Krzywe nogi - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-26, 17:27   #2761
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Maua Mi Pokaż wiadomość
Hm, te nogi to chyba tak na dobicie tutaj wstawiłaś, masz nogi bez najmniejszego zarzutu i proszę nie pisać, że czegoś im brakuje.

PS. Oddam "szpare" w dobre ręce [ a może nogi? ]
ja powiem innaczej:dobre nogi przyjmę,w zamian oddam(darmo)szpare oraz sterte kompleksow z nia zwiazanych
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 17:55   #2762
tulipanek17
Raczkowanie
 
Avatar tulipanek17
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 117
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
ja powiem innaczej:dobre nogi przyjmę,w zamian oddam(darmo)szpare oraz sterte kompleksow z nia zwiazanych
a ja dorzucę jeszcze parę innych drobiazgów/kompleksów/wyimaginowanych problemów (do wyboru jak Kto woli )
__________________


tulipanek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 18:26   #2763
asiaksiazki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Krzywe nogi

Jeju dziewczyny Wy żarty sobie robicie?? Jakie to dziwne: dla mnie Wasze nogi ze szparami są piękne...ja je podziwiam! a Wy mówicie że moje są w porządku...
poza tym mam dziwny styl chodzenia to chyba przez te nogi;/
asiaksiazki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 09:19   #2764
Roztańczona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 50
Dot.: Krzywe nogi

PODAJĘ SPOSÓB NA KRZYWE NOGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ten sposob jest rewelacyjny,niezawodny,sz ybko działa i w sumie nie jest taki pracochłonny ;p
Otóż ja mam nogi koślawe,czyli X. Poszłam do lekarza,który zalecił mi noszenie specjalnym wkładek. Te wkładki są takie plastikowe,wygladają trochę jak but,bo obejmują tez kostkę. Trzeba w nich chodzic 24h/dobę,ale ja zamierzam jak najwiecej po domu i spac w nich,no ale na ulice nich nie zaloze ;p chyba ze do dlugich spodni i adidaskow Wkładki te robi się na miarę i trezba poczekac 10 dni. Są tez troche drogie,para to koszt 200 zł. Ale są niewiarygodnie skuteczne. Nie robicie zadnych cwiczen,tylko chodzicie w tych wkładkach. Wszystko sie koryguje. Ten lekarz (ortopeda) musi was obejrzec i zlecic takie wkladki. Mnie wyleczyl juz z okraglych plecow,a bylam strasznie garbata ;p;p A teraz jestem prosta jak kij od szczotki;p Wiec mysle ze jesli powiedzial,ze mozna to w ten sposob wyleczyc,to na pewno mozna.
Dodam ze mam juz 17 lat,wiec najmlodsza na prostowanie kolan nie jestem
I uwaga: PIERWSZE EFEKTY WIDAC JUZ PO MIESIACU NOSZENIA!!!
Wspaniala nowina!
Jesli macie jakies pytanka,pytajcie,odpowiem

Dodaję zdjecie wkladek :
http://markprotetik.pl/wkladki_ortopedyczne.html
wybieracie zdjecie wkladek korytkowych

Edytowane przez Roztańczona
Czas edycji: 2008-06-27 o 09:23 Powód: dodalam link
Roztańczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 10:31   #2765
Martitka1!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Krzywe nogi

Asiaksiazki-twoje nozki sa idealne!!!! Zazdroszcze ogromnie, ja chcesz to ja oddam ci moje szpary ale ja bym chciala iec twoje nozki Są śliczne. Nic dodac nic ujac
Martitka1! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 10:55   #2766
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 53
Dot.: Krzywe nogi

.
__________________
-Chcesz jagodziankę ?
-a z czym masz ?
-yyy no z jagodami
-a to nie...

Edytowane przez PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
Czas edycji: 2008-12-12 o 21:19
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 14:37   #2767
Maua Mi
Raczkowanie
 
Avatar Maua Mi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kresy Wschodnie/Stolica
Wiadomości: 259
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP Pokaż wiadomość
skoro asiaksiazki dala wam cos na dobicie tp ja dam wam cos na pocieszenie -moje okropnie krzywe nogi...aa Maua Mi popatrz na moje i błagam przestan wymyslac ze masz krzywe nogi bo masz bardzo ładne...ii prosteeee

Witam Moje nóżki nie są proste i chyba mam problem odwrotny do Twojego - za bardzo złączają mi się kolana w środku są bardzo uwypuklone do środka ... może po prostu zdjecie kiepsko oddaje ich krzywiznę

pozdrawiam
Maua Mi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 14:59   #2768
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP Pokaż wiadomość
skoro asiaksiazki dala wam cos na dobicie tp ja dam wam cos na pocieszenie -moje okropnie krzywe nogi...aa Maua Mi popatrz na moje i błagam przestan wymyslac ze masz krzywe nogi bo masz bardzo ładne...ii prosteeee

Mi sie lacza w kolanach,ale lydki mam bardziej wygiete na zewnatrz.Twoje sa z kolei tez szczuple i pozbawione misnia.Ja moje cwicze,z miesniem wygladaja lepiej.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 15:09   #2769
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Krzywe nogi

ja jak zaczęłam trochę ćwiczyć nogi, to się poprawiły. co prawda miałam proste, ale takie kołki. a teraz przynajmniej łydki są zarysowane, ale kostek szczupłych nadal nie mam i i tak i tak wstydzę się w spódnicach chodzić ;( jedyne co to mogę założyć kozaki i spódniczkę, zeby te kostki paskudne zakryć :|
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 15:10   #2770
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Roztańczona Pokaż wiadomość
PODAJĘ SPOSÓB NA KRZYWE NOGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ten sposob jest rewelacyjny,niezawodny,sz ybko działa i w sumie nie jest taki pracochłonny ;p
Otóż ja mam nogi koślawe,czyli X. Poszłam do lekarza,który zalecił mi noszenie specjalnym wkładek. Te wkładki są takie plastikowe,wygladają trochę jak but,bo obejmują tez kostkę. Trzeba w nich chodzic 24h/dobę,ale ja zamierzam jak najwiecej po domu i spac w nich,no ale na ulice nich nie zaloze ;p chyba ze do dlugich spodni i adidaskow Wkładki te robi się na miarę i trezba poczekac 10 dni. Są tez troche drogie,para to koszt 200 zł. Ale są niewiarygodnie skuteczne. Nie robicie zadnych cwiczen,tylko chodzicie w tych wkładkach. Wszystko sie koryguje. Ten lekarz (ortopeda) musi was obejrzec i zlecic takie wkladki. Mnie wyleczyl juz z okraglych plecow,a bylam strasznie garbata ;p;p A teraz jestem prosta jak kij od szczotki;p Wiec mysle ze jesli powiedzial,ze mozna to w ten sposob wyleczyc,to na pewno mozna.
Dodam ze mam juz 17 lat,wiec najmlodsza na prostowanie kolan nie jestem
I uwaga: PIERWSZE EFEKTY WIDAC JUZ PO MIESIACU NOSZENIA!!!
Wspaniala nowina!
Jesli macie jakies pytanka,pytajcie,odpowiem

Dodaję zdjecie wkladek :
http://markprotetik.pl/wkladki_ortopedyczne.html
wybieracie zdjecie wkladek korytkowych

No interesujący ten sposób. Jak trafiłaś do tego lekarza? Ile trwa całość leczenia? Jaki jest jego koszt?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 20:42   #2771
Roztańczona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 50
Dot.: Krzywe nogi

To jest doktor Waldemar Szymanik z centrum rehabilitacji w Konstancinie. Przyjmuje na kasę chorych,wiec koszt 0 zł ;p Tylko na wizyte czeka sie pol roku... Albo i dluzej. Koszt leczenia to w sumie tylko wkładki - 200 zł.
Roztańczona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-28, 09:47   #2772
Niusia149
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Krzywe nogi

Hej dziewczynki!
Jeju jeju.... Ja też mam takie problemy! I to na dodatek mama zwróciła mi uwagę!

Czuję się z tym źle, a bardzo lubie mini bo mam długie szczupłe nogi... Ale niestety krzywe.
od kolan w dół mam proste ale niestety mam dziwnie wykrzywione uda...
Jaki to jest rodzaj wykrzywienia? Czy są na to jakieś ćwiczenia?
Z góry Wam bardzo dziekuję!
Niusia149 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 11:51   #2773
asiaksiazki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Niusia149 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!
Jeju jeju.... Ja też mam takie problemy! I to na dodatek mama zwróciła mi uwagę!

Czuję się z tym źle, a bardzo lubie mini bo mam długie szczupłe nogi... Ale niestety krzywe.
od kolan w dół mam proste ale niestety mam dziwnie wykrzywione uda...
Jaki to jest rodzaj wykrzywienia? Czy są na to jakieś ćwiczenia?
Z góry Wam bardzo dziekuję!
To może wstaw zdjęcie swoich nóg
asiaksiazki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 12:59   #2774
Niusia149
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez asiaksiazki Pokaż wiadomość
To może wstaw zdjęcie swoich nóg
Tylko że kurcze narazie ne posiadam takiego...
mama mi powiedziała że to jest skrzywienie "O"...
Może nie jest aż takie straszne ale tak mi źle.
Niusia149 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 10:54   #2775
pulynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 18
Dot.: Krzywe nogi

Witam, kochane Wizażanki Widzę, że trochę to forum jest zapomniane ostatnio, ale to jest na pewno spowodowane okresem wakacyjnym Wobec tego mam takie pytanko: jak sobie radzicie na plaży lub w czasie upałów ( chociaż ich ostatnio nie jest za wiele )? Pokazujecie nóżki? Mam nadzieję, że żadna nie ma już z tym większych problemów Powiem Wam szczerze, że ja od dawna noszę, co mi się podoba, ale też to w czym dobrze wyglądam ( chociaż czasami ciężko te dwie rzeczy pogodzić hehe). Życzę udanych wakacji Buziaki
pulynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 21:55   #2776
SylfkaXD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 180
Dot.: Krzywe nogi

Witam wszystkie wizażanki!!
Jakoś tam sobie radzę... Ale łatwo nie jest! Niby zkładam spódniczki, krótkie szorty i kostiumy kąpielowe, ale staram się jaknajwięcej czasu przebywać w pozycjach z nogami tak ustawionymi, by krzywizny nie było widać. A tak to strasznie się wstydzę... chodzenia! Tragedia... No ale nie chowam nóg pod spódnicami do kostek! Nic z tych rzeczy!
Miłych wakacji!
SylfkaXD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 22:44   #2777
Maua Mi
Raczkowanie
 
Avatar Maua Mi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kresy Wschodnie/Stolica
Wiadomości: 259
Dot.: Krzywe nogi

jesien zima wiosna - kompleksy z powodu krzywych nóg, a teraz ? ciagle chodze w szorcikach, chyba nawet polubilam moje krzywe nózki, opalilam je i smigam w wszytkim co krotkie heh zycze wam tego tez dziewczynki
__________________
'Kiedy jeden się waha, bo czuje się gorszy, inny jest zajęty popełnianiem błędów i stawaniem się lepszym.'

wzrost : 164
waga: 48,5
talia : 66->65>64 ---> 60
biodra : 90

wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=445754
Maua Mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 14:55   #2778
merryy12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 92
Dot.: Krzywe nogi

dziewczyny ja mam ten sam problem. do kolan nogi sa ok ale lydki mam w ksztalcie takich nawisow. bardzo podobaja mi sie spodnie rurki i do tego kozaczki. chcialabym sobie kupic takie na zime jak myslicie nie bee wyglądać głupio? jaką długość kozaków wybrać zeby nie bylo tego tak bardzo widać? moZe takie dłuższe prawie do kolan? jak myślicie?
merryy12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 15:05   #2779
magicgirl
Raczkowanie
 
Avatar magicgirl
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: ...stolica...
Wiadomości: 150
Dot.: Krzywe nogi

Merryy12 ja też mam nogi krzywe od kolan w dół do tego jeszcze grube :/. Strasznie się ich wstydziłam, zawsze chodziłam w długich spodniach, nie zakładałam spódnic. Ale od jakiegoś czasu mam to w nosie. Nie każdy jest idealny. Kupilam sobie rurki ale nie takie bardzo obcisle w lydkach a do tego kozaczki na płaskiej podeszwie z szersza cholewka. Moja siostra jak mnie zobaczyła to powiedziała, że teraz to nawet nie mam tych nóg takich złych, bo cholewka maskuje krzywizne Od tamtej pory przestałam się martwić swoimi nogami, a co lepsze śmigam w spódnicach a nawet kupilam sobie krótkie spodenki na plażę.
Tak więc weź przykład ze mnie, zaakceptuj swoje nogi, bo przecież nic innego Ci nie pozostaje Pozdrawiam
magicgirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 15:22   #2780
Dayana
Przyczajenie
 
Avatar Dayana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 27
Unhappy Dot.: Krzywe nogi

ja mam za to jakieś takie koślawe kolana i nogi trochę wykrzywione w takie ,,o"
ale te moje kolana są okropne nie dość ze mi odstają tak bardzo to jeszcze nie są proste tylko tak od środka w lewo. Zresztą, na zdjęciu niżej widać ;p. I chciałabym żebyście mi doradziły czy może są jakieś ćwiczenia na te nogi bo ja sie naprawdę baaaaardzo ich wstydzę. Nie chodziłam w miniówie już od 2 lat chyba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM8637.JPG (67,5 KB, 213 załadowań)
__________________
Smak Życia

love
Dayana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 09:57   #2781
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: Krzywe nogi

Sama mam krzywe nogi. Kolana schodzą mi do środka, ale nogi łączą się też w kostkach, czyli teoretycznie iksa nie ma. Ale go widać i uświadomiła mi to jedna osoba.
Większość z Was nie ma krzywych nóg. Ma ładne, zgrabne nóżki, a to, że się nie łączą w kolanach czy kostkach nie jest wcale takie ważne. Muszą być zadbane.

A ja dzisiaj się przełamałam. Pomimo moich iksów wkładam miniówkę i idę na miasto. Z kompleksami trzeba walczyć, nie?
Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 16:42   #2782
patrycja_11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: Krzywe nogi

a ktos by mi mogl powiedzziec w jakim ksztalcie ja mam nogi "O" czy "X" bo ja jakos nie wiem.... A czy moja krzywizna jest tak strasznie widoczna?... bo ja chodze i w rurkach, szortach i minowkach. A moze ktos zna jakies dobre cwiczenia na 'wyprostowanie' z gory dzieki

nogi.JPG
patrycja_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 18:39   #2783
moonrosa
Raczkowanie
 
Avatar moonrosa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 478
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez patrycja_11 Pokaż wiadomość
a ktos by mi mogl powiedzziec w jakim ksztalcie ja mam nogi "O" czy "X" bo ja jakos nie wiem.... A czy moja krzywizna jest tak strasznie widoczna?... bo ja chodze i w rurkach, szortach i minowkach. A moze ktos zna jakies dobre cwiczenia na 'wyprostowanie' z gory dzieki

Załącznik 1636372

Ani O i ani X . Proste nóżki. Tylko zazdrościć . Ja mam bardziej krzywe i ostatnio chodzę w mini .
moonrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 20:20   #2784
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Krzywe nogi

tak oglądam wasze fotki... wy chyba krzywych nóg nie widziałyście moje są strasznie krzywe w kolanach nogi mam po mamus. jako ze jeszcze mam umiesnione to jeszcze gorzej wyglada a ze sportu nie zrezygnuje za zadne skarby !!! ehhh... staram się je polubic jakie sa bo zawsze moglo byc ich nie byc... ale cóż poradzic kiedy widzi sie chude i zgrabne nozki wokol siebie czo ? moje nogi sa pomiedzy X - Y jak bede miec takie foto co pokazuje je w calosci wkleje na pewno, wtedy zobaczycie co to sa krzywe giry !!! pozdrawiam
xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 07:43   #2785
moonrosa
Raczkowanie
 
Avatar moonrosa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 478
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez xXSweetestPoisonXx Pokaż wiadomość
tak oglądam wasze fotki... wy chyba krzywych nóg nie widziałyście moje są strasznie krzywe w kolanach nogi mam po mamus. jako ze jeszcze mam umiesnione to jeszcze gorzej wyglada a ze sportu nie zrezygnuje za zadne skarby !!! ehhh... staram się je polubic jakie sa bo zawsze moglo byc ich nie byc... ale cóż poradzic kiedy widzi sie chude i zgrabne nozki wokol siebie czo ? moje nogi sa pomiedzy X - Y jak bede miec takie foto co pokazuje je w calosci wkleje na pewno, wtedy zobaczycie co to sa krzywe giry !!! pozdrawiam

Moja przyjaciółka ma umięśnione nogi a za nią kolesie szaleją !!! No po prostu, pamiętam raz chłopak (baaardzo przystojny ) podszedł i zaczął z nią gadać patrząc cały czas na jej nogi. Ona się zapytała dlaczego tak się na nie gapi a on "bo są bardzo seksowne " a potem zaprosił ją na lody (dziewczyna się oczywiście nie zgodziła, bo co będzie mieć chłopaka co się tylko na nóżki patrzy )

Pewnie nie jest tak źle (dodatkowo mięśnie na nogach potrafią ukryć krzywiznę )
moonrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 09:17   #2786
patrycja_11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez moonrosa Pokaż wiadomość
Ani O i ani X . Proste nóżki. Tylko zazdrościć . Ja mam bardziej krzywe i ostatnio chodzę w mini .


A gdzie tam one proste... kolana mi sie nie łączą i mam szpary miedzy udami i łydkami ;/ ;/ Od jakiegoś czasu strasznie zauważam tą krzywiznę i strasznie zaczyna mi przeszkadzać...
patrycja_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 09:28   #2787
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Krzywe nogi

moonrosa hehe pocieszylaś mnie dzieki z moimi moze nie jest az tak zle ale niestety te kolana sa krzywe strasznie na moje to tylko na lydki mozna patrzec a na udach to widac chyba ze 3 rozne miesnie jak ide :/ to wyglada jak u chłopa mogą już byc one grube ale zeby były proste xD pozdrawiam goraco
xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 11:45   #2788
SylfkaXD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 180
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez patrycja_11 Pokaż wiadomość
A gdzie tam one proste... kolana mi sie nie łączą i mam szpary miedzy udami i łydkami ;/ ;/ Od jakiegoś czasu strasznie zauważam tą krzywiznę i strasznie zaczyna mi przeszkadzać...
Jakieśtam szpary muszą być! Nie wydziwiać tu proszę... Masz proste nogi, tylko bardzo szczupłe, proponuję nad nimi popracowac (właśnie je trochę umięśnić) i ruszać na podbój świata w seksownych miniówkach. Zazdroszczę Ci...

Co z tymi butami ortopedycznymi? Powiedzcie coś jeszcze o tej metodzie, bo sfiksuję! Daje to jakieś efekty? W każdym wieku? Widoczne efekty, czy tylko "lekarz mi powiedział, że już są nogi prostsze" - bo z takim czymś też się spotkałam. Jaki będzie mniej - więcej koszt takiej kuracji? Czy na serio trzeba nosić je 24h na dobę? Jakieś dziwne. Nie wyjdę w nich z domu, chyba żart... Ale po domu mogę chodzić! Tylko błagam, napiszcie coś jeszcze, bo jakby temat się urwał!
SylfkaXD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 12:29   #2789
moonrosa
Raczkowanie
 
Avatar moonrosa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 478
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez patrycja_11 Pokaż wiadomość
A gdzie tam one proste... kolana mi sie nie łączą i mam szpary miedzy udami i łydkami ;/ ;/ Od jakiegoś czasu strasznie zauważam tą krzywiznę i strasznie zaczyna mi przeszkadzać...

Mi też się kolana nie łączą. moje łydki są prawie jak łuk!. Ale byłam u lekarza, co prawda rodzinnego, ale lekarz to lekarz. powiedział że mam proste nogi i że po prostu nie zupełnie od nas zależy jakie będziemy mieli nogi. To po prostu takie kości są i tyle

Cytat:
Napisane przez xXSweetestPoisonXx Pokaż wiadomość
moonrosa hehe pocieszylaś mnie dzieki z moimi moze nie jest az tak zle ale niestety te kolana sa krzywe strasznie na moje to tylko na lydki mozna patrzec a na udach to widac chyba ze 3 rozne miesnie jak ide :/ to wyglada jak u chłopa mogą już byc one grube ale zeby były proste xD pozdrawiam goraco
Lepiej mieć mięśnie niż tłuszczyk. moje uda wyglądają jak smalec .
moonrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 19:30   #2790
aniutka20
Raczkowanie
 
Avatar aniutka20
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Krzywe nogi

Witam wszystkie Wizażystki!!! Kochane jestem z Wami od kilku miesięcy tzn zaczęłam czytać wątek od początku żeby być w temacie no i właśnie doszłam do ostatniej strony więc postanowiłam się ujawnić i napisać o sobie a dokładniej o moich nogach. Nie wiem nawet czy mogę tak o nich mówić bo są okropne. Pewnie mi nie uwierzycie bo duża część osób która żaliła się w tym wątku pisała jakie to ma krzywulce a po przesłaniu zdjęć okazywały sie zupełnie normalne i prościutkie. delikatnie mówiąc nieźle to wkur..... . ja gdybym miała takie nogi jak któras z Was to wcale bym sie nie zastanawiała czy zakładać spódniczki czy szorty tylko bym je nosiła z podniesioną dumnie glową!!! gdybym miala troche krzywe to jakos bym to zaakceptowala bo lekko krzywe nie rzucaja sie tak w oczy ale bardzo wygiete to juz inna sprawa a takie wlasnie mamkiedyś mialam cala szfe spodniczek i codziennie mailam na tylku inna miniowke ale to bylo jak bylam mlodziutka czyli do 13 lat. potem nogi zaczely mi sie coraz bardziej wykrzywaic (od zawsze mialam troche wygiete ale wczesniej dalo sie to jeszcze zniesc) wiec zaczelam chodzic w dlugich spodniach. i tak jest do dzisiaj a mam juz 20 lat. rozumiecie to dziewczyny?? ok 7 lat takiej meki!!! mam juz dosyc tej sytuacji to niesprawiedliwe! zrozumiec mnie moga te które maja naprawde krzywe nogi a nie tylko troche. ostatnio jednak kupilam spodnice za kolano ale niesymetrycznie zakonczona zeby odwracala uwage od moich krzywulcow. zrobilam to dla mojego chlopaka bo wiem ze chcial zebym zaczela nosic spodniczki. bylam w niej moze 3 razy i mimo ze malo mam odkrytych nog to i tak czuje sie nieswojo. chodze w niej jak kaczka stawiajac nogi na boki zeby mniej bylo widac moja wade. jak bede miala zdjecie to wrzuce na to forum to ocenicie. Sorki ze sie tyle rozpisalam ale to moj pierwszy post w tym watku wiec chcialam sie wygadac bo chyba jestescie jedynymi osóbkami które moga mnie zrozumiec. Buziorki dla Wszystkich kobitek!:cmok :
aniutka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.