. Ogólnie czuje się grubo brzydko, nie wyglądam w 2 trymestrze pięknie, włosy nie układają się fajnie, mam kryzys wygladowy:///.. i wiem że do końca tego roku będę wyglądać coraz gorzej. Po nowym roku mam nadzieje będzie coraz lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja inaczej, brzuszek mi się podoba że rośnie. Zresztą mam taką budowę że nigdy nie miałam deski, zawsze był lekko zaokrąglony nawet gdy miałam niedowagę, więc teraz obcisłe bluzki przestały mi być straszne. Wzrost biustu też ok, choć powoli wypadam z rozmiarowki większości polskich producentów. Ale ogarnę to.

Martwi mnie rosnącą pupa. Niby tylko +4cm ale nie wejdę w żadne swoje spodnie już od dawna. Wogole to spakowałam już 3 ogromne wory ubran w które już się nie mieszczę - głównie przez pupę i biust bo brzuch się narazie mieścił we wszystko. Mam nadzieję po ciąży spowrotem powiesić wszystko w szafie.

Najgorzej mi jednak zaakceptować rosnące cyferki na wadze. Nie chce brać udziału w wyścigu "kto przytył najmniej" ale moja głowa nie może zaakceptować tego że waga pokazuje coraz to więcej i więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 16:38   #4371
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Az z ciekawosci sie zwazylam heh, nie sluza mi te grille i boczki i karkowki

Co do cyckow, to ja chetnie przyjme nadmiar!!! Mi poki co uroslo tyle co nic (dobra, wczesniej nieco schudlam ale nie zdazylam stanikow zmienic, wiec teraz poprostu wyjelam te dodatkowe wkladki. A wczoraj w h&m mierzylam fajna sukienke i no niestety, za malo mam na gorze, oj za malo, a to byla S
Tez nigdy nie mialam plaskiego brzucha i mam wrazenie, ze jest troche przez to kwadratowy i rozlany na boki, ale coz... Najwyzej jadac na wakacje dokupie pareo
Bardziej wlasnie boje sie plam poslonecznych, a ja niestety mam uczulenie na wiele kremow do opalania.
Jedynie te z filtrami mineralnymi jakos toleruje. Jakbyscie wiec tu cos mialy sprawdzonego, to chetnie poczytam


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
drocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 20:15   #4372
blackhaired_witch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 866
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Ja liczę na genetykę, a potem na siłownię Nie chciałabym, żeby biust mi zanadto urósł, bo nigdy nie byłam fanką dużych piersi; wolę już większy tyłek (a ten akurat jakoś nie rośnie sam z siebie). Za to bardzo chcę wrócić po ciąży do w miarę płaskiego brzucha, mam nadzieję, że to się uda Zobaczymy, co z tego da się uzyskać; (nie)stety od końca liceum mam ten sam rozmiar i lubię go.

Ach, no i nie wiem za bardzo o co chodzi z tym gadaniem, że kobiety w ciąży pięknieją - gdy patrzę w lustro, to widzę to, co zwykle, ani gorzej, ani lepiej
blackhaired_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 07:41   #4373
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez kruella_de_mon Pokaż wiadomość
Ja tez jakoś nie mogę się z tym brzuchem pogodzić. Nigdy nie byłam meeeega szczupła, tylko po prostu szczupła, teraz w ostatnich 2 tyg brzuch miurosl tak ze faktycznie wystaje i wiecie co, jak miałam gdzieś wyjść to się próbowałam zakryć bo tak się strasznie czulam. Do tego mam w rodzinie 3 ciężarne wszystkie drobne, zgrabne i lekki brzuszek no i mówią zecwidac że chłopcy będą bo mamy piękne... analogicznie u mnie odwrotnie ale nikt nie skomentowal wprost. Twarz mam sucha i skóra puszczy mimo nawilzen, podejrzewam winę tarczycy. Ogólnie czuje się grubo brzydko, nie wyglądam w 2 trymestrze pięknie, włosy nie układają się fajnie, mam kryzys wygladowy:///.. i wiem że do końca tego roku będę wyglądać coraz gorzej. Po nowym roku mam nadzieje będzie coraz lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja się czuje ładnie , w 1 ciąży czułam tez się ładnie zero problemów skórnych a wręcz wyzdrowiała mi skóra głowy znikło LZS i prawie włosów nie musiałam myć takie zawaliste były Haha z mycia codziennie zeszłam na raz w tygodniu .
I pamietam te debilne komentarze ze lekarz się może pomylił bo nie wyglądam na ciąże z dziewczynka. Jak mnie okropnie irytują zabobony i takie gadanie o Boże

A co do brzuszka - w 1 ciąży ni mogłam się go doczekać! A teraz specjalnie ubieram się tka by było widać bo mnie rozczula i wim ze to ostatni raz gdy mam brzuszek ciążowy i pragnę się nim cieszyć i ubierać się w sukienki by czuć się pięknie i kobieco - No taki plan mam hehe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 08:40   #4374
basakatua
Rozeznanie
 
Avatar basakatua
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 811
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Hej dziewczyny!
Ale mamy przepiękną majówkę Wprawdzie pracuję, ale i tak jest cudownie - zupełnie inny klimat ma opustoszałe miasto

Dziewczyny, naoglądałam się jutubów o wielorazowych pieluchach, kupiłam już kilka sztuk, żeby robić zapasy stopniowo, bo to jednak wydatek. I przy okazji odkryłam genialną rzecz! Ciekawa jestem, co o tym myślicie, ale ja idę w to na 100% na noc - żeby ułatwiać sobie życie, a nie utrudniać. Jest to taki śpiworek-piżamka, na dole ma gumkę lub wiązane. W razie nocnego przewijania trzeba tylko podciągnąć do góry, zmiana pieluszki, umycie zadka i ciach na dół zasłonę Bez guzików, napów, rozbierania ze wszystkiego.
Wklejam kilka przypadkowych linków dla lepszego wyobrażenia
https://www.alibaba.com/product-deta...339445123.html

https://www.etsy.com/au/listing/5467...own-baby-sleep

https://www.aliexpress.com/item/cott...803953307.html

Kupię pewnie kilka na amerykańskim amazonie, są nawet po 5-6 dolarów. No bomba! Podajcie mi jakieś minusy tego na ostudzenie
basakatua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 09:35   #4375
Mart_Ko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 111
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez ciemnowlosa Pokaż wiadomość
Pamiętam że któraś z Was pisała o tym, że się przeziębiła w ciąży: czym się wyleczyłyscie? Od wczoraj leżę z katarem i bolącym gardłem, ale wizytę u rodzinnego mam dopiero w poniedziałek...
Hej, ja robię miksturę - sok z cytryny, duża łyżka miody i ząbek czosnku wymieszać i tak po łyżeczce sobie pić. W zeszłym tyg miałam zapalenie migdałka aż nie mogłam mówić i dzięki temu się wyleczyłam
Mart_Ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 09:40   #4376
rita_k
Zadomowienie
 
Avatar rita_k
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 448
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Eh ja tez sie czuje jiź po prostu grubo. No ale z synkiem tez szybko mialam brzuch i wogole szybmo mi kg lecialy. Ehhh a tu lato coraz ciężej bedzie. Pamietwm ze pod koniec to mnie nawet kolana bolały od tych dodatkowych kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rita_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 09:41   #4377
Mart_Ko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 111
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Ja się czuje ładnie , w 1 ciąży czułam tez się ładnie zero problemów skórnych a wręcz wyzdrowiała mi skóra głowy znikło LZS i prawie włosów nie musiałam myć takie zawaliste były Haha z mycia codziennie zeszłam na raz w tygodniu .
I pamietam te debilne komentarze ze lekarz się może pomylił bo nie wyglądam na ciąże z dziewczynka. Jak mnie okropnie irytują zabobony i takie gadanie o Boże

A co do brzuszka - w 1 ciąży ni mogłam się go doczekać! A teraz specjalnie ubieram się tka by było widać bo mnie rozczula i wim ze to ostatni raz gdy mam brzuszek ciążowy i pragnę się nim cieszyć i ubierać się w sukienki by czuć się pięknie i kobieco - No taki plan mam hehe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hej Poli ! Dawno mnie tu nie było U mnie 70% dziewczynka ale w piątek połówkowe i może już będzie na 100% i też słucham o tym wyglądzie i smakach itp... Ja czuje się w porządku tylko w ostatnim tyg mnie trochę wysypało ale to może po wizycie w Polsce i wpierdzielaniu bez opamiętania u rodziców i teściów. Brzucha nadal jak nie było tak nie ma, ruchów nie czuję - 19 tyd.
Mart_Ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 09:55   #4378
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Ja to sie nawet ostatnio zaczelam zastanawiac, czy u mnie lozysko nie przenioslo sie na przod, bo ruchy poki co czuje tylko jak leze na plecach i poloze reke na brzuchu, to tak czuje po bokach. No chyba, zeto moj tluszczyk tak to tlumi? No bo nigdy nie mialam brzucha jakos superplasliego, zawsze wygladalam jak w 3 miesiacu


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
drocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 11:10   #4379
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Też mnie kuszą wielorazowe... jak często trzeba je zmieniać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 11:20   #4380
Mart_Ko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 111
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Też mnie kuszą wielorazowe... jak często trzeba je zmieniać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie ja tez się nad tym zastanawiam, ma któraś z Was doświadczenie z tymi pieluszkami ?? Boje się że to dużo zachodu z tym będzie... chociaż pampersy i ilość śmieci z nimi związana mnie przerażają. A i jeszcze czy ktoś wie jak porównanie kosztowe wychodzi?
Mart_Ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-29 14:54:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.