Mamy październikowe 2018 cz. II - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-28, 00:24   #871
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Bylismy na Avengersach( nie pytaj)..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 06:04   #872
bajka775
Zadomowienie
 
Avatar bajka775
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 060
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Awusia gratuluję udanej wizyty!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
B + P

10.08.2007
11.01.2015
14.08.2016
bajka775 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 06:35   #873
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez krysztalek88 Pokaż wiadomość
Może tak być.
A czy któraś ma już siare? Ja jak tylko małego odstawiłam to owszem mleczko się po miesiącu straciło, ale pojawiła się siara. To chyba przez kp, bo w pierwszej pojawiła się tuż po porodzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam, mam w ogóle wielkie ciężkie piersi a zaraz po zajsciu odstawiłam Sarę od piersi i po dwóch tygodniach miałam takie tragicznie puste piersi o dramat będzie kiedyś jak skoncze całkiem karmić

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Heja!
Zapomnialam dzisiaj telefonu i po wizycie u gina pojechalismy na obiad i od razu do Katowic do kina.
No wiec na 80% dziewczynka wszystko super. Krwiak zniknal. Szyjka wzorcowa. Wyniki dobre. Pomiary potwierdzaja wiek ciazy. Ulga na maxa TZ troche zawiedziony
No czas sie pakowac i urlop. Zycze Wam udanej majowki!
My w mieszkaniu mamy 12m taras. Czesto siedze na lezaku, na kanapie i czytam. Postawimy tam tez piaskownice i zjezdzalnie. Bedzie mini ogrodek
Aha.. widze ze zmagacie sie z suszeniem. Polecam suszarke bebnowa. Ok glupio wyglada suszarka na pralce ale ten komfort.. ja teraz mam pralko-suszarke i za nic nie oddam. Nienawidze suszacego sie prania...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluje !! a tarasu zazdroszcze meeega

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
No wklejam moja falde tluszczyku bo mnie to brzuszka ciazowego nie przypomina a waszym zdaniem ?

A to czarno biale to jest ta spodniczka z hm jak ja sobie calkiem naciagnelam fajna z niej sukienka co nie ?

No i tu mam brzuch jakbym sie najdla fasolki po bretonsku i miala wzdecia a nie brzuch ciazowy

Zrobilam czarno biale zeby sie wyszczuplic tak wiem glupia ja jakby niby to cos dalo

Nie wiem chyba ze ktoras z was widzi niby w tym ciazowy brzuch ?
No jeszcze chhiwlke poczekasz na ciążowy brzuszek Hehe tak tylko jak wzdęcie po jedzeniu

Cytat:
Napisane przez krysztalek88 Pokaż wiadomość
U mnie jeszcze nie zniknęła do końca z pierwszej ciąży
Co do ubranek to fakt w Pepco są te fajne i te do du...
Ja natomiast jestem zakochana w ubranka z Tesco i jak są wyprzedaże to często kupuje na zapas. Jeszcze nie zdarzyło mi się trafić na felerne. No może oprócz takiego ciepłego pajaca, który jest po prostu za wąski na raczkach, A z mojego W . żaden grubas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Tak może W ogóle nie być. Ja miałam bardzo wyraźną do pępka, A od pępka też wyraźna, ale cienka kończyła się na biuście z poprzedniej ciąży zdarzyła mi się lekko wybarwic ta część od pępka wzwyż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe ja tez dluuugo miałam po porodzie ta krechę , jestem brunetka i mam wrażenie ze u brunetek z ciemna karnacja to mocniej widać - jak u Ciebie to wyglada ?




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 06:59   #874
krysztalek88
Zadomowienie
 
Avatar krysztalek88
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 907
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Mam, mam w ogóle wielkie ciężkie piersi a zaraz po zajsciu odstawiłam Sarę od piersi i po dwóch tygodniach miałam takie tragicznie puste piersi o dramat będzie kiedyś jak skoncze całkiem karmić



Gratuluje !! a tarasu zazdroszcze meeega



No jeszcze chhiwlke poczekasz na ciążowy brzuszek Hehe tak tylko jak wzdęcie po jedzeniu



Hehe ja tez dluuugo miałam po porodzie ta krechę , jestem brunetka i mam wrażenie ze u brunetek z ciemna karnacja to mocniej widać - jak u Ciebie to wyglada ?




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja raczej jestem ciemną blondynką, a kręcą była baaaaardzo mocna, więc nie wiem czy od koloru włosów to zależy. 🤷♀️

Awusia gratulacje udanej wizyty! Ja też już przebieram nogami przed poniedzialkową... mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Ten okres bez ruchów jest najgorszy.. liczę na to, że będzie widać płeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
krysztalek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 07:07   #875
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez krysztalek88 Pokaż wiadomość
Ja raczej jestem ciemną blondynką, a kręcą była baaaaardzo mocna, więc nie wiem czy od koloru włosów to zależy. 🤷♀️

Awusia gratulacje udanej wizyty! Ja też już przebieram nogami przed poniedzialkową... mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Ten okres bez ruchów jest najgorszy.. liczę na to, że będzie widać płeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja należę do ciemnych blondynek i krechę miałam bardzo słabą.
wizytę mam dopiero za tydzień i pewnie kolejną dopiero ustalimy za miesiąc jak już będę po echo serca a w sumie po połówkowym.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 07:27   #876
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez krysztalek88 Pokaż wiadomość
Ja raczej jestem ciemną blondynką, a kręcą była baaaaardzo mocna, więc nie wiem czy od koloru włosów to zależy. 🤷♀️

Awusia gratulacje udanej wizyty! Ja też już przebieram nogami przed poniedzialkową... mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Ten okres bez ruchów jest najgorszy.. liczę na to, że będzie widać płeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ahaha obalilas moja wymyślona teorie No to już tak nie myśle hehe ciekawe od czego to zalezy


Moja córka otworzyła przed 7 oczy i od razu mówi z takim przekonaniem : iść pole !
normalnie zamieszkałaby na zewnątrz jakby mogła ale koniec lenistwa umylam głowę i muszę wyjść z nia na spacer bo zaraz oszaleje w domu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 08:07   #877
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Hej dziewczyny. Troche sie nie odzywałam ale cały czas na bieżąco was czytam
Wczoraj byłam na wizycie, z dzidzia wszystko wporzadku ale kolejny raz obrucila się bokiem i dalej nie wiemy czy chłopczyk czy dziewczynka. Może na następnej wizycie sie juz dowiem a jak nie to może na polowkowych.

Gratuluję wam też udanych wizyt

Ps. Czujecie klocia, czy jakis bol w podbrzuszu?
Ja ostatnio cos czuje klocia czesto i nie wiem czy to się macica rozciąga czy jak. I bardzo często siku robię, w nocy wstaje 3-5 razy... pytałam o to ginki i mowila ze moze to macica naciska na pęcherz a może być to zapalenie pęcherza. Kazała kupic urosept i brać 3x2 tabletki przez tydzień. Miejmy nadzieję że będzie wszystko ok.
Dalej mam brać witaminy i duphaston i magnez ale kazała juz odstawić kwas foliowy. I tak jest dawka w witaminach ale ja brałam od początku osobno jeszcze tak jak by większą dawkę a powiedziala ze na tym etapie juz jest tak dużo nie potrzebne.

Możecie mi wpisac nastepna wizyte na 15 maja a polowkowe na 23 maj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-28, 08:57   #878
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Heja!
Zapomnialam dzisiaj telefonu i po wizycie u gina pojechalismy na obiad i od razu do Katowic do kina.
No wiec na 80% dziewczynka wszystko super. Krwiak zniknal. Szyjka wzorcowa. Wyniki dobre. Pomiary potwierdzaja wiek ciazy. Ulga na maxa TZ troche zawiedziony
No czas sie pakowac i urlop. Zycze Wam udanej majowki!
My w mieszkaniu mamy 12m taras. Czesto siedze na lezaku, na kanapie i czytam. Postawimy tam tez piaskownice i zjezdzalnie. Bedzie mini ogrodek
Aha.. widze ze zmagacie sie z suszeniem. Polecam suszarke bebnowa. Ok glupio wyglada suszarka na pralce ale ten komfort.. ja teraz mam pralko-suszarke i za nic nie oddam. Nienawidze suszacego sie prania...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super wieści czyli Ty obstawiałaś dziewczynkę A on chłopca ?

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
No wklejam moja falde tluszczyku bo mnie to brzuszka ciazowego nie przypomina a waszym zdaniem ?
A to czarno biale to jest ta spodniczka z hm jak ja sobie calkiem naciagnelam fajna z niej sukienka co nie ?
No i tu mam brzuch jakbym sie najdla fasolki po bretonsku i miala wzdecia a nie brzuch ciazowy
Zrobilam czarno biale zeby sie wyszczuplic tak wiem glupia ja jakby niby to cos dalo
Nie wiem chyba ze ktoras z was widzi niby w tym ciazowy brzuch ?
Na razie to nie typowy brzusio ciàżowy, tylko piękną ciążowa kuleczka
A spòdnicę to rzeczywiście bardziej na sukienkę pasuje
-------------------
Cześć

My spędziliśmy wczoraj super wieczór że znajomymi, dawno się tyle nie uśmiałam. Zresztą po wizycie i tak miałam super humor po majòwce biorę się za przeglądanie ciuszkòw i odsiew letnich. Może akurat uda się część posprzedawać
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 09:04   #879
krysztalek88
Zadomowienie
 
Avatar krysztalek88
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 907
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

I tak u mnie krecha pojawiła się po 6 miesiącu. jak brzuszek faktycznie zaczął rosnąć. Bo dopiero po 5 miesiącu coś zaczęło być widać Jeszcze pamiętam jak po 20 tc poszliśmy na 18 do kuzynki i Ci co nie wiedzieli, że jestem w ciąży byli w szoku Teraz wygląda to tak, wstawiam taką wersję roboczą, bo mały mi demoluje dom Skarpetki i majtki latają po całym holu
20180428_095016.jpg

A tak wyglądała moja krecha i brzuch na końcówce, chyba tydzień przed porodem
mmm.jpg
__________________
krysztalek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 09:23   #880
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Super wieści czyli Ty obstawiałaś dziewczynkę A on chłopca ?



Na razie to nie typowy brzusio ciàżowy, tylko piękną ciążowa kuleczka
A spòdnicę to rzeczywiście bardziej na sukienkę pasuje
-------------------
Cześć

My spędziliśmy wczoraj super wieczór że znajomymi, dawno się tyle nie uśmiałam. Zresztą po wizycie i tak miałam super humor po majòwce biorę się za przeglądanie ciuszkòw i odsiew letnich. Może akurat uda się część posprzedawać
No jak to ladnie nazwalas ale dla mnie to co najwyzej tluszczowy waleczek ktorego mogloby nie byc

Ja tez musze przebrac ciuchy i te wszystkie co sie juz nie mieszcze poki co schowac .Ciekawe czy jeszcze kiedys je zaloze poki co nie bede sprzedawac ale zobaczymy po ciazy jak nie schudne to trzeba bedzie wystawic i cos opchnac

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Dziewczyny ktora z was to Asia i ma takie piekne dlugie blond wlosy ?
Chyba od dziecka zapuszczalas cos ?
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 09:39   #881
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
No jak to ladnie nazwalas ale dla mnie to co najwyzej tluszczowy waleczek ktorego mogloby nie byc

Ja tez musze przebrac ciuchy i te wszystkie co sie juz nie mieszcze poki co schowac .Ciekawe czy jeszcze kiedys je zaloze poki co nie bede sprzedawac ale zobaczymy po ciazy jak nie schudne to trzeba bedzie wystawic i cos opchnac
Swoich nie ruszam (chociaż mam duuużo i w części chodzę bardzo rzadko ) chodziło mi o rzeczy po còrze letnie, bo ona urodziła się 2700 g i 51 cm i to co podostawała czy sama kupiłam typu rampersy leży jeszcze z metkami nie używane :/
Oddałabym chętnie komuś znajomemu, ale akurat nie będzie żadnej dziewczynki do lata...
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-28, 09:43   #882
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Swoich nie ruszam (chociaż mam duuużo i w części chodzę bardzo rzadko ) chodziło mi o rzeczy po còrze letnie, bo ona urodziła się 2700 g i 51 cm i to co podostawała czy sama kupiłam typu rampersy leży jeszcze z metkami nie używane :/
Oddałabym chętnie komuś znajomemu, ale akurat nie będzie żadnej dziewczynki do lata...
A rozumiem no to pewnie sprzedawaj po co maja lezec jeszcze jak nie masz komu oddac , a zawsze to pare groszy wpadnie
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 10:13   #883
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez krysztalek88 Pokaż wiadomość
I tak u mnie krecha pojawiła się po 6 miesiącu. jak brzuszek faktycznie zaczął rosnąć. Bo dopiero po 5 miesiącu coś zaczęło być widać Jeszcze pamiętam jak po 20 tc poszliśmy na 18 do kuzynki i Ci co nie wiedzieli, że jestem w ciąży byli w szoku Teraz wygląda to tak, wstawiam taką wersję roboczą, bo mały mi demoluje dom Skarpetki i majtki latają po całym holu
Załącznik 7519621

A tak wyglądała moja krecha i brzuch na końcówce, chyba tydzień przed porodem
Załącznik 7519626


Uaaa fajny masz teraz brzuszek ❤️
A przed porodem to ja miałam bardzo podobna krechę ehehe i pępek tez na wierzchu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 10:23   #884
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Dziewczyny, ile postow! Musze Was nadrobic koniecznie, bo mam zaleglosci, a takie fajne tematy idą ja właśnie czekam na IP, wczoraj bylo juz lepiej, a dzis znow masakra, zobaczymy co powie lekarz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 11:06   #885
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Wczoraj dostalam takiego mega powera... Moja ginka sie zastanawiala po co mi tak mieszali w glowie ta konsultacja genetyczna.. chcielismy chlopca ale ja w ktoryms momencie poczulam dziewczynke na usg jakos mi to wyglada.. ona tak delikatnie macha i chowa sie niesmialo no ale jeszcze nie zmieniam barw na rozowe. Poczekam na 100%. Hihi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 11:11   #886
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Esti10 to ja jestem Asia. Zawsze miałam dlugie wlosy. Chyba tylko w podstawówce nie😜 zaczelo się od tego ze poszlam do fryzjera i sciela mi polowe włosów mimo ze prosilam o końcówki tylko. I juz więcej nie chodzilam. Chyba raz przez 20 lat poszlam 😜
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 11:18   #887
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Dzień dobry dziewczyny !
Odebrałam wyniki posiewu i niestety costam wyszło w dużej ilości i poszłam od razu do lekarza mojego bo miał dyżur w szpitalu i przepisał mi receptę na jakieś globulki i mam przyjść do szpitala 6 maja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 13:01   #888
bajka775
Zadomowienie
 
Avatar bajka775
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 060
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Wrzucam obiecana fote z USG to są nóżki i powiedzcie co tam widzicie?IMG_20180428_135839.jpeg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
B + P

10.08.2007
11.01.2015
14.08.2016
bajka775 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 13:02   #889
bajka775
Zadomowienie
 
Avatar bajka775
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 060
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny !
Odebrałam wyniki posiewu i niestety costam wyszło w dużej ilości i poszłam od razu do lekarza mojego bo miał dyżur w szpitalu i przepisał mi receptę na jakieś globulki i mam przyjść do szpitala 6 maja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
XXboo są i plusy bo majówkę spędzisz w domu a globulki na pewno szybko sobie poradzą z infekcją.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
B + P

10.08.2007
11.01.2015
14.08.2016
bajka775 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-28, 13:19   #890
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez bajka775 Pokaż wiadomość
Wrzucam obiecana fote z USG to są nóżki i powiedzcie co tam widzicie?Załącznik 7519786

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Wybacz ja nic nie widze
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 13:20   #891
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Wybacz ja nic nie widze


Ja tez nic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 13:21   #892
bajka775
Zadomowienie
 
Avatar bajka775
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 060
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Wybacz ja nic nie widze
Heh no to podobnie jak ja i lekarz widać nic się nie da z tego wyczytać:p

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
B + P

10.08.2007
11.01.2015
14.08.2016
bajka775 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 13:41   #893
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Xxboo - super, majowka w domu, a z infekcja szybko sobie poradzisz

Esti10 - ja tam sie nie znam na tym

Ja juz po wizycie, mam uczulenie na luteine i mam odstawic, prawdopodobnie będzie chłopak! Tak jak mysle od poczatku ciazy, ta kobieca intuicja wazy 153 g! Nie jest za duży? To początek 16 tygodnia. Lekarka nic nie wspominała, stwierdziła, że wszystko ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Awusia - czyli juz wszystko ok?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez lykki
Czas edycji: 2018-04-28 o 14:15
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 14:22   #894
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
Esti10 to ja jestem Asia. Zawsze miałam dlugie wlosy. Chyba tylko w podstawówce nie�� zaczelo się od tego ze poszlam do fryzjera i sciela mi polowe włosów mimo ze prosilam o końcówki tylko. I juz więcej nie chodzilam. Chyba raz przez 20 lat poszlam ��
A to Ty spoko
To ja wlasnie od poczatku mialam dlugie wrecz do pasa w podstawowce juz . I wszyscy zawsze sie tak zachwycali bo takie dlugie grube,geste ale nikt nie mysli ile to wazy i ile przy tym roboty
I na koniec podstawowki scielam calkiem na krotko fryzjerka to sie nie chciala zgodzic
Potem okres odrastania byl koszmarny postanowilam nigdy wiecej krotkich wlosow

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez bajka775 Pokaż wiadomość
Heh no to podobnie jak ja i lekarz widać nic się nie da z tego wyczytać:p

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Czyli wszystko ok z nami skoro lekarz nie widzi to my tym bardziej
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010

Edytowane przez Esti10
Czas edycji: 2018-04-28 o 14:23
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 14:23   #895
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez bajka775 Pokaż wiadomość
Wrzucam obiecana fote z USG to są nóżki i powiedzcie co tam widzicie?Załącznik 7519786

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ja też niczego się zaopatrzyć nie mogę
U mnie były ewidentnie wargi sromowe widać, taką "bułeczkę"
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 14:26   #896
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Xxboo - super, majowka w domu, a z infekcja szybko sobie poradzisz

Esti10 - ja tam sie nie znam na tym

Ja juz po wizycie, mam uczulenie na luteine i mam odstawic, prawdopodobnie będzie chłopak! Tak jak mysle od poczatku ciazy, ta kobieca intuicja wazy 153 g! Nie jest za duży? To początek 16 tygodnia. Lekarka nic nie wspominała, stwierdziła, że wszystko ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Awusia - czyli juz wszystko ok?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli wszystko z bobo pozytywnie to super
Oj no widzisz durne uczulenie ale odstawisz to przejdzie i bedzie od razu lepiej trzymam kciuki
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 15:26   #897
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Czyli wszystko z bobo pozytywnie to super
Oj no widzisz durne uczulenie ale odstawisz to przejdzie i bedzie od razu lepiej trzymam kciuki
Dzięki! Na szczęście tylko to Ja u Ciebie też nie widzę czy chłopiec czy dziewczynka Jeszcze trosiu musisz poczekać U mnie prawdopodobnie chłopiec tak, jak od początku ciąży przeczuwam, ale 10 maja się potwierdzi.

Ile ważą Wasze dzieciaczki? Ja mam początek 16 tygodnia i aż 153g Ja sprawdzam sobie z tą tabelką:

http://www.kalendarzciazy.com/kalend...azy-tabela.php

Edytowane przez lykki
Czas edycji: 2018-04-28 o 15:27
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 15:38   #898
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Ile ważą Wasze dzieciaczki? Ja mam początek 16 tygodnia i aż 153g Ja sprawdzam sobie z tą tabelką:

http://www.kalendarzciazy.com/kalend...azy-tabela.php
U mnie wczoraj ok. 200 g przy 16+4 tc


Dzieci szaleją na placu zabaw A ja się byczę z książką
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 15:47   #899
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Dzięki! Na szczęście tylko to Ja u Ciebie też nie widzę czy chłopiec czy dziewczynka Jeszcze trosiu musisz poczekać U mnie prawdopodobnie chłopiec tak, jak od początku ciąży przeczuwam, ale 10 maja się potwierdzi.

Ile ważą Wasze dzieciaczki? Ja mam początek 16 tygodnia i aż 153g Ja sprawdzam sobie z tą tabelką:

http://www.kalendarzciazy.com/kalend...azy-tabela.php
To bajeczka pytala o to czy cos widzimy
U mnie na 80 % dziewczynka , co do wagi to u mnie we wtorek na badaniach wyszlo 130 g tez 16 tydz ale moze inaczej waza dziewczynki a inaczej chlopcy ja sie tam nie znam
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-28, 16:02   #900
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
To bajeczka pytala o to czy cos widzimy

U mnie na 80 % dziewczynka , co do wagi to u mnie we wtorek na badaniach wyszlo 130 g tez 16 tydz ale moze inaczej waza dziewczynki a inaczej chlopcy ja sie tam nie znam


Ja liczyłam ze w szpitalu podejrze płeć a jak pójdę za tydzień na oddział to będzie skończony 17 tydzień ale jak dzisiaj zobaczyłam co tam maja za usg to zwątpiłam taki stary mały kwadratowy monitorem z „dupka”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-18 19:56:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.